Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) club1 válasza ludsimon (#50300) üzenetére


club1
veterán

Nekem két helyen van T-s kábel (Érd, Vecsés), két helyen UPC, egy helyen Digi ftth, egy helyen PR-telekom, 2 db 4G-s hipergagyinet van a Telenortól és két db 4G-s business-net a Telekomtól.
A rendelkezésre állás sorrendje a kábelnetek között Digi-UPC-T-PR, az utolsó egy ősrégi tv-networkos rendszeren működik, azért. A két T-s településen meg sok az építkezés és gyakoriak az időjárás okozta károk.
A 4G-s rendszerek közül talán a T a jobb (kevesebb a kieső csomag), de a Telenoros neteket a korlátlanságuk miatt sokkal többet használjuk, így nehéz a kettőt összehasonlítani.

(#50302) ludsimon válasza club1 (#50301) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez ugyanaz az eset mint nálam. Másnál lehet rohadtul pocsék a T kábel, nálam hibátlan maga a szolgáltatás!

Digi topicba olvasni azért olyat hogy megszakad, elmegy a tv stb.

undefined

(#50303) M_AND_Ms válasza ludsimon (#50298) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ezt honnét veszed?
A Digi tévé szolgáltatása az elmúlt 3 éveben, amióta náluk vagyok talán, ha összesen 1 órára volt elérhetetlen. A net, meg mintha egyszer pár perce leállt volna. Előtte UPC-s voltam.

Most meg, párhuzamosan van Digi és THome-os előfizetésem ... ez utóbbi szinte ingyen (egyéb okokból), Azt hiszem mindent elmond, hogy a -számomra fizetős- Digi mégiscsak megmaradt. A T-t szinte csak a (távolról is indítható) felvevős opcióért tartom. No jó, még a Sport2 HD ért is. A Kandalló tévét ki ne hagyjam! ;)

De összegezve semmivel sem instabilabb a Digi, mint a T. Az üfsz-ről meg annyit, hogy ugye itt mindenki jól tudja, mire lehet jutni a T üfsz-szel, az utóbbi hónapokban - semmire. (A Digivel is csak a csoportos beszedési megbízás ügyén kellett veszekednem, hogy értésék már meg végre, nem akarok csekkeket)
A box nélküliségről nem is beszélve. Az adások minősége - és itt most elsősorban a hd-ről beszélek- szembeszökően jobb a Diginél.

Megj: Nem trollkodásból, a T ekézése miatt írtam le ezt, hanem csakis a légből kapott állítások megcáfolása miatt

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#50304) ludsimon válasza M_AND_Ms (#50303) üzenetére


ludsimon
veterán

Páldául a PPPoE kapcsolat megszakad állandóan.

undefined

(#50305) #78121280


#78121280
törölt tag

(#50306) szili.tamas1 válasza djculture (#50297) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Ezt nem igazan ertem, mert a tv2 meg a retekklub is sugaroz hd-ben.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#50307) DJ. Ru$y válasza szili.tamas1 (#50306) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De, hogy előre teszik a sima közcsatornákat (amik már elöl is vannak), előre teszik az új csatornákat, plusz előre teszik a HD közcsatornákat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50308) szili.tamas1 válasza DJ. Ru$y (#50307) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Hat ennek aztan jo sok ertelme lesz :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#50309) 313313 válasza szili.tamas1 (#50308) üzenetére


313313
addikt

A törvény az törvény, nem feltétlen kell neki értelmesnek lennie... :DD

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#50310) Gedeon31 válasza #78121280 (#50305) üzenetére


Gedeon31
addikt

Találtál benne valami érdekeset? Nálam lehalt a weboldal a mobil része is.

(#50311) #78121280 válasza Gedeon31 (#50310) üzenetére


#78121280
törölt tag

Említésre méltót csak ennyit.

2014. december 1-jétől önálló szolgáltatásként is elérhető az HBO GO. A szolgáltatást Magyar Telekom internetelfizetéssel rendelkező előfizetők vehetik igénybe, 2490 Ft-os havi díjon.

2015. január 1-től a Filmbox Extra csatorna elnevezése Filmbox Premium-ra módosul.

A többi meg ismert volt eddig is.

