Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41301) gyugyo79 válasza WaterWave (#41295) üzenetére


gyugyo79
addikt

A
$url1='http://'.$address.':'.$port.'/webapi/query.cgi?api=SYNO.API.Info&version=1&method=query&query=SYNO.API.Auth,SYNO.DownloadStation.Task';
$getinfo=file_get_contents($url1);

Kivehető mert ez egy api lekérdezés aminek nincs jelentősége ha működik a többi. Ha már csiszoljátok.
Akartam írni amikor átnéztem, hogy megy e csak elfelejtettem. :)

Csak átfutottam de a .$sid.''; //The SID is sent in the las parameter.
lett változtatva .$sid.'&additional=transfer'; //The SID is sent in the las parameter.
Ami jó ha működik és a komment nem igaz de biztos jobb?
Persze én csak kontár vagyok de lehet jobb lenne így kezelni pld.:
detail,transfer,tracker stb(már ami kell egyáltalán) ->
&additional=detail,transfer,tracker&_sid='.$sid.'';

A api kérések száma meg ha jól láttam maradt ugyan úgy 4 db csak az egyikbe + infó is lett kérve

[ Szerkesztve ]

(#41302) gary89 válasza gyugyo79 (#41301) üzenetére


gary89
csendes tag

figyeld a blokk kommenteket: /* és */ közötti rész: 72 és 83 sorok között semmi nem fut le. minden torrent fájlra volt egy hívás feleslegesen, ez lett kiemelve az task listát lekérő urlbe.

a paraméterek sorrendje feldolgozás szempontjából nem számít, mivel kulcs-érték párok alapján feldolgozva a kérés. a komment az előző verzióra volt igaz :)

(#41303) WaterWave válasza gyugyo79 (#41301) üzenetére


WaterWave
veterán

Apis részt kiszedtem, Total peers belerakva, bár nem írja ki, mindenhol 0 szerepel....
Valamint letöltésnél a %-os arány 10 tizedesig volt kiírva, most egy tizedesig, így nem csúszik szét a sor.
Nálam tesztelve működik.
Ha láttok még benne valamit akkor szóljatok, elérhető mindenki számára.

Letöltés

értelemszerűen 0.3

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41304) gyugyo79 válasza gary89 (#41302) üzenetére


gyugyo79
addikt

Most már látom. Be tudod így kérni a tracker státuszt is? Mert WaterWave -nek is írtam privátba ezek pont azok az infók amik a DS -ben is 1 kattintással listázhatók sorba rendezhetőek, úgy hogy huszon x -ét látom egybe ami pld. nekem elég.
Viszont a tracker fülön lévő adatok csak ha külön rá kattintunk nézhetőek meg külön torrentenként.

[ Szerkesztve ]

(#41305) WaterWave


WaterWave
veterán

Nálam frissült a DS program NAS-on

Új verzió: 3.8.8.-3501

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41306) tati62


tati62
csendes tag

Sziasztok !

Tudna valaki segíteni nekem mert vettem használtan egy Synology DS209J NAS szervert és tettem bele két vinyót. Az egyiket sikerült formázni elindítani a másikat most csinálja a gép. Amelyik már működik "Kötet1" megtelt és hiába törlöm a mappákban lévő adatokat ami nem kell (filmek) még mindig azt írja ki kevés a hely . Hogyan lehet törölni az adatokat ?

Ha segítene valaki megköszönném csak az a kérésem szájbarágósan mert nem vagyok informatikus.

Köszönöm

tati62

(#41307) Borisz76 válasza tati62 (#41306) üzenetére


Borisz76
veterán

Vezérlőpult \ Megosztott mappa \ Tevékenység \ Összes lomtár ürítése

Bár ez régi verziójú DSM.....lehet máshol kell keresni.

Másik hogy ha a Download Station-al töltötted le a filmeket....
Hiába törlöd a filmeket a letöltési mappából....nem kapod vissza a tárhelyet!
Törölni kell a feladatot , torrentet a DS-ből is!

