Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Outlander válasza kmarci25 (#5399) üzenetére


Outlander
őstag

Kár hogy használhatatlan... ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5402) sto1911 válasza kmarci25 (#5399) üzenetére


sto1911
veterán

Es hany ora van a kepen? :D

(#5403) _stick_ válasza sto1911 (#5402) üzenetére


_stick_
őstag

Negyed négy múlt 52 másodperccel. Talán...
A napszak bizonytalan :) Mondjuk délután mert csak nem fotózza le éjjel. :)

(#5404) RBJ


RBJ
addikt

Én skemi 0989 t vettem a focalprice ról, akkor kemény 1900 Ft ból letudtam.
Azóta csak ez van rajtam. Szerintem minőségi darab, Balatoni nyaralást túlélt. :DDD
[link]

[link]
De szerintem ez is éri az árát.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5405) #27813376 válasza spidersoft (#5397) üzenetére


#27813376
törölt tag

Én igen, és hamar megkaptam.

(#5406) Dr. Romano válasza McReay (#5385) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Persze: 1 2 3

petipetya
Hát jah.... nem volt nagy hangulatom akkor épp :)
A számlap része kb, ekkora.
Amm... minősége? Hát az alja fém az tuti. A szíj műanyag, láttam már jobbat és rosszabbat is. A paintjobbal minden rendben. Egyedül a led megvilágítás nem a legjobb, mert a számlapon helyezkedik el, így csak az analógot világítja meg.
A szállítás elég gyors volt. 08.05.-én rendeltem és 08.14.én érkezett. Mondjuk Honkong post volt ami -tapasztalataim alapján- lényegesen gyorsabban érkezik mint a Csájna post.

KoVee84
Hát végül is a ennyit tudok mondani, sok tapasztalatom még nekem sincs vele.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5407) petipetya válasza Dr. Romano (#5406) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#5408) McReay válasza Dr. Romano (#5406) üzenetére


McReay
aktív tag

Használd egészséggel!
Nekem inkább a fém szíj jön be, de nagyon jól néz ki ez is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#5409) Dr. Romano válasza McReay (#5408) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszönöm szépen :R

petipetya :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5410) Gépötty válasza artiny (#5398) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nem lesz semmi baja. Megbízható eladó, nem árul szart.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5411) zseko válasza Silent77 (#5395) üzenetére


zseko
veterán

Akkor ezt is meg lehet rendelni félsz nélkül? Most egy itthon vásárolt 32GB-os samu van a telefonomban, de megyek majd repcsizni :)) és erre csak több kép és videó férne :)

HR24.hu

(#5412) Gépötty válasza zseko (#5411) üzenetére


Gépötty
senior tag

Annak nézz utána, hogy a telefonod tudja-e kezelni. Általában 32GB a határ.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5413) Silent77 válasza zseko (#5411) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam már majdnem mindenbe toshiba van, havernak rendeltem ilyet, semmi gond vele. :K
Régebben adata volt jó áron, a telefonomba 4 éve használom a 32gb-t, de tervbe van egy tosi 64-es

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5414) htc07 válasza zseko (#5411) üzenetére


htc07
addikt

Ha nem támogatja a 64GB-s kártyát, esetleg egy ilyet tudnék javasolni: [link]

meg bele nyilván még egy 32-es kártya.

(#5415) zseko válasza Gépötty (#5412) üzenetére


zseko
veterán

Samsung Galaxy S4, úgy olvastam igen, csak épp most nem találom :)

HR24.hu

(#5416) Gépötty válasza zseko (#5415) üzenetére


Gépötty
senior tag

Itt azt olvasom, hogy up to 64GB. Akkor nem lesz gond, nyugodtan rendeld meg.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5417) spidersoft válasza Gépötty (#5412) üzenetére


spidersoft
senior tag

4GB-ig: SD
32GB-ig: SDHC (High Capacity)
2TB-ig: SDXC (eXtented Capacity)

...alsó határt azért nem írok, mert van átfedés... pl. gyártottak 4GB-os SDHC-t is, holott az SD szabvány a 4GB-os tárhelyet még pont kezeli.

Az igazán gyors kártyák már rég nem a Class10-esek, hanem az UHS-esek, pláne az UHS-II-esek, de ehhez nyilván olyan foglalat/hoszt adapter szükséges, ami támogatja azt.

UHS-II-es kártya a plusz érintkezősorról ismerhető fel.

