Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54601) balazs1956 válasza cikasz (#54550) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ami azért mellette szólt(aldis), hogy cserélhető volt a gombelem benne (2032-es).
Nem tom amit ajánlottál, ott cserélhető-e?

(#54602) asdf_ válasza Silent77 (#54600) üzenetére


asdf_
veterán

Ebayrol csak 1.99

(#54603) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Sebesség váltó szoknyát (nem gombot) milyen néven keressek SX4-hez?

(^)(>.<)(^)

(#54604) Ombre85


Ombre85
tag

Itt kaptam a tippet jóárasított Xiaomi 10000-es PB-re Everbuyingról, amit sikerült is megszereznem 11,5 dolcsi környékén és épp pénteken hozta a postás. Lekapartam a dobozán a kódot, de az oldala azt írja, hogy ezt a kódot már egy alkalommal beírták. Ha nem én voltam, vigyem vissza a cuccot. Viszont a kaparós matrica sértetlen volt, igaz, a doboz nem volt leragasztva, ki lehetett kézzel nyitni. Ilyenkor aggódjak?
Egyébként a töltő teljesen rendben van, 7-8000-et simán beletöltöttem első töltésre doki szerint, utána egy töltési teszt során is szépen működött.

(#54605) capafog23 válasza vacs (#54603) üzenetére


capafog23
őstag

(#54606) wwenigma válasza Ombre85 (#54604) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Neha csinal ilyet, attol eredeti a bank. Ha joval tobbet mondott volna az oldal, az a ciki. :) Dugd saját magába, ha tölti akkor kamu a bank.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#54607) Bear válasza atyca (#54559) üzenetére


Bear
aktív tag

Ilyenre gondoltál?

(#54608) Ombre85 válasza wwenigma (#54606) üzenetére


Ombre85
tag

Köszi!
Nem tölti saját magát :) Meg vagyok nyugodva :R

(#54609) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!
Ahogy szoktam olvasgatni itt a fórumot, azt vettem észre hogy páran értenek a ledekhez.
Meg tudja valaki mondani hogy a képen láthatónak mekkora feszt adhatok(white 5x5mm-es)?
Egy 7,4 V-os akkuról hajtanám ha lehet(copter).
Na meg a vörös lednek mekkora adható?
Megköszönném a választ. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#54610) Silent77 válasza Silent77 (#54600) üzenetére


Silent77
veterán

javítom: SK68, 2,99 usd.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54611) cris78


cris78
őstag

Már elfogyott. Sorry! :)

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54612) Silent77 válasza cris78 (#54611) üzenetére


Silent77
veterán

semmi. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54613) balazs1956 válasza cris78 (#54611) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ez szerintetek, most AAA elemmel működik,ahogy a hozzászólásokban van, vagy AA elemmel, illetve 14500 litiumos akkumulátorral?
A leírás 14500 batteryt ír.
Ha menne a 14500 tölthető akkuval (3,7volt), akkor vennék.
Kérném a hozzáértőket egyértelműsítsék!

(#54614) Digitalpimp válasza kriszbon (#54609) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szia! Itt találsz egy pár segédprogramot: [link]
Ez 5050-es LED-nek tűnik, adatlapot találsz hozzá. Pl.:[link]
Első körben azt kell megállapítanod, hogy sorban, vagy párhuzamosan vannak-e kötve, illetve a kis panel másik oldalán van-e még valamilyen alkatrész.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#54615) asdf_ válasza balazs1956 (#54613) üzenetére


asdf_
veterán

Az enyemre azt irtak, hogy megy mindkettovel, de nics 14500-as akksim, igy csak AA elem volt benne.

(#54616) Janos250 válasza kriszbon (#54609) üzenetére


Janos250
őstag

Azt nem tudom, de ki tudod mérni.
Beállítod egy szabályozható tápot, növeled az áramerősséget, és amikor prímán világít, akkora áramot kell neki adni. Egyébként a LED-eknél nem a feszültség, hanem az áramerősség a döntő. Ohm bácsi szerint ugyan a kettő összefügg, de csak akkor, ha az ellenállás nem változik. Az irodalom szerint a LED-nek kissé változhat, ezért az olcsó meghajtó áramkörök, amik fix feszültséget adnak, nem túl egészségesek a LED-nek. Áramgenerátor kell. Én ilyenekkel szoktam kipróbálni:
[link]
vagy
[link]
Azok a konverterek, amin 2 vagy 3 poti van, azok jók. Akku töltésre is ez a célszerű.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#54617) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Nekem ezek a lámpák vannak:[link]
[link]
Mindkettő nagyon jó, használhatóak AAA adapterrel és 18650-es akkuval is. A Q5-ös max. 250 lumen, a T6-os amennyiben max.-on megy kb. 1000 lumen. Ehhez inkább ajánlott az aksi, mert közel 3 ampert a kis AAA elem nem tud leadni. :) A hirdetésekben megadott lumen adatok csak reklám. A Q5-höz kell hosszabbító csövecske amennyiben akkuról fog menni, de vannak eleve olyan hirdetések is. Ahhoz szerintem elég az elem, úgy is szépen világít.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#54618) pepe091 válasza Ombre85 (#54604) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azért írja ki, hogy már egy alkalommal lekérdezték, mivel az aktuális lekérdezést is számolja már, így soha nem fog kiírni 0-t. Te voltál az első.

