Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33101) hl225


hl225
tag

Sziasztok!
OpenVPN esetén mit jelent a "ügyfelek kiszolgáló LAN-hoz való hozzáférésének engedélyezése"
Ha azt, hogy ebben az estben azon hálózat gépei is láthatók lennének amelyik hálózatban a nas elhelyezkedik, akkor ezekhez ténylegesen hogy lehet csatlakozni.
A NAS-hoz vpn-en az x.y.0.1 címen tudok csatlakozni, próbáltam a .2 .3 címet, de még sem érem el a többi eszközt.

(#33102) gkevin


gkevin
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, hogyan tudnám beállítani, hogy kívülről is elérjem a bemappelt mappaimat egy Synology NAS-ről.
Van egy Synology DS212J típusú NASom ami be van kötve egy Dlink DIR-842 routerbe, ami LAN-on keresztül kapcsolódik a szolgáltató által adott router-modem-be (HUAWEI HG8245H).

Beállítottam már egy statikus IP címet a NAS-nak, természetesen ha, a Dlinkhez kapcsolódva vagyok, akkor a bemappelt mappákat gond nélkül tudom használni. De kívülről nem működik. Próbáltam beállítani a port forwardingot, de nem tudom, hogy pontosan melyik routeren kell, illetve, hogy melyik portot. Windowson a telepített WebDav alkalmazással példaul sehogy sem érem el a NAS-t (se ha a Dlinhez vagyok kapcsolódva, se kívülről). A WebDav természetesen telepítve van a NASon is. Valamilyen DDNS-t is beállítottam már, bár azt nem igazán tudom, hogy mire jó.

Tud nekem valaki ebben segítséget nyújtani?

Előre is köszönöm és további szép napot mindenkinek!! :R

(#33103) gyugyo79 válasza hl225 (#33101) üzenetére


gyugyo79
addikt

A VPN -es cím az más lesz mint a belső hálózatos cím azzal ne foglalkozz lényegtelen mi (mármint a szabványosan használható belső címek közül) csak egyforma nem lehet. A kettő közti átjárás meg lesz, annyi, hogy IP cím alapján direktbe kapcsolódj a megosztásokhoz.

Példa.:
A NAS otthoni ip címe:192.168.0.254
A VPN ip tartománya 192.168.2.0 - 192.168.2.255
Az otthoni géped a ip címe: 192.168.0.10 /és pld. van rajta egy megoszt nevű megosztás és a neve az OtthoniGep

A laptopoddal amikor VPN -be csatlakozol akkor megkapja a 192.168.2.1 -et.
Akkor az otthoni géped megosztását el fog érni a //192.168.0.10/megoszt -al DE nem fogod látni a hálózatoknál OtthoniGep néven és nem fogod elérni se mint otthonról //OtthoniGep/megoszt -al se a rajta megosztott mappát. Csak IP cím alapján és csak ha beírod az elérést. (most a host mókolást kivettem a képletből) . Szóval igazából mindent elérsz csak ip címeket kell megadni az eléréshez.

gkevin
Például pont ahogy a fenti példa mutatja annyi, hogy IP alapján csatold be a könyvtárakat, akkor működni fog ha be VPN -ztél. Annyi, hogy ne meghajtónak csatold csak hálózati helynek ha lehet mert a meghajtót keresgélni szokta bootkor ami ha nem találja meg tudja növelni a boot időt kicsit és ugye amíg nem VPN -ztél be úgyse éri el ...

[ Szerkesztve ]

(#33104) yntruder


yntruder
csendes tag

Tud valaki segíteni, hogy synology 916+-on a php-ban hol és mit kell beállítani, hogy a mail függvény működjön?

A válaszokat előre is köszönöm.

(#33105) Bozso68


Bozso68
senior tag

Rendelhető a Synology DS218+, DS718+, DS418 és a DS918+

Alighanem otthonra karácsonyra meglepem magam egy DS218+-szal.

(#33106) Patice válasza Bozso68 (#33105) üzenetére


Patice
Topikgazda

Köszönjük az infót! :R

Elég jó lett a felhozatal. :C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#33107) PLackó16


PLackó16
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap óta vagyok 215 j tulajdonos.
Egyelőre minden szép és jó, egy problémám van..
120 MBites netem van, minden más eszközről el is érem ezt a sebességet, a beépített Download Station mégis 5-8 MBit/s-el hajlandó csak a torrentekről szedni.
Másnak nem volt még ilyen problémája?

