Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) BITBOYS válasza proradeon (#59998) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gondolom a Speed Racer hasonló lehet, de tényleg többet várok, legalább V mint Vérbosszú szintet :) Mátrix első része után részemről megszűnt a Mátrix szint, nem tudták hozni azt a tartalmat.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#60002) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jupiter Ascending

Szögezzük le, én űrhajó, meg űrharc sucker vagyok, szóval egy részről ez a véleményem:

Wooooooow, az a CGI!!!!! Még most is libabőrös leszek attól a látványtól, annyira oda meg vissza vagyok a bemutatott technológia miatt.

Más részről: egynek elmegy amúgy a film, lehetett volna kicsit nagyobb konfliktus is benne. Mila Kunis nekem továbbra sem jön be, de ez ízlés kérdése. Tatu gyerek a végén vagányul nézett ki, Hawking meg...Hát amilyen jó volt a Mindenség elméletében (OSCART neki!!!) itt olyan hogy is mondjam. Csak úgy volt. Mehhh...

Értékeljünk!

Hát srácok ezt a filmet csak a látvány miatt érdemez moziban megnézni. Aki magasztos mondanivalót vár tőle az csalódni fog, a CGI fanboyok oda lesznek meg vissza, de mindemellett egy eléggé felejtős film. Ha nagyon nincs más, akkor lehet moziban is megnézni, egyébként meg inkább otthon HD-ben.

Egy vadabb brutálisabb folytatás jöhet, hátha kidolgozzák jobban a 3 örökös közti ellenetétet.

A Jupiter felajzása simán lehet randi film, többnyire úgyis párokat láttam a teremben, ez kb a főszereplőknek köszönhető.

A 3D semmit nem ér, még az űrjeleneteknél sem, szóval nem éri meg a felárat. Sean Bean pedig...Végre. :DDD

Live-Die-Respawn

(#60003) kexksz válasza oriic (#60002) üzenetére


kexksz
addikt

Könyörgöm, ilyet többet ne, végig Szirmai hangján olvastam és ehh :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60004) oriic válasza kexksz (#60003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Direkt volt! :DDD

Live-Die-Respawn

(#60005) spiky03


spiky03
veterán

Tudom ez nem annyira film, de szerintem jó kis videót, ötletes. :)

Zach King legjobb videói egyben

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#60006) callmeakos válasza oriic (#60002) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Túl sok HH-t nézhettél mostanában :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#60007) oriic válasza callmeakos (#60006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#60008) devil-k


devil-k
nagyúr

Bronson

4/10

Ha már az utóbbi napokban szóba került a topik hasábjain. Nos, a film első fele nagyon tetszett, aztán pedig hirtelen le a lejtőn. Szerintem, ezt nem így kellett volna megcsinálni ezt a filmet, de Tom Hardyhoz testhezálló volt, főleg úgy, hogy ő is egy balhés figura volt régen. Ami nagyon tetszett, hogy sosem lehetett tudni, hogy ez az állat Bronson mit fog kitalálni. Ilyen téren nagyon érdekes volt.

- mozi bolondéria -

(#60009) LOTR válasza BITBOYS (#60001) üzenetére


LOTR
addikt

érdekes, azért úgy elindulni megnézni egy filmet, hogy a minimum elvárás az, hogy legalább egy top film szintjét hozza, úgy, hogy jó kritikát még nem lehetett olvasni/hallani a kiszemelt mozifilmről... érdekes?!
hát hajrá :D

One Ring to rule them all

(#60010) BITBOYS válasza LOTR (#60009) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sajnos most beleszaladtam, eddig direkt kerültem a kritikákat, spoilereket a kiszemelt filmmel kapcsolatban. A vártam lett volna a megfelelő így visszaolvasva :) bocseszka

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#60011) LOTR válasza BITBOYS (#60010) üzenetére


