Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) Dilikutya válasza eeXaa (#77999) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyet utoljára a Csupasz pisztolyban vagy valami hasonló alkotásban láttam. :)
70-es 80-as években az indiai és a török filmgyártás félelmetes volt. A címét nem tudom fejből, Turkish Star Wars címen fut, abban például a zenét és az összes űrharcot egy az egyben az eredetiből ollózták be, de van török Rambo és Star Trek is. Zseniálisak! :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78002) Melack


Melack
veterán

Szerintetek mennyi esély van arra, hogy februárban még moziműsoron lesz az új SW? Anyósom akkor tud lejönni és vigyázni a gyerkőcre, így akkor lenne cca 6 db szabad óránk :DDD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#78003) eeXaa válasza eeXaa (#77989) üzenetére


eeXaa
addikt

Ohh jajj, majdnem el is felejtettem...
..sajnos a zene is igen sokat rontott az egészen... kár hogy hagyták hogy vén szenils williams telezenélje a filmet... túl sok volt, dagájos szar... szivesen a kezére csapkodtam volna a karmester pálcával néha amikor teljesen tönkretesz egy egy jelenetet...

(#78004) Dilikutya válasza Melack (#78002) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nézettségtől függ. Nyilván nem lesz túl sok előadás már, de jó eséllyel vetítik még. Most néztem, pl. a Spectre is lesz még műsoron jövő héten is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78005) lemmy9 válasza Melack (#78002) üzenetére


lemmy9
őstag

Addigra innen megtudsz mindent :D

Szerintem!

(#78006) LOTR válasza Melack (#78002) üzenetére


LOTR
addikt

ha jól emlékszem pl az Avatar 2010. tavaszán is ment még, kb a lemez megjelenésig, ami április végén volt, biztos vagyok benne, hogy ez a SW esetében sem lesz másként, tehát februárban még meg fogod tudni nézni
főleg, hogy idénre, imax előadásokra már csak az első sorokban van talán 1-1 hely

One Ring to rule them all

(#78007) Dilikutya válasza eeXaa (#78003) üzenetére


Dilikutya
félisten

John Williams-ről én nem írnék így, de te tudod. Azért csak ő írta valószínűleg minden idők legismertebb filmzenéjét, de a többi munkája is szorosan a nyomában van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78008) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Star Wars VII

Nem tartom magam rajongónak, de a régi filmek nagyon tetszettek. Újak már nem annyira.
Ezzel a filmmel szemben elég nagy elvárásaim voltak, hogy hozza egy kicsit a régiek stílusát.
Részben sikerült is neki, de lehetett volna kicsivel komolyabb/darkosabb.
Jó volt látni hogy amit lehetett azt megépítettek és megcsináltak. (jelmezek, robbanások, karakterek)
CGI szinte végig szuper volt, egyedül a főgonosz lógott ki a sorból.
Főszereplők jól hozták a karakterüket, ültek a poénok. Phasma eléggé nagy baklövés volt, alig volt szerepe. Talán majd a folytatásban. Régi arcokat jó volt látni, kár hogy Luke csak 30mp-t kapott és meg se nyikkant. Pedig ott vártam hogy magához rántja a kardját.
Rey látomását nem tudom hova tenni. Gondolom a múltat látta, Luke+R2D2 illetve amikor Kylo átállt a sötét oldalra.
Illetve vajon mi a célja Snok-nak?
Han halála nem lepett meg, egy az mivel tudtam hogy ez lesz, másrészt pedig adta magát a szituáció.Droidok még mindig jófejek, velük semmi gond.
Remélem 3 és fél év múlva szép kerek egésszé fog összeállni az egész.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#78009) Bad Pritt válasza LOTR (#78006) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nyár elején volt Westendben az utolsó előadás. Mondjuk a Star Wars hype inkább Avengers szintű hisztit fog kiváltani, nem olyan hosszútávút, mint az Avatar vagy a Király Visszatér.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78010) dokee78 válasza Dilikutya (#77982) üzenetére


dokee78
félisten

Nem dehogy.

