Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41701) Elemental válasza kaciokos (#41698) üzenetére


Elemental
addikt

Ds file-ban van áthelyezés opció.

(#41702) kaciokos válasza gyugyo79 (#41700) üzenetére


kaciokos
őstag

"Lehet egyszerűbb megszenvedni a FileStationba a áthelyezéssel asztali nézetbe"

Igen, akkor már mindegy.

"Vagy bekéredzkedsz egy rendes gép elé és megcsinálod róla."

Most még van otthon PC-m, de már eléggé benne van a korban és nem szeretnék újat venni, mert amúgy elvagyok telefonnal és tablettel.

Elég gáz, hogy egy ilyen mindennapi NAS művelet elvégzéséhez PC kell... :(

(#41701) Elemental - Hmmm, mikor utoljára néztem még nem volt, de akkor ránézek megint, köszi.

(#41703) Elemental válasza kaciokos (#41702) üzenetére


Elemental
addikt

Ha kijelölöd a fájlt, akkor megjelenik a jobb felső sarokban egy lap benne nyíl.
Kipróbáltam egy pár megas fájlt áthelyeztem egyik köteten lévő megosztott mappából a másik köteten lévőre.

[ Szerkesztve ]

(#41704) kaciokos válasza Elemental (#41703) üzenetére


kaciokos
őstag

Kipróbáltam, működik, köszi a tippet. Amikor utoljára próbáltam, sokkal bénább volt ez az app.

(#41705) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Először is bocsánat a sok láma kérdésért, ami még érni fog Titeket, de tegnap sikerült szert tennem egy DS218+ NAS-ra. Szeretném megoldani, hogy a rajta tárolt filmjeimet elérjem egy RPi-n keresztül.
Szeretném ehhez a NAS-ra telepített PLEX-et használni, viszont a csomag telepítésénél kiírja, hogy
"Az ehhez a csomaghoz beállított 32400 portot vagy másik szolgáltatás használja, vagy a rendszernek van fenntartva. Kérjük, tiltsa le vagy módosítsa az ütköző rendszerszolgáltatást, vagy a csomag konfigurációjának módosításához forduljon a fejlesztőhöz."
A routerben nincs használva ez a port, a NAS-ban nem találom, hogy mi használhatja. Tudnátok ebben segíteni?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41706) #56573440 válasza toth_janika (#41705) üzenetére


#56573440
törölt tag

A hivatalosat a beépített store-ból vagy letöltöttet manuálisan? Ha előbbi adj neki egy restartot és próbáld újra, ha utóbbi, akkor a csomagkezelőben ahonnan tudod telepíteni a többi appot settings/general és engedélyezd a a más forrást is.

(#41707) sonye válasza Dr. Student (#41657) üzenetére


sonye
senior tag

Helló! Pont ezt a típust nézegettem en is. Gondolván, hogy evyszerű a ldtöltés és DLNA megosztás. De ezek szerint ugyanolyan szivatós mint a routerem NAS funkciója.
Szerencsére a router NAS mosf működik, addik mem lesz syno még megy a routeren.

(#41708) toth_janika válasza #56573440 (#41706) üzenetére


toth_janika
őstag

Store-ból, restart után sikerült, rendben felment.
Viszont rájöttem, hogy elengedem ezt a plex-et, mert nem az igazi nekem. Túlságosan hajtja itt a NAS-t.
Az lenne a kérdésem, hogy esetleg NFS, SMB megosztásban tudtok segíteni?
Azért akartam a Plex-et feltenni, mert van egy RPi-m, amin fut egy KODI (OSMC) és már nagyon felhúz, ugyanis sem az NFS sem az SMB megosztásokat nem látja. Beállítom az NFS jogosultságokat, de nem enged az NFS mappákba belépni, és így nem lehet csatolni.
Az SMB megosztást meg egyáltalán nem látja az RPi...

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41709) WaterWave válasza toth_janika (#41708) üzenetére


WaterWave
veterán

pedig lazán kéne vinnie, igaz plex használat közben fel fog menni a cpu, de azzal nem kell foglalkozni

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41710) Multibit válasza toth_janika (#41708) üzenetére


Multibit
veterán

Viszont rájöttem, hogy elengedem ezt a plex-et
Jó döntés ;]

Sokan használjuk itt az NFS/SMB megosztásokat. RPi-om nincs, de van két fajta mediaplayerem (az egyiken KODI), mindkettővel probléma nélkül elérem a Syno NFS megosztásait.