[ Szerkesztve ]

(#5418) Matykoh


Matykoh
tag

Az utóbbi egy hónap alatt rákaptam az ebayre. Egy mezei GSM shopból rendelt telefontokom fél év után szétmállott.
Magamnak ilyet, a mennyasszonyomnak ilyet rendeltem.
Korábban két armband jött futáshoz - habár szerintem ezt is csak én fogom használni :DD
Rendeltem egy GT Karórát is, ami időzóna szerint 11 percet késett. Állítani nem bírtam, úgyhogy írtam az eladónak, hogy nem jó. Küldtek másikat. Közben kiderült, hogy valószínűleg mégiscsak jó :Y
Chinasalestore-tól 32 gigás sd kártyát rendeltem. Először fake memorycardot kaptam, írtam nekik, augusztus 10-én feladták az új kártyát, ma jött meg!!!! Hat nap alatt ;) H2testw szerint jó. :)

(#5419) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Srácok!

Néhányan linkeltetek be screenshotokat arról, hogy telefonon teszteltétek a memkártyák sebességét.

Mi annak az alkalmazásnak a neve droidra?

(#5420) setom válasza AndrewTdi (#5419) üzenetére


setom
tag

(#5421) RBJ válasza Matykoh (#5418) üzenetére


RBJ
addikt

Ezen órák helyett ajánlanám a SKMEI t. Nem ócskák, és kínaiak között szerintem minőséget képvisel. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5422) RBJ


RBJ
addikt

Valaki tudja, hogy milyen néven kellene keresni óra hátlap nyitó. Olyanra gondolok amit lehet állítani a távolságot két pöcöknek és az óra hátlapján levő hornyokba lehet akasztani. :DDD
Teccik érteni?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5423) kmisi99


kmisi99
addikt

Hogy hívják azt a kábelt ami felcseréli a 3,5mm jack csatlakozó érintkezőit, hogy egyes telefonokban jól működjön? Szóval van egy olyan telefonom ami nem szereti a 3 érintkező fülhallgatókat amin van mikrofon is ezért kéne egy átalakító kábel de nem tudom a nevét.

(#5424) kmarci25 válasza Outlander (#5401) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor ehhez az órához kell az átlagnál magasabb intelligencia szint.... ;] ;)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5425) Silent77 válasza RBJ (#5422) üzenetére


Silent77
veterán

swatch back opener?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5426) setom válasza kmisi99 (#5423) üzenetére


setom
tag

CTIA to OMTP lehet az amire gondolsz.

(#5427) Matykoh válasza RBJ (#5421) üzenetére


Matykoh
tag

Köszi! :) Igazából csak arra kell, hogy egy-egy vizsgára felvegyem, hogy tudjam, mennyi időm van még hátra.

Ha már Skmei... ha jól látom az S-Shock is Skmei gyártmány. Ezeket, ha fennakad a vámon (mint nekem ma az SD kártyám, megnézték mi van benne :)) ), nem semmisíttetik meg és büntetnek meg, merthogy elég erősen akar hajazni a G-Shockra?

(#5428) Dluinet válasza RBJ (#5422) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak pont elém került:
Watch Back Case Wrench Opener Remover Repair Screwback Tool

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5429) RBJ válasza Matykoh (#5427) üzenetére


RBJ
addikt

Nem tudom, pont most rendeltem. S-Shock ot.
Jelenleg ezt hordom állandóan. Most nagy kedvenc. zöldben. [link]

találtam ilyet is. [link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5430) veector válasza Matykoh (#5427) üzenetére


veector
senior tag

Elvileg nem kéne bezúzniuk ha G-Shock nincs ráírva.

(#5431) kmisi99 válasza setom (#5426) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz az infót. :R

[ Szerkesztve ]

(#5432) petipetya válasza RBJ (#5421) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a tippet. :R

Már 2-3 napja az órákat bújom és hasonlítom őket egymáshoz, mivel sok mindennek kell megfelelniük:
- egyszerű legyen mint a faék, mert a micsodám kivan már a mostani 4 gombossal a tavaszi/őszi óra átállításkor (pár éve azt akartam hogy minél többet tudjon egy óra, manapság viszont felesleges az okostelefon miatt)
- számlapos legyen (mű)bőr szíjjal
- jelezze ki a dátumot
- ne legyen kicsi a számlap
- legyen fekete a számlap
- olcsó legyen

Így esett a választás erre az SKMEI 9058-ra. Az már csak hab a tortán, hogy a római számok és a dátum elhelyezkedése miatt retro beütése van. Ahogy megláttam, rögtön beleszerettem és tudtam, hogy ez kell nekem: link

Az eladó pozitív értékelései között volt két ilyen márkájú (ám más típusú) óra is, így remélem nálam sem lesz gond. A negatív értékelések között viszont feltűnt, hogy azok nagyrészt maszturbációs segédeszközökre szólnak. :D

Visszatérve az órára nagyon várom. Majd írok róla, ha megjön.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5433) htc07


htc07
addikt

Na, ami hirtelen a kezem ügyébe került a filléres ebay kütyük közül (képek itt, bocsi, telóval fotóztam, utólag meg már nem tudom forgatni):

USB ventilátor [link]

Jó szele van, de hangos. Továbbá lekapcsolta a gépemet 2-3 alkalommal, lehet a tápom gyenge neki.

