Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33394) megema


megema
őstag

Használja valaki a Mailt Outlook fiókkal? Nekem csak a gondom van vele. Állandóan csatlakozni próbál, néha nem tud. A küldéssel is rengeteg gond van. Ha aliasról próbálok küldeni, akkor duplán jelenik meg a levél az elküldött mappában. Egyiknél az alias a feladó (ez nem megy el), a másiknál meg az elsődleges cím. Ha az elsődleges címről küldök, akkor is duplán jelenik meg. Ha ezen leírás alapján az email cím mezőbe próbálom írni az aliasokat, akkor egynek veszi őket. Így viszont csak az aliasként tudom felvenni őket, ami elvileg csak iClouddal működik.

Ez lehet attól, hogy El Capitant használok, éppen ezért érdekelne, hogy Yosemite alatt is ilyen rosszul működik-e.

(#33393) DanielK: Nem tudom milyen géped van és mire használod, de retinán bug hegyek voltak/vannak Yosemite alatt. Ezen felül a nem retina gépek is belassultak pár nap alatt. Lehet, hogy stabilabb az OS X a Windowsnál, de ott nincsenek ilyen gondok. Az OS X felületét rendkívül trehány módon retinásították, emiatt egy csomó helyen lehet szépséghibákba ütközni. Plusz egyes animációk akadoznak, néha belassulnak. Ilyet Win. alatt nem látsz. Úgy néz ki, hogy az El Capitanban rengeteg ilyen dolgot javítanak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.