Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49451) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Sat tv családi + hd van, elég sok sd adás akadozik 10-20 másodpercenként akad egy kicsit a kép.
Mitől lehet másnál is előfordul?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#49452) salapp válasza vigyori78 (#49451) üzenetére


salapp
addikt

Huawei interaktívos beltéri. Nálunk ugyanez a helyzet. Szerelőt kérdeztem, aki szerelte, azt mondta, a legutóbbi firmware cseszte el és elvileg kb. egy héten belül jön rá új, ami remélhetőleg megoldja.
Azért csak jelentsd be, hogy minél több oldalról kapják az infót, hogy ez így trotty!

Ha tényleg benne lesznek a családi+hd csomagban a wild hd és az eurosport2 hd, azért adok nekik egy kis piros pontot.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#49453) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Végül nem DIGI mellett döntöttünk, mivel megláttam, hogy van TV GO szolgáltatás!
Végre ingyen bármilyen internetszolgáltatáson akármilyen távol vagyok tudok nézni magyar csatornákat és méghozzá elég széles kínálatban!

Megkötöttük az alábbi csomagot 1 év hűségidővel:
Netmánia XXL 120 Mbit/s-os net
Családi TV (+HD nem megvalósítható a mi hálozatunkban ezt mondta az ÜFSZ-os)
Speak! minicsomag

Ez így összesen 10.880 Ft lesz / hó!

Jó ez a HIÉNA kedvezmény!! :D

Most 10.490Ft-ot fizetünk (októberben lejárt a net hűség, a TV ennél is régebben, ezt mondta az ÜFSZ-os) a Netmánia M-ért, és Alap TV-ért!!

PROBLÉMA:
Szerintetek bejelentsem azt, hogy a GO TV szolgáltatás nem működik?
Nagy csalódottság volt, mindent feltelepítettem amit kért, de hiába, nem csinál semmit amikor számítógépen megnyitom a TV csatornát (rákattintok a tv lógójára).
Leginkább ez miatt maradtam T-s pedig. :(

Az hagyján, hogy azt írja ki, hogy az Android 4.4-es eszköz nem támogatott, de hogy még windows alatt se megy... :(

undefined

(#49454) salapp válasza ludsimon (#49453) üzenetére


salapp
addikt

Fura, nálunk win7-es, win8.1-es laptopon és kitkat androidon is működik, szóval jelezd a technikaiaknak, hátha tudják, mi okozza a hibát.
Én iptv helyett, ha a hd nem elérhető, tuti inkább a satosat kérném, HD a lényeg és úgy tűnik, januártól tovább bővítik. Amúgy szüleimnél optikán jön az iptv és állandóan kockásodik, a hd adások is csúnyábbak, mint a satos nálunk.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#49455) #41133696 válasza Gézengúz (#49446) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nálam még T-s szerelő volt (szerencsére), mivel még bőven az 1700 fős létszámleépítés előttire datálódik a dolog. A mobilján egy alkalmazás egyből kiírta, hogy 1200 méter. Az a négy router az kemény, bár nekem is három fedi le a szükséges részeket a HGW-vel :D

(#49453) ludsimon: Android 4.4.4-gyel kompatibilis, Nexus 7-en azzal használom, de már rákérdeztem a Nexus 7 topicban még tegnap, hogy az 5.0-val is megy e, és azt a választ kaptam, hogy a TV GO (is) megy.

Inkább az lehet a gond, hogy a készüléked nem támogatott, mert az OS az igen.