(#41711) toth_janika válasza WaterWave (#41709) üzenetére


toth_janika
őstag

Lehet, de most, hogy annyi, hogy elindítottam a Plex szervert, úgy kezdett zúgni a ventillátor, hogy csak pislogatam... :B
Mondom, inkább maradok az ortodox megoldásoknál, de azok valahogy nem akarnak nekem összejönni... :(
@Multibit
Tudnál segíteni, hogy akkor mit szúrok el? Be van állítva minden, és KODI-ban, az NFS mappákba nem tudok belépni, SMB kiszolgálót meg egyáltalán nem talál...

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41712) Multibit válasza toth_janika (#41711) üzenetére


Multibit
veterán

Korábban már volt téma. Ezt a két hsz-t nézd meg első körben:
[link]
[link]

(#41713) WaterWave válasza Multibit (#41710) üzenetére


WaterWave
veterán

szerintem nem jó döntés.. azon a nason játszva mennie kéne

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41714) toth_janika válasza Multibit (#41712) üzenetére


toth_janika
őstag

Ugyanezeket beállítottam én is. (Nekem nem Minix van, de, ha az RPi felhúz nagyon, akkor megy a kukába és jön a Minix, bár ez a lényegen nem változtat...)

Van két mappám, a neve: Filmek és Sorozatok. NFS beállítások ugyanazok, mint Nálad.
DSM-ben az NFS beállításoknál az útvonal /volume1/Filmek és /volume1/Sorozatok
Ezekben a mappákban a NAS-on van 2-2 fájl: Nyaralás1 és Nyaralás2 valamint Mindentudás EgyetemeS01. Tehát a mappa nem üres.

Teljesen szűz, OSMC telepítés. Elmegyek a KODI-ban a Videó hozzáadása menüpontra, ott kiválasztom az NFS-t. Bejön a Syno IP-je, látom, hogy /volume1/Filmek, de hiába kattintok rá, nem történik semmi. Nem tudok belemenni a mappába, így a Filmek mappát nem is tudom hozzáadni a forrásokhoz.
Ugyanez van a Sorozatoknál is...

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41715) Multibit válasza toth_janika (#41714) üzenetére


Multibit
veterán

Véreshurka kolléga beállítását nem próbáltad (második link)?

(#41716) toth_janika válasza Multibit (#41715) üzenetére


toth_janika
őstag

Dehogynem... Ugyanaz... :(
Szerk.:
Kapott egy restartot a NAS és az RPi is, és most úgy néz ki, hogy siker! :R
Tesztelem

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41717) Multibit válasza toth_janika (#41716) üzenetére


Multibit
veterán

Az RPi-nak fix IP-t oszt a router, igaz? Azt az IP-t írtad be az NFS engedélyeknél az Ügyfélhez?

Hurrá!
:))

[ Szerkesztve ]

(#41718) toth_janika válasza Multibit (#41717) üzenetére


toth_janika
őstag

Egyébként mennyire jellemző erre a NAS-ra, hogy úrja kell indítani 1-2 beállítás után? Vagy arra figyelmeztet?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41719) Multibit válasza toth_janika (#41718) üzenetére


Multibit
veterán

Nem tudom, hogy "mennyire jellemző", nem emlékszem rá. Már nem konfigurálgatom sűrűn, belaktam elég régen.

(#41720) toth_janika válasza Multibit (#41719) üzenetére


toth_janika
őstag

Értem. Mindenesetre nagyon jó ez az eszköz. Még a QNAP mellett vacciláltam, de egyáltalán nem bántam meg a döntést. Most épp a telefonos applikációkat nyúzom :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#41721) imrecs


imrecs
csendes tag

Na mégegyszer,hátha Valaki tudná a megoldást:

"Sziasztok!
Survilliance stationba szeretnék egy foscam c2 kamerát.
Nem tudom beállítani.
Nem találom a kamera IP-címét portszámát se a kamera menüjében,de működik,androidrol,a saját foscam alkalmazásával.
Most szeretném,hogy rögzítsen a NAS(214+),de elvagyok veszve a beállításokban.
A kamera wifin megy,egy hálózaton van a laptoppal is,de SS nem találja az IP cím alapján.
Valaki tudna segíteni,úgy szájbarágósan elmagyarázni?"
Előre is köszi!
Szép napot Mindenkinek!

