Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84351) Tibiajax válasza brownus (#84350) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ilyen ruhát minden csajra az utcán! állom a cehhet

(#84352) spiky03 válasza Tibiajax (#84351) üzenetére


spiky03
veterán

:DDD :C

Támogatom

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#84353) Magnum_ válasza brownus (#84350) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Meg lehetne halapdalni.
Amugy tetszik az orra.

I humbly and respectfully decline™

(#84354) emiki6 válasza Tibiajax (#84351) üzenetére


emiki6
veterán

A kövérekre is? Inkább ne :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#84355) Tibiajax válasza emiki6 (#84354) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

minden dagadtra, 40 év felett!

(#84356) FollowTheORI válasza brownus (#84335) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gyorsan meg is néztem még egyszer... végre volt lehetőség visszatekerni meg megfigyelni jobban részleteket meg párbeszédeket. ;]

Egészen más amugy így a hype után nézni a filmet... más a hangulata picit meg minden. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84357) Magnum_ válasza brownus (#84335) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez mi?

I humbly and respectfully decline™

(#84358) emiki6 válasza Magnum_ (#84357) üzenetére


emiki6
veterán

sw

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#84359) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hasselhoff vs Rock ;]

(#84316) gyuromoj
rmx+srt :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84360) emiki6 válasza gyuromoj (#84359) üzenetére


emiki6
veterán

Csak én gondoltam először egy darab kőre a cím alapján? :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#84361) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84362) gyuromoj válasza Dilikutya (#84361) üzenetére


gyuromoj
veterán

sw8 @ dubrownik?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84363) #54715584 válasza gyuromoj (#84362) üzenetére


#54715584
törölt tag

Azt hiszem Cinestra oldalán volt több kép is.

(#84364) cyberkind


cyberkind
félisten

Na a PC Guru-nál 4 pontot kapott a BvS, egyre jobban kíváncsi vagyok hogy mi van már mert emlékeim szerint a MoS se osztotta meg ennyire az embereket.

Paranormal Cocktivity

(#84365) Bad Pritt válasza cyberkind (#84364) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

10-ből? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84367) cyberkind válasza Bad Pritt (#84365) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha, sőt ők azt is írták hogy felesleges volt elmenni a moziba erre a filmnek és senkinek se ajánlják, nagyon remélem hogy nem a sajtón fog múlni a nyereség vagy különben kuka, egyébként az Otherworld továbbment, ők Snyder-t se látnák tovább a rendezői székben meg azt se értik hogy került ide pont ő meg stb.

Külföldi sajtó meg így: [link]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84368) FollowTheORI válasza cyberkind (#84367) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem a 7-8 a reális értékelés... (10-ből).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84369) Bad Pritt válasza cyberkind (#84367) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem ne menjünk akkor el, ha felesleges. Meg amúgy is a blu-ray változat lesz az igazi, ez csak kamu. :D

Na jó, befejeztem. 4 óra múlva dumálunk. Addigra meglátjuk, miből lesz a cserebogár. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84370) cyberkind válasza Bad Pritt (#84369) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem nem lesz túl hosszú a film mert az utolsó busszal jönni akarok haza. :D

Paranormal Cocktivity

(#84371) gerii válasza gyuromoj (#84366) üzenetére


gerii
addikt

Az azért valahol gusztustalan, hogy egy ekkora környezeti katasztrófát okozó csapatot, céget hősöknek állítanak be, amcsi zászló a tűzben, okádék.

(#84372) Pearce


Pearce
aktív tag

Deepwater Horizon (2016) – Official Movie Teaser Trailer - baromi erősen fel van építve ez az előzetes

[ Szerkesztve ]

(#84373) #54715584 válasza Pearce (#84372) üzenetére


#54715584
törölt tag

Csak hattal fentebb linkelték. :P

Remélem nem olyan lesz, mint a The 33.

(#84374) Pitterix válasza cyberkind (#84367) üzenetére


Pitterix
őstag

Na, ha a sajtóra-kritikusokra hallgatnék mindig a filmekkel kapcsolatban, akkor sosem mennék moziba, vagy csak olyanra ülnék be, ami lehet nem is érdekelne, csak hát ugye a kritika....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#84375) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szóval ez volt egy 40%-os film? Okké... :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84376) Magnum_ válasza Bad Pritt (#84375) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Meselj

I humbly and respectfully decline™

(#84377) Bad Pritt válasza Magnum_ (#84376) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem akarok még, nézzétek meg minél többen, utána lehet trécselni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84378) gyuromoj


gyuromoj
veterán

BvS
Stáblistát csak akkor üljétek végig ha érdekel a stáblista. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84379) Magnum_ válasza Bad Pritt (#84377) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tetszett, vagy nem?

