Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Ha már óra, nekem ez jön be, de kevés helyen árulják, meg kicsit drága:

link

Nincs ez valahol olcsóbban? Ebay-t nézetm :(

[ Szerkesztve ]

(#5852) spidersoft válasza petipetya (#5850) üzenetére


spidersoft
senior tag

nemrég vettem a jyskben egy 60 centis számlapút, az elég nagy, volt egy ordítóan üres falfelület a konyhában, remekül mutat ott, bár karórának lehet némiképp kényelmetlen lenne :DDD

(#5853) RBJ


RBJ
addikt

Ez a hitelkártya lámpa ér, világít valamit? GOndolom a kérdés is felesleges. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5854) Minstrel válasza spidersoft (#5852) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez már jó lenne, mert van szíja is :D [link]

(#5855) petipetya válasza Minstrel (#5854) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt már szívesen hordanám. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#5856) nhpeti


nhpeti
tag

Valaki nem tud ebay-en olyasmi papír (vagy műanyag) kávéspoharat, mint amiben a starbucks-ban adják a kávét? Itthon csak olyan boltot találtam ahol százasával lehetne csak venni. Elsősorban papírra gondolok, de ha valami olcsóbb műanyag lenne az se rossz. Fontos, hogy fedelet is adjanak hozzá.
Én hiába keresgettem nem találtam. Hátha valaki tud valamit.

Előre is köszi a segítséget.

(#5857) Outlander válasza nhpeti (#5856) üzenetére


Outlander
őstag

Igyál egy kólát a mekiben. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5858) Matykoh válasza Kh@oSz (#5847) üzenetére


Matykoh
tag

Húú, ez bejön :)

ilyen válltáskája van valakinek? :))

(#5859) Gépötty válasza nhpeti (#5856) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ne haragudj, hogy megkérdezlek, de mire számítasz?
Mennyibe kerülhet egy ilyen pohár? 5-10Ft? Akkor száz darab 500-1.000Ft lehet. Nem tudom, mennyire van szükséged, de gondolod, hogy 10-20-50 darabot valaki majd átpostáz a világ másik végéből egy csokiért? Vagy mi volt az elképzelés?
Tényleg érdekelne, és hálás lennék ha levezetnéd, milyen logika alapján jutottál el oda, hogy feltedd ezt a kérdést.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5860) section9 válasza Gépötty (#5859) üzenetére


section9
őstag

Segitek. Logikai levezetés: Kinából MINDENT elküldenek kábé ingyen, szóval miért ne küldenének ilyet is? :U

(#5861) Gépötty válasza section9 (#5860) üzenetére


Gépötty
senior tag

Jó persze, de még mindig nem tudom elképzelni azt az élethelyzetet, hogy két-három hetet várjak valamire, ami viszonylag könnyen sérül szállítás közben azért, hogy spóroljak rajta 2-500Ft-ot. Ugyan csak saccolom az összeget, lehet, hogy a valóságban többről van szó, de számomra az igazi indok megtérülésre inkább a párezres tétel lenne, az itteni árak töredékéért. De én nem vagyok gazdasági szakember, ezt az anyagi helyzetem bizonyítja a legjobban :)

Szerk.:
Rákerestem, és azt látom, hogy alaposan alábecsültem az árakat. :Y
Mondjuk még így is elég neccesnek tűnik, hogy százas tételnél kevesebbet rendeljen az ember úgy, hogy az meg is érje.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5862) Joci93


Joci93
senior tag

Sziasztok!

Valaki tud olcsó és jó wifi repeatert ajánlani? :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#5863) kerekfej válasza Kh@oSz (#5847) üzenetére


kerekfej
addikt

Szerintem elfogadhatóak.

(#5864) KaiotEch válasza McReay (#5849) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Lehet azért, mert mindenki ugyan azt rendeli kínából :D

(#5865) longwild válasza wwenigma (#5838) üzenetére


longwild
aktív tag

MS Lifecam Cinema?
Sajnos a webkameras topikok halottak, igy itt kérdezek...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#5866) kmarci25


kmarci25
veterán

Okostelefonhoz csatlakoztathetó mini "objektíve"/lencséje nincs valakinek? Érdekelne, csak nem tudom, hogy mennyire használható... :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5867) Tim82 válasza kmarci25 (#5866) üzenetére


Tim82
nagyúr

Volt tavaly ilyesmiről cikk a Logout-on.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5868) kmarci25 válasza Tim82 (#5867) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm, köszi. :) Azt gondoltam, hogy nem lesz egy "Carl Zeiss - Jena" minőség, de engem pont az univerzalitása érdekelne. Azaz, hogy mennyire illeszthető ez a cucc bármilyen telefonra. (A cikkben lévőnek más fajta az illesztése.) Úgyhogy továbbra is várom az esetleges tulajok hsz-ét. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5869) KoVee84


KoVee84
senior tag

legutóbbi vásárlásaim:

Locsolócső faternak. Ebayen jóval olcsóbb, mint itthon, kíváncsi vagyok milyen lesz.

