Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54101) grabber válasza Mr.Csizmás (#54094) üzenetére


grabber
addikt

Magamra értettem,mert a fejemtől 40cm-re van. Monitor mellé kicsit hangosnak érzem :D Én csak egy egyszerűt akartam venni és ez lett. Bár takarítás közben is jó szolgálatot tesz :))

(#54102) 206 cc


206 cc
senior tag

Köszönöm szépen az egérfogó tippeket!...kiválasztás alatt a projekt...igazából mezei hörcsög,pocok befogása és áttelepítése lesz a cél😃

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#54103) spidersoft válasza 206 cc (#54071) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez szerintem elég humánus, nincs egy másodperc, ami alatt kivégzi... Viszont ha élvefogót szeretnél, akkor azokat nem ismerem, bár a neten sok ügyes és pofonegyszerű megoldás terjeng. Vályogházban lakok, itt bejárnak az egerek (mivel a fal puha, így ha bebetonozom az egérlyukat, holnapra készít egy másikat... nem lehet őket kizárni a szobából sem). Ezek a készülékek koppannak egyet, amire jellemzően fel se ébredek, az egérkét meg reggel kiadom a macskának. Élvefogóban meg ott zörögne egész éjjel, nem hagyna aludni, így fel kéne hozzá kelni, kivinni, hosszas cicogással előkutatni egy macskát (éjjel ezek vadásznak meg fene tudja, mit csinálnak, alig látni őket itthon), majd eléborítani... Ezért is jobbak a csapók: döglött egér -- az élővel ellentétben -- sokkal nagyobb hajlandóságot mutat a macska megvárására. Hétköznap reggel négy előtt kell kelnem, nem annyira boldogság az egérrel játszani hajnal kettőkor.

(#54104) Ciccuka válasza XtremLor (#54099) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez a 10k alatti kategória, csak jól fogy így 20%-al drágult az évek folyamán. Nézd meg itt az árdiagramot, korábbi változata is sokáig akörül mozgott, pedig abban talán még a hangszóró is jobb!

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#54105) interstate76 válasza XtremLor (#54096) üzenetére


interstate76
addikt

Ha már szóba kerültek a Genius hangfalak: én egy ilyen Genius SW-HF 5.1 3600 Home Theater-t használok kb. 15-20 éve: tudom, hogy mki elfogult a saját cuccával, de nem volt 30 ezer Ft, komoly hangja van, a sztereó forrást is felkeveri 5.1-re és hibátlanul működik, szóval ár/érték arányban szerintem nagyon ott van. Mély. :D (túlhúzzák a woofert, de bemutatónak megteszi - normális hangfalon hallgassatok bele, ne műanyag dobozokkal! :) )

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#54106) XtremLor válasza Ciccuka (#54104) üzenetére


XtremLor
őstag

[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#54107) DJGABI válasza interstate76 (#54105) üzenetére


DJGABI
addikt

én anno kb impulzusvásárlás gyanánt Logitech Z213-at [link] vettem, egész meg vagyok elégedve, bár lehet csak mert előtte 2.0-kat használtam

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#54108) Ciccuka válasza XtremLor (#54106) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igen ez is benne lehet még. :U

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#54109) Bazsee71 válasza Mr.Csizmás (#54094) üzenetére


Bazsee71
őstag

Biztosan elégedett leszel vele. Én tesómnak vettem ilyen Geniust pár éve, és minden egyes látogatáskor elfog az irigység, hogy ennyi pénzért milyen jól szól, és nem utolsó sorban még mutatós is. (De van otthon komolyabb, ez már csak a kütyüs birtoklási vágy... :U )

Életem csalódása volt egy Logitech Z4-es szett, azt koordinálatlan zúgást-búgást... :( El is adtam, és kerítettem használtan egy Creative P580-as szettet. Egyébként ha olyat találsz még valahol, vagy a P380-ast, akkor az egy nagyon eltalált, szerethető hangú szett.

Azt azért szögezzük le, hogy ezen rendszerek összehasonlítása csak kategórián belül releváns, tehát a számítógépes hangfalak között. Hallottam már a csúcs Logitech Z szériát, de még csak kanyarban sem volt a régi Infinity Reference 30-as hangfalaimmal, ami használtan volt 30k....

