Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84651) Dilikutya válasza callmeakos (#84649) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazából már a 2003-as Hulk-nál, mivel A hihetetlen Hulk annak a folytatása. :)
Az első Pókember trilógiát is csak azért úsznád meg, mert azt rimékelték, és sanszos, hogy nem az új karakter lesz a Civil War-ban, hanem egy másik tini pókfiú. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84652) dokee78


dokee78
félisten

Housebound 7/10
Elég jó kis Új Zélandi horror-vígjáték.
Egy igazi gyöngyszem.
Ha valaki megnézné,nem veszít semmit vele.

(#84653) callmeakos válasza Dilikutya (#84651) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hivatalosan az MCU az a Hihetetlen Hulktól indul. Az Ang Lee féle Hulk mint olyan csak önállóan létezik, nem tartozik bele a Marvel filmuniverzumba.

Egyébként shame on me, de a HH-ot még a mai napig nem néztem meg. Az isten se tud rávenni valamiért :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#84654) Dilikutya válasza callmeakos (#84653) üzenetére


Dilikutya
félisten

Attól még a sztori folytatása, úgy rémlik, van is utalás az első Hulkban történtekre. Én DVD-n is megvettem, tetszett. A pénztáros kislány jót mosolygott rajtam, amikor ránézett a DVD-re, aztán felnézett a pólómra... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84655) pohár válasza callmeakos (#84649) üzenetére


pohár
félisten

egész jó áron van a jegy a maratonra (20 font a felnőtt), 5 filmért még itthon is jó ár lenne (kb pont árában), nem hogy Angliában...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84656) Bad Pritt válasza Dilikutya (#84654) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem hogy utalás van, konkrétan az első részben kezdi a bujkálást Banner, amit a másodikban folytat. A kapcsolata a csajjal is az első részből jött, szóval elég szervesen kötődik hozzá. Viszont egy ilyen maraton szempontjából bőven kihagyható, teljesen felesleges.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84657) BITBOYS


BITBOYS
addikt

SWVII: Feltűnt egy furcsa részlet a filmből, lehet már tárgyaltátok.. Szóval Han lő párat Chewie fegyverével (valahol a 48. percnél) ráadásul a lövések után meg is említ valamit ami sajnos nem volt feliratozva. Majd később (1:14-nél) elkéri szintén azzal a kérdéssel, hogy kipróbálhatom? Majd miután ismételten lőtt vele párat hozzáteszi, tetszik. Ez nem dramaturgiai hiba?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#84658) ígyvanferi válasza BITBOYS (#84657) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem hiszem. A 'can I try that' nem feltétlen jelenti azt, hogy most először szeretném kipróbálni, inkább csak hogy 'most hadd próbáljam azzal', szabadabban: 'kölcsönadod?'. Az elsőnél meg csak annyit mondd, hogy 'Wow!'.

(#84659) #90933760 válasza Bad Pritt (#84597) üzenetére


#90933760
törölt tag

Kicsit túlkoros vagyok már ehhez. :DDD
Éhezők viadala meg hasonlók még tetszenek, pedig azok is fiataloknak vannak, de ez tényleg gyerekfilm.

(#84660) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hú de jó volt ez a Burnt, így az ünnepi estére, vacsi utánra pont jól esett
akit -hozzám hasonlóan- lázba hoznak az éttermek meg a michelin-csillagok, annak kihagyhatatlan mozi

---
mindeközben tovább folytatom nyomozásom az No.50000 MPAA logó után - tudjátok, ami a stáblista legvégére van biggyesztve.. tűkön ülök már hosszú ideje, vajon melyik film lesz - ill. már volt.. - az 50ezredik. a Burnt a 50048.volt, szóval nem túl régi lehet a film : )
ha van róla infója valakinek, ne tartsa magában

[ Szerkesztve ]

(#84661) BITBOYS válasza ígyvanferi (#84658) üzenetére


BITBOYS
addikt

Így elfogadható. Elsőre úgy jött le mintha 2x is rácsodálkozna. Bár most meg azon gondolkodom hogy eddig még sohasem használta? :) na mindegy, köszi a választ

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#84662) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Norbit (2007)

Röviden: Ez nem film, ez vonatszerencsétlenség.