Smartcase szintén faternak.

Akkutöltő- Utánajártam, ezt sokan dicsérik, ráadásul 18650-es akksit is lehet vele tölteni.

Karkötő- Valaki itt linkelte, megtetszett, egész jó, csak kicsit büdös volt mikor kibontottam, de már elmúlt :DDD

Biciklis tatyó nyereg alá- Telefon meg pénztárca belefér, ennyit simán megért.

Fejlámpa- Iszonyú fénye van, brutál! Aki olyan fejlámpát keres amivel lát is, az ezt vegye. Két normális akksival egy éjszakát simán kibír.

[ Szerkesztve ]

(#5870) Tim82 válasza kmarci25 (#5868) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez talán jobb megoldás

+ tavaly volt ez nagy őrület, egészen sokan használtak ilyet, esetleg itt kérdezd meg, mik a tapasztalatok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5871) longwild


longwild
aktív tag

Valaki tudna ajánlani esetleg combtáskát?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#5872) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Srácok!

megbízható eladónál vettem már nem 1 ilyen terméket, de ellentétben azzal, hogy alul írja, hogy worldwide llifetime warranty, csak 5 év garit ír rá a Sandisk oldalon regisztrálás után. És valóban, a csomagoláson is 5 v garancia van.
nem mintha nem tojnám le, mert ennyiért (majdnem) ajándék, csak gondoltam leírom.

(azóta már rendeltem tőle a fenti termék újabb kiadását, az Ultra fit-et, ami már USB3, de még enm jött meg. kíváncsian várom mennyire lett gyorsabb)

(#5873) Kh@oSz válasza kmarci25 (#5866) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Én egy ilyet vettem. A makró része nagyon frankó és marhajó képeket lehet vele lőni, a nagylátó és halszem inkább videózásra jó.

Pár kép: 1 2 3 4 5

(#5874) Outlander válasza longwild (#5871) üzenetére


Outlander
őstag

Na ne már, én is azokat néztem mostanában. :))

Én 2 félét találtam, az olcsóbbik az sztem bazinagy, ami meg jó lenne az drága, kb annyi mint itthon...

De ha hazaértem dobok linkeket is... IIlletve ha van neked is, akkor jöhet. :K

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5875) spidersoft válasza kmarci25 (#5866) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem öntapadós lemezalátéteket adtak hozzá, az obiban meg gyűrűmágnes van. Szerintem korrekt képeket lehet vele csinálni :) LG P500 (Optimus One) esetében tudok nyilatkozni, ott teljesen jó. Fény nyilván kelleni fog dögivel...

(#5876) RBJ


RBJ
addikt

21.- én rendeltem ma itt van. Hétvégén is van posta germániában? :DDD
[link]
Amúgy nem rossz fólia, nekem a jiayu ilyen van két hónapja és semmi gond.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5877) fess válasza KoVee84 (#5869) üzenetére


fess
őstag

brutál a lámpa,ezt én is be fogom szerezni, köszi, hogy belinkelted.

(#5878) RBJ


RBJ
addikt

Rémlik, mintha valaki késélezőt keresett volna.
[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5879) Silent77 válasza RBJ (#5876) üzenetére


Silent77
veterán

Én is tőle szoktam ha gyorsan kell. Pénteken rendeltem, hétfőn itt volt. :C
Nagyon vékony, és gyorsan karcolódik...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5880) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Valakinek 100% UV védős napszemüveg? [link]
Kár, hogy most vettem másikat. :(

[ Szerkesztve ]

(#5881) dugesz77 válasza fess (#5877) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a fajtát használom majd másfél éve teljes megelégedéssel. Ebben talán az a jó,hogy bringázáskor egy mozdulattal a kormányra rakható viszont van hozzá fejpánt is. Bár fejpánttal használva a vezeték elvezetése egy kis logisztikát kíván. Erős dupla aksit adnak hozzá, övre/bringavázra tépőzárral könnyen felerősíthető.

(#5882) longwild válasza Outlander (#5874) üzenetére


longwild
aktív tag

Na ugye :D én motorozashoz hasznalnam, szoval emiket talaltam nem jok , mert deréktól térdig ernek...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#5883) Dluinet válasza RBJ (#5878) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1000Ft-tal olcsóbb, újabb verzió és 2 készlet kővel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5884) fraba válasza KoVee84 (#5869) üzenetére


fraba
aktív tag

Én linkeltem a karkötőt, ha minden igaz. Használd egészséggel! ;)

Arra a pocket hoose-ra vagy milyen néven fut itthon a tévében (és a piacon a brazil gépsor karmai közt) én is kíváncsi vagyok. Nem vettünk ilyet, mert van már normális locsolócsövünk, de ötletes, és ha valóban úgy működik, ahogy azt állítják, akkor rendkívül praktikus "szerszám". Szóval majd referálj, kérlek!

