Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) CactuS válasza air (#53799) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Forintos számla, azért nem is értem, hogy miért:

Forintban vonta le, de a közleménynél látszik, hogy Eur van írva, holott az USDs összeg volt eredetileg.
Paypalnál meg - AU és - USD-t ír a terheléseknél, nem eurót, de lehet, hogy a bank felé már azt terhelte.

A másik, amin meglepődtem, hogy nem vont le látszólag semmi egyéb díjat (pedig számítottam rá). Bár lehet azt majd hó végén dobják rá.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53802) L4mie


L4mie
veterán

Urak!
Nfc taget melyik dealertől érdemes rendelni, venni :)

olvastam valamikor, de lehet csak benéztem:
Ezeknél programozhatóság mit jelent, és mivel tudom programozni őket?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53803) dave0 válasza CactuS (#53801) üzenetére


dave0
csendes tag

Nem fognak semmilyen plusz díjat levonni, annyi a levonás amit fizetned kell.

Nem is értem, miért vonnának le? :)) Ez olyan mint egy szimpla bankkártyás fizetés

(#53804) Saccco válasza L4mie (#53802) üzenetére


Saccco
nagyúr

A telefonoddal tudod, Play áruházban van hozzá alkalmazás.

Különböző dolgokat tudsz vele triggerelni. (pl.: alkalmazás indítást, profil váltást, stb.)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#53805) Tressy válasza CactuS (#53786) üzenetére


Tressy
senior tag

Én AV-s hármas elosztót használok erre RCA- jack kábelekkel csak az audió részt használva

(#53806) Ombre85 válasza DJ. Ru$y (#53716) üzenetére


Ombre85
tag

Huhúú, nagyon jól végződött az ügyem. Gondoltam, még ráírok egyszer az eladóra, hogy nekem refund kellene, nem a termék, és ha átküldi, én hálából pozitívan értékelem, erre ma reggelre meg is érkezett a pénz, viszont nyomatékosan megkért, hogy ne értékeljem sehogy. Így ügynitáson kívül megoldódott a dolog, de azt nem értem, hogy miért nem szeretne csillagokat kapni. Ezzel valamiért rosszul járna?

(#53807) Ombre85 válasza L4mie (#53802) üzenetére


Ombre85
tag

Én EZT vettem anno, és tökéletesen működik. Van a melóban, otthon az ajtóban, meg az ágy mellett és szépen kapcsolgatja az üzemmódokat a Trigger nevű alkalmazással.
Egyetlen hátránya, hogy csak feloldott képernyőnél működik. Biztonsági okokból oké, de mégis kicsit macerásabb.

Szerk: Elnézést a dupláért, benéztem.

[ Szerkesztve ]

(#53808) DJ. Ru$y válasza Ombre85 (#53806) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fogalmam sincs... A pozitívot ráadásul el szokták várni ilyenkor. Nem is értem. Én adnék neki, de ha azt kérte ne... Hát, akkor ne.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#53809) air válasza dave0 (#53803) üzenetére


air
nagyúr

Miért csak olyan? Konkrétan az!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53810) L4mie válasza Saccco (#53804) üzenetére


L4mie
veterán

Szuper, köszönöm,
igazság szerint olyanra gondoltam, hogy lakásba be, akkor bekapcsolja a wifi-t le a 4G-t, lakásból ki akkor meg fordítva, irodába ugyanez, kocsiba be akkor meg 4G + GPS.
Ilyeneket akkor lehet neki adni, és vannak ajánlott tag-ek?

Ombre: köszönöm, sajnos lejárt :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53811) cris78


cris78
őstag

Store kuponnal 0,81USD [CHOETECH Micro USB 2.0 Cable]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53812) zebede válasza cris78 (#53811) üzenetére


zebede
őstag

Egy értékelése van a boltnak, igaz az 100% :DDD

(#53813) cris78 válasza zebede (#53812) üzenetére


cris78
őstag

Két napja 1$-ért vett pár ember.... Ivánék bevásároltak már....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53814) w.miki


w.miki
veterán

Talpbetétből van ajánlott, álló munkához?
ez jó lehet?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#53815) zebede válasza cris78 (#53813) üzenetére


zebede
őstag

OK. Meg lehet próbálni, mert van védelem. :R

Csak azért írtam, mert épp tegnap este volt téma hogy egy kollega majd 500 / 96% -os értékelésű eladótól nem venne, mert nem gyémánt fokozatú.
Akkor ettől... :)

[ Szerkesztve ]

(#53816) asdf_ válasza CactuS (#53801) üzenetére


asdf_
veterán

Gondolom Maestro/Mastercard kartyad van, annak a valutas terhelese eloszor euroba konvertalodik es onnan forintba, tehat ket valutavaltas van benne. Visa kartyanal dollar az idegen alap, tehat azzal meg europaban utazni es azzal fizetni nem buli, mert ott az eurobol eloszor dollar lesz, utana meg forint. Legalabbis nekem valami ilyesmi remlik...

