Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41201) Sanya válasza e90lci (#41200) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ami 500 megás nettel néhány perc alatt megvan. Nem élnek a korlátozás lehetőségével.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#41202) BrandonXXV válasza e90lci (#41200) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Eddig ilyet nem tapasztaltam,hogy korlátoznának 300 Gb-nál. És csak a torrentnél tapasztalom ezt, Xbox pl simán leszed jelen pillanatban is egy 30-40 Gb-os játékot

(#41203) gyugyo79 válasza WaterWave (#41198) üzenetére


gyugyo79
addikt

Egy javítás.
Kiírja az egyéb hiba üzeneteket is a trackerről pld.: could not connect, stb. nem csak 2 állapot van kezelve.
Ez nélkül szét is csúszik az adott sor a táblázatba ha nem Success vagy unregistered.

(#41204) BrandonXXV válasza BrandonXXV (#41202) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Még mindig nem tudom hol keressem a hibát, a routerben, vagy a NAS-ban (DS215j)

(#41205) Véreshurka válasza BrandonXXV (#41204) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Próbáld meg, hogy gépről töltesz le valamit. Ha ott megy, akkor a router hibáját ki is lehet zárni.

El Psy Kongroo

(#41206) gyugyo79 válasza BrandonXXV (#41204) üzenetére


gyugyo79
addikt

1. " UPC connect box, az le lett frissítve" mielőtt a lassulás tapasztaltad vagy utána? A Port átirányítás megmaradt a frissítés után? Nem raktak át IPv6 -ra?
-> UPC -s eszközökkel foglalkozó fórum rész.

2. Ha a DS -d felfrissült mielőtt a Synology vissza vonta a 3.8.8 - ... -t akkor az is okozhatja. Egy pár hozzá szólást olvas akkor vissza vagy keres rá itt a fórumba a megoldásra.

[ Szerkesztve ]

(#41207) claire78 válasza gyugyo79 (#41206) üzenetére


claire78
senior tag

2. Nálam tegnap frissült a 218+-on, úgy hogy nem is jelezte. Nem is működött, a titkosítást kellett kikapcsolni, ahogyan másoknál is.

(#41208) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

Sziasztok,

egy olyanban kérném a segítségeteket, hogy ftp szolgáltatást is használok a nasomon. Adminnal jelentkezem be ftpn keresztül, látom az összes megosztott mappámat, de se létrehozni se törölni nem tudok egyik megosztáson belül sem mappát, viszont a meglévők közül bármelyik mappába tudok írni olvasni törölni. Ha létrehozok filestationba egy mappát azonnal látom ftpn keresztül és utána tudok bele másolni... Mitől lehet ez?

köszi!

LACI

www.bugalaszlo.hu

(#41209) Borisz76 válasza bugalaszlo (#41208) üzenetére


Borisz76
veterán

Otthon van a pc és a nas egy hálózatban?
Ha igen , akkor csatold fel hálózati megahajtóként a köteten létrehozott Megosztott mappát, mappákat.
Aztán TC-el lehet bennük garázdálkodni.....

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41210) gyugyo79 válasza claire78 (#41207) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát az nagyon furcsa mert nekem ugyan a 3.8.8 -3500 van fent de legújabbnak még mindig a 3.8.7 -3490 -est látja a csomagkezelő (918+) .

Meg a Synology-nál sincs kint a Realease Notes -ba csak 3.8.7 -3490 -ig.
Meg ide se rakták vissza még.

Szóval az megint valami hiba szerintem ha bizonyos modelleknek kiengedik/kiment a 3.8.8 -3500 -t főleg, hogy akkor a rossz verzió még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#41211) Borisz76 válasza gyugyo79 (#41210) üzenetére


Borisz76
veterán

Most meglestem.....nálam is ez a helyzet ( 2415+ )

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41212) lewisfm


lewisfm
aktív tag

Sziasztok!

Video Station alatt a sorozatokat felismerésével van gondom, ebben szeretnék segítséget kérni!
Pontosabban a sorozatokat felismeri, de a speciális, egy évadhoz sem illeszkedő részeket nem.

Ezeket hogyan kell elnevezni, milyen mappa struktúrába kell szervezni?
Már próbáltam az S00 beillesztését is, de külön sorozatnak veszi, nem az eredeti sorozat részeként, nem a "Specials" alatt hozza.
Illetve pontosítok: Több ilyen külön epizód is van egy sorozathoz, s egyet!!! felismert, a többit pedig nem.
Pedig nincs is a nevében az S00.

