Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85401) FollowTheORI válasza brownus (#85400) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nade Sin City, Spawn, Underworld és Crow környezet nem kellett hozzá... :P

Elég a szürkeség... egyébként... szerintem a napsütés nem sokat változtatott volna. :D
El tudom képzelni úgy is... (Miami, David Caruso és leveszi a szemüveget... :)) )

De tény hogy ez az esős szürkés dolog hozzátett. :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85402) .LnB válasza Dilikutya (#85399) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A világ amiben játszódik a cselekmény az legyen realista. Másról képregényfilmek esetében nem beszélhetünk ez alatt a jelző alatt. Nolan féle szerintem az volt ebből a szempontból. Elég reális, a mai világban könnyen beilleszthető Gotham-et kaptunk, még részben a cselekményre is ráfognám. De az azért kikezdhető. :)

És most még mindig ne a földöntúli erőkre, és a logikai hülyeségekre tessék gondolni. Lehet rosszul fogok fogalmazni de a "tálalásra".

necces téma, ebbe nem szívesen állnék le komolyabb eszmecserére. :)

(#85401) NetTom Ok, bocs félreértettem. :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85403) FollowTheORI válasza .LnB (#85402) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Fordítva... ahhoz hogy a Killing darkos legyen (számomra), nem kellett ilyesmi környezet és téma, mint a felsorolt filmekben.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85404) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Blood Father Trailer

Mel Gibsont is úgy néz ki leporolják Hollywoodban... jönnek vissza a régi akció sztárok még egy körre.
Travolta film is jön... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85405) cyberkind


cyberkind
félisten

Lécci majd meséljétek el milyen lesz az új SW spinoff film, annyira nem érdekel az egész amióta Dízni lett, köszi előre is! :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85406) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Zsivány egyes trailer: [link]
Gyors voltam mint Flash! ;)

Ez nekem most egy teljesen új Star Wars érzést vetített előre és eredményezett mialatt néztem a trailert. És tetszett! (Mondjuk nekem bérletem van a hypetrain-re bevallottan :D)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85407) brownus válasza .LnB (#85402) üzenetére


brownus
veterán

szerintem a képregény adaptációs filmekhez kell ez a plusz (űr, halhatatlan szuper erős űrlények, minden ami fantasy) mert ami működik papíron (hehe) az nem működik filmen. nem? szóval ne legyen realista, nagyon ne.

én már azon is kiakadtam, mikor a saját életünkben játszódó dolgokra utalnak pl. színészekre, földi eseményekre, utálom, mert kizökkentenek a beleélésből, a sztoriból. ez mese, nem dokufilm!

(neil tyson még ok, mert ő "csak" egy tudós volt, de ne legyenek politikai utalások, lehet valami szuperhősös sorozatban volt?)

(#85408) FollowTheORI válasza .LnB (#85406) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Wááá... és nem lett benne Vader kiemelve... még csak egy hang se. Pedig sokan várták. :C
(Na jó talán abban a jelenetben amikor valaki fekete palásttal letérdel.)

De majd ősszel a film előtti Trailerben lesz. :D

Felteszem a kérdést... sütött a nap azon a trópusi bolygón a lépegetőkkel... akkor ez nem lehet darkos? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85409) atike válasza FollowTheORI (#85404) üzenetére


atike
nagyúr

Aha :)

Várós. :D

(#85410) radi8tor válasza .LnB (#85406) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, más világ. Egy zsivány világ ez.

⭐ Stella

(#85411) pohár válasza cyberkind (#85405) üzenetére


pohár
félisten

nem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85412) Dilikutya válasza .LnB (#85402) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nolan Gotham-e teljesen megfelel egy mai amerikai nagyvárosnak, olyannyira, hogy ha nem tudnám, hogy Batmant nézek, le sem esne, hogy Gotham. Emiatt nekem a Tim Burton féle gótikus, sötét, ködös Gotham jobban tetszett.
A cselekménye viszont már csak részben realisztikus, és inkább kisebb részben. Még talán A sötét lovag a legrealisztikusabb, a másik kettő nagyjából semennyire.

A BvS-nél ugye ez rendesen kiesik, mivel az egész arról szól, hogy földönkívüli repülő emberek élnek közöttünk. :)

De most is azt mondom, kár keresni a realitást egy szuperhősfilmben, az nem arra való, akkor se, ha a cselekménynek amúgy vannak önmagában realisztikus elemei.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85413) brownus válasza Dilikutya (#85412) üzenetére


brownus
veterán

yep, erről eszembe jutott (amcsi nagyvárosról) a gone baby gone.

