Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85351) dokee78


dokee78
félisten

Anonymous filmben van rejtély vagy mihez lehetne hasonlítani?
Nem visz rá a lélek,hogy folytassam,15. percnél hagytam abba.

Ezek közül kellene döntenem esti filmezéshez egyedül.

Red State
The Frame
The Survivalist

(#85352) gyuromoj válasza dokee78 (#85351) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha nem is rejtély, de érdekes felvetés van benne. Nekem anno tetszett, írtam is róla.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85354) emiki6 válasza gyuromoj (#85353) üzenetére


emiki6
veterán

A Didpul 2 remélem már jobb lesz, gondolom már van rá pénz. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85355) cyberkind válasza emiki6 (#85354) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak annyival lesz több hogy ne legyen rossz a CGI egy-két helyen, nekem nagyon bejött a film, de a játék is. :D

Paranormal Cocktivity

(#85356) Pitterix


Pitterix
őstag

Justice League: The New Frontier---Az Igazság Ligája: Az új küldetés

Ez nagyon nem tetszett. Túl amerikai, túl hazafias amerikai és az 50-es években játszódik. Meg kicsit bénák a hősök, bőregér puhap*cs. Szóval én nem ajánlanám senkinek.

4\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#85357) pohár


pohár
félisten

ROGUE ONE: A STAR WARS STORY Official Trailer Sneak Peek (2016)

holnap (ma?) full trailer!

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85358) marilllyo válasza brownus (#85240) üzenetére


marilllyo
veterán

Fúj! Az egy rettenet. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85359) FollowTheORI válasza pohár (#85357) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ma bizony... hű... remélem jó zúzós lesz. :K :B :DDD

(Gondolom valamikor este felé...)

(#85360) .LnB

Hát a videó végén Trailer van... (persze hogy Teaser Trailer e?? :F ).
Elvileg Trailer... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85360) .LnB válasza pohár (#85357) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

trailer? nem csak teaser lesz? :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85361) oriic válasza .LnB (#85360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg ez volt a teaser.

Live-Die-Respawn

(#85362) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Előbb megnéztem az új Ben Hur előzetesét. Aztán a régiét is. Látványban úgy látom, nem sikerült felülmúlni az eredetit, mű CGI az egész. Egyszer csak meg kéne nézni az eredetit, remélem nem túl bibliai, mert azt nem csípi az éjfekete lelkem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85363) callmeakos válasza .LnB (#85360) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért illene volna már mutatni egy rendes Trailert. A Disney elég sokáig kivárt ezzel, fél év és itt a premier. Ez valami új trend lehet hogy az első trailereket nem sietik el. A Polgárháborút is jó 2 hónappal később kezdték el promózni, mint ahogyan azt tették eddig.

All→M8

(#85364) Nerazim válasza Dilikutya (#85362) üzenetére


Nerazim
őstag

Szvsz bőven nézhető én bármikor mikor leadják húsvét körül egy pillanatra belenézek. Van benne bibliai rész,de nem az a nagyon elvakult, pici csodával megfűszerezve. Nagyon ajánlott megnézni ha van fölös 3 órád vagy még több is aszem :DDD

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#85365) FollowTheORI válasza callmeakos (#85363) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Illene... főleg hogy a köznép azt se tudja mi ez a Rogue One és hogy hova tegye. :D

Másrészt, rengeteg Marvel film jön még előtte... azokat kell most tolni... utána lehet ráfókuszálni majd.

Nekem ez most így a "semmi közepén" kicsit olyannak tűnik mintha valaki hirtelen mégis meggondolta volna magát és gyorsan ki akarja adni mégis idő előtt.
Ettől független örülök neki persze... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85366) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem egyedi lesz ez a zsivány gazsi óne.
"SW univerzumos mély űri rézlopós kaland film"
Kétlem, hogy megint tutira mennek és nyomnak egy ctrl+c -> +v-t. Tutira mentek a VII-tel. Most tessék merészkedni.. Jahogy dizni... :U Egy óra és kiderül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85367) callmeakos válasza .LnB (#85366) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért bennem van egy kicsi félsz Edwards miatt, a Godzilla után. Mondjuk ha kicsit sötétebb filmet kell letenni, akkor ő tud ilyet, a Godzilla is azétt meglehetősen "komoly" volt, kérdés hogy a Disney hagyja e ezt.