(#49456) C0d3r válasza #41133696 (#49339) üzenetére


C0d3r
addikt

Becsomagolják, naná. :)
Augusztusba mondtam le a második STB-ot, ahogy írták és mondták, "csupaszon" vittem be postára a cuccot, ahol elvileg előre elkészített doboz várta volna a hosszú útra. Nagy mosollyal arcomon adnám át, erre a hölgy már nyújtja is felém a dobozt. Egy sima, lapjára hajtogatott doboz. Hatásszünet után rájöttem, hogy ezt most nekem kellene összetákolnom, úgy kunyeráltam össze a hozzávalókat, kicsit sem volt kellemetlen a ragasztószalaggal zajolni. :)
Dobozra MTID felír, címzett felír, ami egyébként a Waberer's - bilk logisztikai központ volt. Hogy hogy jutott el a Telekomhoz az eszköz, arról fogalmam sincs. Már ha eljutott, ugyanis 2 hétre rá azért megkérdeztem, hogy megkapták-e. Válasz: Nem. Feladás után 1 hónappal újabb érdeklődés, csomag állítólag sehol.
Azóta nem érdeklődtem, de biztos ami biztos alapon megtartottam minden dokumentumot, feladóvevényt róla, nem lennék meglepve ha pár hónap múlva számonkérnék rajtam, ahogy azt már tették korábban is.
Nincs szerencsém a szolgáltatás lemondással, na. :))

(#49457) ludsimon válasza #41133696 (#49455) üzenetére


ludsimon
veterán

Xperia SP legfrissebb 4.4-el letölteni se tudom a Google Playből, mert azt írja ki nem támogatott készülék. :(

Végül az én számítógépemen elindult.
Most a másik gépen nem akar. :D
Jófej. :)

salapp:
Sat mivel jár? Parabolával?
Már amúgy megkötöttük kábelre 1 évre, jó ez így!

Nekem a lényeg ez a GO TV volt, mert a TV-nk másik szobában van és én nem szoktam TV-zni, így viszont háttérben nem rossz, hogy megy valami ami érdekel. :D
TV nem férne el már az asztalomon.

Hűű, jó kockás 1920x1080-as felbontáson az adás. :) Nem baj, így is kibírható. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49458) DJ. Ru$y válasza ludsimon (#49457) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Google-be firkantsd be, hogy TV GO apk, aztán szemezz, nem linkelem, mert nem tudom, hogy warez e vagy sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49459) salapp válasza ludsimon (#49457) üzenetére


salapp
addikt

Ja, 80-as parabola.

Tvgo tényleg jó, sokszor nyomom a melót a notin és közben a tableten megy a spektrum vagy a dísz-koveri.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#49460) Renato1993 válasza ludsimon (#49453) üzenetére


Renato1993
tag

Azt amúgy kiszámoltad hogyha a T-től csak IPTV-t rendelsz két év hűséggel,hiéna csomagban az 3900Ft/hó, + a Speak! csomag 1200 Ft/hó, az 5100Ft/hó, plusz ha digitől rendelsz 500/100 Mbps-es csomagot, akkor az 5700 Ft/hó, azaz összesen 10 800Ft-hó, ami még mindig olcsóbb mint a T-s összesen amit írtál, optikai neted van, ami garantáltan hozza a sebességet, (ugye min garantált sávszél is nagyobb már mint a T-s max sebessége, amire kíváncsi vagyok hogy hozza-e egyáltalán...).

Vagy a sima Digis net helyett, két év hűséggel, telefon, TV, plusz 200/50 Mbps-es net, 140+2170+3290=5600FT/hó.

Így lenne TV GO-d, IPTV-d, ami nem vesz le a net sávszélességéből véletlen se, mert az meg DIGI-től jön, ráadásul nagyobb csomag mindkét verzió esetén, modernebb technológián, valszeg stabilabban, kisebbb ping-gel is, és a második verzió esetén még a DIGI-től is van TV-d amiben van analóg, meg DVB-C is, és vannak benne HD csatornák ha minden igaz.

Ha nem jól számoltam valamit szóljatok, ez esetben akkor elnézést :DD

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#49461) ludsimon válasza salapp (#49459) üzenetére


ludsimon
veterán

Családi kertes házban vagyunk, de azért jó ez így, hogy nem kell parabolát felszerelni. :)
Meg eddig nem is volt gond az IPTV-vel nálunk!

