Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50251) ludsimon válasza Razermazer (#50249) üzenetére


ludsimon
veterán

Amúgy itt Rákosszentmihály ahogy olvastam többiek amit írtak csak jövőre nyáron, legkésőbb ősszel fog élni a diginek a rendszere. A hév másik oldalán már idén beélesítik állítólag.

2015 Nov 21-én lejár a T, és ezek után tűzés digihez 1000/100-as net okos csomaggal.
Baromi nagy csalódás számomra, hogy ennyire hülyének nézik az embert és csak egy pénztárcának nézik az ügyfelet.

Most nézem csak. Kis újításon esett át a digi honlapja. :D
Nálunk úgy lesz szerintem, hogy marad a hiéna IPTV csomag, és csak a diginet jön. Jó ez a TV GO.

club1:
Elhiheted, hogy elég sok webshoppal találkoztam már és egy cégnél nem találkoztam ilyennel.
Mi lenne az oka rá?

ON:
Jelszintek, itt tegnap eltűnt 1 upstream, ma ismtét elérhető. Nem mintha szükség lenne rá. :D

Downstream Channels
Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 3.6 dBmV 42.7 dB
Channel 2: 3.3 dBmV 42.6 dB
Channel 3: 3.0 dBmV 41.5 dB
Channel 4: 2.1 dBmV 41.4 dB
Channel 5: 3.7 dBmV 42.3 dB
Channel 6: 3.4 dBmV 40.9 dB
Channel 7: 3.1 dBmV 41.9 dB
Channel 8: 3.9 dBmV 41.4 dB

Upstream Channels
Power Level:
Channel 1: 43.2 dBmV
Channel 2: 42.5 dBmV
Channel 3: 42.5 dBmV
Channel 4: 0.0 dBmV

[ Szerkesztve ]

undefined

(#50252) dptrsk válasza ludsimon (#50251) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hiéna csak tripla csomagban van tudtommal...

(#50253) ludsimon válasza dptrsk (#50252) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor váltunk digire fullba, ha nem adják meg csak iptv-re!

Most is hiénában vagyunk duplával, netmánia xxl + családi+hd + Speak csomag, 10.200Ft.
Csak állítanák már be!!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#50254) Teko001 válasza deminos (#50248) üzenetére


Teko001
őstag

Nálam be van kapcsolva, de ha nálad nincs bekapcsolva, akkor abból az következik, hogy a routered is fix értékre (belső IP-re) kell hogy legyen állítva.

(#50255) dchard válasza ludsimon (#50253) üzenetére


dchard
veterán

Abba lehet ezt a puffogást hagyni. Nem kell erről beszélni, váltsál és kész. Isten veled. Ja hogy még nincs is szolgáltatás, amire válthatnál, mint ahogy az elmúlt 20 évben sem volt, csak tolod itt a hangulatkeltést...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50256) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Gondoltam leírom..én màtòl tudok belépni a webes oldalon.

(#50257) ludsimon válasza dchard (#50255) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem hangulatkeltés. Az a baj, hogy általánosságban ez a véleménye azoknak akik ide beírnak!

Ha 2 évvel ezelőtt kérdeztél volna meg az ellenkezője lett volna a véleményem.

undefined

(#50258) kabelmania27 válasza dchard (#50255) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

UPC-s topicban is lejátszódott már ugyanez a ..vs Digi téma...
Ismerős UPC-ről Digire váltott hiába használ erős routert mégis sokszor szakad a pppoe kapcsolat, UPC stabilabb volt, 80/25-öt még mindig nem állították át 200/50-re.

[ Szerkesztve ]

(#50259) wmati válasza dchard (#50255) üzenetére


wmati
addikt

Szokásos sírás... De minek?

(#50260) #78121280 válasza wmati (#50259) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hát ez az...

(#50261) kabelmania27 válasza wmati (#50259) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lerágott csont, mert olcsó gyors netkapcsolat a sláger az hogy a gyakorlatba (külföldi irányban) nem lehet kihasználni az nem számít...

[ Szerkesztve ]

(#50262) wmati válasza kabelmania27 (#50261) üzenetére


wmati
addikt

Ha nem elérhető nálam akkor minek beszéljek róla milyen jó meg fuuuj mostani cég, ha meg elérhető és tetszik akkor megyek oda és ugyan úgy nem sírok hogy de sz*r a mostani hanem ott hagyom a búsba. Nálam nincs Digi csak Telekom meg Telekom.. Olcsó nagy hányadban lanos hálózat 0 rá fordítás vagy optika egyikekre se kell sokat költeni ha már meg van, a másik meg hogy nem azonnali profitra hajtanak.