(#41722) UjraMiki válasza kaciokos (#41699) üzenetére


UjraMiki
újonc

Nagyon szépen köszönöm a javaslatot, ami tökéletesen megoldotta a felvetett problémámat.
Minden remekül működik.

Legmélyebb tiszteletem.

(#41723) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,
Van arra bármilyen beállítási lehetőség, hogy ha belső hálózatról azonosítom magam a synology DSM-en, akkor ne kérjen multifaktor azonosítás, míg ha internetről megyek akkor mindig kérjen (conditional access)?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#41724) Sanya válasza toth_janika (#41718) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem konfig beállítás miatti nas újraindítás még nem volt.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#41725) WaterWave válasza Sanya (#41724) üzenetére


WaterWave
veterán

én se inditottam még ujra, pedig december óta megvan

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41726) Mezga Aladár válasza WaterWave (#41725) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Van mögötted tapasztalat "bőven"! ;]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#41727) WaterWave válasza Mezga Aladár (#41726) üzenetére


WaterWave
veterán

féléve kenyeret nem kért

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41728) a.gabriel


a.gabriel
tag

Segítséget szeretnék kérni a Firefox plugin Synology Download manager-el kapcsolatban.

A plugin felrakása rendben ment, beállítottam amit kért, hogy a Nas-hoz tudjon csatlakozni.

a testet lefuttatom, és minden OK vele.

de ha egy torrent letöltést el akarok vele indítani (torrent link > jobb klikk > download with download station

Akkor hibát ír ki >

ha itt megadom a elérésnek > 198.168.1.8/Download Station akkor már a teszt sem megy le, hibát ír ki conneection failure (unknown reason)

Mit csinálok rosszul?

A minőség az nem véletlen!

(#41729) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

sziasztok!
virtualbox-ot sikerült valakinek feltenni és használni synology nas-on? a syno VM sajnos nem megy rendesen linux distrók grafikus felületeivel nálam. Feltelepül, majd 2-3 indítás után nem megy többet.
egyébként van egy virtualbox-os gépem és egyszerűbb lenne azt használni,mint újat gyártani.
918+ amire tenném.
phpvirtualbox-ot próbáltam, de nem sikerült életrekeltenem.

az ötleteket előre is köszönöm!

(#41730) gyugyo79 válasza Bibgr0 (#41729) üzenetére


gyugyo79
addikt

A virtualboxba nem tudok segíteni de ha még nem ment el a kedved a VMM-től akkor próbáld ki, hogy terminál alól frissíted le telepítés után legalábbis ez a tipp egy ismerősnek már segített Ubuntunál. Aztán nálad lehet más is ami okozza. Viszont nálam szintén 918+ alatt biztos működik "jól" egy Ubuntu meg egy Debian. Azért idézőjel be mert a magyar bill-t nem adja VNC-n át jól és vagy angolt használok vagy nincs Alt+Ctrl vagy AltGr kombinációval semmi . De ezen gyorsan túltettem magam. Viszont ezt leszámítva mást nem vettem észre.
Csak miután megvolt az első upgrade és utána újra indult rakd fel a qemu-guest-agent. Hátha neked is jó lesz így.

[ Szerkesztve ]

(#41731) Bibgr0 válasza gyugyo79 (#41730) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Köszönöm, lehet, hogy játszom még egy kicsit vele majd!

(#41732) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok. vices dolog jutott eszembe. ha rögzitek ip kamerával, pl betörnek. ellopnak mindent (ne történjen ilyen soha) köztük a nast is amire a felvétel készült. mi lenne rá a megoldás hogy átmentsen máshova is mára is, akár pcre? (vagy kellene még1 nas? :D ) am milyen nast ajánlotok? ds209+ lenne amit lecserélnék. vagy betennék még 1et. jó lenne vlmi intel proci félés 2 lemezes,aminek még lesz jópár évig támogatása is,és nem 200 :D )

(#41733) Laposelemer válasza bb.bocs (#41732) üzenetére


Laposelemer
tag

Szia!