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41308) tati62 válasza Borisz76 (#41307) üzenetére


tati62
csendes tag

Köszi ! Már töröl is !

tati62

(#41309) BeeGee2115


BeeGee2115
csendes tag

Sziasztok,

Egy ideje már megszállottja vagyok a Synology NAS-oknak :) Kb. 1 éve vásároltam egy használt DS 212-t, majd annyira beleszerettem, hogy lecseréltem egy vadiúj DS 218+ (6GB)-ra és most azzal csinálgatom a kis ügyes-bajos dolgaimat (Weboldalak, MariaDB-phpMyAdmin adatbázis ORM-el és Android klienssel, Photo-File-Video-Audio Station-ök, Drive, Cloud, Chat, Calendar... és így tovább). Gyakorlatilag mondhatjuk, hogy "függő" lettem :DD

Az eredeti konfig: 2db 3TB-os WD (Red és Green) RAID1-ben (ext4 SHR), de szeretném átkonvertálni a kicsikéket BTRFS rendszerbe, ehhez kérném a segítségeteket.
Hallottam egy elég vad megoldást, ami a RAID1 széttörésére és a helyreállító tool használatára alapoz (magyarul egyik winyó kiránt, majd visszarak és külön kötetként megformáz, másik winyó helyreállít...stb) viszont aggódom a sikeressége miatt :)

Docker-t és Virtualizációt szeretnék használni, ehhez lenne szükségem a BTRFS-re (ext4-el nem megy).

Előre (is) köszönöm az ötleteket!

Minden (is) lehetséges! <DS218+ (6GB)>

(#41310) Borisz76 válasza BeeGee2115 (#41309) üzenetére


Borisz76
veterán

Igen, sajnos a meglévő kötetet / köteteket el kell "pusztítanod"....ami adatvesztéssel járhat !
Tehát előtte a fontos adatokról mehet egy másolás.

Az új létrehozásánál pedig nem az Ext4 kell hanem a Btrfs-t választani.

2 db lemez SHR-ben .....
1 lemezt kikapsz.
DSM szól, hogy a kötet összeomlott.
Lemezt visszateszed és normál esetben mehet a helyreállítás.....

De ekkor TE egy új SHR kötetet hozol létre :
Tároláskezelő / Kötet / Létrehozás / Gyors
Figyelve a féjlrendszerre....

Ekkor lesz 2 db SHR köteted amiből az első visít, hogy összeomlott, a 2. pedig adatvédelem nélkül lesz.

Mehet az adatok másolása Kötet1 -ről Kötet2-re.

Másolás után kikapcs, Kötet 1 ki, bekapcs....
Ennek eredménye , hogy az előzőekben létrehozott Kötet2 átneveződik Kötet1-re.
Mivel másik kötet nem lesz a rendszerben...

Kikapcs, lemez vissza és mehet a Meglévő SHR kötet bővítése :
Tároláskezelő / Kötet / Kezelés / Meghajtó hozzáadása egy SHR kötethez.

Elviekben tehát megoldható "adatvesztés" nélkül de mint írtam ilyen variálások előtt ajánlott egy biztonsági mentés !

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41311) windlord


windlord
őstag

Egylemezesbol a ds118 a legjobb vetel?

(#41312) Borisz76 válasza windlord (#41311) üzenetére


Borisz76
veterán

Igen.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41313) windlord válasza Borisz76 (#41312) üzenetére


windlord
őstag

A 115j megy a levesbe vissza, szerintem ramegy a 118ra.

Ilyen marhasagot nem csinalok megint...

