Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41451) WaterWave válasza Flashback (#41450) üzenetére


WaterWave
veterán

memóriabovités... 36 hónap garancia, késöbbiekben jó eladhatóság ha váltasz, jobb cpu kihasznalas, több torrent futtatása, virtualizacio...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41452) Flashback válasza WaterWave (#41451) üzenetére


Flashback
addikt

Ezek meggyőzőek amúgy, ezért is hezitálok. Ahonnan veszem ott csak 24hó a gari amúgy.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#41453) WaterWave válasza Flashback (#41452) üzenetére


WaterWave
veterán

akkor lehet enyémmel keverem, mert ezen 36 hónap

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41454) Jaded


Jaded
senior tag

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy a DS ha végzett egy torrent letöltésével, nem kezdi el automatikusan visszatölteni a fájlt, csak miután ráböktem erre:

Renault Megane IV Limited

(#41455) gary89 válasza gyugyo79 (#41418) üzenetére


gary89
csendes tag

megnéztem a 2fa logint, sikerült a login, rendbe szedem a kódot és kirakok egy verziót. na meg tesztelem 2fa nélkül is, nehogy mindenki másnak ne menjen :)

az rss limit meg ciki, én elindulnék egy alternatív útvonalon: rss-t feldolgozza egy külső program és az adja hozzá API-n keresztül az elemeket.

(#41456) WaterWave válasza gary89 (#41455) üzenetére


WaterWave
veterán

akkor lesz 0.6 verzió?:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41457) gary89 válasza Jaded (#41454) üzenetére


gary89
csendes tag

Szia!

[link] 3. kép, megosztási arány elérte legyen 0 és idő pedig örökre, így nem áll le automatikusan

(#41458) gary89 válasza WaterWave (#41456) üzenetére


gary89
csendes tag

lesz, de nem ma :)

(#41459) gyugyo79 válasza Flashback (#41450) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ezek mind vannak a 218 -ra is.
A Synology nagy vonalakba fordít minden procival szerelt termékéhez mindent inkább az egyéb fejlesztőktől vannak olyan megoldások amik nem készülnek el minden proci típushoz.

A PLEX egy populáris népszerű alkalmazás nyilván ezért azzal van tele a fórum. De ez előtt is lett fordítva nem Intel procival szereltekre és még lehet, hogy lesz a rtd1296 -al szereltekre (szerintem 99.999% hogy lesz csak csökkentett tudású) szóval pld az is csak most még nincs ...
Max a hardver gyengesége miatt korlátozva voltak funkciói...

De ott van a Teamspeak 3 amiből nem készült más architektúrára. De ugye ha egy hozzá értő kedvet kap épp még készülhet rtd1296 -hez ...

Relatív nemrég jöttek ki ezek a NAS -ok csak míg ugye egy Apollolake (Intel) procihoz elég volt sok már kész csomagba beleírni, hogy Apollolake vagy x86_64 és ment addig a Realtek RTD1296 -okhoz fordítani kell és "0" -ról megcsinálni a csomagot ..
A Synocommunity -seknél de kb minden csomagnál fel van sorolva melyik architektúrához jó ezt igazából neked érdemes végig nézegetni mi az ami érdekelhet és, hogy van e a kinézett modellre. Ha nincs is kis utána olvasással rá lehet jönni meg lehet találni a még nem publikált de már kész csomagokat. Erre megint a rtd1296 jó példa mert a github-on hónapokal hamarabb kint voltak tesztre a synocommunity-s csomagok és még lehet most is csak ott van kint sok ami már kész és a csomagkezelőbe nincs.

Az ffmpeg amúgy pld. az egyik cifra dolog, mert a Syno által fordítottal van hardveres támogatás egy szintig. A gubanc ott kezdődik amihez nincs és a nem intel processzorok el tudnak vérezni. Van amikor még azok is ... De ezek nem a most populáris formátumok (h264 stb) inkább a régiek.
De azért jelentősen erősebbek az Intel procik főleg amikor 1 szál van csak használva valamire jön ki a különbség.

(#41460) gyugyo79 válasza gary89 (#41455) üzenetére


gyugyo79
addikt

Köszi!

