Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) ADAM1337 válasza Silent77 (#46300) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#46302) Silent77 válasza ADAM1337 (#46301) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, sose jöttem volna rá.
Én telefon fóliára asszociáltam. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46303) oriic válasza ADAM1337 (#46301) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mik vannak. :Y

Live-Die-Respawn

(#46304) huliganboy válasza ADAM1337 (#46299) üzenetére


huliganboy
addikt

+1 ez engem is érdekelne...

(#46305) ADAM1337 válasza oriic (#46303) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Felnit akarom lefújni, aztán ha beválik az egész autót, zöld army camo, bézs felnivel és bézs színű vesékkel. (bmw), aztán gondoltam rákérdezek, helyem van betudnék mindent szerezni.
De megláttam, hogy ebay-en is van, félek hogy elég fos, úgyis a végén átmennék rajta egy jó minőségű átlátszó fóliával, de 50-60ezreket is meglehet sporolni akkor már elgondolkodik az ember rajta. :K

[ Szerkesztve ]

(#46306) Outlander válasza ADAM1337 (#46301) üzenetére


Outlander
őstag

Aha, mert ezt majd otthoni körülmények között meg lehet majd oldani, ebayes felszereléssel... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46307) _ATi_1 válasza Silent77 (#46298) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Köszi, valami hasonlóra gondoltam én is. :)

(#46308) DJ. Ru$y válasza Outlander (#46306) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ahogy festeni szoktak otthon úgy ezt is fel lehet fújni otthon... ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46309) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#46308) üzenetére


huliganboy
addikt

És állítólag cseppmentes, könnyebb a kezelése mint az akril vagy hasonló festékeknek!

(#46310) Outlander válasza DJ. Ru$y (#46308) üzenetére


Outlander
őstag

Persze minden megoldható, de a minőség nem mindegy.... egy trabinál vagy egy első generációs swiftnél engem sem érdekelne a végtermék...

De egy pár éves autóra nem biztos h rányomnék egy ismeretlen löttyöt ami később átalakul más anyaggá, ráadásul abból sem az igazit, hanem az ebayes mását... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46311) DJ. Ru$y válasza Outlander (#46310) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Éppen ezért írtam a festést. Van aki a garázsban megoldja egy kompresszorral és 2 ventilátorral, van aki pedig elviszi profihoz és lefújatja kamrában. Ez is ilyen...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46312) ADAM1337 válasza Outlander (#46306) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Van műhely, szóval nem otthoni körülmények lennének, csak az itthoni 190ezres árak elég durvák amiket kaptam, és ez még csak a legolcsóbb ár.
Ha veszek 5-6 flakont, plusz egy jó átlátszót, maszkolót, és tisztítószereket még így is jóval alatta vagyok.

(#46313) bugizozi válasza DJ. Ru$y (#46295) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi, egy fokkal jobb az ára! :R lehet egy ilyenre beruházok :K

Laza...: direkt úgy írtam, hogy olcsóbb, nem pedig olcsó. tudom hogy olcsó húsnak...

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#46314) WunderKinder válasza Outlander (#46310) üzenetére


WunderKinder
tag

Lehet nem is lesz meg alatta az autó. :DDD
Amúgy a tapasztalatok alapján nagyon sérülékeny és ha javítani akarod meglátszik a helye. Én is ezzel akartam lefújni a műszerfal fedelét kijelzőbeépítés után, de lebeszéltek róla.
Ja és a magyar oldal helyesírása roppant vicces. De ami zavaróbb, hogy sok helyen teljesen értelmetlen ("Tesztelt rendszerek, amelyek reprodukálják a leggyakoribb sérüléseket, mint karcolások, ütések , kopás, nedvesség és UV." - ezt máig nem értem).

