Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) RBJ


RBJ
addikt

Valami jó kis usb led lámpa ami nemcsak a billentyűzetet világítaná meg hanem adna enyhe fényt is a szobában? tipp?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5202) Dluinet válasza Gépötty (#5200) üzenetére


Dluinet
nagyúr

régen lehetett de a sorozatos csalások miatt bevezették hogy a szállítási költségek után is kell jutalékot fizetni az ebaynek. Ezért max akkor lehet néha olcsóbb a szállítás és egyszerre fizetni, ha egy termékből egyszerre többet rendelsz.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5203) artiny


artiny
őstag

Rendltem egy ilyet: ebay
azt irtak: Fri. Jul. 11 - Fri. Aug. 1 jon meg
de meg mindig nem kaptam meg...szerintetek varjak meg vagy irjak hogy fel e adtak?

(#5204) petipetya válasza artiny (#5203) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mikor rendelted meg?

"nincs rá lezsóidő"

(#5205) Gépötty válasza Dluinet (#5202) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nem is a szállítás lenne itt a lényeg - bár ha nem free shipping lenne, akkor biztos ez is bejátszana - hanem egyrészt az, hogy minden tétel után kell egy utalás, ami több tételnél időben sem elhanyagolható, meg teljesen fölöslegesen minden tranzakcióról jön SMS, ami nálam 26Ft/db, azaz tíz egydolláros tételnél már egy bukó van. Mégis leginkább nem ez, hanem a dolog szükségtelen bonyolultsága az ami zavar, és azt hittem, én vagyok akkora láma, hogy nem jövök rá, hogyan kell kosárba pakolni a cuccokat. Érdekes, hogy ugyanennek az eladónak más termékeinél viszont van kosárba tesz gomb. Nem értem.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5206) artiny válasza petipetya (#5204) üzenetére


artiny
őstag

Sale date: 06/26/14

(#5207) Dluinet válasza Gépötty (#5205) üzenetére


Dluinet
nagyúr

feltöltöd a paypal számládat (egy sms) aztán abból annyit vásárolsz ameddig bírja

vagy a bankodnál megemeled a limitet hogy 4500Ft alatti vásárlásnál nem kérsz visszaigaolót

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5208) Dluinet válasza artiny (#5206) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nyissál vitát, és jelőld be, hogy az áru nem érkezett meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5209) Outlander válasza Gépötty (#5205) üzenetére


Outlander
őstag

Jó gagyi csomagban lehetsz?! ..
Nekem 900ért ingyen/ azért korlátlan van minden. :U

Ui: és ez sem a legjobb csonag, csak megszoktam már az ebankot meg a "Gizikét" :).

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5210) Gépötty válasza Outlander (#5209) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az biztos. Két éve voltam utoljára a bankomban, és már akkor is nézett az ügyintéző, hogy ilyen elavult csomaggal nem is találkozott még, ideje lenne váltani. Azóta tervezem, hogy visszamegyek, csak valahogy még nem értem rá...

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5211) kerekfej


kerekfej
addikt

Olcsó vezeték nélküli egér

A szélei itt ott kicsit sorjásak, de ne lepődjünk meg, ennyiért igazán jó vétel.

(#5212) tipuka válasza Silent77 (#5199) üzenetére


tipuka
addikt

Sok motyó akváriumba. :)

Pl. ilyen. Tekergetni kell az oldalakat. Ha találsz valamit nézz tovább, lehet van 100ft-tal is olcsóbban.

Ha tudom linkelni a watch list -em akkor azt is linkelhetem, sok mindent kinéztem már magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#5213) Silent77 válasza tipuka (#5212) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, vannak közte nagyon szépek :R
Most leginkább kövek kellenének.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5214) zseko válasza RBJ (#5198) üzenetére


zseko
veterán

gondolom igen.

HR24.hu

(#5215) peter889 válasza erzol (#5137) üzenetére


peter889
őstag

Nekem csak butatelefonom van, oda meg gondolom nem tehető fel iránytű-program.
De ha okos lenne, az nagy kijelzős lenne, amit nem szívesen vennék elő menet közben a törésveszély miatt. Az ideális ha látom menet közben azonnal.