[ Szerkesztve ]

(#54110) interstate76 válasza DJGABI (#54107) üzenetére


interstate76
addikt

Nem ismerem, nem vagyok szaki, de jókat halottam a Z-sorozatról. Annak idején egy 60 ezer Ft körüli cuccot akartam venni (márkát ne kérdezd), nagyon jókat olvastam róla egy számítástechnikai magazinban, de egy ismerős számtechboltos eladó - hála Istennek - lebeszélt róla. Azt mondta, megrendeli nekem a Genius-t, próbáljam ki a boltban és ha nem viszem el, természetesen nem kell kifizetni. Hát, elhoztam. :) Az én botfüleimnek azóta is bőven jó, a hangerőt pedig szinte soha nem használjuk ki.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#54111) Siriusb válasza Dluinet (#54090) üzenetére


Siriusb
veterán

Plantronics M70
Nekem ez bevált, kb 1 éve van meg. Jó minőség és olyan kényelmes, néha elfelejtem, hogy a fülemben van.
Magyarul nem tud, de angolul igen.

(#54107) DJGABI
Mennyi impulzust akartál venni? :P

[ Szerkesztve ]

(#54112) kmarci25 válasza Siriusb (#54111) üzenetére


kmarci25
veterán

Optikai bemenetet miért nem tesznek ezekre? :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54113) 206 cc válasza spidersoft (#54103) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Én is vidéken lakom,sőt ha azt nézem kb.3 ház meg egy kövesút választ el a szántóföldektől,ezért is dézsmálják a tyúkok kukorica ellátmányát a kis mezei rágcsálók.Na meg macska is akad szép számmal de én megadom a lehetőséget a kis haszontalanoknak, visszaviszem a mezőre őket....aztán kb visszajön egy nap múlva😃😃😃...veréb is van meg légpuska is de azok sem keresztezik egymás útját soha.....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#54114) Siriusb válasza 206 cc (#54113) üzenetére


Siriusb
veterán

:R

(#54115) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Adott a következő termék:

Azonban ha a kosárba rakom, azt mondja, a kuponkód érvénytelen, mert promo-s termék. Ilyenkor mivan? :)

szerk: kosárba tudtam rakni, de azt mondja, nem szállít Magyarországba.. Miért?

[ Szerkesztve ]

(#54116) maestro87 válasza spidersoft (#54103) üzenetére


maestro87
őstag

Már ha kivégzi. :U Régen nagyapámmal sok egeret fogtunk ilyen hagyományos egérfogóval és volt pár olyan eset amikor nem halt bele az egér...

(#54117) 206 cc


206 cc
senior tag

Valaki rendelt már barabone - mini pc-t kintről? Jól jönne némi infó!...márka,tudás,megbízhatóság,webshop....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#54118) pető bá' válasza Siriusb (#54111) üzenetére


pető bá'
őstag

+1, nekem is pont ilyen van; az benne a jó, hogy többféleképpen is lehet hordani (szilikonnal vagy anélkül, vagy szilikonnal és kampó nélkül); kerestem én is kintről anno, de szemetet nem akartam idehozatni.. ennyit megér, nekem is egy éve van meg kb, talán ötször ha kellett töltenem, átlag heti 2 órát van bekapcsolva.

"... and I hope you have a great day!"

(#54119) IG55 válasza gulac12 (#54072) üzenetére


IG55
senior tag

Köszi, jónak tűnik, kár hogy 1200 a szállítás.

(#54120) DJ. Ru$y válasza KrAt (#54115) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az ilyenek mellé nem ártana egy link is, hogy lássuk mi van. 1000 oka lehet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#54121) FireKeeper válasza 206 cc (#54117) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én egy raspberry-t rendeltem ebayről, nem tudom, olyasmire, vagy annál komolyabbra gondoltál-e. megjött gond nélkül amúgy, azóta is dolgozik, jó cucc.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#54122) spidersoft válasza 206 cc (#54113) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kint tőlem bármi elfér, ami nem fogja meg a tyúkot. Verebeket már csak azért sem bántanám, mert nagyon sok kukacot megfogdosnak, barackban, cseresznyében alig van kártevő. Lakásban viszont nem tűröm az egeret (idén tavasszal volt a rekord: a szobában 19 főt fogtam meg), de bejárnak a cickányok is... mondjuk őket se szeretem, ugyanúgy összemocskolnak/rágnak mindent. Kint haszonállat, mert felzabálja a bogarat, pondrót. Az, hogy pockot akarsz áttelepíteni, más tészta, azt már csak most olvasom. Kintre én is jobban szeretem az élvefogót, most is van felállítva egy nyestcsapda, bár még nem sikerült belecserkésznem egyszer se (két kicsi meg egy nagy nyest minden éjjel az udvarban lófrál (kamerán látom őket). Félő, hogy egyszer bejutnak a tyúkokhoz, de amíg nem, addig max. a macskák maradék kajáját tüntetik el, amit a macskák után a sünök meghagytak (sün is hol kettő hol három szokott jönni, mikor már kezd sötétedni).

