Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112001) gyuromoj válasza oriic (#111991) üzenetére


gyuromoj
veterán

Előtte viszont a Pókember illetve Dr. Strange is megjelent itthon BD-n.
Pedig első napos vételnek szántam volna a filmet, így akkor marad az alternatív megoldás.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112002) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy még a Maugli-hoz: kikerült pár promo kép is, Filmbuzi összeszedte őket, gyanúsan csak a Maugli srác van rajtuk és az állatok nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112003) hackeeeee válasza Bad Pritt (#112000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igazad lehet. Meglátjuk ebből mi lesz. Mondjuk simán benne van, hogy van aki folytatásnak fogja hinni.

Más:

Kiderült, ki alakíthatja a Pókember: Hazatérés folytatásának főgonoszát

Véleményem szubjektív...

(#112004) k-adi válasza Pearce (#111993) üzenetére


k-adi
nagyúr

ultragáz ezek az emberi arcú állatok :U

(#112005) Pearce válasza Bad Pritt (#111995) üzenetére


Pearce
aktív tag

Na igen, az egy kicsit furcsa. Itt van egy Serkis-szel beszélgetős bő 2.5 perces videó is, amiben mutatják Balu-t, aki maga Serkis kelt életre és tényleg érdekes feje lett neki is. [link]

(#112001) gyuromoj

A Pókember-t nálunk a Sony adta ki, a Strange meg meg plusz megerősítés volt abban, hogy ez veszett fejsze nyele.

És hopp jött egy hivatalos poszter is a Mowgli-hez:

(#112006) Pearce válasza Bad Pritt (#111995) üzenetére


Pearce
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#112007) shotika válasza Pearce (#111993) üzenetére


shotika
őstag

Én először azt hittem ez a 2016-os folytatása. Nem értem, miért kell ugyanazt a témát, ilyen rövid időn belül, kétszer is feldolgozni. A kis hableány érdekesebb lenne, egy jóféle horroros körítéssel :P

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#112008) spiky03 válasza gyuromoj (#112001) üzenetére


spiky03
veterán

Nalam is az lett volna,mint az eslo resz volt.
De igy sajna marad valoban az alternativ megoldas.

A PV meg k@pja be :W

Erdekes a Bontonfilm kitudja adni a rendesen a filmeket...

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#112009) lezso6 válasza shotika (#112007) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én egy élőszereplős Micimackó remake-re várok, értelemszerűen drogfüggő szereplőkkel. Szerintem tök jó oktatófilm lehetne, csak senki sem meri meglépni. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#112010) hackeeeee válasza lezso6 (#112009) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Dumbo-ról van valami infó?

Véleményem szubjektív...

(#112011) shotika válasza lezso6 (#112009) üzenetére


shotika
őstag

Mondasz valamit.. :) :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#112012) lezso6 válasza hackeeeee (#112010) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudok róla semmit, el is felejtettem hogy lesz, pedig nagyon várom. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#112013) emiki6 válasza lezso6 (#112009) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem a túlzott cukorfogyasztásról, az elhízásról és annak egészségügyi következményeiről szólna. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#112014) Bad Pritt válasza lezso6 (#112009) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az új Róbert Gida élőszereplős lesz Micimackóval. A drogtémát nem tudom, hogy fogják belerakni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112015) shotika válasza emiki6 (#112013) üzenetére


shotika
őstag

Vagy Róbert Gida szexfüggőségéről. Fb-kon már lebukott.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#112016) lezso6 válasza Bad Pritt (#112014) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jó hát ebben biztos nem az lesz, amit én szeretnék látni. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#112017) hackeeeee válasza lezso6 (#112012) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig nagyon reklámozták annó, hogy lesz, azóta pedig nagy a csend.

Véleményem szubjektív...