(#78011) Dilikutya válasza Bad Pritt (#78009) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a Star Wars-hoz egyik sem mérhető.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78012) callmeakos válasza gyuromoj (#78008) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem egyik legnagyobb bajom a filmmel az Captain Phasma. Az a karakter egy vicc. Szegény Gwendolin Christie kapott 4-5 jelenetet, abból 2-ben túsz, aztán jól el is tűnik. Szépvót. De Kylo ERennel is vannak bejön, mert jelen pillanatban még az a bőszen a talpnyaló szerepében van, az meg ahogy dühében csapkod össze vissza nettó deviáns. Arról a mukiról a barlangban meg ne is beszéljünk. Gondolom ő majd a későbbiekben fedi fel magát.

All→M8

(#78013) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#78014) Sir Pocok válasza Tibiajax (#78013) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Címzetes f..sz és akkor még finom voltam és nőies...

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#78015) callmeakos válasza callmeakos (#78012) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mindazonáltal Kyloban látom a legnagyobb potenciált hogy egy szép karakterfejlődésen Menjen át a későbbiekben. A potenciál meg van benne, és az hogy megölte Han Solot, alsó hangon szuperhalott mindenki szemében :D

All→M8

(#78016) gyuromoj válasza callmeakos (#78015) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én is bízom benne hogy komolyabb szerepet kap és nem egy feláldozható gyalog lesz belőle.
Illetve hogy most csak 2-en vannak a gonoszak mint általában, vagy több tagból áll? (ugye Ren rend vagy mifene)
Snok gondolom azért akarta a Rey-t, mert érezte hogy benne több Erő van?

Szinkronosan viszont alig lehetett érteni hogy mit mond Kylo, amikor rajta van a maszk...

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#78017) FoxiestFox válasza callmeakos (#78015) üzenetére


FoxiestFox
félisten

SW7
Megölték Han Solo-t? Hm, akkor eggyel kevesebb hypeolt ratyi, amit néznem kell. :D

(#78018) callmeakos válasza gyuromoj (#78016) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Angolul se lehetett sokszor érteni. Mintha Bane első verziós hangját Hallottam volna.

dying star
:DDD
Ha megspóroltam neked egy mozijegy árát, akkor szívesen :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#78019) Tibiajax válasza Sir Pocok (#78014) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a múltkor mentem épp focira, jött szemben velem a kismukk, jobbján egy fiatal, vékony szőke hölggyel. nagyon kapaszkodtak egymásba. a csaj kb fele akkora széles volt, mint a kis smukk. csodás pár voltak
szerintem a lány szerelmes volt fülig.

(#78020) FoxiestFox válasza callmeakos (#78018) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És amúgy tényleg. :D
Köszi. Kerülgettem a spoilereket, de csak beleolvastam végül.

(#78021) Sir Pocok válasza Tibiajax (#78019) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Smukk a magyar politika paradoxona. Védi a nyugdíjasokat, de úgy veszi ki a pénzt a zsebükből, hogy közben a hátsójukat "kényezteti". Sok jó nője volt, de van az a mondás:

"Szar, szart vonz" ;]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#78022) Ispy válasza gyuromoj (#78008) üzenetére


Ispy
veterán

Mi lenne, ha azt a részt ami spoiler azt egyben beleraknád és nem így darabolva? Semmi értelme 1-2 szót kihagyni és így elég zavaró.

:D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#78023) Magnum_ válasza Tibiajax (#78019) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is lattam oket, a Sofitelben pezsgozni, vasarnap reggel 10kor. Nekem is pont ez jutott eszembe, hogy this is love.

I humbly and respectfully decline™

(#78024) Ispy


Ispy
veterán

Nem tudom mi bajotok, ki ne adná oda fél kezét egy ilyen jó pasiért, mint smuk, abony, kedvenc feri, amerikán endy. Csupa adonisz, macsó és mind nagyon szegény :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#78025) Dilikutya válasza Ispy (#78024) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem értem, Andy Vajna hogy tudott menő filmproducerből ilyen hitvány médiaszarrá zülleni, bár nyilván ezt ő pont leszarja, amikor ő a Fidesz filmes kormánybiztosa, meg állítólag Magyarország 7. legbefolyásosabb embere. Szóval megérte neki valószínűleg hazajönni, hiába a sikerek, néhány kultfilm, ő odakint akkor is csak egy producer a sok közül, mások is csináltak kultfilmeket. Szerencsére a Terminator 2 vagy a Cliffhanger vannak annyira jó filmek, hogy ne jusson eszembe, hogy ennek a zsírpocoknak a cége készítette. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78026) pohár válasza Dilikutya (#78025) üzenetére


pohár
félisten

hogy tudott? Amerikában leültetnék adócsalás miatt, ha visszatenné a potrohos testét oda, itt meg szórják neki a milliárdokat a kaszinókon keresztül a mi pénzünkből :C (meg valószínűleg strómanja is valamelyiknek)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#78027) Ijk