(#41314) gary89 válasza gyugyo79 (#41304) üzenetére


gary89
csendes tag

Igen, egy sima ",tracker" hozzáfűzésével azok az információk is meglesznek az ['additional']['tracker'] részben

(#41315) Dolphine válasza WaterWave (#41303) üzenetére


Dolphine
addikt

A tracker státusz tényleg jó lenne. A peer szám se lenne rossz, de nem létkérdés. Az viszont igaz, hogy nagyon gyors a lekérdezés! :Y :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#41316) gyugyo79 válasza gary89 (#41314) üzenetére


gyugyo79
addikt

Remélem igazad lesz és nem kell ID -val egyesével lekérni ezeket. Én nem tudom miért csináltam úgy. Most az rémlik, hogy a leírásba mintha az lett volna, hogy kell az ID is hozzá és a sample is úgy lett volna. De nagyon remélem, hogy rosszul emlékszek, vagy csak benéztem valamit. Mert ha egybe átadja akkor az jó nagyon.
Szóval hajrá mert szívesebben használnám mint a TM GUI -t, pláne, hogy ezt nem kellene mókolni DS frissítések után.

(#41317) WaterWave válasza Dolphine (#41315) üzenetére


WaterWave
veterán

az sztem ott van, csak itt ikonnal van jelezve...
felfelé mutató zöld nyíl... de van még másik 7 azt hiszem minden állapotra egy... Ha letöltesz meg piros nyíl, az erroré is ott van annak nem tudom mi az ikonja..

Majd megkérdezem garytől este

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41318) Dolphine válasza WaterWave (#41317) üzenetére


Dolphine
addikt

Világos.
Ha az ikont jól értelmezem, akkor egy háromszögben lévő felkiáltójel lehet az error. Legalábbis a fájl neve ezt mutatja.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#41319) gyugyo79 válasza WaterWave (#41317) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az nem az sajnos. Az az amit állapotnak ír a DS is a fő ablakba.

(#41320) WaterWave válasza gyugyo79 (#41319) üzenetére


WaterWave
veterán

akkor az a tiedben van tracker_status néven, ebben amit meg én raktam fel abban nincs :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41321) SharpSA


SharpSA
veterán

Egy ideje problémám van torrent esetén, amikor van letöltés. A szolgáltatónál azt kaptam, hogy nincs semmi korlátozás. 80/8 Mbps netem van. Ha elindul torrent letöltés, az egész net használhatatlan. Beállítottam a Download Stationban a BT alatt a maximális feltöltési sebességet 400 KB/s-re, a maximális letöltési sebességet pedig 2000 KB/s-re. Tehát jelentősen kevesebbre van állítva mindkét érték ahhoz képest, amennyit a szolgáltató ad. Volt már teljes router újra beállítás, modem csere és nem tudok rájönni, hogy miért nem használható a net akkor ha torrent letöltés van. Tudtok erre valami megoldást, van valakinek ötlete?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#41322) Alex91 válasza SharpSA (#41321) üzenetére


Alex91
félisten

Vegyel,erosebb routert, vagy korlatozd le a torrent kliensben a kapcsolatok szamat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#41323) SharpSA válasza Alex91 (#41322) üzenetére


SharpSA
veterán

Asus RT-AC68U routerem van, szerintem ezzel nem lehet probléma.
Max engedélyezett peer: 100. Ezt vegyem kevesebbre? Ez elvileg gyári alapbeállítás a Download Station-ben.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#41324) gyugyo79 válasza SharpSA (#41323) üzenetére


gyugyo79
addikt

Max engedélyezett peer az igazából Max engedélyezett peer torrentfájlonként!
Ezt sokan elnézitek (mert 2 sor és az inputtal nincs egy vonalba csak a szöveg első fele) és bár mint visszább írtam van egy user által webes felületen nem állítható limit a settings-be a globálisan engedélyezettre azért nem mindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#41325) WaterWave


WaterWave
veterán

Tracker státuszt beleraktam józan paraszti ésszel...