(#50312) OldMike válasza Gedeon31 (#50310) üzenetére


OldMike
őstag

Csak mert téma volt - amúgy nekem nem a szívem csücske, maximum egy két film erejéig - jan. 6-tól tényleg kikerült az RTL Klub HD. Viszont a korábban jelzett új HD csatornák bekerültek.
Azért a Telekom töketlenkedése folyamatos ;] . A jan. 1-jétől hatályosban még szerepel az RTL Klub HD, ez így rendben is van. De a szolgáltatás határidejére - kivéve a külön jelzett csatornákat - január 31-et adtak meg. No az én szemem kiguvadt (lehet, hogy nem eléggé), de nem találtam olyan külön jelzett csatornát, hogy RTL Klub HD (mellette sem volt jel).

Amúgy most már nálam is elérhetetlenné vált az oldal, lehet hogy most javítják a szöveget :DD .

42LM660S

(#50313) #78121280 válasza OldMike (#50312) üzenetére


#78121280
törölt tag

RTL még tárgyalnak elvileg, mivel még nincs megállapodás, így az ÁSZF-ből is ki kellet szedni.

UI: Nálam jó a weboldal

[ Szerkesztve ]

(#50314) Renato1993 válasza ludsimon (#50298) üzenetére


Renato1993
tag

2 oldalon keresztül szidtad a T-t, (amivel egyet is értek mint jelenlegi ügyfelük), aztán panaszkodtál hogy nincs még DIGI, pedig váltanál rájuk ha lenne, és a T ennyit töketlenkedik.
Ezt én megcáfoltam azzal, hogy már igenis van, erre elkezded hogy nem is kell a DIGI, ami szerinted gagyi, pedig gőzöd se lehet róla hogy milyen lehet a szolgáltatásuk minősége nálad.

Ezek után már tényleg egyet kell értsek a többiekkel, ez már csak sírás, hangulatkeltés, és kifogáskeresés mindenre, ha most rossz indulatú akarnék lenni, akkor azt kívánnám hogy bárcsak 2 évre kötöttél volna hűséget a T-vel, és szívnál még velük 2016 őszéig :C :DD

De amúgy én elolvasnám a szerződést, lehetséges hogy még fel lehet bontani mivel nem teljesítették az ígért 30 napon belül, de nem fogok nekiállni a T-s ÁSZF-et olvasni.

Mondjuk erre amúgy is kíváncsi vagyok, ha valaki vágja-keni a témát, mondja már meg hogy a fent vázolt esetben fel lehet-e bontani a szolgáltatást extra költségek nélkül.
Valamint még az is érdekelne, hogyha van hűségem, de úgy döntök nem fizetek tovább, azon kívül hogy lekapcsolnak, levágják a kábelt, és X évig nem hajlandók velem új szerződést kötni amíg ki nem fizetem a kötbért, milyen gyakorlati és jogi lépéseket tehetnek még meg?

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#50315) 313313 válasza Renato1993 (#50314) üzenetére


313313
addikt

Kiszámláznak 1-2..x havi előfizu díjat+kötbért, meg gondolom némi kamatot, amit ha nem fizetsz ki, átadják behajtó cégnek, aki rárak nem keveset meg még némi kamatot, itt már azért nem kevésről beszélgetünk.
Menet közben rákerültél a távközlési fekete listára, amit minden szolgáltató lát és egyik se szerződik veled csak komoly előleggel. Aztán mire behajtóhoz kerülsz elkezdhetnek foglalni, meg ha jól tudom akkor már banki fekete lista is befigyel.

Egyik ismerős pár száz ezres tartózásból csinált milliósat az évek folyamán, pusztán azzal, hogy nem fizet, most attól retteg mikor kezdik el tiltani a fizuját, az meg 30-50% még van tartozásod.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#50316) ludsimon válasza Renato1993 (#50314) üzenetére


ludsimon
veterán

Olvastam itt ott és meghallgattam véleményeket. Ami stabil az marad, ennyire egyszerű.

Tévedés ne essék! Én nem a szolgáltatást szidtam, hanem az üfsz-ot!!!
Meg az IP PT hiányát, de ez szerintem meg fog oldódni ha kihívom a szerelőt. Most megvárom előtte amíg élesítik az összes rendszert és csak utána fogom, mert akkor nem lehet ráfogni a routerre, vagy a szerelőre, hogy miatta nincs meg a 120/10.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#50317) dchard válasza k_petya (#50282) üzenetére


dchard
veterán

Erről beszéltem. Nem kell szeretned, de úgy tűnik ahol te vagy, oda senkinek sem éri meg netet vinni rajtuk kívül. Ennyi. Lehet ezen vakarózni, csak nem érdemes. Ha szar az IPTV válts műholdasra vagy kábelre. Így kérhetsz normális modemet, aztán olyan routert dugsz mögé amilyet szeretnél.