Ijk
nagyúr

Mi is megnéztük éjszaka az év legjobban várt filmjét. Igyekeztem nem túlzó elvárásokkal beülni a filmre.
Teljes hosszában végigszórakoztam, összességében jó film, de nem egyedi, nem korszakalkotó mint mondjuk az Inception volt anno számomra.
Először is a színészek jók, de egyik sem kiemelkedő, de még két rész lesz hogy kibontakozzanak. Nyilvánvalóan Harrison Ford sokat hozzátett az egészhez, de itt sem elsősorban a színészi teljesítmény hanem a karakter miatt. Rey nekem pozitív csalódás, őszintén szólva nem vártam hogy ilyen jó lesz, nagyon kíváncsi leszek a folytatásban mit nyújt. Kylo Ren abban az elcseszett helyzetben van hogy a filmtörténet legerősebb, legkarakterisztikusabb gonoszának utódját kell megformálnia, lehetetlen hogy elvárt szintet hozza, főleg 1 rész alatt.
Látványra 10-es. Amit lehetett megoldottak CGI nélkül, számomra ez hatalmas pluszt adott, volt fizikája a filmnek. A nyitójelenet rögtön megfogott és azonnal a 3. rész nyitójelenete ugrott be, hogy ez mennyivel közelebb áll a régi szériához.
SPOILER veszély!
A történet, és itt jönnek a problémák. Nem mertek kockázatot vállalni és maradtak a bevált receptnél, amivel igaz nem lehet csalódást okozni, de könyörgöm, már háromszor lerágták ezt a csontot. Befelé menet röhögve viccelődtem hogy remélem nem a Halálcsillagot kell megint felrobbantani. Erre baszki nem pont ez történt megint? Komolyan nem tudtak semmit kitalálni? 70%-ban az Új Reményt láttam ebben a filmben. Eltűnt droid fontos információkkal aki a főhőshöz kerül sivatagos bolygón majd elmenekülnek a birodalom új rend elöl. Előkerül egy öreg aki segédkezik ebben. Maszkos, köpenyes figura gyilkolja a jófiúkat és persze halálra sújtja a fénykarddal a mesterét apját. Van egy eltorzult fejű uralkodó és egy Tarkin utánzat elborult agyú katona. Aki mit ad isten megint szétlő egy bolygót (rendszert) a szuperfegyverrel. Végén pedig pajzs lekapcsol, jönnek az X-szárnyúak és szarrá lövik a központi egységet majd az egész felrobban a picsába.
Nem várom hogy kitaláljanak valami egészen eredetit, de tényleg ennyire futotta?
Coruscant felrobbantásával szimbolikusan megsemmisítették az előzmény trilógiát. És ez a hatalmas drámai esemény kimerült egy kb. 10 másodperces a picsába reakcióval.
Nagy pozitívum nekem Kylo Ren viszont. Imádtam hogy egy olyan karaktert alkottak aki még kezdő a sötét oldalon, tele van kétségekkel, képtelen a dühét féken tartani. Kiszámítható volt hogy akkor megöli Han-t, de ez egy baromi fontos eseménye volt a karakter szempontjából a filmnek, ugyanis ezen ponton döntött véglegesen a sötét oldal mellett, és nem elbukásként mint Anakin esetében, hanem borzasztó fájdalmas döntéssel tagadta meg a világos oldalt. Nálam ez mentette meg az egészet.
SPOILER vége

Összességében azt mondom hogy ez egy blockbuster, nem nyújt semmi különlegeset, amiért mégis az csakis az univerzumnak köszönhető. Remek 2 órás szórakozás, de nem korszakújító mű. Ja és a BB8, hát az tényleg imádnivaló. :)
A folytatásban ha a karaktereket jobban kibontják, megtartják ezt a látványvilágot akkor jó úton haladnak, de forgatókönyvben valami új kell, valami egyedi.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#78028) pohár


pohár
félisten

Star Wars magyar népmesék módra, ez jó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#78029) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Hát az IMDB kritikai részlegén, csúnyán elkenték a SW7 száját.

