Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) 2thletme2day válasza Ciccuka (#53299) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nem fake... Youth Edition. Mindenhol fele áron van mint a sima Piston 3.

(#53302) andrisbandi válasza 2thletme2day (#53301) üzenetére


andrisbandi
őstag

http://www.dd4.com/
- Paypallal is lehet fizetni.
Így elvileg "nyugodtan" lehet itt vásárolni ugye?
Van valami tapasztalat erről a boltról?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#53303) lkristóf válasza zsolti72837 (#53300) üzenetére


lkristóf
senior tag

Kérdezd meg holnap is, hátha akkor már lesz valakinek. ;]

(#53304) 2thletme2day válasza andrisbandi (#53302) üzenetére


2thletme2day
őstag

Erről a boltról semmi infóm így nem is tudok nyilatkozni vele kapcsolatban. Ma olvastam róla először. Én a sima Piston 3-t vettem banggoodról. Ott jelen pillanatban 9,54$ ez a Youth verzió. Amit innen rendeltem az 100%, hogy eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#53305) Zeki válasza zsolti72837 (#53300) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van, jó helyen van otthon a polcon.

(#53306) beelink válasza twingos (#53266) üzenetére


beelink
csendes tag

Delutan behuztam, koszi, mar postaztak is.

(#53307) Hurkafej válasza norbert1998 (#53298) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

A pofák billenése miatt csak tized miliméter pontosságot szoktunk elismerni a tolómérőknek, ellenben a mélységmérő résszel, mert ott a hosszú megvezetés miatt már nagyobb pontosság is hihető!

lac14548 A GB személyzet nem igazán tudja hol van, rendeltem még a Portugál-Magyar környékén egy Firefly 6s-t, és most adták fel. Azt mondták most érkezik. Ehhez képest minden nap kb 40 feletti darabszámról indultak... Ne írják ki, hogy van raktáron, ha tudják, hogy nincs...

Más:
Ilyen hegesztő pajzsokkal van tapasztalat? Alkalmi hegesztésre kell, de a tanulási folyamatot meggyorsítaná egy automata hegesztőpajzs.
[link 1]
[link 2]

(#53308) bul07


bul07
nagyúr

Ez de vagány cucc, csak azt nem tudom hol tudnám használni :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53309) Silent77 válasza norbert1998 (#53298) üzenetére


Silent77
veterán

Amire nekem kell, bőven jó. :B
Azért úton van egy olyan is amit linkeltél. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53310) Plero


Plero
tag

Olyan vezeték nélküli egeret keresek aminek van dokkolója (tölti az egeret amikor benne van) és ps/2-ön csatlakozik a PC-hez. Valaki látott valamelyik kütyü oldalon ilyet?

[ Szerkesztve ]

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#53311) maestro87 válasza Silent77 (#53309) üzenetére


maestro87
őstag

Remélem eu raktárból rendelted. :)

(#53312) Silent77 válasza maestro87 (#53311) üzenetére


Silent77
veterán

Persze, pontokkal 2700ft. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53313) KaiotEch válasza bul07 (#53308) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát amikor ráállsz az autóval valakire, akkor rányomod a szélvédőjére, hogy híjjon fel, ha útban vagy. Bár múltkor egy egész A4-es papírt raktam a nőnek az autójára és nem vette észre, akkor egy ilyen... :DD

(#53314) schawo válasza Hurkafej (#53307) üzenetére


schawo
titán

Csak, ha tudod, hogyan szabad használni egy automata hegesztőpajzsot. Csukott szemmel kell az ívet meghúzni, és utána nyithatod ki a szemed, amikor a pajzs már kapcsolt. Különben kinyírod a szemed.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53315) schawo válasza bul07 (#53308) üzenetére


schawo
titán

kaparós sorsjegy

Egyszerűen lekaparod a fluoreszkáló réteget kitakaró fölösleges számjegyelemeket.

(#53313) KaiotEch
Inkább arra való, hogyha esetleg tilosban parkolsz, és közteresek meg akarnak büntetni, akkor előbb felhívnak, mielőtt kerékbilincselnének.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53316) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Sziasztok!
Venni akarok egy Arduino kit-et. EZT néztem ki, többet nem akarok érte adni, ráadásul EU raktár.
Ez a Geekcreit kit talán szimpatikusabb ugyanennyiért, de nincs raktáron EU-ban.
Szerintetek érdemes lenne megvárni a másodikat, hogy ismét legyen? (akkor már gondolom teljes árban lesz)
:R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#53317) schawo válasza Titmouse09 (#53316) üzenetére


schawo
titán

Szerintem vedd, ami most elérhető.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53318) bul07 válasza KaiotEch (#53313) üzenetére


bul07
nagyúr

Á jobban féltem én a kocsit annál hogy női sofőrre ráálljak

Bár ráállnak azok maguktól is

Szolnokon álltam egy kávézó előtt, egy Peugeot Experttel, egyszer érzem hogy mintha mozogna a kocsi és a motor még át is forgott egyet, kapásból benyomtam a kuplungot erre halad előre alattam a kocsi
Hát nem egy parkoló nő eltolta a kocsit, még jó hogy volt vonóhorog így csak a ő rendszám táblája vette fel a vonóhorog formáját, kiszállt és elment mintha ez teljesen természetes lenne :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53319) maroni válasza Titmouse09 (#53316) üzenetére


maroni
aktív tag

Nálam azt mutatja van a másik is EU-ban!

