Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84751) Pearce válasza cyberkind (#84750) üzenetére


Pearce
aktív tag

Úgy látszik, akkor még se annyira szar, ha már másodszor volt meg. :P

(#84752) cyberkind válasza Pearce (#84751) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem szar, de lehetett volna jobb is, így másodszorra már sokkal kellemesebb volt. :)
És a sima hétköznapi embereknek nem ajánlom még most se mert minimum a felét nem értik.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84753) Magnum_


Magnum_
nagyúr

BvS

Srácok... ez a film jól indult. az alapkoncepció sem volt rossz. úgy 30-40percig nem is volt sok baj a filmmel.
de utána.. egy kalap szar lett. az 1000Ft-os jegyet azért nem sajnálom.

sok gondolat van a fejemben a filmmel kapcsolatban, de nincs kedvem leírni :D lehet, hogy holnap.

viszont mostantól az euerócenter moziba fogok járni.

I humbly and respectfully decline™

(#84754) Tibiajax válasza Magnum_ (#84753) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, összebandáztál Hoffman-nal? :D

(#84755) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Most nézem Tony Scott vonatos filmjét. Istenem de kár ezért az emberért :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#84756) Magnum_ válasza Tibiajax (#84754) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az ki

I humbly and respectfully decline™

(#84757) BITBOYS válasza Tibiajax (#84754) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már nem dolgozik mozis szakmában :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#84758) callmeakos válasza Magnum_ (#84756) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

[link]

Manapság már ritkábban dugja fel diszkófejét a fórumra :P

(#84759) Saint_

Ott dolgozik/dolgozott.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#84759) Magnum_ válasza callmeakos (#84758) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ja persze, másra gondoltam, mármint nem arra, hogy forumtársrol beszél. de amugy nem értem. oda jár moziba?

I humbly and respectfully decline™

(#84760) pohár válasza Magnum_ (#84759) üzenetére


pohár
félisten

ott dolgozott még 1-2 éve

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84761) Dyrtyho válasza BITBOYS (#84755) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Tony Scott-nak nem csak a Száguldó Bomba c. filmje volt remekmű, hanem a Hajsza A Föld Alatt is, akkor a Tűzben Edzett Férfi, Domino, A rajongó. Szóval jah, tudta pörgetni rendesen az eseményeket az emberünk. Hát igen, sajnos már nincs köztünk, pedig mennyi jó alkotást tudott volna még tető alá hozni :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#84762) brownus válasza atike (#84729) üzenetére


brownus
veterán

(#84763) brownus válasza cyberkind (#84718) üzenetére


brownus
veterán

wow, és ez ki??

(#84764) atike válasza brownus (#84762) üzenetére


atike
nagyúr

Komoly írás... :DDD

(#84765) brownus válasza aizen92 (#84716) üzenetére


brownus
veterán

csak átfutottam a cikket (tetszik, de most túl hosszú, még csak egy kávén vagyok túl ), de ami megmaradt bennem az az, hogy (és nem csak a filmgyártásban) mennyire jellemző ránk, engem kivéve, ez a kib.aszott szentimentalizmus, a retró utáni vágy, az elszakadni nem akarás a múlttól, hanem a benne élés.
számomra ez már kegyetlenül unalmas és fárasztó. és ez igaz szinte az élet minden területére magyarországon :( képtelenek vagyunk megújulni (nem elfelejteni kell a múltat, csak lezárni. ilyenkor nagyon tudom utálni/sajnálni ezt a béna magyar népet, annyira szerencsétlenek vagyunk sokszor, hogy az már fáj)

persze nimród célja pont az ellentéte ennek, görbetükör a társadalomnak, az embereknek.

de lehet rosszul látom!?

(#84766) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a jó mikor ilyen tudatlan suttyó senkiháziak írnak kritikát egy filmről mint az indexesek.

[link]

Ez ugye nem a kritika, de a hozzáértésüket baromi jól tükrözi. Mi ezzel a baj?

Hát ez: nemsokára érkezni fog a DC nagy gonosza, Darkseid. Elvileg ő szerepel ebben a látomásban, feltehetőleg Zod űrhajójában.

Fingjuk nincs ezeknek az egészhez.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84767) brownus válasza brownus (#84765) üzenetére


brownus
veterán

ez meg lemaradt, mert egyik kedvenc színészem ő, nagy zsolt és aki szeret színházba járni, ezt ne hagyja ki!