Amúgy éppen nem működik 2 napja az IPTV. :(
Nem kap ip címet, azt mondták 72 órán belül megcsinálják.
Azt is mondták, hogy az X200T-t lehet, hogy ki fogják cserélni, mert kb 1 hónapja fagyogat (ezt is mondtuk), megáll az adás és akkor hajlandó továbblépni, ha elkapcsolunk az adásról és vissza.
Melyik az újabb darab? Nem látok az oldalukon mást, csak ezt a típust.

Azt is hozzá kell tenni, hogy 2010 óta szolgál nálunk, úgyhogy lehetséges, hogy kiszolgálta az idejét.
Emlékszem mikor bejött a DOCICS 3 akkor köttettük be az egész rendszert, azelőtt ADSL volt.

undefined

(#49462) salapp válasza ludsimon (#49461) üzenetére


salapp
addikt

Nálunk már volt profi konzol a tetőn, régebbi upc direct kapcsán, így nem volt nagy ügy megcsinálni.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#49463) ludsimon válasza Renato1993 (#49460) üzenetére


ludsimon
veterán

Minden lehetőséget kiszámoltam. Nem véletlen döntöttem így.

1db gigabit képes router 14 ezer Ft.
1db gigabites switch 10eFt
2 db rögzítésre is alkalmas STB 40 ezer Ft.
Összesen 64eFt

Nem kell 64eFt-ot kikölteni sem, ha T-nél maradunk. Ez itt a fő indok.
Ha pedig ezt elosztod 2 évvel, az 2667Ft pluszban, vagyis akkor ott tartunk, hogy az okos csomag, 6300Ft + 2667Ft = 8967Ft.

Arról nem beszélve, hogy az okos csomagot egyszer lehet megkötni, utána vagy 3 hónapig semmi sincs, vagy hűség nélkül visszaköttetjük a T-t, vagy megyünk a sima akció nélküli csomagba, ami:
3100Ft TV
Internet: Mint tudjuk 1000-ből visszalépni 100-asba ... hatalmas élményromlás lenne.
Szóval 500-ba mennénk vissza.
5700Ft
Ez így már összesen 8800Ft, és nem tudok számítógépen akárhol, nyaralás közben TV-zni neten keresztül.

Meg elég kiábrándító volt ami diginél megy. Ez az ennyire nemtörődöm a bekötéssel azért nálam eléggé kiverte a biztosítékot... Rávágják a fára az optikai kábelt...

Amúgy ezért köttettük 1 évre a hűségidőt, hogy ezalatt megnézzük milyen ez a T-Home-os szolgáltatás. Ha meg leszünk elégedve, hosszabbítunk..

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49464) headhunter


headhunter
addikt

ADSL+telefon szolgáltatás megszüntetése, kizárólag alacsony vérnyomásúaknak...

2011.11.03. felmondás, 8 nap felmondási idő, szolgáltatás 2011.11.11.-én éjfél után, "Konec filma" helyett a mai napig működik...

Ügyfélszolgálat :

2011.11.03.
2011.11.04.
2011.11.12.
2011.11.14.
E-mail
T-Pont
.
.
.
.

(#49465) Lacikaa9988


Lacikaa9988
tag

Sziasztok.Olyan gondom lenne az IPTV-vel,hogy nem veszi fel az adott műsort.Eddig tökéletesen ment minden,most este,akarok felvenni a tv-ben egy műsort,de az iptv-n,nem jelzi ki,hogy megy a felvétel,eddig mindig kijelezte.Szerintetek ez mitől van?Már újra indítottam az egészet,de semmi nem javult meg.

(#49466) Sofian válasza ludsimon (#49453) üzenetére


Sofian
őstag

Átmegy a 120Mega, de HD-t nem tudnak adni.. azt hogy?

(#49467) ludsimon válasza Sofian (#49466) üzenetére


ludsimon
veterán

Én is nagyon furcsálltam, de most mit lehet mondani ilyenkor? :D
Később amúgy válthatunk nagyobba, lehet majd visszatelefonálok ha megvan az átállás visszatelefonálok és rákérdezek másik ÜFSZ-esnél.