Igazából én amikor erőt gyűjtöttem volna ezzel foglalkozni beírtam volna az enyémből ezt meg a https-t magamnak az már nem nagy kaland de jobb ha más csinálja és csak a készet kell élvezni :)

Én többet ki nem próbálom, hogy hogy száll el 250 körül egy user használatával. Az első esetben abszolút nem tudtam torrentet hozzá adni csak akkor azt hittem az a korlát mert a típus specifikációnak is egyidejű letöltésnek 256 volt megadva.Én meg azt gondoltam ez vonatkozik a DS egyidejűleg kezelt fájljaira is...

Utána beszéltünk itt róla és mások írták, hogy nekik simán megy többel csak ugye aki többel használta az mindenki rendszergazdaként.... Tehát ott nem csak RSS-en át nem lehetett többet hozzá adni hanem az a felhasználó nem tudott csak 256 db -ot ...Másik felhasználóval is tudtam meg Rendszergazdával is.
Ezek után amikor vettem a 918+ -t akkor megint neki álltam és ott nem RSS-el ment volna tovább de nem tudom meddig mert rákerestem és mások is jártak úgy, hogy 250+ torrentnél bekorlátozta a DS a usert és nem csak RSS-el. Akkor nem is foglalkoztam vele tovább át álltam megint a egy rendszergazdára és azóta használom úgy ... Amiről meg már vissza nem állnék szívesen. Igazából én nem szoktam nagyon törölgetni amíg nem kell a hely és így is már 1 felhasználó meg 1 rendszergazda által hozzá adottból van sok...
Logot is most néztem csak amikor már egy rendszergazda fiókkal láttam a hibát. Itt is van :)

De ez engem nem fog érinteni szerintem ...

[ Szerkesztve ]

(#41461) Hooper válasza Hooper (#41356) üzenetére


Hooper
őstag

Sziasztok!
Köszönöm a segítséget mindenkinek az UPS kapcsán :R az Eaton 3S 700 valóban jó választás tűnt de végül a PCt, monitort is rákötöttem így az EATON Ellipse ECO 1200-t vettem meg (usb-s vezérlés működik, a 3 eszközzel 32percet ír).

(#41462) gary89 válasza gyugyo79 (#41460) üzenetére


gary89
csendes tag

jó hogy mondod, a https-t még meg sem néztem...

(#41463) gyugyo79 válasza gary89 (#41462) üzenetére


gyugyo79
addikt

Tényleg köszönöm nagyon azt is amit eddig csináltál!
Csak miattam amúgy ezeket már nehogy csináld! Csak ha van kedved időd és szívesen csinálgatod jobbra és jobbra. Én kb csak a funkcionalitásra megyek általában és ahogy megvan amit akarok abba is hagyom , hogy majd kiszépítem / optimalizálom aztán marad úgy ahogy van az egész ...
De mint írtam is amikor közzé tettem a lehetőséget, hogy a megfelelő kezekbe ez egy nagyon jó dolog lehet.
Gondolom másoktól majd úgy is kapod az ötleteket megkeresést esetleg, a még tovább fejlesztésre.

(#41464) Jaded válasza gary89 (#41457) üzenetére


Jaded
senior tag

Holnap ránézek, köszi!

Renault Megane IV Limited

(#41465) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

ti a készülékházon érzitek a merevlemezek működését? Enyhe rezonanciát.
Én a DS1515-ön nem érzek, DS1817+-on viszont igen.
A Synology nem használ elég csillapítást a készülékeiben és ez hosszútávon nem lesz jó a lemezeknek, főleg sok lemeznél adódik ez össze. Most néztem leírásokat házi módszerekről a vibráció csillapítására, amit meg fogok csinálni.

