Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50351) hun005a


hun005a
tag

Valaki rendelt már otthoni szolgáltatásai mellé ilyet?
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/havidijas/tarskartya_netnroll_s
Online lehet vagy csak személyesen esetleg telefonon keresztül?

(#50352) tope


tope
addikt

Szép napot.
Jelenleg van 2 éves hűséggel egy Családi Sat TV csomagom (3 tv-re), 10 Mbites netem, alap telefonom (sajna nem hiéna csomagban, mert itt se Digi, se UPC). Mennyibe kerülne plusz 2 tv-t bekötettni ?

[ Szerkesztve ]

(#50353) #99546112


#99546112
törölt tag

Vajon a Film+ és a Cool HD tesztüzeme holnaptól a telekomnál is elérhető lesz?!

(#50354) Gubek-Einste válasza tope (#50352) üzenetére

Egy újabb előfizetés árába + még egy box bérleti díjba mivel egy előfizetéshez max 3 box kérhető.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50355) tope válasza Gubek-Einste (#50354) üzenetére


tope
addikt

Igen ezt tudtam, csak számszerű összegre lettem volna kiváncsi, de akkor kb 3-4.000 Ft körül lehet.

(#50356) Gubek-Einste válasza tope (#50355) üzenetére

Mennyit fizetsz most a Családi csomagért? Pont annyi lenne +1 box bérleti díja.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50357) ludsimon válasza Intruder2k5 (#50349) üzenetére


ludsimon
veterán

Valaki ezt erősítse meg kérem szépen!

undefined

(#50358) Gubek-Einste válasza ludsimon (#50357) üzenetére

Ez törvényben garantált jog.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50359) Vyndree válasza Intruder2k5 (#50349) üzenetére


Vyndree
őstag

Úgy tudom nem 8 napos az elállási jog, hanem több.

[link]

Hirtelen ezt találtam.
A Vásárló jogai és kötelezettségei
A Vásárlót megilleti a jog, hogy a teljesítést követően 14 napon belül indoklás nélkül elálljon.
- szolgáltatás nyújtására irányuló szerződés esetében a szerződéskötés napjától számított 14 nap elteltéig gyakorolhatja.

Vagy itt a Telekom, mindenhol 14 napot írnak. (ez az indoklás nélküli elállás, ha nem megy a szolgáltatás akkor több mint 14 nap + kötbért is fizetnek)

[ Szerkesztve ]

(#50360) ludsimon


ludsimon
veterán

Kivárjuk amíg még egyszer elkezd az iptv cseszekedni. (Eddig se kellett sok, 1,5 héten belül megtörtént.)

A modem és az stb-n kívül semmit nem fognak szétszedni/elvinni?
Koax, minden a helyén marad?
2 év múlva hűség nélkül vissza fogjuk kötni 3 hóra a digi okos csomag újrakötése miatt, ha váltunk digire.

undefined

(#50361) kabelmania27 válasza ludsimon (#50360) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, koaxot nem veszik ki, légkábel is marad max h a te ledobod a házról és feltekered az oszlopnál akkor ha arra jár a technikus akkor leveszi az oszlopról és elviszi.

[ Szerkesztve ]

(#50362) bopeti98 válasza luciferk (#50344) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekünk sokszor ilyen. Bejelentem hibára, valamit csinálnak a központba és utána jó 1-2 hétig aztán megint elkezd akadozni. Ezért fogom lemondani jövő héten.