Köszi

(#33108) eszakas válasza PLackó16 (#33107) üzenetére


eszakas
senior tag

Szia.

Hát ezt nem mondanám problémának, ennyit bír a nasod /olvass vissza/. Ez azért mégsem egy csúcskategória. De hidd el nem vesztesz vele semmit hacsak nem akarsz a torrent oldalak császára lenni :) de akkor meg nem ilyen eszköz kell.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#33109) Borisz76 válasza PLackó16 (#33107) üzenetére


Borisz76
veterán

Kicsimix fórumtársunk letöltési sebesség tesztje : Synology DS 216+II / DIGI 1000

Valamint a feltöltés teszt.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33110) PLackó16


PLackó16
csendes tag

Köszönöm nektek :)
Nem gondoltam volna előtte, hogy korlátozni fogja a hardver a torrent sebességét :(

[ Szerkesztve ]

(#33111) Pubszon


Pubszon
veterán

Maga a download centernek nincs külön webes felülete?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#33112) Patice válasza Pubszon (#33111) üzenetére


Patice
Topikgazda

Nocsak, sikerült életre kelteni a DS213j-t?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#33113) Borisz76 válasza Pubszon (#33111) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha a Download Station-ra gondolsz....nincs.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33114) Pubszon válasza Patice (#33112) üzenetére


Pubszon
veterán

Azt nem sajnos. :(
Vettem egy másikat, közbe meg nyertem egy 212j-t 3TB-os lemezzel. :DDD 85 illetve 100 euró volt.

Borisz76: Igen, arra gondolok. Köszi.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#33115) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok,

Nemrég vásárolt első DS216+II beüzemeltem, és elsőre nem volt semmi probléma mikor is PC-n meg adtam NAS video mappáját elérésre (Map network Drive... Z:
a NAS közvetlen UPC routerra volt rákötve lan kábellel, PC-n pedig Wifin kereszül kommunikált. (semmit nem állítottam se PC, se NAS beállításaiban)

Aztán közbe bővült a rendszer (házimozi szett, mediaplayer stb.), és a NAS switch en keresztül, kapcsolódik, routerhez.

A minap akartam másolni rá gépről cuccokat, és nem tudok kapcsolódni Z meghajtóhoz. (közbe rájöttem hogy már pár napja feldobta a windows bekapcsoláskor hogy egy kapcsolatot nem tud létrehozni valószínűleg erre gondolt, de nem foglalkoztam vele, mert akkor meg házimozit állítgattam :DDD ).

első lépésként megcsináltam Borisz76 NAS összefoglalója Fő menus részében a NAS-t kézi konfigra állítottam,
PC újraindít de semmi változás, hiba üzenet ugyanaz, mikor hozzá akarom adni mint NAS-t mint meghajtót
Error Code: 0x80070035 The network path was not found

tudnátok segíteni mit hol kéne állítanom? De nagyon szájbarágósan ha lehet, nagyon kezdő vagyok e téren :U (neten is van pár leírás erre a hibakódra , de inkább megkérdem mielőtt valami hülyeséget csinálok.

nagyon szépen köszönöm

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#33116) Bozso68


Bozso68
senior tag

Ha a DS115J-n levő ext4 fájlrendszerű 4TB-os HDD-t berakom majd a btrfs-es DS218+-ba, mi történik?
Illetve meg lehet valahogy menteni a tele HDD tartalmát ki-be másolás nélkül?

MOD: egyenlőre nem tervezem második HDD vásárlását, háttértáram meg messze nincs ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#33117) Bandib0y


Bandib0y
csendes tag

Sziasztok!

Mi lehet annak az oka, hogy a synology DS szépen letölti a beadott torrenteket, majd azt jelzi, hogy seed-ben maradnak, némelyiknél pár nap múltán már szép feltöltött adatmennyiséget is látok, ám amikor a tracker oldalán csekkolom az állapotukat, akkor mindegyiknél azt látom, hogy még 1 percet sem voltam seedben, és 0 byte a feltöltés?

