Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41751) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Próbálom megoldani a torrent klienst a Download Station-ben, de nincs seed-em. Az alap beállításokat használom. TCP 16881, DHT UDP 6881. Mindkettőt beállítom a router-en port forwardba.
Port tartomány: 16881, port típus TCP, cél: a NAS IP-je, Helyi port: 16881
Port tartomány: 6881, port típus UDP, cél: a NAS IP-je, Helyi port: 6881
És mégis zartnak mutatja. Mi lehet a probléma?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41752) gyugyo79 válasza toth_janika (#41751) üzenetére


gyugyo79
addikt

1 tipp :Tüzfalon is nyitni kell nem elég a port fw.
1javaslat: DHT - t hagyd.Ne használd.

[ Szerkesztve ]

(#41753) gyugyo79 válasza shownomarcy (#41750) üzenetére


gyugyo79
addikt

Írj a Synologynak, hogy kezeljék ezt jól. Addig vagy kiveszed, hogy erről kapj értesítést de akkor nem kapsz akkor se ha más az ok vagy együtt élsz vele.

(#41754) toth_janika válasza gyugyo79 (#41752) üzenetére


toth_janika
őstag

A tűzfalat kikapcsoltam, ahogy a DHT-t is. Viszont továbbra is zárt a port :(

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41755) gyugyo79 válasza toth_janika (#41754) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mivel ellenőrzöd?
"a tűzfalat kikapcsoltam" a routeren vagy a NAS -on vagy mind a 2 -n ?
+ nem a kikapcsolás a legtutibb megoldás, max a teszthez, hogy az okozza e hanem a port nyitása ahhoz amihez kell. Ha beírod a routered típusát lehet lesz itt olyan aki tud segíteni, mert van amelyikbe külön kell tűzfalon engedélyezni az ilyet meg van amelyikbe nem.

(#41756) hackeeeee válasza Ringman (#41746) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ahogy sejtettem, elvileg az van, hogy a javítását majd az a webshop intézi, csak, aki eladta. Mert a hivatalos disztibutorok nem foglalkoznak a más által eladott termékek gariztatásával. Ami hosszadalmasabb lehet.

De persze a vevő mindig kiküldheti Tajvanra, a gyártói garancia működik ilyen módon, számlával együtt.

Véleményem szubjektív...

(#41757) toth_janika válasza gyugyo79 (#41755) üzenetére


toth_janika
őstag

A tűzfalat a routeren kapcsoltam ki. Frissítés után open lettem. Így biztos, hogy a routeren kell módosítgatnom... :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41758) gyugyo79 válasza hackeeeee (#41756) üzenetére


gyugyo79
addikt

De ugye egy ponton ők is egy disztribútoron át veszik csak nem Magyarországin ezért egy + kör van az egészbe amíg ők oda eljuttatják ezért nem is feltétlen kezdik tákolni hanem küldik tovább. Meg a rizikójuk a végén az utolsó pár napba az átfutás miatt ...
Aztán, ugye a végén lehet mind a 2 iránynak ugyan az a vége (ugyan az az európai szerviz) és még a + körrel is lehet gyorsabb az egyik mint a másik de ha mindenki megtesz mindent akkor nem szabadna ...
De míg az egyikbe van egy csomó HA a hivatalos viszonteladótól vettnél nincs. :)

(#41759) Ringman válasza hackeeeee (#41756) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi hogy utánajártál!

(#41760) hackeeeee válasza Ringman (#41759) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs mit. :R

Szóval, ami a javaslatom, ha nem hivatalos disztribuciótól jön, akkor esetleg érdemes direktbe a syno-hoz küldeni, ha RMA-ról lenne szó, ami viszont költséges, viszont lehet még úgy is gyorsabb, mintha az üzlet intézné.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41761) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#41749) üzenetére


Sickboy25
addikt

Sziasztok!

És most vettem észre még valamit. A file station-ből eltűnt a videó megosztott mappa... a Megosztásoknál látja...

