Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141001) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az HBO Go appban iPaden mondjuk így néz ki a trailer, ez nem túl bizalomgerjesztő...


(Screenshotot nem enged csinálni.)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141002) Pearce


Pearce
aktív tag

Sasha Calle lesz Supergirl és a Flash filmben fog bemutatkozni: [link]

(#141003) Cs1csó válasza Pearce (#141002) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kicsit Selena Gomez-es, jó erős álla van. :DDD

(#141004) hoffman_ válasza Tibiajax (#140989) üzenetére


hoffman_
nagyúr

csatlakozom. keszulunk nagyban a mortalra :))

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#141005) pohár válasza hoffman_ (#141004) üzenetére


pohár
félisten

jézus ereje, mi az a párna a hangfalon :W :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#141006) hoffman_ válasza pohár (#141005) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jaja, vannak ereklyék. nem voltam olyan naiv, hogy bízzak benne, hogy elsikkad, de elfelejtettem eltüntetni xd

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#141007) KISDUCK válasza pohár (#141005) üzenetére


KISDUCK
addikt

Meg lettünk rickrollozva. :DDD

(#141008) Tibiajax válasza pohár (#141005) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD szemét vagy..

Na, és hogy szuperál együtt az árkám az elac-kal?.. :)
megfelelnek? szubod is van?

(#141009) spiky03 válasza hoffman_ (#141004) üzenetére


spiky03
veterán

:C
A fal az gyári tégla? Vagy ilyen dekor cucc?

Asszonynak is tetszenek az ilyen falak.

Jó játékot és egészségetekre. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#141010) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

American Made
hd,szinkron
szeretném mindazok számára ajánlani ezt az alkotást, akik szeretik azt a fajta pörgős stílust, amit pl scorsese is képvisel egy mozinál, amit felvonultat egy wall street farkasában is
szeretném mindazok számára ajánlani ezt az alkotást, akik velem együtt nem látták, vagy akár még csak nem hallottak a filmről, viszont nyitottak a megtörtént események alapján készült mozikra
szeretném mindazok számára ajánlani ezt az alkotást, akiknek mond valamit a '70-es, '80-as évek amerikája, akiknek jelent valamit az az időszak, az újvilág talán legszínesebb, legizgalmasabb kora
szeretném mindazok számára ajánlani ezt az alkotást, akiknek mond valamit egy Escobar név, a drogkereskedelemből kifolyó pénzmennyiség, vagy az usa és a kartell-ek kapcsolata a hőskorban
szeretném mindazok számára ajánlani ezt az alkotást, akik egyszerűen csak akarnak látni végre már egy mocskos jó filmet... melyet kiemelten ajánlok minden kedves topiktársam szíves figyelmébe
9/10

(#141011) hoffman_ válasza Tibiajax (#141008) üzenetére


hoffman_
nagyúr

egészen jól, nagyon szeretem. cimbora váltott NAD + Cambridge Audio kombóra erről és szétszedte az erőlködőt meg a dac-ot. azt mondja, hogy hiányzik neki az Arcam, hehe, kellemes karaktere van, nem olyan steril.
sub nincs, kicsi ez a placc ahhoz... egyelőre nem is tervezem. inkább egy 65" kép kellene.

spiky03:
köszi, megvolt : ) rendre elken edzőbá, haha. gyári a fal, kezeletlen, csak csiszolt, tisztított, hogy lélegezzen. 1932-es polgári ház, több felújítás után. ez a rész "nekünk" készült, kb. 3 éve lett meg, mikor költöztünk, loft stílust álmodott meg az építész és egyben tulaj. pazar lett, szeretjük nagyon, de csak átmeneti sajnos, nem saját.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#141012) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Filmes topik úgyhogy ajánlanék egy filmet: I care a lot

⭐ Stella

(#141013) Mik76 válasza Tibiajax (#141010) üzenetére


Mik76
senior tag

Erdekes hogy ez neked ennyire bejott. En az alap Narcos sorozat utan neztem meg es nagyon gyengusznak ereztem. Valoszinuleg a szuk ket oras jatekido miatt egy kapkodo katyvasznak tunt. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#141014) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Escobar témában ajánlom az Infiltratort Bryan Cranstonnal a főszerepben. Nekem jobban tetszett, mint az American Made.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141015) mephi666 válasza Bad Pritt (#141014) üzenetére


mephi666
nagyúr

Betárazom: Loving Pablo van egyelőre bekészítve, de valamiért ez a lovestory vonal nem akar rávenni, hogy megnézzem