(#54619) Zeki


Zeki
nagyúr

Van olyan gyereknek való távirányítós autó, ami ha nekimegy valaminek, akkor hiába nyomják hogy menjél, akkor nem megy előre tovább, hanem leáll a motor? Már jópár autó megy gallyra nálunk, mert akkor is nyomják hogy menjen, amikor nem kéne. Cserébe valami kikopik benne, és már inkább pörög hangosan a motor, minthogy rendesen guruljon.

(#54620) BullZeye válasza BullZeye (#53073) üzenetére


BullZeye
veterán

Megjött, jó gagyi, hiába eredeti. 2k-s Humanicos jobb minőségű.

(#54621) kriszbon válasza Digitalpimp (#54614) üzenetére


kriszbon
őstag

Rendben köszönöm a válaszokat. :R

Ha jól látom sorba vannak kötve, na meg 3,95 V-al nem indult, és nincs a hátulján alkatrész.

(#54616) Janos250 Köszönöm. :R

Neked olyan van, de sajnos nekem csak [Ilyen] forrasztható van 1 potisban, de valószínű ez is alkalmas a fehér led próbához.
Csak ugye az akku meg 7,4V 950mA, de megnézem hogy a gyári ledekhez nem lehetne-e csatlakoztatni valahogy. :F
Ez a prímán világít dolog meg ugye változó, mert nekem az lenne jó ha vakítana eléggé, még ha 1/10-e lenne is az élettartama. :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#54622) chatran válasza BullZeye (#54620) üzenetére


chatran
őstag

Pontosan melyik típust rendelted és mennyiért?

(#54623) BullZeye válasza chatran (#54622) üzenetére


BullZeye
veterán

3026 - $7.60 - kék és szürke színben. Mostanra 404 a shopban.

Gagyi hajlított drót az egész, 2 ujjal össze tudnám hajtogatni, ami egy olcsó piacos szartól elvárható, csak itt ódákat zengtek róla. A szürkét konkrétan össze se lehetett alapból csukni rendesen, csavarhúzóval kellett lazítani, megmozgatni, bezsírozni, hogy egyáltalán félig a helyére menjen.

Humanicban vettem az előzőt 3 éve akkor 1990Ft volt, köröket ver rá, normális jó minőségű kerete van, ami "rugós", és nem akar összeesni a saját súlya alatt.

Tök jó, hogy van hozzá tartóka, de konkrétan lötyög benne, szóval semmit sem ér, mert jobban sérül mintha csak leraknám valahova.

[ Szerkesztve ]

(#54624) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok ilyen
kábelből van ajánlott?

(#54625) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok! Kerestetek talpbetétet azt nem tudom milyen de jó árban van!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#54626) chatran válasza BullZeye (#54623) üzenetére


chatran
őstag

Szerintem nem erről a pilóta típusról zengtek itt ódákat, hanem a műanyag sport-os változatról. Legalább polarizált a lencséje?

(#54627) BullZeye válasza chatran (#54626) üzenetére


BullZeye
veterán

Polarizált, lencsével nincs is bajom, csak a drótkerettel...az kritikán aluli.

(#54628) XP NINJA


XP NINJA
őstag

(#54629) szaboger válasza szaboger (#54624) üzenetére


szaboger
tag

Sziasztok ilyen
kábelből van ajánlott?

(#54630) Silent77 válasza XP NINJA (#54628) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kérdezem meg, hogy találtad, de amúgy, hogy találtad? :DD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54631) kristof_


kristof_
tag

Xiaomi powerbankot honnan érdemes rendelni ami biztosan eredeti? 10000/10400 vagy 16000 lenne tervben.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#54632) bzoley válasza maroni (#54625) üzenetére


bzoley
veterán

Úgy gondolod jó árban van? :)
Szerintem amúgy ez nem nagyon jó semmire.
De kicsit keresgélve, akad olcsóbb is:)
Ebből mondjuk most vettem is egyet letesztelni az elméletemet.

[ Szerkesztve ]

(#54633) XP NINJA válasza Silent77 (#54630) üzenetére


XP NINJA
őstag

Facebookon osztották meg :N

(#54634) maroni válasza bzoley (#54632) üzenetére


maroni
aktív tag

Ezt hirdetik a tv shopban attól sokkal olcsóbb!

