Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49401) senki66 válasza Pityu. (#49368) üzenetére


senki66
senior tag

Szia,

Én azt javasolom ne akarj digitális (VOIP) vonalat. Az analóghoz képest katasztrófális a minősége. Nekem évekig nem is lehetett telefonálni, ha közben ment valami letöltés, a hang teljesen eltorzult. Többszöri hibabejelentésre sem tudták megcsinálni. Odáig jutottunk, hogy inkább a hűségidő ellenére Ők bontják fel a szerződésemet, de javítani nem tudják. Csak azért maradtam, mert a TV és Internet szolgáltatással elégedett voltam. Aztán egyszer kaptam egy ZTE HGW-ét, majd Speedport-ot ezekkel némileg javult a helyzet. A hang torzulása megszűnt, viszont továbbra is pár másodpercenként kihagy a hang, állandóan vissza kell kérdezni az embernek, s ami még gázabb, időnként teljesen véletlenszerűen megszakad a hívás. Ügyintézés közben igen vidám dolog, mert persze egyetlen Help Desk, Call Center, Ügyfélszolgálat, beleértve a Telekomot sem hív vissza. Hiába jöttek az újabb firmware-ek a hiba nem oldódott meg. Az analóg vonallal soha ilyen probléma nem volt, 30 éve sem, akár a Magyar Posta, akár a MATÁV volt a szolgáltató.

(#49402) djculture válasza senki66 (#49401) üzenetére


djculture
félisten

2016-ban sajnos bármit fog csinálni az ember ez lesz..

(#49403) #78121280


#78121280
törölt tag

Friss

"TV Á.SZ.F: 1. 2015. február 1-jétõl megszüntetjük a Minimax Mesetár, Megamax Kalandtár, Nick KLIKK, AXN NOW, valamint az Agatha Christie és barátai KrimiKlub előfizetéses műsorkölcsönzési szolgáltatásokat,
és 2015. január 6-ától a Pulse kiegészítő minicsomagot. A vonatkozó szerződéseket e hatállyal felmondjuk, az érintett elfizettet külön értesítjük. (5/A Melléklet, 6/A, 6/B, 6/D Melléklet)

2. A 2015. január 6-ától megszüntetjük a Globe, Speak!, Movie, Kids, Kids Plus, Filmbox és Delta kiegészítő minicsomagok értékesítését. (5/A, 6/A, 6/B, 6/D Melléklet)

3. A médiaszolgáltatókkal kötött szerződés alapján illetve az egyes csatornák szerepeltetésének vállalt időpontjának lejárta miatt, 2014. december 31-ét követően megváltozik a meghirdetett
csatornakiosztás. Az új programkínálatot 2015. január 6-ától biztosítjuk, s a 2015. január 2- és január 5-e közötti időszakban a műszaki lehetőségek függvényében, a zavartalan átállás biztosítása érdekében
fokozatosan térünk át az új csatornakiosztásra, amely időszakban a megszűnés csatornák már nem érhetőek el. (6/A-6/D. melléklet)

4. A 2015. január 6-ától érvényes csatornakiosztás szerinti csatornák, kínálatban történő szerepeltetésének vállalt időpontját 2015. január 31. napjában határozzuk meg. (6/A-6/D. melléklet)

5. Az IPTV és a digitális kábeltelevízió kínálatunk 2015. január 6-ától a következők szerint módosul. Új csatornaként kerül bevezetésre az Universal és a Fix TV a Családi és Családi+HD csomagba,
továbbá az RTLII HD[, Cool HD, Film+ HD, National Geographic Wild HD a Családi+HD csomagban.