(#54116) maestro87: igen, van, hogy nem döglik bele, pl. van egy gyengébb lemezfogóm, ami csak ritkán fogta meg az egeret, legtöbbször csak odavert neki egyet, és a fogótól fél-egy méterre találtam rá az egérre megdögölve... azt a fogót nem is használom már. Illetve van egy félig-élvefogóm, ami műanyag, rácsap az egérre, de csak párat öl meg, legtöbbje tudja használni a hátsó lábait és elballag fogóstól... azt a típust se használom már :D Mindenesetre még mindig humánusabb, mint a vízbefojtós megoldások (vödör+kólásüveg/himba), vagy pláne az egérragasztó, ami után még kárba is vész az egér, nem lehet odaadni a macskának se. Utóbbit nem vagyok hajlandó használni, és akit tudok, lebeszélek róla.

Megjött a kisgépemhez a tokmány: a fekete részek alumíniumból, a pofák acélból vannak. Nem akadoznak fel a pofák, nem forognak keresztbe, a pofák egyformák, így nem üt a fúró benne, szóval jól működik. A felirat ellenére nem normál Dremel szabvány! Azazhogy lehet, hogy van ilyen dremel is, nemtom... rá kell mérni. A 8mm-t kell nézni (valójában 5/16"), ez megegyezik a Proxxon kisgépekre való mérettel, és pont jó az én gépemre is. Tudtommal a Dremelekre 9/32"-os való, ami kb. 7mm, amit láttam lidlös gép, annak ilyen még a menetje.

[ Szerkesztve ]

(#54123) KrAt válasza DJ. Ru$y (#54120) üzenetére


KrAt
veterán

So sorry, a képet linkelni akartam, nem jött össze.. :)

[link]

(#54124) 206 cc válasza FireKeeper (#54121) üzenetére


206 cc
senior tag

Az a baj hogy a Linuxot nem vágom...igaz azt sem tudom mi fut a Pi2 vagy 3-on . Fizetnék kicsivel (ahogy látom sokkal) többet egy pl.Hystou FMP03 win10-et futtató konfigért. [ilyesmire] gondolok...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#54125) aha.e


aha.e
tag

Helló!

Milyen márkájú Ipad kábelt érdemes rendelni Kínából?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#54126) 206 cc válasza aha.e (#54125) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Blitzwolf vagy Ugreen szerintem ezek alá ne add!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#54127) aha.e válasza 206 cc (#54126) üzenetére


aha.e
tag

Jó. Köszönöm a választ. Korábban rendeltem egy Vention márkájú micro USB kábelt. Fél éve sem használom, sőt nem is napi szinten, de már a micro USB végén a kábel már sérült. Nem ajánlom senkinek. Igaz nem a legdrágább volt.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#54128) balazs1956 válasza spidersoft (#54122) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia! Én ilyet rendeltem a lidlis gépemhez. Még nem jött meg, de szerinted jó lesz hozzá?
Ha nem akkor a Te általad rendelt megfelelne nekem?

(#54129) havri1 válasza 206 cc (#54124) üzenetére


havri1
félisten

Ha jól látom, ez nem EU raktaras, tehát vamolas esélyes. +ram +hdd/ssd, + oprendszer?

havri

(#54130) tuareg85 válasza 206 cc (#54124) üzenetére

Kicsit más célra a céghez vettünk tesztelésre a nagyobbik HYSTOU-ból egy i5-öset, és teljesen korrekt. Bele nem néztünk és benchmarkokat sem futtatunk, mert nekünk egyik sem szempont, de jól össze van rakva, nem sorjás, nem fagy, nem melegszik (pedig teljesen passzív), a portok is fizikailag stabilnak tűnnek. Összességében teljesen pozitívan csalódtunk benne, nem hittük, hogy rendes dolgot raknak össze ennyiér a kínaiak, pedig de.

(#54131) havri1 válasza tuareg85 (#54130) üzenetére


havri1
félisten

És ezekben akkor benne van a ram, és valamikorra háttértár, előretelepített oprendszerrel?