(#112018) lezso6 válasza hackeeeee (#112017) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jövő év márciusában jön. Szóval lesz. Még várni kell egy teaserre, biztos beteg lesz, ugye Tim Burton csinálja. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#112019) hackeeeee válasza lezso6 (#112018) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tim Burton-tól, biztosan. :D

Még amikor utoljára néztem, dátum sem volt, akkor már előrébb vagyunk. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#112020) Mik76 válasza k-adi (#112004) üzenetére


Mik76
senior tag

Azert az igazsaghoz hozza tartozik hogy baromi nehez hiheto "beszelo allatot" csinalni. Erre meg ra szoktak tenni egy lapattal ha disney vagy egyeb izlestelen ceg csinalja mert a joknak erosnek es aranyosnak kell lennie, a rosszaknak meg elb******ul nagynak kell lennie meg nevetsegesen sztereotipan csunyanak. Ez osszessegeben kb lehetetlenne teszi a hihetoseget.
Ezert volt kiraly a Life of Pi-ban a tigris. Nem beszelt, nem volt sztereotipizalva, ugy viselkedett mint egy tigris. Innentol sima ugy megcsinalni. Vagy pl a Babe-ben az allatok. Csak a szajuk lett megcsinalva mintha beszelnenek tobbnyire. De attol meg mindegyik ugy nezett ki mint egy atlagos haziallat.
Ehhez kepest itt rohelyesen szar karakterek vannak iszonyuan tultolva, es persze mind beszel es megprobalnak ugy kinezni mint a hangot kolcsonzo szinesz. :D
Az Akela hogy nez mar ki??? :))

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#112021) lezso6 válasza Mik76 (#112020) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na ezt hívják rasszizmusnak. Egyébként rohadt unalmas már, valóban. Én nem tudom igaz-e, hogy Disney antiszemita volt-e, de az biztos, hogy a karakterábrázolások általában rasszisták. A szépek a jók, a csúnyák gonoszok. Néhol persze csinálnak ilyen PC patchet, pl Oroszlánkirály 2, de ott nem a csúnyaság, hanem a sötétebb oroszlánbőr miatt kellett gondolom. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#112022) Drizzt válasza csadi0011 (#111980) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Most jutott még eszembe Gaspar Noé összes.

De elsősorban: Irreversible
Enter the void!

Inarritu:
Biutiful

Aronofsky:
Mother

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#112023) Vikthor


Vikthor
nagyúr

What Happened to Monday - tegnap néztük meg és nagyon jó választásnak bizonyult, ötletes, bár néha kicsit B kategóriás filmes jelenetekkel, de 3x könnyeztem meg, amit ritkán tud megtenni velem egy film amit eddig nem láttam. Jól játszotta Noomi a 7 különböző testvért, jó választás volt őt hozni ebbe a filmbe. Legutóbbi filmben a Dead Man Down illetve a Prometheusban remekelt, bár az előbbiben jobban megragadt az, amit tud produkálni mint színész. Gondolom ez a film könyvben jobban üt. Nekem ez a film 8/10

BTW, Glenn Close is csillagos ötös ehhez a szerepéhez, egy kicsit újra felhívás a 2009-es Home című filmre. Hogyan kúrjuk széjjel ezt a gyönyörű bolygót...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#112024) brownus


brownus
veterán

hunt for the wilderpeople - kellemes kikapcsolódás, tökéletes vasárnap délutáni film volt tegnap :) valójában erre számítottam, hogy nagyon jó film lesz, és a rendező nem is hagyott cserben. eddig négyből négy :R

hasonló filmje volt a boy is, azt régen láttam, de az is tetszett..

a vámpíros az klasszik, 10/10. a thor meg az egyik legjobb marvel film, tele kurva jó poénokkal :d

(#112025) atike válasza Pearce (#111993) üzenetére


atike
nagyúr

Nem semmi egy szereposztás... Na meg Serkis második rendezése... Kíváncsi vagyok. Emberarcú állatok? Ha "rajzfilmként" tekintek erre akkor simán belefér. Érdekes amúgy, tény.

(#112026) Peterhappy válasza brownus (#112024) üzenetére


Peterhappy
őstag

A Wilderpeople jó volt!
Nem teljesen vág ide, de a Captain Fantastic megvolt?

A What We Do in the Shadows az egyik legbetegebb film, amit valaha láttam :) Épp a minap mondta a feleségem, hogy Viago-t Waititi játszotta. Biztos, hogy nem százas a fazon.