(#41466) Atyman válasza #29810560 (#41427) üzenetére


Atyman
csendes tag

Sziasztok!
Megvártam az indexelés végét, ami 3 nap volt, de sajnos ugyan ez az helyzet.
DLNA továbbra se működik, ami eddig simán ment. A média szerver részen felismeri Tv-ét, de egyszerűen nem jeleníti a tartalmakat.
Most mit tehetek?
Idegállapotba vagyok... :Y :W

(#41467) #29810560 válasza Hooper (#41461) üzenetére


#29810560
törölt tag

Azért ez már nem a kimondottan 'kici ócó' kategória :)
Igaz, a védett teljesítménye ill. áthidalási ideje is tiszteletet parancsoló. :K

Ahhoz képest hogy volt egy pont amikor az EATON 3S 550-et is elegendőnek ítélted meg - sőt, ha jól láttam meg is rendelted - ha lúd legyen kövér lett a végső megoldás. ;)

(#41468) Borisz76 válasza Atyman (#41466) üzenetére


Borisz76
veterán

Sokszor bevált a DS esetén....talán itt is működik.

Csomagkezelőben állítsd le a Médiaszervert majd indítsd újra.
Ha ez nem segít , akkor Médiaszerver leállítás - NAS restart - Médiaszerver indítása.

Talán....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41469) _kovi_ válasza WaterWave (#41405) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Ezt hogy kell feltelepíteni?

(#41470) WaterWave válasza _kovi_ (#41469) üzenetére


WaterWave
veterán

így:

[link]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#41471) eszakas


eszakas
senior tag

Sziasztok.

Adott a DS 216play NAS úgy vettem észre hogy a ventilátora rendetlenkedik. Megelőzendő a leállásból adódó ijedséget kilehet-e cserélni pl erre a NACTUA ventire?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#41472) Borisz76 válasza eszakas (#41471) üzenetére


Borisz76
veterán

A Szélesség , magasság ( 92 mm * 92 mm ) stimmel.

Szedd szét és mérd meg a venti vastagságát is.

Ugyanis létezik 25 mm-s és 14 mm-s vastagságú is.

Valamint a csatlakozó : 3 vagy 4 pines....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41473) eszakas válasza Borisz76 (#41472) üzenetére


eszakas
senior tag

Hát az emlékeim alapján meg a kép alapján 25mm a vastagsága és 3pines.

De mi az az "1pcs"? "powercsatlakozó"?

"Rendszerventilátor 92 mm x 92 mm x 1 pcs "

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#41474) r4z válasza eszakas (#41473) üzenetére


r4z
nagyúr

1 darab (pcs - pieces - tobbes szam lenne, de mindegy)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#41475) eszakas válasza r4z (#41474) üzenetére


eszakas
senior tag

Köszönöm a nyelvtani megközelítést, de most speciel nem ez érdekel. :)
Az érdekelne hogy a ventilátorhoz mi köze? :) 1 csatlakozó?

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#41476) Borisz76 válasza eszakas (#41475) üzenetére


Borisz76
veterán

1 db venti 1 db csatlakozóval.

A kérdés , hogy 3 vagy 4 vezeték van e bekötve....
3 vagy 4 pin-es.

Az enyémben 4 pin-es van : kép ( 2 db , 120-s )

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41477) eszakas válasza Borisz76 (#41476) üzenetére


eszakas
senior tag

Az tuti, hogy 3 pines ezt már megfigyeltem vinyó cserénél és nem PWM-es hanem 3 fokozat van rajta vagyis 3 pines.
Gondolom akkor 12V-os a nason is a csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#41478) Borisz76 válasza eszakas (#41477) üzenetére


Borisz76
veterán

Persze mivel a NAS is egy számítógép.....célszámítógép.

Nem azért van 3 vezeték mert 3 fokozatban állítható.....

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41479) lewisfm válasza Stanley-B. (#41465) üzenetére


lewisfm
aktív tag

Szia!

A vibráció csillapításra milyen megoldásokat láttál és hol?

Csak mert az én DS118-asomban ez nekem is probléma, bár mivel csak egy HDD van benne, ezért ez nekem inkább csak ergonómiai probléma - egyszerűen csak zavarnak a vibrációból fakadó hangok.

Én most a NAS alát a NAS csomagolásából származó két darab "szivacsos " lapot tettem - ez elég jó megoldás, de érdekelnek az egyéb megoldások is.

Köszi.

