Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) Pitterix


Pitterix
őstag

Fogságban

Ebben a filmben nem történik semmi, mégis akkora benne a feszültség, hogy jaj.
Azt hittem hosszú lesz majd, de csak úgy repült közben az idő.
Ezt a filmet látni kell!

7,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#37002) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#37003) Heavyrain válasza oriic (#37002) üzenetére


Heavyrain
őstag

Hát,ha Netflix nincsen,jó lesz ez is... ;]

Egyébként,most próbáltam ki,működik rendesen. Kb 1 percig bufferel,utánna rendben van minden,nem akadozik. (20 MB/s nettel)
Feliratokkal sem kell bajlódni,automatikusan felajánlja őket,több nyelven. Minőség viszont nem a legjobb,így első ránézésre a legtöbb filmnél,valahol 480p és 720p között lehet valahol a felbontás.

[ Szerkesztve ]

(#37004) Bad Pritt válasza oriic (#37002) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A felét nem hozza be a mobilnet. :(
Leszedem a programot és nézhetek filmeket ingyen, ez a lényeg kb?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37005) oriic válasza Heavyrain (#37003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szegény ember netflix-e? :DDD

(#37004) HáGé

KB, igen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37006) Bad Pritt válasza oriic (#37005) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor kell! :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37007) oriic válasza Bad Pritt (#37006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az milyen már hogy a telepítője a MEGA-ra van feltéve. :DDD

Live-Die-Respawn

(#37008) Heavyrain válasza Bad Pritt (#37006) üzenetére


Heavyrain
őstag

Azt azért hozzá kell tenni,hogy csak angolul nézheted a filmeket.
Feliratok közül átlagban van vagy 6 féle,de magyarral még nem találkoztam.

Egyébként állítólag egy argentín gyerek rakta össze pár hónap alatt egyedül a programot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37009) Bad Pritt válasza oriic (#37007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem a lehető legegyszerűbb módját akarták a dolognak. :D :D

(#37008) compass1997: Az nem baj, TED-et is engrish only-ban nézem. A filmválasztékra kíváncsi leszek, most kapom le mindjárt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37010) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Need For Speed
A lényeg, hogy aki ki nem álhatta a Halálos Irambant, az ez sem fog bejönni, akiknek meg igen, azok tehetnek egy próbát. :D Viszont Aaron Paul nem kamuzott amikor azt mondta nuku CGI, tényleg nyoma sincs ilyennek. Ok 1-1 blueboxos felvétel akad, de az szinte standard. A látvány és a hang viszont kifejezetten űtős.

All→M8

(#37011) BenHans


BenHans
addikt

[Let it go... :D ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#37012) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Egy kis frozen estere :)

...

(#37013) #54715584 válasza Devid_81 (#37012) üzenetére


#54715584
törölt tag

Egyébként akartam kérdezni, hogy a trailerben látott répás vicceskedés miért maradt ki a végső filmből?

Jégkorszakban is mindig benne van Motkány.

(#37014) Devid_81 válasza #54715584 (#37013) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem is lattam a traileret sztem :Y

...

(#37015) Bad Pritt válasza #54715584 (#37013) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az csak egy teaser volt, sokszor kihagyják a végleges filmből (vagy külön csinálják meg). Mint a Banana Song a minyonoktól vagy a Super 8 vonatos része sem úgy volt benne a végleges filmben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37016) #54715584 válasza Bad Pritt (#37015) üzenetére


#54715584
törölt tag

Oppardon, tízertréler :P ;)
Akkor megnyugodtam, hogy nem néztem be :)

Most olvasom, hogy lesz Insidious 3? :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#37017) Bad Pritt válasza #54715584 (#37016) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát mivel kb egy éves BKV-bérlet árából forgatják őket, miért ne? :DD
Az első hozott egymagában annyi pénzt, hogy 30 folytatást tudnának neki csinálni és fognak is, amíg ilyen százalékban térül meg (sajnos...).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37018) #54715584 válasza Bad Pritt (#37017) üzenetére


#54715584
törölt tag

Miért sajnos?
Szerintem jól sikerült mind a 2 rész, legalábbis nekem nagyon tetszett :P