Kárpáti Péter / Titkos társulat: A pitbull cselekedetei zseniális a srác :)

rákerestem mikor lesz: 2016. ÁPRILIS 18., Hétfő 20:00 - 21:20

[ Szerkesztve ]

(#84768) Bad Pritt válasza .LnB (#84766) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, meg a film sem 160 perces, de lehet ők annyinak érezték. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84769) Tibiajax válasza pohár (#84760) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kicsit akkor lemaradtam, sorry

más.
Crimson Peak. jó volt, jó volt, tipikus del Toro-világ. A kép még éppen nem hajlott át a ragadós giccsbe, bár nagyon határon mozgott. Színészi játékok borzasztó gyengék, díszlet, látvány az, ami viszi a filmet.
7/10

(#84770) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Warcraft trailer

(#84766) .LnB

Lol, milyen vízió? Mivan? :D Ez az a jelenet amikor elfogják Luthort és a végén így kerül börtönbe. :D Hogy jött nekik ez hogy az látomás. :D Meg hogy az Darkseid? :D Jajjj

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#84771) .LnB válasza Bad Pritt (#84768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvasgatom a kritikákat, hát van pár bicskanyitogató kijelentés. Oké lehet utálni, meg a világsajtó is utálja. De azért human is ilyet ír a filmzuin "Semmi érzelmi töltet nincs a cselekményben"
Rendben utálják, húzzák le, de ne így.. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84772) spammer válasza .LnB (#84766) üzenetére


spammer
veterán

Mindig csodálkozom, hogy miért olvasnak az emberek olyan szemetet, mint az index. Hosts fájlban vagy routerben le kell tiltani az egész domaint és problem solved. Nem kell a szennysajtónak pénzt generálni a kattintással.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#84773) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Miért vontak le amúgy négymilliót a hétvégi bevételéből? Most már "csak" 166-ot írnak mindenhol a 170 helyett. Nem mintha sokat számítana (nekem jól jönne :D), de ezek mindig is furcsák voltak nekem, ekkora számokat félrenézni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84774) .LnB válasza spammer (#84772) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A baj az ezzel, hogy ők is írtak egy lehúzós kritikát. És sajnos kurvára olvasott oldal. Még itt is volt olyan aki azt írta, hogy nem tudja elmenjen e a sok negatív kritika miatt a moziba. Meg úgy általában formálják a közízlést ezek a suttyók. :(((

(#84773) HáGé A filmbuzin olvastam csak, máshol is már annyit írnak?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84775) madgie


madgie
titán

Ez a kemény, nem Tarzan sarka :D

(#84776) Bad Pritt válasza .LnB (#84774) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

IMDb-n meg Mojón is 166 van. Még így is szép eredmény szerintem.

Megvan, az lett a végleges eredmény, a 170.1M az elvárt lett volna.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84777) .LnB válasza Bad Pritt (#84776) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84778) FollowTheORI válasza Bad Pritt (#84773) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert ez csak becslés, és a pénteki és szombati pontos adatok után szoktak néha korrigálni. :)
Most is korrigáltak, csak épp lefelé... azt hiszem SW7-nél meg, ha jól rémlik, felfelé korrigáltak pl.

A negatív kritikák sajnos azért megtették a hatásukat... ez simán 200+ lett volna, ha nem ilyen a fogadtatás a sajtóban.
Az újranézős és a második hétvégés számok szerintem nagyon rosszak lesznek már. :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84779) snecy20


snecy20
veterán

Most pedig megnézem az 1990-es Troll 2-t 1080p-ben!

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#84780) pohár válasza .LnB (#84774) üzenetére


pohár
félisten

még vagy harmincszor írd már le, hogy suttyók

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84781) .LnB válasza pohár (#84780) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem túl változatos a szókincsem. És ez a kifejezés még elmegy. Ha a szókincsem maradék negatív jelzőivel illetném őket, akkor radiator modi úr szépen elküldene pihenőre. És azt nem akarom. Szóval marad a suttyók x30.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84782) bagyulajuve válasza madgie (#84775) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ezen besírtam :DDD

