Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) james001 válasza oriic (#43000) üzenetére


james001
veterán

Már rég láttam a filmet de igen ő rá gondolok. De ott mondanak valamit ami eléggé utalás az egyik Alien-re... Basszus lehet megnézem újra :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43002) #51177472


#51177472
törölt tag

Jó volt ez a Joe.
8/10.

(#43003) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Metal Gear Solid film hírek! :Y :Y :C :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43004) Bad Pritt válasza .LnB (#43003) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont akartam linkelni neked. :P
Örülünk?

Más: Ez csak azért érdekes, mert Jackman mindkét képe Wolverine, aztán mégis micsoda különbség. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43005) oriic válasza .LnB (#43003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nesze semmi fogd meg jól. Shadow Moses incidenst akarják megfilmesíteni, de két óra durván kevés egy ilyen történethez.

(#43006) .LnB

Rated R a mai világban? :D Előbb leszek Master Chief klón mint hogy ez megtörténik, főleg egy videójáték filmnél. Trilógia? Tetralógiának is kevés lenne. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43006) .LnB válasza Bad Pritt (#43004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze minden hírnek örülünk ami MGS? :)

(#43005) orichalcos Három részes trilógia, Rated R besorolás! :U :U És akkor felébredtem és.... :DDD

(#43005) orichalcos Tudom basszus :( :( De ha megcsinálnák ezt tényleg faszára esküszöm zokognék a moziba! De komolyan :D

Sajnos a Sony mondjuk nálam nem a jó filmek példaképe :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43007) Bad Pritt válasza .LnB (#43006) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én speciel egy Deus Ex megfilmesítés hírének nem örülnék, mivel lehetetlen vállalkozásnak tartom. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43008) Realradical válasza Huma (#42999) üzenetére


Realradical
őstag

Sajnos nem voltam már akkor kisgyerek :N

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#43009) Jhonny06


Jhonny06
veterán

300 Rise Of An Empire kint van HD-ban, ha érdekelne valakit.

(#43010) devil-k válasza Jhonny06 (#43009) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hol? Mert én csak valami szutyvadék minőséget látok, de nem a magon nézem, hanem külföldi trackereken.

- mozi bolondéria -

(#43011) VoidXs válasza devil-k (#43010) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Boltban.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#43012) pohár válasza Jhonny06 (#43009) üzenetére


pohár
félisten

várjuk az 1080p-t, lassan jönnie kell annak is

de van amúgy Hercules meg Franki is, csak megnézem már az előbbit, akármilyen fosadék :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43013) pohár


pohár
félisten

hopsz, jött budapesti hotel is, már édzsdíben is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43014) leikomessi válasza fojtviki (#42996) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Da Vinci kódot és Angyalok és démonokat lehet szeretni filmben?
Ha nem olvastad a könyvet akkor el tudom képzelni. De a könyv után nekem 5-5 perc ment le a "torkomon" a két filmből.

(#43015) KisTücsök válasza pohár (#43013) üzenetére


KisTücsök
addikt

:C

Ezt már nagyon vártam. Jó kis mozizás lesz este. Majd a szar 300-zal készítem elő a terepet. :D

(#43016) .LnB válasza Bad Pritt (#43007) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az se lenne rossz, sőt! :) De arról is van szó nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43017) genndy válasza .LnB (#43016) üzenetére


genndy
addikt

Legutolsó hírem róla, hogy ami rajongói film készült, még abból se lesz semmi, kaszáltak mindent. :(

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#43018) .LnB válasza genndy (#43017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a rajongói rövidfilm megjelent végül, [link]
Nem hosszú, de én úgy tudom ez a végleges.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43019) callmeakos válasza leikomessi (#43014) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ugyan nem olvastam ezeket a könyveket, de utóbbit egy kifejezetten jó filmnek tartom. Mondhatni egyik kedvenc filmem :)

All→M8

(#43020) leikomessi válasza callmeakos (#43019) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Ajánlom pedig elolvasni, szerintem hitetetlenül jó könyv mindkettő. Bár a film után nem vagyok benn biztos, hogy sikerül végig fenntartani az érdeklődést, izgalmat már csak a végkifejlet ismerete miatt is.

