Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53551) Teplic válasza tupacamaru (#53539) üzenetére


Teplic
tag

Bányászatra mennyire használható állandó terhelés mellett, azt nem tudni. de ha jó Mhash értékeket ki lehet belőle hozni, akkor különböző altcoinok bányászatára jó lehet.

(#53552) gorbep válasza balazs1956 (#53550) üzenetére


gorbep
senior tag

meghajlítgattam Z alakban... de csak óvatosan nagy rádiuszon....

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#53553) schawo válasza Teplic (#53551) üzenetére


schawo
titán

ez? :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53554) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok! Adatmásolásra kellene micro usb kábel "slim" fejjel (olyan tokom van, hogy csak a gyári samsung kábel vastagságú portot tudja fogadni :/ - S4 spigen neo hybrid). Ebay "original oem" kábelek 800 pínz körül, vagy valami más, esetleg rabló magyar boltból 2500ért töltőfej+kábel?

(#53555) choco01 válasza JayZ (#53554) üzenetére


choco01
addikt

Vagy a többi webshopból BlitzWolf, Tronsmart kábelek lehet tutibbak. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#53556) nimfas válasza tuareg85 (#53480) üzenetére


nimfas
addikt

Egy Xiaomi Piston 3-hoz képest milyen hangja van? Mély, magas... hangerő....

Más Többiek is! : A filléres cuccokat külön-külön érdemes megrendelni pontgyűjtés okán? Ha egyszerre megy akkor egy rendelési szám alatt fut gondolom így kevesebb pont?

Autós USB-s töltő valami nagyobb teljesítményűt keresnék és hozzá való rendes kábelt, lehet 1 méteres is az egyik kábel, esetleg duál töltő? Micro USB, nem Q!

[ Szerkesztve ]

(#53557) JayZ válasza choco01 (#53555) üzenetére


JayZ
tag

Nagy igényem nincsen csak méretben passzoljon :D

(#53558) Samus válasza Ferenc1989 (#53544) üzenetére


Samus
addikt

Ha megjön, írj egy beszámolót róla, én is nagyon kíváncsi vagyok rá. ☺

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#53559) BullZeye


BullZeye
veterán

Sok értelme ennek a Nessi kanálnak nincs, konkrétan lebeg a leves tetején. :\ Értem én hogy olcsó, de most kidobni nincs szívem, használni meg nem lehet.

(#53560) Mr.Csizmás válasza BullZeye (#53559) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor hamis.

szerk.: topicban visszakeresve az eredeti linken már nincs BG-n :(

szerk2: az eredeti-eredeti oldala Ototo Nessie Ladle

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53561) schawo válasza BullZeye (#53559) üzenetére


schawo
titán

Enyém is:( Az összes filléres GB-s Nessi hibás.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53562) cris78 válasza BullZeye (#53559) üzenetére


cris78
őstag

Mert kínai termék és csak kínai levesbe működik :D
Használd borsó főzelékhez :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53563) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Üdvözletem!

Barátnőm HP laptopjában megadta magát az akku, illetve a Lumiám sem túl acélos már. Vannak ajánlott, megbízható gyártók utángyártott laptop és mobil akkuk terén?

(#53564) flegga92 válasza cris78 (#53562) üzenetére


flegga92
senior tag

Persze mert az olyan sűrű hogy nem tud elborulni/felúszni :D
Csak nyomd le az aljára

(#53565) lkksioskdl3 válasza tupacamaru (#53539) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Akkor erre már simán mehet a full refound? GB-n vissza kell postázni?
Mert akkor úgy bepróbálnám én is, ha aztán vissza igényelem az árát.

(#53566) CactuS válasza Ferenc1989 (#53544) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez nekem is tetszik, lehet benevezek rá. YT alapján nem egy sztár, 1080pben inkább 15-20 fps, mint 30, de 720p-ben legalább folyamatos. Ezt legalább kocsiban merném hagyni és talán még fel sem törnék érte a kis twingot.

