Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) radi8tor válasza Jim-X (#92996) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne menjünk át vendéglátós topikba plz. :R

⭐ Stella

(#93003) james001


james001
veterán

Rég írtam már ide,mostanában csak read only módban voltam itt,meg hát kevés filmet is néztem,konkrétan egyet se már vagy 2 hónapja :DDD
Viszont ma kora délután megnéztem a Neon Demon-t. Fúú érdekes egy film volt,baromi vontatott de a végére beteg lesz elég csúnyán :D A zene nagyon tetszett benne,az egész színészgárda jól játszott,csajok se voltak rosszak :P De kell ehhez a filmhez egy egyfajta hangulat... Az biztos hogy nem egy romantikus csajjal összebújós múvi ;]
A rendező többi filmjét nem láttam még,rá kéne néznem már azokra is,főleg a Drive-ot ajánlották már sokan,de ha a többi is ilyen akkor pár sört bekészítek előtte. :D De így is sok-sok filmet be kéne pótolnom már,majd egyszer :DDD
Neon Demon-t ha pontozni kéne adnék egy 7/10-et rá.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#93004) marilllyo válasza james001 (#93003) üzenetére


marilllyo
veterán

"Az biztos hogy nem egy romantikus csajjal összebújós múvi ;]"
Mi azért bepróbálkoztunk vele... Hát kár volt. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#93005) Dorian


Dorian
félisten

Amikor kialszik a fény
Átlag horror, ami az ijesztgetésre megy rá, klisékkel telepakolva. Semmi emlékezetes, az egynek jó volt kategória, de még nem a "minek pazaroltam rá 2 órát" szint.
10/5

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#93006) junior11 válasza Dorian (#93005) üzenetére


junior11
veterán

Tegnap este néztem meg én is, nekem bejönnek az ilyen ijesztgetős filmek, de ez szerintem mintha csak úgy össze lett volna dobva, többet vártam tőle.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#93007) madgie válasza Dorian (#93005) üzenetére


madgie
titán

Nekem jobban tetszett, mint a Conjuring 2. Tudom, hogy klisés meg borzalmasan hatásvadász ez, de nem is várok sokkal többet egy horrortól.

[ Szerkesztve ]

(#93008) Dorian válasza madgie (#93007) üzenetére


Dorian
félisten

Na ez egy sarkos vélemény. Sztem a két film ég és föld távolságban áll.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#93009) madgie válasza Dorian (#93008) üzenetére


madgie
titán

Szögegyszerű horror mindkettő, csak a Conjuring 2 hónaljszagúan többnek akar látszani.

Lehetek még ennél is sarkosabb? :D

(#93010) Tibiajax válasza Dorian (#93008) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

+1
#93009 madgie jaj, jaj madgie, ne már.. :) ne legyen már hónaljszagú annyira
ennyi erővel 10ből hát úgy kb 9 film hónaljszagú ma, már, ha az eldugott svéd vagy örmény feliratos művészfilmeket a cirkó-gejzírből nem számítjuk be
tudod melyik film nem hónaljszagú? Woody Sleepers-e. na az önmagát adja ne félj :D épp az este volt dolgom vele, hát még ma is keresem a szavakat

[ Szerkesztve ]

(#93011) madgie válasza Tibiajax (#93010) üzenetére


madgie
titán

Egyébként az is, borzasztóan unom mostanában a filmeket, sokkal hamarabb ülök le egy sorozat elé.

Mikor volt mondjuk egy Mr. Robot szintű film a közelmúltban? Jó-jó, Harcosok Klubja anno, tudom. Olyan szintű a fényképezés is benne, hogy komolyan öröm a szemnek.

[ Szerkesztve ]

(#93012) spiky03 válasza Dorian (#93005) üzenetére


spiky03
veterán

Mi is szombat este néztük meg.
Nekünk tetszett az asszonnyal, de való igaz, hogy a jump scare mentek rá jobban.
És valóban a türhető kategóriában van még.
A lányka meg azért cuki volt benne. :D

Én adok rá ezért 6 pontot. :D

Viszont megnéztük a 400 napot is.
Nem volt olyan rossz, érdekes volt az ötlet, meg alacsony költségvetésű film volt, csak kicsit érdekes volt a vége, hogy akkor most mi is van meg hogy meg miért? :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#93013) beherit válasza Dorian (#93005) üzenetére


beherit
tag

Moziban láttam, egynek elment szerintem is, de ahhoz képest olyan sikongatás volt a nézőtéren, csajoktól fiúktól egyaránt, hogy már azért megérte :)

amor fati

(#93014) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Egy kéréssel fordulok hozzátok!