LOTR
addikt

nyilván mindegyik film úgy indul, hogy mindenki a toplisták elejére szeretné (a stúdiók a bevétel miatt, a nézők meg az élmény miatt)
a készítők listája az első jel, de abból még bármi lehet, aztán a trailer láttán már tényleg lehet számítani dolgokra

ezek után a példádra visszatérve (nem a ragozás miatt írtam), hanem a V for Vendetta a legjobb filmek között van, ha a filmek többsége csak megközelítené, annak már mindenki örülne, had ne folytassam ezt az "elvárásosdit" - korábban már úgyis volt téma és én sem értem, hogy mire jó, vagy miért kell
mert én ezek alapján azt mondom, talán egy John Carter szintet elér, a bevételekkel meg foglalkozzanak az ott érdekeltek

One Ring to rule them all

(#60012) BITBOYS válasza LOTR (#60011) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igazából egy korábbi posztban írtam, hogy még nem csalódtam a rendezőpárosban és ezt követve nem kaphatunk rossz filmet, illetve többre tartom őket mint egy cgi orgia gyár. Ráadásul a napokban többen is lehozták az 5 legjobb filmjüket és nem volt közte a v mint v, amin meglepődtem. Cserébe 5. helyen szerepelt a Speed Racer...
Na de mindegy is, nem szeretném ragozni. Vártam valami igazán jó, megváltó, agykicsavaró sci-fi filmre, gondoltam ez lesz az..és akkor jött a kritika amibe sajnos most beleolvastam.
John Carter nekem tetszett, viszont azt kalandfilmnek fogtam fel, nem tudom megmondani miért :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#60013) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Már nem tudom szerkeszteni az előzőt..

Amire még vágyom az egy igazán jó hajós film. Nem kell feltétlen háborúsnak lennie, korszakhoz kötöttnek sem. Cserébe legyen izgalmas története, atmoszférája, színészgardája.
Párszor már elhatároztam, írok Cameronnak, kezdje el filmre vinni a Bismarck történetét :D Remélem még az én életemben megtörténik ez a csoda :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#60014) mayday00


mayday00
őstag

Kis segítség kellene :) Békásmegyeren tud valaki videotékát? BD-dvd kölcsönző. Hátha valaki ismer..Köszi előre is a segítséget :)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#60015) aizen92 válasza BITBOYS (#60013) üzenetére


aizen92
addikt

Captain Phillips is hajós ;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#60016) gyuromoj válasza BITBOYS (#60013) üzenetére


gyuromoj
veterán

Gondolom az alábbi film megvolt:

Master and Commander: The Far Side of the World

Idén pedig ez lesz:

In the Heart of the Sea

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#60017) BITBOYS válasza aizen92 (#60015) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tökéletesen igazad van, köszi az ajánlást :) Valamiért nem tudom rászánni magam.. tele a tököm a terroristákkal.

(#60016) gyuromoj Hogyne, szeretem azt a filmet. Anno dvd-n is megvásároltam. Különben lett volna következő része, csak a Karib tenger kalózai bebuktatta, így a rendező és a stúdió sem vállalta a kockázatot és elvetették.

(#60018) HáGé Nagyon benéztem, kalózos. Igazad van.
Nem is tudom...nem lesz más megnézem.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#60018) Bad Pritt válasza BITBOYS (#60017) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az nem terrorizmus, ami abban a filmben van.

(#60019) Eagle16: Én is ugyanezt mondtam, nagyon rágyúrták a trailert arra, hogy igaz történet, erre kidobnak hozzá egy ilyen posztert... hát elég fail számomra.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60019) Eagle16 válasza gyuromoj (#60016) üzenetére


Eagle16
addikt

Jóóónagy az a bálna a poszteren :D

Action | Adventure | Drama | Fantasy

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#60020) BITBOYS válasza Eagle16 (#60019) üzenetére


BITBOYS
addikt

Olvastam róla, bálnavadászos, gyilkolós :)
Tényleg jó nagy az a bálna :) Mindenesetre tetszik

mod: Fekete vitorlákat is elkezdtem nézni spoiler erre az első 20 perc után kikötnek és a 4. rész végéig ott is parkolnak a szárazföldön. spoiler vége Porton meg is írtam a magamét :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#60021) kiszi07


kiszi07
senior tag

De rég jártam erre urak :D
Na ki látta a Hector and the Search for Happiness-t ?:D Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#60022) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[/IMG