(#41480) eszakas válasza Borisz76 (#41478) üzenetére


eszakas
senior tag

Gondolom a hűtés topicban ez le van írva. PC-vel kapcsolatban ennek már utánajártam egy kicsit.
Van pozitív és nulla szál és a fordulat visszajelzés a sárga. Gondolom az én nasom csak a ventinek adott feszt szabályozza 3 lépcsőben alacsony közép és magas fordulaton. Nem láttam benne termo ellenállást ezért gondolom azonos fordulaton forog csak 3 lépcsőben.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#41481) allein


allein
addikt

Sziasztok. Elnézést a kérdésért, kicsit OFF. Csináltattam egy spéci elosztót + tápkábelt hozzá, mindezt a házimozi rendszerem miatt. Amennyiben ezt rádugom a szünetmentes tápegységre, védelmed biztosít a szünetmentes táp a házimozis eszközöknek?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#41482) allein válasza e90lci (#41434) üzenetére


allein
addikt

Szétnéztem a Synology oldalon a kompatibilitás miatt. Általad említett eszköz nem található meg. Sőt, ITT található több olyan hozzászólás ami szerint kigyulladt az eszköz :Y most akkor mi van :DDD

EZ a típus viszont kompatibilis és elvileg Synology tesztelte is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#41483) Rover623 válasza Borisz76 (#41422) üzenetére


Rover623
félisten

Ma már a harmadik külső USB3-as vinyót/tokot próbálom ki az új 918+ előlapi és hátlapi csatlakozójában, és semmi!! :F
Ebből kettő külső tápos, tehát még csak az se lehet baj, hogy nem kap elég naftát! :(
Újra kell indítani ezt a fost, hogy detektálja?
Nem hinném/szeretném.

primus inter pares

(#41484) Hooper válasza #29810560 (#41467) üzenetére


Hooper
őstag

mindig az a k*a lúd bizony :)) viccet félre téve alap elképzelés volt h csak a nas menjen róla és elég ha lekapcsol szabályosan aztán majd visszakapcsolom. Aztán mivel láttam h ezek fesz, villám meg minden védős kütyük -és sajnos linkségem de eddig nem iylen elosztón ment a PC- gondoltam a gépet is kössük rá.. de akkor már az se haljon le ha elmegy az áram.. M.2 ssdnek ha jól tudom szintén nem tesz jót az áramszünet.
ezért lett a 3s 700.. de itt aprón találtam ezt az 1200es Ellipset a 700as ára alatt. nem volt kérdés.

(#41485) Zippair válasza eszakas (#41471) üzenetére


Zippair
aktív tag

Nem akarsz esetleg eredeti ventilátort?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#41486) Borisz76 válasza Rover623 (#41483) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem kell restart.

A lemezek meg vannak formázva?
Pc-n NTSF-re lehet formatálni majd a NAS-hoz csatlakoztatni.

Ha nincs rajta partició , akkor a DSM-ben is lehet formázni....de az csak Ext4 vagy a Fat valamely formája.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41487) Stanley-B. válasza eszakas (#41471) üzenetére


Stanley-B.
őstag

ki lehet cserélni, sőt, szerintem ajánlott is, mert a gyári szar teljesen.
Én ennek a kisebb változatát szereltem be (Noctua NF-A8 FLX) DS1515-be és tökéletesen működik.
Az eredmény:
- csökkent (megszűnt) a rezonancia a gyárihoz képest
- halkabb sokkal, gyakorlatilag néma
- a merevlemez hőmérsékletek változatlanok

[ Szerkesztve ]

(#41488) e90lci válasza allein (#41482) üzenetére


e90lci
senior tag

Szia
Így elhiszed,hogy kompatibilis?

Syno oldalán valószínű nem tesztelték,vagy éppen lesz@rják,ha valaki esetleg tesztelte a kompatibilitást.Mint pl nálam mikor Dlink dwa-125 usb wifi stick-et teszteltem a nason tökéletesen működik vele,írtam a supportnak,hogy ennél (ds916+)és a DS213-nál is működik.De le se sz@rtak.3 éve,de lehet 4 éve vettem azóta megy,egy rack szekrénybe van a nas és a router alatt ahogy írtam.Én csak ajánlottam mivel használom,de ha neked a másik jobb akkor azt kell megvenni.Nem rá akartalak beszélni,csak segíteni hogy ilyen is jó lehet esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#41489) allein válasza e90lci (#41488) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen az infókat :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#41490) e90lci válasza allein (#41489) üzenetére


e90lci
senior tag

Szívesen
Igaz nem sok minden látszik belőle,de ott csücsül az alján.