Kikerül a sorozat+ az Alap, Családi és Családi+HD csomagból, a Filmbox a Családi és Családi+HD csomagból, valamint az RTL Klub HD a Családi+HD csomagból. (5/A, 5/B, 6/A, 6/B Melléklet)

6. 2015. január 6-ától új csatornaként vezetjük be az Universal csatornát a Movie Mix kiegészítő csomagba, míg a sorozat+ és a Filmbox kikerül kínálatból. (5/A, 5/B, 6/A Melléklet)

7. 2015. január 6-tól új csatornaként vezetjük be a Fix TV csatornát a Lifestyle Mix csomagba. (5/A, 5/B, 6/A Melléklet)

8. Műholdas televízió kínálatunk 2015. január 6-ától a következők szerint módosul. Új csatornaként kerül bevezetésre az Universal csatorna a Családi és Családi+HD csomagba, továbbá az RTLII HD,
Cool HD, Film+ HD, National Geographic Wild HD, Duna HD, Duna World HD, ATV HD, Sport2 HD, Eurosport2 HD és az MTV Live HD a Családi+HD csomagba. Kikerül a Filmbox, a sorozat+ és a film+2 a
Családi és Családi+HD csomagból, valamint az RTL Klub HD a Családi+HD csomagból. (5/A, 5/B, 6/D Melléklet)

9. 2015. január 6-ától kikerül a Filmbox on Demand műsorkölcsönzési szolgáltatás a Filmbox kiegészítő minicsomagból. (6/A)

10. TVGO szolgáltatással elérhető csatornák közül kikerül az RTL Klub. (6/A-6/D, 7. Melléklet)."

[ Szerkesztve ]

(#49404) Apa+Fia válasza #78121280 (#49403) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Beindult a kavarás. ;)

Apa csak 1 van!

(#49405) #78121280 válasza Apa+Fia (#49404) üzenetére


#78121280
törölt tag

A vissza számlálás elkezdődött. :)

(#49406) djculture válasza Apa+Fia (#49404) üzenetére


djculture
félisten

Pont ezért nem kötök tv szolgáltatásra szerződést. Hozzászokok valamihez utána ki be rakják mikor úgy gondolják. Hát a franckarikát :)

(#49407) Apa+Fia válasza #78121280 (#49405) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Mondjuk van egy dolog ami nem tiszta, a Globe minicsomag levő csatikkal mi lesz?

Apa csak 1 van!

(#49408) #78121280 válasza Apa+Fia (#49407) üzenetére


#78121280
törölt tag

Majd kiderül... :K ;)

(#49409) Pityu. válasza senki66 (#49401) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tehát a hwg s téma el vetve,egyszer régebben két vonalunk volt ott egy isdn dobozka volt a falon.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49410) spiritex válasza #78121280 (#49403) üzenetére


spiritex
veterán

Mi lehet a gond az RTL-el, hogy a HD csomagból is kirakják, és a TVGO-ból is? Nem mintha annyira hiányozna, de érdekes...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#49411) #78121280 válasza spiritex (#49410) üzenetére


#78121280
törölt tag

Az RTL Klub HD az nem biztos hogy távozik teljesen... :)

(#49412) djculture válasza spiritex (#49410) üzenetére


djculture
félisten

Reklám adó 40-röl 50% lesz ergó ha megakar élni a csatorna nem kevés pénzt kell beszednie

(#49413) #41133696 válasza #41133696 (#45602) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most ismét ideát van a második gép, szóval meg tudom mutatni, hogy a Speedport 724 Gbps-os kapcsolatán mennyivel haladnak át az adatok:

Körülbelül a 100 Mbps 2,5-szeresével

A LAN1-ben a Speedporthoz adott LAN kábel megy, a másik portban pedig CAT5E-n keresztül. Szóval azért 3x jobb mint a sima 100-as de harmad annyi, mint amennyi az elméleti lenne... most úgy adódott, hogy a másik gép is ideát van, és van pár száz GB-nyi Steames játék biztonsági mentés, amit átküldök rajta, mert az abban a gépben lévő 500-as HDD már nem játékra - mivel ahhoz már gyenge a rendszer - van tartva, hanem adattárolásra.

(#49414) Lenry


Lenry
félisten

sziasztok!

október közepe körül kötötték be az új lakásomba a netet, de még a mai napig nem jelent meg az októberre vonatkozó számla a my T-Home-ban.
kétlem, hogy grátisz lenne az a két hét, de mivel papírszámlát nem kértem, neten meg nem jelenik meg, így nem tudom befizetni.
ilyenkor mi van? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#49415) kisbrekes100


kisbrekes100
tag

Sziasztok!