Amúgy ez a Gearbest mennyiben más, mint az ebay/aliexpress? Ebayről is csak most kezdtem el rendelni pár apróságom az új telefonomhoz. Ebayben az adott bátorságot, hogy van vásárló védelem, plusz lehet paypallal fizetni. Ahogy néztem a rendelés visszaigazolásokat mindenki inkább újraküldi a cuccokat, vagy visszafizeti a pénzt csak ne adj nekik negatív értékelést. Ez számomra pozitív.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53567) beg válasza CactuS (#53566) üzenetére


beg
veterán

Ugyanaz a bátorság legyen meg a GB-nél is, PayPal ott is véd. Mostanában a saját ügyfélszolgálatuk is sokat javult, 2 nap alatt refundoltak egy terméket, amit 10 nap után sem sikerült postára adniuk. Nem kellett a PayPal-hoz futkoznom miatta.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53568) cris78 válasza flegga92 (#53564) üzenetére


cris78
őstag

És fel is áll :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53569) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok, némi GB help kellene.
Most írom a review-kat a 10centes kacatokról, de jó párnál nem hagyja, hogy jelezzem, megjöttek.
Pedig kéne a pont, szóval fontos dolog. :))
ki tudom választani a dátumot, de hiába böködöm az OK gombot, inaktív.
Próbálkoztam másik napot választani, hátha a 06.30-al van baja, de hiába.
Ki-be-lépés nem segít.
Esetleg másik böngésző? Nem hiszem, mert akkor a többit sem kellett volna hagynia.

Van valami ötletetek?

Szerk, tárgytalan, negyedik ki-be lépés után hagyta...

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#53570) tonyrulez válasza tonyrulez (#53459) üzenetére


tonyrulez
őstag

Folytatva a sort:

[Qualcomm Certified] BlitzWolf® BW-C10 QC3.0 54W USB Car Charger with Power3S and Quick Charge 3.0

BlitzBW-C10 kuponnal $12.99 helyett $7.99

4 8 15 16 23 42

(#53571) alázógyík válasza Ferenc1989 (#53544) üzenetére


alázógyík
őstag

Itt azt taglalják, hogy rengeteg tönkremegy túlmelegedés miatt.

(#53572) CactuS válasza beg (#53567) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oké köszönöm. Kicsit elmaradtam ilyen téren ezekkel az oldalakkal. Gondolom az Aliexpress-es félelmem a kártyacsalással kapcsolatban is alaptalan, ugye? :B (Közben látom van valami banggood.com-os link is, fene se gondolta, hogy ennyi oldal létezik, eddig tényleg hidegen hagytak ezek a dolgok. A dinnyeszeletelő hozta az áttörést. ;]

SQ8 Mini DV-ra visszatérve: Az a 100 perces felvétel nem túl combos. Vajon megoldható valahogy a folyamatos tápellátás? Vagyis tud felvenni, miközben töltődik? Mert akkor valami hosszú szivargyújtós kábellel a szélvédő mellett el lehetne vezetni, hogy ne is legyen nagyon látható és ne is zavarjon a kilátásban.

alázógyík: mondjuk ez alapján a töltés + felvevés garantált túlmelegedést okoz. :( Kár, pedig 720p-ben egész értelmezhető felvételeket csinál.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53573) petroczi válasza tonyrulez (#53570) üzenetére


petroczi
csendes tag

Köszi, pont ilyet kerestem! :R

(#53574) Mr.Csizmás válasza CactuS (#53572) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aliexpresstől féltem én is, de aztán csak ott volt rendes tok a G8-ra olcsón, úgyhogy regeltem, nem bántam meg. meg itt a topicban olvastam, hogy a védelem paypal szintű, sőt jobb is néha a megoldást tekintve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53575) beg válasza CactuS (#53572) üzenetére


beg
veterán

Igen, az is alaptalan :)

A leírásban lejjebb azt írják, hogy power ON esetén indítja a felvételt, amikor lemerül és nincs töltőn, leállítja. Tud ciklikust is, tehát amikor telik a kártya, a régieket felülírja így mindig lesz friss felvételed.

100 percet pedig egy 200 mah-s akksival az életben nem fog működni :) Az csak arra jó, hogy pár tíz percet menjen még róla.

(Egy sjcam klónom van 900 mah akksival (valós 825) és az tud 80-90 percet full HD-n rögzíteni)

Ha meg már beszippantott:
AliExpress topik
Gearbest topik

Nincs menekvés a filléres kacatok áradatától.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53576) Mr.Csizmás válasza tonyrulez (#53570) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszi :C :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53577) CactuS válasza beg (#53575) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, azért is gondoltam, hogy valahogy elvezetni egy "fix" töltést és amikor az autót elindítom, akkor kapná az áramot, mehetne automatikusan. Csak ha ilyen melegedési problémái vannak, akkor gyanús, hogy elég gyorsan megadná magát ilyen használat mellett. :B

Asszony imádni fog a kütyüzésért. Ráadásul még apámra néztem furán a vaterázás miatt. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53578) 0021666


0021666
tag

Sziasztok!