[ Szerkesztve ]

(#50363) ludsimon válasza bopeti98 (#50362) üzenetére


ludsimon
veterán

nálad is? kábelen? vagy dsl?

undefined

(#50364) bopeti98 válasza ludsimon (#50363) üzenetére


bopeti98
őstag

Kábel ( ED3). Jövő héten jár le a hűség az IPTV-ről szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#50365) ludsimon válasza bopeti98 (#50364) üzenetére


ludsimon
veterán

Itt is szintén zenész. ED3.
Nálunk lejárt és folyamatban van a meghosszabbítás. Egyelőre egyik szolgáltatás se megy amit rendeltünk csak a régiek.

undefined

(#50366) dchard válasza DJ. Ru$y (#50329) üzenetére


dchard
veterán

Megint össze-vissza beszélsz:

A PPPoE PT mód az a csak modem mód, mivel nincs se routing, se natolás, se wifi se semmi. Az eszköz L3 routing helyett L2 switching-et valósít meg, ez lényegesen kevesebb erőforrást követel meg az eszköztől, így ilyenkor stabilabb működés várható. Ezt is jelenti a szöveg: PT mint Pass Through ami annyit tesz, hogy a PPPoE kapcsolatot bekeretezi a megfelelő VLAN-ba és gondolkodás nélkül továbbtolja a hálózatnak, innentől kezdve az összes NAT, routng, Wifi feladatkör a te routeredre hárul.

Tehát akkor még egyszer megkérdezem: PPPoE PT (tehát modem) módban van voip vagy nincs? Mikor stabilabb a szolgáltatás?

Én még a HGW mögé kötött routerben játszanék az MTU-val a PPPoE beállításoknál. Először 1492, majd 1480 illetve végül 1472-n is kipróbálnám. Nyilván amelyiknél jó, azon hagyni.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50367) Gézengúz válasza dchard (#50366) üzenetére


Gézengúz
addikt

Csak, hogy segítsek tisztázni a helyzetet, ebben a módban nincs VOIP, (nem világít a telephony led) de wifi az van, ki-be kapcsolható, persze minek, hiszen az eszköz nem oszt netet, de belelépni wifin keresztül beletudok...(Mivel lusta voltam átdugdosni a routerből a kábelt, most is wifin néztem bele, ehhez csupán az előlapi gombbal be kellett kapcsolnom, mert egyébként le van tiltva, hisz minek)

[ Szerkesztve ]

(#50368) ludsimon


ludsimon
veterán

Én marha meg azt gondoltam, hogy a 2 éves win7 miatt tölt minden oldal az enter lenyomásától számítva 3-8 másodpercet!

Tegnap este feltettem a legújabb Win 8.1-et, ugyanúgy ezt csinálja, pedig semmilyen hálózatkezelő, irányító programot nem tettem fel, direkt, hogy ne lehessen a cFosra fogni..

Azt is kipróbáltam, hogy mindent kihúztam a routerből, csak az én gépem működött! Így is ezt csinálja.

undefined

(#50369) kisapa válasza kabelmania27 (#50361) üzenetére


kisapa
senior tag

Ha kábel kiépítés is szükséges volt azt szerintem kifizettetik,mert az csak akkor ingyenes ha utána fizeted a havidíjat a hűség végéig.

(#50370) ludsimon válasza kisapa (#50369) üzenetére


ludsimon
veterán

2010-ben lett bekötve. azóta 2x is volt hűség... azt hiszem ezalatt bőven lehúzták rólunk annak a költségének a többszörösét..

undefined

(#50371) kisapa válasza Gézengúz (#50367) üzenetére


kisapa
senior tag

Szerintem nem ugyanarról beszéltek.A PPPoE PT-t itt lehet bekapcsolni és akkor van is voip telefon.

(#50372) Intruder2k5 válasza Vyndree (#50359) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja igen, ez az új EU-s jog szerint már ennyi, ez körülbelül 2-3 hónapja lehet így, csak megmaradt bennem a régi!

[ Szerkesztve ]