Ez mitől lehet vagy hova tűnt??

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41762) hackeeeee válasza Sickboy25 (#41761) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugyan azzal a felhasználóval nézed a megosztások között, mint akivel belépsz a nasra?

Véleményem szubjektív...

(#41763) Sickboy25 válasza hackeeeee (#41762) üzenetére


Sickboy25
addikt

Most minden eszközről töröltem, minden beállítást. És próbálgatom.

Viszont a TV-ken meg látja simán...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41764) hackeeeee válasza Sickboy25 (#41763) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őőő.. A TV nem a médiaszerver tartalmát látja?

Véleményem szubjektív...

(#41765) Larry303


Larry303
addikt

olyan kérdésem lenne a gurukhoz, hogy egy ds718+ melyik csomaggal tudom egy irodai környezetben használt dokumentumok verzio kezelését megoldani....fontos lenne, hogy a windowsos fájl előzményekben látszódjon, ne csak a syno web felületén lehessen böngészni őket...felülírás véletlen törlés stb...illetve, ha van tipp, hogy a verziok mellett hogyan készüljön a biztonsági mentés az is érdekelne....nem szeretném feleslegesen pazarolni a helyet, de szeretném ha biztonságban lennének az adatok, mind user hülyeség, mind virus, mind hw hibától.
ha valaki felvázol nekem erre egy ötletet azt megköszönném :)
kicsit elsőre sok volt most a cloud station vs hyperbackup vs replication

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#41766) gyugyo79 válasza Larry303 (#41765) üzenetére


gyugyo79
addikt

Még sose használtam így (csak saját gépre másik meghajtóra) de be lehet állítani, viszont teszteld azért előtte!
Win 10 fájl előzmények beállítása: Link és a NAS egy megosztását választod.

Ha nem a Windowsos akkor a Cloud Station Backup Windowsos kliensébe is van fájl előzmények kezelő amivel a beállított könyvtárakról NAS -ra készült mentését lehet kezelni.
Azt kell tudni, hogy ha beállítod XY könyvtárra a Cloud S. Serverbe vagy a Drive RK részében a fájl verziókat az SMB -n át használva a mappát is működik. Viszont a saját meghajtó (homes user saját mappa csak a CSS/Drive saját almappájától).

Igazából a Windowsosat a vírusok első körbe 0-ni szokták a Synologysra speciálisat kellene írni ...

De akár kombinálhatod a 2-t és akkor a Synologysal csinálsz egy nem SMB useral mentést ezért azt a Vírus az adott gépről nem éri el míg a minden napi user hülyeségre meg ott a windowsos (ha jól működik hálózati meghajtóra).
Nem mindegy mekkora fájlokkal dolgoznak stb . Minden képen teszteld a Synologys nagy fájloknál van, hogy nem jól működik. Példa erre egyik helyen minden nap 3 alkalommal készít a gép egy MozBackup mentést a Thunderbirdről és ezt kellet volna a CSB -nek átmenteni a Synologyra fájl előzményekkel (könyvelő iroda 3. kódoló vírus után hely nem számít :) ...). Igen ám de a CSB a 8 GB -os fájl elkészítése közben is csinált róla mentést 2-3-4-5 GB -nál és ezeket mind fájl előzménynek így hiába volt a fájl előzmény mert csinált 4 használhatatlan verziót ....

Ezért mindig le kell éles használat előtt tesztelni nehogy kellemetlen meglepetés legyen :)

De pld van egy cég ahol 30-40 ember használja úgy, hogy ez be van állítva 3 könyvtárba amibe dolgozhatnak (nem saját hanem mind 1 useral ment a NAS-ra)és tökéletesen működik baj esetén a rendszergazda állít vissza és mert csak world - exel meg hasonló doksikkal dolgoznak évek óta jól elvannak.

De a lényeg, minimum nap végén vagy hetente stb. de legyen egy másik eszközre mentés készítve arról ami fontos ....