In stock, usually dispatched in 1 business day
Sale Price:
US$
25.99
US$27.67

[ Szerkesztve ]

(#53320) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Barátnőmnek gyűrűt kell rendelnem, de nem tudjuk honnét érdemes.
Ő a Silver citrin ring kulcsszóra keresett rá, valami ilyesmit szeretne.
Ti honnét/kitől vettetek már gyűrűt?

(^)(>.<)(^)

(#53321) andrisbandi válasza bul07 (#53318) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ne is mond... ovoda mellett lakom...
Több lakónak is lebontották már az autóját, úgy ahogy mesélted, nem is vették észre.
Az enyémet is kétszer megtörték mire hazajöttem melóból. Semmilyen üzenetet nem hagytak...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#53322) schawo válasza maroni (#53319) üzenetére


schawo
titán

Mo-ra nem szállítják. Érdekes. Vagy ez mindig így néz ki, ha nem kapható?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53323) elszabi válasza vacs (#53320) üzenetére


elszabi
tag

Ha csak vmi bizsu kell, akkor Aliexpress. Olyan eladótól, ahol a vásárlók fotót is raktak róla, hogy lássátok, milyen a valóságban. Amennyiben valódi ezüst kell, akkor inkább Ebay, masszív, több tízezres, 95% feletti értékeléssel rendelkező eladótól. Méretek miatt lehet, h ez utóbbi esetben itthon vennék.

Én amúgy csak macskás bizsukat vettem eddig a barátnőmnek. Azokkal nem volt gond, de a legdrágább is max 500 Ft-ba került. :)

(#53324) Silent77 válasza bul07 (#53318) üzenetére


Silent77
veterán

Földim vagy? :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53325) vizimento


vizimento
senior tag

Jakemy csavarhúzókészlet, gearbesthez képest féláron...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#53326) Titmouse09 válasza maroni (#53319) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Nekem sajnos Sold Out Currently!, pedig figyelem folyamatosan.

(#53317) schawo
Ok, ha holnapig (az akció végéig) nem lesz raktáron a Geekcreit megveszem a másikat.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#53327) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

Valaki vett már olyan tanítható 433 Mhz-s távirányítót kocsihoz, ami használható is? Esetleg egy linket tudna dobni?

Ebay-en már vettem egy pár félét, de nem csinál semmit se...

Miért mindig én???

(#53328) KaiotEch válasza schawo (#53315) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Na azt kétlem, előbb dobják rá, minthogy felhívnak! :D

(#53329) bul07 válasza Silent77 (#53324) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem Román határ mellet tengetem a mindennapjaimat

Jó pár éve a cég volt Szolnoki akinek dolgoztam, hetente kéthetente egy napot voltam Szolnokon

De nekem Szolnok valahogy nem jött be sokáig, nem volt semmi, majd mikkor megépült a pláza, majd később a MM, Prakti, Cora, na akkor már kezdet alakulni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53330) schawo válasza KaiotEch (#53328) üzenetére


schawo
titán

Tényleg felhívnak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53331) Silent77 válasza bul07 (#53329) üzenetére


Silent77
veterán

Én itt születettem, szeretem, igaz semmi nincs. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53332) Beni2360 válasza Silent77 (#53331) üzenetére


Beni2360
félisten

Dehogy nincs, te van a szobád filléres Kínai cuccokkal. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#53333) Silent77 válasza Beni2360 (#53332) üzenetére


Silent77
veterán

Nem is iga, már szétosztottam. :D
Azért még biztos találnék egy bevásárló kocsinyit. :B :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53334) andrisbandi válasza vizimento (#53325) üzenetére


andrisbandi
őstag

dd4.com
"Jakemy csavarhúzókészlet, gearbesthez képest féláron..."

- Ismered ezt az oldalt, azért ajánlod?
Mert tök jó árak vannak, de véleményeket nem találtam, h szabad e onnan vásárolni...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#53335) vizimento válasza andrisbandi (#53334) üzenetére


vizimento
senior tag

Nem ismerem, de mint láthattad ezt az elmúlt napokban többen is kérdezték hogy ismeri-e valaki, és nem jött válasz.
Illetve annyi infó jött ha jól értettem, hogy orosz "kütyüsök" szoktak vásárolni onnan.
Tehát senki nem ismeri, énis egy ide linkelt termék miatt keveredtem az oldalra (asszem a Xiaomi bank kapcsán), és belebotlottam az olcsó Jakemy csavarhúzókészletbe, ezért linkeltem, hátha érdekel valakit...
De pár hét múlva visszatérhetünk a kérdésre, mert tervezem a regisztrációt és egy olcsó kütyüvel az oldal "tesztelését".