(#50373) lesaux


lesaux
veterán

Komolyan néha kezdem úgy érezni, hogy a T csoport ezt már direkt csinálja. Kijött a bátyám számlája, mindhárom szolgáltatás egy MT-azonosítón már évek óta. Most a szokásos 10-11 ezer helyett 17 ezer lett, és nem látunk benne sehol olyan sorokat, hogy TriplaNet kedvezmény, TriplaHang kedvezmény meg ilyenek, amiket eddig. De nem is ez a baj, majd kiderül, jóváírják, elmagyarázzák stb.
Hanem hogy felhívjuk őket, megadjuk az MT-azonosítót, jelszót, számlareklamáció gombot, azonosítsa magát a hangjával a jók@rvaanyja, zenél a telefon negyedóráig, felveszi egy hölgy, hogy miben segíthet, majd amikor kérjük, hogy magyarázza el a számlát, közli, hogy számlareklamáció csak 6 és 22 óra között működik. Hát basszus, az ország egyik legkomolyabb informatikai hátterével megoldhatatlan problémát jelentene a 3-as gomb után bemondani, hogy most nem, de hívd holnap emberi időben?
Bár amit a netes felület is előad, kezdem kétségbe vonni ezt az ország egyik legkomolyabb informatikai háttere kitételt.
Az online ügyfélszolgálat hosszú percek keserves kínlódása után dobálja a változatosabbnál változatosabb hibaüzeneteket, közben meg háromszor kell lemondani a kábeltévét, és kétszer kell hűségidőt hosszabbítani a másik két cuccra, mire történik valami.

(#50374) dchard válasza kisapa (#50371) üzenetére


dchard
veterán

Aha.

Ez az eszköz újabb és újabb meglepetéseket tartogat.

Kezdem érteni. Ezek szerint modem módban vajon az összes VLAN-t is tovább tolja a mögé dugott eszköznek, míg PPPoE PT módban csak a PPPoE-t tolja tovább. Csak haladunk a megoldás felé :)

DJ. Ru$y

A következőt tedd:

Állítsd a HGW-t PPPoE PT módba. Előtte tiltsd le a wifi-t, DHCP szevert (ha lehet), és egyáltalán bármilyen a HGW routing funkciójához kapcsolódó szolgáltatást. Innentől kezdve a HGW-hez kizárólag a telefonok az IPTV STB-k (ha van) és az egyszem routered csatlakozhat.

A routereden próbáld végig a korábban írt MTU beállításokat.

PPPoE PT módban csak az internet szarakodik, vagy a VOiP is? Mi a pontos hibakép amikor a saját routeredet használod és a HGW PPPoE PT módban megy?

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50375) ludsimon válasza Vyndree (#50359) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi!
Hétfőn teszek egy próbát, megpróbálom felhívni a digi üzletkötőt és megérdeklődni Rákosszentmihályon elérhető-e, mielőtt a két szék közé ülök és lemondjuk a T-t.

undefined

(#50376) Gedeon31 válasza ludsimon (#50375) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem akarlak megbántani ,de jó lenne vége lenne itt a fórumon ennek az állandó sírásnak. :R

(#50377) Gézengúz válasza kisapa (#50371) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nekem csak a torrent okozott problémát, ami a modem módba kapcsolással és + router hozzáadásával megszűnt! Mivel nem használom a VOIP-t, ezért ha már úgy is kell a + router akkor nem foglalkoztam a PPPoE PT-vel...

Mondjuk még mindig nem tudom mi baja lehet a torrentnek, ha van UPNP nem kellene portnyitással sem foglalkozni, de az eszköz belső hálózatra osztott IPv 6-os címei megszüntetésével sem oldódik meg a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#50378) dchard válasza dchard (#50374) üzenetére


dchard
veterán

Ránéztem a saját eszközömre és kiderült, hogy a fehér Speedporton valójában három mód is elérhető:

1. PPPoE PT: saját router + működik az IPTV és a VoIP
2. Use device as modem: kizárólag az internet működik saját routerrel. Elképzelhető, hogy az összes VLAN-t is tovább tolja, így alkalmas eszközzel működhet az IPTV mögötte. VoIP a belépési adatok hiányában semmiképpen nem.
3. External modem: ilyenkor az eszköz sima routerként viselkedik és a LAN1 portja lesz a WAN port. Jól jöhet ha megmarad az eszköz és más (nem DSL) netszolgáltatónál akarjuk használni sima routerként.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50379) kisapa válasza dchard (#50374) üzenetére


kisapa
senior tag

Nekem jelenleg nincs bekapcsolva a PPPoE PT mert amikor be volt elég gyakran elment a net és a HGW-t is nehezebb elérni.Olyankor ugyanis a belső hálózatról nem is elérhető. Ráadásul semmi pozitívumot nem tapasztaltam, kivéve,hogy nem kellett a DMZ-t használni az átirányításhoz.