[ Szerkesztve ]

(#41767) crips15


crips15
csendes tag

Sziasztok!

Most kaptam egy mailt és egy értesítést, hogy egy ismeretlen ip-t blokkolt a NAS mert nem sikerült bejelentkeznie a NAS szolgáltatásba 3x és 5 percen át - és természetesen nem én voltam.
Kezdjek aggódni? Vagy mit tehetek?

Előre is köszönöm!
Crips

(#41768) #56573440 válasza crips15 (#41767) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mert a gyári 5000-es portot használod. A routerben pl a beállított portforward külső oldalát írd át másikra, valahol 50000 körül. Ez kb a legegyszerűbb. Utána értelem szerűen a nasneve.ssnology.me:ujport néven éred el jobb esetben...

(#41769) crips15 válasza #56573440 (#41768) üzenetére


crips15
csendes tag

Köszönöm! A NAS-nél is tudom a portot változtatni nem? És akkor a routernél engedélyezhetem a UPNP? Vagy az így sem ajánlott? Ha nem akkor a plex-et, hogyan érhetem el külső helyről?

(#41770) hackeeeee válasza crips15 (#41769) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az upnp használata nem ajánlott.

Nas-on módosítod a HTTP ill. HTTPS portját, és utána a megcsinálod arra a portra a porward-ot a NAS ip-jére.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41771) crips15 válasza hackeeeee (#41770) üzenetére


crips15
csendes tag

Akkor hogyan tudom távolról elérni a Plexet?

Előre is köszi.

(#41772) gyugyo79 válasza crips15 (#41771) üzenetére


gyugyo79
addikt

Beállítasz egy port átirányítást a NAS -ra. A 32400 -as port kell a PLEX -nek. Vagy lehet más is de azt a haladóba be kell írni a kézzel megadott publikus portnak és akkor is a NAS 32400 -as portjára kell ráirányítani a megadott portot.

(#41773) WaterWave válasza crips15 (#41771) üzenetére


WaterWave
veterán

32400 portot nyisd ki, én is így használom

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41774) Stanley-B. válasza Stanley-B. (#41519) üzenetére


Stanley-B.
őstag

update:
Az NF-S12A FLX Noctuát kicseréltem NF-P12-re, ezzel viszont már tökéletesen megy a DS1817+.
Úgyhogy lehet cserélgetni, de nem mindegy mire.
DS1515 megy az NF-A8 FLX-szel, DS1817+ pedig NF-P12-vel.

Mindkét modell halkabb mint a gyári venti sokkal, merevlemez hőmérsékletek is csökkentek.

[ Szerkesztve ]

(#41775) Csabroncka válasza Stanley-B. (#41774) üzenetére


Csabroncka
addikt

Szerintem a "csökkentett" sebességű (7-9-12) ventik nem jók hozzájuk, valószínűleg az alaplap által leadott áramerősség nem elég a meghajtásuk - hangban és hőmérsékletben nekem is hasonló a tapasztalatom.

"in medias res"

(#41776) pleszi


pleszi
csendes tag

Hello!

Webmin installálással van problémám DS216J-re "DSM 6.1.6-15266 Update 1" alá. Korábban már felraktam, és használtam is hónapokig, majd mostanában egy idő óta nem frissíti magát a webmin. Elindul a frissítés, majd hibaüzenettel leáll. Gondoltam egyszerűbb eltávolítani, és újra felrakni a legfrissebb változatot, de ez is hibát jelez, majd közli "Installation successfull", csak éppen nem működik. A hibajelzés a PERL csomagra hivatkozik. Gondoltam azt is felteszem újból, de azt annyi alkalmazás használja, amiket nem szeretnék mind eltávolítani. Lassan ott tarttok, hogy az egészet újra kellene installálnom.Furcsállom, mert hónapokig ment anélkül, hogy bármihez hozzányúltam volna, és a Synology termékek nem arról híresek, hogy olyan gyakran újra kellene installálni őket.