All→M8

(#85368) FollowTheORI válasza callmeakos (#85367) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem a Disney-nél most olyan profi csapat van, hogy nem tudnak rossz filmet csinálni. :)
Elég jó az utóbbi pár év felhozatala tőlük.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85369) .LnB válasza callmeakos (#85367) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne Edwards miatt legyen félemed. Se ő se Blomkamp nem rossz rendező. Csak van mikor a stúdió túlságosan belepofázik a dolgokba :( szvsz

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85370) callmeakos válasza .LnB (#85369) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mert a Dizni pont nem az a stúdió, aki nem szeret belepofázni a dolgokba :D
Már sikerült elretteniük egy Joss Whedont a Bosszúállóktól, pedig "csak" 2 filmet csinált.

All→M8

(#85371) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az új Sharknado címe Sharknado: The 4th Awakening lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85372) .LnB válasza callmeakos (#85370) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Épp ezért véleményeztem a rendezőket, nem a Disney-t. Arról minek írjam le huszadjára a véleményemet? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85373) callmeakos válasza .LnB (#85372) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát igen, egy idő után kissé monoton lesz ezt a klisét elpuffogtatni, de a tény az tény. Sajnos.

All→M8

(#85374) WayneGace


WayneGace
őstag

Mi bajotok a Disney-vel? Komolyan kérdezem, mert topicot olvasva úgy látom az ideírogatók jelentős része nézi a stúdió filmjeit. Talán elég sokan moziban. Gondolom, ha nem tetszene nekik, akkor nem mennének el megnézni.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#85375) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hardcore Henry - IGN review

Jó lesz ez. :D :C

Live-Die-Respawn

(#85376) .LnB válasza WayneGace (#85374) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem csak annyi, hogy midig olyan dolgokat csinálnak ami ki van centizve, a legnagyobb tömeget próbálják meg lefedni, és nem mernek kockáztatni, specifikusan kísérletezgetni. Csak a profit számít nem a kreativitás és a szórakoztatás. Bár utóbbi az nagyon nagyon csak az én véleményem. A bevételek azt bizonyítják, hogy millióan szórakoznak jól a filmjeiken.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85377) FollowTheORI válasza .LnB (#85369) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg igazából azt kell nézni az előző munkáikban mik a jók és mik a gyengeségek... ha történetvezetésben és a színészek irányításában nincs gond, akkor a többit a Disney csapat már meg tudja oldani profin.

Kevin Feige is megmondta, nekik olyan rendező kell aki jól tud történetet vezetni, jól bánik a színészekkel stb.
A nagy produkció levezénylését és a részleteket megcsinálja a csapat, ezzel nem kell a rendezőnek foglalkozni.
Ott a sok assistant director meg producer stb. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85378) .LnB válasza FollowTheORI (#85377) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont Fergie aki ad a rendezőinek egy történetet és azt csak le kell vezényelni. Mint egy önvezető autó. Fergie-nek végre egy értelmes indítékkal bíró gonoszt kellene megalkotnia. Na de pont én pofázok a "másik oldalról" ahol kaptunk egy Doomsday-t. :U :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85379) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#85380) Dilikutya válasza .LnB (#85376) üzenetére


Dilikutya
félisten

A szórakoztatás nem számít? A kreativitás egy dolog, de az utolsó mondatban még te is azt írod, hogy biztos jól szórakoznak milliók. Az meg, hogy a profit számít, egészen meglepő egy profitorientált gazdasági társaságnál. Olyan álomvilágban élnek egyesek. Az ilyen méretű filmstúdiók tőzsdén jegyzett cégek, itt nincs helye a szerencsének, kiszámíthatatlan ötleteknek. Azt bevállalja a Lionsgate az Egyiptom isteneivel. :)
A Disney-nek is vannak kevésbé nyereséges próbálkozásai, sok filmstúdió tartozik hozzájuk, a Marvel és a LucasFilm csak egy a sok közül. Nyilván kockáztatni nem a 100+ milliós filmekkel fognak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85381) FollowTheORI válasza .LnB (#85378) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért ez nem teljesen igaz... csak a főbb pontoknak kell benne lenni, azt hogy ezeket hogy kötik össze az a rendezők döntése (és a forgatókönyíróké persze, akik gyakran együtt dolgoznak rajta, vagy maguk a rendezők is). Nem véletlen hogy, habár a történet és az összefonódások adottak, mégis mennyiféle stílusú és árnyalatú Marvel film van... van darkosabb, van igazi popcorn szórakoztató, stb stb. :)
Ez mind a különbőző rendezők miatt van... ráadásul nem egy közülük a Marvelnél lett első nagyfilmes.

