Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Gépötty válasza Chimpy (#5640) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az én Weksim sincs a helyzet magaslatán. Sokszor akad, meg-megáll, aztán leszalad a kijelzőről a kurzor - és teljesen mindegy neki, milyen felületre teszem.. A nyaralást végigszívtam vele, bár inkább az érintőpadot használtam, ezzel meg kattintottam és görgettem, de azóta nem nagyon forszírozom.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5652) Gépötty válasza Flexy90 (#5627) üzenetére


Gépötty
senior tag

Na ez tuti kamu lesz, mert hirtelen és erős felindulásból, csakazértis rendeltem egyet :D
Ami ennél sokkal nagyobb baj, hogy televásároltam magam ledekkel már megint. Vettem egy szatyorral $22-ért, amiből 17 a szállítás költsége. Bár nincsenek rossz minősítései az eladónak, egy rakás cuccot meghirdetett fillérekért, és kicsit parázok, hogy most akar lelépni a pénzzel, buyers protection ide vagy oda. Ezért nem is kockáztattam ötezernél többet, másrészt meg a sok köcsög kereskedő mindent megvett, egy százdarabos tételt sem hagytak nekem :DDD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5653) Gépötty válasza Minstrel (#5650) üzenetére


Gépötty
senior tag

Hehe, ez tényleg nagyon jó móka! :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5654) Flexy90 válasza Gépötty (#5652) üzenetére


Flexy90
senior tag

Majd írd meg mi volt. Alin eddig csak 5 vásárlásom volt, nem nagyon tudom, hogy működik a vásárlók védelme, és nem most akarom kipróbálni :D

Xiaomi Fan

(#5655) Earl_Muttley válasza Gépötty (#5652) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Kipróbálom én is :D

Mástnem visszamorgom a pénzem oszt ennyi :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5656) üszök


üszök
őstag

(#5657) Gépötty válasza Earl_Muttley (#5655) üzenetére


Gépötty
senior tag

Pont erre gondoltam én is. Ha meg nem, akkor buktam már nagyobbat is, ez legyen a legnagyobb.
(#5654) Flexy90: Persze, ha megjön, beszámolok :)

Kérdés:
A napokban többeknél olvastam, hogy rendeltek olyan powerbankot, amiben nem volt/voltak cella/cellák). Ilyenből van olyan, ami nagy ívben kerülendő?

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5658) Gépötty válasza üszök (#5656) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ebay-en, esetleg olyan webshopokban, mint a Minideal, Tinydeal, Banggood, Buyincoins, és még ezer más hely.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5659) Dluinet válasza üszök (#5656) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezek között nézz körül:
minideal, antelife, geekbuying, tinydeal, banggood, focalprice, buysku, everbuying, ahappydeal, etotalk, buyincoins, ttmalls, vopmart, spemall, tmart, tmart UK, lightinthebox, coolicool, 1949deal, malleshop

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5660) petipetya válasza Dluinet (#5659) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt én is köszönöm, megnézem van-e olcsó bádogbögre valamelyiken. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#5661) zseko válasza Dluinet (#5659) üzenetére


zseko
veterán

Erről a listáról jut eszembe, van a dealextreme is, és ott olyat olvastam, amit úgy értelmeztem, hogy van már európai boltjuk is ahonnan gyorsabban megjönnek a cuccok, és nem terheli áfa/vám, egyéb adó mert eu-n belül van, jól értem? Én beszélni kicsi angol... :)

HR24.hu

(#5662) üszök válasza Dluinet (#5659) üzenetére


üszök
őstag

Kösz mindkettőtöknek,meg nézegetem őket.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#5663) htc07 válasza Gépötty (#5651) üzenetére


htc07
addikt

[link] Pár hónapja jött, lakkozott asztalon tökéletes netezéshez, nem ugrál.

(#5664) Ace owner


Ace owner
addikt

Alap alcatel feature phone-hoz kellene nekem mikrofonos, felvevő gombos fülhallgató. Ilyet tud valaki ajánlani?