Szeretném a szobámat felszerelni LED szalaggal, elsősorban nem a megvilágítás ereje lenne mérvadó, inkább "dísznek" szeretném. Ahogy néztem 3528 és 5050 szalagok a népszerűek, erre a megvilágításra elég lenne a 3528, vagy ruházzak be a drágább, erősebb megoldásra? Végülis nem is feltétlen linket szeretnék, hanem hogy milyet érdemes venni. 5 méter szalagnak mekkora adapter kell, vízálló/nem vízálló, esetleg van-e bevált vevő akitől érdemes venni. Olvasgattam angol fórumokat, de nem találtam rendes leírást, így hátha van köztetek valaki aki tudna segíteni ebben! Előre is köszi!

Szerk: Kimaradt, mindenképp RGB szalagot szeretnék venni!

[ Szerkesztve ]

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#53579) zsiz válasza 0021666 (#53578) üzenetére


zsiz
őstag

Itt biztosan tudnak neked segíteni, ötleteket adni :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#53580) Kiglerx válasza 0021666 (#53578) üzenetére


Kiglerx
tag

Szia!

Dísznek bármilyen jó. Kérdés, hogy szórt fényt akarsz vagy direkt megvilágítást? Ha szórt fényt, akkor jó a ritkás is 30-60 led/m, ha direkt fényt, akkor akkor sűrűbbet.
Ha nem akarsz pöcsölgetni a kínai rendelésekkel, akkor meg tudod venni pl a Lomexban is.
RGB_szallag. Ott látni, hogy mekkora a teljesítménye, ahhoz tudsz tápot választani. Célszerű kicsit túlméretezni a tápot, hogy ne izzadjon. A vízálló szerintem jobb, mert könnyebben vele dolhozni, nem olyan merev.

A válaszok készen vannak, csak jól kell kérdezni

(#53581) cris78


cris78
őstag

Ilyet, hogy keressek? [link]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53582) -secret- válasza cris78 (#53581) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

cooler bag

(#53583) DJGABI válasza alázógyík (#53571) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm pedig méretéhez képest egész jó minőségben vesz.

volt az a miniDV09 vagy mi nevű, azt nem fejlesztik? abban lenne hely hűtőbordának [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#53584) 0021666 válasza zsiz (#53579) üzenetére


0021666
tag

Köszi! :R

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#53585) cris78 válasza -secret- (#53582) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53586) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok!
4-es akkutöltőt vennék.
Van egy ilyen: LiitoKala Lii-100, ez ugye csak szimplán tölteni tud?

Olyat keresnék, ami a felélesztést-kisütést stb. is tudja.
Tudom, hogy ezek drágábbak, de valamelyik esetleg akcióban szokott lenni időnként?

(#53587) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Valami biciklilámpa van ami ajánlott mostanság? Valami ilyenre: [link] gondolok, csak ennél talán kicsit gyengébb és olcsóbbra. :B

(#53588) Dluinet válasza ben-ga (#53586) üzenetére


Dluinet
nagyúr

lithium akku felélesztés?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#53589) dugesz77 válasza ben-ga (#53586) üzenetére


dugesz77
őstag

A LiitoKala Lii-500 a 4 fakos. A héten érkezett meg nekem is ,eddig tökéletesen teszi a dolgát. Ali-n is sokan árulják talán ott a legolcsóbb én viszont a biztos eredetit áruló Gearbestet választottam. Spórolni lehet az áron ha nem táppal veszed Aliról ha van táp otthon elfekvőben.. 2A/12v kell hozzá.
Dluinet állítólag felismeri a mély merült cellákat és egy külön programmal megpróbálja " feléleszteni"
Azért kíváncsi lennék mit tud egy 1V környékén évekig tárolt Li-ion cellával amiben már megindult a kristályosodási folyamat :U

[ Szerkesztve ]

(#53590) dugesz77 válasza dugesz77 (#53589) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat lejárt a szerkesztési idő: Bár ezt a felélesztési ciklust az XTAR VC4 -nél olvastam. Talán a li-500-nál meg sincs említve.

