Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) spammer válasza Viszlát (#11999) üzenetére


spammer
veterán

Blokbásztert a népnek ;] Nálam ezek közül egyik sem top 10, de még 20-30 sem szerintem :))

TDKR -t már 1,5 hónapja halogatom, annyira nem érdekel, de lehet, hogy ma vagy az ünnepek alatt ráveszem magam :) EX2 dettó. Amúgy is le vagyok maradva egy csomó filmmel.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12002) vzsryl válasza Viszlát (#11999) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az Avengers és az Exp 2 számomra is óriási élmény volt. Az Exp 2-n pl. többször lúdőrzésem volt, és még könnyesre is tudtam röhögni magam Chuck Norris megjelenésénél. Simán TOP10-ben a helyük nálam. Mondjuk az idei filmek közül lehet nem is láttam még 10db-ot. :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#12003) baluka26 válasza Viszlát (#11998) üzenetére


baluka26
veterán

Waltz, pont most nézem meg újra Becstelent :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12004) Viszlát


Viszlát
addikt

Resident Evil: Retribution (2012): gondoltam lazítok egyet a komolyabb témák után egy kis darálással, de ez... ez... erre nincs szó. 10 perc után Shift+Del.

0/10

(#12002) vzsryl: én is élveztem az Expendables 2-t, jó móka volt, de top 10? Az azért túlzás.

(#12003) baluka26: igen, pont az abban nyújtott teljesítményére céloztam. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12005) vzsryl válasza Viszlát (#12004) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az idei felhozatalban szerintem egyértelműen. Ilyen filmélményem még amúgy sem volt moziban. Mondjuk nem is járok sűrűn...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#12006) harylmu


harylmu
őstag

batman - the dark knight rises, most angolul

hát sose hittem volna, hogy ezt mondom, de nekem magyarul jobban tetszett Bane hangja. Micheal Caine-nek (Alfred) minden egyes szavánál mintha kést forgattak volna a fülembe, olyan akcentusa van. már paródia szintű volt hogy a mister-t kb master-nek ejti :D amúgy a film 10/10 nálam, iszonyat jó

hoppáré, kint a taken 2? nézem is akkor mindjárt

[ Szerkesztve ]

(#12007) Viszlát válasza harylmu (#12006) üzenetére


Viszlát
addikt

Michael Caine angol, nem amerikai, az akcentus jelző ezért enyhén vicces. De az még viccesebb, hogy a Master Wayne-t te miért akarod mister-nek érteni. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12008) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Star Trek szinkronos előzetes

(a végén már azt hittem az Űrszekerek szöveg is jön:DDD )

Live-Die-Respawn

(#12009) harylmu válasza Viszlát (#12007) üzenetére


harylmu
őstag

akkor ezt benéztem. ja, azt tudom, hogy angol, csak annyira az amerikai angolhoz szoktam, hogy nagyon fura volt hallgatni őt.

(#12010) HuMarc válasza harylmu (#12009) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyetértek @Viszláttal, az akcentus helyett inkább dialektus ;)

(#12011) madgie válasza harylmu (#12009) üzenetére


madgie
titán

Az összes (Nolan) epizód gyöngyszeme, mikor Caine papa azt mondja, hogy "Never" :D

(#12012) Viszlát válasza harylmu (#12009) üzenetére


Viszlát
addikt

Azt adom, hogy néha olyan, mintha két különböző nyelv lenne. Nézd meg a 51st State-t eredeti nyelven. :)

(#12011) madgie: hehe, de gonosz. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12013) madgie válasza Viszlát (#12012) üzenetére


madgie
titán

A Bronson eredetiben, bakke'... egy percig csak pislogtam, hogy Hardy most akkor milyen nyelven beszél? :DDD

(#12014) Integra válasza harylmu (#12006) üzenetére


Integra
titán

angolból azért erősen fail vagy :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12015) Viszlát válasza madgie (#12013) üzenetére


Viszlát
addikt

Még nem láttam, de tervbe van véve. Sőt, lehet az lesz a következő. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12016) giigz válasza harylmu (#12006) üzenetére


giigz
veterán

Taken 2-t (mint manapság kb. mindent) én is angolul néztem, és az a kivételes helyzet állt fenn, hogy szinte minden egyes szót értettem.