Vagy szidhatod itt a szolgáltatót és minden olyan szar marad mint most. Döntsd el hogy mit szeretnél.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50318) OldMike


OldMike
őstag

A Bp. XVIII. kerületben délután óta akadozik - időnként teljesen megszűnik - az M1HD hangja, amikor van hang akkor is gyenge a hangerő.

Más is tapasztalt ilyet?

Az SD M1 hangjával semmi gond.

42LM660S

(#50319) #41133696 válasza ludsimon (#50253) üzenetére


#41133696
törölt tag

Válthatsz, a T ettől még nem fog csődbe menni :D ... bár én arra négy betűsre pont nem váltanék. Volt olyan tányéros tévém, köszi elég volt belőle nekem, és egyáltalán nem hiányzik... a SAT TV úgy is sokkal szebb képet ad, ha nem FHD szerintem :)

Sőt én a Telekomtól sem szándékozok dobbantani. Vannak hibái, de összességében nekem ez a legjobb szolgáltató eddig. A többinek is vannak hibái, csak kevésbé képesek ellensúlyozni.

(#50320) djculture


djculture
félisten

Az uj aszf-ből látom hogy a hbo go külön is értékesített szolgáltatássá válik.

[ Szerkesztve ]

(#50321) Watt25


Watt25
veterán

Frissítettem a táblázatomban a T-Home Sat sávszélesség értékeit. Csak úgy tudtam megtenni, hogy mástól kaptam TS fájlokat, amit megnyitottam TSReader-rel és az alapján beírtam az értékeket. Eddig ez tök jól működött, most viszont nem akarom elhinni, hogy pl. az AXN HD 2,6Mbit-tel jön. Mert ez viccnek nagyon rossz. Valaki meg tudja erősíteni az értékeket?

Köszi!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50322) adika4444 válasza dchard (#50317) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Így kérhetsz normális modemet, aztán olyan routert dugsz mögé amilyet szeretnél.
Sajnos T-nél már nem lehet sima modemet kérni legjobb tudomásom szerint, mindenkinek vagy ezt a D-Link 704-et, a TC7200-at, vagy az EPC3925-öt dobálják...

üdv, adika4444

(#50323) dchard válasza adika4444 (#50322) üzenetére


dchard
veterán

Nekem 3 hónapja hoztak Thomson THG570 típusút, amiben ugyan van voip, de ettől függetlenül modemként működik. Eddig hibátlan, egy DCM-301-est váltott 4 év üzem után, valszeg túlfesz nyírta ki.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50324) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Arra van valami lehetőség szerintetek, hogy a VDSL-es HGW-t átlőjem modemként (sokkal stabilabban működik), és mögötte valahogy működővé tegyem a VoIP számunkat is, mert ha modem, akkor a VoIP-ot nem szolgálja ki, PPPoE PT esetén kevésbé stabil, mint modemként. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50325) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

Múlt hét csütörtökön felhívott egy ügyfélszolgálatos, hogy válthatunk új csomagra, 30Mbites netem lesz. Tegnap kiküldték a Speedportot, de a csomagot még nem állították át és analóg telefonom se működik vele. Erre mi lehet a megoldás?
A 14 munkanapot ennyire betartják?

(#50326) DJ. Ru$y válasza csƵ (#50325) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Neked kell felhívni őket, bediktálni a Speedport S/N-jét, aktiválják a VoIP-ot, aztán a net attól függ, hogy mikor raknak át a szerelők a központban. Egy 80-as számot kell hívni, de szerintem az 4 jegyűről is bekapcsolnak olyan kollégához aki intézi a felregisztrálást.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50327) dchard válasza DJ. Ru$y (#50324) üzenetére


dchard
veterán

Nekem ez ellentmondásnak tűnik:

"a VDSL-es HGW-t átlőjem modemként (sokkal stabilabban működik)"

és

"PPPoE PT esetén kevésbé stabil, mint modemként"

A PPPoE PT azt jelenti, hogy modemként használod. Most akkor stabilabb vagy nem?

Egyébként PPPoE PT módban nem megy a VoIP? Ez érdekes, mert nálam laborban faszán működik és nem is látom okát annak, hogy miért ne menne.

Csak hogy értsétek: a különbség annyi, hogy ha a HGW a router, akkor ő maga ágyazza be a PPPoE csomagokat a megfelelő VLAN-ba, ha meg PPPoE PT módban megy, akkor eleve az adott ethernet port minden forgalmát belerakja, így a mögötte lévő saját router PPPoE csomagjait is.