(#85414) pohár


pohár
félisten

ha már Cloverfield Lane 10

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85415) BITBOYS válasza .LnB (#85406) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most láttam, ez tutira odaver az SW VII-nek :C Brutál

Ennek örömére: Bobafett - Starwars :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#85416) FollowTheORI válasza radi8tor (#85410) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Zsivány sukár ez a csaje... :))

Betyár egy film lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85417) brownus válasza cyberkind (#85405) üzenetére


brownus
veterán

A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.

:P :)

húú, de libabőrös lettem a rouge one trélertől, tyűűű. és ki az a csaj??

donnie yen is!? wow, meg whitaker, nem semmi...

[ Szerkesztve ]

(#85418) .LnB válasza .LnB (#85406) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Benne voltam a SW hivatalos YT csatornájának első 200 nézőjében. Ezért nem jár egy statiszta szerep mondjuk?! :DDD (vagy egy bocicsoki? :U )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85419) madgie válasza .LnB (#85418) üzenetére


madgie
titán

Nevagánykoggyá, én meg a fécbúkon láttam izibe'.

Zsiványzsír! ...ahogy a haverom mondta részegen az izzadtság és a Givenchy keverékét :))

(#85420) atike válasza .LnB (#85406) üzenetére


atike
nagyúr

Nagggyon tetszik! :R

De hogy ez a keresztbe kasul sétál mindenki jelenet... Minden SW-ben megvan, lassan védjegy.... :DDD Kb mint a csíkos üveges "kijelzők" a lázadóknál... :DDD

Előbb Millenium Falcon a sivatagban, Tie Fighterek naplementében, itt meg AT-AT-k a szavannán... El leszünk halmozva. Már el vagyunk... :D

[ Szerkesztve ]

(#85421) radi8tor válasza .LnB (#85418) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, csak szimplán benyaltad a nagy hype-ot ami ezeket a filmeket övezi. :)
Ingyen reklámot csináltál nekik. :K

⭐ Stella

(#85422) FoxiestFox válasza Viszlát (#84986) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszönöm, ezek közül csak a Nina Simone dukot láttam, imádom azt a nőcit ^-^
Utánanézek a többinek.

(#85423) pohár válasza madgie (#85419) üzenetére


pohár
félisten

na, csak nehogy kimondasd vele akkor legközelebb az YSL-t :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85424) FollowTheORI válasza .LnB (#85418) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért mert ott lógtál az SW csatornán és nyomkodtad az F5-öt nem jár pacsi... :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85425) .LnB válasza radi8tor (#85421) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És büszke is vagyok rá, hogy jó "katona" voltam! [link]
Robogjon csak az a hype train!! [link]

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85426) BITBOYS válasza .LnB (#85425) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lehet páran sírnak majd, hogy most meg kapunk egy Birodalom visszavág feldolgozást...de ebben a formában kit érdekel?! :D Régi ruházat, látvány.. aztaleborult

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#85427) Dilikutya válasza .LnB (#85406) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem tetszik. Van benne X-Wing, csillagromboló, Halálcsillag, hangulat is megvan. Este hanggal is megnézem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85428) Dilikutya válasza atike (#85420) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pont az a jó, hogy a SW védjegyek megvannak. De muszáj is, nem sokkal az EP4 előtt játszódik.

Az EP7-ben a naplementében érkező Tie-fighterek látványa zseniális volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85429) brownus válasza Dilikutya (#85428) üzenetére


brownus
veterán

(#85430) dokee78 válasza brownus (#85407) üzenetére


dokee78
félisten

Hiába linkelünk nem felkapott filmeket senki nem nézni meg.
Pl ezekre kiváncsi lettem volna ki mit mond.

[link]
[link]

(#85431) BITBOYS válasza brownus (#85429) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egy gyenge próbálkozás:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#85432) madgie válasza brownus (#85429) üzenetére


madgie
titán

Mindig ezek a TIE fighterek jutnak az eszembe, ha elhúz mellettem egy Lada Niva :))

(#85433) Dilikutya válasza brownus (#85429) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ki is tettem gyorsan a bejelentkező képernyőre háttérnek. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85434) atike


atike
nagyúr

(#85435) atike


atike
nagyúr

Tiszta szívvel trailer is van...