(#37019) Bad Pritt válasza #54715584 (#37018) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jók voltak, de én annak a híve vagyok, hogy egy sorozat történetének legyen meg az íve, mint a Mass Effectnek, Halo-nak a játékok közül, vagy a The Dark Knight trilógiának vagy a Gyűrűk Urának. Nem igazán szeretem az olyan futószalagon gyártást, mint a CoD, AC, Fűrész vagy Végső Állomás. Nem biztos, hogy jót tesz a név presztízsének, meg a befogadó közeget is összezavarhatja, főleg ha olyan ritka ocsmány időrendet alkalmaz, mint pl. a Fűrészek. :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37020) Huma


Huma
addikt

Blow.
A film maga jó volt, de történet nagyon frusztráló és idegesítő. Szerencsétlen főszereplőt folyamatosan megszívatták. Kb az összes női szereplő vagy idióta vagy s*ggfej vagy a kettő tökéletes kombinációja volt. Komolyan mondom, hogy mire a végére értem vagy harminccal magasabb lett a vérnyomásom. Én a főszereplő helyében nem lettem volna ilyen elnéző és megbocsátó.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37021) aizen92


aizen92
addikt

Guardians of the Galaxy rajongóknak exkluzív felvétel a filmből!

;]

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37022) Viszlát válasza Bad Pritt (#36998) üzenetére


Viszlát
addikt

Azert ezt gondold at. Egyreszt magyarkent kisse mokas butasagrol meg befogadasrol beszelni, masreszt disztribucio, marketing es penz kerdese, keves europai studio tudja bevallalni, hogy x ezer moziban vetitsek a filmjet, hirtelen a Bond filmeken kivul nem is ugrik be egy sem.

Ja es azt sem szabad figyelmen kivul hagyni, hogy mara szinte az egyetlen sajat termekuk a mozi, ami meg piackepes (a demokraciat leszamitva ;] ), nem csoda, hogy vedik az iparagat.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37023) Bad Pritt válasza Viszlát (#37022) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt, hogy buták poénból írtam.
Igazad van, de részben azért, mert nekem is: az európai filmek nagyon mások számukra, az ázsiaiak meg végképp (Oldboy remake tavalyról egy nagyon jó példa, kiölték belőle amiért jó volt). Egyszerűen nincs rájuk kereslet, ezért egyik forgalmazó sem vállalja be, hogy bevigyék USA-ba. Egy konkrét példát tudok, a REC első része, ami ment kinn, ismerősöm ott élt és később mondta, hogy a kutyát sem érdekelte a film, kapásból feliratos filmre nem ülnek be! És akkor meg lehet nézni a Quarantine mennyit hozott, ami copy-paste a RECről.
Más a mozikultúra ott, ezért a briteken kívül senki nem lát benne potenciált.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37024) Huma válasza Viszlát (#37022) üzenetére


Huma
addikt

Miért lenne butaság? Az amcsi nép jóval egyszerűbb és intoleránsabb a külföldi szokásokkal szemben mint a magyar. A saját kultúráján kívül nem nagyon fogad be semmit. Ez két dologra vezethető vissza. Az évtizedek óta ott zajló szándékos népbutításra és a hatalmas nemzeti büszkeségre ami azt sugallja nekik, hogy létezik az USA meg valami légypiszok (többi ország) körülötte.
Találkoztam már nem egy amcsival, szóval nem a levegőbe beszélek.

Nem hiszem egyébként, hogy bármiféle problémát jelentene x ezer moziban vetíteni egy filmet.

Az amcsik egyébként kb így gondolkodnak:
Feliratos film = művészfilm
Külföldi film = művészfilm
Francia film = meleg művészfilm

Nem nagyon ismernek mást Hollywoodon kívül. De ez egyébként is nagyon jellemző rájuk. A saját hazájukon kívüli világról nagyon keveset tudnak, szinte nem is létezik számukra.
Az általános amcsi műveltség kb ott ér véget, hogy Párizs Európa fővárosa.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37025) Viszlát válasza Bad Pritt (#37023) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez mindenhol igy van, a nagy tobbseg konnyen fogyaszthato szorakozasra vagyik, olvasni meg faraszto ugye, ahogy a magyar mozikulturabol is kitunik. Peldanak okaert az Ofelsege pincere voltam Menzel filmet szo szerint ugy kellett vadaszni, egy mozi vetitette par napig Pesten (nem multiplex termeszetesen) meg azt hiszem Kecskemeten volt par vetites, aztan helo. Es egy jatekfilmrol van szo, nem elvont muveszfilmrol, na meg Hrabal sem egy nevenincs senki ugyebar. Szoval lehet fikazni oket, de fikarcnyit sem jobb a helyzet mashol sem...