Tegnap néztem csak meg Gyötrelmes csapda című filmet és szeretnék még hasonló témájú filmeket!

Tudtok ajánlani?

(#93015) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

The Legend of Tarzan
hd,eng
na most, mondjon akárki akármit, Margot Robbie egy gyönyörű nő. ha fel van kapva ha nincs, nagyszerű Jane vált belőle. a törékeny civilizált Nő, akiért megvesz a dzsungel hímje
az a dzsungel hímje, aki úgyszintén baromi jól el lett szerintem találva..nagyon bírtam. már amennyire persze le lehet egyáltalán mintázni egy Tarzant, egy vadon urát, aki mentes minden emberi gyarlóságtól, romlottságtól, szellemi és fizikai gyengeségtől. nem egyszerű eljátszani, szerintem tök jó lett végül
persze persze, vannak hibák, a jó reg Samuel-t is minek kell erőltetni, nem tudom.. meg hogy tudta végül tartani Tarzanék tempóját a dzsungelben, hagyjuk inkább..:) de ez egy mese, így kell hozzáállni. muszáj
meg úgy nyilván, hogy az egész egy cgi-habostorta, de látványosabb is, mint a Weismüller-mozik. ez van, le kell nyelni, cserébe a valaha látott eddigi legkatartikusabb Tarzan-filmben gyönyörködhetünk, liánról liánra ugrálva
gyerekkorom nagy kedvencei voltak a Burroughs-kötetek, mindet kiolvastam, többször is, nekem ez egy nagy kaland volt most. köszi, Yates

8/10

(#93016) bagyulajuve válasza Teodor52 (#93014) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Az Élve eltemetvével megpróbálkozhatsz, elég jó sztem

Resistencia eterna

(#93017) marilllyo válasza Tibiajax (#93015) üzenetére


marilllyo
veterán

Tetszett benne, hogy adtak neki egy már-már természetfeletti erőt. Ahogy a vagonban szétdobálta a katonákat az nagyon király volt.

[ Módosította: radi8tor ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#93018) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Tudtok valami jó filmet estére?
Olvastam pár kritikát és néha hülyeség is adni 1 ember véleményére, hisz mindenkinek más jön be, de olyan filmet szeretnék, ami leköti a családot és nem lesz csalódás, vígjáték kategóriában.
A régebbi filmek már megvoltak, valami idei kellene. :R

(#93019) gyuromoj válasza #04441088 (#93018) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha lehet kicsit "felnőttes" akkor a Nice Guys.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93020) emiki6 válasza gyuromoj (#93019) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem spec az nem jött be, eröltetettnek éreztem...

Nézem az idei listát, de kb csak a War Dogs, ami kellemes volt, csak az meg nem annyira vígjáték.

Btw: ehéten kijön a Könyvelő, jövő hét Dr Strange. Végre lesz mit nézni. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#93021) gyuromoj válasza emiki6 (#93020) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálam nagyon betalált.
De akkor mivel vasárnap volt a TV-ben, a Last Vegas is jó film, legalábbis szerintem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93022) Teodor52 válasza bagyulajuve (#93016) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi a figyelmességed de akkor helyesbítek,pontosítok az alábbi spoilerben!

Az alanyt alávetik különböző próbáknak(ami már kínos) és a végén kiderül hogy az egész csak egy teszt volt

Emlékszem egy hasonló filmre csak a címét nem tudom! :(

Egy fiatal nőt felvesznek vadőrként és a napi munkaidejét egy erdőben lévő őrtoronyban kell töltenie.

Éjszaka jó messziről van egy társa is egy hasonló toronyban. Cb-getnek egymással majd történik ez az a munkatársával!
A frissen alkalmazott nő a segítségére igyekszik de a végén kiderül hogy csak egy átverés!

Amúgy nagyon izgalmas film!

Csak tudnám a címét!!!