(#53591) ben-ga válasza dugesz77 (#53589) üzenetére


ben-ga
tag

köszi, 18650-es sony és samsung, régebbi laptopban voltak
ezekhez kellene elsősorban

(#53592) dugesz77 válasza ben-ga (#53591) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha nagyon lemerültek 2V alatt vannak a cellák akkor lehet nincs sok értelme. Én is próbálkoztam ilyennel. Bár elvileg feltölti a töltő 4,2 V-ra kapacitása nem marad. Hamar lemerül, hamar leesik a cella feszültség.

(#53593) windlord válasza schawo (#53561) üzenetére


windlord
őstag

Ki kell nyomni betonnal! :)

Amugy most rendeltem egyet ebay -rol 640ert.

Gondolom betonozhatom rendesen, hogy meruljon...

[ Szerkesztve ]

(#53594) interstate76 válasza dugesz77 (#53592) üzenetére


interstate76
addikt

Nem értek ehhez a dologhoz, szóval nem vitaindítónak szánom, csak a tapasztalataimat írom le: én a 2 napig működőképes Liitokala Lii-500-assal (vagy a klónjával, ki tudja?) elsőre 4 db, legalább 1 éve parlagon heverő, egy elhalálozott laptop akksiból kiszerelt 18650-es akksit töltöttem fel. Összesen 8-10000 mAh-t vettek fel és ennyit is adtak le néhány nap alatt (ezzel mértem). Másodszorra már ebben a power bank házban töltöttem fel őket, és a fentebb linkelt eszközzel mérve 9100 mAh-t sikerült az elemekbe plántálni - meglátjuk, mennyi jön ki belőlük, de remélem, legalább közel ugyanennyi.

Szóval csak oda szeretnék kilyukadni, hogy régóta lemerült akksik sem feltétlenül menthetetlenek. Mondjuk azon én lepődtem meg a legjobban, hogy 4-ből 4 használható volt! :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó e-roller, Heavy Rain & Beyond Two Souls (PS4), Logitech bt bill és touchpad, vezeték nélküli pumpák, okos seprűk, telefon tokok és védőüvegek

(#53595) maestro87 válasza dugesz77 (#53592) üzenetére


maestro87
őstag

Én múlt héten töltöttem fel a LiitoKala Lii-500-zal 8db 0V-ra lemerült 2004-es laptop aksit (2200 mAh) amik kb. 5 éve ezen a szinten állhattak már, ha nem tovább. Igaz, előtte labortáppal megemeltem a feszültségüket, hogy felismerje a töltő, de utána gond nélkül feltöltötte mindet és a normál teszt (500 mA-es kisütő áram mellett) alapján 1800 mAh még van bennük. Így most vennem kellene egy 18650-es lámpát vagy power bank házat melléjük. :)

[ Szerkesztve ]

(#53596) dugesz77 válasza interstate76 (#53594) üzenetére


dugesz77
őstag

Itt nem azon van a hangsúly,hogy hány évig volt a fiókban. Nekem is volt itthon 2-3 éve pihentetett akkuim de azok még 3V felett voltak. Ha jó minőségű a cella akkor ez nem gond. Itt a cella feszültség a döntő. Ha nagyon leesik a feszültség a cellákban akkor kristályosodni kezd benne a anyag ami visszafordíthatatlan folyamat. Notebook akkuból bontott celláknál az szokott a gond lenni,hogy egy cellazárlatos cella lemeríti az összes cellát az állásában. Van benne központi védelem a töltésvezérlőben, de az ez ellen nem véd, mert itt a cellák buták nem rendelkeznek egyéni védelemmel ami lekapcsolna mély merülésnél. Védelemmel rendelkező cellák nem engedik túlmeríteni magukat 2,8V körül letiltanak ne tudjanak mélymerűlni.

[ Szerkesztve ]

(#53597) bally4 válasza ben-ga (#53586) üzenetére


bally4
tag

Én is lii 500-at használpk több mint fél éve probléma nélkül. Aliról rendeltem

(#53598) vonyarc


vonyarc
tag

Kerékpáros ruházatot- nadrág, mez- érdemes kinntről rendelni?

(#53599) pocokxx válasza vonyarc (#53598) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szerintem a mostani Lidl hét a te heted lesz. ;)
[link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#53600) vonyarc válasza pocokxx (#53599) üzenetére


vonyarc
tag

És tényleg. Nagyon köszönöm! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.