Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) Saccco


Saccco
nagyúr

Vennétek ilyen fogkefe kupakot? Miből lehet? :F :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54052) Dluinet válasza Saccco (#54051) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vegyél olyan fogkefét amihez adnak ilyent, rengeteg van a boltban

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#54053) Saccco válasza Dluinet (#54052) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szoktam, de most nem olyan van. :D

(#54054) Handball94:
Gyerekek, nem vagyok kint veletek a vízből. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54054) Handball94 válasza Saccco (#54051) üzenetére


Handball94
aktív tag

Nem, mert mire megjön elhasználódik a fogkefe :D
De valóban én is olyat szoktam venni, amihez adnak.

(#54055) RBJ válasza Saccco (#54051) üzenetére


RBJ
addikt

Műanyagból. :C Szerinted a boltba amit adnak szépen becsomagolva különb lehet?
Mérgez itt már minden.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#54056) oszy válasza Saccco (#54051) üzenetére


oszy
veterán

Én sokszor használtam. De olvastam, hogy nem is bitos, hogy jó ha be van zárva a fogkefe folyamatosan. Így most már csak utazáskor használom. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#54057) flegga92 válasza zsiz (#54045) üzenetére


flegga92
senior tag

Charger Doctor kimaradt :D

(#54058) HoTaZo válasza Saccco (#54051) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nagy valószínűséggel nem kevés ez van benne, de magában a fogkefében is, a Nessys kanálban s mindenben, amit rendelgetünk... :(((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#54059) Saccco válasza HoTaZo (#54058) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ettől tartok én is kicsit. Nem rendelek. Köszi mindenki. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54060) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Displayport HDMI kábel működhet mindenféle gond nélkül? Hangot is átviszi? Van esetleg ajánlott "kábeles" eladó?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#54061) HoTaZo válasza Saccco (#54059) üzenetére


HoTaZo
őstag

Sajnos így akkor ásványvizet, tejet, sört, tejfölt, joghurtot... szóval semmit ne vegyél, ami nem papírba (habár azzal is ki tudja?), fába, vasba van csomagolva. Mert szivárog át a műanyagból. :(((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#54062) zoltan6 válasza HoTaZo (#54061) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem véletlenül finomabb a dobozos,meg üveges kóla. :K

(#54063) Saccco válasza HoTaZo (#54061) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az más, mindenre rá van írva, hogy miből van.


Nagyítható - 6 és 7 a bajos.

6-os jellemzően a ételes doboz, amiben a rendelt ételt hozzák.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54064) HoTaZo válasza Saccco (#54063) üzenetére


HoTaZo
őstag

A kis csillag, mint "source" sokat mond. Hiába minden szabályozás, az ipar a kezében tartja a szálakat. Az igazság odaát van (mármint nem az óceánon túl).
De ez egy olyan téma amihez nagyon le kéne ülni, nem kevés igény szerinti itókával, tudnék mutatni filmeket...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#54065) BullZeye


BullZeye
veterán

Van valami best buy pack 3-4 akksihoz meg töltőhöz egy H101 quad copterhez? Az alap töltője megsütötte az eredeti akksiját.

(#54066) KTU válasza szemmelver (#54048) üzenetére


KTU
addikt

Minek?
Nem irónia.
Tényleg minek?
Olvasnivaló.
:)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#54067) schawo válasza BullZeye (#54065) üzenetére


schawo
titán

[link]
Korábban javasolták, ezt vettem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54068) spidersoft válasza HoTaZo (#54058) üzenetére


spidersoft
senior tag

A képen látható izé jó eséllyel polipropilén, amibe tudtommal nem szoktak BPA-t kutyulni. Mondjuk mást meg de (például nem biztos, hogy élelmiszer minőségű granulátumból lett készítve), így rossz még nyugodtan lehet :DDD

Ami érkezett:
- derékmérő: félig le volt szakadva a vége. Lenyisszantottam róla, szétvettem a görcsöt, amibe bele volt téve, és újraragasztottam. Mivel gyárilag volt benne majd egy centi csalás, így újraragasztva még pontosabb is lett :D A hirtelen kéznél lévő acél mérőszalaggal összemérve 1,5mm-rel mutat többet, tehát amennyire kell, pontos. Volt kis malőr is: nyilván sikerült megnyomnom a szalagvisszaszívó gombot, mielőtt feltettem volna a bütyköt a helyére, így beszívta a szalag végét... kipiszkáltam, de az előfeszítést már nem tudtam visszahozni, így 20cm-ről indul... mindegy, a célnak megfelel. Szerk: a szalag üvegszálas, nem holmi nyúlós nejloncsík, van itt minőség, kérem :DDD