Előre is köszi a segítséget,
LewisFM

(#41213) lewisfm


lewisfm
aktív tag

Sziasztok!

A Video Station-el kapcsolatban van még egy kérdésem:
Használt már valaki TV tunert ezen keresztül?
Csak mert nekem elég fapadosnak tűnik, ugyanis a VLC-t akarja használni a böngészőben, Andrioid-on meg nem is sikerül a TV műsorok kezelése.

Ez nekem inkább csak elvi/szükség megoldásnak tűnik.
Csak azért kérdezem, hogy kiderítsem, hogy én bénázok, vagy tényleg vacak a TV (DVB-T) kezelése a Synology/Video Station-nek - mielőtt eladnám az USB-s Leadtek TV Tuner-emet....

Köszi,
LewisFM

(#41214) #29810560 válasza lewisfm (#41213) üzenetére


#29810560
törölt tag

"Csak azért kérdezem, hogy kiderítsem, hogy én bénázok, vagy tényleg vacak a TV (DVB-T) kezelése a Synology/Video Station-nek"

Nemigen használja senki sem, mert csak USB csatlakozású (ill. talán LAN Ethernet csatlakozós, de ez utóbbiban nem vagyok biztos) DVB-T tunereket kezel és a Conax kódolt adásokhoz (Mindig TV Extra csomagok) ráadásul CI CAM-os tuner is kell. (Ennek hiányában pedig csak a 8 db közszolgálati/kereskedelmi Free To Air Mindig TV adás lenne nézhető.)

Én használom a NAS-t TV nézésre/rögzítésre/streamelésre, de ezt a komplett 3rd party megoldást használom és FTA DIGI DVB-C szolgáltatással. (... mert, a prémium kódoltakat nem kezeli a tuner, nincs benne CI+ CAM fogadó.)

[ Szerkesztve ]

(#41215) gyugyo79 válasza lewisfm (#41212) üzenetére


gyugyo79
addikt

Csak egy különkiadások része van tehát nincs XY évad karácsonyi különkiadása stb.
Évad (S00):0 -ba kell rakni amit ide akarsz csoportosítani és utána lehet a részeket számozni (E01,E02 stb.) Nem kezeli / keresi le ezeket se rendesen ezt kézzel kell megadni/ lekeresni legtöbbször.

Ami nem jó annál videó adatok szerkesztése és ott add hozzá a már meglévő sorozathoz (választás létező ...)
és adj egy 0 -ás évad számot meg egy epizód számot annak megfelelően, hogy a különkiadásoknál hanyadik helyen szerepeljen. A címét stb meg vagy lekeresed vagy megadod.
Igazából nem is a fájl elnevezéssel érdemes ezért játszani, hanem a VS -be meg kell csinálni az ilyeneket sajnos.

A DTV részét egyszer néztem de nagyon fapad volt. Nekem úgy rémlik ment a stream böngészőbe meg gépen futó mpc-hc meg vlc -be is meg tudtam nyitni az adást. De annak aki látott már rendeset annak fizikai fájdalom úgyis a használat. Kb mint jelenleg a PLEX megoldása.
NAS-ra én egy normálisat láttam eddig és az a DVB-Link volt most, hogy TV-Mosaic lett/lesz nincs webes felület csak kliensekből használható. Ha tehát a webes felület nem fontos és fizetnél is esetleg a programért akkor ezt nézd meg : https://tv-mosaic.com/en/ (lehet, hogy még ingyen tesztelhető meg is tudod nézni milyen ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#41216) allein


allein
addikt

Sziasztok. Synology eszköz garancia időtartamát, le lehet ellenőrizni valahol online?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#41217) appel válasza gyugyo79 (#41210) üzenetére


appel
őstag

Nem a 3.8.8-at vonták vissza, mert okozott némi fejtörést 1-2 embernél? Nálam spec. működik, úgyhogy nem zavar, de volt itt róla szó pár napja.