[ Szerkesztve ]

(#46315) Laza... válasza bugizozi (#46313) üzenetére


Laza...
addikt

Nem lehet tudni, kábelt vettem már fillérért is jót (ma is müxik), drágát is ami sz@rt sem ért. Pl. az agyon hypolt xiaomi kábelem vagy 3 hónapig bírta, és akkor sem tudott 800ma-nél többet leadni. Szóval ez ilyen....lutri (olcsó kategóriában tuti)

Never give up!

(#46316) RexpecT


RexpecT
addikt

Sziasztok!

Nem ide tartozik szorosan, de akinek van ötlete erre a DHL-es problémára azt szívesen veszem : [link]

:R

(#46317) wwenigma válasza bugizozi (#46313) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezt a kábelszettet tudo javasolni: [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#46318) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

unverzális távirányítót keresek, lehetőleg olyat, ami olyan egzotikumokkal is működik, mint az ilyen régi videoton tv vagy egy ilyen kicsi funai

ezt a fajtát ismerem, ha más nincs, berendelek egy ilyet próbára, de ha van jobb, inkább rendelnék egyszer egy jót, mint hogy próbálgassak.

van valakinek valami ötlete?

(#46319) dugesz77 válasza Ciccuka (#44934) üzenetére


dugesz77
őstag

Befutott ma Gearbestről az olcsó de eredeti Xiaomi ventilátor. Két darabot rendeltem ennyiért tényleg baráti áron volt. Köszi :R Március 19 rendelés.
Érkezett még egy UGREEN 0,5 méteres usb 3.1-es kábel. A blitzwolf asztali lámpához vettem telefontöltéshez ezért a 0,5 m hossz. Igényes anyagból, jó fajta csatlakozókkal, egész vastag mégsem sprőd. Március 13. vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#46320) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Ezt vagy ezt ajánljátok?

230V-os konektorba dugható fogyasztásmérőből milyet érdemes, tudtok ajánlani?

Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#46321) bugizozi válasza wwenigma (#46317) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#46322) oszy válasza Hali1975 (#46261) üzenetére


oszy
veterán

Ilyesmi állomást én az Aldiban vettem. 3 év garanciával. 6000-ért ha jól emlékszem. Igaz egy érzékelővel. Ilyesmit nem rendelnék kintről. De bízom benne, hogy meg lesz vele elégedve! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#46323) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Március 27-én rendeltem egy ilyet 2$-os kuponnal, jó kis csipesz szett, biztos nem a legjobb minőség, de elég jó ennyiért szerintem megérte. Szállítási idő 10 nap, valami megint van a kínaiakkal,, feltűnően gyorsak, bezzeg sincerity-től rendelt microsd még sehol. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46324) KTU válasza retesz147 (#46320) üzenetére


KTU
addikt

Az olcsóbbik jól használható [link], főleg ha nem QC-s a töltő. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#46325) Hali1975 válasza oszy (#46322) üzenetére


Hali1975
tag

En is bizom benne.
Azert cseles, mert ahogy irtam: egyszerre csak egy kulso jeladot mutat es a tobbit csak akkor ha hatul valtasz.
Ami azert vicces, mert elvileg a falra is felakaszthatod:-)

(#46326) KTU válasza retesz147 (#46320) üzenetére


KTU
addikt

őőőő, most vettem észre hogy az első amit linkeltél QC 3.0 :B
ezt választanám, ha már nem lenne pár db :U :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#46327) zoltan6 válasza DJ. Ru$y (#46323) üzenetére


zoltan6
őstag

Én jakemy csipesz szettet tervezek rendelni,igaz hogy csak 5 db-os,de olcsóbb,és csavarhúzó készletnél bevált ez a márka. :K

(#46328) DJ. Ru$y válasza zoltan6 (#46327) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

$0.36-ral fizettem többet 2 csipeszért. Nekem megérte. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46329) norbert1998


norbert1998
veterán

Na megérkezett ez: [link]