Próbáltam leállítani, majd újra elindítani őket, de néhány óra elteltével továbbra sem tapasztaltam változást, ez így nem jó. :( (korábban működött)

[ Szerkesztve ]

(#33118) Dolphine válasza Bozso68 (#33105) üzenetére


Dolphine
addikt

Vajon a DS116 is kap utódot?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#33119) Borisz76 válasza Bozso68 (#33116) üzenetére


Borisz76
veterán

Sajnos nem lehetséges....

A legutóbbi infók szerint az 1 lemezes modellekből áthelyezett lemezt mindenképpen formázza a többfiókos modell. Ez a formázás lehet EXT4 vagy BTRFS.

Mindenképpen javasolt az adatok ideiglenes mentése !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33120) Borisz76 válasza Bandib0y (#33117) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha a DS-ben engedélyezve van a DHT funkció, akkor olyan letöltőknek is tolod fel az anyagot , akik NEM az ADOTT TORRENT OLDALON vannak regisztrálva.

DHT kikapcs
BT protokoll kódolás : Mindíg

Lehetőleg regisztrációhoz kötött oldalt használj !
A nyilvános , bárki számára elérhető oldalakat én nem javaslom.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33121) Bozso68 válasza Borisz76 (#33119) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi szépen! :W
Akkor esélye sincs rizikózni, valahogy rákészülök a cserére.

(#33118) Dolphine: ez engem is érdekel, az infók szép lassan jönnek már.

[ Szerkesztve ]

(#33122) Dolphine válasza Bozso68 (#33121) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezek szerint várható?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#33123) Borisz76 válasza Bozso68 (#33121) üzenetére


Borisz76
veterán

Az angol infós oldal 2.2 bekezdése :

Single-bay and multiple-bay models: Due to differences in the disk partition system, single-bay models cannot migrate hard drives to multiple-bay models and vice versa. For example, hard drives from a DS114 cannot be migrated to a DS214 or DS414. Likewise, you cannot migrate hard drives from a DS214 or DS414 to a DS114.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33124) Antonio válasza Antonio (#33115) üzenetére


Antonio
senior tag

valaki? :U

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#33125) Bozso68 válasza Borisz76 (#33123) üzenetére


Bozso68
senior tag

Így már tiszta.

(#33122) Dolphine: sajnos nem tudom, az általam linkelt hírbe is véletlenül futottam ma bele. A magánvéleményem, hogy a DS116 hardverben nagyon erős, viszont 2017-ben alsó szegmensben nem jött tudomásom szerint semmilyen változat. Így lehet, hogy rágyúrtak, legalábbis az eddig bejelentett típusok arra engednek következtetni.

(#33126) Borisz76 válasza Antonio (#33124) üzenetére


Borisz76
veterán

HA Win 10-t használsz, akkor többen jelezték már , hogy a hálózatkezeléssel gondok vannak.

Pár napja jött egy nagyobb frissítő csomag.
Nálam az megoldotta a problémát.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33127) Bandib0y válasza Borisz76 (#33120) üzenetére


Bandib0y
csendes tag

Kb negyed órával ezelőtt megtettem ezeket, amit írtál, egyelőre nincs változás, minden torrent állapotára stopped-ed ír az oldal.

Regisztrációhoz kötöttet használok, a legnagyobb magyar oldalról van szó.

(#33128) Antonio válasza Borisz76 (#33126) üzenetére


Antonio
senior tag

Igen win10-em van.

rákeresek erre a Win 10 frissítésre, (esetleg tudsz mondani valami azonosítót ehhez az utóbbi frissítéshez?)

amúgy elméletileg mennie kéne csatlakozásnak ha az előző levélben leírtakat megcsináltam??

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#33129) Borisz76 válasza Bandib0y (#33127) üzenetére


Borisz76
veterán

Az oldalon ha a "nevedre" kattintasz látnod kell az éppen futtatott állományokat.
Nálam most így fest :

borisz76 által futtatott torrentek (751)

A zárójelben a mennyiséggel.

Ha ez a szám nagyon elüt a DS-ben lévővel akkor lehet, hogy PASSZÍV vagy.