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#60023) callmeakos válasza darál0w (#60022) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Shut up, and takey money! :D

All→M8

(#60024) LOTR válasza darál0w (#60022) üzenetére


LOTR
addikt

körvonalazódik az expendables 4 forgatókönyve? :D

One Ring to rule them all

(#60025) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

(#60026) gyuromoj válasza callmeakos (#60025) üzenetére


gyuromoj
veterán

LOL :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#60027) Pearce


Pearce
aktív tag

POLTERGEIST Trailer #1 (2015)

(#60014) mayday00

Egy jó kis cikk az aktuális videotékás helyzetről. /hiába nlcafé, nem egy debil írta a cikket/: [link]

[ Szerkesztve ]

(#60029) Pitterix


Pitterix
őstag

Joker

Biztos megvan a maga varázsa, nos mi nem találtuk meg.
J.S. filmhez képest is gyengusz.

5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#60030) Viszlát válasza kiszi07 (#60021) üzenetére


Viszlát
addikt

Én láttam, sajnos elég gyenge lett, Eat Pray Love "férfi" verzióban, szerencsétlen bohóccal a főszerepben.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#60031) brownus válasza oriic (#60002) üzenetére


brownus
veterán

+1, mi végül 2d-ben, a corvin moziban néztük meg. és a látvány tényleg brutális lett :R szintet léptek a srácok :)

nekem azért is tetszett ez a film, mert imádom a sci-fi műfaját, filmekben/sorozatokban, és könyvekben is. és nagyon sok minden vissza köszönt, és megelevenedett ebben a filmben, pl. morgan, herbert, gibson regényeiből el-elcsípve egykét apróság. + terry gilliam kis cameoval:) nagyon ismerős volt, és tényleg ő volt az. ezt a filmet azok fogják kurvára élvezni, akiktől nem idegen ez a high-tech cyberpunk vonal!

hát, nem is tudom, legyen egy erős 7/10 ez a film! sztem megfogom nézni még egyszer nagy vásznon.

amúgy az imdb és rotten pontozás nagyon nem korrekt. az embereknek semmi nem elég, semmi se elég jó? mintha divat lenne szidni a W tesókat... miért kell minden filmnek valami világmegváltó gondolatot hordoznia? f.szom, kaptak egy rakat pénzt, amit sztem jól költöttek el! ha meg összehoznak egy nolan féle túlírt modoros szart, az se lett volna elég! emberek...

(#60032) madgie válasza brownus (#60031) üzenetére


madgie
titán

Hm, cyberpunk? Akkor szeretni fogom. Direkt nem néztem spoileres előzeteseket :)

(#60033) .LnB válasza brownus (#60031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Divat utálni a Wachowski testvéreket? Nem (Bay-t divat, bár azt jól is teszik az emberek) én sem utálom őket, de a Matrix első részén kívül mi maradandót alkottak? Közepes filmeket, semmi többet. Én még nem láttam a Jupiter-t, a trailerek alapján nem tartottam többre mint egy látványfilm. Úgy látszik ez be is igazolódott.

Nolan-ről pedig amit írsz..nem is értem. Itt az alkalom össze lehet hasonlítani az Interstellart és ezt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60034) brownus válasza madgie (#60032) üzenetére


brownus
veterán

masszívan, és ami tetszett még, a steampunk (talán gótikus is?) műfajának a képi, és stílus jegyeinek a megjelenése pl. a hajókon :K GYÖNYÖRŰek voltak! ez a két faszi nagyon ért ehhez, vagy is már csak egy, de mindegy.... e kettő ilyen szép párosítása nem semmi, és ritka is :)

(#60035) madgie válasza brownus (#60034) üzenetére


madgie
titán

Ehh, mikor jön bluréjen :)

(#60036) oriic válasza madgie (#60032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háát, én azért annyira nem mondanám cyberpunknak...