Kipróbáltam, feltelepítettem a TV GO apk-t, ezt írja minden csatornára.
Megoldás erre?
Nincs rootolva!! Sony Xperia SP

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49468) Renato1993 válasza ludsimon (#49463) üzenetére


Renato1993
tag

Értem, plusz eszköz költséggel nem számoltam, az igaz.
Mondjuk a T-s 120-as nethez se ártana a gigabites router.
(Csak hogy még kötekedjek 13k-ért vettem egyet szerdán :))
Meg amúgy miért kell még switch is?)

Amúgy mi ez fára rávágós sztori? Bár ez már tényleg elég off itt, lehet inkább privátban kellene :D

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#49469) ludsimon válasza Renato1993 (#49468) üzenetére


ludsimon
veterán

Persze, én értem, hogy egyszer úgyis át kell állni, de egyszerre 64k most baromi sok, főleg, hogy most a jogsit csinálom.

Szépen lassan lecseréljük, de egyszerre ez nem menne!
Talán 1-2 év múlva (mikor az a pár ember a digis topicból a 16.kerből megelégedéssel beszél róla) váltunk komplett digi csomagra, de egyelőre nem.
Mi maradunk inkább a megbízható(bb) szolgáltatásnál. :)
Félek, hogy nagyon béta lesz még a hivatalos start után 1-2 évig a digi. :)
Én emlékszem mikor a DOCSIS 3 új volt 1-2 évig rengetegszer indult újra a router. 24/7 ment akkoriban és minden újracsatlakozást láttam. Utána abbahagyták ezt, kb 1 hónapban 1x ha előfordul egy szolgáltató általi újraindítás.

Itt elolvashatod a sztoryt.
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49470) ludsimon


ludsimon
veterán

Annak ellenére, hogy ez egy ingyenes szolgáltatás, nem olyan rossz minőségben jön ez a TV GO 1920x1080-as felbontásban nézve sem!
Egyes TV adások szinte egészen jó bitrátával jönnek!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49471) TiMoN válasza ludsimon (#49467) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nekem ezt akkor csinálta mikor rootolva volt az egyik eszközöm. Vissza kellett állítanom official-ra, hogy jó legyen.

-TiMoN-

(#49472) vigyori78 válasza ludsimon (#49467) üzenetére


vigyori78
őstag

Play áruházban is sokan panaszkodnak egyre roszabb , nekem eddíg ment most csak betöltés után fekete képernyő :( . meg ha jól rémlik eddíg 3 eszközre tudtam regisztrálni most meg csak kettőt enged ?

(#49473) Teko001 válasza vigyori78 (#49472) üzenetére


Teko001
őstag

Eddig is 2 eszköz volt. De nálam se megy, pedig eddig ment

(#49474) ludsimon válasza TiMoN (#49471) üzenetére


ludsimon
veterán

Nincs rootolva tudtommal!
Hol lehet megnézni és hogy lehet visszaállítani, ha mégis?
Használtan vettem, de voltak olyan appok amik nem települtek, mert nincs rootolva. Emulátor nincs androidra, vagy mint winen, kompatibilis probléma megoldása?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49475) Garold válasza ludsimon (#49474) üzenetére


Garold
senior tag

Nem a rootolás a probléma, hanem hogy nem támogatott a készülék. A tvgo gyik-ben fel van sorolva hogy mivel megy, sony alig van közte. :(

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#49476) ludsimon válasza Garold (#49475) üzenetére


ludsimon
veterán

pfff.
Szóval ha veszek anyunak egy kínai android tabletet azon se fog működni?
Jól megcsinálták!

Win tabletet kell venni, márcsak ez miatt is. Na jó, amúgy is a win felé hajlok. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49477) #41133696 válasza ludsimon (#49476) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha veszel egy Nexus készüléket (ez a Google referencia terméke), akkor azzal menni fog a TV GO.