[ Szerkesztve ]

(#50263) Razermazer


Razermazer
őstag

Urak akkor itt a vita közepette, ezek az értékek még megfelelnek?[link]

Rendben köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#50264) kabelmania27 válasza Razermazer (#50263) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, rendben vannak, adási lehetne kevesebb de még így is van egy kis tartalék.

(#50265) wmati válasza Razermazer (#50263) üzenetére


wmati
addikt

Us lehetne alacsonyabb de összességében nincs gond vele.

(#50266) wmati válasza kabelmania27 (#50264) üzenetére


wmati
addikt

Csak mert rég láttad és tudom hogy tetszik ;]

(#50267) kabelmania27 válasza wmati (#50266) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi, nálad is rendben vannak az értékek.

(#50268) dchard válasza ludsimon (#50257) üzenetére


dchard
veterán

De bizony hogy hangulatkeltés. Miért? Mert az ország 99%-án nem érhető el a digi szolgáltatása. Foglalkozol a saját tyúkszaros kapcsolatoddal, és vered itt a nyáladat valamire ami tulajdonképpen még nincs is, csak éppen az a nagy helyzet, hogy nincs szolgáltatás. Álmodozás van.

Az meg hogy a többségnek mi a véleménye, senkit nem érdekel. Ha tehették volna, már rég elmentek volna, de nincs hova. Na ez a lényeg. És ennek jó oka van, legfeljebb te nem veszed észre.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#50269) #78121280 válasza wmati (#50266) üzenetére


#78121280
törölt tag

Én is dobok neki egyet :D

(#50270) wmati válasza kabelmania27 (#50267) üzenetére


wmati
addikt

Nálam random szakadások voltak vannak nem töltenek be a lapok stb néha rájön az 5 perc a Tc-re, a Cisco is így adta meg magát.

(#50269) Roli27 Nekem van 8-as Ds is bebüü :DD

[ Szerkesztve ]

(#50271) #78121280 válasza wmati (#50270) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nekem meg 4 US van :P ;] :C

(#50272) Livius


Livius
őstag

Jól látom hogy eltünt az email fiókok beállításaiban a levelek továbbítási lehetősége más email címre? :W

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#50273) Sasos


Sasos
senior tag

Az létezik, hogy csak az előfizetés szerinti végpontról lehet belépni az on-line felületre? Másnál mi a helyzet?
Ha melóhelyről támadnék (szintén T-s neten), akkor azt mondja, hogy a weblap nem elérhető. Ha RDP-vel felosonok az otthoni masinára, akkor "simán" (iszonyat lassan) bejutok. :F

(#50274) Sasos válasza Livius (#50272) üzenetére


Sasos
senior tag

Nálam se enged ilyen beállítást, továbbá eltűnt az e-mail alias állítási lehetőség is. Remélem visszapofozzák ezeket idővel.

(#50275) DJ. Ru$y válasza Sasos (#50273) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem ez lehetetlen. Nincs blokkolva a melóhelyeden az oldal?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50276) 313313 válasza DJ. Ru$y (#50275) üzenetére


313313
addikt

És lehet van benne valami.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#50277) Sasos válasza DJ. Ru$y (#50275) üzenetére


Sasos
senior tag

Nincs. A három hónappal ezelőtti átállás kezdetét megelőzően simán beléptem innen is. Ráadásul minden más bejön az oldalon, csak a belépési adatok elküldése után jön ez a hibaüzenet.

Eddig az "Átmenetileg nem elérhető" oldal is bejött innen is és az ugyanazon a domain-en van...

[ Szerkesztve ]

(#50278) Kronk


Kronk
őstag

Céges környezetben 120/10, ilyen értékek vannak, ezek milyennek minősülnek?

http://totesz.myminicity.com/

(#50279) ludsimon válasza Kronk (#50278) üzenetére


ludsimon
veterán

Kiváló értékek!

undefined

(#50280) Kronk válasza ludsimon (#50279) üzenetére


Kronk
őstag

Firm nem elavult?

http://totesz.myminicity.com/

(#50281) ludsimon válasza Kronk (#50280) üzenetére


ludsimon
veterán

Ezeket központilag frissítik! Nem elavult. A legújabb!

undefined

(#50282) k_petya válasza dchard (#50268) üzenetére


k_petya
tag

a gond az a tszarral, hogy nyomatja az otvar iptv-jét meg a gagyi netjét a még otvarabb herélt cisco routerrel és nincs kire átváltanom. Ez van de nem kell szeretnem. A digi kábel tvnél még stb sem kell ha tudja tv-d a dvb-c.