(#41218) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#41215) üzenetére


gyugyo79
addikt

Viszont ha már PLEX és tudom, hogy itt is vannak PLEX PASS -al rendelkezők. Egyszer talán ugye elkészül majd a PLEX Live TV-hez is a "rendes nézet" = Grid View amivel használhatóbb lesz :)
Akinek van mellette otthon enigma2 boxa és még nem futottak volna ebbe bele azok ezt nézzék meg.
Jó pár napja használom tesztből és teljesen jól működik . 2 tunerét adtam át a boxnak a pluginel UPC Direkt full csomagal . Így a PLEX már egy HomeRun -hoz hasonlóan kezeli így a kódolást a box elvégzi a PLEX már mint FTA kap mindent és simán nézhető a teljes csomag PLEX -ben bárhonnan böngészőbe, vagy a PLEX Live Tv-t kezelő klienseibe is.

(#41219) gyugyo79 válasza appel (#41217) üzenetére


gyugyo79
addikt

De igen. Azért van az, hogy nálad is valószínűleg újabb csomag van fent mint ami a legújabb a csomagkezelő szerint :)
Nálam is jó szerencsére.

(#41220) gyugyo79 válasza #29810560 (#41214) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem kell ám feltétlen a Mosaic -hoz CI CAM. Van Synologyra FTDI driver (http://jaspr.kastner.wtf/) / PCSC meg OSCAM (http://synology.nimloth.pl/?fulllist=true)meg stb. amivel lehet a kártyaolvasót - kártyát kezelni. Ehhez meg a DVB Link/ TvMosaic tud a DVBJCAM -al kapcsolódni még Synology NAS ra is fordítottak belőle :)

Persze nem a DIGI -hez vagy CI + -os szolgáltatóhoz jó ez! De pld mindig Tv / UPC D. megfelelő kártyával a magyar szolgáltatók közül használható ha valaki be tudja állítani és van is hozzá kedve és tudása.

[ Szerkesztve ]

(#41221) #29810560 válasza gyugyo79 (#41220) üzenetére


#29810560
törölt tag

OK! Kösz! :R

Erről nem tudtam, de hasznos info. :K

(Kár hogy a CI+-t nem lehet szoftverrel helyettesíteni. ... mert, nálam a DVB-T nem játszik. Se kódolatlanul, se kódoltan.)

(#41222) BrandonXXV válasza gyugyo79 (#41206) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Igen, ez a megoldás, csak nem néztem vissza elég hozzászólást, de megtaláltam a leírást. Köszi!

Most teszem vissza a régebbi verziót, remélem segít...

(#41223) WaterWave válasza gyugyo79 (#41203) üzenetére


WaterWave
veterán

frissítettem főnök :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41224) WaterWave válasza gyugyo79 (#41210) üzenetére


WaterWave
veterán

nálam is ugyanigy van

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41225) lewisfm válasza gyugyo79 (#41215) üzenetére


lewisfm
aktív tag

Sziasztok!

Köszönöm a TV tuneres válaszokat, nekem ezek alapján leginkább felejtős.
Remélem nem haragszik érte senki:
Leadtek DTV DONGLE H (HYBRID) USB külső BOX, mpeg4, Tv tuner eladó

(#41226) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Már elindult a letöltés, a régebbi verziót vissza rakva.
Viszont még mindig csak 2-2,1 MB/s a letöltés egy 240-es UPC net mellett. Ezzel tudok kezdeni valamit?!

(#41227) bugalaszlo válasza Borisz76 (#41209) üzenetére


bugalaszlo
csendes tag

Nem távolról próbáltam... Itthon fel vannak csatolva ott működik tökéletes a létrehozás, távolról elérem a NAS-t belépek ott filestation ott is tudok létrehozni, egyedül ftpn távolról nem...

www.bugalaszlo.hu

(#41228) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Összeraktam a hetekben egy kis NAS-t, amin Xpenology fut eddig teszt üzemben RAID1 (ne kérdezzétek, miért ebbe került...) kötetben 2db 500GB-os HDD-vel (a rajtuk lévő dokumentumok, adatok nem lényegesek). Ma megérkezett bele a normál üzemre szánt 2db WD Red HDD, amit jelenleg be is pakoltam a gépbe és egy 2. kötetként RAID0-ban hoztam létre. Ezzel a célom az lett volna, hogy a DSM-ben ne kelljen mindent újra letölteni/beállítani , de szeretnélek megkérdezni benneteket, hogy jó megoldáson töröm-e a fejem? Ezek után kivehetem a 2 500GB-os lemezt és minden meg tovább gond nélkül a DSM-ben, vagy más megoldáshoz kéne folyamodnom? Most még az sem nagy probléma, ha 0-ról kéne újraindulni, de ha nem muszáj, akkor inkább kihagynám.

