Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) McAdam6 válasza need (#42089) üzenetére


McAdam6
tag

Nekem 109+ -ban megy egy 3TB Red.

(#42102) kalapacsolok válasza kalapacsolok (#42099) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Na hibás volt a le töltött live CD, máshonnan leszedve legalább betoltott teljesen.

(#42103) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Arra van valami megoldás a Download Station-ben, hogy ne csak 25 elemet jelenítsen meg, hanem többet, illetve olyan opció sincs, hogy mikor a torrentet törlöm az adat is törlődjön egyből a lemezről?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#42104) #48967168 válasza gyugyo79 (#42090) üzenetére


#48967168
törölt tag

Köszi, megpróbálom!

(#42105) kalapacsolok válasza kalapacsolok (#42102) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Köszönöm a segítséget, végül sikerült megoldani, leírom, hogyan lehet korábbi NAS-ban tárolt vinyó adataihoz hozzáférni.

Nem kell hozzá semmiféle live cd, linux, egyszerűen a NAS Data Recovery programot (amely könnyen beszerezhető...) kell használni windows alól. Elindítom, egyből felismeri a korábbi NAS-os vinyót, és a rajta lévő adatokat könnyedén át lehet másolni :)

[link]

(#42106) claire78 válasza claire78 (#42035) üzenetére


claire78
senior tag

Ma újra próbáltam és elsőre sikerült, megy a webdav OSMC (Kodi) alatt. :K Pedig ugyanúgy írtam, mint előtte.
Ugyanazon a routren használva hogyan viselkedik a webdav? Kimegy, vagy tudja, h a forrás ugyanitt van és belső hálón megy?

(#42107) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Van egy két dokkolós Synology NAS-om, jelenleg benne egy 3TB Green-nel. Lehet vennék bele kettő (3+3TB) RED-et, mellé egy (3TB) RED-et, vagy beraknám az én személyes másik 3TB Green-emet, mert kezd elfogyni a hely.
Alapvetően két helyzet van, ha mindkét vinyó új lenne benne, vagy ha a mostani "bejáratott" mellé kerülne egy második.

Utóbbi esetnek van nagyobb valószínűsége, így az a kérdésem, ha raknék mellé egy másik HDD-t, milyen teendőm lenne, mit kellene csinálni, mit lenne célszerű csinálni? Kettő HDD hajlandó szimultán egymás mellett menni mindenféle beállítás nélkül? Az is teljesen jó, ha mutattok egy oldalt, ahol ez már le van írva, mert én sajnos nem tudom, honnan kezdjem megközelíteni a témát. Célszerű lenne nem elveszejteni az adatokat a régiről és adva a méretét, biztonsági mentést sem tudok készíteni róla.

(Nem arra keresek választ, hogy Green jó-e bele, ezzel kapcsolatban nem kérek tanácsot.)

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#42108) Rick4


Rick4
félisten

Sziasztok, rég jártam erre, mert nem volt dolog a nassal, viszont most új feladat van műsoron, pár mondatban leírom, miről van szó.
Van itthon egy nas, ami központi tárolóként a számítógépek felcsatolt mappái, médiaszerver, a kameráknak felvevő, stb stb funkciókat lát el, az elsőt még 2012-ben vettem, sokéve csak synology van, megelégedéssel használom. Talán még a beállításokkal, kezeléssel sincs baj, megoldhatatlan problémába nem futottam, a nulláról felkonfoglni sem gond. Egyszóval látszólag minden oké, egy jó éve eljutottam oda, hogy a rajta tárolt dolgok vannak annyira fontosak, hogy a havi egyszeri usb-s rádugós vinyós mentés már kevés, így beüzemeltem a szülőknél (fizikailag és földrajzilag is több km távolságban) egy nast, aminek az egyetlen funkciója az volt, hogy az itteni dolgokról egy mentés legyen, azt is el lehetett érni telefonról, gépről, ha nem itthon voltam, és az itthoni nettel, árammal volt bármi, egyszóval kiváló volt úgy, ahogy. Az rsync-kel pikkpakk össze lehetett lőni a szinkronizálást, 15 percenként megnézte, van-e mit csinálni. Anyukám gépének egyik mappájáról is csináltam oda mentést, majd eljutottunk oda, hogy az ő gépéből is kierült a vinyó, és kapott a nason egy felcsatolt mappát. Igenám, de ahogy neki is fontos dolgok vannak a gépen, így a nas vinyóján, úgy arról is jó lenne egy mentést csinálni, nosza, nekifogok, onnan ide jöhet, van még hely bőven.