Van egy ilyen pirelli típusú routerem, amit a t-home adott itthoni internet szolgáltatása mellé. Miután megláttam a hátán az USB csatlakozót eszembe jutott, hogy valahol olvastam, hogy ezekkel lehet torrentezni, külső adattároló használatával. A kérdésem az lenne, hogy erre rá tudok-e tenni egy olyan firmwaret, ami alkalmas a torrentezésre? Várom a válaszokat.

(#49416) r3dsnake válasza kisbrekes100 (#49415) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem ugyanez érdekelne a Cisco HGW esetében.

(#49417) villamos válasza kisbrekes100 (#49415) üzenetére


villamos
őstag

Nem.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#49418) Teko001 válasza r3dsnake (#49416) üzenetére


Teko001
őstag

ott sem. Töltésre tudod használni ;) Nálam egy Netgear eszköz kapja az áramot róla

[ Szerkesztve ]

(#49419) 313313 válasza Lenry (#49414) üzenetére


313313
addikt

Én 2. hónap végén kaptam az első számlát, várj türelemmel.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#49420) r3dsnake válasza Teko001 (#49418) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Degáz. Mi értelme letiltani egy funkciót, amit tud maga az eszköz? :U

(#49421) #41133696 válasza r3dsnake (#49420) üzenetére


#41133696
törölt tag

ADB beltérinél a LAN port van letiltva például :U

(#49422) villamos válasza r3dsnake (#49420) üzenetére


villamos
őstag

A régi dsl -ben az volt a jó, hogy kaptál egy darab modemet, és az csak modem volt. Rádugtad a vonalra, villogott jobbra-balra, fölkapcsolódott a központra, felvillant egy ready led vagy valami hasonló, utána saját gépről egy user-jelszó párossal be kellett lépni, és voila lőn net. Ennyi. Aztán ezzel a tisztelt előfizető azt csinál, amit akar, olyan routert vesz amilyet akar stb...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#49423) MY2K válasza kisbrekes100 (#49415) üzenetére


MY2K
aktív tag

Szia! A kihelyezett eszköz a szolgáltatóé. Mindenféle módosítás a szoftveren rongálásnak minősül.
Ha torrentezni akarsz használj saját routert legfeljebb kérsz egy olyan hgw-t ami tudja a pppoe pass-through-t.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#49424) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Köszönöm a modem felajánlásokat!

Most délelőtt kiment a telekomos szerelő beszéltem vele telefonon. Elmondtam mi a szitu.
Kicserélte a modemet. Előtte 8mbit, csere után 15mbit (családi netcsomag vagy mire voltak előfizetve).
És az új modem simán lazán kommunikál az RT-n65u routerrel. Mindenki boldog lett.
5900volt a modem, majd köv. számlával kiszámlázzák.

(#49425) Teko001 válasza r3dsnake (#49420) üzenetére


Teko001
őstag

Általánosságban: Minden egyes plusz funkció egy plusz ok, amiért az ügyfél panaszkodhat, hogy nem megy, miközben sokszor előfordulhat, hogy az ő hibájából nem. A hálózati megosztás például egy ilyen, ezek az eszközök sokszor nem is minden HDD-t támogatnak megfelelően, stb... Plusz ezek az eszközök is célszámítógépek processzorral, stb... Alapvetőleg nem arra tervezték, hogy nagy HDD i/o-t végezzenek, torrent klienst futtassanak, stb...

[ Szerkesztve ]

(#49426) #41133696 válasza villamos (#49422) üzenetére


#41133696
törölt tag

Régen, illetve manapság ott ahol csak ADSL2+ van maximum, és van otthoni drága router, de egyébként ettől eltérő esetben a HGW-nek az átlag felhasználó szempontjából nincs hátránya.

