Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) oszy válasza balazs1956 (#53647) üzenetére


oszy
veterán

Ez nem jó, mert usb-s. És az ára is... Akkor marad inkább a magyar :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#53652) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Az utóbbi időben nem tudok a Gearbesten vásárolni :(

A fizetésnél ezt írja ki jópár napja:

Sorry, your card is unable to authorised. Please try another card or choose a different payment method. (Error Code:430450).

Két kártyát is próbáltam, egyiket se fogadja el. Ezekkel a kártyákkal ma tudtam fizetni pl. a TomTop-on.

Mi a Gearbest baja a kártyáimmal?

Ráadásul a shopping cartból eltünteti a dolgokat, másnap írja az order listnél, hogy törölt rendelés, mert nincs fizetve :O

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#53653) ben-ga válasza Saccco (#53650) üzenetére


ben-ga
tag

köszi!

(#53654) DJ. Ru$y válasza Krogoth (#53644) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Márkásat, Orico-t pl, ezek a HUB-ok rövid távon is képesek kinyírni a pendrive-okat, merevlemezeket, bármit. Nem bíznék rá adatot, főleg nem külső táposra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#53655) balazs1956 válasza ben-ga (#53648) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ez milyen elemekkel megy?
Nem találok rá utalást,vagy nem látok a szememtől.

(#53656) Silent77 válasza balazs1956 (#53655) üzenetére


Silent77
veterán

4xAA

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53657) air válasza CactuS (#53638) üzenetére


air
nagyúr

Alin vettem ezt: [link]
Samsung szita, Samsung címke, Samsung dobozban.
Lehet, hogy hamis, de akkor ügyes hamisítvány.
És lényegében működik, és tölt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53658) robita válasza Donki Hóte (#53652) üzenetére


robita
csendes tag

Sztem valami paypal bug lehet, mert nekem pl. ebaynél írja ugyanezt a hibát egyre gyakrabban.

Ha elűzöd az összes démont, az angyalok is tovaszállnak. _No SMS, No Viber_

(#53659) schawo válasza Silent77 (#53639) üzenetére


schawo
titán

Persze, csak belezavarodtam :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53660) ben-ga válasza balazs1956 (#53655) üzenetére


ben-ga
tag

Én is azt hittem, hogy ezek 18650-essel mennek...
régebben néztem a 96 ledest, de az is AA-s

(#53661) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok vettem egy Xiaomi Redmi note 3 pro - t és Kínai villás töltőt mellékeltek hozzá ami nagyon gáz viszont az 1 amperes töltő meg 5 óra alatt tölti fel a 4 ezres aksit... Tudtok ajánlani akár ebayről is valami jó töltőt akár usb kábeleset ?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#53662) napocska2 válasza Donki Hóte (#53652) üzenetére


napocska2
senior tag

Nekem úgy sikerült a tiedhez hasonló esetben kifizetni a rendelésemet, hogy sokadik sikertelen próbálkozás után nem állítottam be Paypal fizetéskor, hogy a bankom váltson. Tehát nem a kártyával van a baja, hanem a váltási metódussal. Hátha neked is beválik, bár kicsit többe kerül, mint a saját banki konverzió.

(#53663) choco01 válasza Zsozsoka 74 (#53661) üzenetére


choco01
addikt

Én most ezt várom.

De ez a BlitzWolf is jó, vagy ez a Tronsmart.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#53664) Zsozsoka 74 válasza choco01 (#53663) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Gondolom ezekhez nem elég egy általános usb kábel hanem hozzájuk valót kell venni ami átadja a szuflàt nemde?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#53665) nimfas


nimfas
addikt

[link] Erre valaki? :)

(#53666) choco01 válasza Zsozsoka 74 (#53664) üzenetére


choco01
addikt

Tronsmarthoz van, a Blitzhez meg itt van pont most 761-re van leárazva EU raktárról. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#53667) air válasza Zsozsoka 74 (#53664) üzenetére


air
nagyúr

Nem. Jó a sima is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53668) Donki Hóte válasza napocska2 (#53662) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi, de nem Paypallal fizetnék, hanem bankkártyával...