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#53336) Tressy válasza elszabi (#53323) üzenetére


Tressy
senior tag

95%??? az már régen rossz max 98 de már attól is ódzkodom ha lehet

(#53337) schawo válasza vizimento (#53335) üzenetére


schawo
titán

Én egy ilyen Jakemyvel tesztelem őket: [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53338) DJGABI


DJGABI
addikt

imádom a kínai műanyag szagát reggel :DDD [link] 18-19-20i rendelések.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#53339) betyarr válasza DJGABI (#53338) üzenetére


betyarr
veterán

a középső az citromfacsaró?

(#53340) Otisz válasza betyarr (#53339) üzenetére


Otisz
őstag

Tojáselválasztó (fehérje/sárgája)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#53341) dugesz77


dugesz77
őstag

Hát érdekes egy oldal ez a DD4. Átbogarásztam egy kicsit. Ez valami Aliexpress utánzat akar lenni. De nem árt figyelni. Ez a racsnis dugókulcs készlet 6$ . Már majdnem rá is csaptam... Aztán az eladó 58% áll. Igaz ennek a készletnek csak fele metrikus .Szerintem sok kamut beengednek még ide. Kevés még a vásárlások száma is. Mindegy én is letesztelem azért egy amúgy kellő de nem drága dologgal. Erősítőhöz koppanás gátló. És egy erősítő doboz.

[ Szerkesztve ]

(#53342) Janos250 válasza vizimento (#53335) üzenetére


Janos250
őstag

Én regisztráltam erre a DD4-re.
Nagyon lassú, és a firefox nem enged rá belépni, azt mondja, érvénytelen a tanúsítványa.
Egy ekkora webáruház érvénytelen tanúsítványt használ ???? Ez önmagában gyanús.
Lehet, hogy csalók?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#53343) cris78 válasza dugesz77 (#53341) üzenetére


cris78
őstag

Nekem a 0$-os nyakláncot nem engedte kifizetni :D
Én hoztam az áruházat, ne engem szidjatok :))
Ha emlékeztek a GetOne áruháznál is kiabált mindenféle vírus irtó. Max vásárlás előtt egy paypal jelszó csere.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53344) schawo válasza Janos250 (#53342) üzenetére


schawo
titán

Bármi lehet, egyelőre mindenki tartózodjon a használatától, páran már rendeltünk, meglátjuk mi sül ki belőle.

Ha a paypal megadta nekik a rendszerhasználati jogot, akkor átestek egy ellenőrzésen, és a paypalon keresztül védve vagyunk. Ha gebasz van, visszakérjük a pénzt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53345) bexinho23


bexinho23
őstag

Üdv!

Sajnos a TV-n nincs elegendő HDMI hely, így kénytelen vagyok HDMI elosztót beszerezni. Futtában utánaolvastam a témának, és azt szűrtem le, hogy van olyan elosztó típus, amin egy kapcsolóval tudok váltani két-vagy több HDMI között (nekem ez megfelelő lenne), illetve van amelyiket nem kell kapcsolgatni.

Előbbi típusból használ valaki ilyet?

(#53346) Tressy válasza bexinho23 (#53345) üzenetére


Tressy
senior tag

Nem jól linkeltél.

Én egy ilyet használok évek óta, kicsi gombbal lehet kiválasztani melyikről jöjjön a kép,illetve magától átvált ha bekapcsolod az eszközt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#53347) stb123 válasza Tressy (#53346) üzenetére


stb123
tag

Én is vadászok egy ilyet, köszi a tippet.

(#53348) mepet válasza BullZeye (#53295) üzenetére


mepet
addikt

Szvsz schublerből (tolómérő) nem szabad ilyen digitális izét venni. Én még nem láttam olyat, ami pontos lett volna. Lehet, hogy létezik tízezer felett pontos is, nem tudom, olyat még nem láttam. Tapasztalataim alapján csak a hagyományosan leolvashatóval lehet 0.1 mm pontosan mérni. Ha meg nem kell ekkora pontosság, akkor teljesen felesleges a schubler, tökéletes egy vonalzó, vagy egy collstock...

(#53349) bexinho23 válasza Tressy (#53346) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi, meg is rendelem akkor. Linkelni nem akartam, csak aláhúzással nyomatékosítottam, hogy nekem bőven elegendő lenne a kapcsolós típus. :)

(#53350) Met válasza mepet (#53348) üzenetére


Met
nagyúr

Azért kell a digitális mert sokan nem, vagy csak lassan tudják kisilabizálni hogy mit mutat az analóg.
Ez gyorsabb.
Akinek meg olyan munkája van hogy számít a tized, ezred különbség az úgy sem vesz ilyet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.