(#53817) maestro87 válasza cris78 (#53811) üzenetére


maestro87
őstag

Hogy lehet mobilnézetből átváltani a rendesre? Mert ha kiveszem a címből az m-et, akkor az oldal nem található. :F

(#53818) cris78 válasza maestro87 (#53817) üzenetére


cris78
őstag

Passz. Ted be a megfigyeltek közé. Aztán lépj be rendesen.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53819) ben-ga


ben-ga
tag

[ilyen szúnyogírtó jött már meg valakinek?]

esetleg ennél van jobb ár valahol?

[ Szerkesztve ]

(#53820) csadi0011 válasza maestro87 (#53817) üzenetére


csadi0011
őstag

Nekem sem sikerült tegnap, aztán interstate76 belinkelte, de utána próbáltam rájönni, hogy hogyan kell, hogy máskor magamtól is menjen.
Nekem így sikerül: átírom az m-et www-re és a termék nevét bemásolom a linkbe két / közé, még a kód.html elé. így:
www.aliexpress.com/item/CHOETECH Micro USB 2.0 Cable 5V 2.4A 1M A Male To Micro B Male Charging And Data Transfer Cable For Samsung HTC LG/32688105310.html
Nyomtam egy entert és átírta erre:
http://www.aliexpress.com/item/CHOETECH-Micro-USB-2-0-Cable-5V-2-4A-1M-A-Male-To-Micro-B-Male/32688105310.html
Nem tudom érthető-e. De talán van egyszerűbb megoldás.

Szerk: lol, egy elírásból rájöttem, hogy ennyit se kell tenni. Átírod az m betűt www-re és az item után beírsz még egy /-t. és ennyi:
www.aliexpress.com/item//32688105310.html

[ Szerkesztve ]

(#53821) Donki Hóte válasza cris78 (#53818) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jó, de hogyan tegye be a megfigyeltek közé, ha a mobil app be se engedi PC-ről :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#53822) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy kábelpakkot amiben van 30 cm-es kábel.
Tronsmart [6 Pack]1ft*2 & 3ft*2 & 6ft*2 Micro USB Cables High Speed USB 2.0 Male to Micro USB Sync/Charging Cables
Ez mennyire jó minőségű? 5$-ért jó vétel? Az ugreen vagy blitzwolf jobb ennél?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#53823) interstate76 válasza zebede (#53815) üzenetére


interstate76
addikt

Ettől pláne. :D De aki szereti a kalandot :) , meg "hátha most futtatja fel az eladó a boltot"-alapon bevállalja, hogy esetleg feleslegesen vár 6-8 hetet, az felőlem nyugodtan vásárolhat akár újonc eladóktól is.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#53824) interstate76 válasza maestro87 (#53817) üzenetére


interstate76
addikt

A product ID-t másold ki a címből, aztán desktop nézetben keress rá!

Bocs, elfelejtettem szerkeszteni az előzőt!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#53825) maestro87 válasza csadi0011 (#53820) üzenetére


maestro87
őstag

És tényleg, köszi! :C :R Csak kérdés, hogy mikor felejtem ezt el. :DDD

(#53826) w.miki válasza ben-ga (#53819) üzenetére


w.miki
veterán

nekem igen, többen dicsérték is, de nálam nem fogja a bogarakat halom szám.
Néhány szúnyog belerepül, de szerintem nem UV led-es, most gondolkodom egy másik fajtán.
Ez, vagy ez.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#53827) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Ez a kábel-fétis :D miért lett központi téma most? Vagy ez csak gyorstöltéshez kell? Tehát ha én a gyorstöltőt telőimat is lassan töltöm (bizalmatlansági okokból, persze lehet nincs igazam simán - de jobban melegszik a teló gyorstöltésnél, simánál meg semmit sem) 1A-el max, akkor nem nagyon kell törődnöm ezzel és az átlagos kábeleim is jók? Gondolom ez csak nagy áramerősségnél számít, mondjuk lehet vannak szuperrossz kábelek, de amiket én használok, azokkal még gondom nem volt hétköznapokban...