Én ezért nem félek a SW és a többi filmektől sem... nagyon jó csapat van ott, és a rendezőket is jól válogatták eddig arra amire kellenek. :)

Hiába külön cég/csapat a Disney, a Marvel meg a Lucasfilm... tuti hogy megosztják egymás között a dolgokat, ha kell (szakértelmet).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85382) .LnB válasza Dilikutya (#85380) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tisztában vagyok vele, hogy utópikusan gondolkodom. Nem vagyok depressziós vagy ilyesmi, de úgy gondolom a világunk/gazdaságunk működése nem nevezhető éppenséggel ideálisnak, vagy előremutatónak. Ebbe a filmipar is beletartozik. Ezt nem tagadom.

(#85381) NetTom: "mennyiféle stílusú és árnyalatú Marvel film van... van darkosabb"
Darkosabb?! Akkor én azt még tuti nem láttam. Vagy a Winter Soldierre gondolsz? Mert azt még "bárányfelhő által árnyékolt félhomálynak" se nevezném, nemhogy darkosnak. :D

Miramax (volt?) a Disney-é ha jól tudom, ott voltak egyedi ötletek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85383) Bad Pritt válasza .LnB (#85376) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Disney talán az egyetlen stúdió Hollywoodban, aki a sok folytatás, remake és univerzumfilm mellett hajlandó nagy összeget áldozni új projektekre. Lásd John Carter, Tomorrowland, Pixar rajzfilmek némelyike.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85384) marilllyo


marilllyo
veterán

In the Heart of the Sea
A tenger szívében

Nem is tudom mit vártam de nem ezt....kicsit olyan Pí élete utóérzésem volt tőle. Mondjuk az nekem nem tetszett....ez viszont egy kellemes csalódás volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85385) .LnB válasza Bad Pritt (#85383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"hajlandó nagy összeget áldozni új projektekre"... amik kommerszek, nagy tömegeket céloznak meg, és nem túl kockázatosak. Jó ennek ellenére a két említett példa is csúnyán elhasalt, de előzetesen nem tűntek kockázatos alkotásoknak. Nem?

A Pixar az oké.

szerk.: Olyan Disney filmekre gondolok mint a The Sixth Sense, Sings, Lincoln, Chicago, Good Will Hunting, ne adj isten Pulp Fiction.
Manapság nem sok ilyen van tőlük.

szerk2.: De hogy egy példával éljek. A Disney miért nem vág Alejandro González Iñárritu rendezőhöz (vagy hasonló rendezőkhöz. 150-250millát, hogy tessék csinálj egy olyan filmet amit szeretnél? Pénzük meglenne. Csak nem biztos, hogy visszajönne. Én jobban szeretném ha a kreatívabb rendezők is jobban támogatva lennének a nagy stúdiók által, mint pl Nolan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85386) callmeakos válasza WayneGace (#85374) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pont az a baj a Disneyvel, amit .LnB is hangoztatott. Hogy profitorientált. Nem véletlenül ők a legnagyobbak, mertt minden egyes projektjükbe a pénz az első. Hogy minnél nagyobb tömeget lefedjenek. De ilyen a Warner, a Lionsgate ésatöbbi. Mind egy kutya. De azért nem mondhatni hogy nem próbálkoznak. Animációs fronton szerintem visszatértek a trónra a Inside Out és a Zootropolis után. Önálló filmek terén is kezdenek visszatérni, a Dzsungel Könyve szerintem remek lesz. Amiben benne van a Disney keze és kicsit alulteljesít az pont a Marvel. Sem az Age of Ultron, se az Ant-Man se volt zseniális, csak remek, ami az előbbi hátrányára, utóbbi előnyére vált. A Polgárháborúval remélhetőleg visszakapaszkodnak minimum a Winter Soldier szintjére, Strange Doki meg akkora kérdőjel, mint a ház. Jövő héten jön az első trailer, meglássuk.

All→M8

(#85387) Bad Pritt válasza .LnB (#85385) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyeneket is csinálnak, csak marginális szerepük van a cég életében: Queen of Katwe, The Hundred-Foot Journey, The Light Between Oceans. Azt kell látni a Disney-nél, hogy rengeteg cég tartozik a csoporthoz és a jelenlegi nézői igényeket akarják kielégíteni elsősorban.

Szerkesztésre: Mert ez nem úgy megy, hogy adnak valakinek 200 milliót és azt csinál, amit akar. Rengeteg szerzői rendező el se fogadna ennyi pénzt egy filmre. Az általad felsoroltak is low-budget alkotások, a Lincoln-t meg Spielberg csinálta a DreamWorks-szel, ott nem is tudom, milyen szerepe volt a Disney-nek.