Vákuumzacskó: amikor vettem, még 1 CAD volt a legkisebb, 35x50-es. Érdekessége, hogy nincs rajta szívócsecs, ahova a porszívót kellene csatolni, csak a végén egy labirintus, ami a vákuum hatására összetapad és nem engedi be a levegőt. Viszont hogy a vákuum hogy megy be? A termékképnél a jány feltekerte... szerintem meg ráültem :D 102kg nem tévedhet... egyébként dundi mikroszálas kispárna 2cm alá keveredett, és a tasak nem is nőtt kicsit sem egy hét alatt, tehát megbízhatónak mondható a zárás.

Egérfogó: munkahelyemen volt dolgom ilyenekkel, jó sok egeret megfogtam vele, így vettem itthonra is, mert a célnak megfelelőnek ítélem (nem, nem loptam bentről, inkább vettem magamnak... biztos génhibás vagyok, nemtom). A rugója erősebb a kelleténél (meg annál is, amit bent használtunk), szóval lehet nem lesz hosszú életű, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#54069) vizimento


vizimento
senior tag

Olcsó, de azért nem szentjánosbogár fejlámpát tudnátok ajánlani?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#54070) bul07 válasza BullZeye (#54065) üzenetére


bul07
nagyúr

gearbest-en is szétnézhetel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#54071) 206 cc válasza spidersoft (#54068) üzenetére


206 cc
senior tag

Humánus egérfogót nem tudsz véletlen ajánlani?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#54072) gulac12 válasza IG55 (#54044) üzenetére


gulac12
tag

Újra akciós az URC-009 Univerzális távirányító USB-s. Nekem ilyen van nálam bevált. 990 Ft+szállítás, 4:1, programozható, ennyit bőven megér.

[ Szerkesztve ]

(#54073) Silent77 válasza gulac12 (#54072) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi! Múltkor nem vettem, most rászántam magam. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54074) Flexy90


Flexy90
senior tag

Vákuumzsákot, vákuumzacskót én a Pepco-ban vettem.
90*70 cm - 720 Ft volt, van több méret is.

Xiaomi Fan

(#54075) Tressy válasza 206 cc (#54071) üzenetére


Tressy
senior tag

Erre gondolsz?[link]

(#54076) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Pepsi P1S 4G Phablet silver, gold preorder 98,99$ @aug 11

Android 5.1 5.5 inch 2.5D Arc Screen MTK6592 Octa Core 1.7GHz 2GB RAM 16GB ROM GPS Fingerprint Scanner 13.0MP Rear

[link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54077) Saccco válasza Mr.Csizmás (#54076) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jó ár, kár, hogy 6592. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54078) bzoley válasza Mr.Csizmás (#54076) üzenetére


bzoley
veterán

Ez nem éppen eBay-es kütyü kis pénzért ;)

(#54079) Mr.Csizmás válasza Saccco (#54077) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, de a többi tetszetős.

btw. hangfalat érdemes kínából rendelni?

(#54078) bzoley attól még csájnacucc :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54080) PainKiller13 válasza Mr.Csizmás (#54079) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem hiszem, itthon sem drágák, főleg a telekomnál néha :D

Géphez meg használt Logi Z szériásat érdemes venni, azok sosem mennek tönkre.

(#54081) Mr.Csizmás válasza PainKiller13 (#54080) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja igen, géphez vennék. valami olcsó de tűrhetőt, a 4600 ft-os trust 2.1-em érezhetően low.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54082) Beni2360


Beni2360
félisten

Kis segítség kellene, vettem 2 db dimmer kapcsoló de nem akarnak működni. Hogyan kell bekötni? Régen volt nekem ilyen csak csúsztatós kivitelbe és az működött. A dobozba jön egy fázis és megy egy a csillárba 3 égőhöz. Egy erősséggel ég és ha feltekerem picit villog. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54083) Tressy válasza 206 cc (#54071) üzenetére


Tressy
senior tag

Itt van egy diy egérfogó is szerintem ennél olcsóbban nem találsz :) [link]

(#54084) Beni2360 válasza 206 cc (#54071) üzenetére


Beni2360
félisten

megelőztek

Ennél olcsóbban? YD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54085) PainKiller13 válasza Mr.Csizmás (#54081) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem Z906 van, de nemrég adtam el az elődjét a Z5300at 30k-ért, egyik ismerős meg 15ért adta el az 500 wattos gigaworksét, S750 volt talán, na az jó vétel lett volna, ilyet érdemes keresni.