(#50283) k_petya válasza ludsimon (#50247) üzenetére


k_petya
tag

honnan veszed, hogy van digi a xvi-ban? az oldalukon nem válaszható.

(#50284) ludsimon


ludsimon
veterán

Ez hihetetlen!!!
Megjött a szerződés és nem fogjátok elhinni mi áll benne!
Családi+HD + Speak csomagra fizettünk telefonon elő, ami ugye 79 + 12 = 91 darab TV csatorna!

Na most a szerződésben ez áll:
48 TV-csatorna +Speak (nyelvi) csomag, 12 csatorna.

undefined

(#50285) k_petya válasza ludsimon (#50005) üzenetére


k_petya
tag

én nem tudom mennyit zabál az stb, de standby-ban is füt mint az állat, A multkor megzakkant a szerelő meg szemrehányóan kérdezte miért tartom szekrényben. Csak. Mert nem szeretném, hogy porosodjon. Egyébként is a hifi, dvd meg egy komplet pc is van ott azok meg semmi bajuk.

(#50286) ludsimon


ludsimon
veterán

Neeeee!
Ezt nem hiszem el!

Felhívtam megérdeklődni a hiányos szerződést és, hogy a szerződésen a TV csatornák sem egyeznek, csak 60 csatornát mutat a 91-el szemben!
Nem fogjátok elhinni!
Az a gyökér ügyfélszolgálatos akivel először és másodjára is beszélünk ROSSZ szolgáltatást állíttatott be!!!!

A szerződés amit kiküldtek az pont az volt amit felolvasott a telefonban nekem, tehát az ügyfélszolgálatos egy rohadt nagy béna gyökér volt akivel beszélünk először illetve akivel megrendeltettük utólag a Családi + HD csomagot!!

Most azt mondta nekem, hogy az a legegyszerűbb megoldás, ha ezt a szerződést ő visszavonja, és újra megírja!

Ez hihetetlen, hogy minden szolgáltatónál ekkora gyökérség megy ebben az országban!

És újraindul a 30 nap megint! Ezt nem hiszem el!!
Dec 28-ig fogják aktiválni azt mondja..

undefined

(#50287) ludsimon


ludsimon
veterán

Most komolyan!
Lehet ennél a színvonalnál lejjebb süllyedni?
5/4 üfsz-es ilyen, hogy egy rohadt szerződést sablon szerint, legördülő menüből kiválasztható szolgáltatásokból válogatva nem tudnak beállítani.

undefined

(#50288) Intruder2k5 válasza ludsimon (#50287) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hogy egy valaki elnéz valamit, az is elég baj, de arra még azt mondom, hogy ott is emberek dolgoznak, előfordulhat! Persze nem ártana, ha valaki ellenőrizné Őt is, és kibukna a baki...

Viszont, hogy mi tart egy szolgáltatás beállításán 30 napig, azt nem értem! UPC-nél ez maximálisan 72 óra, de többnyire ettől hamarabb megvan!

[ Szerkesztve ]

(#50289) k_petya válasza ludsimon (#50286) üzenetére


k_petya
tag

ne fogad el. azért csinálják igy, hogy ne csússzanak ki a határidőből.

(#50290) ludsimon válasza k_petya (#50289) üzenetére


ludsimon
veterán

mit tudok csinálni? kötbért fizetni? Azt inkább köszi nem. :)

undefined

(#50291) Intruder2k5 válasza ludsimon (#50290) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Te miért fizetnél kötbért? Nem a T cseszett el valamit?

Szerintem ha a hangfelvételre hivatkozással (sőt ha jól értettem a szerződés is jó, csak a beállított szolgáltatás nem megfelelő) bizonyítani tudod az igazad, akkor talán ki lehetne harcolni egy gyorsabb ügyintézést!

[ Szerkesztve ]

(#50292) ludsimon válasza Intruder2k5 (#50291) üzenetére


ludsimon
veterán

És utána mit tudok csinálni??
2015 nyáron jön a digi, addig mi lesz?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#50293) Intruder2k5 válasza ludsimon (#50292) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én nem azt mondtam, hogy mondd le a jelenlegit, csak egyszerűen nem kellett volna belemenni új szerződésekbe, újabb 30 napba, hanem vagy oldja meg az ügyfélszolgálat rövid, záros határidőn belül az eredetileg igényelt, és a szerződésben is szereplő szolgáltatás beállítását, vagy ha nem tudja, akkor beszélj a főnökével, vagy akinek van egy normális hatásköre! Nem igaz, hogy a saját hibájukat helyrehozni újabb 30 napig tart!

