Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53751) chatran válasza MittuDomain_ (#53729) üzenetére


chatran
őstag

Annyira azért ne várd azt a kártyaolvasót, az árához mérten, ócska és gagyi. Bár felismerte a memóriakártyát, de néhány perc múlva már írta is a gép, hogy az USB eszközt nem lehet felismerni.
Én inkább maradok a Transcend-nél mert ez még a végén tönkrevágja a memkártyát.
Nekem amúgy hétfőn ért ide.

[ Szerkesztve ]

(#53752) IG55


IG55
senior tag

Ilyen, vagy ehhez hasonló napelemes kis játékot rendelt már valaki, van tapasztalata, hogy milyen minőség, mennyire használható?

(#53753) Siriusb


Siriusb
veterán

Megjött a zacskó visszazáró cucc, teljesen korrekt, viszont csak vékonyabb zacskókhoz használható. Egy vastagabb papírzacskót már igen nehéz belegyömöszölni. Korábban láttam olyan változatot, amit pattintani kell, nem tudom, ez mennyire válna be a vastagoknál.

(#53754) Watcher45 válasza maestro87 (#53709) üzenetére


Watcher45
tag

Az árat is emelte a ma érkezett Ali-s hírlevélben már 1.35 dolcsiért hirdeti [link]

A hírlevélben találtam még hasonló áron 1.29-ért ezt az "Öreg Cápa" kábelt, képen nem néz ki rosszul, nem tudom minősége milyen lehet. [link]

(#53755) w.miki válasza IG55 (#53752) üzenetére


w.miki
veterán

én igen, semmit nem ér, vacak minőség, nekem nem is működött

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#53756) dugesz77 válasza IG55 (#53752) üzenetére


dugesz77
őstag

Én két fajtát is vettem de nem igazán használható. Kicsi a napelem teljesítménye ezért kizárólag szabadban erős napsütésnél működik.
w.miki megelőzött de akkor hasonló neki is a véleménye.

(#53746) kenand Sok-sok mindenre. Én akkumulátoros barkácsgépeknél cseréltem a régi nicd cellákat ilyenre. Helytakarékos a 3x cellafeszültség miatt. Igaz ezekbe a High drain nagy áramerősségű cellákat érdemes használni (20A felett már tökéletes). De régebben E-cigiztem építettem én is sajátot ahoz is jó volt. Nagyobb lézer pointerekhez is használható. Sokan építenek e-bike akkupakkokat is oda is jó.Most egy notebook külső tápon gondolkozom nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#53757) lac14548


lac14548
aktív tag

MP3 lejátszót tudtok ajánlani (olyat ami bevált valakinek)

- Kijelzője legyen
- tölthető beépített akkumulátor (micro USB töltővel)
- micro SD kártya berakható
- 3.5 jack kimenet
- jó üzemidő

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#53758) Tressy válasza lac14548 (#53757) üzenetére


Tressy
senior tag

Ezt ajánlották már itt [link]

(#53759) misi_belucci


misi_belucci
tag

pontgyűjtőknek:
[Quadcopter Propeller] $0.10

(#53760) Oldman2 válasza daver88 (#53747) üzenetére


Oldman2
veterán

Rendeltem kettőt én is, 78 Banggood pont beváltásával 1.239 HUF volt a végösszeg, azaz 620 darabja.

(#53761) KTU válasza Siriusb (#53753) üzenetére


KTU
addikt

Pont ilyen zacskó visszazárót vettem az ikea-ba, BEVARA Zárókapocs [link]
20db kicsi és 10db nagy
500Ft

Összetekerem kicsit a zacskót, és rányom, így szinte csak a kicsiket használjuk, mindegy mekkorára kell,
nagyon jól zár.

Ezt a másikat szerintem sokkal macerásabb használni. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#53762) Siriusb válasza KTU (#53761) üzenetére


Siriusb
veterán

Kösz az infót.

Igen, bele kell húzni.

(#53763) fant0mi válasza KTU (#53761) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekunk is ilyen ikeasok vannak. Teljesen jok es egyszeru hasznalni, mehet a fagyasztoba is.

(#53764) Criminal017


Criminal017
őstag

Nem is ebayes, nem is kütyü, de hátha valakinek van igénye rá. :D

GoPro-s matricákat lehet igényelni, egy ívet. Teljesen ingyenes. Két ívet is kaphatsz (külön borítékban), ha egyszer ékezettel, egyszer meg nélküle is kitöltöd az igénylést. Tesztelve. [link]

(#53765) WestBam válasza Criminal017 (#53764) üzenetére


WestBam
senior tag

Lerendelve két címre, köszönöm a tippet :R

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#53766) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

Erre van valakinek ötlete? :R

Miért mindig én???