(#49427) Sasos válasza Teko001 (#49425) üzenetére


Sasos
senior tag

Mondjuk ezzel csak nő a panasz. Ha adnának egy modemet, akkor addig érdekelné őket a működés, ahogy ez DSL-nél is működik. Ha a modem után van a hiba, akkor fizetős a szerelő. E-helyet adnak egy agyonbutított, minden frissítésnél változó menüvel bíró ipari fost, ami pont nem jó semmire. De elfogadom, legyen így, hisz "ingyen" van a készülék. Csak legyen lehetőségem a saját eszköz MAC címét regelni a rendszerben, ha sajátot akarok ráakasztani. Ha ezt nem lehet, akkor kérhető legyen legalább a modem, mint opció. Ha így lenne a panaszok fele megszűnne. Most meg boldog boldogtalan cserélteti az eszközöket állandóan, mert biza egyik sem tartós, és mind buta mind a föld. Abba is belemennék, hogy legyenek listán drágább és egyben fizetős választható eszközök. Hajlandó lennék akár fizetni is egy rendes eszközért.

(#49428) etejedu


etejedu
őstag

Telekomnál van fizetős védelmi rendszer?
Upc nél van/volt havi max 1000ft smartguard.
Csak ezért kérdezem.

(#49429) Gézengúz válasza #41133696 (#49426) üzenetére


Gézengúz
addikt

Én mondtam, hogy ez a Hatvan szutyok hely, ide még most is képesek voltak, 360R-t és szűrővel analóg vonalat hozni (telefon nem lesz használva) Nah, majd csinálok vonaldiagot vele, ha már..

(#49430) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Megint kavarnak a számlákkal , akkor ebben a hónapban nem kell fizetni?

Tavaly novemberben ugyanez volt ,akkor a hónap elejéről át tették a hónap végére a számla fizetést. Most mégsem jó így nekik? :U

(#49431) #78121280 válasza Gedeon31 (#49430) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nekem a múlt hónapban 15.-én jött meg, sose volt még ilyen hamar számlám. Ebben a hónapban még nem érkezett meg a számla.

(#49432) Gézengúz válasza Gézengúz (#49429) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ahha befűzték a 360R-t kis időre elhúztak, majd most amikor visszajöttek mondják, hogy nem is modemet kell adniuk, sejtettem, HGW-t...Na ebből mi lesz?

(#49433) #41133696 válasza Gézengúz (#49429) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az egyébként azért volt érdekes húzás tőlük, mert már mindenhol a VoIP telefont erőltetik, új előfizetőnél meg pláne.

Szerk: Meglévő előfizetéseknél itt a topicban djculture is írta, hogy riasztót kellett emlegetni, hogy maradhasson az analóg, illetve, hogy gondja lesz ha lejár a hűség, mert előbb utóbb digitálishoz kötik.

A digitálissal kezdetben nekem is sok gondom volt, recsegett, IP váltás után elvesztette a vonalat, de a Speedport-on a legújabb FW óta - ami már elég régóta megvan -, nincs érdemleges gond vele. Egy olyan probléma van, hogy egy kényelmi szolgáltatás - az R+5-ös gomb megnyomására analógnál amint a foglalt szám szabaddá vált, hívta is - nem működik digitális vonalon.

[ Szerkesztve ]

(#49434) Gedeon31 válasza #78121280 (#49431) üzenetére


Gedeon31
addikt

A múlt hónapban 10.-én jött meg most meg sehol. Valaki írta megint varia van a számla befizetés határidejével.

(#49435) Gézengúz válasza #41133696 (#49433) üzenetére


Gézengúz
addikt

Na, egy Pirelli 4201g-t hoztak, ebben még a wifi is csak g-s...Nah cserélem is lefelé valami kis Askey vagy fekete 360R-re, sebesség gyászos, 12/1, valahogy csak kikéne erőszakolni ezt a VDSL-t M csomagban, szerelők azt mondták nagyon nagy a távolság itt már nem oszt nem szoroz a VDSL..