(#5885) didros


didros
senior tag

Melyik micro USB - USB kábel az ajánlott mostanában? Olyan amit esetleg be is mért már valaki. Érdemes 3-4 dollárt kiadni egy Belkin kábelért (ha ugyan eredeti?) vagy van jobb ajánlat is az ebayen?
(1,2 - 1,5m-es kellene)

(#5886) gabe_


gabe_
őstag

Én épp egy ilyet nézek, ennyiért nem rossz...
[link]

Ez meg mi a tökömre jó? Dohány aprító?

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5887) Mate válasza gabe_ (#5886) üzenetére


Mate
nagyúr

Csirmoló :D Nem épp dohányhoz használják, de cigihez köze van :D

Most nézem, benne is van a nevében. Herbal tobacco :)

[ Szerkesztve ]

(#5888) Nestor16 válasza didros (#5885) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nemrég kérdeztem én is ezt (pontosan egy HONGKONG POST időintervallumnyira), mert ma jött meg a termék. Én próbáltam inkább minőséget keresni normális áron, így ezt választottam:
Premium High Speed Net Micro USB Data Sync Charger Cable 1.5M

Itt egy életnagyságú kép róla:
USB kábel

Elsőre vékonyabbnak tűnt, mint gondoltam (biztos a rémálmaim miatt :D ) és a fogása nagyon meggyőző ezzel a hálós bevonattal. Tesztelni nem nagyon tudom, se áramfelvételbe, se USB sebességbe (nincs olyan gyors SD kártyám hozzá), de 30%-al többet ígér. Az adatátvitellel azért nincs is baj. Hossza pedig több, mint a gyári kábelek, tehát tényleg másfél méter (milyen meglepő :D ).
A csatlakoztatása is jó, fixen megy bele, nem kattanva és nem lötyög.

Üdv, Dávid

(#5889) didros válasza Nestor16 (#5888) üzenetére


didros
senior tag

Köszi a tippet! Ugyanezeket a kábeleket nézegettem én is leginkább, úgyhogy a pozitív tapasztalataid alapján rendeltem is egyet. :)

(#5890) McReay


McReay
aktív tag

Új jack hosszabbítót keresek, mert a régi sajnos valahol megtört. Szerintetek ez jó lehet: [link]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#5891) Mate válasza McReay (#5890) üzenetére


Mate
nagyúr

Túl gagyi. Inkább menj be itthon egy boltba és vegyél egyet pár száz ft-ért. Nem kell minden vakcok ebayről rendelni :D

(#5892) McReay válasza Mate (#5891) üzenetére


McReay
aktív tag

Keresgéltem, de nem találtam, pedig ami jelenleg van/volt is Tesco-s, évekig bírta!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#5893) DigitXT válasza McReay (#5892) üzenetére


DigitXT
félisten

TESCO-ban nézted?;]

(#5894) Mate válasza McReay (#5892) üzenetére


Mate
nagyúr

Sarki zöldségesnél se lesz szerintem :D

MM, számtech bolt stb. :D

(#5895) McReay válasza DigitXT (#5893) üzenetére


McReay
aktív tag

Are You kidding me? :DDD
1. dolgom volt....

mate3553:
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#5896) htc07 válasza McReay (#5890) üzenetére


htc07
addikt

jónak jó. :DDD

én is ebayen vettem a minap egy ilyet:

nem sürgős, meg nem is nagyon van időm boltba rohangálni kábelekért. :)

(#5897) poffsoft válasza htc07 (#5896) üzenetére


poffsoft
addikt

és sokkal vékonyabbnak tűnik a valóságban, mint pl ez:[link]

[ Szerkesztve ]

(#5898) Kh@oSz válasza McReay (#5890) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Ha minőségit szeretnél venni akkor ajánlom ezt az eladót. Én az AKG főlesemhez rendeltem kábelt és nagyon minőségi cucc. :K

(#5899) spidersoft válasza Kh@oSz (#5898) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az olcsóbb fejhallgató kábelek (pláne hosszabbítók) legtöbbször ott buknak meg, hogy 1/8"-os dugó van rajtuk... apró, rossz forrasztani, nem stabil a kábel szorító rögzítős tehermentesítése, nem elég hajlékony a törésgátlója, a lengőaljzat érintkezőlemezei sem valami hűdestabilak, pláne ha billegő terhelés éri a kontaktot... PC hangkártyákra (magasságukból ítélve) lazán ráfért volna a 1/4"-os aljzat, fel nem tudom fogni, hogy miért mentek ez után az apró, kompromisszumokkal küszködő 3.5mm-es után...

(#5900) Dluinet válasza spidersoft (#5899) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kevesebb fém olcsóbb, mint a több
hamarabb hibásodik, előbb veszel másikat

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.