Azt meg nem lenne helyenvalo osszemosni, hogy kisebb csoportok (mint pl ez a forum) milyen erdeklodesi korrel rendelkeznek, mert egyaltalan nem reprezentativ es mozi szinten csak az ehenhalasra elegendo.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37026) Huma válasza Viszlát (#37025) üzenetére


Huma
addikt

Nincs igazad. Nálunk mindegy hogy milyen nemzetiségű egy film. Nem érdekli az embereket. Csak legyen jó és kész. A feliratozással kapcsolatban már részben igazad van. Sokan nem szeretnek olvasni. Viszont még e tekintetben is fényévekkel az amcsik előtt járunk. Ők csak a saját nyelvükön, felirat nélkül hajlamosak tartalmat fogyasztani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37027) Bad Pritt válasza Viszlát (#37025) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nálunk is vannak szélsőséges esetek, de azért jóval befogadóbbak vagyunk pl. francia vagy angol filmeket illetően.
Arról meg több helyen is volt cikk, hogy a The Dark Knight Risesnál meg a Hobbit első részénél milyen óriási volt a feliratos termek kihasználtsága. Az a nézőszám azért már lehet reprezentatív.
Olvasok külföldi oldalakat is és számomra elég egyértelmű, mennyire elsöprő Amerikában a hazai filmek aránya. Egyszerűen nem szeretik már a más filmeket. Nálunk is kezd megindulni ez a fajta butulás (érdemes megnézni az érdeklődést a francia filmek iránt, egyre esik, pedig a legtöbb, ami eljut hozzánk intelligens és jó film), ami nem feltétlen jó, de azzal amdömpimggel, ami USAból árad, nem lehet kulturálisan felvenni a versenyt Európában.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37028) Huma válasza Bad Pritt (#37027) üzenetére


Huma
addikt

Az a baj, hogy világszinten megy a népbutítás. Ez a filmekben is tökéletesen megnyilvánul. Úgy kell vadászni a valóban értelmes filmeket. Az olyanokat amik nincsenek a végletekig leegyszerűsítve és szájbarágósan megcsinálva. Amikben nem hemzsegnek az irreális, logikátlan jelenetek, megoldások.

Az átlagamcsi azt hiszi, hogy 1 perccel egy robbanás előtt kötelezően csókolóznia kell a főhősnek egy nővel és a CIA rendszerébe simán be lehet törni fél perc alatt úgy hogy püfölik a billentyűzetet és véletlenül kitalálják a jelszót. Valamint minden autó felrobban ha kap egy defektet.
Mennyi ilyen értelmetlen baromság van a filmekben. Ezeket mind ki kéne irtani és végre elkezdődhetne a filmkészítés aranykora.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37029) Pali1119 válasza Bad Pritt (#37027) üzenetére


Pali1119
tag

"Nálunk is kezd megindulni ez a fajta butulás (érdemes megnézni az érdeklődést a francia filmek iránt"

Majd ha a francia filmek is kb. olyan minőségiek lesznek, mint mondjuk az Életrevalók (amit említettél is), akkor majd azokat is fogják nézni. Meg úgy átlagban moziba az megy, aki szórakozni akar, kikapcsolódni. A nagy hányad, úgy értem. Ők pedig nem fognak művészfilmeket nézni a kis artmozikban. Egyértelmű, hogy a gondolkodósabb filmeknek kisebb a célközönsége.