USB hangkártya [link]

Nem tudom, ebből hogy hoznak ki 7.1-es hangot :DDD de klasszul működik, C-media chip van benne.

Kulcstartó távirányító TV-hez [link]

Tökéletesen működik, programozható (a mute gombot kell hosszan nyomni, amíg el nem némul a TV). Samsung, Panasonic TV-vel próbáltam, az alap műveletekre tökéletes.

Power Bank ház [link] (ilyesmi)

Az akkut külön kellett hozzá rendelni, lehet azért nem túl jó, a telefonomat nem igazán akarja tölteni. 18650-es akku kell bele, zseblámpának használom.

USB LED [link] (ilyesmi)

A power bankre van rákötve, nem túl fényes, kb. ilyen középkategóriás telefonvaku fénye van.

LED csík

5050-es 5m-es RGB led csík és 3528-as 5m-es kék csík. Mindkettő működik, az 5050 sokkal fényesebb, és kétszer olyan sűrűn vannak rajta a ledek (60 led / méter). Az RGB-hez kaptam távirányítót is, hangulatfénynek tökéletes.

Joystick telefonhoz [link]

Működik, nem karcolta össze a plexit a telómon.

Tripod

Könnyebb kompaktokat elbír, dönthető 90 fokban a kamera rajta.

Bluetooth mini billentyűzet

Szintén tökéletesen működik, microusb-vel lehet tölteni, talán 500mAh-s akku van benne. Kb. 10 órát nyúztam összesen, de nem merült le.

Vezeték nélküli egér [link]

Ezzel se lesz senki világbajnok FPS játékos, de netezni megfelel.

4in1 kártyaolvasó

SD, microSD, meg még két foglalat. Működik. :DDD

ennyit találtam hirtelen, amit le tudtam fotózni, de majd írok véleményt azokról is, amiken túladtam (ha van rá igény), csak nem lesz róluk kép.

[ Szerkesztve ]

(#5434) RBJ válasza petipetya (#5432) üzenetére


RBJ
addikt

[link]
MIntha itt olcsóbb lenne. :DDD

s-shock van ráírva. Nehogy már bekalapálják már. :W

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5435) kmarci25 válasza petipetya (#5432) üzenetére


kmarci25
veterán

Tényleg pofás. :K Más kérdés, hogy nekem a római számok miatt nem jön be, de legalább nem veszünk össze rajta.

Maszturbációs segédeszközök ebay-ről?! Megérett a világ a pusztulásra...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5436) student válasza htc07 (#5433) üzenetére


student
őstag

Nekem is ilyen usb ventim van. az mitől lehet hogy amikor használva van akkor a tv-nek csíkozódik a képe?

Az usb hangkarit nem értem ha 7.1 miért csak egy kimenet van rajta?

(#5437) #27813376


#27813376
törölt tag

Nekem ezek az órák vannak kedvencbe mentve:

egy
kettő
három
négy
öt

(#5438) dugesz77


dugesz77
őstag

Én meg ebbe az órába "zúgtam" bele.

(#5439) _stick_ válasza dugesz77 (#5438) üzenetére


_stick_
őstag

Jók ezek az infantry órák. :K

(#5440) petipetya válasza dugesz77 (#5438) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ebbe én is. De jó, hogy nem korábban láttam. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#5441) Blaise


Blaise
veterán

(#5442) htc07 válasza student (#5436) üzenetére


htc07
addikt

:DDD nem tudom, 220-as usb adapterrel szoktam használni, azzal nincs gond.

A 7.1 szerintem csak ilyen parasztvakítás, vagy fogalmam sincs, hogy szoftveresen hogy van megoldva cmediánál. A 2.0-t hozza, fülessel szoktam használni, azzal nincs gond, egész jó minőség ahhoz képest.

(#5441) Blaise

láttam már ilyet, jónak jó, de takarítani macerás azt mondták.