(Hatalmas a fejetlenség náluk, panaszkodnak is szegény szerelők én megértem őket, fejétől bűzlik a hal is)

[ Szerkesztve ]

(#49436) Gézengúz válasza Gézengúz (#49435) üzenetére


Gézengúz
addikt

Operation Data Upstream Downstream
Noise Margin 9.6 dB 9.0 dB
Attenuation 12.5 dB 18.5 dB

Egyelőre ezek vannak a Pirelliből.

(#49437) kisapa válasza #41133696 (#49433) üzenetére


kisapa
senior tag

Nekem is Speedport van. Valamelyik nap feltünt,hogy már régen nem csörgött a telefon. Korábban napi rendszerességgel volt mindenféle ajánlatról hívás. Kipróbáltam és a két portból csak az egyik működött. A naplóban megnéztem volt is kb 8-10 nem fogadott hívásom.

(#49438) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na nekem akkor d-link dsl-360r adsl2+ modemmel jelenleg netmania M 20 megás csomaggal ennyi jön le.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49439) #41133696 válasza Gézengúz (#49435) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megmondták konkrétan a távolságot? Sajnos az csak ADSL2+-os. Tőlem pár méterre a szomszédom apja is olyat kapott a jelek szerint... mivel amúgy is csak a legkisebb azaz a 10 Mbps-os NetMánia S csomagot választották, gondolta a szolgáltató jó lesz az elfekvőben lévő cucc még évekig... Na meg persze nem is Gbps-os. A Pirellis példa okán pontosítanám is a korábbi hozzászólásomat:

(#49426) GoodSpeed : Illetve ha nem valami elavult WiFi szabványt használó HGW-t kap az ember, például G-s Pirelli, de lassan már az N-es is az lesz az AC térhódítása miatt.

(#49437) kisapa : Tudtommal a Phone 2 le is van tiltva rajta. Nálad eddig nem volt? Nálunk úgy van, hogy Phone 1-ből egy vezeték átmegy két szobával arrébb ott egy hármas közösítőt kap, azon lóg egy vezetékes és két DECT telefon.

(#49438) Pityu.: Ez nagyjából pont annyi, mint amennyi nekem is volt ADSL2+-ról váltás előtt, a 321B modememmel egyedi FW finomhangolásával.

(#49440) #41133696 válasza Gézengúz (#49435) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként igazat mondtak, hogy 1,7+ km-nél már Internet felőli sebesség szempontjából mindegy, de azért lokálisan jobban járnál egy VDSL2 kompatibilis, a legfrissebb Firmware-t futtató Speedport HGW használatával (N-es WiFi, Gbps-os otthoni hálózat...). Ami pénz megtakarítást is jelent, ha a Pirelli miatt új Routert lennél kénytelen venni.

(#49441) Pityu. válasza #41133696 (#49439) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha váltanék lehetne több is?Bár ugye itt nincs vdsl csak adsl amihez adnák azt a hgw vagy mit.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49442) #41133696 válasza Pityu. (#49441) üzenetére


#41133696
törölt tag

Sajnos nem valószínű, a vonali adottságokból ADSL2+ módban az sem tudna többet kisajtolni, sőt még az is elképzelhető - bár ez inkább akkor lenne esélyes, ha egyedi FW-es modemről váltanál -, hogy sebességben némileg lassabb lenne.

(#49443) Pityu. válasza #41133696 (#49442) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De én a digitális vonalra gondoltam,mint ahogy a sógoréknak is van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49444) #41133696 válasza Pityu. (#49443) üzenetére


#41133696
törölt tag

Abból is ugyanúgy csak egy jár mint analógnál. Legalábbis idehaza, mert abból kiindulva, hogy a HGW eszközökön rendszerint két port van - két külön számnak -, az a következtetés vonható le, hogy vannak olyan országok, ahol rendeltetésszerűen használható mind a két port. Itthon általában letiltják, sőt a gyári FW-eket is lebutítják, LAN portokat inaktiválnak, egyes eszközöknél egyszerűen letiltják a belépési felületet stb.