Olvasgasd az adott oldal WIKI-jét :)

Ott vannak tippek, hogyan kell a portot, router , klienseket beállítani.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33130) Borisz76 válasza Antonio (#33128) üzenetére


Borisz76
veterán

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33131) Antonio válasza Borisz76 (#33130) üzenetére


Antonio
senior tag

Elméletileg mivel nekem automatikus a frissítés, megvan minden utóbbi frissítésem ... utolsó 13. án volt nekem is ...

:(

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#33132) Melorin


Melorin
addikt

Kétlépcsős azonosítást használok a NAS-on, Google Hitelesítővel használom.
Mostanában viszont sokat cserélgettem a ROM-ot a telefonomon és többször is újra kellett telepítenem a progit. Ilyenkor azt csináltam, hogy az "elveszítette telefonját?" lehetőséget választottam bejelentkezéskor. Viszont úgy látszik megelégelte ezt a rendszer:

Mit tudok most csinálni? Az SSH le van tiltva a DSM-ben ;]

(#33133) Borisz76 válasza Antonio (#33131) üzenetére


Borisz76
veterán

Jó címen keresed tutira ?

A Synology Assistant-al tudod ellenőrizni, hogy az IP cím stimmel e....

Elképzelhető, hogy másik ip-t kapott a routertől mert a switch-en keresztül csatlakoztatott új cuccoknak is kell 1-1 ip-t adni.

Bár ha az "IP állapot" sor alatt a MANUAL felirat van , akkor elviekben sikerült a kézi ip cím beállítása.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33134) Antonio válasza Borisz76 (#33133) üzenetére


Antonio
senior tag

Köszönöm,
elnézést a láma kérdésért, de egyszerűbb/gyorsabb ha megkérdezem, az említett synology assistant ez mi és hol találom? azt hittem az egy telepítendő alkalmazás de nem találok ilyet a csomagkezelési központban,

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#33135) Elemental válasza Bandib0y (#33127) üzenetére


Elemental
addikt

Mert emlékeim szerint a jelenlegi torikra nem érvényes a változtatás, mindig csak az újakra.

(#33136) Borisz76 válasza Antonio (#33134) üzenetére


Borisz76
veterán

A Letöltőközpontból - a nas típus kiválasztása után - tudod letölteni.

Ez egy segédprogram mely a hálózaton fellelhető Synology NAS-okat listázza ki.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#33137) Antonio válasza Antonio (#33134) üzenetére


Antonio
senior tag

kozben megvan installáltam, ip cim stimmel es manual is

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#33138) Bandib0y válasza Elemental (#33135) üzenetére


Bandib0y
csendes tag

Kipróbáltam egy újjal is, letöltötte, DS szerint beállt seed-be, de az oldalon azt látom, hogy stopped, és 47 óra 59 perc van hátra.. :(

(#33139) Imco válasza Bandib0y (#33138) üzenetére


Imco
őstag

Oldala válogatja. Nem frissíti be azonnal.

Üdv! Imco

(#33140) Antonio válasza Antonio (#33137) üzenetére


Antonio
senior tag

Elkeserítő,

google ban ahány találat, vagy youtube video, annyi más ás más megoldás :(

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#33141) Bandib0y válasza Imco (#33139) üzenetére


Bandib0y
csendes tag

Igen, de 4 óra alatt azért már illett volna, még mindig változatlan a helyzet.

A többi torrentnél napok óta nem változik a státusz az oldalon, holott a DS-ben megy a seed most is, töltik tőlem a fájlokat.

Pár héttel ezelőtt ez még gyönyörűen működött, nem értem. :(

(#33142) heroldbalu válasza Melorin (#33132) üzenetére


heroldbalu
tag

Hello, szerintem 2 lehetőséged van:

1. Ha van másik admin felhasználód használd azt a korrigálásra, reseteled annak a felhasználónak a paramétereit (jelszó, 2 lépcsős azonosítás, stb.) amelyiknél elfigytak a lehetőségeid.

2. Ha az egyetlen admin felhasználóddal záródtál ki akkor azt kell resetelned. A [linken] található leírás segítségével. A 2. pontot kell végigcsinálnod, így megmarad minden adatod, csak a hálózati beállításokat meg a jelszót kell majd újra beállítanod.