Nálam egy masik helyen rögzít helyileg egy DS214 Play. (Ezek fontos adatok) És ds cloud szinkronizálja a felvételeket az otthoni DS916+-ra. Továbbá a SStation-ben van egy surviellance station vault ... a pontos nevét most nem tudom, de az is szinkronizál az otthoni NAS-sal, de az csak 30 percenként tud.

A Play-en 10 percesre állítottam a felvételek hosszát. Szóval ha esemény van 10 percenként meg lesz nálam is a felvétel.

Ilyen felhasználásra 214+ vagy 214play pont jó. Megfelelően gyors és nem annyira régi.

Ja és erre a felhasználásra a SStation-ben van a CMS.. azzal egy NAS-on tudod a helyi és a távoli kamerákat vezérelni/beállítani/élőképet/rögzített képet visszanézni.

[ Szerkesztve ]

(#41734) bb.bocs válasza Laposelemer (#41733) üzenetére


bb.bocs
őstag

köszi. nem csak erre használnám. ugyanúgy töltögetés, streamelés akár videó full hdban, akár 4 k ban nézés a tvn (bár ez nem igazán ...) távoltól fájlcsere akár meg ilyen apróságok
UI: ahogy nézem nem is drága, inteles, fullhd streamet tudja ( ha 4kt is az sem lenne gond).
a zt hiszem lehet tényleg jó egy ilyesmi :)

[ Szerkesztve ]

(#41735) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok.

Let's Encrypt-et használtunk, viszont az pár napja lejárt. Ami érdekes, hogy nem lett becsukva a port, minden nyitva volt, viszont csak küldte az e-mail-t, hogy le fog járni, de nem hosszabbította meg. Ez korábban automatikusan megújult, vagy nem? Újra kell csinálni?

Vagy esetleg valahogy meg tudjuk újítani?

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41736) hackeeeee válasza hackeeeee (#41735) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt találtam, valszeg meg is van.. Viszont szólt, hogy nincs 80-as port, szal lehet mégsincs forward, utána nézünk.

Véleményem szubjektív...

(#41737) padika11


padika11
tag

Sziasztok!

Mostanában elkeztem a külbözöző helyekről centralizálni az adataimat a nasomra, ami az icloudból meg a külső hdd-ről való másolást jelentette. Elkezdtem összerendezgetni a fájlokat meg sokat letöröltem közben. A lényeg, hogy ha összeadom a megosztott mappák méretének összegeit (a filestationben számolt adatok alapján), akkor az 2,7 terrára jön ki, de a nas szerint pedig 5,14 a használt, ami azt jelenti, hogy a 5,4 terrás kapacitásom kvázi megtelt, de enni adatom nincs az 100%, mint, ahogy az összeszámolásból is kijön.

A megosztott mappák közül csak 1-ben engedélyeztem a lomtárat de az is üres.

Time Machine be van állítva de az csak 450 giga.

Cloudstation is be van állítva de ezt most nem használom.

Ha valakinek van valami ötlete azt előre is megköszönöm!

(Synology DS418, 2db 6tb hdd, shr)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#41738) padika11 válasza padika11 (#41737) üzenetére


padika11
tag

SOLVED :D

Most letöröltem a cloudstation servert és lement 2,7-re, gondolom akkor ennyit foglaltak különböző fileverziók, csak nem lehetett látni.

Bocsi, hogy beírtam feleslegesen.

Üdv.

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#41739) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

milyen nas-t vegyek topikban felmerült a kérdés, hogy mi a tényleges különbség supportban/garanciális ügyintézésben, ha hivatalos viszonteladótól vagy egy mezei boltból vesz valaki synology nas-t?

sokszor 3-8% különbség van a két beszerzési ár között.

(#41740) hackeeeee válasza Ringman (#41739) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg alapból a nem hivatalos beszállítótól szerzett eszközökre nincs is 2 év gar, csak 1.

Véleményem szubjektív...

(#41741) Ringman válasza hackeeeee (#41740) üzenetére


Ringman
nagyúr

ahogy nézem ezt boltja válogatja, mert van ahol 2 év gar-t írnak, pl. [link]

oázisnál meg 5k-val drágább.

nem párezer forinton múlik a dolog, de azért jó lenne tudni a valóságot :)

a 2 évet akkor saját szakállára vállalja a bolt.