(#5216) veector válasza Gépötty (#5200) üzenetére


veector
senior tag

Mert ez ebay.com.au-s. ebay.com-ról nem kosarazhatsz. De így igen.
Ugyanígy ha vmi UK, akkor ebay.co.uk-ról lehet basketba rakni

(#5217) Jofi81


Jofi81
őstag

Nem tudom, mi van a kínai postával, de a 31-én megrendelt fejlámpa tegnapra itt volt. Ez eddig rekord, ennél gyorsabban csak az USA-ból érkezett meg eddig csomagom.

7$-t egyébként megért, bár a leírásban 260lm szerepel, a dobozán már csak 160lm, ami inkább reális, mert gyengébb, mint a 220lm-es zseblámpám.

[ Szerkesztve ]

(#5218) rsanyi18


rsanyi18
tag

Sziasztok. Lehet rossz helyre írok, és ha igen, akkor bocsi, rendelni szeretnék ebayrôl, de fogalmam sincs hogy kell. :DDD
Elöszôr is: Csak Paypallal lehet fizetni?
Másik: Honnan tudom hogy megbízható-e akitôl rendelnék?:)
(Egyébként nem kütyüt szeretnék, hanem fültágítót, alig 400-500ft, szàllítási költség nuku)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#5219) Nestor16 válasza rsanyi18 (#5218) üzenetére


Nestor16
senior tag

Hali. Szerintem, ha átirányítalak ide, akkor jobban jársz, ugyanis összefoglaló is van, amiből ezeket megtudhatod és még jóval többet is :)

Üdv, Dávid

(#5220) rsanyi18 válasza Nestor16 (#5219) üzenetére


rsanyi18
tag

Köszönöm! :R

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#5221) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Azért azt engedjétek meg, hogy felhívjam a figyelmeteket arra, hogy nem.minden a lumen. :R

(#5222) Agostino


Agostino
addikt

400 forintért rendelt popup flash elé diffusort dhl hozta ki a kezembe... hol éri ez meg nekik...?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5223) Gépötty válasza veector (#5216) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ez az!
Hála és köszönet! :R

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5224) veector


veector
senior tag

Na megérkezett a mujihome-os xiaomi 10400as power bankom. Garantáltan eredeti, van rajta kaparós matrica is és le lehet csekkolni itt kód alapján.
Amúgy meglepően nehéz kis dög.

(#5225) nhpeti


nhpeti
tag

Valakinek valami használható autós mobiltartója?
Igazából szélvédőre tapadós, és szellőzőrácsra rakható is szóba jöhet. Viszont szerintem a szellőzőrácsos jobb lenne, mert elég "meredek" az első szélvédőm és nem tudom mennyire lenne látható a gps a telefonon.

Előre is köszönöm.

(#5226) AndrewTdi válasza nhpeti (#5225) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Esetleg van olyan ami napellenzőre rakható .

(#5227) Blaise válasza veector (#5224) üzenetére


Blaise
veterán

Az enyémen nem volt kaparós matrica.

(#5228) Dluinet válasza nhpeti (#5225) üzenetére


Dluinet
nagyúr

best buy

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5229) veector válasza Blaise (#5227) üzenetére


veector
senior tag

A csomagoláson van (lehet, hogy ez új dolog). Van ugye az átlátszó műanyag doboz amiben a cucc érkezik és akörül volt egy papírréteg.

(#5230) zseko válasza veector (#5224) üzenetére


zseko
veterán

és ezt honnan rendelted?

HR24.hu

(#5231) Ace owner válasza Dluinet (#5228) üzenetére


Ace owner
addikt

Egy Talk 5H-t elbír szerinted? Attól félek hogy leesik az egész ahogy van.. :F

Galaxy Fold 4

(#5232) wwenigma válasza veector (#5224) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért nézd át a korábban linkelt oldal szerint, hogy eredeti-e. E szerint a hivatalos videó szerint nem kell ra olyan matrica, ezt főképp azoknak mondom akik most kaptak szivrohamot.