Namost egyszer belőttem, azóta a visszirányú szinkron miatt nekifogtam piszkálni, az nem jött ssze, ez ezt az irányt is szétugrasztottam, és nem tudom újra megcsinálni a szinkronizálást, magam sem tudom, miért, állandóan ezt a hibaüzenetet kapom. Tudom, mit csinálok, mappa megolszátoks, jogosultságok, felhaználók, jelszavak rendben vannak, de ezt nem tudom kikapcsolni, portforwardok minden routerben jók, megoldásra nem jövök rá. Oda is meg vissza is ugyanez van, és olyan megoldás kell, ami kétirányú szinkron, tehát mindig ugyanaz van mindkét vinyón, és persze mindkettőnek olvashatónak kell lennie akár telefonról, gépről stb stb, tehát elsősorban az rsync látszik.

Szóval a kérdés az, mit tegyek, hogy a kapcsolódás működjön?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#42109) Borisz76 válasza Darko_addict (#42107) üzenetére


Borisz76
veterán

Tedd be a 2. lemezt és ALAP kötet létrehozása :
Tároláskezelő / Kötet / Létrehozás / Egyedi / Egyetlen kötet a RAID-en / Alap

Kötet létrehozás , bővítés.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42110) Darko_addict válasza Borisz76 (#42109) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nagyon jó bejegyzés, köszönöm!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#42111) gary89 válasza Borisz76 (#42085) üzenetére


gary89
csendes tag

pl így (0.9.4)?

jelenlegi elsődleges rendezési sorrend a státusz alapján:
- error (hibás, valamit kezdeni kell vele)
- waiting, finishing, filehosting_waiting, hash_checking, extracting (ezek úgymond átmeneti állapotok)
- (a felsoroltakon kívűl más állapot jelenne meg, az itt látszana)
- paused, downloading, finished (épp töltődik vagy el/visszaindítandó)
- seeding (ez nem érdekes, ebből van a legtöbb)

ezen túl ha azonos a státusz, azután jön a tracker állapota szerinti rendezés:
- unreg. torrent vagy hibás passkey
- egyéb
- success

az utolsó rendezési feltétel pedig a név.

[ Szerkesztve ]

(#42112) Perzeusz válasza #48967168 (#42086) üzenetére


Perzeusz
tag

Hali!

Ugyanez a problémám nekem is! Daemon tools-szal akartam csatolni NAS-ról valamit, és nem tudtam. Akkor néztem, hogy se intézőből, se Commanderből nem látom a NAS könyvtárszerkezetét. Egyedül a 3 megosztott mappát látom Commanderben, amelyek a médialejátszó és a DAC miatt vannak megosztva.
Úgyhogy, ha sikerül megcsinálnod, akkor írd majd be légyszi ide is a megoldást!
köszi

2 db WD Red 2TB eladó

(#42113) ERPY válasza gary89 (#42111) üzenetére


ERPY
őstag

Most kapcsolódok be a témába. A download station monitornál (0.9.4) nekem nem mutat torrentet. Vagyis torrent neve 0 db.

[ Szerkesztve ]

(#42114) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!
oly kérdésem lenne, mely synology nast ajánlanátok windows 7 vagy 10 futtatásához?

- szükségem van egy windows 7 vagy + ra, amit bárhonnan elérek (egy számlázó + adatbázis program futna rajta + egy adobe print to pdf, nem kell neki sok kakaó) + esetenként excel futtatása...

- illetve, fusson mellette folyamatosan a DSM is

jelenleg egy ds218+ van, 6gb rammal, de gondolom a benne lévő celeron J3355 elég karcsú a két rendszer folyamatos futtatásához?

egyáltalán működőképes megoldás lehet ez? vagy hagyjam a fenébe a gondolatmenetet? :D

előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#42115) Dolphine válasza gary89 (#42111) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez nagyon jól néz ki! :Y Hogyan lehet ehhez a verzióhoz hozzájutni, vagy még nem publikus? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#42116) TBMC válasza TBMC (#42114) üzenetére


TBMC
addikt

vagy inkább valami intel NUC vagy egyéb pc + nomachine?
(bocsi az offért) :B

markbellus.hu 

(#42117) gary89 válasza Dolphine (#42115) üzenetére


gary89
csendes tag

Szia! https://github.com/gary89/DownloadStationMonitor de van benne egy hiba, el van csúszva az összegző sor...