Van ebben valakinek tapasztalata?

Előre is köszi.

István

István

(#41777) Sickboy25 válasza hackeeeee (#41764) üzenetére


Sickboy25
addikt

De a TV igen. De ez csak egy szösszenet volt.

Most a legfontosabb, hogy hova a fenébe tűnt a file station-ből a videó mappa? ! :- ) Eddig ott volt meg tudtam nézni mi van benne stb..

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41778) gyugyo79 válasza pleszi (#41776) üzenetére


gyugyo79
addikt

De webmin nincs is Synologyra a Synologytól tudtommal. Viszont készült több változat is pld.: ez meg ez meg ki tudja még mennyi. A készítőnek kellene a Synology változásait lekövetni, vagy a hibákban is ő tudna segíteni jobban bár látod a forum.synologyn se sok sikerrel járt a kérdező.
Viszont itt szerintem több sikerrel jársz ha ezt a változatot használtad volna.

(#41779) Borisz76 válasza Sickboy25 (#41777) üzenetére


Borisz76
veterán

A " gyári " videó mappát keresed? Vagy olyat amit te hoztál létre?
Lehet csak a File Station bal oldalánál kell a " gyökér " elérésre kattintanod.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41780) Sickboy25 válasza Borisz76 (#41779) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen a gyárit...

Ezt látom, innen hiányzik:

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41781) Mezga Aladár válasza Sickboy25 (#41780) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Az első telepítéskor létrehozza a gyári mappákat de legkésőbb akkor ha olyan alkalmazást telepítesz aminek az az alapértelmezett mappája. A ds audio a music a dsvideo a video mappákat hozza létre. A dlna szerver az összes médiához tartozó mappát. Ha nincs app akkor le is lehet törölni.
Egyébként nézd meg a megosztott mappák jogosultságoknál, valószínűleg elrejtetted saját magad elöl.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#41782) Sickboy25 válasza Mezga Aladár (#41781) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszönöm megnézem. Elképzelhető, mert a megosztásnál látom...

Oké már látom is :-) Speciális engedélyeket kikapcsoltam, valamit ott mokolhattam el:-)

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41783) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!
segítséget szeretnék kérni.
NEM dolgoztam még soha biztonsági kamerákkal, viszont szeretnék 2dbot.
egyet a bejárati ajtó elé, másikkal pedig a kertet szeretném rögzíteni.

mit ajánlotok? milyen kamera lenne megfelelő? esetleg tudnátok linkelni párat?

synology ds218+ szolgálná ki.

előre is köszi! és sorry a témában való noobságért.

illetve kábelezéssel kapcsolatosan is kérnék egy kis segítséget, felőjítás előtt vagyok, kábeleznék hamarosan, mindegyik kamerának elég egy utp + áram?

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#41784) kulu22 válasza TBMC (#41783) üzenetére


kulu22
aktív tag

Nálam Hikvision-ök mennek évek óta hibátlanul, az utóbbi bő egy évben egy 916+-ra dolgoznak. 4db 3Mp fix és 1db 4Mp PTZ, van egy dedikált purple lemezük. Tápellátáshoz elég egy UTP ha a POE-vel meg tudod oldani (48V kell neki így és egy tápfeladó)

(#41785) hackeeeee válasza Mezga Aladár (#41781) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezért kérdeztem a felhasználót már az elején.. :) De a lényeg, hogy meglett.

Véleményem szubjektív...

(#41786) Stanley-B. válasza Csabroncka (#41775) üzenetére


Stanley-B.
őstag

igen valószínűleg ez lehet a dologban.