Hosszan: Volt egy ötlet az árvákról, meg a maffiáról, meg egy romantikus vígjátékról, amiből lett némi poén a túlsúlyos feleséggel, a volt szerelemmel, meg valamiféle infantilis moralizálással.

A fő probléma, hogy minden súlytalan, a sztori, a szereplők, meg úgy minden. Thriller lehetett volna az alapanyagból, nem ebben a formában. Romantikus vígjáték lehetett volna a filmből, de ahhoz nem ártott volna, ha vicces, vagy egyáltalán történik benne valami. Tetejében próbál többnek látszani, mint ami.

2 /10, tényleg az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam, és láttam Troma filmeket is.

#értékelés

Date Movie (2006)

Paródiaként alulmúlja a Scary Movie 3mat, teljesen felejthető darab, de legalább nem próbál többnek látszani, mint ami. Van benne pár poén ami közül néhány annyira abszurd, hogy már működik.

Időpocsékolás.

3 / 10

Dodgeball 2004

Ben Stiller hatalmasat alakít a szerepében, Vaughn félig súlytalan, az alapsztori totális blődség / kliséhalmaz, de a poénok jellemzően ülnek. Voltak jobb vígjátékaik is, de egyszer ez is szórakoztató.

Az alapsztori tényleg papírvékony még vígjáték kategóriában is, a szereplők pedig néha eléggé egydimenziósak. Egyszernézős, de annak jó.

6 / 10

Anchorman 2004

Még mindig Ferrell egyik legjobb filme, így 10+ év után sokadik nézésre is üt és működik. Már ameddig az ember képes elvonatkoztatni attól, hogy a szereplők jórészben soviniszta idióták egy 80as évekbeli setupban, akiken nevetünk és nem akikkel.

8 / 10

Get Hard 2015

Papírvékony ezerszer ismert sztori, egészen jól megvalósítva pár rendesen ülő poénnal és jó színészekkel. Témaválasztás miatt van némi mélysége, de alapvetően a vígjátékságra koncentrál. Önreflexióra képes. Néha kicsit leül, más pillanatokban viszont visítvaröhögős.

6 / 10

Rocky Horror Picture Show 1975

Harmadszor láttam és még mindig csomó új dolgot fedeztem fel benne. Egyszerre spineli a low budget horrorokat és musicalként mashupolja. Szűz szemmel nézve kaotikus a narratíva subgenrek között csapongó (szemmel gyakorlatilag vámpír / frankenstein / ufó / illuminati keverék), ugyanakkor montázsként tökéletesen működik.

Remek zenékkel, remek színészekkel, remek operatőri munkával, remek díszletekkel, feszesen, céltudatosan, okosan. Ja és nem hajlandó öregedni.

10 / 10

Deuce Bigalow 1999

Papírvékony, szögegyszerű plot, viszont jópár helyen vicces így 15+ évvel később is.

5 / 10

The bounty hunter 2010

Párszor vicces, elfogadhatóan prezentálva, kivéve a scriptet ami érezhetően gyenge és lehúzza az egészet, az elfogadható rendező és színészek ellenére is. Egyszernézős.

5 / 10

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#84663) ígyvanferi válasza Tibiajax (#84660) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azért nem vagy egy Sherlock, ha meg nem sértelek. :D 3 mp volt, google 2. találat az 'mpaa no 50000' kifejezésre: Chloe and Theo. forrás Mondjuk nem ellenőriztem, de miért is írna fals infót.

[ Szerkesztve ]

(#84664) Tibiajax válasza ígyvanferi (#84663) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

zmeg.. motion picture association of america no.50000 - k anyját, így kerestem rá. szénné néztem már minden listát, de mindről hiányzott a 498xx-től felfelé.. most meg már a 2015-ös darabokat nézem sorba, eddig a Creed járt a legközelebb hozzá, 50002-vel, sikerélménynek vettem.. :DDD

na de akkor megvan. végre. igen, tényleg az[link]
:/ óó...azt hittem, legalább a sztárvársz lesz majd

xd

[ Szerkesztve ]

(#84665) pohár válasza Tibiajax (#84660) üzenetére


pohár
félisten

jajaja, az ilyen stílus filmeket mindig is bírtam (meg TV-műsorokat is, éjjel Paprika TV-re alszom el :D ), de jó volt a Favreau-féle Chef is (sőt, az áll talán a legközelebb mindenkihez, aki nem egy puccos étterembe jár enni), meg Az élet ízei (ott a sztori miatt is jó volt, de már csak a jóféle kaja is elég lett volna)

volt egy régebbi film is, amit jópár hónapja kaptam el véletlen a TV-ben, az sem volt rossz

