Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) Donki Hóte válasza RBJ (#53448) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A 90 fokos fordítónál mit kaptál?

Azért kérdem, mert a linkelt ali-s oldalon micro USB-s adapterről beszélnek, de a hirdetéshez feltett képen mini USB-s adapter van :N

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#53452) Donki Hóte válasza dugesz77 (#53449) üzenetére


Donki Hóte
veterán

2835-ös LED is létezik RGB kivitelben...

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#53453) HoTaZo válasza grizlisandor (#53433) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ha adatátvitelre is akarsz kábelt használni, akkor OTG kábelt keressél. link

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53454) havri1 válasza gorbep (#53440) üzenetére


havri1
félisten

Nem próbáltam még, de több fajta ufó lámpa van, lehet hogy ez a nagy, dupla foglalatba való, nem?

havri

(#53455) dugesz77 válasza Donki Hóte (#53452) üzenetére


dugesz77
őstag

Arra már nem akartam kitérni. Van RGB belőle de ott úgy van megoldva,hogy nem tokozáson belül van a három alapszínü LED , hanem három LED-enként van egy csoport és csak egyszínű LED-eket használnak. Nehezebb vele egyenletes színeket keverni. ,mert 3 tokozásnyi helyet foglal 1 kevert szín .

(#53456) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Vettem 2 hónapja egy MXQ boxot gearbestről 23.9 dolcsiért, meg is jött, ment rajta a horizon go, viszont maga a menü meg minden annyi nyögvenyelősen ment rajta, hogy az eszméletlen, ezért eladtam, mit ajánlanátok helyette? Nem sokkal drágábban szeretnék lehetőleg, de olyat amin nem akad az irányítás.

Bocs ha nem jó helyre írtam.

(#53457) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Skmei órához lehet hátso fedelet rendelni?

(#53458) interstate76 válasza PainKiller13 (#53456) üzenetére


interstate76
addikt

Itt nézz körül!

2 fontos szempont:
- nem árt a 2 GB RAM
- még fontosabb: vagy a gyári fw legyen jó, vagy legyen használható custom fw a boxra, amit fel is tudsz rá tenni

24 USD-ért a fenti szempontoknak megfelelő eszköz nincs, de szerintem nem is várható el. Én 35 USD-ért vettem a Beelink Mini MX III típusú mini PC-met és nap mint nap rácsodálkozom, hogy mit tud ennyi pénzért, ráadásul gyári állapotában, mindenféle mókolás nélkül. Viszont azóta felment az ára, 40-45 USD alatt nincs sehol (ennyit is nagyon vastagon megér). Ajánlott típus még a Beelink Mini MX Ver 1.0 is, amire van SD kártyáról futtatható OpenELEC (így lesz egy szuper médiaplayered és megmarad az android rendszer is).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#53459) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Banggood autóstöltő akciók vannak:

BlitzWolf® BW-C3 5V 5.4A 27W USB Type C 3A Car Charger
BlitzBW-C3 kuponnal $11.99 helyett $5.99

BlitzWolf® Qualcomm Certified QC 3.0 USB Type C BW-C9 Dual Ports Car Charger
BlitzBW-C9 kuponnal $12.99 helyett $6.99

4 8 15 16 23 42

(#53460) vizimento


vizimento
senior tag

Voltak akik otthon voltak kinai erősítők terén, az ő segítségüket kérném!
(Azért nem a szaktopikban, mert ott inkább "normál" erősítőkkel foglalkoznak...)