Nekem konkrétan az nem tetszett, hogy már az első néhány percben nagyon sok olyan dologgal találkoztam, ami a könyvben teljesen máshogy volt leírva. (Például a camerlengo neve, a szem a laborban.) Tudom, hogy nem lehet egy 600 oldalas könyvet két órában vászonra vinni, valamint, hogy a könyvből készült filmeknél szinte mindig utóbbi a gyengébb. (Amennyiben a néző mindkettőt magáévá tette. Ha csak a filmet könyv nélkül akkor a viszonyítás hiánya miatt szerintem igenis élvezhetőek ezek a könyvátiratok.) Ezért sem voltam hajlandó végignézni, annyira tetszett mindkét könyv, hogy nem akartam elrontani ezt a rendkívüli élményt.

(#43021) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Vin Diesel & James Wan

Vin Diesel & Tyrese Gibson

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#43022) brownus


brownus
veterán

(#43023) TESCO-Zsömle válasza brownus (#43022) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ószom. :Y

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43024) genndy válasza callmeakos (#43019) üzenetére


genndy
addikt

És akkor már Az elveszett jelképet is, az sem rossz. Kár hogy azt már nem csinálták meg filmben, szerintem azok is tisztességes munkák lettek. Tom Hanks is jó Langdon lett.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#43025) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rövidfilm: Mech Human Trials

Egész jó lett. :C

Live-Die-Respawn

(#43026) pohár


pohár
félisten

vótmá?

plusz egy kis nyalós index cikk :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43027) Bad Pritt válasza .LnB (#43016) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De 2 órába alig férne bele valami. Max a második részt lehetne megfilmesíteni, de az meg ugye nem lett épp sikeres, szóval minek.

Most szerencsére nincs tervben, a jogok megvannak valakinél. Ami készülget, az az Assassin's Creed, meg ugye most a Metal Gear, bár nem tudom milyen sebességgel, gyanítom nem túl naggyal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43028) aizen92 válasza pohár (#43026) üzenetére


aizen92
addikt

Yep.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#43029) Integra válasza pohár (#43026) üzenetére


Integra
titán

de rohadtul unom már ezt a palvinozást....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43030) pohár válasza Integra (#43029) üzenetére


pohár
félisten

nem értelek, hisz a filmben ő az igazi sztár, nem pedig Rock :N :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43031) bAtt001 válasza pohár (#43030) üzenetére


bAtt001
addikt

itt is ugyanolyan buta feje van mint mindenhol máshol, palvin monnyon le :D

(#43032) Ijk válasza Integra (#43029) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ne aggódj, nincs is máshol értéke ennek a várhatóan imdb 4 közeli filmnek, csak itthon mivel itt készült és benne van Barbi. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43033) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Beauty and the Beast Diznitől is

Ugye ami idén jön, az egy francia adaptációja az eredeti sztorinak, a Dizni "csináljunk élőszereplős változatot minden mesének" programjának pedig ez lenne a következő terméke. Condon jó rendező, kíváncsi leszek, moziéjszakán megnézzük a Demónát meg a Cassel féle filmet is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43034) Integra válasza Ijk (#43032) üzenetére


Integra
titán

megpróbálom leírni a lehető legjobban az egészet - már amennyire képes vagyok rá..
szóval van egy film. magyarországon forgatják. ez már megadja a kellő lökést a bulvárnak, a csapból is folyik. és persze ha egy magyar csöcs bekerül a filmbe, akkor aztán elszabadul a pokol és úgy lelakják az egészet, hogy mire megjelenik, addigra már hányingere lesz az embernek az egésztől és tudja, hogy jó nem sülhet ki belőle... ez volt mindig, dobó katánál (lol), a zitánál is (talán ő úszta meg a legkisebb mokesszal a magyar médiát..) és most itt ez a tizenéves gebe kiscsaj, akit persze amúgy nem lehet hibáztatni azért, hogy kap egy lehetőséget és él vele..
de mondhatnám a little g-t is, megnyerte a blues versenyt és ahelyett hogy usa-ban nyomulna tovább, hazajön bíróskodni valami tehetségkutató szarba pár milláért és közben mire vége, annyira lelakják és lerabolják itthon, hogy menekülni fog vissza az usa-ba, feltéve, hogy még lesz rá esélye...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43035) Ace owner válasza pohár (#43030) üzenetére


Ace owner
addikt

Múltkori filmes haver statisztal benne :D

Galaxy Fold 4

(#43036) dokee78 válasza Bad Pritt (#43033) üzenetére


dokee78
félisten

La belle et la bête

Nem is tűnik rossznak.
Nem is hallottam róla,ma láttam a Metro napilapban.