Galaxy Fold 4

(#5665) Dluinet válasza zseko (#5661) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jól érted, de a DX nem ajánlott, régen ők voltak a minőség, most nagyon megbízhatatlanok és nagyon drágák

banggood-nak például van UK boltjuk és onnan is lehet rendelni, de nagyon korlátozott az ottani kínálat, drágább és van egy kis postaköltség is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5666) cs.david94


cs.david94
tag

[ilyen] fali kulcstartót hogyan találok ebay-en? A kép mindegy mit ábrázol, csak így nézzen ki. Milyen néven keressem?
És a vasfűrész lapot milyen szavakkal tudom beírni. Annyira tudok angolul mint a google fordítója, hát ő sem tudja a választ.

(#5667) Dluinet válasza cs.david94 (#5666) üzenetére


Dluinet
nagyúr

KEY CHAIN WALL

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5668) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem hagyományos fülhallgató kellene nem az agybadugós és mikrofon nélkül, mert a telefon amibe kell rosszul kezeli a mikrofonosakat. 1000ft alatti gagyi megteszi.

(#5669) Zjunior válasza Zirowe (#5632) üzenetére


Zjunior
veterán

Egy ilyet en is vennek...
Mennyire biztonsagos az aliexpressz?:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5670) Zjunior válasza Hali1975 (#5580) üzenetére


Zjunior
veterán

Mennyiert vetted ezt a töltőt?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5671) zseko válasza cs.david94 (#5666) üzenetére


zseko
veterán

Ilyet fillérekből összerakok itthon :) Csak persze nem lesz rajta kép...

(#5669) Zjunior amennyire tudom nagyobb bevétele volt tavaly mint az ebay-nek. Bár az lehet az alibaba volt nem az aliexpress.

HR24.hu

(#5672) section9 válasza zseko (#5671) üzenetére


section9
őstag

Alibaba lesz az, mert az nagyker. :)

(#5673) zseko válasza section9 (#5672) üzenetére


zseko
veterán

valóban, közben találtam cikket, bár nem ezt olvastam anno :)
[link]

HR24.hu

(#5674) fraba


fraba
aktív tag

kamerás quadcoptert milyen összegtől érdemes nézni? tudom, nem épp az 1 $-s kategória .. :(
esetleg valami ajánlott?

(#5675) Dluinet válasza kmisi99 (#5668) üzenetére


Dluinet
nagyúr

eredeti Sony 1300Ft sincs

én már hármat vettem tőle külön-külön, annyira megvagyok vele elégedve

Szerk: nem olvastam el rendesen, sajnos ez agybadugós

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5676) Minstrel válasza fraba (#5674) üzenetére


Minstrel
senior tag

Hubsan x4 vagy Wltoys v959, ezeken van vga kamera és az áruk sem vészes

(#5677) DJGABI válasza IpiBcsi (#5646) üzenetére


DJGABI
addikt

lámpából hasonlót (ugyanez csak más színben) vettem a helyi piacon [link]. az első villogó bekapcsoló gombja kb aznap felmondta a szolgálatot. azóta fiókba pihen.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5678) mrgergoke válasza Gépötty (#5658) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Tinydeal-t nem javaslom a legkevésbé sem! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#5679) zseko válasza DJGABI (#5677) üzenetére


zseko
veterán

Ő most mit árul, saját magát? :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#5680) veector válasza Zjunior (#5669) üzenetére


veector
senior tag

Alin ugyanúgy eladók vannak mint eBayen. Biztonságos az is, csak jó eladót válassz. Pénzvisszakunyerálás sem nagy dolog, bár én innen még nem rendeltem, de apám igen. Vett drágáért valami táskákat és kapott helyette egy halas karkötőt :D. Nem volt nagy ügy visszaszerezni a pénzt.

(#5681) petipetya válasza zseko (#5679) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elég olcsó, talán csak egy gyors pippantás van benne az árban. Valószínűleg a herpesze miatt van leértékelve.