(#42118) Dolphine válasza gary89 (#42117) üzenetére


Dolphine
addikt

:R
Akkor még várok, gondolom lesz javítva

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#42119) WaterWave válasza gary89 (#42117) üzenetére


WaterWave
veterán

macbook pron is el van csuszva, meg nagyobbak a betük, számok... nem fér ki az oldalra....

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#42120) Krisz26


Krisz26
tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan kell egy ups-t(cyberpower br700elcd)összekötni a synology ds115 nas-al, hogy áramszünet esetén leállítsa a nas-t. Nem nagyon találtam olyan leírást, ami ezt bemutatná lépésről lépésre. Annyit látok csak a videókon, hogy a nas beállításainál a vezérlőpulton már megjelenik a ups beállítása, de azt nem mutatja, hogy mit hova kell kötni, hogy a nas felismerje a ups-t. Az én ups-nek van egy usb csatlakozási lehetősége, amivel össze lehet köteni pc-vel és egy szoftvert lehet pc-re telepíteni, ami vezérli a pc-t. Ugyanezt gondolom a nas-nál is meg lehet csinálni. Segítséget előre is köszi!

(#42121) gyugyo79 válasza TBMC (#42114) üzenetére


gyugyo79
addikt

Arra van VMM miért nem próbálod ki (Ha van btrfs) . A + 2 mag nem dob sokat ezek a procik ha nem virtuálisan lennének átadva is kompromisszumosak lennének... Adj minimum 4 GB -ramot neki és próbáld ki szerintem. A leggyengébb láncszem úgyis a HDD ha másra is használva van akkor ugye még rosszabb mintha egy 5400 -as HDD-vel szerelt gépet kellene használni. De ha ha tisztába vagy ezekkel és nincs nagy elvárás azért napi 1-2 számlát simán meg lehet rajta csinálni néha néha, napi szintű munkára viszont büntetés lenne .

Krisz26
Ugyan úgy össze kell kötni, csak itt nem tudod feltenni a hozzá adott szoftvert. Ha felismeri kezeli ha nem nem.
Vezérlőpult-> Hardver és tápellátás->UPS -nél tudod beállítani ha felismerte. (Ekkor tudod engedélyezni)

Alapból alacsony akkumulátor szintnél kapcsolja le a NAS -t de ezt meg lehet változtatni eltelt időre meg, hogy a NAS lekapcsolja e a szünetmentest de ezt majd látod.

[ Szerkesztve ]

(#42122) Krisz26 válasza gyugyo79 (#42121) üzenetére


Krisz26
tag

Szia! Köszi a választ. Tehát akkor a ups usb kábelét a nas usb portjára kell csatlakoztatni?

(#42123) Krisz26 válasza gyugyo79 (#42121) üzenetére


Krisz26
tag

két nas-t is tud kezelni egy ups?

(#42124) TBMC válasza gyugyo79 (#42121) üzenetére


TBMC
addikt

nagyon köszönöm!
lehet teszek akkor vele egy próbát, bár ha napi munkára alkalmatlan számlázás szempontjából, akkor lehet hagyom inkább..

gondolom egy custom pc vagy egy intel nuc + nomachine sokkal jobb megoldás lenne erre ? :F

előre is köszi! :R

markbellus.hu 

(#42125) kgymac válasza Krisz26 (#42123) üzenetére


kgymac
őstag

Hálón keresztül igen, ha engedélyezet a hálózatos ups-t annál a nas-nál, amire kötötted az ups-t. Plusz a switchet/routert is ups-ről táplálod.
Hálózatos ups esetén a kliens nas-nál kevesebb az opció, ez így normális? (DSM 6.1.6) Korábban nem használtam hálózatosan, hálósan eddig nem próbáltam ki a viselkedést áramszünetnél.

(#42126) Krisz26 válasza kgymac (#42125) üzenetére


Krisz26
tag

Köszi. most úgy van összekötve, hogy routert is a ups táplálja áramszünet esetén és , két nas-t is. Mindkét nas a routerre van kötve. Ez így elegendő. Mit kell még állítani? Hálózati ups kiszolgáló ip-rész van, Oda meg kell adni a router ip-jét? Nekem csak annyi kellene, hogy áramszünet esetén mindkét nas-t automatikusan lekapcsolja. Az is megoldható, hogy visszakapcsoljanak?

(#42127) Krisz26 válasza Krisz26 (#42126) üzenetére


Krisz26
tag

most itt próbálom beállítani, de nem lehet. beírtam a router ip-jét.

