Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85201) Bad Pritt válasza oriic (#85195) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kb csak az első pont, cserébe azt meg kivágták a filmből. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85202) oriic válasza Bad Pritt (#85201) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért több pont is megtörtént, csak ugye ezek eléggé általános dolgok voltak.

Live-Die-Respawn

(#85203) Pearce


Pearce
aktív tag

The Lost City of Z - elég sok mindent elárul az előzetes, a playeren írták, hogy idő előtt került ki. Egy nagy sikerű könyv feldolgozása.

Gyönyörű Batman v Superman concept artok kerültek ki

[ Szerkesztve ]

(#85204) Bad Pritt válasza oriic (#85202) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, Batman badass volt. :D
Annyira lehetett sejteni, hogy kamu ez az egész szivárgás...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85205) .LnB válasza #54715584 (#85200) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

karkötők neve: Bracelets of Submission
Kardja nincs? :U De van. :)

-Zeus az apja
-Hippolyta az anyja
-tud repülni (bár ez lehet nem lesz benne a filmben)
-kavart Supermannel. :)
-kavart Batmannel
-kavart Aquamennel
-férje Steve Trevor lesz a filmben. Szegény Steve, ha ezt mind megtudja... egy lotyó a felesége :D

Ja ezt elfelejtettem. Apróság: halhatatlan. Bár Zeus-ból talán már gyanús lehetett.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85206) Magnum_ válasza .LnB (#85205) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is kavarnek vele

I humbly and respectfully decline™

(#85207) .LnB válasza Magnum_ (#85206) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk én is. :) Nagyon szép csaj. :K

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85208) brownus válasza .LnB (#85205) üzenetére


brownus
veterán

a pletykák szerint leszbikus :D ww

[ Szerkesztve ]

(#85209) .LnB válasza brownus (#85208) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most WW vagy GG? :D
Mert ha WW akkor elég sokáig tartott neki mire rádöbbent. :D Jó sok faszi szívét törte össze ez idő alatt.

Ha meg GG az meg oly mindegy, mikor kerülnénk mi közel ilyen nőhöz a valóságban? :D Mármint most nem poszterre gondolok, hanem irl. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85210) atike


atike
nagyúr

Ez de kész...

Xena fegyvere.... Megcsinálta egy pár fanatikus... :)

(#85211) oriic válasza atike (#85210) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fanatikusok, ezzel foglalkoznak. :) Nézd meg a csatorna többi videóját. Egy csomó film-sorozat-játék harci eszközeit legyártották már. :)

Live-Die-Respawn

(#85212) atike válasza oriic (#85211) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Az komoly, nem néztem tovább... Akkor főleg fanatikusok... :DDD :DDD :DDD Nem semmi amúgy amit meg tudnak csinálni.

Más:

Áááááááá.....

(#85213) Pearce


Pearce
aktív tag

"Az új Dzsungel könyve 3D-jét példaértékűnek mondják a tengerentúli kritikusok, a látványvilágát pedig egyenesen az Avataréhoz hasonlítják. Dzsungelben játszódik (jééé...), de az egészet egy raktárházban forgatták le Los Angelesben. Ha így folytatjuk, a magyar filmiparnak is annyi, mert majd a Parlamentet és a Lánchidat is inkább megrajzolják, minthogy átcipeljék ide a pereputtyot..." via Vox

(#85214) gerii válasza Pearce (#85213) üzenetére


gerii
addikt

Ha csak megközelíti a Pi életét akkor baj nem lehet. :)

(#85215) Dilikutya válasza .LnB (#85198) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én szeretem, de sose jutottam tovább azoknál a történeteknél, amiket anno a Semic adott ki itthon. :)

Ilyen drága filmnél amúgy óriási hiba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85216) legiaap


legiaap
nagyúr

A Batman vs Superman vegen volt ending scene? Nem volt kedvem vegigulni mar.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#85217) oriic válasza legiaap (#85216) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem volt.