Tegnap avengers duplarészes lezárását újranéztem egyben... szerintem nem lesz több ilyen, mert sok ponton fáj az egész gyengesége... ha a kapcsolódó szériákat vesszük, a guardians1-2, thor1+3 meg winter soldier az, ami nálam újranézős marad :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141016) Cs1csó válasza mephi666 (#141015) üzenetére


Cs1csó
félisten

Thor 3? A gonosz manókkal? Gáz. Amúgy mindegyik újranézhető, a Winter Soldier nekem is nagy kedvencem.

(#141017) Bad Pritt válasza mephi666 (#141015) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az nem is egy jó film, a könyvetz érdemesebb inkább elolvasni (Életem Pablóval). :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141018) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

elnézést, elnézést

- Narcos sorozatot nem láttam, nem tudtam így abból kiindulni
- a film maga nem egy escobar-életrajzi mű, nagyon nem, nyilván nem.. ő is csak egy mellékszereplő tul.képp, aki szintén már ott van, a tűz körül, de akkor még kis név, mellette még ott figyel két másik jorge is... nem ők a középpont. csak a sztori, hogy egy srác, akit megkér a cia valamire, erre az egész banális dolog végül mivé fajul
nekem teccett nagyon.

(#141019) KISDUCK válasza Tibiajax (#141018) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az Escobar: Paradise Lost-t láttad? A film eléggé thrilleres lett és az Escobar témát a sötétebb oldaláról ragadja meg minden csicsa nélkül egy olyan ember szemszögéből aki beleszeret Escobar unokahúgába.

(#141020) k-adi


k-adi
nagyúr

Me You Madness

Gözöm sincs mit láttam, ez comedynek gyenge, horrornak annál inkább :D

(#141021) gbors


gbors
nagyúr

Tegnap véletlen belenéztem a SW Ep3 végébe - hát nem gondoltam, hogy egy fénykardpárbaj így fel tudja dobni az embert: az ominózus rész 3:13 és 3:15 között :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#141022) radi8tor válasza gbors (#141021) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És ezekre a filmekre premier előtt 1 hónappal megvették a mozijegyet. :DD

⭐ Stella

(#141023) RetepNyaraB válasza gbors (#141021) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

:))
Bemelegítettek úszás előtt szakszerűen.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#141024) Mik76 válasza Tibiajax (#141018) üzenetére


Mik76
senior tag

Probald ki a Narcost. Nalam top tizes minimum. Ha ket epizod utan nem ragad meg akkor mondjuk nem eroltetnem. :K

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#141025) Tibiajax válasza Mik76 (#141024) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszönöm, ma épp sorozat-vadászat lesz, kettőt is kipróbálok, ezt is, hátha megugorja a (sorozat)szintemet..

(#141026) mephi666 válasza Tibiajax (#141025) üzenetére


mephi666
nagyúr

Gomorra? Belenéztem régebben és tetszett, csak akkor épp nem volt annyi időm, hogy hosszabb sorozatba vágjak... elég nyers cucc

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141027) Tibiajax válasza mephi666 (#141026) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sz szép, beletrafáltál :) azt nézem éppen már egy jó ideje, de kezdem unni így a 2.etap felénél. rohadt lassú és rétestészta. és a karaktereket sem bírom szeretni, a legkevesebb mértékben sem
még mindig keresem a Sopranos utódját, de... egyre kevesebb rá az esély, h valaha megtalálom

(#141028) bagyulajuve válasza Tibiajax (#141027) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sosem lesz még 1 olyan sorozat :( - azért, mert az a klasszikus maffia stílus/jelleg a 90-es évekkel véget ért és ennek volt még hozadéka a Maffiózók, ma már új/modern generációk vannak a szervezett bűnözésben is

én mostanában fejeztem be a Gomorra 4. évadját sokszori halogatás után, jobb volt mint a 3. évad - de ez a sorozat bőven a jobbak közé tartozik