(#42128) kgymac válasza Krisz26 (#42127) üzenetére


kgymac
őstag

Amit mellékeltél, azt azon a nason kell beállítani, amelyikre kötöd a szünetmentest.
Engedélyezni kell a hálózati ups szolgáltatást, meg kell adnod az alatta lévő nyomógombbal, hogy melyik syno nas-on akarod majd kliensként elérni.
A kliens nason (amelyikre nem kötöd az ups-t) kell beállítanod az ups-nél, hogy egy szerver ups-hez akarsz kapcsolódni, meg kell adnod az ups szerver nas ip címét (erre kötötted az ups-t).
Ha sikeresen kapcsolódott, az ups információi lekérdezhetőek a kliens nas-ról (is).
Emlékezetből csak, mert távolról még nem férek hozzá a nashoz. Továbbá én (szvsz) keveslem a beállítási lehetőséget kliensként, pár beállítást hiányolok, ami a szervernél megadható volt (idő, stb), valamint az ups szerver-nél is kevesebb opcióm volt.

(#42129) Krisz26 válasza kgymac (#42128) üzenetére


Krisz26
tag

Ok és akkor a ups usb kábelét kell a nas usb portjára csatlakoztatni ? Előtte a ups-t ki kell húzni az áramból?

[ Szerkesztve ]

(#42130) kgymac válasza Krisz26 (#42129) üzenetére


kgymac
őstag

Igen, amire csatlakoztatod, az lesz az ups szerver. Itt kell engedélyezned a klienset is,
majd az ups kliensben kell beállítani az ups szerver ip címét. Ha jól csináltad, ugyanazt az eredményt adja az ups eszközinformációban (nálam működik, csak zavar, hogy elég hamar merül az ups (eaton e5 850i usb din), egy hajnali áramszünet után kb. 54%-os töltöttség volt, egy nassal - valamit tuti rosszul állítottam be /5perc/)

szerk: nem, nem kell kihúzni az áramból, az usb plug&play csatlakozás.

[ Szerkesztve ]

(#42131) Krisz26 válasza kgymac (#42130) üzenetére


Krisz26
tag

nem sikerül sajnos. :( azt írja "nem tud a hálózati ups kiszolgálóhoz kapcsolódni"

(#42132) Krisz26 válasza Krisz26 (#42131) üzenetére


Krisz26
tag

ezt a kliensnél írja.

(#42133) Krisz26 válasza kgymac (#42130) üzenetére


Krisz26
tag

köszi a segítséget jó lett, át kellett tenni a ds211-re azzal működik a ups a ds115-el nem. Azt az opciót érdemes bekapcsolni, hogy a biztonsági üzemmód után kapcsolja le a ups-t? Mindkét nas-t 10 percre állítottam.

(#42134) gyugyo79 válasza Krisz26 (#42132) üzenetére


gyugyo79
addikt

A Szünetmentest összekötötted A NAS -al ez jól látja és ebbe beállítottad a hálózati ups kiszolgáló engedélyezésénél B NAS ip címét. Ez után próbálod meg ugye B NAS -al elérni A NAS -t ?
kgymac teljesen jól írja és valamit kihagysz mert ennek működni kellene.

(#42124) TBMC
Igen egy dedikált PC SSD -vel persze, hogy jobb megoldás de kb. ami elé már amúgy is leülnél dolgozni jó távoli asztalon át is ebbe nagy varázslat nincs sajnos a távoli elérés csak kicsit ront az egészen.

(#42130) kgymac

Szerintem azt a NAS a szünetmentestől kapja, hogy éppen mennyi a töltöttség te nem tudod rosszul be állítani.

(#42135) TBMC válasza gyugyo79 (#42134) üzenetére


TBMC
addikt

:R

markbellus.hu 

(#42136) gary89 válasza WaterWave (#42119) üzenetére


gary89
csendes tag

DownloadStationMonitor 0.9.6

betű és gomb méretek, elcsúszások javítva, pár nap off ezután :)

(#42137) WaterWave válasza gary89 (#42136) üzenetére


WaterWave
veterán

nah igy már kifér, szuper :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#42138) Krisz26 válasza gyugyo79 (#42134) üzenetére


Krisz26
tag

Köszi! Már mezy. Ds115 nem tudott vele mit kezdeni, a ds211j viszont rögtön felismerte. Így ds115 lett a kliens. Köszi mkndenkinek! Annyi még a kérdés, hogy a biztonsági üzemmódra váltáshoz elég a 10 perc, illetve be kell állítani, hogy állítsa le a ups-t?