[ Szerkesztve ]

(#41787) Larry303 válasza gyugyo79 (#41766) üzenetére


Larry303
addikt

köszi haszonos infok!
a lényeg, hogy a kb 10-20 useres környezet az a syno egy sharejéből dolgozna...viszont fonts lenne, hogy itt vhogy menjen a version history, ha vki felülírja vagy törli stb
tehát ezek a fájlok nem a kliens gépeken lennénk...a napi mentést egy másik nasra csinálnám esténként rsnycel
nekem az első problemára kell a legjobb megoldás

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#41788) gyugyo79 válasza Larry303 (#41787) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha nem kell a windows jobb egérgombos menüjébe az előző verziókhoz akkor van több út is ha kell akkor csak az van, hogy beállítod a Windowsokban a Synology egy mappáját a vezérlőpult -> fájl előzményeknél.
Remélhetőleg azért lehet hálózati mappára beállítani mert jól működik de nekem nincs tapasztalatom vele de ezt mint írtam a jól megírt vírusok kezelni szokták :).
Az tuti, hogy Server 2012,2008 az jól megcsinálja hálózaton a Shadow Copyt NAS-ra.

Ha nem, és tudnak egy/több de a lényeg, hogy megadott könyvtárba dolgozni a felhasználók és elég gyors a hálózat akkor SMB -n felcsatolod nekik a munka könyvtárakat amire beállítod a verzió követést.
Ezt te vagy akinek meg van mutatva és van joga pld webes felületről tudja menedzselni baj esetén minta:

Letölthető, vissza állíthatóak az előző verziók.Töröltek vissza állíthatóak.

Vagy.

Ha saját gépen dolgoznak több mappába akkor be kell állítani azokra a könyvtárakra a Synology Backupját. Ez a kliensen keresztül maguknak is tudják menedzselni.

Ezeknél ha egy kódoló végig megy akkor egy verziót vissza lehet lépni és megvan minden (persze nem egy gombnyomás )

De ezek ugye lehetőségek, te tudod a neked legjobbat kitalálni, azt feltétlen le kell próbálni és ha hibátlan mehet élesbe ahol még úgyis kiderülnek hiányosságok amit leleményes felhasználók tudnak összehozni de remélhetőleg kezelhetőek :)

Talán jobb ha te leírod majd, hogy hogy találtad ki és beírja ha valaki tud jobbat / vagy valami miatt tud buktatóját stb. ;)

[ Szerkesztve ]

(#41789) pleszi válasza gyugyo79 (#41778) üzenetére


pleszi
csendes tag

Valóban nincs hivatalos verzió, de én spéci kedvelem a webmin-es felületet.

A legutolsó változatot használtam, és azzal jártam így, de megnézem a másik két ajánlásodat is.

Köszi az eddígi segítséget.

István

(#41790) Nestor16


Nestor16
senior tag

Üdv.

A photos alkalmazás (mappa) alá bemásoltam a 80 GB családi képeket, videókat. A képek természetesen jól megjelennek. A videók nagy részét még régebben átkonvertáltam mkv-ra, ezt találtam jónak a HandBreak konvertálóval, hogy kisebb helyet foglaljon. A photos alatt viszont nem támogatott a formátum, nem játssza le. Konvertálni sem tudta. Viszont én egy nagy mappában tárolom helyszín szerinti mappastruktúrában az anyagokat szóval nem igazán megoldás, hogy a DS Video-t is ráállítsam erre a mappára, egy alkalmazással szeretném ha lehetne kezelni.
A Moments lenne még jó, viszont azt sem lehet ráállítani más mappára, csak a sajátjából olvassa ki. Vagyis ez kérdés is, valóban jól gondolom-e. Ettől függetlenül érdemes tennem egy próbát, hogy átmásolom a Moments alá is, működni fog vajon?