A későbbiekben pedig ajánlom, hogy a Control panel-User- "a kérdéses felhasználót kiválasztva" - Reset 2 step verification lehetőséget választva tudod visszaállítani a kétlépéses ellenőrzést.

[ Szerkesztve ]

Synology, iPhone

(#33143) Madwe válasza Melorin (#33132) üzenetére


Madwe
nagyúr

A pw reset jó megoldás amit felettem írtak, én csak annyit akartam hozzáfűzni, h ha google authenticator-t használsz telefonodon, azt a google oldalán át tudod mozgatni az új telefonodra, nem kell mindig vészkóddal belépni újra feltenni :)

(#33144) bb.bocs


bb.bocs
őstag

lenne egy kérdésem.
most esett le ,pedig már mondtátok azt hiszem régebben, hogy amikor letöltök a download stationnal, sakkor két helyen is tárolja a cuccokat, egyik hely magán a vinyón van egy általam válaszottt mappába, a másik nem tudom mert amikor a stationból törlöm a filet, akkor szabadul fel a hely. nem lehet ezt megszüntetni? hogy ne írja agoyn a vinyót fölöslegesen mondjuk 30gigás fáj 2*30nak számit akkor gondolom?... szedje le, töltse le egy helyre, és annyi?

Másik. átkéne telepítenem aról b re a cuccokat beállításokat progikat mindent.
átköltözni egyik vinyórol másikra, de nem akarok sem beállításokat sem mást újra megcsinálni. lehetséges ez?

[ Szerkesztve ]

(#33145) gyugyo79 válasza bb.bocs (#33144) üzenetére


gyugyo79
addikt

Amíg 1 köteten van az ideiglenes mappa helye és az ahova letöltesz addig nem foglalja a helyet duplán. Hard link -el van megoldva, hogy ott látszódik az ideiglenes helyen és ahova letöltötted is. Viszont amíg így mozgatod a köteten belül más helyre csak a link változik 1 szer foglalja a helyet és seedelni is tudja mert a másik link az ideiglenes mappába ott van fixen.
Viszont ha nem egy kötetet használsz akkor nem tudja linkelni így 2 példányban lesz meg ...

[ Szerkesztve ]

(#33146) yntruder


yntruder
csendes tag

Tud valaki segíteni, hogy synology 916+-on a php-ban hol és mit kell beállítani, hogy a mail függvény működjön?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#33147) bb.bocs válasza gyugyo79 (#33145) üzenetére


bb.bocs
őstag

aha. elvileg 1 kötetre töltök le,, 2 vinyó van benne de csak az 1es kötet video mappájába töltök le. (nem tudom hova és miért rakja.) station beállításaiban a helynél a célállomás is ez. mégis úgy látom vlhova menti magának.
általánosnál azt irja hogy ideiglenes hely kötet 1.
és itt van a video mappa is. nem értem még én ezt .

[ Szerkesztve ]

(#33148) sgery válasza Kicsimix (#33092) üzenetére


sgery
őstag

Úgylátszik magától megjavult a dolog. A sok ki/be kapcsolás után egyre tovább maradt ép a rendszer, most pedig már nem omlik össze. Érdekes

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#33149) gyugyo79 válasza yntruder (#33146) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szerintem használd a mail függvény helyett PHPMailer -t.
Lefuthatod a köröket a neten található megoldásokkal is de kb szerintem gyorsabb ha beállítod a fent javasoltat, meg amúgy is jobb ha a jövőbe is átszoksz rá és akor nem futsz bele ilyen hibákba az authentikál egy smpt szerverhez rendesen és azon keresztül elküldi a levelet.
Ha a leírásokat próbálod végig akkor én a mail szerver megléte eseténi ph.ini -ben a sendmail_path megadásos irányt választanám. De kb. az se biztos, hogy működik most is ....

[ Szerkesztve ]

(#33150) Melorin válasza Madwe (#33143) üzenetére


Melorin
addikt

Utólag már nem tudom megcsinálni ezt az átmozgatást? Egyébként nem működik a password reset, hiába nyomom 4mp-ig a reset buttont (nem Syno nasom van, Xpeno-m).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.