(#50380) DJ. Ru$y válasza dchard (#50366) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tájékozódj mielőtt azt állítod össze-vissza beszélek. Nem hülye vagyok, csak nem értem az anomáliákat. ;) Értem én, hogy szakértő vagy, de azért mutathatnak neked is újdonságot.

Szóval akkor helyzet: PPPoE PT megy, mögötte Phone 1-en telefon, Lan1-en a TP router. Hibakép: Power led világít a többi meg semmi, másik, hogy világít mindegyik, de net nincs (mintha lefagyna), első esetben nyilván nincs telefon, második esetnél még nem néztem telefont, ez jó kérdés. MTU-t a TP router-en kellene akkor állítani és hol, mert nem látok ilyet a felületen?! IP TV nincs, VoIP megy PPPoE PT-ban, de nekem modem módban kellene a VoIP ez volt a kérdés eredetileg, hogy lehet-e.

Le van tiltva minden elvileg, nem használok rajta semmit, csak a telefon van rajta meg a router, mint feljebb is írtam.

Szóval megy egy darabig a TP-vel is, csak van, hogy 2, van, hogy 5 napig bírja aztán sekép se hang. Kihúzom bedugom, aztán felcsatlakozik és megy.

#50378
Látod, látod. Ezt a 3 funkciót tudtam, akkor második módban nincs VoIP sehogy, ennyi volt a kérdés, akkor marad az újraindítgatás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50381) Gézengúz válasza DJ. Ru$y (#50380) üzenetére


Gézengúz
addikt

Milyen Tp link router?

Nálam nagyon stabil a Speedport, én a routerodra gyanakodnék..

MTU

NETWORK
WAN
ADVANCED

Legalábbis TP-LINK 841N-nél...

Ha akarsz itt tudsz Google DNS-re is váltani, nekem bejött...

[ Szerkesztve ]

(#50382) DJ. Ru$y válasza Gézengúz (#50381) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

TL-WR1043ND

De akkor miért a SP áramtalanítása oldja meg a problémát, a TP-ben ilyenkor ott az IP, számolja is, hogy mióta van felcsatlakozva és azt nem szoktam áramtalanítani, csak a SP-ból ki-be az áramkábel.

MTU
1480-on volt, átraktam 1492-re, hátha.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50383) dchard válasza DJ. Ru$y (#50380) üzenetére


dchard
veterán

Ne add fel ilyen könnyen.

Ha kell a VoIP akkor a PPPoE PT az egyetlen választás.

Igen, a TP-link routeredben a PPPoE beállítások között lehet az MTU-t állítani. Próbáld végig azokat az értékeket amiket írtam.

A véleményem az, hogy ha PPPoE PT módban is szar, akkor ott vagy eszköz hiba van (szar a Speedport). Cseréltetni kéne az eszközt, ha lehet én kérnék a helyedben ZTE 931 VII V2 eszközt a Speedport helyett, azon hibátlanul működik minden, a PPPoE PT is.

Amúgy miért baj az ha tudod használni a saját routeredet és még a voip is működik? Nem teljesen értem.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50384) Gézengúz válasza DJ. Ru$y (#50382) üzenetére


Gézengúz
addikt

V1 vagy V2?

Speedportra lekértem egyik kedves fórumtárs segítségével a legutolsó szoftvert..A torrent kivételével egy rossz szavam nem lehet rá..

[ Szerkesztve ]

(#50385) DJ. Ru$y válasza dchard (#50383) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi srácok!