Live-Die-Respawn

(#60037) brownus válasza .LnB (#60033) üzenetére


brownus
veterán

akkor így kérdezem, hogy miért kell, hogy minden egyes filmmel maradandót alkossanak??? ilyet nagyon-nagyon kevés író/rendező csinált! hirtelen nem is tudok példának felhozni senkit se, írok között még talán, de a filmes világban nem.

ja, és ha már kérdezed, nálam abszolút nyerő a jupiter ascending! btw, ebben is elhangzanak hasonlóan magasztos gondolatok mint az interstellarban...

Én még nem láttam a Jupiter-t, a trailerek alapján nem tartottam többre mint egy látványfilm. Úgy látszik ez be is igazolódott. - annál azért jóval több! nem szabad csak a látványnál leragadni!

pl. sokan kiröhögték pici SPOILER: azt az anti-gravitációs izé-csizmát, hogy az mi a fasz, és miért, és hogy? azért bazdmeg, mert ez egy masszív sci-fi, és ha ennyire fantáziátlan vagy, és ilyen, akkor ne ülj be ilyen moziba b+. hatalmas ötlet! a starlord elmehet a pitsába :d - ezt általánosságban, mindenkinek! akinek meg nem inge...

ja, és az ígért birdman cikk :) parancsoljatok

(#60036) orichalcos, öööö, pedig az! persze emellett űropera is, meg akció, és szerelmi történet. sok minden egybegyúrva.

[ Módosította: radi8tor ]

(#60038) proradeon válasza .LnB (#60033) üzenetére


proradeon
őstag

"de a Matrix első részén kívül mi maradandót alkottak?"

Hát szerencsére különböző az erről alkotott véleményünk, ugyanis én úgy vélem, hogy az egész trilógia "maradandó", valamint a Cloud Atlas is az, és még véletlenül sem a "közepes filmek" közé sorolandó.

Az viszont tény, hogy ha a Jupiter Ascending-ot a közepes filmek közé sorolom, akkor nagyon rendes voltam, mert az bizony közel sem emlékezetes, maradandó alkotás. :F

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#60039) devil-k válasza proradeon (#60038) üzenetére


devil-k
nagyúr

A Felhőatlasz az egyik legjobb film amit valaha láttam. Azért érte annyi kritika a nézők felől (is), mert sokan nem értették, nem tudták átlátni. Nos, nem is egyszer kell megnézni, mire maradéktalanul összeáll a kép. :) Szerintem!

- mozi bolondéria -

(#60040) penge111


penge111
addikt

Tudtok olyan filmet mondani, ami megüti az Életrevalók szintjét? Ez a fim zseniális zene, story, színészi játék stb minden együtt van, én személyesen 10+* láttam, és sose untam/unom meg. Létezik ilyen film még?

Még talán az Esőember ilyen film, de többet nem ismerek sajnos.

Ui: aki a fenti filmekhez hasonló filmeket kedveli, tehát aminek van mondanivalója, ajánlom figyelmébe az Élet ízei címü filmet 8/10 nálam. Illetve egy másik magyar kis rövidfilm Újratervezés ez 10/10

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#60041) brownus válasza proradeon (#60038) üzenetére


brownus
veterán

+1

(#60039) devil-k, sztem is. tervben is van az újranézése, rég láttam már. spoileres info

[ Szerkesztve ]

(#60042) haypro válasza penge111 (#60040) üzenetére


haypro
senior tag

Forrest Gump, A remény rabjai, It's a Wonderful Life (1946) és a Life is Beautiful (1997).

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#60043) brownus válasza haypro (#60042) üzenetére


brownus
veterán

bakancslista

(#60044) .LnB válasza devil-k (#60039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen a Felhőatlasz egy jó film. Nekem is tetszett elsőre. De nem tartom többre egy simán jó filmnél, mert elég nehéz anyag. Elsőre nehéz megérteni, de számomra azért annyira nem volt elragadó film, hogy megnézzem még egyszer. Pedig én nagyon szeretem az ilyen "mélyebb", elgondolkodtató filmeket.