Ezt más is meg tudja erősíteni, hogy PPPoE PT módban nem megy a VoIP vagy az IPTV a fehér Speedport-on?

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50328) Gézengúz válasza dchard (#50327) üzenetére


Gézengúz
addikt

Iptv-m nincsen, de amikor bekapcsolom, hogy csak modem módban menjen, olyankor nem világít a Telephony led és most nem a "pppoe pass through" módról beszélek..Mondjuk, könnyen megtehetem hiszen nem használom a telefon részt..

(#50329) DJ. Ru$y válasza dchard (#50327) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Félreértetted egy "kicsit". Épp ez az, PPPoE PT esetén van CSAK VoIP, de így elég sokszor összeesik a HGW és áramtalanítással áll csak fel újra. Modemként (amíg nem volt belőve a VoIP) használtam akkor stabilan ment 7-10 napot aztán szóltak, hogy hívjam a szerelőt a VoIP miatt, mondta, hogy nem látja a hálózaton az eszközt, ja mondom, mert csak modemnek van beállítva, azt mondta, hogy pedig úgyis látnia kellene, hát nem látta, mondom várjon átállítom, megtettem és máris látta a cuccot, azóta van PPPoE PT, amivel nekem annyira nem stabil, viszont a VoIP-ra meg szükségem lenne, mert nagyszüleimet csak így érik el.

És igen, PPPoE PT nem egyenlő a Modem mode-dal.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50330) #41133696 válasza ludsimon (#48976) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezzel (is) megnézhetjük, a HGW-nk WiFi-jét milyen eszközök használják.

Érdemes ezt is kipróbálnod :K

(#50331) ludsimon válasza #41133696 (#50330) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez a neve, hogy Fing? :DDD Kösz. :D

undefined

(#50332) Intruder2k5 válasza ludsimon (#50331) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Miért, mennyivel rosszabb ez, mint a cFos? :)

(#50333) adika4444 válasza dchard (#50323) üzenetére


adika4444
addikt

mázlista vagy. Na akkor majd ha ez a Cisco bedöglik én is sima modemet kérek.
(#50330) GoodSpeed: WiFi Guard, én pedig ezt ajánlanám gépekre. Egyébként bocs kis offolásért, de inssidder 2.1.6 látja a 5 Ghz-s sávot?
(#50332) Intruder2k5: Jaja, amikor Fing néven megláttam Hvg.hu-n, én is jót röhögtem. cFos Speedről meg már nem is beszélve:D...
más:
Arra mekkora esély van, h a Telekom bekapcsolt új frekiket? EPC3925-ben nem látom, viszont ping 6-7 ms az eddigi 9-11 helyett.

üdv, adika4444

(#50334) Teko001 válasza adika4444 (#50333) üzenetére


Teko001
őstag

Látja, de ha a wifi kártyád nem támogatja az 5ghz-es sávot, mivel azt használja, nyilván nem fogja látni...

(#50335) ludsimon válasza adika4444 (#50333) üzenetére


ludsimon
veterán

Nálam ugyanolyan.

Ennyi volt:

Ennyi lett:

GoodSpeed:
Köszi! Ez remek program!

cFos most is használom! Megvettem a teljes verziót annyira jó!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#50336) adika4444 válasza Teko001 (#50334) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi! Látja az 5 Ghz-t, mivel Intel(R) 7260-as kártyám van.

üdv, adika4444

(#50337) Teko001 válasza adika4444 (#50336) üzenetére


Teko001
őstag

Az utolsó "használható" (ingyenes) verzió a 3.1.2.1 volt egyébként, próbáld ki azt is ;)

(#50338) BandD


BandD
tag

Sziasztok!

Nekünk is Cisco EPC3925 modemünk van. Lehetséges mögé bármilyen NAS-t bekötni vagy egy másik USB-s routert (külső HDD-vel, pendrive stb.)? Ha van valakinek ilyen irányú tapasztalata, kérem ossza meg :R
Gyerekeknek szeretnék rajzfilmeket megosztani elsősorban, a táblagépeken már nincs elég hely...
Ha túl komplikált, akkor maradok az egyszerűbb megoldásnál: egy wireless flash readeren keresztül osztok tartalmat... :K

(#50339) Intruder2k5 válasza BandD (#50338) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Minden további nélkül lehetséges!

(#50340) BandD válasza Intruder2k5 (#50339) üzenetére


BandD
tag

Köszönöm a gyors visszajelzést :R
Ilyen esetekben a Cisco webes felületén gondolom át kell állítani néhány dolgot, nem automatikusan jelenik meg a NAS (vagy USB-s router HDD-vel) tartalma a hálózatban...Jól gondolom?