(#49478) Teko001 válasza #41133696 (#49477) üzenetére


Teko001
őstag

Nálam azon se megy. Pedig nincs rootolva

(#49479) #41133696 válasza Teko001 (#49478) üzenetére


#41133696
törölt tag

Rootolva nekem sincs, sosem volt, sosem lesz. De nem mindegy, hogy miért nem megy... általában két hiba szokott előfordulni:

1. A készülék nem támogatott (Nexus készülékeknél ez nem áll fent)
2. Az előfizető belépési adatait nem fogadja el, helyes megadás mellett sem...

[ Szerkesztve ]

(#49480) ludsimon válasza Teko001 (#49478) üzenetére


ludsimon
veterán

Hát ez nagyon jó!
Olyan eszközt mondjatok akkor amin működik!

Ha 100%-ra akarok menni akkor windows tabletet veszünk. És fogunk is, mert sokminden csak azon működik. Pl Silverlight.

GoodSpeed:
Nálam elfogadja, minden ok, be van jelentkezve, csak lejátszás nem indul el (V-100-as hiba).

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49481) #41133696 válasza ludsimon (#49480) üzenetére


#41133696
törölt tag

A lejátszás azért nem indul el, mert az eszközöd nem támogatott. Olyan eszközt tudunk mondani, mondtam is, amin maga az applikáció elindulásának nincs semmilyen akadálya, de hogy használni is tudod, azaz menni fog a Stream, az attól is függ, hogy sikerül e neki a párosítás, és a dolognak ez a része szerver oldali - adatbázis problémákra utal.

(#49482) Teko001 válasza #41133696 (#49479) üzenetére


Teko001
őstag

iOS-en működik, desktopon is, csak Androidon nem. Régen működött. Mostanában játssza ezt, Android 4.4-en se ment, és most Lollipop-on se

"A filmlejátszás minőségbiztosítási okokból mobileszközödön nem támogatott. (V-100)"

[ Szerkesztve ]

(#49483) Lacikaa9988


Lacikaa9988
tag

Nem tudtok megoldást a kérdésemre?

(#49484) Teko001 válasza Lacikaa9988 (#49483) üzenetére


Teko001
őstag

Jelentsd be hibára.

(#49485) #41133696 válasza Teko001 (#49482) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ok, nálatok, nálam most is működik:

Heti adatforgalom Android 4.4.4-gyel, a TV GO vezet...

(#49486) r3dsnake válasza ludsimon (#49480) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Apple eszkozokon hibatlan. :)

(#49487) kisapa válasza #41133696 (#49439) üzenetére


kisapa
senior tag

Amikor megkaptam még biztos működött mert azóta nem lett átkötve fizikálisan semmi. Ráadásul kimenő hívást lehetett róla indítani.

(#49488) #41133696 válasza kisapa (#49487) üzenetére


#41133696
törölt tag

Volt itt már arra példa, hogy egyes HGW-k esetén ki/ be kapcsoltak funkciókat FW frissítés keretében.

(#49489) KurtCobain


KurtCobain
őstag

TV GO nálam is megy. Jiayu G3T, 4.4.2 + RootCloak.
Azt a minőségbiztosítási sz@rságot a root miatt szokta kiírni. Azt meg az xposed + roorcloak kombó megoldja.

Mmm'kay?

(#49490) ludsimon válasza KurtCobain (#49489) üzenetére


ludsimon
veterán

Írtam PÜ-t!
RootCloak nem oldotta meg, xposedben nem tudom mit kell állítani. :D

undefined

(#49491) KurtCobain válasza ludsimon (#49490) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ment vissza az instrukciókkal. :)

Mmm'kay?

(#49492) kisapa válasza #41133696 (#49488) üzenetére


kisapa
senior tag

Ez csak azért volt bosszantó mert így észre sem vettem,hogy hívott valaki. A másik porton egy officejet van a fax miatt bár azt már régen nem használtam,és bekapcsolva is csak akkor van ha nyomtatni akarok vagy bemásolni valamit. Tegnapelőtt egész véletlenül jöttem rá mert hívást vártam a napokban és nem jött.