(#12017) madgie válasza giigz (#12016) üzenetére


madgie
titán

Neeson nyelvtanárnak is elmehetne, minden filmjében tisztán értek tőle majd' minden szót (pedig nem túl erős az angolom).

(#12018) giigz válasza madgie (#12017) üzenetére


giigz
veterán

Már csak emiatt is szeretem a filmjeit, nekem sem túl acélos az angolom, de az ő filmjeit mindig jobban értem. :D

(#12019) #54715584


#54715584
törölt tag

Van Frankenweenie és Hit and Run.

Frankenweenie tényleg nem jön hozzánk moziba?

(#12020) oriic válasza #54715584 (#12019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De, január 3.-án.

Live-Die-Respawn

(#12021) dokee78


dokee78
félisten

Nem tudom volt-e már szinkronos Pacific Rim?

(#12022) oriic válasza dokee78 (#12021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

volt

Az a cím, anyám.

Live-Die-Respawn

(#12023) HuMarc válasza dokee78 (#12021) üzenetére


HuMarc
addikt

A Pacific Rimből hogy jött ki az, hogy Tűzgyűrű?
Látom, már másnak is föltűnt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12024) dokee78 válasza HuMarc (#12023) üzenetére


dokee78
félisten

A cím úgy jött ki,hogy a Gypsy Dangernek a mellkasában ott a tűzgyűrű :DDD

(#12025) HuMarc válasza dokee78 (#12024) üzenetére


HuMarc
addikt

De akkor is... Amúgy az eredeti cím mit jelent? :B

(#12026) oriic válasza HuMarc (#12025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szószerint?

Csendes óceáni talp(abroncs)

:DDD

Live-Die-Respawn

(#12027) HuMarc válasza oriic (#12026) üzenetére


HuMarc
addikt

:D Ja akkor nem pacifista Resreach in Motion?

(#12028) #54715584 válasza HuMarc (#12027) üzenetére


#54715584
törölt tag

OMG WTF BBQ :D

(#12029) orichalcos hüJe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12029) oriic válasza HuMarc (#12027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De végül is lehet hogy az új vízálló blackberry-ket reklámozza majd a film. :C

Live-Die-Respawn

(#12030) HuMarc válasza #54715584 (#12028) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyetértek :R :DDD

(#12031) Viszlát válasza HuMarc (#12025) üzenetére


Viszlát
addikt

Nekem gyanús, hogy a a tűzgyűrű onnan jött, hogy a Pacific Rim nagyjából azonos a Pacific Ring of Fire geológiai területtel, ami nevét a rengeteg tengerfenéken lévő vulkán miatt kapta. A trailerben azt hiszem van is pár másodperc egy hasadékról, vagy árokról, amikor azt mutatják, hogy honnan jönnek az alienek.

Szerk: amúgy a Csendes-óceáni peremvidéket jelenti.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12032) oriic válasza Viszlát (#12031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, akkor említi hogy egy portal-on keresztül jöttek. Végül is így érthető, csak a hétköznapi ember ezt nem tudja. Sajnos.

Live-Die-Respawn

(#12033) Viszlát válasza oriic (#12032) üzenetére


Viszlát
addikt

De a készítők is csaltak, mert a Rim magában foglalja a teljes óceánt, a szigetvilágot és a partján húzódó országokat. Szóval valószínűleg azért nem Pacific Ring of Fire lett a címe, mert a Pacific Rim kevésbé terjedelmes és frappánsabb.

Amúgy én is hétköznapi ember vagyok. :D Csak szerettem a földrajzot, meg tudom használni a google-t. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12034) baluka26 válasza Viszlát (#12004) üzenetére


baluka26
veterán

Újra azt tudom mondani, hogy ez az általam látott egyik legjobb színészi teljesítmény.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12035) F34R válasza Viszlát (#12031) üzenetére