"nincs rá lezsóidő"

(#5682) section9 válasza zseko (#5679) üzenetére


section9
őstag

Ha igen, akkor ennyiért megveszem, csak az asszony meg ne tudja. ;]

(#5683) Silent77 válasza petipetya (#5681) üzenetére


Silent77
veterán

Nem érdekes, ennyit megér, rögtön 2x is megvettem. :DDD

ysengrin: enyémnek se kéne, de kis helyen elfér.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5684) Mate válasza zseko (#5679) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem csak támogatni lehet őt és a kapott pénzért cserébe küld valami meglepit. Testét nem hiszem, hogy árulja. Arrafelé már vén *urvának számít ennyi idősen :D

(#5685) section9


section9
őstag

Az is lehet, hogy neked kell felnevelned egy hasonlót, elvégre 12*12*12-es dobozban jön. :C

(#5686) Mate válasza section9 (#5685) üzenetére


Mate
nagyúr

Vízbe rakom és reggelre megnő? :D

(#5687) AndrewTdi válasza section9 (#5685) üzenetére


AndrewTdi
addikt

vagy darabokban kapod meg. minden darab 9 dodó. mint egy 3D puzzle

(#5688) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Samsung töltőt találtam

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5689) Gépötty válasza mrgergoke (#5678) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nem :F
Miért?
Azokat írtam ide amiket próbáltam, és nem volt bajom velük. Márpedig amiket próbáltam, azokról el is olvastam a véleményeket mindenféle fórumokon. Nem csak neked nem volt szerencséd velük?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5690) mrgergoke válasza Gépötty (#5689) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Az egy dolog, hogy nem volt szerencsém velük, meg egy másik az, hogy annyira kicsinyesek, hogy megpróbáltak átb@szni (az én hibám is volt). Én nem nyitottam rájuk (kicsit kevésbé voltam tapasztalt vásárló) PP dispute-ot, ők meg 2 hónapig őrizték egy telefon árát, és csak aztán sikerült elküldeniük, egy másikat pedig valamivel több, mint 4 hónapig (ezek egyszerre történtek). Aztán visszakaptam a pénzem 90%-át, a többit felszámolták kezelési és postázási költségnek, de az ő hibájukból történt minden galiba. Magyarul hibáztak, és rajtam verték le. Azt mondták, hogy a teljes lét visszakapom (4 hónap MINDEN NAPOS kínlódás után), ha az oldalon levásárolható pontok formájában kérem (ezekre a pontokra is vannak korlátozások), vagy 90%-ot PayPal-ra, vagy újraküldik a telefont. Mondom, az újraküldésből kösz, nem kérek, az oldalukból sem kell több, viszont a lóvémat úgy adják vissza, ahogyan én azt elküldtem nekik.
Ez természetesen nem jött össze, de az én mulyaságom eredményezte a szituációt. Azóta erősen lesem a PayPal határidőket. Megjegyzem, hogy sokáig nem volt nekem sem bajom velük. Amíg ez a két telefonos dolog történt, kb. 1700 dolcsi értékben vásároltam tőlük. Szerintem nem mindenki vásárol ennyiért, de ők így kezelik a költekező vásárlóikat :)
Az utálatomra irántuk rátett az is, hogy a 4 hónap alatt szinte kivétel nélkül minden nap beszéltem velük, de az angol tudásuk egy darab betonéval egyenlő, viccen kívül rosszabb volt velük beszélni, mint a Cleverbottal a publikálásakor magyar nyelven.
Nem mondom, hogy ne rendelj tőlük, mert ha a PP fedezi a segged, nagy baj nem lehet, de tudd, hogy kiknek csinálsz hasznot. Nem akarok ezzel lelkiismeret-furdalást sem kelteni benned, csak leírtam, amit tudok róluk :)