Most sokkal drágább, mint amiért vettem, majdnem 40%-al, ha jól emlékszem. Faja, működik minden vele rendben, van egy kis súla is, kicsit érdekes a fogás meg minden, büdi ;], de rendesen minden működik rajta. L és R 1-től 3-ig, az analóg kar tényleg analóg, a többi is működik, egyedül a trigger az, ami eltér az új nagykonzolosoktól,, mert nem analóg, csak sima gomb. Tetszik a nyomáspont, egyszerű, faja kis cuccos :K

(Igen, mégis linkeltem meg minden, mert biztos ami tuti :D

(#46330) Ra3 válasza zoltan6 (#46327) üzenetére


Ra3
őstag

Az nem 5 darabos szett, csak egy darab csipesz.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#46331) zoltan6 válasza Ra3 (#46330) üzenetére


zoltan6
őstag

basszus és tényleg,de jó hogy szóba került,megtévesztő a kép a terméknél,mert ott az egész készlet :(
még jó hogy nem rendeltem meg.

(#46332) DJ. Ru$y válasza zoltan6 (#46331) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Őszintén én sem néztem, mégsem olyan rossz deal, amit linkeltem? :P

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46333) ngaben94


ngaben94
csendes tag

Valakinek vélemény erről?http://www.banggood.com/BC08-FM-Transmitter-Bluetooth-Player-Car-Kit-Dual-USB-Charger-Handsfree-MP3-p-990484.html

(#46334) zoltan6 válasza DJ. Ru$y (#46332) üzenetére


zoltan6
őstag

nem,úgyhogy én is azt veszem :R

(#46335) Hali1975 válasza ngaben94 (#46333) üzenetére


Hali1975
tag

Szia En ilyet vettem egy baratomnak aztan annyira jo , hogy magamnak is:-)
Teljesen rendben.
[link]

(#46336) oszy válasza Hali1975 (#46335) üzenetére


oszy
veterán

A működéséről írná pár sort? Beállítod a rádión a frekvenciát ami a led kijelzőn van. És mi van olyankor ha mondjuk cd-t hallgatsz? Bejövő hívásnál át kapcsolod rádióra és ennyi? :) Vagy olyankor nem is érzékeli a bejövő hívást?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#46337) Hali1975 válasza oszy (#46336) üzenetére


Hali1975
tag

Szia,
első:-): nincs cd-m, csak hagyományos rádiós kazettás magnó.
frekvenciát beállítod és a rádugott eszközről/memkártya, usb pen, bt-n telo/ lejátsza a cuccokat.
érdemes nem túl sok zenét rápakolni, mert kijelző híján csak találgathatsz.

BT kihangosítást nem szoktam használni, de majd kipróbálom a hétvégén.
Elvileg igen , ha bejön egy hívás csak a rádión elmentett adóra teszed és megy.
Ha sikerül kipróbálnom, akkor majd írok.

(#46338) kovisoft válasza woodworm (#46267) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem ilyen dioptriás napszemüvegem van, de nem vagyok vele teljesen megelégedve. A segédkeret gyengé(nek látszó) műanyagból van, mindig félek, hogy egyszer eltöröm. Maga a keret is elég kicsi, a látómező szűk, előre jól látok vele, de oldalirányban bezavar a keret. De lehet, hogy csak az én szemeim vannak túl távol egymástól. :)

(#46339) artiny


artiny
őstag

Valaki rendelt már ragasztót ,amivel a cipőmet tudnamm megragasztani? ahol megtorik a cipo ott elvalt a gumi es az anyag... :(
szoval tudnatok ajanlani valmi ragasztot ami bevallhat

(#46340) DJ. Ru$y válasza artiny (#46339) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pattex Palmatex. 800 Ft körül van egy tubus a Tescoban, Sparban, Obi-ban szóval majdnem bárhol. beragasztózod a két felületet, kitámasztod, hogy ne érjenek össze 15-20 perc múlva egy hirtelen mozdulattal összenyomod. Patent. