Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54651) Silent77 válasza bzoley (#54648) üzenetére


Silent77
veterán

Rendeletem is. :R
Kettőnél méte postát is számol, így 2x vettem. :)

AndrewBlase: Ilyet se kell venni hála istennek. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54652) Digitalpimp válasza kriszbon (#54621) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Amennyiben veszünk egy 3.2V nyitófeszt, és egy biztonságos 30mA-es meghajtást akkor egy 39 Ohmos ellenállást kell elékötnöd. A 60mA-hoz meg egy 18 Ohmost. Ennél lejjebb ne menj, ha nagyon melegszik érdemes kicsit növelni rajta, minthogy gyakran cseréld. Remélem segítettem.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#54653) Flashback


Flashback
addikt

Here lámpa margójára :D

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#54654) Beni2360 válasza zeon.hu (#54407) üzenetére


Beni2360
félisten

Size: 4*3*7.5 cm

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54655) cris78


cris78
őstag

45:1 [link] jackly pontozva 2$

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54656) zsiz válasza cris78 (#54655) üzenetére


zsiz
őstag

Nem terveztem most ilyesmit venni, de ennyiért ajándék.. nem tudtam otthagyni. Köszi a tippet :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#54657) cris78 válasza zsiz (#54656) üzenetére


cris78
őstag

Én sem akartam venni,de hát..... :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54658) Sanki válasza cris78 (#54655) üzenetére


Sanki
addikt

Minőségben milyen lehet egy jakemy-hez képest?

(#54659) Zsoleszhun válasza cris78 (#54655) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Én sem tudom ennyiért otthagyni :))

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#54660) kriszbon válasza Digitalpimp (#54652) üzenetére


kriszbon
őstag

(#54638) Janos250:

Hálás köszönet mindketten sokat segítettetek, így már nyugodtabban állok neki a bütykölésnek. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#54661) Samus válasza Zsoleszhun (#54659) üzenetére


Samus
addikt

Nincs kuponkód, ha van pontod, fel tudod használni, azzal csökkentve az árát. Az alja kettő dollár lesz.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#54662) Zsoleszhun válasza Samus (#54661) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszönöm :R közben megfejtettem.

¯\_(ツ)_/¯

(#54663) Terentius


Terentius
őstag

Júniusban jött meg az alábbi Mixza microsd Gearbestről. Működött pár napot, azóta semmi sem ismeri fel és ha csatlakoztatva van telóban vagy olvasóban, akkor forró. Mit javasoltok? Reklamáljak gearbestnél?
[link]

Poco F5 12/256 Gb

(#54664) fant0mi válasza Terentius (#54663) üzenetére


fant0mi
addikt

Persze!

(#54665) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni.
Elöljáróban annyit, hogy a biztonság kedvéért kétlépcsős paypal azonosítást használok vagy egy fél éve. Jönnek a hat számjegyű kódok a telefonomra, csak így tudok belépni/fizetni vele, nem is ragoznám, ismeritek nyilván...
Tegnap arra lettem figyelmes, hogy egy e-bay vásárlásnál csak kiválasztom a fizetési módot, majd 1-2 másodperc elteltével már fizetett állapotot jelöl az e-bay mindenféle mobiltelós kód nélkül !!! Hogyan lehet ez ??? Hogyan engedi kifizetni a terméket a kétlépcsős azonosítás nélkül ???? :F :F :F
Ezt így nagyon veszélyesnek tartom, szeretném megakadályozni, kikapcsolni... :K
Napi szinten használok Gearbest-en paypal fizetést, ott kéri a kódot, ott minden rendben... :F
Köszi előre is a segítséget !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#54666) vacs válasza Terentius (#54663) üzenetére


vacs
veterán

Azt javasoljuk, hogy legközelebb sinceritytrading-nél rendelj és akkor nem lesz ilyen problémád (persze mindenhol lehetnek hibás darabok, de egy noname-nél nagyobb az esély). :K

(^)(>.<)(^)

(#54667) Samus válasza meridaharcos (#54665) üzenetére


Samus
addikt

Össze van kapcsolva az ebay és PP fiókod, bepipálva maradt az egyik fizetés során. Ugyanis ez az alap...az ebay profilodban meg tudod szünteti a linkelést, a fizetési módok résznél.

A kétlépcsős belépés ingyenes PP-nél (mint a Google-nél)?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#54668) Ciccuka válasza balazs1956 (#54613) üzenetére


Ciccuka
veterán

Általában mindkettővel, de az a tapasztalat, hogy az ilyen fajták csak pár percet üzemelnek 14500-al, azt lekapcsolnak, mert valószínűleg túlmelegszik (várni kell vele néhány percet és újra be lehet kapcsolni).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#54669) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Ti mit tennétek olyan esetben, ha egy termék megrendelése után bannolják az eladöt vagy törli a profilját ebay-en?

A termék már "shipped" státuszban van, de nem kaptam ugye érdemben használható tracking nubert. Várjam meg a határidőt és akkor kérjem vissza a pénzt, vagy nem érdemes?

(#54670) DJGABI válasza zsiz (#54656) üzenetére


DJGABI
addikt

amikor 4$-ért húztam be akkor montam én ezt. 2-ért kb kihagyhatatlan.
lidliben hasonló, 38dbos szett 1500Ft

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#54671) ittakary válasza Keeperv85 (#54669) üzenetére


ittakary
nagyúr

refundolj

(#54672) Imy válasza cris78 (#54655) üzenetére


Imy
veterán

Én is rendeltem be, már van 2 készletem, de ennyiért megéri. Pontokkal 2.01$, és ha értékelem, jóváhagyom, hogy megjött, az 80 pont, azaz 1.6$, azaz 0.45$-ba kerül a készlet. Vicc annyiért, azaz ajándék. :R

(#54673) retesz147 válasza Samus (#54661) üzenetére


retesz147
addikt

tudsz\tud valaki dobni egy gyorstalpalót pontbeváltásból? meg GB-n nem váltottam be pontot és így elsőre nem találom.
BG-n simán, egyértelmű, itt nem találom.... :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#54674) zeon.hu válasza Keeperv85 (#54669) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem meg kell várnod a várható érkezés utolsó napját, de itt biztosabb választ adnak.
Amúgy én is jártam így, de megjött a cucc.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#54675) meridaharcos válasza Samus (#54667) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Igen, teljesen ingyenes és erősen ajánlott ! :K
Köszönöm, megszüntettem a kapcsolódást ! :R

[ Szerkesztve ]

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#54676) bzoley válasza Imy (#54672) üzenetére


bzoley
veterán

Rossz a számításod:)
Nem vontad le az elhasznált 42 pontot.

(#54677) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Köszi! Átvonulok vele az ebay topicba! :R

(#54678) Beni2360 válasza gorbep (#54536) üzenetére


Beni2360
félisten

Kit akarsz láb alól eltenni? :F
A sárgabarack mag mérgező, csak nagyon nagyon kis mennyiségben fogyasztható.
Cián van benne nem véletlenül keserü.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54679) vizimento válasza cris78 (#54655) üzenetére


vizimento
senior tag

Miért nem találom, hol lehet pontot beváltani!?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#54680) schawo válasza vizimento (#54679) üzenetére


schawo
titán

Fizetéskor kell, a shipping alatt van. Nem túl logikus.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54681) pela03 válasza Tressy (#54425) üzenetére


pela03
csendes tag

Szia!
A kicsi nem dísz és nem sajtreszelő.
Gyümölcs, citrom héja, szerecsen dió,gyömbér, stb.
Nekünk is van és a párom imádja.

(#54682) beg válasza Beni2360 (#54678) üzenetére


beg
veterán

A félinformáció sem kevésbé veszélytelen:

"Egyesek azt mondják, hogy mivel a szervezet gyorsan detoxifikálja a cianid tartalmú vegyületeket, nem kell rájuk nagy figyelmet szentelni. Mások azt mondják, hogy cianid szabadul fel ha a szervezet metabolizálja ezen vegyületeket, vagyis vigyázni kell velük. A legtöbben elismerik azt is, hogy fene sok magot, illetve keserű mandulát kell ahhoz enni, hogy abból mérgezés legyen."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#54683) vizimento válasza schawo (#54680) üzenetére


vizimento
senior tag

Biztos késő van, de nem látom... Itt a shipping oldal.
[kép]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#54684) Terentius


Terentius
őstag

Vettem Gearbesten egy Cree q5 led lámpát. Az a kérdésem,hogy ha vennék hozzá egy 14500-as akkut,mondjuk ezt: [link] meg egy ilyen töltőt [link], akkor jobban járok időtartamban/fényerőben mint egy AA elemmel?

Poco F5 12/256 Gb

(#54685) Silent77 válasza vizimento (#54683) üzenetére


Silent77
veterán

Hány pontod van?
Minimum 50 kell.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54686) spidersoft válasza gorbep (#54536) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha már diótörő: olcsó Naomit próbáltatok már? Mondjuk még ez sem az a ki tudja milyen olcsó, de legalább nem 25 dollár...

az én dinnyeszeletelőm meg nem akar érkezni, de már azt se tudom, honnan rendeltem... ebayen/alin nem találok nyomát, de ide belinkeltem, viszont törölve lett a hsz (az adokveszekes fórumtárs miatt... beleesett a szórásba. gondolom ha törölve lett, ez már nem visszaolvasható többet...). nemtom rendeljek-e még egyet egyáltalán, ketten vagyunk a dinnyére, egy fél dinnye meg minimum 4-5 kiló, egyszerre nem esszük meg, lehet felesleges trancsírozás... vagy lehet ezzel úgy szeletelni, hogy el lehessen tenni a maradékot?

(#54682) beg: nemtom, én midig megeszem a sárgabarack magját, nem átallok 10-20db-ot is egyszerre -- eddig tudtommal még egyszer nem haltam meg tőle :))

[ Szerkesztve ]

(#54687) balazs1956 válasza Terentius (#54684) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szerintem igen. Nekem is van ilyen, sokka lerősebb a fénye akkuval.

(#54688) AndrewBlase válasza Imy (#54672) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem csak Neked:

Ha már pontok...

A héten megjött az első GB-s termékem, amit értékeltem, fotóztam, videóztam, ahogy (szerintem) kell. Viszont csak az értékelésért kaptam 10 pontot, se a fotókért, se a videóért nem kaptam. Ez normális? Vagy ezeket még ellenőrzik, és csak a hétvége miatt csúszik a dolog? :F
Mondjuk érdekes, hogy az értékelésem se látszik a terméknél...

Miért mindig én???

(#54689) vizimento válasza Silent77 (#54685) üzenetére


vizimento
senior tag

Akkor itt a bibi, 40 pont...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#54690) Nestor16


Nestor16
senior tag

Gearbesten elfogadják akkor a 10 centes termékek értékelését és adnak érte pontokat?

Üdv, Dávid

(#54691) schawo válasza Terentius (#54684) üzenetére


schawo
titán

Igen, fényesebb 3,7V-ról. De védett (protected) aksit vegyél, mert a Q5-ben sincs semmi elektronika, simán túlmeríti és kinyírja az akkut mire észbekapsz. A másik, hogy a 900mAh-nél nagyobbnak mondott 14500-ak mind kamuk, egyelőre 900mAh a valós limit. Ilyet vegyél hozzá: [link] (ahogy nézem, épp nincs az eladónál, de Trustfire-ből csak a fekete alapon lángcsóvás jó)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54692) Beni2360 válasza beg (#54682) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt mondják, jobb félni mint megijedni.
Igaz, hogy olyan régen történt, hogy már nem is emlékszem rá vagy 57 éve de kórházba kerültem miatta. Anya nem figyelt én meg csak törögettem és kajáltam. Na azóta nem.Pedig volt, van is barackfánk.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54693) LógaGéza válasza Terentius (#54684) üzenetére


LógaGéza
addikt

Elemlámpás topik véleménye alapján nem éri meg, nem ad annyi pluszt hozzá, amennyibe kerül :(

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#54694) schawo válasza LógaGéza (#54693) üzenetére


schawo
titán

Kb. 1,5x fényesebb, mint alkáliról. Nekem van két ilyen Q5-öm, és egyszerre teszteltem a kettőt különböző áramforrásról.

(#54693) LógaGéza
3000-ét vettem a 4 Trustfire Protectedet, Eneloop árban, több Wh-val. (Mondjuk a LADDA valamivel olcsóbb.)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54695) Hurkafej válasza AndrewBlase (#54688) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Kis idő, mire megadják a videóért a pontot.

Nestor16 : igen, 0,1$ cuccokra is megkapod a pontokat.

(#54696) balazs1956 válasza schawo (#54694) üzenetére


balazs1956
senior tag

:C :C
Azonkívül lesz egy töltőd, a mi nem egy napra szól.
Ég és föld a két meghajtás(AA és 14500 ) közti különbség.

(#54697) pepe091 válasza spidersoft (#54686) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem lett törölve hozzászólásod ezzel kapcsolatban.

(#54698) LógaGéza válasza schawo (#54694) üzenetére


LógaGéza
addikt

Csak hogy ne üresbe beszéljek: [link]

De akkor csak rendelek én is egy 14500-as cellát :B

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#54699) schawo válasza LógaGéza (#54698) üzenetére


schawo
titán

Értem. Én viszont leteszem a nagyesküt, pont pénteken hasonlítottam össze 900mAh-ás 14500 és 1,5V-os alkáli elemmel két Q5-öt abszolút vak sötétben. Egymás után emlékezetből szemre nagyon nehéz megmondani a különbséget, mert a szem gyorsan alkalmazkodik a fényerő változásához.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54700) Silent77 válasza schawo (#54699) üzenetére


Silent77
veterán

Egyetértek. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.