Letöltés

0.4

Remélem erre gondoltál...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41326) gyugyo79 válasza WaterWave (#41325) üzenetére


gyugyo79
addikt

$status -t raktad Tracker nek ? Mert akkor az nem jó. Az torrent státusz. A trackert te nem fogod a jelen állapotból összehozni szerintem mert le sincs kérdezve.

[ Szerkesztve ]

(#41327) WaterWave válasza gyugyo79 (#41326) üzenetére


WaterWave
veterán

akkor majd akinek van kedve és ideje majd írja meg, vagy majd marad így...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41328) SharpSA válasza gyugyo79 (#41324) üzenetére


SharpSA
veterán

Azt láttam, hogy fájlonként, de az érték jó?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#41329) gary89 válasza WaterWave (#41327) üzenetére


gary89
csendes tag

[link] itt van a 0.4 kiegészítve tracker infókkal.

csak futó torrentnél látszik, leállítottnál nem

edit: előre bocs ha maradt benne sallang...

[ Szerkesztve ]

(#41330) gyugyo79 válasza gary89 (#41329) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ez így viszont jó, mert feltételezem ki is próbáltad (ránézésre tuti jó), tehát akkor nem kell egyesével lekérni.

SharpSA: Nem tudom nekem az ott 30. Nyilván ugye teljesen mindegy ha a maximumot el tudják érni mert van annyi torrent. Csak azért írtam, mert azt írtad, hogy az a max de ugye az nem az.

[ Szerkesztve ]

(#41331) SharpSA válasza gyugyo79 (#41330) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam ott 100 van. Lehet amiatt teljesen használhatatlan a net, ha több letöltés van egyszerre és mindegyik sok szálat használ?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#41332) Rage47


Rage47
veterán

Most vettem észre, hogy a NAS-omon hiányzik pár mp4 videó, melyeket az iPhone-omról backupoltam automatán DS Photo-val. Másnak volt ilyen tapasztalata? Nem megbízható a backup, manuálisan kell majd feltöltögetnem minden képet és videót ezentúl? Ki tudja, miket hagyott ki eddig... :S

(#41333) gary89 válasza gyugyo79 (#41330) üzenetére


gary89
csendes tag

Igen, de nekem csak egy oldalról vannak torrentek és nem túl sok. Mivel nálam ment, ezért adtam közre :)

Lehet lesz még benne hiba, ha előfordul, akkor persze javítom

(#41334) gyugyo79 válasza SharpSA (#41331) üzenetére


gyugyo79
addikt

A TM alap beállításai ezek:
peer-limit-global: Number (default = 240)
peer-limit-per-torrent: Number (default = 60)

Nálam a DS -ben .: peer-limit-global: 512 amit a Synology állított be (Ez nem állítható a webes felületen és nem tudom változik e modellenként)

Én úgy tudom ez a globális tulajdonság seederekre és leecherekre. Nyilván ha ezt leveszed és torrent számot is amit egyszerre töltesz / osztasz vissza azzal tudsz játszani vele

Viszont ez szerintem sem az a kapcsolat szám (még maximumnál se) aminél normális ha megfekszik a routered. De ezt te tudod kikísérletezni.

Az ugye egyértelmű, hogy ha neked is 512 -t állított be a Synology és 100 -on hagyod akkor matematikailag 6 torrent ki tudja maxolni, de ez kb sose fog előfordulni ...
Viszont ezek tudatába azért tudsz tesztelgetni amit lentről lenne érdemes kezdeni.

Szerintem nem a te routered fekszik meg hanem a szolgáltatód eszközével/hálózattal van valami de ezt baromi nehéz így ...

[ Szerkesztve ]

(#41335) Zippair válasza Rage47 (#41332) üzenetére


Zippair
aktív tag

Ha jól tudom, a DS photo-ban van egy kapcsoló az auto backupban, hogy csak képeket töltsön, az milyen állásban van neked?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#41336) WaterWave válasza gary89 (#41329) üzenetére


WaterWave
veterán

Valóban jó... Fel is raktam. Köszi.