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84666) Tibiajax válasza pohár (#84665) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaja, láttam a No Reservations-t is.. jók ezek a filmek
a Lecsót is imádtam annak idején :)

(#84667) BITBOYS válasza pohár (#84665) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kozit és Dömét nézted régen? Gasztropuccs címen adták :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#84668) pohár válasza Tibiajax (#84666) üzenetére


pohár
félisten

na, hát akkor sok újat nem mondtam :D

tél körül vártam nagyon a Burnt megjelenését, de semmi hír nem volt a magyar megjelenésről, totál ki is ment a fejemből azóta, csak most jutott eszembe, hogy láttam a remuxot belőle, hogy én ezt mióta vártam már

BITBOYS... hhúúú, valahonnan nagyon az agyam mélyéről rémlik valami... de valami iszonyat förtelem fog el, ha próbálok visszaemlékezni a milyenségére a műsornak :DDD (van is a gépen 30 gigányi Jamie Oliveres, meg Gordon Ramsey-s tvrip, sok jó dolog van bennük, jó lesz későbbre, ha olyanom lesz :D )

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84669) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Batman v Superman, 2D, szinkronizált

Nekem továbbra is bejön Zack Snyder stílusa, főleg ha épp akcióra kerül a sor. Eddig egyetlen egy filmnél találtam "hitelesnek" nagy erejű szuperhős bunyót, és az a MoS volt. Most a BvS szintén hozta ezt. Még hozzátenném, hogy a zene is rendkívül jól megalapozta a hangulatomat mindkét filmnél, tehát Hans Zimmer munkásságát nagyon fontos kiemelnem.
A történet kicsit összecsapott volt, de nem éreztem annyira sietősnek, mint anno a TDKR-t, szóval nem is zavart úgy, mint egyeseket.
Lex Luthor-t vagy Eisenberg játszotta túl, vagy ezt várták tőle, de számomra túlzottan "fullba nyomta a kretént". Nekem a Gene Hackman féle Luthor sokkal jobban elnyerte a tetszésemet. Az amazon csaj jelenléte abszolút nem szólt akkorát, mint ahogy némelyek beállították. Egyszerűen csak szükséges volt a szerepeltetése, és a "színésznő" hozta a minimum elvárt szintet.
Cavill egy fokkal jobban átjött, mint a MoS-ban, és Géza bá' se volt veszélyesen rossz.
Ami egy hatalmas plusz pontot ért nálam, az Doomsday szerepeltetése. A DC-s filmek ha másban nem is voltak túlzottan erősek a Marvelhez képest, de ellenségben mindig valami combosat tudtak hozni, pl.: Joker, Bane, Zod. Volt súlya is a jelenlétének, de végül csak egy tech demo lett belőle, így egynek elment...

Megadom rá a 7/10-et, mert jól szórakoztam, de többet vártam.

Volt stáblistás jelenet, és ha igen, mi? Nem tudtam megvárni, mert mocskosul rám jött a brunyálhatnék már a film felénél. Kérlek rakd spoilerbe a választ!

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#84670) pohár válasza vzsryl (#84669) üzenetére


pohár
félisten

:N :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84671) vzsryl válasza pohár (#84670) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Legalább ebben nem másolják a Marvelt. :)

Amúgy minden nem Marvel tulajdonban lévő filmre azt mondják, hogy Marvel filmhez hűen van stáblistás jelenetük. Pedig tudomásom szerint ezt a Disney-nél kezdték el, szóval a Fox-os filmeknél ez alapjáraton nem volt előtte, csak utána jött be a képbe. Tehát nem értem a blogfirkászok ezen kijelentését. Erre is van valami magyarázat? Túl sokszor láttam ezt leírva, pl.: Deadpool-nál is, szóval nehezen tudom azt elképzelni, hogy aki benne van a témában, az ennyire ne tudja, ki és mi tartozik kikhez, mikhez.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#84672) brownus válasza cyberkind (#84632) üzenetére


brownus
veterán

Koszi :)

(#84673) eeXaa válasza Dilikutya (#84631) üzenetére


eeXaa
addikt

..azért na.... én most megnéztem ezt a halál csöndjét... birom K.K.-t, nagy szinész, sőt sztem Tarantínó ebből a filmből is meríthetett ötleteket, de az teljesen világos hogy a nyolcas toronymagasan jobb film minden téren... sztori, techika,
....a szinészi teljesítmény megaztán ég és föld...