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#141029) Tibiajax válasza bagyulajuve (#141028) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen.
de... nem is feltétlen a témában keresem azt a szintet, vagy élményt, olyan még egyszer tudjuk h úgysem lesz, mint amit Tony alakja, és persze kedves baráti köre képviselt.. az megismételhetetlen
hanem egyszerűen csak annyit kívánok hogy olyan sorozatot találjak, a rahedli, futószalagon érkezők közt, ami képes lekötni és elvarázsolni, magába szippantania karaktereivel, a játékukkal, a történetszállal, a helyszínekkel, a sebességgel, a fílinggel, az életszerűségével, stbstbstb, mint ahogyan a Sopranos volt képes mindig is
erre vágyom, de mindig oda lyukadok ki, h inkább az elmeszesedett, kívülről fújt, rojtosra nézett epizód valamelyikét rakom be, már megint inkább

(#141030) bagyulajuve válasza radi8tor (#141012) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tegnap megnéztem ezt az "I care a lot" filmet
kb az első óra szinte tökéletes, utána valami hihetetlen szinten romlik és inkább idegesítővé válik, a végére kicsit ugyan megmenekül a sztori, de nekem nagyon bosszantó volt az események folyása a film második felében, szó szerint idegállapotba kerültem :DDD , szóval ha ezt vesszük akár jó filmnek is mondhatnánk, mert komoly érzelmeket váltott ki belőlem, de nem feltétlenül a jó értelemben
értem én, hogy a maffia vezér annyira romlott, hogy még az anyját is szinte "elárulja" a sok pénzért, de azért én nem lettem volna ennyire megengedő, én egyszerű leszámolást reméltem, ráadásul sok a balfaszkodás, meg a két csodálatos túlélés a nők részéről (no comment)

nagyon jó színészi teljesítmények vannak egyébként
Rosamund Pike-on azért látszik, hogy öregszik (olyan természetesen), és marad az egyik kedvenc színésznőm, jól hozza a szocipata szerepeket (most is)

de nálam egy gyenge 6/10 (első fele 9, második 3)

#értékelés

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#141031) Cs1csó válasza bagyulajuve (#141030) üzenetére


Cs1csó
félisten

Rosamund Pike érdekes karakter, 22 éves volt amikor forgatta a James Bond-ot de simán kinézett már akkor is 35-nek, olyan koravén feje van. Persze most már így 40 felett azért jobban látszik rajta a kor.

(#141032) bagyulajuve válasza Cs1csó (#141031) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen-igen, mindig is olyan komoly nőnek nézett ki és sosem olyan fiatalosan - de nekem bejövős :D

Resistencia eterna

(#141033) gbors válasza bagyulajuve (#141032) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát, olyan angolos a lányka, annak minden előnyével és hátrányával. Viszont ha már így előkerült, megnézem, mit művelnek Chris O'Dowddal a State of the Unionben - ritkán megyek filmre / sorozatra színész alapján, de erre a témára mindkettőjük karaktere gyanúsan alkalmas :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#141034) Miklós315 válasza Tibiajax (#141029) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Huff? (Rövid és nem elrugaszkodott, de érdekes + jó karakterek, tét, vidámság-komolyság is akad...)

"Szerintem."

(#141035) Tibiajax válasza Miklós315 (#141034) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszönöm szépen, Mikikém, erre is rá fogok tekinteni

(#141036) diablo1984 válasza bagyulajuve (#141032) üzenetére


diablo1984
veterán

már attól rángatott az ideg, ha neadjisten vigyorgott, mert neki jól áll a búval b@szott ábrázat, amolyan botoxos érzelemmentes pofa. Persze ő nem boxoxos, mert akkor nem lenne ilyen cuki palota pincsi pofija negyven évesen, de már ifjú korában is rákészült hogy egyszer nem tud majd érzelmet kifejezni az arcával és ez az! :DDD

(#141037) Cs1csó válasza diablo1984 (#141036) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezrét volt telitalálat Miranda "FROST" karaktere is.