(#49493) #41133696 válasza kisapa (#49492) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen ez sajnos tudtommal nincs is leírva a HGW magyar kézikönyvében, hogy le van tiltva a port, én is fórumon olvastam, és már eleve úgy készültem, hogy csak a Phone 1-re kötök készüléket. Általában elmondható, hogy lebutítva kapják meg az emberek a szolgáltatói eszközöket - volt arra precedens, hogy valakinek hosszú ideig a kezdetektől nem volt egy funkció elérhető, aztán kapott egy frissítést és engedélyezve lett, utána pedig ment a találgatás, hogy akkor most véletlen vagy szándékosan tették elérhetővé -, ami a szolgáltató szemszögéből érthető, mert nem szeretnék, hogy "elvesszenek" az egyszerűbb felhasználók a beállítások dzsungelében. A Speedport görög szolgáltatói Firmware-ében például sokkal több opciót láttam a neten. Azt hiszem görög volt :D

(#49494) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Kérdésem a következő lenne, ha nekem mondjuk adott egy d-link dcm-301-es kábelmodemem docsis 3.0-ás, álló kivitel, és én vettem tartaléknak egy szintén ilyet, ha az eredeti meghal, akkor a másikat tudom én használni?, vagy a szolgáltatóval kell harcolnom ez ügyben, mert nem fogják engedni használni.
Ilyeneket olvastam itt a fórumon jól gondolom hogy így van?
Analóg kábelnethez lenne és minden analóg mellette a tv és a telefon is.

Ez csak elméleti kérdés mert már átmigráltak dsl-ről kábelre, és természetesen a kérésem ellenére hwgt kaptam a csoda technicolorból. Amit ugye teljesen át kellett konfigolni, hogy használható legyen. Így már minden ok vele de ez egy kabaré :) routert is tudom már használni mögüle.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#49495) Teko001 válasza Razermazer (#49494) üzenetére


Teko001
őstag

A HGW a szolgáltató tulajdona, így ha elromlik, kicserélik. Saját eszközt nem tudsz használni.

[ Szerkesztve ]

(#49497) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Volt kint a T-Home-os szerelő, nagyon segítőkész volt!
Mindenben segített és elmondta, hogy ez a Cisco EPC3925 sajnos nem erre lett kitalálva amire használjuk.

TP-Link 1043ND v2.1-est fogunk venni, az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetséges úgy bekonfigurálni a TP-Linket, hogy ő kezelje a DHCP-t (ez eddig megy), de az IPTV is működjön?

1 db LAN kábelen megy át a másik szobába a TV és az internet kapcsolat.
Most swicthel van megoldva!

Valmi úton módon azt be lehet állítani, hogy pl.: LAN 1 portba dugott kábel statikusan kapja az ip címet a Cisco-tól, az összes többi dhcp kezelje?

Lecserélték az X200T 80GB-os set top boxot egy nagyon pici, teljesen halk 320GB-os Cisco ISB2231MT -re.

Még valami!
Az ügyfélszolgálatos hölgy rosszul mondta!!!
LEHET +HD csomagba menni minden további nélkül. Jót nevetett mikor mondtuk, hogy azt mondták nem lehetséges. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#49498) wmati válasza ludsimon (#49497) üzenetére


wmati
addikt

Lecserélték az X200T 80GB-os set top boxot egy nagyon pici, teljesen halk 320GB-os Cisco ISB2231MT -re.

Ezzel legalább jobban jártál Toshiba 2.5 320gb sata hdd van benne.

(#49499) ludsimon válasza wmati (#49498) üzenetére


ludsimon
veterán

Igazából most a router dolog aggaszt, mert ha switchbe kötöm a TP-Linket akkor meg kb semmi értelme nem volt megvenni.

undefined

(#49500) r3dsnake válasza ludsimon (#49497) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Megoldható, ha a WAN-nál static address-t állítasz be, viszont akkor tovább fog natolni egy másik alhálózatba így net felől semmilyen belső eszközt nem fogsz tudni elérni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.