[link]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#78030) Ispy


Ispy
veterán

Az volt már, hogy Kárász Róbert egy igazi spoilerező troll?

Aki úgy fél a spoilertől, mint a brittek mittudomén hány százaléka (most nem találom hirtelen a linket), az lassan bezárhatja magát a spejzba :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#78031) Dilikutya válasza Ispy (#78030) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tessék, itt van: egy felmérés szerint a britek 83%-a jobban fél a spoilerektől, mint a haláltól. ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78032) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Kárász Robi spoilerezése sehol sincs ehhez képest :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#78033) callmeakos válasza Dilikutya (#78031) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az életben két dolog biztos: a halál, és az hogy ez a komment hetente egyszer minimum felbukkan :DDD

All→M8

(#78034) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Akik SW témában otthon vannak, azoktól kérdeznék:

Ugye vannak a régi filmek. Azoknak van közvetlen folytatása írásos formában? Ott mi a konkrét történet?
Vagy Lucas könyvek alapján készítette az eredeti trilógiát?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#78035) batai15 válasza gyuromoj (#78034) üzenetére


batai15
félisten

Elég sok minden történt. Új jedi rend, pár háború exar kun is aszem stb.

(#78036) batai15 válasza Ijk (#78027) üzenetére


batai15
félisten

Spojler gomb az ég szerelmére!!!! :@

(#78037) Tibiajax válasza Ispy (#78030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dehogy kell.. a médiaboxoknak is, tévéknek is általában lehet a csatornalistáját szerkeszteni, be kell menni szépen, és törölni kell a listából a csatorna törlése majd oké megnyomásával a tévékettőt és ertéelklubot, mint két 99% szenny csatornát és máris egy gond megoldva. nem annyira bonyolult az
persze tudom..van sztárban sztár meg hasonló muszáj nézni televíziós sóműsorok

(#78038) genndy válasza gyuromoj (#78034) üzenetére


genndy
addikt

Van, Thrawn-trilógia néven ismert, de nem Lucas írta (hanem Timothy Zahn, és nagyon sokak szerint egyszerűen azt kellett volna filmre vinni 7-8-9-ként :K )
A 4-5-6 biztos hogy megjelent könyvben is, forgatókönyv alapján, mert a 4-ben pl. benne van pl. a Biggses jelenet (Galaktika vagy Kozmosz Fantasztikus Könyvek gondozásában, aztán nemrég asszem újra kiadták őket). A 4-nél Lucas van feltüntetve íróként, a többit nem tudom.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78039) Ispy válasza Tibiajax (#78037) üzenetére


Ispy
veterán

Bevallom férfiasan, hogy nekünk is van rtl meg tv2, de meg nem mondom melyik csatornán, mert nem szoktam nézni. Igaz a múltkor ott ragadtam volna egy filmnél, de a 3. reklámnál feladtam :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#78040) Dilikutya válasza gyuromoj (#78034) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mindkét trilógia saját ötlet volt, a könyvek később íródtak. Van írásos folytatás, de hogy pontosan hogy jönnek, azt nem tudom, de pl. Timothy Zahn Thrawn-trilógiája folytatás. Valami olyasmi van abban is, hogy az Uralkodó és Vader halálát követően a Birodalomnak még jókora haderő van a birtokában, és mindig akad egy újabb lelkes vezér-jelölt.Végülis érthető, nem szükségszerű, hogy az endori csatában a Birodalom teljes hadereje megsemmisült.
Az első SW könyvek amúgy épp a filmek forgatókönyvei alapján íródtak, csak utána jött a többi, gondolom, először folytatások az EP6-nak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78041) Dilikutya válasza Tibiajax (#78037) üzenetére