Ha megfelel minden külső jegynek, akkor lehet hogy újkeletű a dolog.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5233) veector válasza wwenigma (#5232) üzenetére


veector
senior tag

Átnéztem, eredeti minden téren. Szerintem új móka a kaparós sorsjegy. És a xiaomi hivatalos oldalán kell ellenőrizni és ott is átment a teszten.

zseko: eBay mujihome

(#5234) wwenigma válasza veector (#5233) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak azért mondom mert egy matricat könnyebb gyartani mint 100%-ban leklónozni. ;)

Beteszem ide is a linket, óvatosan a klón/replika cuccokkal! Körültekintőbb internetes vásárlásra hívta fel a figyelmet a NAV

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5235) Dluinet válasza Ace owner (#5231) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kérdezd meg őt (#5142) Mad_Wolf

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5236) Jofi81 válasza veector (#5216) üzenetére


Jofi81
őstag

Tehát ha például innen, egy ebay-es boltból rendelnék két dolgot, akkor mindkettő után ki kellene fizetnem a ~10$ postaköltséget? Mert ez így annyira már nem éri meg...

(#5237) Dluinet válasza Jofi81 (#5236) üzenetére


Dluinet
nagyúr

amit az eladó meghatároz, a te linkelt eladódnál ha valamiből többet rendelsz, akkor azon már nincs + posta, de ha különbőző termékeket rendelsz tőle, azokon külön-külön lesz posta

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5238) kerekfej


kerekfej
addikt

Milyen 18650-es olcsó, jó ár teljesítményű akkumulátort ajánlotok?

(#5239) Zirowe válasza veector (#5229) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Enyémen is volt ilyen.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5240) veector válasza Jofi81 (#5236) üzenetére


veector
senior tag

Ez már más téma. Ilyenkor lehet olyat, hogy bepakolod a kosárba a cuccokat, és utána nyomsz Request total from sellert a kosárban az eladó neve mellett. Bár ezt előbb érdemes lelevelezni, mert ha ezt megnyomod akkor elkötelezed magad a vásárlás mellett.
Csavarokat rendeltem így és egyenként 5 font lett volna a szállítás, de jófej volt az eladó és így összesen kellett 5 font szállítást fizetnem.

(#5234) wwenigma
Ez a mujihome az amit itt ajánlott mindenki, hogy innen eredeti jön. Én is innen kaptam matricásat.

[ Szerkesztve ]

(#5241) Jofi81 válasza veector (#5240) üzenetére


Jofi81
őstag

Értem, köszi. Mikor még legutóbb rendeltem innen, egyszerűbb volt a menete, simán egy postaköltséget fizettem. Most meg annyiszor hozzáadja, ahány különböző terméket rendelek. Nem is értem, minek kellene többszörösen kifizetnem a szállítást, mikor egy csomagként adja fel. De akkor levelezek előtte egyet.

(#5242) Nestor16 válasza Dluinet (#5228) üzenetére


Nestor16
senior tag

Több embernél is láttam, hogy ezen a címen linkeltek valamit: http://www.ebay.co.uk/....
Miért ezt az oldalt használjátok? :B

Üdv, Dávid

(#5243) veector válasza Nestor16 (#5242) üzenetére


veector
senior tag

Több oka is lehet:
-olyan termékeket, amiket fontban hirdettek meg, csak ezen az oldalon lehet egy kosárba rakni
-előre rakja az UK-s találatokat (vámmentes, gyors postázás)
-adv. search-ben co.uk-n ki lehet választani, hogy EU-s termékeket listázzon, .com-on nem.

Biztos van még valami ok.

(#5244) Nestor16 válasza veector (#5243) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszi, akkor szerintem leginkább a vám- és áfa mentesség miatt érdemes ott keresni drágább termékeket, de gondolom azokra már rá van számolva (kivéve, ha ott készült a termék) vagy a gyors posta miatt. :)

Üdv, Dávid

(#5245) petipetya válasza veector (#5243) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt nem is tudtam, köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#5246) veector válasza Nestor16 (#5244) üzenetére


veector
senior tag

Hát igen, általábban drágább is az UK-s termék.

(#5247) Dluinet válasza Nestor16 (#5244) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a posta (NAV) nem szórakozik nyitogatással, meg nem zaklat ÁFA, vámkezelési költség meg VÁM megfizetéses levelekkel
(40 dollár feletti termékeknél erősen ajánlott)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5248) Nestor16


Nestor16
senior tag

Van valakinek tapasztalata TV (koax kábel) elosztóban?
Meg hogyan lehet rákeresni? :U

Üdv, Dávid

(#5249) Mate válasza Nestor16 (#5248) üzenetére


Mate
nagyúr

Digitális tv-hez kell?

(#5250) doc válasza Nestor16 (#5248) üzenetére


doc
nagyúr

marmint ilyenre gondolsz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.