(#49445) thotzoltan válasza villamos (#49400) üzenetére


thotzoltan
tag

Átdugtam az 1-ből a 2-be...végül is kiiktattam a szűrőt,amit a modem elé raktak,és végre működik..de azért felháborító,hogy másfél hét alatt nem tudtak kijönni,nekem kell sakkoznom,hogy mi lehet rossz!?:)

(#49446) Gézengúz válasza #41133696 (#49440) üzenetére


Gézengúz
addikt

Alvállalkozók csinálták, nincs ilyen eszközük, utcaszinten 1.2km a távolság, kábel szinten több mint 1.5km, becsülni tudták csak...Azóta már kicseréltem egy dchard féle 360R-re, N-es wifiben nincs hiány :), inkább nem írom be ide, hogy mekkora területet fed le ez a 4 router :)

Egy éves a szerződés, neten köttem, 3980Ft/hó... Remélem mire lejár, addigra az utcánkban nyáron kihúzott digi optikát is élesítik...Nagyon remélem :(((

(#49447) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Egy olyan kérésem lenne, hogy printscreenelnétek egy HIÉNA kedvezményes IPTV családi+ 120Mbites Internet csomagot mindkettőre hiéna kedvezménnyel mennyibe kerül?

Illetve egy maxos IPTV csomagot és maxos internet csomag kedvezményes hiéna áron?

Vagy esetleg olyat, hogy tripla kedvezmény, ha úgy jobb árban van! Nem használjuk a telefont.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49448) ludsimon


ludsimon
veterán

Már nem is kell, mert a T-Home frissítette az oldalát és benne vagyunk a HIÉNÁBA cím szerint!! :C :C

undefined

(#49449) Renato1993 válasza poli27 (#47321) üzenetére


Renato1993
tag

Na, most bejelentettem másodjára, ki is jött a szerelő, meg is csinálta, tényleg egy szűrő volt, csak hogy a jó istenbe került oda, mikor évekig jó volt, és jött a többi csatornán is a jel...
Erre ő se tudta a választ...
Újrarakta a csatlakozókat is, mert annó aki bekötötte a kábelt, lazán rakta azokat is, mellesleg a kábelt is sikerült amúgy annó megsértenie kint, mert egyedül szenvedte fel +30 méter kábelt az oszloptól a házfalig.
Mondjuk az a szerelő amúgy is érdekes volt, mert húzta 2 hónapig a bekötést, betegségre hivatkozva, meg hogy már nem ér ide világosba...
Végül aztán mikor panaszkodtunk rá pár telefont, akkor gondolom rászóltak már fentről, és kijött,de persze hogy sötétben csinálta. Neten keresztül lett megrendelve a csomag, és állítólag akkor más szerelő az illetékes, legalábbis a személyes ügyfélszolgalaton ezt mondták, hogyha náluk rendeltük volna meg, akkor egy hét alatt bekötötték volna. Nem tudom hogy ez tényleg így van-e/volt, ha meg tényleg akkor mi abban a logika hogy két külön apparátust tartanak fent a bekötésre/szerelésre...vagy a telefonos ügyfélszolgálatnak meg van 3. szerelőbrigádja? :D

Na hozzá képest aki most jött, fiatal srác, tök korrekt volt, pontos, 4-és 8 között volt megbeszélve hogy jön, 3:50-kor már az oszlopon matatott.
Szóval végül is csak annyi mondandóm lényege, hogy nem mindegy hogy milyen szerelőt fog ki az ember. :D

Bár ezen a kivételesen pozitív tapasztalat ellenére úgy fogok átváltani DIGI-re mint a huzat, amint lesz, de cserébe majd nem írok olyan csúnya indoklást hogy miért mondok fel :))

Felmondásnál vissza szokták kérni a HGW-t(Cisco EPC3925)? Mert amúgy gigabites switchként tök jól üzemel, mondjuk ha telefont megtartanám, és csak a netet mondanám le, akkor megmaradna.

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#49450) #78121280 válasza Renato1993 (#49449) üzenetére


#78121280
törölt tag

Felmondásnál vissza szokták kérni a HGW-t(Cisco EPC3925)?

Igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.