Dilikutya
félisten

T-Home Sat-TV esetében erre nincs lehetőség.
Nem tudom, eljön-e valaha, szerintem soha, az az idő, amikor 100%-ban magam válogathatom össze a TV csatornákat. Bár majdnem fölösleges, TV-t csak akkor hallok, amikor vacsorázok, de olyankor átkapcsolok a film+-ra, a héten is Piedone ment. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78042) Tibiajax válasza Dilikutya (#78041) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

veszel egy ilyet, vagy ha kicsit hozzám hasonlóan igényesebb vagy ilyet, kérsz a tréhómtól egy kártyát (vagy inkább ejted őket és átmész az upécéhez vagy digihez, akik sokkal jobbak és adnak csak-kártyát is), és már élvezheted is a (majdnem) teljes függetlenséget

(#78043) pohár


pohár
félisten

VOX spoilermentes kritika (90%)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#78044) br.rak


br.rak
őstag

sw 7.

Spoilermentes rész
-látványilag rendben van (2D), nem álleejtős, de korrekt
-színészektől én sokkal rosszabb alakítást vártam, de nem volt gond
-viszont az, hogy JJ (vagy a forgatókönyv szerzője) leschmidelte az 1-6 nagy részét, az gáz, de nagyon. Ha nem lett volna előtte 6 film, megannyi könyv,játék, stb, akkor nagy film lehetett volna, így megmaradt egy erős közepes utánérzésnek/remakenek.
- a másik, hogy nekem olyan érzésem volt,, mintha egy sorozat pilot részét néztem volna....

Spoiler
-az viszont, hogy Rey és Snoke esetén a néző kb semmi infót nem kap, az még elsüólhet jól. Lehet találgatni, stb. Kb emiatt lehet majd megnézni a folytatást ill. már alig marad lekopizható rész a régebbi filmekből

egy erős 10/6

[ Szerkesztve ]

(#78045) aizen92


aizen92
addikt

Minden cinemacityben náci módra járőrözik a staff film közben? Kibsztt idegesítő volt.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#78046) gerii


gerii
addikt

Megnéztem én is a SW-ot, egy filmnek jó volt, folytatásnak kicsit ismerős.
(#78027) Ijk kritikájával kb egyetértek, bár nekem a Kylo Ren gyerek hisztizése, és a kapucsengő hangja nem jött be. A többi szereplő jó volt, Fin + Rey páros nagyon jól működött, az öregeket is jó volt újra látni, robik is jók voltak, BB8 remek lett, thumbs up :DDD , viszont a főgonoszt inkább egy B kat horrorfilmbe száműzném.
A történet pedig egy qrva nagy mínusz.

(#78047) pohár válasza aizen92 (#78045) üzenetére


pohár
félisten

holnap megmondom, de biztos ki lett adva nekik a kamerás/diktafonos köcsögök miatt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#78048) Pitterix


Pitterix
őstag

Juj, az előbb majdnem beleolvastam egy szpójlerbe, rohadt nagy a kísértés. Csak bírjam ki, míg nem látom én is.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#78049) cyberkind


cyberkind
félisten

Star Wars - Az ébredő Erő

Én senkivel se értek egyet, a film ahogy haladtunk előre egyre uncsibb és kiszámíthatóbb lett, a szereplők nem jöttek be, kivétel Han Solo/Ford, szomorú is vagyok hogy belőle ennyi volt, Kylo Ren meg az ideges vagyok ezért szétvágok mindent a gecibe viselkedésével, és a nagyfater maszkos majmolásával egy vicc volt, azonkívül hogy külsőleg hasonlítson rá semmi értelme nincs a maszknak, J.J. király rendező, imádom tőle a Trek-ket is, de itt most semmi újat vagy maradandót nem alkotott, kb megnéztem újra a 4. részt, kicsit talán szebben, és sokkal gyengébb szereplőkkel, tény hogy a film nem annyira üres mint a játék, de jó úton haladunk hogy az legyen, ez nagyon gyenge eresztés volt, megint az a kurva hype, jobban nem akarok belemenni, mást vagy többet vártam ennyi és ilyen előzménytrilógia után, főleg hogy nincs Lucas.

6/10-nek talán jó lesz, de az tuti hogy nem fogom túl sokat elővenni ezt a filmet ha kiadják.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#78050) aizen92 válasza haypro (#77963) üzenetére


aizen92
addikt

Egy kis spoiler [link] másfél hónappal ezelőttről. Az a jóslatom nem jött be hogy megszólal majd.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.