Resistencia eterna

(#84783) brownus válasza snecy20 (#84779) üzenetére


brownus
veterán

tyűű, ránéztem, miért ez az önostorozás? :D
de jó szórakozást :D

(#84784) snecy20 válasza brownus (#84783) üzenetére


snecy20
veterán

Az én szintemen elsősorban az ilyesmi a szellemi / kulturális tápanyag. ;] :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#84785) atike


atike
nagyúr

Démonok között 2. - main trailer

(#84786) Pitterix válasza cyberkind (#84752) üzenetére


Pitterix
őstag

A sima hétköznapi emberek nem érteni akarják a filmet, hanem csak simán élvezni. Nem érdekli őket, hogy mi-mivel-hogyan függ össze. Rengeteg ilyen hétköznapi embert ismerek. Mikor néha kérdezem őket, esetleg értették, vagy figyelték -e ezt meg azt, a válasz, én nem úgy, vagy azért nézek filmet.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#84787) atike válasza Laraxior (#84748) üzenetére


atike
nagyúr

A végéről jut eszembe - van még olyan film aminek a stáblistája 11 percen át kúszik felfelé...? Az SW VII. az egyetlen? Eddig nem tűnt fel, hogy lett volna valaha ilyen hosszú máshol is... :DDD

(#84788) genndy válasza atike (#84787) üzenetére


genndy
addikt

Ó, hogyne. TLOTR, Hobbitok mind hosszúak (de a LOTR extendedje tuti, az legalább 20 perc, filmenként).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#84789) atike válasza genndy (#84788) üzenetére


atike
nagyúr

Nem figyeltem még, de megnézem. Nem semmi, hogy mennyi ember vesz részt egy komolyabb blockbusterben... :)

Szerk:
Egy ilyen forrást találtam, de gondolom ez minden, csak nem teljes. Máshol írják, hogy a LOTR-ok tényleg durvák a maguk 20 perc körüli idejével... Nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#84790) brownus


brownus
veterán

vadállat poszter

Batman v Superman: Dawn of Justice by Nikita Kuan

[ Szerkesztve ]

(#84791) vg válasza Pitterix (#84786) üzenetére


vg
addikt

Mi az, hogy "hétköznapi ember"?????????

(#84792) #54715584 válasza vg (#84791) üzenetére


#54715584
törölt tag

Elmagyaráznám, de megsérteném a topik nagy részét. :D

(#84793) atike válasza #54715584 (#84792) üzenetére


atike
nagyúr

:D :D :D :D :D :D :D

Ez ült.

De akkor sem fogom megnézni a Mamma Mia-t sem... :P

(#84794) cyberkind válasza vg (#84791) üzenetére


cyberkind
félisten

Nézi a filmet de mivel nulla háttéranyaga van nem tudja mi van mert viszont a film amellett hogy nem segít nagyon sokat ugrál ide-oda meg zúdítja az infót, kb mint a Bioshock Infinte.

(#84786) Pitterix
Azért itt sok fontos rész van amit nem érthet meg az ember hiába van látványorgia meg társai, nyilván egy TF-nél ez más.

(#84790) brownus
Megy is háttérnek! :R

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84795) #54715584 válasza atike (#84793) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pedig az jó film. Volt, amikor néztem. Ma már nem biztos, hogy úgy élvezném. De anno szerelmesen, elvakulva a rózsaszín felhőktől... :DDD

(#84796) atike válasza #54715584 (#84795) üzenetére


atike
nagyúr

Olyan voltam nekem is, de akkor nem az adott filmre koncentráltam. Igazság szerint akkor mindegy mi megy... :K ....és ennél fogva az adott filmről nyilatkozni sem tudtam utólag... :DDD

(#84797) #54715584 válasza atike (#84796) üzenetére


#54715584
törölt tag

"Akkor" nem nézek filmet. :P

(#84798) vg válasza cyberkind (#84794) üzenetére


vg
addikt

Ja, akkor én is hétköznapinak éreztem magam mikor megláttam, hogy egy Balaton szélességű tenger távolság van Gotham és Metropolis között. Azt sem tudtam, hogy Alfred egy koszos, csöves alkoholista. Nekem nagyon nem tetszett a film, lehet azért mert hétköznapi buta tahó vagyok és nem tudtam ezekről.

(#84799) cyberkind válasza vg (#84798) üzenetére


cyberkind
félisten

A kritikák is ezért ilyenek amilyenek mert a film nem rossz ennyire.

(#84800) HáGé
Már a PS3 topikban megkezdte és folytatja a mai napig csak az új konzoloknál, nem lepődök meg rajta, csak önmagát hozza.
Az is érdekes hogy ilyen stílussal ennyi idő után kb semmi figyelmeztetéssel még itt van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84800) Bad Pritt válasza vg (#84798) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te szándékosan sarkítod ki állandóan mások mondanivalóját? :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.