Természetesen az oldalra is.

Teszteltem is, szuper

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41337) Jaded


Jaded
senior tag

Sziasztok!

Tegnap érkezett meg életem első NAS-ja, egy DS118 képében. A belevaló winchester ma érkezik meg. Kialakítottam egy használandó mappastruktúrát, ami alapján megtalálom a dolgaimat (pl. Zene, Film, Telepítők, iTunes library stb, ezeken belül almappák).
Ha ezeket létrehozom a majdani winchesteren, használhatóak lesznek így (megpakolva anyagokkal), vagy mindenképpen a "gyári" mappákat kell használnom?
Minden cuccot a NAS-ról szeretnék elérni egy iPhone-on, iPaden, két okostv-n, Androidos telefonon, Macbookon és egy Windows-os laptopon. Magyarul az általam kreált mappastruktúrát szeretném használni/látni az összes eszközön és az összes eszközről (ha éppen úgy alakul) ugyanezekbe a mappákba helyezni fájlokat. Ez így járható út, vagy egy picit el vagyok tévedve? :D

Renault Megane IV Limited

(#41338) Sanya válasza Jaded (#41337) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem járható az út.
1. Körben a nas létrehoz egy rendszerpartíciót és egy swap partíciót. Majd a maradék tárhelyen létrehozhatsz egy vagy több kötetet, amelyiket ext4-re vagy btrfs-re formázhatsz. Csak ezután hozhatod létre a mappastruktúrát.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#41339) Borisz76 válasza Sanya (#41338) üzenetére


Borisz76
veterán

Miért ne lenne járható ?

1. Körben a nas létrehoz egy rendszerpartíciót és egy swap partíciót.

- Ez igaz....de lényegtelen.

Majd a maradék tárhelyen létrehozhatsz egy vagy több kötetet, amelyiket ext4-re vagy btrfs-re formázhatsz. Csak ezután hozhatod létre a mappastruktúrát.

- 1 lemezes nasról van szó tehát csak 1 kötetet lehet létrehozni.
- Ext4 alapértelmezetten megy minden NAS-al.
- Btrfs-t csak az intel procis NAS-ok támogatják.

Vannak gyári alkalmazások amik saját mappát hoznak létre :
- Video Station : Video mappa
- Audio Station : Music mappa
- Photo Station : Photo mappa

Használhatod ezeket is vagy létrehozhatsz 1 db megosztott mappát amit felcsatolsz és abban lehet az általad létrehozott mappaszerkezet.

A Video Station esetében pl. a filmjeidet és a sorozataidat hozzá lehet adni "külső" mappából is.
Tehát nem kötelező az anyagot a gyári Video mappába másolni.

Audio Station nem használom de ezen logikát követve ott is megoldható a betallózás ha nem a "gyári" Music mappában van a zenéd.

A Photo Station "gyári" mappáját én használom.
Létrehoztam benne több mappát - felhasználónként - és az androidos telókon futó DS Photo alkalmazással megoldható a képek azonnali feltöltése a NAS-on a Photo mappa megfelelő almappájába.

Win esetén is megoldható a felcsatolás ami lehet az általad létrehozott 1 db megosztott mappa ( amiben a mappaszerkezeted van ) ezáltal lesz a PC-den egy új hálózati meghajtó ( pl D:/ )
Amúgy kicsit téves az elnevezés mert hálózati meghajtó felcsatolása szerepel a Win-nél.

DE nem magát az egész kötetet tudod felcsatolni ( fekete keret ) hanem a : köteten létrehozott MEGOSZTOTT mappát ! ( Piros és Zöld keret )

Emiatt külön kell felcsatolni az általad létrehozott megosztott mappát és a "gyári" mappákat is ha használnád azokat.