[ Szerkesztve ]

(#53828) 4m@15


4m@15
tag

Megérkeztek a tízcentes vuckok és a többiek is, ez még koránt sem minden. Érdemes átnézni az albumot amelyet gyűjtögetek a termékekről.

Aliexpresses Xiaomi 10000mAh akkumulátor szilikon tok és a Ugreen autós telefontartó jöttek ma.

:R

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#53829) lkristóf válasza maestro87 (#53817) üzenetére


lkristóf
senior tag

[link]

A http://m.aliexpress.com/item/32688105310.html címből kimásoltam a 32688105310 számot és rákerestem, kiadta. Nem tudom, hogy minden esetbe működik e, most működött. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53830) choco01 válasza maestro87 (#53817) üzenetére


choco01
addikt

Na a mobil aliból úgy lehet asztalit csinálni hogy legörgettek és rányomtok az aliexpress.com-ra.
Átirányít titeket egy pillanatra majd be is hozza rendes felületen a nézett terméket.

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#53831) choco01 válasza bugizozi (#53822) üzenetére


choco01
addikt

Teljesen jó, ennyiért, főleg nekem is van egy ugyan ilyen szett. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#53832) KTU válasza 4m@15 (#53828) üzenetére


KTU
addikt

Pár éve vettem olyan micro usb kábelt, ami az USB OTG adapter alatt van,
0,5A-es, és szétesik.
Más baja nincs :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#53833) maestro87 válasza lkristóf (#53829) üzenetére


maestro87
őstag

Ez is jó megoldás. :R
(#53830) choco01: Legjobb megoldás. Köszi. :R

Más:
Tinydeal-en negatívan értékeltem a mágneses kábelt, mert csiga lassan tölt. Jött egy email tőlük amiben kérdezik, hogy mi a probléma vele, erre én elküldtem nekik a mérési eredményeket képekben, most meg kérnének egy videót is. Most komolyan elvárnák tőlem, hogy készítsek egy 30-60 perces videót amiben megmutatom mennyire lassan tölti a tablet-et? :F Mondjuk refund-ról szó sem esett még, én sem kértem, így nincs sok kedvem hozzá. Vagy a TinyDeal ilyenkor önként szokott adni refund-ot ha valakinek nem tetszik a termék? Máskülönben nem tudom miért érdekli őket ennyire a probléma amivel szerintem ők is tisztában vannak... Vagy csak engem akarnak szívatni? :DDD
Mellesleg törölték az értékelésemet is, így azt hiszem többet nem rendelek onnan... :((

[ Szerkesztve ]

(#53834) 4m@15 válasza KTU (#53832) üzenetére


4m@15
tag

Impulzus-vásárlás volt az is, mert nem találtam a kínai kábeleimet. Berendeltem, aztán természetesen megtaláltam mindet. Úgy voltam vele, hogy ennyiért, ha egyszer töltök valamit fel akkor az már megérte :DD

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#53835) HoTaZo válasza 4m@15 (#53828) üzenetére


HoTaZo
őstag

A két telefontartót (Egyik ezüst színű hajlított, remélhetőleg, fém. Másik a háromlábú kis állványra szerelhető) honnan, milyen áron volt?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53836) anorche1


anorche1
őstag

Alkohol szondát rendelt már valaki?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#53837) Saccco válasza L4mie (#53810) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lehet ilyet, viszont az NFC-nek akkor aktívnak kell lennie és oda is kell érintened a matricához.

------------
Más:
Megjött az Ugreen for Qualcomm Quick Charger 2.0 18W 1 Port Travel USB Fast Charger - Én még 5 dollárért vettem.
Elég jó benyomást kelt, a csomag látszólag Ausztriából jött, de rajta figyel a sárga matrica, feltételezem, hogy hasonlóan működik, mint a többi európai postás csomag. Még a zacskó is Ugreen-es. Járt mellé egy feliratos kábelkötöző tépőzár is. Simán pariban van a Blitzwolf-fal, méretre is pedig ez csak 1 port-os. :DDD
Remélem hamarosan a lygte-info oldalon is feltűnik.
THX choco01!