(#41742) WaterWave válasza Ringman (#41741) üzenetére


WaterWave
veterán

van amelyiken 3 év a gari...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41743) hackeeeee válasza Ringman (#41741) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én úgy tudom, hogy csak a hivatalos beszállítótól érvényesíthető a teljes gar. De ez nem biztos.. Valahol mintha olvastam volna ezt egyszer.

De ez kicsit hasonló, mint amikor a bolt adja pl. az Xbox-okra a 2 év garit, közben nem is a bolt intézi a gart, hanem az MS.

Lehet, hogy a boltok bevállalják, hogy ők intézik, más tippem nincs.

Plusz ugye a syno fórum support az extra. De az van akinek kell, van akinek nem.

Ha gondolod, megpróbálok holnap utána kérdezni. Nem tudom garantálni, hogy kapok is rá választ, de rákérdezek.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41744) Ringman válasza hackeeeee (#41743) üzenetére


Ringman
nagyúr

azt megköszönném, mert én is tervezem hogy veszek egy 218j-t, aztán nem azon az 5k-n fogok spórolni, ha jóval kedvezőbb gar. feltételeket és supportot kapok érte.

(#41745) hackeeeee válasza Ringman (#41744) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valamikor jelentkezem. Ha kapok rá választ. :R

Véleményem szubjektív...

(#41746) Ringman válasza hackeeeee (#41745) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi előre is :R

(#41747) gyugyo79 válasza Ringman (#41746) üzenetére


gyugyo79
addikt

Akik a Synologynál fel vannak sorolva azok a hivatalos viszonteladók. Itt végig tudod nézni sorba :
Üzlet, bolt - Rendszerintegrátor - Disztribútor - Webshop

Kb úgy néz ki hogy van 3 garancia kategória (5-3-2 év) azt itt tudod megnézni.

Ezek után neked kell mérlegelni, hogy hivatalos viszonteladótól veszed vagy sem (sok helyen bevállalják ugyan azt a garanciát) ha ugyan annyi a garancia.
Örülnék ha azt mondhatnám, hogy sokall jobb választás a hivatalos viszont eladó de csak ellen példáim lennének az 5 év garisokat kivéve sajnos pld.: az Ingram is csak a törvény idő leteltekor küldte a csere készüléket már nem egyszer míg pld. egy nem hivatalos viszonteladó meg futár fordultával cserélt .

De ennek ellenére nem buzdítalak a nem hivatalos viszonteladótól való vásárlásra mert nem szokott amúgy jelentősen olcsóbb lenni, mi is csak egy másik helyről szoktunk venni néha ahol 100% ra megvan már a bizalom és nem egy NAS-on múlna ennek az eljátszása a részükről se ezért nincs kockázata a részünkről.

[ Szerkesztve ]

(#41748) hackeeeee válasza gyugyo79 (#41747) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez ugye hozzáállás kérdése, hogy ki, mit vállal be. Ugye vannak üzletek/nagykerek stb, akik bevállalják, hogy akár a refurb, recef. termékeket eladják külön, hogyha az érkezik vissza. Persze itt nem tudom, hogy van-e ilyen, vagy mindenképp új termék jön vissza a garis ügymenetben.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41749) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Légyszi segítsetek. Megvettem pár hónapja a NAS-t. Semmi gond nem volt indítottam a laptopot win 10-zel és TC-ben egyből látta a a NAS-t és be is tudtam lépni. Nah most ez már nem működik, mert szerintem össze-vissza nyomkodtam mindent, amikor egy Apple TV-t próbáltam beállítani.

Probléma a következő. Tc továbbra is látja, de nem tudok belépni, mert jelszót kér, de hiába adom meg neki, akkor sem enged be mert azt írja , hogy nem megfelelő...

Hol tudnám jelszómentessé tenni? Vagy mit csinálhattam? ;] ;]

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41750) shownomarcy


shownomarcy
csendes tag

Sziasztok!

Be van állítva az automatikus kikapcsolás éjfélre és vissza reggel 7 órára. Működik rendben, de egy ideje mégis e-mailt kapok minden kapcsolásnál, hogy "Connection to .....synology.me lost. Az időpont pár perccel a beállított kikapcsolás előtti. Aztán arról is megjön, h mikor automatikusan bekapcsol, h minden ok, connection resumed.
(Vezérlőpult /DDNS-ben a synology.me állapot ok, Normál)

DS214
DSM 2146.0.3-8754 Update 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.