[ Szerkesztve ]

(#93023) pocokxx válasza Teodor52 (#93022) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ez egy játék volt. :) Firewatch?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#93024) Teodor52 válasza pocokxx (#93023) üzenetére


Teodor52
senior tag

Nem játék volt :)

A Hallmark csatornáján láttam még.
Igazából ezen kívűl még 2 filmet keresek amiket szintén a hallmark csatornán láttam az egyik arról szól hogy egy srác nagyon sok börtönt megjár és a végén pap lett és ha nem csal az emlékezetem igaz történet is.

A másik egy nőről szól aki tolókocsiban ül és a nap 24 óráját otthon tölti és számítógépezik chatel egy gyilkossal ki a házban van.

De miért nem írtam fel akkor a címüket :(

(#93025) gyuromoj válasza Teodor52 (#93024) üzenetére


gyuromoj
veterán

List of Hallmark Channel Original Movies (jó keresgélést :DDD)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93026) Teodor52 válasza gyuromoj (#93025) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi! :)

Nem rossz ez kiinduló pontnak!

[ Szerkesztve ]

(#93027) gyuromoj válasza Teodor52 (#93026) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nincs mit, remélem sikerrel jársz. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#93028) k-adi


k-adi
nagyúr

A mestergyilkos: Feltámadás (2016)
Mechanic: Resurrection

Lám, lám Jason Statham és Jessica Alba egy filmben.. nagy csodák nincsenek most sem, a Mechanic hozza a papírformát most is: akció, nevetséges dráma, akció és a változatosság kedvéért még több akció.

Tommy Lee Jones pár perces szereplése kész vicc, de a főgonoszt alakító Sam Hazeldine sem volt egy nagy ász most. :(

Aki látta a mestergyilkos első részét az tudni fogja mire számítson a folytatásban. :K

(#93029) Magnum_ válasza k-adi (#93028) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is pont ma du fejezten be. Katasztrofa volt :D

I humbly and respectfully decline™

(#93030) madgie válasza Tibiajax (#93015) üzenetére


madgie
titán

Tényleg egész jóvót, eddig le is tudtam azzal a témát, hogy ehh, megint ugyanaz a Tarzan sztori, a könyökömön jön ki, de a hozzászólásod elolvasása után csak megnéztem a trailert... aztán meg a filmet :)

(#93031) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Na most akkor mi van? :D

Az utolsó emberig vs. Utolsó vérig előzetes :F

Az utolsó vérig

Az utolsó emberig

mod: Bazz, erre az évre max 1-2 valamirevaló film jutott :N dögledezik a filmipar.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#93032) mark! válasza BITBOYS (#93031) üzenetére


mark!
őstag

Várjunk még azért, lesz még 1-2 valamirevaló szerintem. :DDD

>

(#93033) BITBOYS válasza mark! (#93032) üzenetére


BITBOYS
addikt

SW soron következő része rendben van, várom. ST új részét még nem láttam, ebben még bízom :) ID2 a képi megvalósításon túl semmirevaló. Átnézve az év termését kuka a legtöbb.. Sorozatba kell menekülni :) szerintem
Szuprehős filmektől már teljesen kiégtem és még csak most jön a java :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#93034) emiki6 válasza BITBOYS (#93033) üzenetére


emiki6
veterán

Szuprehős filmektől már teljesen kiégtem és még csak most jön a java :)

Kicsit én is így érzek, most, hogy mondod... :D

Azért néhány idei film okozott nekem pár kellemes órát. Az elején nagy volt a dömping, aztán meg nem volt mit nézni, de azért akadtak. A Hardcore Henry meg igen emlékezetes volt számomra.