Grátisz kérdésem, hogy próbálgattam a backup stationt és a sima drive-ot is beállítani DDNS-sel, de a Windows10 klienst az Istennek sem sikerült eddig beállítanom, miközben az Androidos kliens tökéletesen működik és webes felületen is elérem a DDNS cím használatával a drive-ot. Erre esetleg van valami megoldás? Az eddigi netes kereséseim nem jártak eredménnyel.

OpenVPN-t, FTP-t beállítottam már, de ezzel valahogy eddig nem boldogultam. Ma éppen a WebDav-val kísérleteztem a kevés szabadidőmben, de eredménytelenül.

Köszi előre is a segítséget!

Paci

[ Szerkesztve ]

(#41229) Borisz76 válasza Pacee87 (#41228) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha telepítettél alkalmazásokat - Video Station, Audio Station , Photo Station, Download Station stb... mielőtt beraktad a 2 db új hdd-t - akkor minden alkalmazás az elérhető azaz az első kötetre kerül.

Az újonnan berakott lemezekből lett a kötet 2.

Ha az első kötet lemezeit MOST kiveszed , akkor a telepített alkalmazások megszűnnek működni!
Azokat újra kell telepíteni. Valamint ha jól gondolom , akkor az lesz az új kötet 1.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41230) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Segítsetek ötletelni, mar egyszer volt terítéken nálam. Mikor megvettem a Syno 216 se NAS-t pár hónapja, semmi gond nem volt vele az égadta világon.

Pár hete kezdte, hogy amit elindítok filmet nagyon erőteljesen elkezd szaggatni. Csak 1080p-s mkv-kat nézek, eddig hiba nélkül. Volt olyan is, hogy megállt és töltött.

Így használom: Felraktam a média szervert a NAS-re és a TV-vel próbálom lejátszani. Valamikor megy egész sokáig, de van, hogy azonnal szaggat. PLEX fent van, de nem használom, le is van állítva. Próbáltam TV-boxon keresztül, de úgy is szaggat.

Mi lehet a gond?

Köszönöm a segítséget!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41231) #29810560 válasza Sickboy25 (#41230) üzenetére


#29810560
törölt tag

Dróton kapcsolódnak az eszközök (TV, TV Box) a NAS-hoz? :F

[ Szerkesztve ]

(#41232) caris1 válasza Sickboy25 (#41230) üzenetére


caris1
tag

A NAS és a TV is kábelen csatlakozik a hálózathoz? A 216se nem egy erőgép, de a full HD filmlejátszást ki kell, hogy szolgálja.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#41233) Sickboy25 válasza #29810560 (#41231) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen kábelen kapcsolódnak a hálózathoz...

caris1: Igen tudom, hogy nem erőmű, de mikor választottam csak ez volt a feltétel, hogy akár nagyobb felbontású filmeket is tudjak róla nézni...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41234) gyugyo79 válasza Sickboy25 (#41233) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azért ha csak ez volt a felvétel akkor vehettél volna erősebbet is. Mégis ezt választottad, nem ? Nem hiszem, hogy innen a fórumról bárki azt állította volna, hogy az SE a legideálisabb választás nagy felbontású filmek átalakítására, ha olyan platformon és formába szeretnél valamit nézni amit a kliens nem támogat, ráadásul ezt még a Synology se állítja ... ;)

De ami a lényeg. Nem mindegy, hogy nézed/néznéd a NAS-ról ezeket ha SMB/NFS -el felcsatolod a megosztott mappákat és a lejátszó ezen át éri el a tartalmat akkor persze, hogy szinte bármilyen NAS jó hisz csak egy adat átvitel van.
A DLNA /Stream egész addig jó amíg csak egy direkt átvitel van, viszont ahogy a szerver megpróbál segíteni a kliensen való lejátszásban azzal, hogy az onnan kapott információk és a neki le programozott infók alapján átalakítja a képet/hangot vagy csak másik konténerbe rakja a meglévőket máris számít a teljesítmény. a Feladatok száma és összetettsége meg befolyásolja az eredményt.

Amikor be van lassulva csinálj egy képet az erőforrás figyelése->feladatkezelő részről, úgy hogy processzor% szerint van növekvőbe rakva meg a folyamatokról is.

Ezeket látva könnyebb tippelgetni mi lehet a jó megoldás.

(#41235) urbi107


urbi107
tag

Synology ds118-on melyiket érdemes használni letöltésre?
Transmission vagy download station.
Melyikbe mennyi lehet az aktív torrent?