(#141038) Viszlát válasza bagyulajuve (#141030) üzenetére


Viszlát
addikt

Én is megnéztem, egyetértek veled többnyire, egy kicsit átjárja a mítú az egészet, bár azért azt én például pozitívumnak éltem meg, hogy bár igen, túlélnek kemény dolgokat, de legalább fizikai erőben nem játszották el a 40 kilós csajszi lenyomja a mázsás izomcsávót dolgot.
Bár szerintem nem ezen csúszott el igazán a film, hanem Dinklage karakterén, egyszerűen nem tudtam komolyan venni őt az életveszélyes orosz maffiózó szerepében, illetve az ezt megalapozni szándékozó bemutató és egyéb jelenetek is inkább mókásak izzadtságszagúak voltak.

Tőlem kap egy 5/10-et.

Rosamund Pike amúgy nekem mindig is a Pride and Prejudice Jane-je marad. :)

#értékelés i care a lot

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#141039) Pitterix


Pitterix
őstag

The Little Things

Szeretem a nyomozós filmeket, de ez nem igazán jött át. Mondhatnám azt is, hogy nem tetszett. Nálam a páros nem működött, a film maga rohadt lassú és hosszú is.
Az nekem sem esett le, hogy akkor ki is a gyilkos.

5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#141040) radi8tor válasza Pitterix (#141039) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Osztom a véleményed. Én is kb pulóvert kötöttem a film alatt mert az érdekesebb volt. :DDD

⭐ Stella

(#141041) Pitterix válasza radi8tor (#141040) üzenetére


Pitterix
őstag

Akkor kivételesen nem velem van a baj..... :B
Ez a Rami gyerek nem illett ide, szerintem...

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#141042) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Snyder zombis heist filmje, elvileg május 21.-én érkezik Netflixre.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#141043) bagyulajuve válasza Viszlát (#141038) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen, fura volt PD, mint maffia vezér állítólagosan amúgy ez a film fekete komédia (amit én nyomokban sem tudok felfedezni) is akar lenni és ez a törpe maffiavezér megjelenítés ennek egyik eleme lett volna :(
"mítú"/feminista rész engem nem zavart annyira feltétlenül; főleg, hogy tulajdonképpen a leszbikus (mily meglepő, hogy ez a vonal is prezentálva van a filmben) pár tagjai gonoszak és végre van film, amiben gonosz feminista leszbikusok vannak :D

#141036diablo1984 :D
#141033gbors lehet én is ránézek, köszi a tippet

Resistencia eterna

(#141044) gyuromoj válasza gyuromoj (#141042) üzenetére


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#141045) Dorian


Dorian
félisten

Basszus, eddig mit hagytam ki! Tegnap néztem meg a '98-as Születésnap c. dán filmet.
Ajánlom mindenkinek.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#141046) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Április 1-jén debütál a Wonder Woman 1984 az HBO GO-n"

Live-Die-Respawn

(#141047) spiky03 válasza oriic (#141046) üzenetére


spiky03
veterán

Biztos nem nézem meg mégegyszer:DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#141048) mephi666


mephi666
nagyúr

Mr. Nobody:

Évekig halogattam valamiért, ma megnéztem a bővítettet: nagyon jó film :K Butterfly Effect + Benjamin Button keverék, elég komoly tálalással... mindenképp újranézős, mert csomó apróság fölött tuti elsiklottam elsőre

az elején, amikor a gyereket döntés elé állították az állomáson, már ott azt mondtam magamban, hogy ebben az esetben a legjobb, ha nem dönt sehogy... ami a végén a válasz lett az egészre... egy gyerekre nem lehet ekkora felelősséget tenni, hogy ilyenben döntsön

Amin meg mosolyogtam: van 2db kedvenc érmém, a baloldali 77es, kb 25-30éve hordom magamnál... a jobb oldali pedig 97es és kb 15 éve van meg... ilyennel dobált a főszereplő párszor (én fősuli alatt a bal oldalit dobáltam, ha nem tudtam eldönteni, menjek-e előadásra :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141049) spiky03 válasza mephi666 (#141048) üzenetére


spiky03
veterán

Nekem is ki van kölcsönözve már egy ideje de még nem néztem meg. Szintén a rendezői változat.
De lehet lassan el kellene majd indítani.
A butterfly effect az tetszett, a buttont nem láttam még.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#141050) Tibiajax válasza spiky03 (#141049) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a buttont nem láttam még.
ezt vedd úgy, hogy meg sem láttuk..

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.