(#54086) kmarci25


kmarci25
veterán

2 portos szivargyújtós töltő esetében, még mindig a banggood eu részéről rendelhető blitzwolf az ajánlott?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54087) Beni2360 válasza kmarci25 (#54086) üzenetére


Beni2360
félisten

Én ezt vettem - volt is és maradt is csati.- Ugreen New 2.4A 1A Dual USB Car Charger egy szóval fenomenális. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54088) draco31


draco31
veterán

Haveromnak kellene Bluetooth headset, korábban vettem saját részre nagyon olcsó modelleket, de az csak pénzkidobás volt. Valakinek valami tapasztalata?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#54089) zsiz válasza Mr.Csizmás (#54079) üzenetére


zsiz
őstag

Hangfalból olcsón amit érdemes az a Genius SP-HF1250B, vagy olcsóbban használt Logi x230 (az első a hangfalas topik ajánlása, ilyenem van a PC-hez, a második a saját ajánlásom, ilyen van tesómnak a tv-hez.. a topikban "meglincselnek" ha egy 2.1-re azt mondod, hogy jó...). Én nem vennék kínából. Nagy csomag, nehéz -> biztos sok a posta. Plusz a vámosok is biztos lecsekkolnák, hogy nagy doboz, biztos sokat ér.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#54090) Dluinet válasza draco31 (#54088) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez a két márka van:
Jabra
Plantronics
A többivel csak a gond van.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#54091) kmarci25 válasza Beni2360 (#54087) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi, de egyrészt nem kell a szivargyújtóból újabb szivargyújtó (egyszerűen nem tudok elképzelni helyzetet, mikor szükség lehet rá, tekintve, hogy a csomagtartóban is van egy), másrészt kicsit sokallom az árát, harmadrészt EU-ból rendelném, mert nem ér rá 3 héttel később. :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54092) grabber válasza Mr.Csizmás (#54081) üzenetére


grabber
addikt

Én is annyiért vettem volna,de rábeszéltek egy Genius SP-HF1250B-re. Lehet nem 40 cm-ről kéne hallgatni,de szerintem nagyon jó szól az árához képest és jól is néz ki :K

(#54093) Beni2360 válasza kmarci25 (#54091) üzenetére


Beni2360
félisten

egyszerűen nem tudok elképzelni helyzetet, mikor szükség lehet rá - pedig nagyon egyszerü kapásból két indok. A GPS-m és a radar kontrollom is szivargyújtóról működik. mellette megmarad kettő USB port.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54094) Mr.Csizmás válasza grabber (#54092) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a hallásvesztésem idegi alapú, nem kellett hozzá semmit se hallgatnom :N máshol is írták a HF1250B-t, úgyhogy az lesz, köszi.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54095) kmarci25 válasza Beni2360 (#54093) üzenetére


kmarci25
veterán

Értem. Ezért írtam, hogy én nem tudok elképzelni ilyen helyzetet. A gps-em szintén usb-vel tölt, radarjelzőm pedig nincs és nem is lesz. De kár ezen vitázni, összesen három indokot írtam... :K ;)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54096) XtremLor válasza Mr.Csizmás (#54094) üzenetére


XtremLor
őstag

1250B a kotelezo belepo hangfal, anyumnak a tv-hez raktam egy ilyet, de mar masoknak is ajanlottam, es vettek, nem bantak meg.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#54097) HoTaZo válasza 206 cc (#54071) üzenetére


HoTaZo
őstag

Még egy változat.
Igaz, hogy vakondnak írják, de egérhez, kis patkányhoz is alkalmas.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#54098) Ciccuka válasza Mr.Csizmás (#54094) üzenetére


Ciccuka
veterán

itt és itt olcsó most a Genius SP-HF1250B hangfal, de azért ne ájuljatok el tőle.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#54099) XtremLor válasza Ciccuka (#54098) üzenetére


XtremLor
őstag

10-20e kategoriarol van szo, 30e-tol vannak mar nagyon jo aktiv hangfalak, jo par darab jart nalam, edifier, modecom etc mind kategoriakkal jobb, de ha azt nezed 3x dragabbak is.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#54100) oszy válasza Mr.Csizmás (#54076) üzenetére


oszy
veterán

ráadásul ha vám és áfa... már nem is olyan olcsó.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.