Képek:




[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#53838) L4mie válasza Saccco (#53837) üzenetére


L4mie
veterán

Köszönöm a segítségeteket :)

Ezt kivételesen tudtam :B
Elvileg az NFC nem eszik szinte semmi áramot ugye?
/már be is rendeltem UK ból egy 10 darabos átlátszó setet, majd nyomtatok rájuk valami matricákat/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53839) choco01 válasza Saccco (#53837) üzenetére


choco01
addikt

Király, nekem még nem jött meg, remélem jövőhéten már dobják! :DD :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#53840) 4m@15 válasza HoTaZo (#53835) üzenetére


4m@15
tag

A negyedes csavarral ellátott mobiltartót azt a GearBestről rendeltem 1,38 dollárért. LINK

Az alumínium tablet és mobiltartót pedig AliExpressről rendeltem jópár hónapja, akkor volt 4,44, most viszont 5,42 asztali böngészőből. LINK

Remélem ezekre gondoltál :R

#53837 Saccco:

Nem semmi, szép kis termék. Nem semmi ez a BlitzWolf és UGreen cég sem. Kedvelem ezeket a márkákat. Nekem is ma jött egy UGreen mobiltartóm a gépjármű szellőző rostélyába helyezhető fajta. Tetszik, jó a minőség, egyedi, zöld a csomagolása és kaptam én is ajándék tyúkbél húrt. :)

[ Szerkesztve ]

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#53841) Watcher45 válasza lkristóf (#53829) üzenetére


Watcher45
tag

Nem értem, hogy miért ettől a még nem értékelt eladótól akartok rendelni. A korábban 1 dolcsiért hirdető most sem sokkal drágábban adja 1.35 és ő legalább már jó pár eladással rendelkezik [link]

[ Szerkesztve ]

(#53842) chatran válasza 4m@15 (#53840) üzenetére


chatran
őstag

Az ugreen szellőzős moboltartóból, ha függőlegesen van benne a telefon, akkor nem csúszik ki belőle a 6s?
Nekem az i5 kicsúszna, de a hangerőgombon fennakad. :)

(#53843) Maximum1 válasza w.miki (#53814) üzenetére


Maximum1
őstag

Felejtősek, Sportdirect vagy Rossmann, rossmannban létezik 10% kupon, vagy mobilos 10%
Kínából rendeltem egy memorihabosat, kb 2 hétig bírta, most a scholl van kb. 1 hónapja, nagyon jó.
ilyen cipőben használom fizikai munkával, többször kap kb. 150kg súly terhelést. /áruszállítás/

Tudom hogy drágának hangzik, másodikra is, de gondolj bele hogy napi 8-10 órát vagy benne.
Én is spóroltam vele, de a végén hónapokig fájt a talpam, nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#53844) schawo


schawo
titán

Újabb fajta nagyfeszültségű (valójában QC3 kompatibilis) fesz/áram/töltésmérő [link] 2.35 dodó. Én rendelek egyet.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53845) HoTaZo válasza 4m@15 (#53840) üzenetére


HoTaZo
őstag

Igen, pontosan ezekre gondoltam. :R

A negyed csavarost már rendelem is.
Kár, hogy a másik már elfogyott, az nagyon bejön. Most törték össze a legóból összerakott töltős tartómat, ez pont jó lett volna helyette. :D
Alinál nem lehet PayPallal fizetni?? Csak most látom! :Y

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53846) HoTaZo válasza HoTaZo (#53767) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát nem innen fogom rendelni. :(((
Mondjuk lehet megérné látni a postás arcát, amikor ezt kihozza. ;]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53847) bzoley válasza Maximum1 (#53843) üzenetére


bzoley
veterán

Nemrég vettem egy olyat, amit linkelt, bakancsba. Jobb, mint amire számítottam. Délután nem fáj a lábam, az elején lévő pöttyök masszíroznak, sarkánál lökésgátló, lúdtalprész aránylag rendben. Hogy meddig lesz jó, majd kiderül, most két hónapos. Egy ezresért nem rossz.

(#53848) 4m@15 válasza chatran (#53842) üzenetére


4m@15
tag

Nem esik ki a hates. Jól fogja függőleges pozícióban. Ötös mérettel még nem próbáltam.

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#53849) fukyu


fukyu
tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani bevált eladót, aki jó minőségű újratölthető elemeket árul (AA és AAA érdekelne)? Töltő is kéne hozzá. :R

(#53850) gboszi válasza zsiz (#53780) üzenetére


gboszi
senior tag

Köszi srácok a segitséget. Az a gond hogy tabletet asszony nem enged elvből. Három éves a gyerkőc, de jobban kezeli már az iphone-t mint mi, szoval lassitanák:) lehet h átmegyek a tablet topikba...:(

"If you're good at something, never do it for free!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.