A Deadpoolon kívül csak az Anngry Birds volt kidobott pénz, utóbbi esetén az időt is sajnálom, hogy ráfordítottam, ha belegondolok beleborzongok olyan pocsék volt.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#93035) Dilikutya válasza BITBOYS (#93033) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig a Doktor Strange így elsőre másnak tűnik, mint a standard alsógatyás filmek. Bár azok is jó voltak egy darabig, de az Ultron kora és a Polgárháború megfáradt a Marvel-nél, nálam idén a Fox a nyerő az új X-Mennel és a Deadpool-al. A Warner/DC is jobb volt a Marvel Studios-nál, hiába az ultraszar fos Asylum szintű Suicide Squad, a BvS-re most is azt mondom, hogy korrekt, élvezetes film. Pedig jól indultak a saját készítésű Marvel filmek, félek, ne akkorra fulladjon már ki, amikor végre ők csinálhatják meg a Pókembert, aztán leshetjük megint a sokadik langyi Pók-filmet.

emiki6: Az előzetest nézve borítékolható volt, hogy az Angry Birds szar lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93036) emiki6 válasza Dilikutya (#93035) üzenetére


emiki6
veterán

Ez így igaz, de mozi elvonási tüneteim voltak és kellett valami + kíváncsi voltam, mit tudnak ebből kihozni.
Megtanultam a leckét, több ilyen hibát nem fogok elkövetni. Az emoji filmről meg hallani sem akarok! :DDD

Tudjátok hogy kell írni Superman nevét chat-en? K lel

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#93037) BITBOYS válasza emiki6 (#93034) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hardcore Henry-t kihagytam, de akkor megnézem..hátha:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#93038) BITBOYS válasza Dilikutya (#93035) üzenetére


BITBOYS
addikt

Doktor Strange számomra nem mond sokat, de pár ismerős nagyon várja szóval meglátom mit mutat:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#93039) emiki6 válasza BITBOYS (#93037) üzenetére


emiki6
veterán

Nem biztos, hogy jó, sokaknak nem tetszik, nekem az tetszett, hogy a film vitt egy kis életet az akciófilm műfajba és nagyon élveztem. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#93040) spiky03 válasza BITBOYS (#93038) üzenetére


spiky03
veterán

Mi már le is foglaltuk a jegyeket jövő hét szerdára a Sugárba. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#93041) Tibiajax válasza madgie (#93030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor jó vót.. én nem néztem trélert, igyekszem nem nézni egyáltalán őket, gyűlölöm mindet. elcseszik a mozit, vagy spojlerrel, vagy mert tök máshogy állítják be a kismillió szutyok vágással meg effekttel, megmásítják a valós filmet, másra nem jók.. nem szabad trélert nézni. zéró tudással film indít aztán úgyis meglátjuk

(#93042) mark! válasza BITBOYS (#93033) üzenetére


mark!
őstag

SW-n kívül én a Legendás állatokat várom. Talán az még jó lesz. És az 1-2film ezekben ki is merült ;]

>

(#93043) Fandango


Fandango
veterán

Azt hiszem erről még nem esett szó itt. Részemről a következő film amit moziban nézek meg.

A martfűi rém

(#93044) fant0mi válasza Fandango (#93043) üzenetére


fant0mi
addikt

:C

(#93045) brownus


brownus
veterán

aztat olvastam már nemtom hol, de azt írták, hogy ez a arrival mocskos jó mozi!!

sajna két hónapja nem voltam moziban, és még nem is tudok menni egy jó darabig :O

küldjetek szeretet! tibi te megértsz engem biztos... :D

(#93046) Tibiajax válasza brownus (#93045) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ó, én elmentem simán akkor is, amikor megjött a kis jövevény... nem csináltam belőle túl nagy dolgot
:D

(#93047) brownus válasza Tibiajax (#93046) üzenetére


brownus
veterán

hmm, izé, oké, akkor lehet én is. :D

(#93048) Jim-X válasza brownus (#93045) üzenetére


Jim-X
őstag

:C

En egy eve nem voltam moziban... Igaz nalunk duplan jottek :DDD

szerk.: Tobb, mint egy eve... :O

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#93049) brownus válasza Jim-X (#93048) üzenetére


brownus
veterán

tyűűűű, akkor duplán küldök szeretet és türelem meg minden jót :D

több mint egy éve nem aludtál egy jót, egy huzamban nyolc órát, mi? én csak 4 hete és 3 napja :D

kicsit táskásak a szemeim de jól bírom

a dohányzásról leszoktam :K újra érzek illatokat, ízeket, kurva jó érzés
szóval aki le akar szokni, nem kell hozzá más, csak egy gyerek :D

[ Szerkesztve ]

(#93050) kisfer


kisfer
aktív tag

Sziasztok.

Egy kis kvíz akinek van kedve.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.