I humbly and respectfully decline™

(#84380) Bad Pritt válasza Magnum_ (#84379) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tetszett. Viszont az én véleményem nem mérvadó a témában, mert mindent tudok a DC idevágó történéseiből, ez a film pedig olyan iszonyatos előképzettséget vár el, ami szerintem elfogadhatatlan. A MoS-on kívül minimum három rajzfilm kell, hogy ne vakard a fejed értetlenségedben és értsd az utalások nagyját.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84381) cyberkind válasza Bad Pritt (#84375) üzenetére


cyberkind
félisten

+ többiek

Batman v Superman: : Dawn of Justice - Batman Superman ellen - Az igazság hajnala

Több mint 40, de abszolút semmi több ez a film mint egy futószalagon gyártott semmi.
Batman pedig egy piromán gyilkos denevérruhában, ez nem nem Batman csak egy gyilkos, Snyder tökéletesen benézte ezt is, Alfred szerepét is de nagyon, a film abszolút nincs kibontva, a többi karakterről meg a ruháról, a cuccokról szart se tudnék ha nem lennék benne a Batman világban, és így tényleg nem ajánlott annak akinek fogalma sincs ezekről, mert a film utolsó kétharmada egy katyvasz volt onnantól kezdve amikor csak megjelenik Batman az új ruciban de szinte semmi nincs kifejtve, és már korábban megkezdődik ez, erre ennyit várni kár volt, és jöhet ide bármiféle Ultimate Cut meg társai nem menti meg a filmet, Snyder abszolút nem tökéletes ide, vele csak bukó lesz az egész univerzum.
Batfleck jó volt, de Bale viszi a prímet még mindig, Superman a szokásos jó, Lex Luthor zseniális, Wonder Woman meg nem tudom, semmi se derült róla hogy ő milyen lesz a jövőre nézve feltéve ha ezt a filmet követik de nem lepődök meg ha nem, ilyen rendezővel ez nem lesz jó, nem is értem hogy engedhette meg Nolan hogy Batman-t így megszégyenítsék, semmivel se több mint Superman a filmben, csak Superman romba dönt mindent és úgy öl Batman meg csak lelövi vagy felrobbantja, de rengeteg más hibája van a filmnek amit napestig lehetne sorolni, "sajnos" még mindig a Nolan trilógia és Bale a legjobb.
Zene nagyon rendben van, CGI szintén, szinkron szar de van, nem tudom szerintem ennyi egyelőre.

6/10 talán.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84382) w333 válasza gyuromoj (#84378) üzenetére


w333
félisten

B vs S péntek este foglalva ... kíváncsian várom :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#84383) gerii válasza cyberkind (#84381) üzenetére


gerii
addikt

Na ez így érdekes lesz, de csak elmegyek rá.

(#84384) Dilikutya válasza cyberkind (#84381) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Batman nem Nolan-é.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84385) cyberkind válasza Dilikutya (#84384) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, csak itt is segített a rendezésben mint a MoS-ban, na így érthető már?
Vagyis a neve ott volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84386) Pearce válasza cyberkind (#84385) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Vagyis a neve ott volt."

Gondolom, mint executive producer. Annak a rendezéshez semmi köze.

[ Szerkesztve ]

(#84387) cyberkind válasza Pearce (#84386) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a pozíció mit csinál egy filmen belül?
Sose tudtam.

Paranormal Cocktivity

(#84388) pohár válasza cyberkind (#84387) üzenetére


pohár
félisten

pénz és beleugathat sok dologba

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84389) Dilikutya válasza Pearce (#84386) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van vagy egy tucat executive producer. Az acélembernél ott volt még a story-nál is a neve, de szerintem akkor se sok vizet zavart. Nem akar több Batman filmet csinálni, csak kell a neve, mert az olyan jól hangzik a trilógia után. Nolan megcsinálta a szerencséjét a Batman-nel, úgy, mint anno Tim Burton, őt se a Beetlejuice és az Ollókezű Edward dobta be Hollywood sűrűjébe. Egyedül Joel Schumacher kivétel, ő már a Batman Forever előtt sem volt ismeretlen, bár az ő karrierjén épphogy nem lendített a két film, igazából nem is volt neki a Batman & Robin után jelentősebb filmje. Pedig Az elveszett fiúk, az Összeomlás, az Egyenesen át és a Ha ölni kell jó filmek, tud ő rendezni, csak épp a tömegek a sztorira nem voltak vevők a két Batman-nél, amit megértek, annak ellenére, hogy én szeretem, mivel harsány, enyhén rajzfilmes beütésű mindkettő, és azt nem veszi be mindenki gyomra. Pedig a szereplőválogatás is jó volt, egyedül épp Bruce Wayne/Batman nem volt nyerő egyik részben sem, Val Kilmer még elment, de George Clooney-nak nagyon nem állt jól.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84390) cyberkind válasza Dilikutya (#84389) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerinted jó volt a gárda?
Robin meg a 3. részben a szőke jók voltak, de a többieket nem mondanám, és azt se hogy ilyenek a képregényekben ezek a gonoszok, mert itt elég érdekesek voltak rossz értelemben.