Ott meg nem látok a váltásra vonatkozó beállítási lehetőséget :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#53669) maroni válasza nimfas (#53556) üzenetére


maroni
aktív tag

Rendelni lehet egy csomagba is, mert külön tételek vannak a rendelés alatt!
Ez jó töltőnek [link] az elsőhöz nem tudok szólni!

(#53670) Saccco válasza Zsozsoka 74 (#53664) üzenetére


Saccco
nagyúr

A telefonodhoz kapott kábel tökéletes hozzá.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#53671) Zsozsoka 74 válasza Saccco (#53670) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Értem és köszönöm szépen a válaszokat ;)
Ugyan rendeltem az ebayről párszàz forintért noname töltőt és 2.1 van ra írva de mivel 10 %-ot 30 perc alatt tölti ezért gondolom hogy gagyi.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#53672) havri1 válasza Zsozsoka 74 (#53671) üzenetére


havri1
félisten

Azt a töltőt inkább tedd el a fiók mélyére, és rendelj Banggood-ról egy normális Blitzwolf - ot!

havri

(#53673) macilacus válasza choco01 (#53666) üzenetére


macilacus
senior tag

Nem ez a 761-es :DDD a te linked 1055 :K

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#53674) choco01 válasza macilacus (#53673) üzenetére


choco01
addikt

Ha EU-ra kattintok kiadja itt is.De köszi! :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#53675) macilacus válasza choco01 (#53674) üzenetére


macilacus
senior tag

Én köszi legalább vettem gyorsan :DDD
Amúgy amit én linkeltem ott mind a két végén kétoldalas csati van :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#53676) Saccco válasza Zsozsoka 74 (#53671) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ne használd, jobb esetben elfüstöl, rosszabb esetben viszi magával a kütyüt, amit töltesz vele, legrosszabb esetben ki is gyullad.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#53677) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Utolsó kérdés mára. :B

USB C-ből ilyet szabad megvenni? Tartalékba vennék a Lumia 950-esemhez, pl: szüleimhez is 1-2 ilyet vinnék, hogy legyen, esetleg nyaralásokhoz, hogy legyen nálam vész esetére, tölteni (mondjuk laptopról, powerbankból). Alapvetően egy QI-s töltőt szeretnék használni, csak még nem sikerült dönteni, hogy próbáljak egy egyszerűbbet, vagy egy kicsit komolyabbat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53678) Tressy válasza Zsozsoka 74 (#53661) üzenetére


Tressy
senior tag

Chuwi USB 5V 2A töltő nekem bevált [link]

[ Szerkesztve ]

(#53679) powerwade válasza CactuS (#53677) üzenetére


powerwade
senior tag

Én biztos nem biznám rá a többtíz/százezres USB C dugaszos telefonomat egy ilyen filléres kábelre (pláne nem töltőre). Tessék egy rendes "márkát" venni :) Nekem Blitzwolf, Nillkin töltőim, kábeleim vannak itthon.

1x elfüstölt egy kinai vacak egydolláros töltő és a hozzá kapott kábel. Magával rántotta a rádugott eszközt is.

[ Szerkesztve ]

(#53680) Flexy90 válasza Zsozsoka 74 (#53661) üzenetére


Flexy90
senior tag

Vegyél egy normális EU átalakítót és használd nyugodtan azt a töltőt! Így jössz ki a legolcsóbban!
Nekem is ilyen van és ezzel használom.

Xiaomi Fan

(#53681) Mr.Csizmás válasza Flexy90 (#53680) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csatlakozó adapter néven:

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53682) Zsozsoka 74 válasza Flexy90 (#53680) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Inkább én is kiadók többet mert legyen jó minőségű a töltő és a kábel csak az a kérdés hogy bangoodrol vagy ebayről rendeljem.?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#53683) dugesz77 válasza CactuS (#53677) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a Ugreen USB-C kábelt ajánlanám. Lehet nem a legolcsóbb de legalább megbízható és tökéletesen teszi a dolgát. Illetve ha van már normális micro usb kábeled akkor egy ilyen Xiaomi adapterrel is megoldható a történet.