Rendeltem egy ilyen TPA3116 2.1 erősítőt és egy 24V 5A tápot hozzá.
A bass résszel nincs gond, viszont a két hangszóró alapzaja elviselhetetlen. Illetve nem tipikus zajnak (sistergésnek?) mondanám, inkább ilyen süvítő szél szerű hangnak. Vagy mintha a szomszédból hallanám a C64-es kazetta betöltését, azt a csicsergős fajtát :) Nem tudom jobban körülírni, készitettem róla hangfelvételt is, csak azt ide nem tudom feltölteni...
A kérdés adott: mi lehet a gond?
Ami még segíthet a hibabehatárolásban: ha jel rá van kötve, pl zenehallgatás mellett nem hallottam.
3 poti van ugye az erősítőn: Fő hangerő, Bass hangerő, és a Jobb+Bal hangszórók hangereje. A Bass és a Főpoti nincs hatással erre a jelenségre. A Jobb+Bal potit tekergetve halkul/hangosodik.
Ilyen hangszórókat kötöttem rá, azokkal eddig nem volt gond.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#53461) schawo válasza interstate76 (#53458) üzenetére


schawo
titán

Most ez tűnik igen jó ajánlatnak preorderből: [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53462) schawo válasza vizimento (#53460) üzenetére


schawo
titán

Egy ilyen táp audiora halál. Óriási ripple. Ezt ledmeghajtásra szánják.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#53463) dugesz77 válasza schawo (#53461) üzenetére


dugesz77
őstag

Jónak tűnik csak ez is kicsit sántít a 100-as Lan miatt.

(#53464) pocokxx válasza tonyrulez (#53459) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi! Rendeltem is egyet! :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#53465) Nor- válasza vizimento (#53460) üzenetére


Nor-
tag

PC-n (vagy amin hajtod) állítsd a hangerőt maxra, és az erősítőn vedd lejjebb, úgy tudod minimalizálni a zajt.
Ha a hangerőt nullára csavarva az erősítőn még mindig sistereg, akkor az bizony 90% hogy táp hiba lesz.
Vagy alapból hibás az erősítőd, nekem ilyen jellegű gondom nem volt ezekkel.
Esetleg a kábel árnyékolását is meg lehetne nézni hogy jól le van-e árnyékolva zaj miatt, próbáld meg hogy rakkosgatod a tápkábeltől távolabb, főleg merőlegesen próbáld meg, ha változik a zaj, akkor a hangkábeled szedi össze a tápkábelből. (tehát gagyi a kábel)

[ Szerkesztve ]

http://itmedia.sk/

(#53466) krisztianAMG válasza vizimento (#53460) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Használd a középső potit végállásban. Az enyémet most nem tudom kipróbálni, de emlékeim szerint (és a leírás szerint sem) az nem a balanszért felelős, hanem a sub vágásáért. Végállásban eltűnik ez a zaj.

A táp tényleg nem erre való, de én így használom. :D

[ Szerkesztve ]

(#53467) Teplic válasza PainKiller13 (#53456) üzenetére


Teplic
tag

MXQ volt nekem is, MXQ PRO is. Egyéb S905-ösök 1Gb és 2GB RAM-mal, kijelzővel, stb.
Mégis ár/értékben legjobban nekem az A95X jött be, mikor kis szerencsével $21-ért bejött.
Kiváló a távirányítója, tanítható. Megfelelően érzékeny. MXQ-nál sokkal jobb. Gyors, stb.
OTG, BT stb nekem nem kell, csak médialejátszónak van. Androiddal és SPMC-vel a Kodi helyett. Mivel az már frekvenicaváltást is támogatja, gyorsabb, jobban optimalizált robotra, mint a Kodi. Ehhez nem kell OE sem.

[ Szerkesztve ]

(#53468) interstate76 válasza schawo (#53461) üzenetére


interstate76
addikt

Nem rossz, de az S905X-es CPU-k nem tudják a gigabites LAN-t, ami komoly hátrány lehet. Emellett én az általam említett Beelinkekről tudom, hogy out of the box jól működnek, erről a Mini M8S II-ről sem személyes, sem más felhasználóktól származó tapasztalatom nincs, utóbbi hiányában viszont én csak akkor venném meg (de akkor sem biztos), ha sokkal olcsóbb lenne a Beelink Mini MX III-nál és a Mini MX Ver 1.0-nál. Több éves tapasztalat, hogy kínai telók, tabletek és mini PC-k esetében ég és föld lehet a különbség ugyanazon vasak között is, ha az egyikre van jó fw, a másikra pedig nincs.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#53469) Teplic válasza interstate76 (#53468) üzenetére


Teplic
tag

Wifi-k között is olyan különbségek voltak nekem. 10x-es sebességben!!
MS kiegészítők SD-ben, elő tv adások HD-ben simán mennek b/g -s Wifi-n is. :)
15Mbits nekem stabilan megvan g-s wifin. pedig vasbeton fal is van az útban.