(#85386) noxwill: Szerintem is ez a nagy utálat háttere, hogy ők a legnagyobbak, mindenhol ott vannak állandóan, egy kavicsot nem tudsz úgy Hollywoodban eldobni, hogy ne egy Disney cégcsoporthoz tartozó épületet találj el vele. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85388) .LnB válasza callmeakos (#85386) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztán ott van a másik oldal a nagy cég aki akar, próbálkozik (fejetlenül) de a nagy akarásnak.... tudjátok mi a vége. Alá DC univerzum. (eddig) (de innen csak felfele van) :D

(#85387) HáGé
"rengeteg cég tartozik a csoporthoz" igen ezért is félve írok, hogy most melyik film is nevezhető Disney alkotásnak. A Lincoln a boxofficemojo szerint Disney, konkrétabbat nem tudok.

"Mert ez nem úgy megy, hogy adnak valakinek 200 milliót és azt csinál, amit akar." Igen, nem úgy megy ezt írtam én is. :) Bár tényleg lehet olyan rendező aki nem is akarna mert túl nagy elvárások vagy ilyesmi. Ezért kéne "csinál, amit akar" alapon. :) De ez álom, ez nemfilmművészet. Ez filmgyártás. filmIPAR. Ezért tudom én is hogy amiket írok mind hülyeség és gyakorlati példákkal alá is támaszthatóan hülyeség. Inkább egy képzelgés csak. Azt nem értem, hogy megcáfolod, bebizonyítod (te is és a többiek is), hogy nem így működik. Csak nem értitek, hogy én azt mondom az lenne jó, ha így működne. Számotokra ez annyira elképzelhetetlen?! Elfogadjátok, hogy ez van aztán pont. És ha ez van ez a jó?! Jó a lópikulát! #szerintem.

Én a Godzilla és Elysium gyengeségeit is ennek a működési elvnek a rovására írom. Azt vallom jó filmek lehettek volna azok (és még több száz film) ha a rendező kreatívan, önállóan dolgozhat. És azért hoztam fel Iñárritu-t példának mert egyrészt zseni, másrészt szabadon dolgozhatott. Ennek meg is lett az eredménye.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85389) FollowTheORI válasza callmeakos (#85386) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Na de ahhoz hogy legyen pénz új dolgokat behozni és kockáztatni, ahhoz pont ilyen hátterű birodalom kell... kellenek a milliárdos bevételű filmek ahhoz, hogy néha egy egy 100-150 milliós fiaskó beleférjen (John Carter, Tomorrowland... stb). Vagy pl a Jugle Book is tuti, amikor elkezdték óriási kockázat volt, mert full CGI az egész... szerencsére a hírek szerint akik már látták megérte, mert jó lett. :)
És ez nem két filléres kísérletezés.

Nincs ezzel baj... mert nem látszik erőlködésnek.

WB és hasonlók, vagy a "DC oldalán" sokkal inkább látszik az erőlködés és a pénzre menés... blockbustert akarnak mindenáron, milliárdos franchise-okat, csak ők eddig majdnem mindig belebuktak - főleg a saját nagy elvárásaik és kockázatvállalásaik miatt, amik nem jöttek be.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85390) FollowTheORI válasza .LnB (#85382) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért a véres és erőszakos még mindig nem egyenlő a darkossal... legalábbis nálam. :D

Szóval igen... de persze nem csak ebbe az irányba. Pl a Guardians of Galaxy mennyivel másabb film mint a többi, nem?
Ezt nem lehet "sablonnal" ilyen változatosra csinálni. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85391) brownus válasza callmeakos (#85386) üzenetére


brownus
veterán

mindenki profitorientált, én is, te is, ő is, mi is, ti is, ők is...

nekem kurvára bejött az ultron (is), az ant-man meg az egyik legjobb marvel film. zseniális akciókkal trükkökkel.

amúgy ha mind zsneiális film lenne, nem cask remek, akkor egy idő után már nem lenne súlya a zseniálisnak. hát hova már?? csak ismétlem magam, de ezek még mindig "csak" képregények nagyvásznon.

eddig szinte mindet moziban láttam, nem bántam meg. tökéletes kikapcsolódás. (még a thor filmek is :D )

[ Szerkesztve ]