(#53767) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Bambusz vágó, esetleg gyúródeszkát (örülni fog a postás :D ), lehet, érdemes ezekről az oldalakról? Milyen néven keressem?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53768) Zsoleszhun válasza Criminal017 (#53764) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Kitöltöttem, köszi.

¯\_(ツ)_/¯

(#53769) csadi0011


csadi0011
őstag

Ez a feszültség/áramerősség mérő usb detector jónak számít? Vagy van igazán ajánlott? Mindegy, hogy hogyan jelzi ki, csak jó legyen.

(#53770) cselt


cselt
senior tag

kb 5m-es HDMI kábelt keresnék nem a legszarabb minőségből pc - tv összekötése céljából
Van valami ajánlott fajta?

(#53771) interstate76 válasza csadi0011 (#53769) üzenetére


interstate76
addikt

Én ezt használom, itteni ajánlásra (elfogyott, de biztosan találsz hasonlót, hasonló áron).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#53772) dugesz77


dugesz77
őstag

Nagyon jó árban lettek Mixza SD kártyák Gearbest-en. Nálam kettő van 0-24 szolgálatban és nagyon ajánlott márka lett nálam (elég az értékelésekre rálesni,nem csak nálam szuperálnak jól)

(#53770) cselt Hdmi kábelből nagyon kellemes meglepetés volt számomra az Ugreen. Én ebből a fajtából vettem 5m-est. Jó anyagból van mind a kábel mind a csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

(#53773) DJGABI válasza csadi0011 (#53769) üzenetére


DJGABI
addikt

valaki linkelte a kábelest, az méri azt is hogy mennyi A töltés vándorolt át. cserébe kisebb a kijelzője mint ennek. ha az az infó nem érdekel akkor jó vásár lehet.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#53774) gboszi


gboszi
senior tag

Dvd lejatszot keresek kocsiba. Hordozhato, tehat nem beépitett gyerkőcnek hátra. Tabletet nem akarok, mert nem kell net, csak jatsza le a mesét. Ha sd kartya vagy usbrol is jatszana az csak plusz...lemez szinte nem is kell :)))

"If you're good at something, never do it for free!"

(#53775) Ciccuka válasza cselt (#53770) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én Vention márkájút vettem. Itt találsz más változatba is.

dugesz77 1 hónapja 5.99 volt a 32-es (flash sale).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#53776) zebede válasza interstate76 (#53771) üzenetére


zebede
őstag

(#53777) beelink válasza gboszi (#53774) üzenetére


beelink
csendes tag

Nekem is ilyen celra kellett volna, de vegulis a tablet nagyon jol bevalt, bele egy sd kartya es rengeteg mese elfer, net nem kell hozza, valogatnak maguknak.

[ Szerkesztve ]

(#53778) cselt válasza Ciccuka (#53775) üzenetére


cselt
senior tag

Köszi srácok, rendeltem egy Vention-t :)

(#53779) spidersoft válasza Siriusb (#53753) üzenetére


spidersoft
senior tag

A zacskó visszazáró nekem is nem rég jött meg, teljesen korrektek, és valóban csak vékony anyagú zacskóhoz jók. Nekem van rácsukós is, eddig azokat használtam. A csukósból nekem többféle van, de a DM-es vált be igazán -- a DM-ben kétféle szett van, az egyikben egészen aprók is vannak (kb. 6x10x50mm). Ez vékony neljonzacskóra ideális (kifli, kenyér), amit a nagyok már nem annyira jól fognak meg/leakadnak a hátizsákban róla/stb. A nagyobbak vastagabb zacskó esetén jók.

Viszont a rátolós kínainak is meg lesz a létjogosultsága: a leghosszabbak chipsre pont ideálisak, a kisebbek meg kis zacskós fűszerekre (5-10g?). Eddig ezeken is a nagy rácsukós kockákat használtuk, ami elég bumszli oda, főleg ha a kis dobozban van 10-féle fűszer, úgy már sok a műanyag görcs... ezek sokkal kisebbek, így nem a műanyaggal van tele a doboz, kezelhetőbb, átláthatóbb az egész.

(#53780) zsiz válasza gboszi (#53774) üzenetére


zsiz
őstag

Pedig szerintem is valami olcsó tablettel jobban járnál. Nekem egy Orion OPDTV-750D hordozható TV/DVD/USB/SD lejátszóm van. Drága, -mondjuk nekem ingyen volt, mert nyertem- és ahhoz képest gagyi FW van rajta tele hibákkal, nincs rá frissítés, szerintem az akksija se bír ki egy filmet végig (mondjuk jó pont, hogy adtak hozzá autós és hálózati töltőt is), a kijelző sem túl szép. Azt hiszem 25k körül árulták ezt a típust, annyiért a teszkóban már kapsz tabletet, amivel szvsz többre mész.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#53781) csadi0011 válasza zebede (#53776) üzenetére


csadi0011
őstag

Ezt hogyan tudom megnézni desktop nézetben? :F

BG-n 1800 HUF amúgy. [link]

Ebay-en van egy ezresért: [link]
És elég sokat elvittek belőle.