Az a baj, hogy ebben a módban elhal 2-5 naponta valamiért, amikor meg modem mode-ban ment ~10 napot, amíg aktiválták a VoIP-ot, akkor simán 1 szusszal letolta a 10 napot, nem az a baj, hogy így megy, hanem, hogy így nem stabil. MTU átállítva, próba szerencse.
Szerk.: Állítólag azért SP és nem ZTE, mert már nincs nekik utóbbi. :O

Gézengúz
V1

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50386) Gézengúz válasza DJ. Ru$y (#50385) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szoftver frissítve?

[link]

Gondolom már nem most vetted! Tudnád, hogy a V2 az ajánlott..

Amikor elmegy a net, akkor a routerban a Disconnect-Connect nem oldja meg?

Speedporton a szoftver hanyas verziójú?

[ Szerkesztve ]

(#50387) dchard válasza DJ. Ru$y (#50385) üzenetére


dchard
veterán

Én azon csodálkozom, hogy egyrészt a Speedport egy relatíve új eszköz, másrészt jó és erős hardver, nem is melegedik, ráadásul a németek is ezt adják az ügyfeleiknek ahol nem tolerálják a fos eszközöket, tehát érthetetlen hogy akkor itthon mitől működik rosszul. Szerintem egyértelműen a hazai gányolt szoftver állhat a háttérben, bár PPPoE PT módban annyira semmi dolga nincs az eszköznek, hogy felfoghatatlan a sorozatos probléma vele.

Ha nincs nekik ZTE semmi gond, csere egy vadiúj fehér Speedport-ra, kipróbálod azzal is. Ha azzal is szar, akkor kezdhetik reszelni a javított szoftvert hozzá.

Hangsúlyozom: ne add fel. Elhiszem hogy nem a szíved vágya ezzel eltölteni az idődet, de érdemes foglalkozni vele, különben megkeseríti a mindennapjaidat ez az újraindítgatós dolog.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50388) DJ. Ru$y válasza Gézengúz (#50386) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

TP-n a legújabb, azt frissítem amikor van, nyilván nem volt V2, akkor még, ezért van V1. Akkor ez volt az ajánlott ebben az árban. Nem, nem oldja meg, mert akkor lecsatlakozik, (SP-n mind a 4 led világít) de ha Connectet nyomok akkor csak írja, hogy Connecting, mintha tényleg le lenne fagyva a SP. Nem tudom az SP-n milyen szoftver van, de megnézem majd, most nem tudom megszakítani a kapcsolat, mert kell a folyamatos net, és most is a TP szolgálja ki a dolgokat így nem érem el az SP-t. Köszi mindenkinek! MTU-ban reménykedem még, hogy megoldja.

dchard
Melegedést azt aláírom amikor "lefagy", akkor sem olyan meleg, mint amikor a régi D-Linkek mentek normálisan. Szóval nem tudom, egyelőre várakozó álláspont és nézem mit csinál az átállított MTU.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50389) dchard válasza DJ. Ru$y (#50388) üzenetére


dchard
veterán

Az a baj, hogy ha a SP fagy le, akkor kevés az esély arra, hogy az MTU állítás megoldja a gondot, de azért próbáld ki. Told le 1472-re az MTU-t, lássuk így javul-e. Ha igen, mehet fel 1480-ra, ha itt is jó akkor 1492-re. Ez a max.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50390) 313313 válasza lesaux (#50373) üzenetére


313313
addikt

Nem járt le véletlen a hűsége? Mert akkor megszűnnek kedvezmények és drágábbak lesznek szolgáltatások.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#50391) lesaux válasza 313313 (#50390) üzenetére


lesaux
veterán

Internet nem, telefon nagyon nem, tévét most hirtelen nem látok. De már telefonál, nemsokára megtudjuk.

(#50392) DJ. Ru$y válasza lesaux (#50391) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem akarok vészmadárkodni, de ha nincs rajta a Tripla, akkor valamelyik lejárt. Szoktak küldeni levelet a csekk mellett, hogy lejár lassan, meg lehet magán a számlán is rajta van, hogy meddig van hűség. Ezért kiugrott a tripla és így mindegyik jön 1-es áron szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50393) lesaux válasza DJ. Ru$y (#50392) üzenetére


lesaux
veterán

De akkor dupla kedvezménynek még élnie kéne, nem? Sőt. Ha egy lejár, azt alapáron kapjuk, de a másik kettőt elvileg tripla kedvezménnyel.