(#85218) legiaap

A 3. az Cyborg volt. Hogy hány évesek? Passz. :D Amúgy a másik kettőt jól betippelted.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#85218) legiaap válasza oriic (#85217) üzenetére


legiaap
nagyúr

Meg egy kerdes spolirebe teszem azert: Mikor Wonder Woman nezte a fajlokat amiket Batman kuldott at neki akkor kik voltak azok az emberek? Egyik talan a flash, a masik Aqua man es a harmadik? Es amugy ok hany evesek lehetnek?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#85219) gyuromoj válasza legiaap (#85218) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tippre Flash és Cyborg 20-30 között, Aquaman pedig inkább közelebb van 40-hez.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85220) Pitterix


Pitterix
őstag

Ezt most miért?!
A legnagyobb sztárok az amerikai Életrevalók főszerepében

Jó, jó tudom a választ, pusztán a lovetta miatt, de akkor is. :(

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#85221) .LnB válasza oriic (#85217) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cyborg fiatal. Középiskolás amerikai focista a The New 52 szerint. És úgy tűnik az eredettörténete passzol is a The New 52-es sztorihoz. Szóval 20max, de akkor sokad bukott volna. Márpedig nem bukott mert nagy kopé :D

Az a baj, hogy ha lelövik az univerzumot a JL után akkor Shazam-ot se ismerik meg sokan. :( Pedig..
Egyébként Shazam lenne a legfiatalabb, aztán Vic (Cyborg), Flash, Superman, Batman, WW. Ha jól tudom így vannak kor szerinti sorrendben. A Halról (Aquaman) nem tudok semmit az HáGé szakterülete. :D

Ő Billy Batson: [link]

alias Shazam: [link]

trükkös figura. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85222) radi8tor válasza Pitterix (#85220) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lesz egy rossz remake belőle.
Mint a "Das Experiment"-ből is. Nem az első és nem is utolsó eset lesz a történelem során.

Ahogy mondod: pénz miatt.

⭐ Stella

(#85223) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Valaki aki látta a Jesse Stone filmeket lenne olyan kedves, hogy leírja nekem történeti (nem megjelenési) sorrendben a címüket? :) Előre is köszönöm! :R

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#85224) Magnum_ válasza takacsbotond (#85223) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azokat én is meg szeretném nézni :-)

I humbly and respectfully decline™

(#85226) Viszlát


Viszlát
addikt

Mindjárt jönnek:

Swiss Army Man - többet nevettem a traileren mint az utóbbi 5 év összes vígjátékán egybevéve, úgyhogy instant várós lett. Ja és Sundance rendezői díjas.

Sing Street - szeplős írek, 80-as évek és szintipop, minden adott egy jó zenei témájú filmhez. :C

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#85227) .LnB válasza Viszlát (#85226) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Swiss Army Man-t kétszer néztem meg akkora wtf! :)
Most akkor a Potter egy hulla?!
Na ezt most nagyon várom. Bár én nem nevettem rajta, hanem kikerekedtek a szemeim. :D

Trailer zenét nem ismeri valaki? Mi lehet az előadó és a cím?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85228) Bad Pritt válasza takacsbotond (#85223) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A kettő nem egyezik? Én készítési sorrendben néztem, nem tűnt föl, hogy rossz lenne. Lehet nem figyeltem eléggé.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85229) Viszlát válasza .LnB (#85227) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem hulla, svájci bicska. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#85230) .LnB válasza Viszlát (#85229) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj! Én nem tudtam, hogy a címe is svájci bicska. Nem tudtam, hogy ezt jelenti.
De aranyos kis tévedés tőlem. :D
Na jó kicsit gáz.

szek.: Megtaláltam a zenét. Vagyis nem. Külön a filmhez készítették.

"Watch the trailer — which includes a song composed by the band Manchester Orchestra and performed by Dano and Radcliffe, called “Montage” "

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85231) k-adi válasza Viszlát (#85229) üzenetére


k-adi
nagyúr

de most komolyan mennyire kell begyógyszerezve lenni ahhoz, hogy valaki ilyet kitaláljon :DDD

(#85232) Viszlát válasza .LnB (#85230) üzenetére


Viszlát
addikt

Jaja, swiss army knife ugye, mindenre jó. Azért hulla is ám, csak multifunkcionális. Wilson 2.0. :D

k-adi: van egy olyan elméletem, hogy akik ilyeneket írnak/készítenek, azok így születtek. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#85233) brownus válasza Viszlát (#85226) üzenetére


brownus
veterán

ez szuper lesz :D mindkettő, de főleg a swiss army man :)

(#85234) proci985 válasza Viszlát (#85226) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Hát, nagyobb baromságnak tűnik, mint a Shaun of the Dead.