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#37030) Huma válasza Pali1119 (#37029) üzenetére


Huma
addikt

Elég sok színvonalas francia film van. És most nem művészfilmekről beszélek.
Évente nem egy olyan európai film jön ki ami minőségben oda-vissza veri a hollywoodi alkotások nagyrészét.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37031) aizen92 válasza Huma (#37030) üzenetére


aizen92
addikt

Kérünk akkor egy legalább min. 10 filmból álló listát, az elmúlt 2-3 évből.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37032) Bad Pritt válasza Pali1119 (#37029) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 22 lövés pl egy igen színvonalas krimi volt, távolról sem művészfilm. A két Halálos közellenség is remekül sikerült.
Nincs annyi, ez igaz, de vannak olyanok, amik minőségben ott vannak a szeren és könnyen emészthetőek nekünk is.
De igazából nem ezek a lényeges filmek, hanem azok, amiket adaptálnak amerikai módira, pl. Quarantine, Millenium trilógia, Death at Funeral és az Életrevalókból is lesz adaptáció. Pedig az még szerinted is egy könnyed film, mégsem tetszik odakinn az embereknek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37033) Huma válasza aizen92 (#37031) üzenetére


Huma
addikt

Miért? Én is kérhetnék 10 jó 2013-as amerikai filmet.
Amúgy nem nagy kunszt. Nézz utána a neten. Én most mobilról netezek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37034) aizen92 válasza Huma (#37033) üzenetére


aizen92
addikt

csak szeretem amikor dobálóznak a szavakkal, hogy annyi meg annyi jó európai film van, de kb 3-at nem látott az adott emberke.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37035) Huma válasza aizen92 (#37034) üzenetére


Huma
addikt

Én nem szoktam dobálózni velük. Ha hazaértem majd csinálok egy ajánlót európai filmekből ha lesz hozzá hangulatom.
De csak akkor ha te is összeszedsz 10 jó, 2013-as amcsi filmet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37036) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Egy filmcímet keresek.
A tortenet a kovetkezo:
Sziberiaban egy munkataborbol megszoknek paran es menekulnek, majd Indiaban kotnek ki. Nagyon jo kis film. A tulelesukrol szol a film.

undefined

(#37037) Eagle16 válasza ludsimon (#37036) üzenetére


Eagle16
addikt

The Way Back (2010)

Ezt is ajánlom, hasonló:

So weit die Füße tragen (2001)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#37038) ludsimon válasza Eagle16 (#37037) üzenetére


ludsimon
veterán

Koszonom szepen!

undefined

(#37039) Tibiajax válasza Eagle16 (#37037) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

So weit die Füße tragen
nna az egy fasza film. ajánlom mindenkinek

(#37040) Hintalow válasza Bad Pritt (#37023) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ezzel egyetértek, egyszerűen túl mások nekik a külföldi filmek. + elég nagy a felvevőpiac, hogy megérje nekik a jó ötleteket "Amerikanizálni"

Erre a csúcspélda a mindenki által ismert Power Rangers franchise.
Ennek az alapja a japánban a 70-es évek óta létező Super Sentai műfaj ami kb évente jelentkezik új szereplőkkel, sztorival, de a körítés változatlan.
Amerikában meg fogták az aktuálisan futó sorozatot 93 környékén, megtartották belőle a jelmezes részeket (tehát amikor püfölik egymást beöltözve rangernek/oriásrobotnak) és minden egyebet, ahol eredetileg a japán színészek szerpeltek, újraforgattak amcsi színészekkel, szájíz szerint, kisebb nagyobb változtatásokkal.
Ez lett az a power rangers, amit közülünk itt valszeg jópáran néztünk kiskorunkban, és ami ha jól tudom, azóta is fut, ergó azért "sikeresnek" mondható.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#37041) hoffman_


hoffman_
nagyúr

srácok!

erről tud valaki bármit is?

[imdb]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37042) negyven2 válasza hoffman_ (#37041) üzenetére


negyven2
veterán

[nem] :D

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#37043) hoffman_ válasza negyven2 (#37042) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ezt vágom én is. az nem volt tiszta nekem, hogy ez most akkor a játék. imdb-n mióta vannak fent gammák? vagy csak a trailer miatt került fel? valószínűleg akkor. köszi.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37044) geckowize válasza hoffman_ (#37043) üzenetére


geckowize
őstag

Pár éve is már láttam fent játékokat, elsősorban a játékban megjelenő karakterek szinkronhangjai miatt. Pl GTA-k.