(#43037) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Guardians of the Galaxy TV Spot! :C
[link]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#43038) oriic válasza ViiiiktorOC (#43037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj de királyul néz ki még mindig. :)

Live-Die-Respawn

(#43039) kenwood3 válasza ViiiiktorOC (#43037) üzenetére


kenwood3
őstag

Még mindig nem hiszem el, hogy ezt komolyan gondolják :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#43040) #51177472 válasza oriic (#43038) üzenetére


#51177472
törölt tag

-

[ Szerkesztve ]

(#43041) ViiiiktorOC válasza oriic (#43038) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Én is nagyon várom már! :) Csak kár h nálunk csúszik a bemutató. :(

(#43039) kenwood3: Komolyan hát. Nem lesz ez rossz. :) Nem egy reboot lesz, meg nem is egy Másnaposok 3. :DDD

Valaki meg más most utálja. (#43040) sdforlife ;]

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#43042) #51177472 válasza ViiiiktorOC (#43041) üzenetére


#51177472
törölt tag

Keresni akartam a topikban, aztán véletlen hsz lett belőle. :C :B

(#43043) Ace owner


Ace owner
addikt

Hát ezen kiégtem :DDDD
Godzilla vs Walter White

Akár sorozat topicba is mehetne :D

Galaxy Fold 4

(#43044) aizen92 válasza Ace owner (#43043) üzenetére


aizen92
addikt

ez valami zseniális! :D:DD:D walter junioron besírtam + jessie és az NFS. Ááááááhhhh. Köszi! ez kellett! :C

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#43045) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Na megnéztem az eredeti story alapján készült Days of Future Past és a hozzá szorosan kapcsolódó Time Fugitives X-Men animációs részeket.

Hát a szerintem az eredeti elgondolás jobb volt arra kellett volna építeni a filmet. Wolverine szerepe szintén nagyon fontos, de az egész story középpontjában Bishop (2055-ből utazott vissza) és Cable (3999-ből jött) áll. Magnetonak közel se annyira fontos a szerepe mint a filmben.

Keresetek rá érdemes megnézni 4*20 perc az egész.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#43046) br.rak válasza Sir Pocok (#43045) üzenetére


br.rak
őstag

Days of Future Past inkább szolgált reboot-ként, mivel a régiek elég idősek (és nem lehet tudni mennyire lehet rájuk építeni főleg igaz ez Patrick Stewart és Ian McKellen esetén) H. J. meg nem tudni mennyi filmet fog még vállalni az egy szem Wolverine folytatáson/reboot-on kivül.

(#43047) kenwood3 válasza ViiiiktorOC (#43041) üzenetére


kenwood3
őstag

Mozijegyet nekem nem ér meg, de itthon lehet megnézem majd, ha nagyon nem lesz már más :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#43048) oriic válasza br.rak (#43046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan, az új X-men filmek már a fiatalokat szerepelteti majd. Ez volt az utolsó hogy kedvenc öregjeink együtt voltak.

Live-Die-Respawn

(#43049) ViiiiktorOC válasza #51177472 (#43042) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Akkor nem szóltam! :R

(#43047) kenwood3: Mindenki másért rajong. ;) Én ha tehetném, 1.-jén nézném meg.
Én most a Tf4-en gondolkozom, története valószínűleg 0 lesz, de minden felrobban legalább. ;]

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#43050) br.rak válasza oriic (#43048) üzenetére


br.rak
őstag

Nekem most az új Xavier bejött, Magneto annyira nem (ő a first class-ben volt viszonylag jó), nyilván a két öreg nyomába sem érnek fel, de a folytonosságnak ott volt Logan és Raven

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.