[ Szerkesztve ]

(#84674) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Itt egy százszor jobb film, amiben Batman és Superman szétveri egymást

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#84675) eeXaa válasza Sir Pocok (#84674) üzenetére


eeXaa
addikt

...bár nem használok személyeskedő jelzőket, most kiszaladt, hogy ez egy retaldált kritika, egy retaldált-tól...
...még a rajzfilm címét sem tudta leírni amivel példálózik... :U

[ Szerkesztve ]

(#84676) cyberkind válasza eeXaa (#84675) üzenetére


cyberkind
félisten

Biztos hasonló troll mint TE akinek az Alien egy szar de az AvP az ejakuláció csúcsa, remélem sok ilyen cikket olvasol még hogy átérzed mit érzünk itt általad gyakran. :DD

A film nem is tökéletes, de az IMDB pontozása szerintem már kezd reális lenni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84677) eeXaa válasza cyberkind (#84676) üzenetére


eeXaa
addikt

:DDD

(#84678) ben11 válasza proci985 (#84662) üzenetére


ben11
őstag

Ferrel legjobbja szerintem:

:D

[ Szerkesztve ]

(#84679) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Batman v Superman

Még tegnap néztük meg, de elfelejtettem róla véleményezni. :D Szerintem jó volt, teljesen élveztem, egy két jelenetnél nagyon ott volt a "wow" érzés. Egyedül talán ami zavar, hogy a főellenfelet kicsit hamar zárták le, és talán az utolsó képsorok lehet hogy nem kellettek volna (talán úgy jobban ütött volna), bár ez csak egyéni vélemény.

Live-Die-Respawn

(#84680) Tibiajax válasza ben11 (#84678) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de itt most mi a vicces?..

(#84681) lionshamlet válasza Tibiajax (#84680) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ha balra fordítod a fejed es a két bal szélső öltözőszekrenyt megnezed akkor meglátod.

(#84682) Dilikutya válasza proci985 (#84662) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én visítva röhögtem végig a Norbitot már egy párszor. A szerelmi szál ne tévesszen meg, ez soha nem akart romantikus vígjáték lenni. :)
Ez egy tróger, prosztó, alpári komédia. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84683) Tibiajax válasza lionshamlet (#84681) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és tényleg..:D öcsém, csak kérdezni kellett

(#84684) Dilikutya válasza vzsryl (#84669) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bane-t szeretjük, mert Nolan rendezte, Tom Hardy alakította, de attól még nem volt áll-leejtős, bokát sugárban leürítős. Nolan trilógiájában csak azért nem ő a 3. számú gonosz, mert a Ra's Al Ghul/Ducard páros kimondottan sótlan volt. Madárijesztő viszont vagány.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84685) proci985 válasza ben11 (#84678) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Hú na ezt viszont még nem láttam, viszont ahogy néztem netflixen van, köszi:).

Mondjuk szvsz a legjobbja a Stranger than fiction.

Dilikutya: lehet, nekem tényleg egyáltalán nem jött át a bálnavadász jelenetek kivételével.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#84686) cyberkind válasza lionshamlet (#84681) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát nálam semmi sincsen. :D

Paranormal Cocktivity

(#84687) Magnum_ válasza Dilikutya (#84684) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerintem meg Ghul/Ducard volt a fo-fogonosz, hisz' bat nem tudott szabadulni tole. (Meg szemelyszerint a nolan trilogiaban o volt a kedvenc fogonoszom)

I humbly and respectfully decline™

(#84688) Dilikutya válasza Magnum_ (#84687) üzenetére


Dilikutya
félisten

Minőségi rangsorra értem. Nekem kevés volt, olyan semmilyen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84689) Magnum_ válasza Dilikutya (#84688) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tudom, hogy arra gondoltál.