(#53684) Krogoth válasza DJ. Ru$y (#53654) üzenetére


Krogoth
senior tag

Akkor inkább ezt?
És ehhez vajon jár külső táp? Mert a címben az van, hogy power adapterrel, viszont a csomag tartalmánál nincs ez benne, vagy ezzel az eladót zaklassam? :)

(#53685) Hopkins_001 válasza cikasz (#53409) üzenetére


Hopkins_001
tag

Valakinek feladták már az egy dolcsis choetech micro usb kábelt? 19 óra és kifut az eladó a feladási időből.

(#53686) Zeki


Zeki
nagyúr

Aranyozott ékszereket kitől érdemes venni?

(#53687) gabe_ válasza Zeki (#53686) üzenetére


gabe_
őstag

Az ékszerésztől :DD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#53688) Zeki válasza gabe_ (#53687) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olyanra gondoltam, hogy mondjuk memóriakártyát sinceritytől.
Ékszererek meg a .... -tól az ebayen. Van-e ilyen?

(#53689) dugesz77


dugesz77
őstag

Egész jó akciók vannak most Gearbest-nél 18650-es akkukból. Érdekes , mert nem ezeken az árakon amit mutat,mert rákattintva flash deal árakat hoz be. Pontbeváltással 11,3$ elhozható 4db Panasonic NCR 3400-as.

[ Szerkesztve ]

(#53690) Dluinet válasza Krogoth (#53684) üzenetére


Dluinet
nagyúr

táp nincsen hozzá

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#53691) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Barabone pc- t vennék tud valaki esetleg az EU-n belül melyik boltból érdemes vagy távolabbról ahol van akció?!!!
Gearbest pl....[ilyesmi ] érdekelne vagy pl.[ez ]. Csak nem ilyen szállítási költséggel!!!
Kösz bármilyen infóért!
Kellemes napot mindenkinek!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#53692) zsiz válasza bul07 (#53623) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is kb 5 perc. De attól sűrűn kellett elemet cserélni, pedig kapcsolóval is kikapcsoltam ha nem használtam. Mindegy, részemről nem ajánlott, de másnak attól még beválhat. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#53693) Predator2 válasza dugesz77 (#53689) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Ilyen fejlámpába keresek védett akkut (1 max 2db), nincs most esetleg valami ajánlott+akciós példány?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#53694) andrisms


andrisms
aktív tag

Tronsmart vagy Blitzwolf microUSB kábel a jobb? Láttam hogy mostanában több ember panaszkodott a Tronsmartra, viszont ár/értékben talán az éri meg jobban. Tudtok rá egy jó linket?Blitzwolfot tudom.
Melyik legyen?

(#53695) BullZeye válasza andrisms (#53694) üzenetére


BullZeye
veterán

Nincs olyan kábel amit hanyag emberek ne tudjanak tönkretenni, aztán nyafogni, hogy milyen szar.

(#53696) havri1 válasza andrisms (#53694) üzenetére


havri1
félisten

Én Ugreen-t és Blitzwolf-ot használok. Ugreen vastagabb, masszívabb, ugyanolyan jó egyelőre mind2.
Tronsmartot még nem próbáltam.

havri

(#53697) XtremLor válasza havri1 (#53696) üzenetére


XtremLor
őstag

Most rendeltem egy 3m-es ugreent a yi-hez, kivancsi vagyok ilyen hosszan is tudja e amit kell.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#53698) balazs1956 válasza choco01 (#53663) üzenetére


balazs1956
senior tag

Erről mi a vélemény?
Akcióban 63 Ft-ért adták,van is belőle pár darabom:)Melléfogtam volna vele? Senki sem hivatkozik rá...

(#53699) XtremLor válasza balazs1956 (#53698) üzenetére


XtremLor
őstag

Stabilan tartja az 5v, es a 2A is tudja pedig, volt bontott kep is rola, annyit megert!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#53700) miroon válasza 206 cc (#53691) üzenetére


miroon
aktív tag

Az első linkeden szereplőnél nekem ingyen szállítást ír.. :)

iPhone 13 Midnight Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.