(#60038) proradeon: A Matrix első része baromi jó volt, friss, egyedi, újító. Imádtam, ha jól emlékszem 28-szor néztem meg. Aztán akkora siker lett, hogy muszáj volt gyorsan csinálni belőle még kettőt. És azok olyanok is lettek, vannak benne jó részek, epic harcok. Ezek mellett sajnos látszik a filmen a "fejetlenség" a kapkodás. Tegyünk bele vámpírokat, óriási robotokat, meg mindent...Minden szinten többet akartak, ami kicsit rosszul sült el. Persze ettől még jó filmek, csak az első részhez hasonlítva jönnek ki számomra ezek a negatívumok.

És nem vitatkozni akarok, nem mondom, hogy Wachowskiék rossz rendezők lennének vagy ilyesmi. Nekem a Speed Racer is tetszik tőlük (bár ez szerintem csak az én perverzióm :) ). Már önmagában az becsületre méltó, hogy ők mindig próbálnak egyedi alapokból dolgozni, univerzumokat építenek fel. De a megvalósítással már nem vagyok feltétlenül elégedett. Ezért írtam, hogy szerintem nem alkotnak mindig maradandót. Bár a középszerű nem volt jó megfogalmazás a részemről. Érdekes a Nolan-hoz való hasonlításuk, szerintem nincsenek Nolan szintjén.

(#60037) brownus Köszi már nyomtatom is! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60045) devil-k válasza brownus (#60041) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez nagyon jó! Köszönöm! :)

- mozi bolondéria -

(#60046) brownus válasza .LnB (#60044) üzenetére


brownus
veterán

De nem tartom többre egy simán jó filmnél, mert elég nehéz anyag. - így a helyes :)

és miért ne lehetne nolan-hez hasonlítani őket, és a munkásságukat? nolan egy totemállat vagymi?

nolan sóska főzelék, a w tesók spenót! én mindkettőt szeretem, a spenótot tükörtojással, a sóskafőzeléket steak burgonyával.

(#60047) .LnB válasza brownus (#60046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de az előbbi kommentedből nem az jött le számomra, hogy annyira szeretnéd Nolan-t :)

"De nem tartom többre egy simán jó filmnél, mert elég nehéz anyag. - így a helyes"
Ezt nem értem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60048) Bad Pritt válasza .LnB (#60047) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt mondja, hogy pont azért több, mint egy jó film, mert nehéz anyag.
Nekem azért adott pluszélményt a Felhőatlasz, mert végre egy olyan film, amit ha megnézel és elolvasod utána a könyvet, akkor a könyv nem biztos, hogy megkönnyíti a megértését.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60049) brownus válasza .LnB (#60047) üzenetére


brownus
veterán

nana, imádom a filmjeit! csak a két legutóbbi filmje nem sikerült valami túl jól, és most nagyon finom voltam :)

megalomániás f.sz lett... remélem magába száll, megvilágosodik, átmegy buddhába, és alkot valami szépet :)
nem tudom mi a következő filmes terve!?

(#60050) Pearce válasza brownus (#60046) üzenetére


Pearce
aktív tag

Ha már összehasonlítjuk őket, akkor:
Nolan
- Memento: agyas film, szuper.
- Insomnia: nem láttam, de a többség nem lelkendezett érte.
- Batman 1: realisztikus és jó.
- Tökéletes Trükk: nagyon fasza.
- Batman 2: beszarás jó.
- Eredet: szuper.
- Batman 3: nem szuper, de nem rossz.
- Interstellar: erősen jó. /sokaknak brutál jó/

A W tesóknál:
- Mátrix 1: alapmű
- Mátrix 2: még mindig jó
-Mátrix 3: legyen:jó
-Speed Racer: mi a franc ez??
- Felhőatlasz: komplex, valakinek bejön, valakinek nem /pénzben bukott/
- Jupiter: pénzben megint bukni fog, a kritikák a sárba tiporják

Nem rosszak a W tesók, de Nolan több olyan filmet forgatott, ami mind nyereséges, mind kritikailag is elismert. Míg a W tesók a Mátrix első részével berobbantak és utána mindenki olyan minőséget várt tőlük, hisz az elsőt is összehozták.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.