Őrült indie vígjátékokat meg nem szabad lebecsülni, pár éve a lars and the real girl (ryan gosling mielőtt még felkapták) az egyikjobb vígjáték volt amit láttam az utóbbi 10 évből. Bónuszként nagyrészt nyugdíjasokkal és középkorúakkal néztem, és az egész mozi remegett pár pillanatban a nevetéstől.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#85235) brownus


brownus
veterán

már nem emlékszem kinek, de ígértem pár alacsony ktgvetésű scifit, most ugrott be pár filmcím:
narcopolis, 400 days, extinction
a három közül a narcopolis tetszett a legjobban

és pár ajánló, ezeket most kölcsönzöm éppen kifele, aztán a közeljövőben amint időm engedi meg is nézem őket.
szintén kis költségvetésű (~ egy ember írta/rendezte) sci-fik:
air (2015)
pandemic
another world

szeretem az ilyen filmeket... még ha látszik is a low budget, sokszor tök ötletes megoldásokat találnak ki, extrém fotózást vagy a képi világ üt el az átlagostól. vagy csak bevállalósabbak..

(#85236) Pitterix


Pitterix
őstag

JLA Adventures: Trapped in Time---Az Igazság ligája: Időcsapda

Itt mintha egy kicsit viccesebbre próbálták volna venni a figurát. Szerintem annyira nem sikerült nekik, vagy nem voltam teljesen ráhangolódva. Pedig gondoltam meló előtt jó kis szórakozás lesz. Na mind1.

5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#85237) #54715584 válasza brownus (#85235) üzenetére


#54715584
törölt tag

Circle, Hidden, Parallels

(#85238) brownus válasza #54715584 (#85237) üzenetére


brownus
veterán

dánke, csekkolom őket

(#85239) marilllyo válasza brownus (#85238) üzenetére


marilllyo
veterán

30 days at night?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85240) brownus válasza marilllyo (#85239) üzenetére


brownus
veterán

yep, a the last days is pipa

(#85241) Viszlát válasza proci985 (#85234) üzenetére


Viszlát
addikt

Így van, csak elég kevés jön belőlük. A Lars and the Real Girl is már 9 éves... Egyedül a What we do in the shadows ugrik be a közelmúltból.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#85242) brownus válasza Viszlát (#85241) üzenetére


brownus
veterán

st. vincent? aranyos vígjáték, szerethető karakterekkel

(#85243) proci985 válasza Viszlát (#85241) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Tucker & Dave vs Evil is elég jó volt pár évvel ezelőttről. Bár más nekem se nagyon jut eszembe.

Kieg: Ó és persze a "Las brujas de Zugarramurdi " (Witching and Bitching), na az kb a korai Peter Jackson vígjátékokhoz hasonló őrület volt, jó értelemben. Spanyoloknál mondjuk korábban is voltak elmebeteg indie vígjátékok, pl a Torremolinos 73 (bár az is 10+ éves már).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#85244) .LnB válasza proci985 (#85243) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tucker & Dave vs Evil-hez hasonló volt a The Cabin in the Woods nem tudom belefér e ebbe a kategóriába de én jókat derültem rajta. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85245) brownus válasza proci985 (#85243) üzenetére


brownus
veterán

wild tales ? ez is jó

(#85246) Dilikutya válasza .LnB (#85244) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Ház az erdő mélyén szerintem nagyon messze van a Trancsíráktól. Vannak benne poénok, de ha hasonlítani kéne, inkább a Gonosz halott 2-höz hasonlítanám, nem a komédia dominál benne, csak néhol vicces, meg abszurd az alapsztori. A Trancsírák meg másfél óra tömény marhaság. Imádom. A magyar mozis premierje mondjuk elég elcseszett volt, majdnem egy éve, hogy láttam már, mire itthon bemutatták. Annak ellenére elmentünk rá, sőt a horrormaratonunkon még egyszer láthattam nagy vásznon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85247) gerii válasza brownus (#85235) üzenetére


gerii
addikt

Én voltam az szerintem, a Narcopolis, Air, Pandemic még kimaradt, csekkolom is őket. :R

monstre: Circle-t sem láttam még, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#85248) atike


atike
nagyúr

Egy egészen érdekes cikk a Vox-tól erre... A legtöbb bevételt hozó "rossz" filmek listája és rangsora...

Magyar nyelvű kivonat.

[ Szerkesztve ]

(#85249) devil-k válasza Viszlát (#85226) üzenetére


devil-k
nagyúr

Na, fasza mind a kettő. :) Tetszik!

- mozi bolondéria -

(#85250) cyberkind válasza Viszlát (#85226) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a Swiss Army Man amúgy mi meg hogy lenne? :D
Egy hulla aki mégse hulla csak úgy viselkedik? :DD

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.