(#53782) interstate76 válasza csadi0011 (#53781) üzenetére


interstate76
addikt

Parancsolj. Szubjektív vélemény, de én Alin csak gyémántos eladóktól vásárolok, a linkelttől pl. nem vennék semmit. Nem mondom, hogy biztosan nem küldené el, csak hogy én nem vásárolnék tőle.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#53783) zebede válasza interstate76 (#53782) üzenetére


zebede
őstag

Egy kemény 770 Ft-os tételnél, 488 / 99,6% visszajelzés nekem elég, de egyébként meg erre van kitalálva az Alipay...

[ Szerkesztve ]

(#53784) balazs1956 válasza csadi0011 (#53781) üzenetére


balazs1956
senior tag

(#53785) Saccco válasza csadi0011 (#53781) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem is ilyen van. Ebay-en vettem. Bevált. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#53786) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Valaki tudna esetleg linkelni olyan jack elosztót, ami kapcsolható? Vagy az ilyen kütyüt mind nagyon gagyik? Igazából a fülest / hanfalat szeretném a gépnél egyszerűen váltani, mert a mostani alaplapomon nem megy rendesen az előlap/hátlap váltás, így ezzel oldanám meg.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53787) Silent77 válasza balazs1956 (#53784) üzenetére


Silent77
veterán

Drágább.
Nézd meg a postát. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53788) interstate76 válasza zebede (#53783) üzenetére


interstate76
addikt

Nem szeretnék ezen vitatkozni, mki attól vásárol, akitől akar, de én biztos nem fogok egy minimális árelőnyért feleslegesen várni.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#53789) LógaGéza válasza CactuS (#53786) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én is kerestem anno, de nem találtam, ha lelsz kérlek oszd meg :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#53790) Dluinet válasza CactuS (#53786) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak ezt a megoldást találtam

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#53791) csadi0011


csadi0011
őstag

Köszönöm a válaszotokat! Megéri 300 forintért a nagyobb biztonságot az ebay, ha tényleg nagyobb ott a valószínűsége annak, hogy nem jön meg. Amúgy sem vagyok ott regisztrálva. Csak paypal-lel fizetek ilyen oldalakon.

Dluinet: Egyszerűbb egy 2 állású 6 pines. [link]

[ Szerkesztve ]

(#53792) Dluinet válasza csadi0011 (#53791) üzenetére


Dluinet
nagyúr

azt hittem a kapcsolós aljzat a legegyszerübb
amikor bedugja a fülhallgatót akkor elnémul a hangszoró

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#53793) csadi0011 válasza Dluinet (#53792) üzenetére


csadi0011
őstag

Nem gondoltam át. Hülyeséget írtam. Nem jó azzal. 9 pin 3PDT lesz a jó, ami a leírásban van. Bocs, hogy beleszóltam. De azzal a 2 állásúval is megoldható, csak 2 darabbal. Az meg már inkább bonyolultabbá teszi.

(#53794) Dluinet válasza csadi0011 (#53793) üzenetére


Dluinet
nagyúr

késő van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#53795) Imy


Imy
veterán

BANGGOOD akciók. Én be is vásároltam 0,6mm fúrót és a 3db-os karácsonyfa alakú fúrót.

(#53796) Siriusb válasza spidersoft (#53779) üzenetére


Siriusb
veterán

Kösz a tippet!

(#53797) CactuS válasza Dluinet (#53790) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, lehet az lesz akkor. A forrasztás nem gond, csak a kütyük összeszedése fog sokáig tartani, mire levadászom őket. A kis "szerelő doboznak" tudja valaki az angol megfelelőjét? :B

Megjelent a paypal levonás az OTPs számlámon. Az normális, hogy mindent EUR-ban von le? Mondjuk átváltva a napi eladási ár alatti értéket von le, szóval nem tűnik úgy, hogy nyerészkedne rajtam a bank, csak furcsa.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53798) miroon válasza CactuS (#53797) üzenetére


miroon
aktív tag

[link]

amúgy valami enclosure box vagy ilyesmi.. erre ad ki ilyeneket,de hátha tud valaki jobbat :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#53799) air válasza CactuS (#53797) üzenetére


air
nagyúr

Ha eurós számlád van, akkor normális, hogy abban vonja le. De akkor nincs átváltás.
Ha forint alapú számlád van, akkor természetesen átváltják, tehát nem euróban vonják le.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53800) choco01


choco01
addikt

Alin nem siették el a 06.22.-i rendelésem feladását most látom. :Y :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.