(#85436) Dilikutya válasza atike (#85434) üzenetére


Dilikutya
félisten

Előzetes (16)
Lábon lőtték Till Attila filmjét

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85437) callmeakos válasza .LnB (#85406) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jöhet! :))
Semmi Jedi, semmi Sith. Semmi erő. Ilyen is kell a vásznon, mert a játékoknál ez működött már :)

All→M8

(#85438) cyberkind válasza callmeakos (#85437) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyira hogy le is lőtte a Dízni az 1313-at ami a legjobb SW játék lehetett volna. :D

Paranormal Cocktivity

(#85439) atike válasza BITBOYS (#85431) üzenetére


atike
nagyúr

Hol a lens flare...? :DDD

(#85440) oriic válasza .LnB (#85406) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira nem izgatott fel ez a trailer. Vártam volna legalább egy full badass Vader jelenetet.

Live-Die-Respawn

(#85441) FoxiestFox válasza cyberkind (#85438) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Már visszalőtték állítólag.
Mintha olvastam volna valahol pedig. De ja, én is remélem, hogy lesz belőle valami. Ráférne a SW-re valami, ami nem egy zsák ürülék.

[ Szerkesztve ]

(#85442) cyberkind válasza FoxiestFox (#85441) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem volt ilyen hír sehol se, csak annyi hogy a munkatársak remélik hogy lesz ebből valami és nem kell újrakezdeni az egészet teljesen más megvalósítással, meg persze az EA minek is csinálná meg ha itt a Battlefront ami üres de szép és rengeteg pénzt hoz.

Paranormal Cocktivity

(#85443) callmeakos válasza cyberkind (#85438) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Republic Commando viszont működött :)

All→M8

(#85444) cyberkind válasza callmeakos (#85443) üzenetére


cyberkind
félisten

Na és az Dízni volt?
Nem, na pont ezért készülhetett el, és pont ezért készülhetne el a 2. része mert az 1 rohadt jó volt így garantált a siker, pénz, csillogás, de a 1313 teljesen új lett volna és nem érte meg a kockázatot, sajnos, pedig az előzetesek alapján nagyon jó volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85445) gyuromoj válasza oriic (#85440) üzenetére


gyuromoj
veterán

Itt ez nem ő akarna lenni? :B
***
**
*
Az első képek az új Múmia filmből :U

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85446) callmeakos válasza cyberkind (#85444) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Attól még lehet ilyen a film. Pont azt beszéltük eddig hogy a Disney az, aki szeret kísérletezni itt-ott. A különálló filmek pedig tökéletesek erre. Ha balul sülne el, azzal nem lesz gond, mert a fő történetszálra ártalmatlan lesz, bevételileg tuti nem lesz bukó a hypevonat miatt, így szinte kockázatmentes a dolog.

All→M8

(#85447) cyberkind válasza callmeakos (#85446) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja hát a film lehet, de én a játékról beszélek még ha ez filmes topik is. :D

Paranormal Cocktivity

(#85448) Bad Pritt válasza cyberkind (#85447) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Feladat: keress rá, hogy a Disney-nek mennyi köze van a SW témájú játékokhoz.
Szilárd alapokra helyezték az univerzumot, ezért kukáztak csomó mindent, köztük a 1313-at is, nagyjából ennyi. Az egy döntés volt, azóta az EA kezében van a SW játékvilág, ők konzultálnak a Lucasfilmmel a miértekről és hogyanokról.

Nekem úgy tűnik, hogy a Disney utálatnak a tudatlanság az alapja sokszor.
Ugyanezt csináltad a Warnerrel is: a filmes részlegnek az égvilágon semmi köze a Warner Bros. Interactive Entertainment divízió munkájához, szóval nem helyes, mikor a "Warner"-t hibáztatod a BvS-ért meg az AK-ért is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85449) cyberkind válasza Bad Pritt (#85448) üzenetére


cyberkind
félisten

A Dízni-t főként a SW 7 után utálom ezerrel, és miért, mert remake-et csináltak a SW-ból már most 7 címén, holott bármi jöhetett volna, így nem is érdekel tőlük szinte semmi.
EA kezében még hiába van, náluk nehezen lesz értelmes, sztori orientált játék, a Mass Effect-et is szépen kivégezték.
És akkor te azt mondod hogy nem a Warner keze volt abban hogy a félkész Batman-t kiadták PC-re?
Akkor megnyugodtam hogy semmi közük nincs hozzá csak a pénzt adták vissza.

Paranormal Cocktivity

(#85450) Dilikutya válasza gyuromoj (#85445) üzenetére


Dilikutya
félisten

Úgy látom, az új Múmia felejtős. A régiekben pont az volt a jó, hogy nem egy napjainkban játszódó film volt, hanem amolyan régi vágású kalandfilm. Még a nyugdíjas, 80 éves Indy is jobb lesz ennél, az legalább nem játszódhat napjainkban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.