(#112027) Pearce


Pearce
aktív tag

A tegnapi Maugli-hoz itt van még egy videó, amiben maga a rendező elemzi az előzetest, kitér többek közt az állatok arcára is: [link]

Itt meg Shazam:

[ Szerkesztve ]

(#112028) Simba86 válasza Pearce (#112027) üzenetére


Simba86
senior tag

Végül is stimmel, mert Chuck örökre kocka marad, a gyerekes viselkedést meg jól tudta imitálni már régen is :D

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#112029) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

City of Lies | Official Trailer [HD] | Global Road

"Tupac Shakur és Biggie Smalls mai napig megoldatlan gyilkossága még mindig izgatja a rajongók fantáziáját. Ennek az ügyében kezd el nyomozni a filmben egy újságíró, akit Forest Whitaker fog alakítani.

A City of Lies film az újságírót követi végig, aki kétségbeesetten keresi a gyilkosságokra a választ, így jut el az akkoriban az ügyön dolgozó detektívhez, Johnny Depphez."

[ Szerkesztve ]

(#112030) Bad Pritt válasza Pearce (#112027) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A hivatalos logóval ilyen. Nagyon várós, imádnám, ha jó lenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112031) Vertigo18


Vertigo18
addikt

The Commuter

Nekem tetszett, simán egyszer meg lehet nézni, engem nem hatott meg, hogy kissé Supermanes lett a végére Liam. Belefért. Jó kis másfél órás kikapcsolódásnak szántam, annak tökéletesen eleget tett.

7/10

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#112032) bagyulajuve válasza -secret- (#112029) üzenetére


bagyulajuve
addikt

épp most futott egy sorozat a témában: Unsolved - nekem tetszett

Resistencia eterna

(#112033) Vikthor


Vikthor
nagyúr

12 Strong - mondhat bárki bármit, ez egy jó film volt. Ok nem egy black hawk down, de sokkal rosszabbra számítottam. 7,5/10 nálam.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#112034) WayneGace


WayneGace
őstag

Én is megnéztem a Pacific rim 2-t. Számomra Justice Leaguetől bőven jobb. Persze, nem egy nagy eresztés ez se, se történet, se karakterek, se színészi játék szempontjából. Kicsit anime hangulata volt számomra, amikor a harcok voltak. Tényleg az egynek elment kategória. Amit újra nem hiszem, hogy megnéznék, de egy következő részt igen.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#112035) Zeki válasza WayneGace (#112034) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tényleg nagyon mások az emberek, ha az neked jobb volt mint az Igazság ligája.
A film elején feltűnő árva kiscsaj megmenti a világot. :(

(#112036) WayneGace válasza Zeki (#112035) üzenetére


WayneGace
őstag

Nekem szórakoztatóbb volt. Nem éreztem azt, hogy többnek akar látszani a film, mint ami. Egy árva kis csaj, miért ne menthetné meg a világot, ha egy denevér jelmezes fickó megteheti? Mindkettőben elég egyszerű a történet, nem oscar díjas alakítások vannak bennük. ugyanúgy CGI harcok vannak. De PC2-ben nekem jobban összeállt egy egésszé.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#112037) k-adi válasza WayneGace (#112036) üzenetére


k-adi
nagyúr

a denevéres pasas egész életében erre készült, pl. harcművészetet tanult, stb. míg a kis árva csaj meg...

nyilván mindkettőbe bele lehet kötni, de a denevéres hihetőbb 1 fokkal

(#112038) WayneGace válasza k-adi (#112037) üzenetére


WayneGace
őstag

Csak a társalgás kedvéért, mert egyébként nem sokat számít. De ennyi erővel, akkor a kis csaj egyedül megépített egy működő robotot. Amelyet irányítani is tudott. Tehát nem ügyetlen és vélhetően nem buta. Valamint a film végén nem egyedül cselekszik, hanem párban egy tőle gyakorlottabb és képzettebb emberrel.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#112039) atike válasza Zeki (#112035) üzenetére


atike
nagyúr

+1.... És mondom úgy, hogy nekem mind a két film tetszett a maga módján... :)

(#112040) Ispy válasza Zeki (#112035) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem eleve jobban tetszenek a DC-s filmek, hogy nem csinálnak vígjátékot ez egészből, a JL is tetszett, igaz nem képregényszeművegen keresztül, szóval nincsen hátterem.