(#37045) geckowize válasza Huma (#37028) üzenetére


geckowize
őstag

Azt kihagytad szerintem, hogy néhány amerikai filmben a patriotizmus, nemzeti öntudat, nemzet imádat már elég sokszor átbillen a vérlázító kategóriába, gondoljunk csak az amerikai zászlós, vadászgépek az égen suhannak, katonai erőfitogtatós végű filmekre, amikor jön a jóságos ju esz armi és megmenti a világot. Közben meg mi folyik a való életben...?

Persze ha amerikaiak csinálnak egy filmet, akkor valamilyen szinten oké, hogy abban a saját hazájukat fényezik minél jobban, de akkor meg ne ugorjon hatmillió jogvédő erkölcshuszár fröcsögős szájjal lenácizva, lefastizáva más nemzetet, ha az is nemzeti öntudatra ébred.

(#37046) Huma válasza aizen92 (#37031) üzenetére


Huma
addikt

Bár nem kaptam meg a 10-es listámat tőled én összeszedtem egy listát az utóbbi 3 év terméséből.
Melankólia
Hajsza a győzelemért
Mocsok (ez nekem mondjuk nem tetszett, de sokaknak igen)
We Need to Talk About Kevin (bár ez félig lehet hogy amcsi)
Életrevalók
A nagy szépség
A király beszéde
Jagten
Torrente 4
Adele élete
The Artist

Ez 11 film. De biztos rengeteg alkotás van még amit nem láttam és itt lenne a helye a listában.

(#37045) geckowize:
Igen. Az is egy érdekes momentum. Az amcsi filmekben az összes ország hülye és tehetetlen és csak ők képesek megoldani a nagy problémákat. Szinte mindig a nagy megmentők szerepében tetszelegnek akik nélkül az egész világ elveszne. Az ultimate jófiúk. Európai szemmel nézve ez elég viccesnek és irritálónak hat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37047) Tibiajax válasza Huma (#37046) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Torrente4

:DDD
ember, ember..... tényleg egy színes és üde foltja vagy ennek a topicnak
: D

[ Szerkesztve ]

(#37048) Huma válasza Tibiajax (#37047) üzenetére


Huma
addikt

Most miért? Szerintem nagyon jó film. Nemrég néztem meg újra és másodjára is nagyon tetszett. Az a fajta humor amit képvisel szinte ismeretlen az amcsiknál. Talán csak a Tapló télapó jut az eszembe ami egy kicsit hasonlít hozzá.
Persze ízlések és pofonok. Nem lehet mindenkinek olyan kifinomult humorérzéke mint nekem. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37049) Ace owner válasza Huma (#37048) üzenetére


Ace owner
addikt

Repedezik a mennyezet.. :DDD

Galaxy Fold 4

(#37050) Viszlát válasza Bad Pritt (#37027) üzenetére


Viszlát
addikt

mennyire elsöprő Amerikában a hazai filmek aránya. ---> Egyszerűen nem szeretik már a más filmeket.

Ez a kovetkeztetes az, aminek semmi alapja, illetve hibas, alatamasztani nem is probalkoztal meg eddig. Ezen logika alapjan amugy tenyleg sokkal befogadobb orszag vagyunk mint a USA, hiszen nalunk a hazai filmek aranya elenyeszo a kulfoldiekkel szemben. :)

(A moziterem kihasznaltsagrol mindig az jut eszembe amikor alltam sorban valamelyik aktualis sikerfilmre amit szinkronosan es feliratosan is vetitettek, es megallas nelkul morogtak a keson erkezok, mert elfogyott a szinkronosra a jegy: "ha mar eljottunk, akkor nezzuk meg igy" es "minek feliratosan vetiteni, miert nem lehet ket teremben inkabb szinkronosan" es "azert fizetek ennyi penzt, hogy olvassak b***meg?". Inkabb nezz korul, hogy a blockbustereket leszamitva hany moziban vetitik feliratosan a filmeket. De az is eleg ha itt visszaolvasol, rendszeresen tema, hogy videken egyaltalan es a fovarosban is csak egy max ket mozi vallalja be, hiszen penzbol elnek.)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.