I humbly and respectfully decline™

(#84690) aizen92 válasza cyberkind (#84686) üzenetére


aizen92
addikt

Fordítom-döntöm a fejem én mindenfele, mint egy idióta, de semmi :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#84691) cyberkind válasza aizen92 (#84690) üzenetére


cyberkind
félisten

Így-így nálam is, de megnyugodtam hogy nemcsak itt lehet gond. :DD

Paranormal Cocktivity

(#84692) Pitterix válasza cyberkind (#84686) üzenetére


Pitterix
őstag

Akkor nem velem van a baj..... :B
Már pedig ki is nagyítottam.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#84693) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak egy kérdés, a legutóbbi Resident Evil fim után ki az a hülye aki várja és el is megy moziba az utolsó filmre? :U
Mert ezek még rosszabbak mint a játékszéria, egyszerűen szánalmas a Capcom hogy ezt a szart Resident Evil-nek meri hívni, ahogy a játékokat is mert nem sokkal jobbak.
A 2012-es legutóbbi filmben ugyebár már szerepelt végre élőben is Leon, de a külsején kívül semmi más hasonlóság nem volt és ebben az egy filmben szerepelt csak, nem akarok ilyet írni de inkább legyenek öngyilkosok a Capcom-nál és mentsenek meg minket de legfőképp mindkét(játék,film) szériát a teljes haláltól. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84694) Dilikutya válasza cyberkind (#84693) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ritka az, amikor kikapcsolok egy filmet, de a legutóbbi Resident Evil így járt. Már a 4. rész is necces volt, de végigszenvedtem. Pedig jól indult a széria, az első 3 bőven nézhető film, bár unalmas óráimra azoknál is találok jobbat itthon. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84695) cyberkind válasza Dilikutya (#84694) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam is hasonló volt a szisztéma, az első 2 film egész jó lett, aztán a 3 olyan átmenet a 4 de főleg 5-höz amit rengeteg szünettel néztem végig, ezután nem is merek még a minimálisat se elvárni a 6-tól amiben egy jó dolog lesz, hogy az utolsó, kár mert sokkal jobbnak indult az egész, de hát a játékok se valami acélosak évek óta csak a semmit adják el, az utóbbi időben a felújított első rész meg az előzmény kiadása volt említésre méltó ami 20 éves, ez mindent elmond az egészről.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84696) james001 válasza cyberkind (#84693) üzenetére


james001
veterán

Lesz egy új CGI film is jövőre,szerintem azok vállalhatóbbak voltak. Damnation csak attól volt gázosabb mert inkább a Resi 6-ot akarta reklámozni,de a Degeneration jó volt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84697) cyberkind válasza james001 (#84696) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, hallottam erről, meg láttam a többit is, és valóban a Damnation nem volt olyan jó mint a Degeneration de bőven nézhetőbb mint bármelyik film, azt meg se említem hogy gyönyörűek ezek a filmek minden téren, a karakterek is nagyon elvannak találva, pont a 2 CGI film után kezdtem bele a filmekbe mert izgatott hogy mégis milyenek az újak(4-5).

Paranormal Cocktivity

(#84698) Dilikutya válasza cyberkind (#84695) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valahogy ez a játékból csináljunk filmet dolog nem akar működni. Szerintem a Mortal Kombatot is csak azért tartom jónak, mert tinédzserkorom egyik legmenőbb filmje, ha ma látnám először, lehet, hogy fognám a fejem. :) A 2. részt nem láttam anno, de arra nem is mondanám, hogy jó. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84699) cyberkind válasza Dilikutya (#84698) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt igyekszik cáfolni idén ősszel a Ubisoft az Assassin' Creed-del, mondjuk én az EA-től megnéznék egy Dead Space meg Mass Effect szériát megfilmesítve.
Én most szerettem meg a játék Mortal-t így a filmet már régen is nemhogy most kihagyom messziről kerülve.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84700) james001 válasza Dilikutya (#84698) üzenetére


james001
veterán

A Prince of Persia is jól sikerült szerintem. :) Meg hát Uwe Boll mesterműveit se felejtsük ki ;]
Egyébként azért a Resi első két része se volt rossz számomra,utána már persze a 3-tól hullott lefelé rendesen...

AC-től azért fosok kicsit,az újabb játékok már abból se voltak jók,de ha már olyan jó színvonalt ki tudnak hozni mint amilyet a Lineage rövidfilmből jöhet :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.