A PR sem volt rossz, igazából TF, FF kategória, aki ettől a filmtől karaktereket, neadjisten jellemfejlődést várt, az valamit benézett. Ez nem más, mint b@szott nagy robotok gyaknak b@szott nagy szőrnyeket, igazi agyzsibbaszó látványfilm.

Mondjuk Scott Eastwood még ide is kevéske volt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#112041) Zeki válasza Ispy (#112040) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem a PR 1 tetszett. Ez gyengébb volt.
Mondjuk űrszörnyes filmekből a Csatahajó is jobban bejött mint a PR2.

[ Szerkesztve ]

(#112042) brownus válasza Zeki (#112035) üzenetére


brownus
veterán

nagyon mások, meg pánok is és szexuálisok is :)

én szeretem snyder filmjeit, de a JL filmet harmadjára se tudtam megnézni... még mindig hátra van kb egy óra . sztem sose fogom látni a végét, max a távoli jövőben mikor egy goa buli után zakatoló relékkel az agyamban mindegy mit nézek csak valami villogjon előttem... és ez jó lesz, mert tök sötét a film :D

[ Szerkesztve ]

(#112043) Ispy válasza Zeki (#112041) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, ez általában így szokott lenni a folytatásokkal, meg azért az egy szerintem Del Toro miatt lett nézhető.

Csatahajót már többször is láttam, én szeretem azt is, IDE LŐJETEK!!!! :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#112044) brownus válasza Peterhappy (#112026) üzenetére


brownus
veterán

yep, láttuk ezt is, és szintén nagyon tetszett :)

f.sza film, le is kapom, hogy ha kedvem lesz hozzá nézhessem

(#112045) vond


vond
MODERÁTOR

Talán annyira nem OFF: :)

Ha valaki esetleg Szombathelyen járna:
Holnaptól három napig újra Savaria Filmszemle.

Ingyenes vetítések, szakmai konferencia neves előadókkal, Örök tél díszbemutató, egyéb filmes programok. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Minden grafikai, videós, webes, stb. meló az én kezem munkája. :B
Úgyhogy nem leszólni. :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#112046) devil-k


devil-k
nagyúr

A Viszkis

6/10

Alapvetőleg egy jó kis magyar mozi, viszont nekem nem jön be ez a vonal, hogy szinte már Amburst hozzák ki áldozatnak az egész történetből. Azért a vesszőfutása végénél már volt durvulás rendesen.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#112047) Zeki válasza devil-k (#112046) üzenetére


Zeki
nagyúr

Biztosan volt benne némi költői/rendezői szabadság, de nem volt az rossz. Más kérdés, hogy szinte drukkoltál neki. A végén a mázas cserép dolgok valósak, a kecskeméti Malom bevásárlóközpontban a Karácsonyi vásáron árulta a portékáit.

(#112048) brownus válasza devil-k (#112046) üzenetére


brownus
veterán

ma reggel a tiloson ő volt a beszélgetős partner. ahogy és amit mondott, és amiről beszélgettek, szimpatikus ember lehet irl is. mondta, hogy a barátainak köszönheti, hogy sikerült vissza illeszkednie a társadalomba, nélkülük nem sikerült volna.

ha valaki érdekel, 1 óra: gyökérkezelés

(#112049) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Durva, hogy ha hasonló tendenciával esik az érdeklődés az Infinity War után (ami még így is nagyon jó lenne), akkor sem érné be valszeg a Black Panthert odahaza.
Az meg még durvább, hogy a Párduc mindössze a második film a milliárdosok klubjában (a Dark Knight után), ami nagyobbrészt az Észak-Amerikai bevételekből szedte össze a bevételét és kisebb részt a világ többi részéről. Respect.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112050) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Napi bulvár:
Will Smith 1 hónapig a fővárosban forgatja a Gemini Man-t.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.