(#50341) Intruder2k5 válasza BandD (#50340) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem kell feltétlenül állítani semmit, ha rákötsz egy saját routert, az a CISCO HGW-n belül egy NAT-olt belső LAN hálózatot képez! Annyi van, ha szoktál Port Forward-ot használni, akkor azt vagy duplán kell beállítanod, vagy pedig olyankor célszerű a CISCO HGW-be a DMZ menübe beírni a saját router WAN IP címét!

Az USB-s megosztásokra semmilyen hatással sincs a HGW!

Persze nem mindegy, hogy NAS-ról, vagy USB-s routerről beszélünk, mert bár a megosztás szempontjából hasonló a helyzet, de a hálózatban elfoglalt helye mindkettőnek más!

[ Szerkesztve ]

(#50342) BandD válasza Intruder2k5 (#50341) üzenetére


BandD
tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#50343) ludsimon


ludsimon
veterán

Ezzel a TV GO-val egyetlen probléma van!
Amikor nézni akarom, nem lehet mert állandóan hibát ír ki és nincs élő kép!!

Ez csak mondom, mióta felfedeztem kb 10-15x alkalommal néztem rajta TV-t, ebből 4 alkalommal ezt a hibát kaptam akármit csinálok!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#50344) luciferk


luciferk
senior tag

Gyerekek mostanában, főképpen késő délután ezt produkálja a kábel iptv [link] , [link] , vajon mi lehet az akadozásnak az oka, elfogy a sávszél vagy valami más?

(#50345) Teko001 válasza luciferk (#50344) üzenetére


Teko001
őstag

Kábeles vagy DSL/Optika? Hálózati hiba vagy eszköz hiba szerintem. Ilyet nekem akkor csinált, amikor a kábel hibás volt. Az interneten nem lehetett érezni, az működött hibátlanul, de a TV akadt, sőt néha csak adott csatornák csinálták

(#50346) dptrsk válasza luciferk (#50344) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kb 1 éve nálam is ilyen gond volt, jelentsd be hibára.
Hozzám kijöttek megnézték a felvételeket, és a végén kiderült, hogy valami hatalmas gond van a gerinchálózattal. Megcsinálták s azóta működik rendesen

(#50347) ludsimon válasza luciferk (#50344) üzenetére


ludsimon
veterán

Jelentsd be a hibát 1412-n!

Nekünk a legújabb Cisco STB van (most lett cserélve ez miatt, mert akadozott, fagyott az élő adás), mégis továbbra is akad az élő adás(ma este újrakezdte.). Ennyit az IPTV-ről! Úgy, hogy nem megy torrent, nem megy másik gépen semmi, direkt mindent kihúztam a routerből, hogy megnézzem mi a szitu.

ENNYI. Sajnos ez baromi gagyi így. :( Sajnálom, hogy megkötöttem arra az 1 évre ezt a silány szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#50348) Teko001 válasza ludsimon (#50347) üzenetére


Teko001
őstag

"Ennyit az IPTV-ről!" Azért kár lenne leírni az egész, 3 platformon is működő szolgáltatást, csak mert nálad akadozik. Jelentsd be hibára te is, és vizsgálják ki mi okozza. Sokaknál valószínűleg jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#50349) Intruder2k5 válasza ludsimon (#50347) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Sajnálom, hogy megkötöttem arra az 1 évre ezt a silány szolgáltatást."

Nem tudom T-nél, hogy van ez, de UPC-nél a szerződés csak az aktiváláskor lép érvénybe, és onnantól kezdve van 8 napos elállási jogod! Mivel Neked e-pillanatban tudtommal még nem aktiválták az új szolgáltatást, szerintem innen még visszafordítható a dolog, ha meggondoltad magad!

[ Szerkesztve ]

(#50350) adika4444 válasza Teko001 (#50348) üzenetére


adika4444
addikt

Például nekem is hibátlan az IPTV. Nálunk az egyetlen gond, hogy esténként a ping szeret 50-70 ms környékére felmenni, reggel meg 65-7 ms. Szerintem meg tízszerezi estére:D.
(#50341) Intruder2k5: sőt, ha saját routert rak, és szerencsés akkor IP-passtrough-gal meg is tudja oldani a publikus IP-t a router felé, ezáltal nem kell DMZ-ket nyitogatni!
(#50349) Intruder2k5: Elvileg így van Telekom-nál is.

üdv, adika4444

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.