Egyes boxoknál meg ha jó napja volt, akkor elérte a 1,5-2Megát, de afölé nem ment. szaggatott is minden rendesen vele wifin. És sokszor csak 0,5-öt mértem. Ami box meg tudta hozna a 5-6 megát sokszor beesett 1 megára. Többnyire gondok vannak ezen boxoknak a wifijével bár vannak kivételek. T95M-es boxom is volt, egész jó az is. sőt!

100megás Lan meg mihez nem elég? Milyen 4k-s tartalmat szeretnél nézni? 4k-val azért ezeket nem hajtanám. Kodi alatt kizárt. OpenElec-el vagy SPMC lehet lejátsza (utóbbinál blue-ray 3d rip is támogatott), de arra már nem ezt a low costot erőltetném. Akinek van 4k-s tv-je, az ne egy 10 ezer forintos boxot használjon lejátszásra.

Az ajánlott Beelink Mini MXIII valóban egy nagyon jó box. 40 dodó értékben szerintem bestbuy.
[link]
Itt $36 most.

[ Szerkesztve ]

(#53470) vizimento válasza schawo (#53462) üzenetére


vizimento
senior tag

Akkor milyen tápot ajánlanál?
Meg ha a táp zavar be, akkor hogyhogy a subon nem jön a zaj?

Nor-:
Nullára csavarva is sistereg. De csak a Bal/Jobb oldal, a sub nem... A jack kábel máshol használva jó.

krisztianAMG:
Igen, a középső poti a subot állítja. De azt csavargatva nincs hatással a Bal/Jobb-ból jövő zajra, végállásban sem.

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#53471) Nor- válasza vizimento (#53470) üzenetére


Nor-
tag

Vedd le totál a bemenetet (kösd le a kábelt), és ha úgy is sistereg, akkor próbáld meg másik táppal.
A legjobb ha szerzel valahonnan 2 kiszuperált de még üzemképes autó aksit (lehet akármilyen kicsi), legyen benne legalább 12.5V darabonként (töltsd fel), kösd őket sorba, és arról próbáld ki.
(Sorba kötve ugye 24-25 voltnak kell legalább lennie rajta, erősítőre kötés előtt ellenőrizd a feszültséget és a polaritást!)
Ha így nem sistereg, táp hibád van, ha sistereg, erősítő hiba ...

A sub nem fog sisteregni mivel az a hangszóró nem nagyon viszi át a magas frekiket, tehát még ha sisteregne is, sem fogod igazán hallani.

[ Szerkesztve ]

http://itmedia.sk/

(#53472) gorbep válasza havri1 (#53454) üzenetére


gorbep
senior tag

Lehet, meg ez a legnagyobb teljesítményű.... ha a képeket nézem, a kisebb teljesítményűeken kevesebb LED van, és a karok is rövidebbek... Az egyik kar sajnos kontaktos lett a Z-be hajlítástól... ha tartósan nem ég, rámérek hol lehet esetleg forrasztani a LED oldalára, ha megoldható így, akkor az utolsó LED mögött közvetlenül le is lehet vágni az ALU nyáklemezt.... :U

Legalább egy méretet megnézhettem volna előre... :W és rendeltem belőle 5-öt.... :B

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#53473) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok.

Ehhez hasonló világítást keresnék a kertbe, a kapu megvilágításához, de jó lenne ha mozgásérzékelős lenne, vízálló és vmi ilyesmi dizájn, hogy a kutya ne csesztesse :)

Remélem tud valaki hasonlót.