F34R
nagyúr

so much win :D

(#12036) Viszlát válasza baluka26 (#12034) üzenetére


Viszlát
addikt

Maximálisan egyetértek. :K

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12037) baluka26 válasza Viszlát (#12036) üzenetére


baluka26
veterán

Mondjuk ebben a filmben nagyon gyenge teljesítményt nem lehet mondani. Már amikor elsőre láttam, nagyon tetszett. Most másodjára már 9 helyett 10 pontot adnék az egészre. Már csak a kezdő és a kocsmajelent miatt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12038) TESCO-Zsömle válasza #54715584 (#12028) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miből készül az OMG WTF Barbecue? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12039) spammer


spammer
veterán

The Expendables 2: Tökös akció, semmi extra. A script faék, de egyébként minden téren javult az első részhez képest, tök akció, nagyobb bumm, szóval hozta, amit kellett. A csaj sem volt annyira gáz, mint vártam, szóval a maga kategóriájában teljesen rendben van ez. Oldschool shit! ;] Statham papos jelenete mindent vitt :C 8/10

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12040) #54715584 válasza TESCO-Zsömle (#12038) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem tudom, de egy időben ez volt a trendi, hogy ezt a 3 rövidítést használta mindenki a fb-n :D

(#12041) harylmu


harylmu
őstag

taken 2

szerintem iszonyat béna az alapsztori, amiből indul. olyan, mintha meglepődtek volna az első rész sikerén és ezért erőltettek volna valami folytatást. spoiler ! most komolyan, pár első részben megölt rosszfiú hozzátartozója morcos lesz és ez lenne az? amúgy izgis, akció dús, természetesen főhős über alles, szóval a kivitelezés maga nagyon jó. maggie grace (a lánya) se néz ki rosszul. liam neeson is elég badass. viszont mégegyszer önszántamból nem hiszem, hogy megnézném.

kicsit spoiler:
egy esetleges harmadik rész sejthető a végéből szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#12042) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Project X - A buli elszabadul 7/10

Nem gondoltam, h egyszer megnézem, mindenesetre tegnap megtettem. A közepéig semmi extra, be is aludtam kicsit, de a vége nagyon durva volt. :D Baszki ez tényleg elszabadult :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12043) rt06 válasza Viszlát (#11999) üzenetére


rt06
veterán

en kapasbol az elsot sem ertem, hogy mit csinal az ott (meg ebben a tizes listaban sem)
a #9 viszont szerintem mindenkepp a listaba valo, mert bar nem egy komoly mufaj, szerintem igenis kiemelkedo alkotas, sok szempontbol

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#12044) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!

A Hobbit esetében ehhez a 3D HFR verzióhoz kell 3D szemüveg mindenképpen, vagy sem? Alapból mosott a kép, ha nem szemüvegen keresztül nézem? Erre nem találtam egyértelmű utalást. A Cinema City azt írja a jegy ára mellé, hogy jegy + szemüveg, a Mi Mozink meg nem tesz erről említést.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12045) Jhonny06 válasza JetiRulez (#12044) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kellett hozzá venni, anélkül ugyanúgy nézhetetlen, mint a sima 3D.

(#12046) Zirowe válasza JetiRulez (#12044) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Minden 3d mozifilmhez kell szemüveg.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12047) spammer válasza JetiRulez (#12044) üzenetére


spammer
veterán

Moziban kapsz mellé 3D szemüveget.

(#12045) Jhonny06: Venni? Utoljára mikor 3D filmet néztem Cinema City-ben, műanyag szemüveget adtak, a végén meg visszavették (szóval a film megnézéséig adták.) Igaz, ez rég volt már, talán az Avataron :D

szerk:
(#12048) Jhonny06: ja hogy most így megy, oké, értem :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12048) Jhonny06 válasza spammer (#12047) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pontosabban venni kell 300 pénzért, ha nem viszel magaddal, úgyhogy ezt hozzá lehet csapni a mozijegy árához sajnos.

(#12049) Zirowe válasza spammer (#12047) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Első 3d filmemnél, westend-beowulf, haza lehetett vinni és ingyen volt.

Sima 3d-re meg már nem is megyek, csak imaxre.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12050) JetiRulez válasza Jhonny06 (#12045) üzenetére


JetiRulez
őstag

Akkor kilőve és normál verzióra veszek jegyeket. Szüleimnek rossz a szeme, így nem képesek normálisan érzékelni a 3D hatást. Annak ellenére, hogy Én pedig tisztán látok, nekem is vannak vele gondjaim. Kicsit szellemképesnek hat minden esetben és 1-1 film végére olyan görcsös fejfájás jön rám, hogy cigánykereket tudnék vetni.
Kösz!

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.