[ Szerkesztve ]

(#5443) tipuka válasza htc07 (#5433) üzenetére


tipuka
addikt

LED Csíkot meg a Bluetooth mini billentyűzet tudnád linkelni légy szí?
Láttam egyik havernál olyat, hogy zenére mentek a színek, ha megnyomtam a gombot de olyan távirányítósat nem találtam most. :D Meg olyan is van, hogy tapsra reagál. (értelemszerűen egy ikon/írás van rajta, amit képe alapján lehet látni)
Meg a fényesebb és sűrűbb LED kellene. :D

A ventit és a kulcstartós pötyit meg is rendeltem. :D

[ Szerkesztve ]

(#5444) htc07 válasza tipuka (#5443) üzenetére


htc07
addikt

led csíkot azért nem linkeltem, mert rengeteg van belőlük:

[link]

erről azt kell tudni, hogy amelyik 3528-as leddel van szerelve, azon nem RGB ledek vannak, hanem külön van a piros, zöld, kék led sorban, az 5050-nél pedig 1 led mindhárom színt tudja.

bluetooth billentyűzet: [link], de én aukción találtam fillérekért.

[ Szerkesztve ]

(#5445) tipuka válasza htc07 (#5444) üzenetére


tipuka
addikt

Akkor figyelem az aukciós részét, köszi ,hogy mondtad. :)

Ledből az 5050-eset nézem és wízállót, nem sokkal drágább. AZ RGB led-es 5050 tudja a többi színt is gondolom, nem csak az alap 3 színt ?!
Nem tudod melyik távirányító mit tud? Van két féle, amit látok. :D De sokszor magyarul se tudok, nem hogy angolul. :D

(#5446) htc07 válasza tipuka (#5445) üzenetére


htc07
addikt

persze, keveri a színeket, ahogy nyomod a távirányítón. a 3528-as is úgy keveri a színeket, csak az elég hülyén néz ki szerintem :DDD

Így néz ki a 3528-as színkeverése:

Van a 24 gombos meg a 44 gombos távirányító, utóbbin több a szín beállítva.

Egyébként a led csíkokból mégtöbb aukció szokott lenni, főleg csütörtök délután-kora este vannak olcsón, hogy miért azt nem tudom, de nekem ez tűnt fel. :)

(#5447) tipuka válasza htc07 (#5446) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, hát az 5050-es egyértelműen győzőtt. :D 60led/méterrel 5A-s adapterrel vízálló kiszerelésben, már csak a távirányító mozgatja a fantiáziám nagyon. Akkor egyik se olyan, ami zenére ütemezi a szineket és/vagy tapsra? :) Tisztára rákattantam, olyan kell! :))
Mennyi az annyi kb. csütörtökön? :D Most is látok pár aukciót, féláron vannak, állat! :D Még anyumnak is kell, most mutattam neki a linket, szóval 2-re is licitálok. :D

(#5448) tipuka válasza tipuka (#5447) üzenetére


tipuka
addikt

Ha jól látom akkor a 44 key-s távironyátó helyett vehetek ilyen 20 key-eset is, ugyanaz, csak mások a funkciók a távirányítón gondolom?! :) Tehát nem lesz vele problémám, mert kompatibilisak ?! Erről a zenésről van szó, megtaláltam végül. :D

[ Szerkesztve ]

(#5449) htc07 válasza tipuka (#5447) üzenetére


htc07
addikt

egy ezres alatt-körül hoztam el az 5050 5m-est a 24 gombos távircsivel (a gombelemet kispórolták belőle) :(((

elvileg kompatibilis, de szerintem a nagy távirányítóhoz olyan receiver van, ami azt tudja kezelni, szóval erre nem tudok biztosat mondani.

Nem, sajnos a hangvezérlőt külön tudod megvenni hozzá, pl. [link].

12V 5A táp kell 5 méter 5050-eshez kb, de én egy 9V 1A adapterrel használom, és igazából van egy-két szín ami vibrál, de egy erősebb táppal szerintem ez a gond nem állna fenn (csak ilyet találtam itthon :D )

(#5450) spidersoft válasza tipuka (#5448) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kis távirányítóhoz hozzá való vezérlő kell (ha külön vásárolnád). Tudni kell, hogy egy vezérlőre 5m 60-ledest lehet kötni, többet nem bír a FET-je. A kis távirányító nem tud felhasználói színeket, csak azt a párat, ami alapból rajta van, a 44 gombos meg tud, és le is lehet tárolni benne. Ha az infrás vezérlők közel vannak egymáshoz, akkor vezérelhető egy távirányítóval több egyforma is (ez lehet hasznos, lehet probléma, helyzetfüggő). Létezik rádiófrekvenciás távirányító+vezérlő is, nem sokkal drágábban, az mindig csak a saját vezérlőjét tudja irányítani, tehát egyszerre több LED-szalagot nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.