(#53474) interstate76 válasza Teplic (#53469) üzenetére


interstate76
addikt

Ne csak a saját felhasználási szokásaidat nézd! Nem azt mondtam, hogy kevés, hanem hogy kevés lehet. Én pl. hosszú ideig egy MK908-assal töltögettem le és osztottam meg a dolgaimat, és előfordult, hogy egyszerre 2-3 végpont csatlakozott a mini PC megosztásaihoz és kevés volt a LAN. De olyan is van, aki nem NAS-t, hanem mini PC-re dugott külső HDD-t használ otthoni hálózati tárolóként. Mindkét esetben jól jön a gigabites LAN.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#53475) vizimento válasza Nor- (#53471) üzenetére


vizimento
senior tag

A bemenetet lekötve sistereg, azt próbáltam.
Másik táppal (laptop táp) este ki tudom próbálni.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#53476) bally4


bally4
tag

Üdv! 8-12 $ körül tudtok valami használható BT fülest, ami futáshoz is jó? Köszi!

(#53477) kovisoft válasza bally4 (#53476) üzenetére


kovisoft
őstag

Pl. Plextone vagy TTlife. Ezeket a fül köré kell hajtani, ezért nehezebben esnek ki.

(#53478) Vertigo18 válasza kovisoft (#53477) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nejem a másodikat használja minden másnap. Az üzemidő egy töltéssel kb. 3 és fél óra. Egyetlen panasza sem volt soha.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#53479) kovisoft válasza Vertigo18 (#53478) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem meg az első van, jól szól, meg vagyok vele elégedve. Egy kis tokot is kaptam vele a csomagban.

(#53480) tuareg85 válasza bally4 (#53476) üzenetére

A gearbesten többször volt már leárazva az Mpow Swift 10 USD köré. Nekem bevált, ha nem sürgős, érdemes lehet próbálkozni, hátha lemegy újra az ára.

(#53481) HoTaZo válasza lac14548 (#53284) üzenetére


HoTaZo
őstag

Igen, mára elmondhatom, hogy teljesen pozitív tapasztalatom van.
Pénteken érkezett a két héttel korábban rendelt cucc. Szombaton írtam, már vasárnap kaptam választ. Hétfőn még egyezkedtünk. Ma már a GearBest Wallet számlámon volt a fizetett összeg plusz kaptam pontokat, így ráfizetés nélkül tudtam mgrendelni újra az árut. Ja és maradt pontom és a cuccot se kell visszaküldenem. Az időveszteséget leszámítva, teljesen pozitív az eredmény. Ha még az új áru is működni fog, akkor még boldog is leszek. :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53482) HoTaZo válasza HoTaZo (#53294) üzenetére


HoTaZo
őstag

Gear Best és Ali is megerősítette, hogy lehet, ha a szállítási cím listán szerepel az ország.
Ez jó, mert , így tudok ajándékot küldeni, esetenként, postaköltség nélkül is. :)
Tesóm el lesz ragadtatva a Nessys merőkanáltól! :-D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53483) Cyborg válasza Ciccuka (#53404) üzenetére


Cyborg
őstag

Lehet, hogy bugyuta kérdés, de nem "hülyíti" meg a régebbi telókat ez a QC-s töltő?
Kinéztem ezt az általad linkelt 3-adikat, a 2.0-ásat, egyelőre nincs QC-s telefonom, csak régebbi modellek, amik olyan 600mA körül vesznek fel. Vehetem nyugodtan ezt, nem lesz gond?
...csak, mert már jártam úgy régen, hogy valamiért az eősebb töltő megzavarta a telót.

Köszi

(#53484) cris78 válasza HoTaZo (#53482) üzenetére


cris78
őstag

Én tegnap rendeltem. A zöld olcsóbb GB-n :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53485) Met válasza Cyborg (#53483) üzenetére


Met
nagyúr

A régebbi telefonhoz használd a felső slotot.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#53486) Cyborg válasza Met (#53485) üzenetére


Cyborg
őstag

Elvileg mindkét slot támogatja a 5v 2,4A-t, csak az alsó pluszban még QC-t is tud.
Azért ezt néztem ki, mert 2 régi telefont akarok vele tölteni.