(#54635) HoTaZo válasza XP NINJA (#54633) üzenetére


HoTaZo
őstag

A kis csónak de király!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#54636) cikasz válasza balazs1956 (#54594) üzenetére


cikasz
őstag

Simán vissza adták a pénzt. Meg is rendeltem a xiaomit :U :K :B

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#54637) bzoley válasza maroni (#54634) üzenetére


bzoley
veterán

Jaa, az más. Aki onnan vásárol, az meg is érdemli. Meg az ilyen kamu akciós oldalakról.
268FT-ot fizettem érte, na ez a sokkal olcsóbb :)

(#54638) Janos250 válasza kriszbon (#54621) üzenetére


Janos250
őstag

A tiéddel is ki tudod próbálni!
Kis feszültségről addig tekered a potit, amíg elkezd világítani a led. Utána már csak bátorság kérdése, hogy mennyit adsz rá. Persze bátorság helyett célszerűbb, ha beteszel egy ampermérőt és a megengedettnél többet nem adsz rá. Egy rövidebb ideig a túlhajtást is elviselik. Ha túl van hajtva, elkezd nagyon melegedni. Ez egyben azt is megmutatja, meddig célszerű terhelni.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#54639) Imy válasza kristof_ (#54631) üzenetére


Imy
veterán

Banggood-ról tuti eredetit kapsz.

(#54640) vacs válasza szaboger (#54629) üzenetére


vacs
veterán

Ajánlott a Ugreen, blitzwolf-ba nem találtam ilyet.

kristof_: Banggood és Gearbest :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#54641) Samus válasza bzoley (#54632) üzenetére


Samus
addikt

Ebay-en is akad bőven (aki jobban kedveli a PP miatt), be is rendeltem én is egyet tesztelni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#54642) havri1


havri1
félisten

Akinek van CD nyílásba rögzíthető telefon tartó, megkérhetném, hogy mérje le a cd nyílás, pontosabban a fejegységtől számolva, milyen távolságra van a tartó legtávolabbi pontja? Azért fontos ez számomra, mert a váltókar (automata) teteje, pontosan a fejegységgel szemben van, és P-ben félek, letörném... Köszönöm!

havri

(#54643) bzoley válasza Samus (#54641) üzenetére


bzoley
veterán

Biztos voltam benne, ennyi energiát áldoztam rá:)
Az a baj ezekkel, hogy a lúdtalp részen nem támasztanak. Hosszú távon sokat számít. Majd kipróbálom, ha megjön.
A saját cipőimbe ilyet(vagy hasonlót) vettem. Még a melós bakancsban sem fájdul meg estére a lábam.
(Ebay-ről egyébként nagyon leszoktam mostanában(nem szándékosan). Valahogy mindig az Ali-n kötök ki, vagy GB.)

[ Szerkesztve ]

(#54644) Samus válasza bzoley (#54643) üzenetére


Samus
addikt

Én is a munkás cipőmbe keresek valamit, nem is a lábam fáj a sok ácsorgás miatt, hanem a talpam.
Aliról soha nem rendeltem, félek a közvetlen bankkártyás fizetéstől (holott akad közeli ismerős, aki minden héten vesz valamit, van 20k-s replika órája is innen), hiába olvasom mindenhol, hogy van olyan biztonságos az Ali rendszere, mint a PP.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#54645) Silent77 válasza bzoley (#54643) üzenetére


Silent77
veterán

Talpbetét páromnak is jó lenne.
Amit linkeltél, arról van tapasztalat?

Samus: nyugodtan próbáld ki, ugyanígy voltam én is pár éve. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54646) bzoley válasza Samus (#54644) üzenetére


bzoley
veterán

Én is a talpamra gondoltam. A sarka párnázott, nem üt akkorát, amikor lépek. Elöl masszíroznak az apró pöttyök. Pár hónapja használom, egyelőre még jó. A kerti cipőmbe vettem nem rég egy másikat, az még nem jött meg(meg gumi-cipőfűzőt) :)

Silent77:
Nekem jó. Lásd fentebb. Biztos van jobb is, de ez olcsó :)

[ Szerkesztve ]

(#54647) Silent77 válasza bzoley (#54646) üzenetére


Silent77
veterán

Írtad, hogy hasonló, ez miatt kérdeztem. :B
Veszek akkor páromnak, köszönöm! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54648) bzoley válasza Silent77 (#54647) üzenetére


bzoley
veterán

Nézegettem, de nem volt biztos teljesen a dolgomban. De valószínűleg ilyen kinézetű csak egy fajta létezik, úgyhogy valószínűleg pont ez.:)
A linket a másodrendelésemből bogarásztam elő.
De ha sikerül linkelni, akkor pont ezt vettem először, megtaláltam a vásárlások között.

[ Szerkesztve ]

(#54649) AndrewBlase válasza Silent77 (#54630) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Na azért ez a "takonyköpő" sincs minden fürdőben! :DD

Miért mindig én???

(#54650) storm3 válasza Samus (#54641) üzenetére


storm3
senior tag

En ilyen habos cuccot vettem schollban akcioban a tacskoban, mara ott tart hogy tobb a lyuk rajta mint egy ementalin. :) kb fel eves lehet.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.