[ Szerkesztve ]

(#50294) ludsimon válasza Intruder2k5 (#50293) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem vergődök már ezen, csak reménykedem benne, hogy a szövegemmel egy picit hatottam az ügyintéző lelkiismeretére és beállítja rendesen.
Fogadkozott, hogy szól a szerelőknek, hogy gyorsan oldják meg.

undefined

(#50295) Renato1993 válasza ludsimon (#50292) üzenetére


Renato1993
tag

Már van Digi a xvi. -ban A HÉV-től északra, nem azon az oldalon laksz?
Van akinél már be van kötve és működik, és mashol is láttam már több bekotest.
De a HÉV masik oldalán is meglesz tavaszra, ahogy a UPC is nagyrészt a kerületben.

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#50296) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Emelik vajon mar lassan a Vdsl upokat?

(#50297) djculture


djculture
félisten

Dunai Mónika (Fidesz) és Tuzson Bence (Fidesz) a héten beterjesztett törvényjavaslata szerint mostantól a digitális műsorterjesztők, azaz három nagy szolgálató (Digi, UPC, Telekom), a MindigTV és a műholdas terjesztők kötelesek a közmédia két újabb csatornáját, a március 15-én induló, bulvárosabb Petőfi TV-t és a jövő augusztusban kezdődő NB I. küzdelmeivel bemutatkozó sporttelevíziót beletenni az alapcsomagba - írja a lap.

Ráadásul a HD-ben sugárzókat is előre kell sorolni, ami azt jelenti, hogy A három nagy szolgáltató kínálatában az RTL és a TV2 ki fog kerülni az első 10 adóból. Ez pedig már a nézettségükre is hatással lehet. Talán arra is számítanak, hogy míg az ember kapcsolgat, hogy elérje a kereskedelmi tévéket, esetleg ott ragad valamelyik köztévé adásánál.

(#50298) ludsimon válasza Renato1993 (#50295) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem feltétlen kell a digi gagyi szolgáltatása. Ott nemcsak az üfsz-essel van a gond, hanem a szolgáltatással is megtörténik és napokra, órákra nincs tv, internet, stb.

Itt higgadtan végiggondolva magával a szolgáltatással nincsen semmiféle probléma, az üfsz-esek rontanak el mindig valamit.

undefined

(#50299) club1 válasza ludsimon (#50298) üzenetére


club1
veterán

Látom nem igazán gyakran látogatod a Digi-s topicokat. De ha ezt nem teszed, akkor miért állítasz tényként olyat, ami nagy átlagban egyáltalán nem jellemző? :F
Az előző lakhelyemen két évig ftth (optika) digi volt, a faluban egy lopás miatt nem volt egy napra szolgáltatás. Azon kívül a két év alatt nem vettem észre kiesést. Persze biztos vannak olyan helyek, ahol gyakrabban történnek leállások, de az érdekkörömbe tartozó 6-8 előfizetés közül talán az egyetlen diginek a legmagasabb a rendelkezésre állása. És az elmúlt egy évben a legrosszabb az érdi T-s kábelnetünk volt a városban történő út- és csatornaépítések miatt, de nem mondanám, hogy a T ezért rossz. A T-ből ott lett elegem, amikor nyáron a vihar elfüstölte a kábelmodemet Vecsésen, kicserélték azt egy EPC3925-ösre amiből kiölték a bridge módot, majd közel 3 hónapig küzdöttem a vpn csatornáinkkal és a T-vel, mire nagy nehezen sikerült nekik egy kábelmodemet oda keríteniük. Na az viszont, ha egy internet-szolgáltató nem képes az ügyfél eszközének egy publikus ip címet biztosítani, nálam már kiveri a biztosítékot. Az iptv-jük is panelbe lett kitalálva, egy normális családi házban ui. ma már több tv van két-háromnál.

(#50300) ludsimon válasza club1 (#50299) üzenetére


ludsimon
veterán

Szuper! De ha összeveted a kettőt egymással azért hagy kívánnivalót maga után a téma..

Digi topicba problémák vannak a szolgáltatással IS, nemcsak az üfsz-osokkal.
Kábelen Telekomnál nem igazán tapasztaltam egetverően nagy problémákat 4 év alatt. Első évben valóban voltak gondok, de az megszűnt.

undefined

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.