(#42139) kgymac válasza gyugyo79 (#42134) üzenetére


kgymac
őstag

Az a bajom, hogy 5 percre volt beállítva a Biztonsági üzemmódba váltás előtt eltelt időre.
Ez azt jelenti syno-éknál, hogy az ups lemerülése előtt 5 perccel kapcsoljon csak ki ?
Nekem úgy lenne logikus, hogy ha már 5 perce nincs áram, kapcsoljon le.
Nincs meg a visszakapcsolós beállítási lehetőség, amiről itt korábban olvastam (csak 36000-től és a Borisz76 :R féle összefoglalókat).

(#42140) kulu22 válasza TBMC (#42116) üzenetére


kulu22
aktív tag

Nálam a NUC vált be. Meg lehet tömni rammal, nvme meghajtóval baromi gyors a guest is virtualbox alatt. Egy ideig kínlódtam a Syno-n (916) úgy is, hogy egy dedikált ssd-t tettem bele ilyen célra. Linux szépen megy rajta, nekem a Windowsra sovány volt így is.

(#42141) gyugyo79 válasza kgymac (#42139) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szerintem az azt jelenti, hogy 5 perc után lekapcsol. De én ezt sose állítottam még be ezért mert jelentősen többet kibír ha nincs más eszköz rádugva egy 12v7Ah -s akkumulátoros szünetmentesre. Nálam meg még otthon is külön van egy a NAS -nak meg egy a hálózati eszközöknek. Ezért tapasztalatom nincs vele.
Az tuti, hogy olyan 20+ percet már elcsipogtak egyszer amikor szereltem, áram szünet meg felénk még ilyen hosszan se szokott lenni szerencsére.

De majd egy szaki kijavít ha nem így van de szerintem a pontos időt nem, max egy becsültet tud, hogy mennyi van az akkumulátorból vissza egy ilyen szintű szünetmentes, amivel ilyen lemerülés előtti 5 percel beállítás erősen orosz rulett lenne.

[ Szerkesztve ]

(#42142) kgymac válasza gyugyo79 (#42141) üzenetére


kgymac
őstag

Be van tervezve nekem is még legalább kettő otthonra, ez így ideiglenes megoldás. Fél éven belül füstölt el két korábbi eaton ups-em, kb. 8 év és 3 aksi csere után.
De van két üres bay-em, amit fel kéne töltenem, külön ups csak utána.

(#42143) TBMC válasza kulu22 (#42140) üzenetére


TBMC
addikt

köszönöm szépen válaszod!
megkérdezhetem a NUC-t, hogy sikerült elérni hálón kívül/belül?
nomachine esetleg? vagy valami más?

- bocsi az offért, jöhet privátban is :K
köszi!

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#42144) Dolphine válasza gary89 (#42136) üzenetére


Dolphine
addikt

Félelmetes, mint mindig! :Y :R
A Seed/Leech az megszűnt (majdnem mindenhol 0/0 van), vagy valahol állítható csak én nem találom? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#42145) gary89 válasza Dolphine (#42144) üzenetére


gary89
csendes tag

Csak az aktuálisan csatlakozott kapcsolatokat mutatja, mert nem adott vissza pontos eredményt az "összes"-re

(#42146) Dolphine válasza gary89 (#42145) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm! :R

Két kérdésem lenne:
1. Mire szolgál a beállítás? Ezzel lehet szabályozni a le és feltöltés sebességét?
2. A torrent végén a pause és az x gomb, gondolom megállítás, illetve törlés. Az utóbbit próbáltam, egy pillanatra hibaüzenetet dobott ki, de a DSM listájából tényleg törölte a letöltést. Erről tudsz valamit?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#42147) gary89 válasza Dolphine (#42146) üzenetére


gary89
csendes tag

Jó, hogy mondod, azokról a gombokról nem is írtam leírást...

1: Igen, azt :)
2: Nekem nem dobott egyszer sem hibát, de most úgy csináltam, hogy bármilyen hiba esetén mutasson egy hibaüzenetet függetlenül a php beállításaitól (most hogy leírtam, eszembe jutott még pár dolog, de azt majd máskor ;) )

(#42148) Dolphine válasza gary89 (#42147) üzenetére


Dolphine
addikt

Félelmetes vagy! :Y :DDD :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#42149) WaterWave válasza Dolphine (#42148) üzenetére


WaterWave
veterán

rakétaindítót még beleraknék :DD

Torrentek száma szerintem hiányzik

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#42150) Dolphine válasza WaterWave (#42149) üzenetére


Dolphine
addikt

Lassan már csak az hiányzik! :DDD
Mindegyik verzió előtt úgy gondolom, hogy ezt már tovább nem lehet fokozni, de gary89 mindig rácáfol erre! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.