(#85392) .LnB válasza FollowTheORI (#85389) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt kell mondanom, hogy a Warner hülye. Ők kitűzték célul a Disney/Marvel sikereit. És mivel nekik is van egy DC joguk, akkor most majd gyorsan-gyorsan milliárdokat fognak keresni. Aztán belekaptak a dologba kapkodva. Előbb egy olyan vonal mentén, hogy megpróbálnak eltérő úton, eltérő hangulattal sikereket elérni. Mivel a Marvel már kijárta magának az utat a saját stílusában és arra az útra ők már nem férnek fel. Ezért gondolták komorabb realistább vonalat kezdenek. (Ez kurva jó ötlet alapjába véve szerintem). Aztán az első filmmel mindent akartak. Mindent. Ami nem fért bele egy mozi hosszába. Mikor meglátták a kész produktumot beparáztak. Most meg fejeltenül próbálnak még is a Marvel útjára lépni. Utolsó pillanatban változtatnak mindent. Én úgy gondolom Snyder fejben kitalálta azért ezt az univerzumot (na nem Fergie szinten tökéletesre), de a Warner időközben meggondolta magát. Snyder meg próbálta menteni a menthetőt. Bár azért megnéznék egy őszinte werkfilmet a film vágásáról. Ott biztos a haját tépte, tuti a stúdió ott is balfékeskedett egy sort.

(#85390) NetTom Nem mondtam, hogy az a darkos. Az az R besorolású nálam.
GotG nekem nem tűnt másnak, a helyszín volt más és ennyi. Sőt szerintem a legrosszabb Marvel filmek egyike.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85393) brownus válasza .LnB (#85392) üzenetére


brownus
veterán

szerintem meg a galaxis őrzői az egyik legjobb a hangya mellett!!!!!! :D

ha apám élne mondanám, hogy erősebb a tiédnél, de nem mondom, mert még kimászik... nincs nálam a machetém :D

amúgy a művész/iebb filmekre itt vannak ők: weinstein company, meg pár színész sztár saját cége...

[ Szerkesztve ]

(#85394) FollowTheORI válasza .LnB (#85392) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor mi nálad a darkos? :)

Amugy igen... a WB baromi nagy hülyeséget csinált... utólag nézve. Mert előre szerintem nem lehetett tudni, elsülhetett volna ez jól is, kicsit nagyobb körültekintéssel, meg felkészüléssel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85395) brownus válasza FollowTheORI (#85394) üzenetére


brownus
veterán

pl. the crow, dark city (úristen ez az ember hová süllyed még? ezek után egy egyiptom isteneit??)
meg ezek: ink, i saw the devil, most több nem jut eszembe

(#85396) .LnB válasza FollowTheORI (#85394) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még a módosítás előtt elolvastam, pedig elkezdtem írni egy olyat.... :)

A BvS darkos, a Spawn darkos, a Holló, Underworld, Sin City, Donnie Darko.

De most komolyan ezt miért kell nekem megmagyaráznom?! [link]

"elsülhetett volna ez jól is" Ezt nehezebb volt elba**ni mint sikerre vinni. És ez a legaggasztóbb a jövőre nézve. Emlékszem előzetesen volt egy kis félelmem, és beszéltünk róla HáGé-val. Ő mondta is, hogy hogy ne lenne siker? Mindenki kíváncsi Batman és Superman harcára. A két legnagyobb képregényes név. Igaza volt. Aztán mégsem sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85397) FollowTheORI válasza .LnB (#85396) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Értem. :)

Nálam picit más, de ezen nem veszünk össze. :D :R

Nálam a darkos = komor nyomasztó hangulat... ehhez nem kell az a környezet amit te leírsz ezekkel a filmekkel.
Egy sima akció film vagy thriller is lehet darkos hangulatú nálam (normál környezetben).

Pl most sorozatot hozok, de a The Killing sorozat, ha láttad tudod mire gondolok. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85398) .LnB válasza FollowTheORI (#85397) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy nálad az. De nincs igazad ennyire egyszerű. ;]
szerk.: Igen a The Killing az.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85399) Dilikutya válasza .LnB (#85392) üzenetére


Dilikutya
félisten

A komor maradhat, de a realistát ennél a mostan DC univerzumnál nyugodtan vegyük ki. Nolan trilógiája is minden volt, csak realista nem, de Az acélembernek már önmagában semmi köze nem volt semmiféle realitáshoz, és ehhez a BvS sem sokkal került közelebb. :) Amiben van legalább egy szereplő, aki minimum a földi fizika törvényeit semmibe veszi, nem lehet realista, és ugye a két új DC filmben ennél azért több is történt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85400) brownus válasza FollowTheORI (#85397) üzenetére


brownus
veterán

ok, most képzeld el a killing sorozatot nonstop napsütésben, mindenki rózsaszínben meg világos kék ruhában, sárga napszemüvegben :D ugye, hogy kell a dark a képi világnak is :D

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.