[ Szerkesztve ]

havri

(#54132) spidersoft válasza balazs1956 (#54128) üzenetére


spidersoft
senior tag

Tekerd le a gép elejéről a rögzítőanyát és mérj rá a gépből kiálló menetre. Ha 8mm körüli, akkor jó, ha 7mm, akkor sem ez, sem az enyém nem jó. Ami lidlös géppel eddig találkoztam, annak 7mm-es volt az orra (mint a dremelek), de az enyém nagyobb attól. Kicsit káoszos a cucc, mert belső méretet írnak mindenhol, holott nem: én 8mm-est vettem (van 7 meg 8, szóval a nagyobbat), és amit én kaptam, annak a valóságban 7,3mm körül van a belső mérete (amivel reklámozzák a 8-ast), a gép csonkjának 8mm a külseje, és így 8mm-es a tokmány... azazhogy 5/16"-40-es... mindegy, ha megérkezik, majd plz mérj rá és informálj, engem is érdekel, hogy miket küldenek, kavarásznak itt össze :) Szerintem akkor fog tutira kiderülni, ha megkapod... Patronokkal is ugyanez a helyzet: a kisebb menetesben vékonyabb a furat is, míg a nagyobban nagyobb a furat, a központosság miatt célszerű olyat rendelni, ami hozzá való.

(#54133) DJ. Ru$y válasza KrAt (#54123) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tippre azt mondanám, hogy kiadták a kódot, majd betették PROMO tag alá, 15-én lejár a PROMO, utána kellene megpróbálni a kódot, nekem a kódot sem veszi be, ott akad valami össze, hogy kupon + PROMO.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#54134) miroon válasza havri1 (#54131) üzenetére


miroon
aktív tag

Ebben amit linkelt, 8 giga ram van, és 128 giga rom.. leírás alapján. OS-t nem látom,hogy lenne rajta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#54135) tuareg85 válasza havri1 (#54131) üzenetére

A mienkben benne volt minden, bár nem pont olyan kiépítésű, mint a linkelt, hanem kevesebb ram és SSD. OS nem volt hozzá, de úgyis centOS-t tettünk rá.

(#54136) fecus


fecus
őstag

Megjött ez az egér. Nekem szuperül működik. Driver nincs hozzá. A DPI-t 3 lépésben váltja a fehér gomb nyomogatásakor.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#54137) w.miki válasza fecus (#54136) üzenetére


w.miki
veterán

sima asztalon használod, vagy egérpadon?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#54138) drowns


drowns
csendes tag

Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.,2016-06-21 16:15

szerintetek érdemes írni a postának, vagy ez jönni fog csak szarakodnak vagy mi a helyzet ilyenkor?

(#54139) beg válasza drowns (#54138) üzenetére


beg
veterán

Másik topikban ment válasz, több helyre már ne írd be :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#54140) DJ. Ru$y válasza drowns (#54138) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vagy szimplán nem egy nemzetközi tracking szám, ami fals adatokat ír. Írd le ilyenkor nyugodtan a számot, vagy legalább kitakarva belőle pár számot/betűt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#54141) drowns válasza DJ. Ru$y (#54140) üzenetére


drowns
csendes tag

LVS1376360000173479

(#54142) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Másik topikban nem jött válasz, így itt hátha volt valaki hasonló helyzetben:

Alin rendeltem egy töltőt akcióban Ugreen. Jelenleg itt tart: Awaiting Shipment. Processing Time remaining: 1 days 23 hours 55 minutes.

Érdemes kiterjeszteni pár nappal a feldolgozási időt? Ha igen, akkor hány nappal?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54143) géeles válasza CactuS (#54142) üzenetére


géeles
aktív tag

Pár órával előtte mindig küldi, de érdemes kiterjeszteni akár.
:B

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#54144) DJ. Ru$y válasza drowns (#54141) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Posta biztos nem tudja követni, gyanúsan fake TN. Meg fog jönni, nem kell majd aláírnod valószínűleg, egy mezei "levél".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#54145) terra052 válasza draco31 (#54088) üzenetére


terra052
őstag

Plantronics M70 - második éve használom, kifogástalan.
Most olvasok tovább, nem csak én ajánlom :D ennyi veréb nem tévedhet.

[ Szerkesztve ]

werkmania.hu

(#54146) TripleB válasza Siriusb (#54111) üzenetére


TripleB
senior tag

Két hete elvesztettem, máig siratom... :(

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#54147) werszomjas


werszomjas
őstag

Sportoláshoz (futás, kerékpár) vennék vmi bluetooth-os fülhallgatót.
Mi most az ajánlott?
20 dollárig

üdv

(#54148) cris78 válasza werszomjas (#54147) üzenetére


cris78
őstag

Plexton.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54149) KaiotEch válasza fecus (#54136) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És még megvannak a fiókjaid? :D

(#54150) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Earn 30 Banggood points, take our payment survey.
- Ma dobta fel. Rövid felmérés a Banggood-os fizetésről.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.