A kérdésem az, hogy jól gondolom-e, hogy mindkét slot jó nekem, vagy csak egy?

(#53487) Saccco válasza Cyborg (#53486) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha nem QC-képes a rákötött eszköz, akkor sima tápként fog működni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#53488) HoTaZo válasza cris78 (#53484) üzenetére


HoTaZo
őstag

Meglesem. Köszi! :R

Valami jó, olcsó, néhány nyarat kibíró kerti csobogót tud valaki, valamelyik oldalról?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53489) Teplic válasza HoTaZo (#53488) üzenetére


Teplic
tag

Rendelt kis szivattyúval próbáltam építeni egyet. emelési magasság volt kb 5 cm, és akkor is csak csepegett.
semmire nem volt jó, le is égett. gagyi szivattyút már fogtam ki:) tovább meg nem próbálkoztam.
Van otthon normális hazai beszerzésű. azzal nincs is baj.

(#53490) bally4 válasza kovisoft (#53477) üzenetére


bally4
tag

Köszönöm mindhármótoknak a segítséget és a linkeket BT fülhallgató témában!

(#53491) HoTaZo válasza Teplic (#53489) üzenetére


HoTaZo
őstag

Valami ilyesmire gondoltam. Lehet hálózatról működő is.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#53492) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Valami olcsó WIFI extendert tudnátok ajánlani? Néztem a Xiaomi Mi Wifi-t, de nem is tudom honnan lehetne eredetit beszerezni, no meg tud a WDS brigde-t. Ne haragudjatok, munka mellett nincs annyira időm utána olvasni. Válaszotokat előre is köszönöm! :)

(#53493) Teplic válasza pprod94 (#53492) üzenetére


Teplic
tag

Banggood-ról és gearbestről eredetit kapsz.

[link]

(#53494) pprod94 válasza Teplic (#53493) üzenetére


pprod94
aktív tag

Köszi, akkor majd itt kutakodom! :R

(#53495) chatran


chatran
őstag

Xiaomi power bank szilikon tok.
Aliról rendeltem, a xiaomi flagship store-ból 1,6 dollárért. Nagyon jó minőség, védi a bank éleit is.

(#53496) zsolti72837 válasza chatran (#53495) üzenetére


zsolti72837
őstag

:)
Dobsz egy linket?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#53497) chatran válasza zsolti72837 (#53496) üzenetére


chatran
őstag

Link.
De már out of stock :(
Hmm, ez fura. Az app-ból meg engedi a rendelést. Ki érti ezt?

(#53498) albinolynx válasza vizimento (#53475) üzenetére


albinolynx
őstag

Laptop táp is kapcsolóüzemű. Hálózat független akkumulátor lenne a legjobb, ahogy már ajánlották. Nem muszáj 2 x 12V. DC5-26V üzemel az ic.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#53499) Watcher45


Watcher45
tag

A közelmúltban olvastam panaszokat a Palypal-hoz rendelt bankkártyával való vásárlások esetén. Én ma úgy jártam, hogy a Gearbest-ről rendeltem egy KZ EDR1 fülhallgatót amit pontokkal 3.03 dolcsiért csíptem meg, azonban a paypal+OTP Maestro kombinációval való fizetéskor kétszer zárolta a bank a vételárat. A tranzakcióról érkező SMS-ből látom, hogy az egyenlegemből kétszer vette le ezt az összeget. Nem tudom, hogy az OTP, a Paypal, vagy a Gearbest a probléma gyökere, de a my order-ben és a Paypal oldalon is csak egyszer szerepel az összeg, így esélyes, hogy az OTP ügyeskedik valamiben. :(

(#53500) zsolti72837 válasza chatran (#53497) üzenetére


zsolti72837
őstag

:R
Nem rendelték kettőt? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.