(#41491) Rover623 válasza Borisz76 (#41486) üzenetére


Rover623
félisten

Megvannak formázva. Van amelyik üres, van amelyiken van cucc...mégse látszik egyik sem.
Azért vagyok szomorú, mert ugyan elég biztonságosra alakítottam a rendszert (btrfs fájlrendszer, gyakori snapshot-ok, replikáció egy másik 918+ NAS-ra), jó lenne időnként egy külső hordozóra is lementeni a fontos dolgokat. Eddig elég aggasztó a dolog...mi a sz@rt vegyek, hogy felismerje? :W

primus inter pares

(#41492) allein válasza e90lci (#41490) üzenetére


allein
addikt

Szép rendben tartod a dolgokat :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#41493) Borisz76 válasza Rover623 (#41491) üzenetére


Borisz76
veterán

Esetleg egy megoldás.....talán.

Az üres lemezt kösd rá.

Vezérlőpult / Külső Eszköz / Válasz ki a csatlakoztatott eszközt és :

Formázás / Fat 32

Ezzel eléred, hogy a nas formázza meg.
Ekkor elviekben magátol fel is csatolja.
Tehát megy.

Ezután Kivetés funkcióval eltávolítod.
A FAT32-s fájlrendszert a Win is ismeri.
Egy mozdulattal lehet formatálni NTSF-re.
Ezt követően dugd rá a nas-ra és mennie kell.

Kicsit nyakatekert megoldás de más ötletem nincs !!!

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41494) Laposelemer válasza Borisz76 (#41493) üzenetére


Laposelemer
tag

Ha nem admin jogú felhasználóval lép be, akkor nem biztos, hogy az a felhasználó láthatja a külső eszközt. (nem tudom mi az alapbeállítás)

A vezérlőpult-külső eszköz-beállítások-nál megnézheted, hogy milyen jogai vannak a felhasználódnak a külső eszközökre.

még 1 dolog ...
nem tudom a syno kezeli e a GPT partíciót vagy csak MBR-t

[ Szerkesztve ]

(#41495) Flashback


Flashback
addikt

Végül DS218+ lett... rábeszéltetek.
Köszönöm a segítséget nektek!

Egyenlőre egy 4TB-os WD RED lesz benne aztán ha fogy a hely kap egy másikat mellé.

Egy külső USB3-as merevlemezre szeretnék backuploni pár hetente. A kérdésem hogy: az elején lévő copy gombra be tudom állítani arra hogyha ez a lemez van rajta kezdje el bizonyos mappák backupolását?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#41496) Borisz76 válasza Laposelemer (#41494) üzenetére


Borisz76
veterán

Vezérlőpult / Külső eszköz / Beállítások :

Admin és több felhasználó van de csak az én nevem mellett van pipa : Írásra és Olvasásra.

Nálam így megy de alul az ablakban van egy megjegyzés is :

Ez csak akkor igaz ha van Megosztott mappa létrehozva !!!

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41497) Valkűr válasza Flashback (#41495) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem fogod megbánni,»én is«azt vettem végül. Ajánlom majd a rambővitést ha ugy alakul. Én is pakoltam még 4 gigát hozzá.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#41498) claire78 válasza Flashback (#41495) üzenetére


claire78
senior tag

Igen, USBCopy programmal.

(#41499) Flashback válasza Valkűr (#41497) üzenetére


Flashback
addikt

Oké van valami RAM megkötés? Vagy csak annyi hogy DDR3 SODIMM?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#41500) Valkűr válasza Flashback (#41499) üzenetére


Valkűr
őstag

Hát igazából ők azt ajánlották amit kipróbáltak vele, nem a gyári ez sem, én egy huszasért vettem a 4GB. A lejátszók oldalán fent van.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.