(#50394) Vyndree válasza lesaux (#50393) üzenetére


Vyndree
őstag

Úgy értelmezem a tripla kedvezmény csak akkor jár, ha mindhármat igénybe veszed. Így ha az egyik lejár akkor nem teljesülnek a feltételek, tehát nincs tovább kedvezmény. A dupla kedvezménynél is ugyanígy akkor jár, ha úgy szerződsz, ezért ha az egyik lejár szerintem nem megy át automatikusan duplába, hacsak nem úgy szerződtél velük.

(#50395) dptrsk válasza lesaux (#50393) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A tripla kedvezmény elvileg független a hűségkedvezménytől.
Ha több szolgáltatást veszel, dupla/tripla kedvezmény JÁR.
Ha hűséget is vállalsz hűségkedvezmény is JÁR minden olyan csomagra amire vállaltál hűséget.

(#50396) DJ. Ru$y válasza lesaux (#50393) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ne tedd offba ez idevaló téma.

pietrasko
Hát nem tudom, előző szerződéshosszabbításunknál nem volt 1 hónapig szerződésünk (de megvolt a telefon + net) és akkor nem kaptunk se dupla kedvezményt, se hűség kedvezményt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50397) lesaux


lesaux
veterán

Sajnos a tesóm beszélt velük, én melóhelyen vagyok, ezért pontos infóim nincsenek.
De valamit elkavarhattak, mert szóbeli ígéretet kaptunk egy saját hatáskörben történő 6000 forintos jóváírásra. :)

(#50398) Teko001 válasza lesaux (#50397) üzenetére


Teko001
őstag

Nálam is volt ilyen, valamiért az egyik rendszerből nem ment át a másikba, hogy az egyiken van hűség. Végül felvették panasznak, és jóváírták az egész kedvezményt egybe ami a hűség miatt jár (előre is)

(#50399) dptrsk válasza DJ. Ru$y (#50396) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telekom honlapon fent van, ha megadsz egy címet, akkor a nincs adat Ft, helyett vannak árak:
Egyedül: ár1
2 szolgáltatással: ár2
3 szolgáltatással: ár3

S azt hiszem baloldalt tudod állítani a hűségidőt, 2év, 1év, nincs, s így változnak az ár1,ár2,ár3 értékek.
rokonoknál a telefon lejárt, de a TV és net még hűséges volt, s megkapták a triplát+tv és net hűség levonásokat.

Szerintem nálad hibáztak, reklamálni kellett volna.

(#50400) ludsimon


ludsimon
veterán

Ez mi az Isten? És 'természetesen' a lapok átlag 5-20 másodperc alatt töltenek be.
Arról nem beszélve, hogy sokszor az oldal csak html kódként tölt be, de itt pl a képek nem jönnek be (szövegen kívül semmi) csak 3. vagy 4. frissítésre.
Azt gondoltam tegnapig, hogy ez a régi belassult win7 miatt van, de frissen telepített win 8.1 alatt is ez van.
IPTV szar, net szar, TV GO szar..

Illetve időtullépési hiba, kb minden alkalommal eljátssza ezt.
Másnál is előfordult már ilyen kábelen?

Most:

Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 4.5 dBmV 41.4 dB
Channel 2: 4.7 dBmV 41.6 dB
Channel 3: 4.3 dBmV 41.4 dB
Channel 4: 4.2 dBmV 40.8 dB
Channel 5: 3.1 dBmV 42.0 dB
Channel 6: 3.0 dBmV 40.8 dB
Channel 7: 2.9 dBmV 41.6 dB
Channel 8: 3.5 dBmV 41.4 dB

Upstream Channels
Power Level:
Channel 1: 43.0 dBmV
Channel 2: 42.7 dBmV
Channel 3: 42.7 dBmV
Channel 4: 0.0 dBmV

[ Szerkesztve ]

undefined

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.