Üdv, Dávid

(#41791) Nestor16 válasza Nestor16 (#41790) üzenetére


Nestor16
senior tag

Pontosítanék, külső lejátszóval mennek a videók is, bár indexkép nélkül kicsit csúnyácskák így is. :)

Üdv, Dávid

(#41792) gyugyo79 válasza pleszi (#41789) üzenetére


gyugyo79
addikt

Semmi baj azzal, hogy szereted meg használod én is halom dolgot használok amit nem a Synololgy készít. Ezért félre nem értsd nem azért írtam, hogy az baj :)
Én csak azért írtam, hogy nem a Synology készítette a csomagot mert írtad, hogy " Synology termékek nem arról híresek, hogy olyan gyakran újra kellene installálni őket", szóval ahonnan a csomag van ott kell ilyenkor a Synologyhoz alkalmazkodni (sajnos mert el is tudja venni egy egy csomagokat Synologyra fordító kedvét amikor a Synology sokat variál).
Én azokat se ajánlottam, csak példának írtam, hogy webminből is készült sok és az javasoltam, hogy ha ott githubon kérdezel mert azt használod akkor kapsz esetleg jó segítséget gyorsabban, hisz ott az ezt fejlesztők és használók vannak :)
Simán lehet, hogy a Synology még a 5.24-es Perl -t használja a legújabb webminnek meg kellene már az újabb de ez csak egy példa nem a hiba oka !!!
A Synology a 6-tól elégé szét variálta a jogosultságokat és pld. el tudják veszíteni a külső fejlesztők által futtatott alkalmazások a jogosultságukat akár egy Synology frissítés alkalmával is stb.

[ Szerkesztve ]

(#41793) claire78


claire78
senior tag

Kint van a 6.2 RC?

(#41794) WaterWave válasza claire78 (#41793) üzenetére


WaterWave
veterán

nem tudok róla

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41795) WaterWave


WaterWave
veterán

utánaolvastam.. elvileg:

(2018-5-8)

What's New in DSM 6.2 RC (6.2-23731)

Storage Manager
Provided an option to change stripe cache size when the RAID type of Storage pool is RAID 5, RAID 6, RAID F1, or SHR (three disks or above).

Bug fixes

Improved the first-time installation flow of DSM.
Enhanced the stability of Btrfs Snapshot Replication.
Enhanced SMB stability during device migration.
Fixed an issue where a file’s last updated time may be incorrect when browsing on Spotlight.
Default setting of HDD hibernation on all RackStation is off to enhance the stability.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41796) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Nektek mind a 2-töknek olyan NAS -a van amin tudnátok Virtuálisan nézni folyamatosan a bétát (Ha jól tudom). Szoktátok ? Ha igen akkor nektek bejön? Nekem pld. az új csomagkezelő abszolút nem tetszik pld.
Amúgy itt a Synologys reklám hozzá

(#41797) WaterWave


WaterWave
veterán

bétával eleve nem foglalkozom mert nem végleges, és sose szeretem az ilyen verziókat...
Viszont nem tudom mit maszatolnak vele, mert a 6.2 véglegesnek már áprilisban meg kellett volna jelennie....

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41798) Borisz76 válasza WaterWave (#41797) üzenetére


Borisz76
veterán

Inkább maszatoljanak vele mint , hogy idő előtt adják ki , félkészen.

A Win 10 topikot olvasgatom de szinte minden 2. hozzászólás csak probléma.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41799) a.gabriel válasza a.gabriel (#41728) üzenetére


a.gabriel
tag

Segítséget szeretnék kérni a Firefox plugin Synology Download manager-el kapcsolatban.

A plugin felrakása rendben ment, beállítottam amit kért, hogy a Nas-hoz tudjon csatlakozni.

a testet lefuttatom, és minden OK vele.

de ha egy torrent letöltést el akarok vele indítani (torrent link > jobb klikk > download with download station

Akkor hibát ír ki >

ha itt megadom a elérésnek > 198.168.1.8/Download Station akkor már a teszt sem megy le, hibát ír ki conneection failure (unknown reason)

Mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

A minőség az nem véletlen!

(#41800) claire78 válasza WaterWave (#41795) üzenetére


claire78
senior tag

Moments-nek volt egy frissítése és ez volt a Change Log-ban, h kompatibilitás az 6.2 RC-hez.
Innen gondoltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.