Paranormal Cocktivity

(#84391) LOTR


LOTR
addikt

The Divergent Series: Allegiant - A beavatott-sorozat: A hűséges (2016)

Röviden: nagyjából (vagy inkább pontosan) ugyan azt tudom mondani erről is, mint az előző részről [link]. Azt azért megismétlem, hogy Shailene Woodley továbbra is jó. Az utolsó részre már tehetnének bele több akciót is, mert beszélgetős/politikáról szóló jelenetekben ez is bővelkedik.

One Ring to rule them all

(#84392) marilllyo válasza Bad Pritt (#84380) üzenetére


marilllyo
veterán

Melyek ezek? (kíváncsiságból hátha nem láttam)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84393) brownus válasza marilllyo (#84392) üzenetére


brownus
veterán

tdkr, a másikat passzolom

(#84394) cyberkind válasza brownus (#84393) üzenetére


cyberkind
félisten

Doomsday is jöhet bár ez csak kis részben szerintem, de így is nagyon sok kell ahhoz hogy egyáltalán valamire menjen az ember de nem szeretnék spoilerezni.

--------------

Már 8.2-n áll az IMDB-n a film, az éjjel még 8.5 volt, nagyon gyorsan repül lefele.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84395) spammer válasza cyberkind (#84381) üzenetére


spammer
veterán

Szarból Synder sem tud várat építeni. Lehet, hogy David S. Kóklernek be kellene fejezni ezt a képregényfilmes dolgot. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#84396) cyberkind válasza spammer (#84395) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont neki, akinek köszönhetünk igazán jó Batman filmeket, aligha hiszem, itt Snyder volt a ludas de nagyon, ez a film tökéletes lehetett volna ha csak a címben szereplő dologra összpontosítanak nem úgy mindenre, és végül a film pont az nem lett ami a címben van, annyi minden kis finom dologra kellett figyelni hogy nem sikerült, ha tényleg csak azt viszik vászonra ami a cím, akkor mindenkinek de legfőképp Snyder-nek könnyű dolga van, de nem így lett, de ezt meg is fogalmazta egy kritika szinte tökéletesen: A Batman Superman ellen: Az igazság hajnala remek ugródeszka lehetett volna, az ugrás pillanatában viszont kivették a deszkát a többiek lába alól, így hatalmas pofára esés lett a végeredmény.
Rengeteg nagy hibát vétett a Warner minden téren, kb mint a PC-s Arkham Knight-nál.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84397) brownus válasza cyberkind (#84394) üzenetére


brownus
veterán

nekem tetszett a MoS (is), imdb 7,2 a paradicsomon meg 50%, usaban közel 300M, ww közel 700M

szóval az embereknek bejött.

batman vs superman nyitás, ezt csekkold :D a lényeg az optimizmus :D

rottenen 33% :Y WTF???

ennyire szar nem lehet, vagy a kotsogok lehúzzák valamiért? nem kaptak ingyen puncit, szelfit, akármit a producerektől?

(#84398) cyberkind válasza brownus (#84397) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor tökmindegy hogy tetszik-e vagy nem, erre a filmre fogják felhúzni a többit, nincs több kérdésem. :D

Ennyire nem szar csak sokan nem értik mert abszolút nulla kézfogást kapunk Zackitől, de ezt le is írtam hogy ha nem lennék benne a Batman világban fogalmam se lenne kb a film feléről minimum.

Amúgy nem hittem volna hogy csak ez a két karakter feledtetni tudja majd a film hiányosságait minden téren az átlag néző számára. :Y

Most már nekem is tetszik a MoS, de ott azért más volt a szitu mint itt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84399) Dilikutya válasza cyberkind (#84390) üzenetére


Dilikutya
félisten

A színészek jó voltak. Alapból ripacs a két film, a gonoszok is hatványozottan azok, de szerintem mind jól hozták a szerepet, a két Bruce Wayne/Batman volt Michael Keaton után gyengébb, főleg George Clooney, aki komolyabb színész ennél, bár akkor még nem tudtuk. Megeshet, hogy nem képregényhű a két film, bár sok képregényt nem ismerek, engem a 60-as évek Batman sorozatára emlékeztetett, az volt ilyen komolytalanabb hangvételű.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84400) marilllyo válasza brownus (#84393) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja ezt láttam. Jó volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.