Egy kép a jelenlegi állapotomról :

- Fekete keretben a "Lemez / Kötet neve"....amit nem lehet felcsatolni.
- Piros keretben a gyári mappák
- Zöld keretben az általam létrehozott megosztott mappák.
- Total Commanderben látszik a megosztott mappa neve, amiből lett a felcsatolt hálózati meghajtó, betűjellel.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41340) Jaded válasza Borisz76 (#41339) üzenetére


Jaded
senior tag

Értem..vagyis nem :DDD azt hittem picit egyszerűbb. Egyébként a te leírásod alapján szeretném majd beállítani.
Egyébként ez lenne a kreált a mappaszerkezet, amit látni szeretnék mindenhol:
01.Music_iTunes_library
01.Temp
02.Album
03.OST
04.Radioshow
05.Liveset
06.EPs
07.Tracks
08.Popular
Album
02.Pictures
01.Apple Photo Library
02.Phone photo
03.Family old
04.Works
05.Other
03.Install
01.MacOS
02.Windows
03.Music
04.Series
05.Film
06.Docs
01.Word
02.Excel
03.TXT
04.Lakás,iratok
05.Other
07.Other
08.Download

Ha jól értem, akkor csinálok egy "nagy" mappát, amit megosztok és ebbe teszem a fenn látható a mappaszerkezetet, amikben lévő mappákat megadhatom pl a Video stationnak vagy akármelyik gyári alkalmazásnak. Igaz?

Renault Megane IV Limited

(#41341) Borisz76 válasza Jaded (#41340) üzenetére


Borisz76
veterán

Igen.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41342) Jaded válasza Borisz76 (#41341) üzenetére


Jaded
senior tag

És elvileg minden eszközön így fogom látni és tudok elvenni és hozzáadni?

Renault Megane IV Limited

(#41343) Borisz76 válasza Jaded (#41342) üzenetére


Borisz76
veterán

Jó kérdés mert én almás cuccokat nem használok.

Nálam gyakorlatilag a Download Station fut napi szinten, alkalmanként a Photo Station használom.
Valamint a PC-re felcsatolt mappákbból filmezek.
Video Stationt csak kipróbáltam, hogy megy e a DLNA-val a TV-n, mindenféle külső eszköz nélkül.

Ha mégsem menne minden így még , akkor is ott a lehetőség, hogy a "gyári" mappába áthelyezd a dolgokat.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41344) Jaded válasza Borisz76 (#41343) üzenetére


Jaded
senior tag

Köszi! Ha elakadok, írok még.

Btw esetleg valaki almás eszközökkel? 🙂

Renault Megane IV Limited

(#41345) claire78 válasza Jaded (#41344) üzenetére


claire78
senior tag

Semmi gond almás eszközökön. ;) Tudod módosítani, hozzáadni, törölni. De ugye csak az almappákat.

(#41346) Jaded válasza claire78 (#41345) üzenetére


Jaded
senior tag

Mármint?

Renault Megane IV Limited

(#41347) claire78 válasza Jaded (#41346) üzenetére


claire78
senior tag

NAS-on létrhozott kötet nem tudsz pl. törölni.
Ha erre vonatkozott a "mármint?" kérdésed..

(#41348) wolf13


wolf13
őstag

Most , hogy olvasom a beszélgetést és Borisz76 csatolt képeit tűnt fel, hogy én nem látom az eszközt , mint hálózati meghajtót :D pl TCM-be

Ahhoz mit kellene állítanom ?

(#41349) Jaded válasza claire78 (#41347) üzenetére


Jaded
senior tag

Elvben ez úgy nézne ki, hogy ami van asztaliban vinyó, azon rendeznem a fent említett mappaszerkezetbe a cumót, úgy másolnám a NAS-ban lévő, végleges helyére.

Renault Megane IV Limited

(#41350) wolf13 válasza wolf13 (#41348) üzenetére


wolf13
őstag

Úgy értem, hogy WIN10 alatt nem tudom hozzáadni, mert nem látszik a hálózati helyek résznél sem a NAS.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.