(#41236) allein válasza urbi107 (#41235) üzenetére


allein
addikt

Tárhelytől is függ szerintem. Én DS-t használok és most tartok 4000+ aktív torrentnél :DDD

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#41237) Sickboy25 válasza gyugyo79 (#41234) üzenetére


Sickboy25
addikt

Koszi szepen!

Arrol csinaltam mar par hete be is szurtam ide... mindjart megkeresem hol van:-)

Nekem igazabol ez a smb/nfs lenne a legmegfelelobb...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41238) WaterWave


WaterWave
veterán

Van új 6.1 verzió
Nagyon elhúzza a 6.2 megjelenését a synology. Foltozzák a 6.1-et napestig.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41239) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#41237) üzenetére


Sickboy25
addikt

Bocsi ez a lan... azt hittem a cpu

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41240) gyugyo79 válasza Sickboy25 (#41239) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ezekről és ahova nyilaztam ott tudod sorba rendezni, hogy felül legyen az esetlegesen lényeges infó. De simán lehet, hogy nem is a NAS a hunyó ...


(#41241) urbi107 válasza allein (#41236) üzenetére


urbi107
tag

A download stationnrk van valami pc-s appja vagy olyan webui ahol csak ip-t és portot kell megadni és nem kell belépni a nas menüjébe?
Köszi

(#41242) wolf13 válasza urbi107 (#41241) üzenetére


wolf13
őstag

Azt hiszem jobb klikk iconján, és megnyitás új lapon.

[ Szerkesztve ]

(#41243) Sickboy25 válasza gyugyo79 (#41240) üzenetére


Sickboy25
addikt

Annak orulnek a legjobban

Folyamatosan szaggat és ez a proci:

Néha felugrik 33% -ra de egy pillanatra csak...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41244) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#41243) üzenetére


Sickboy25
addikt

És így nézett ki a film közben:

Úgy néz ki, mintha a netem purcanna ki :-)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41245) Véreshurka válasza urbi107 (#41241) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Bár még nem próbáltam, de a control panel --> application portal --> application fület lesd meg. Azt hiszem ez erre való... Ha jutsz valamire megoszthatnád majd, mert engem is érdekelne :DD

El Psy Kongroo

(#41246) gyugyo79 válasza Véreshurka (#41245) üzenetére


gyugyo79
addikt

Meg lehet nyitni külön böngésző ablakban. Ki kell pipálni az egyedi álnevet (alapból talán download ) de lehet bármi. A lényeg, hogy ott alá kiírja, hogy így hogy lehet elérni.
E nélkül meg a
https://nasDNScime.synology.me:HTTPSPORT(alap5001)/download/
http://nasDNScime.synology.me:HTTPPORT(alap5000)/download/

Vagy működik ip címel is hasonlóan.

(#41247) gyugyo79 válasza Sickboy25 (#41243) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha ez a kép akkor készült amikor akadozott / töltött akkor 99%, hogy nem a NAS a gyenge láncszem.
A TV is kábellal van a hálózatba kötve és a NAS -és a TV közt egy minimum 100Mbit -et tudó normális hálózati eszköz van ?Van e IPTV vagy hasonló ami bezavarhat ?
Ja és a kép alapján a PLEX fut annak ellenére, hogy azt írtad, hogy nem használod ;)

[ Szerkesztve ]

(#41248) Csabroncka válasza Sickboy25 (#41244) üzenetére


Csabroncka
addikt

Hálózati hiba:
-vagy a kábel/kötés rossz
-vagy a routert kell újraindítani/cserélni

"in medias res"

(#41249) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék webfejlesztő programmal csatlakozni a NAS adatbázisához, de nem jövök rá, hogy azt hogyan kellene... értelem szerűen most nem localhost... Azzal működik szépen a php kód, ha a NAS-on futtatom.

Beírtam a NAS IP címét, azzal nem jó, próbálkoztam portszámmal, de úgy sem jó. A hibaüzenet, csak annyi, hogy azonosíthatatlan hiba. Rossz a portszám :F

no brain, no problem

(#41250) Véreshurka válasza gyugyo79 (#41246) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Valóban! :R Az egyedi port megadás mint lehetőség zavart meg eddig mindig :) Ha van port forward beállítva a routeren de itt is kitöltöm és teljesen más portszámot adok meg az bekavarhat?

El Psy Kongroo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.