https://rendeljkinait.hu/

(#5691) Gépötty válasza mrgergoke (#5690) üzenetére


Gépötty
senior tag

Közben már olvastam egy utalást erről a blogodon, igaz ezt a történetet nem dobta ki a kereső (vagy én vakultam meg).
Így már érthető a felháborodásod, de nem ebből élek, nem üzletelek minden nap, és csak kisértékű tárgyakat rendelek. Egységsugarú felhasználó vagyok, honnan tudjam, hogy az adott webshop milyen? Persze, most pont itt voltál, és gazdagabb lettem a tapasztalatoddal, de ha a magam feje után kell mennem, akkor rákeresek a nevére mindenféle elégedettségi fórumokon, aztán rendelek ha jónak látom. Nemrég a Gearbesttel voltam úgy, hogy bekockáztatom a hosszadalmas várakozást egy 20%-os (valós, nem kínai 20%) árengedményért. Bejött, nekem nem kellett túl sokat várakoznom, míg sokan erre panaszkodtak.
Olyan viszont, mint a te tapasztalatod, elég kevés van. Itteni fórumokon olvastam már párat, de sosem lehet tudni, minden eset más. Aztán meg te magad is megállapítottad: az összes kínai mind egyforma (Laár András pörög a sírjában :) ).
Én a kevés tapasztalatommal azt javaslom, olyan tárgyakat vásároljon mindenki kintről, amiket nem akar garanciáztatni.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5692) mrgergoke válasza Gépötty (#5691) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Részben igazad van, csak a garis részével nem értek egyet. Én rengeteg telefont vettem már kintről, és egész jók a tapasztalataim. Tudni sosem lehet, én is csak ennyit tudok csinálni, hogy utánaolvasok, aztán imádkozok, vagy a PayPalhoz fordulok. Azért elég sok megbízható oldal van, de azt meg kell hagyni, hogy a kínaiak 95%-a elképesztően kicsinyes.

https://rendeljkinait.hu/

(#5693) kerekfej válasza Gépötty (#5651) üzenetére


kerekfej
addikt

Az enyémből a szemembe világít, kiszűrődik a gombok résein a fény, roppant idegesítő és szerintem szemkárósító is egyben. Takarón össze-vissza ugrál. A dupla kattintást nehezen veszi be.

Ilyen.

(#5694) Gépötty válasza mrgergoke (#5692) üzenetére


Gépötty
senior tag

Na ez az egyik oka, hogy még nem vettem kintről telefont. Mert addig oké, ha halva érkezik, vagy az első néhány napban kakkant be, de mi van, ha ezt 6-8-10 hónap múlva teszi? Senki nem fog kínáig menni, hogy seggberúgja a kis genyát, és ezt ő is tudja.
Mindegy, elfogadtam a véleményed, Tinydeal kilőve.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5695) Gépötty válasza kerekfej (#5693) üzenetére


Gépötty
senior tag

De jó, az enyém legalább nem vakít :)
Takarón nem feltétlen üzemszerű használni, de az enyém fehér A4-es lapon is úgy megy, mintha lépcsőn közlekedne. A kattintás-bajod valószínűleg a nem túl jó mikrokapcsolóra vezethető vissza.
Tudod mit mondok? Nemrég megdöglött a rágcsálóm, amit nagyon régen használtam napi tizenpár órában. Egy Logitech MX620. Gugli talált nekem egy alig használtat, amit Vaterán hirdettek meg egyszer, de nem vette meg senki. Írtam az eladónak, postával ötezerért megvettem. Imádom, boldog vagyok, semmilyen Weksi nem érhet fel hozzá.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5696) Devil Smile válasza Dluinet (#5541) üzenetére


Devil Smile
őstag

Hali all

Megbizhato az oldal? meg nem vasaroltam innen.. csak tinydeal,dx es ebay...
Meloba jo lenne ez a nagyitos cucc.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#5697) Dluinet válasza Devil Smile (#5696) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a DX-nél 100× megbízhatóbb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5698) doc válasza Dluinet (#5697) üzenetére


doc
nagyúr

nekem meg soha nem volt bajom a DX-mel, sot, abszolut pozitivak a tapasztalataim veluk, ezert ha valami fontos, akkor a kicsit magasabb ar ellenere is inkabb toluk rendelek

(#5699) section9 válasza doc (#5698) üzenetére


section9
őstag

Ezért a hozzászólásodért a külföldi rendelések topicban már felgyújtottak volna. :D

Amúgy nekem sincs bajom a DX-el. Gyorsnak nem mondható, de a kacatjaimat mindig megkaptam, telefont meg nem rendelek Kinából.

(#5700) Dluinet válasza doc (#5698) üzenetére


Dluinet
nagyúr

DX-ről rendelek valamit, aztán 1 hét múlva közlik hogy nincs, rendeljek mást vagy várjak. Közben az oldalon fent van továbbra is azonnal elérhetőként. Várok egy vagy két hetet, ekkor jön a boldogságos levél, van raktáron. Nemsokára postázzák, innen már csak 3-4 hét és meg is érkezik.

Tehát a minimum náluk a 1,5 hónap szállítás, amit hirdetnek általában nincs is nekik, és drágábbak kb 20-50%-kal.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.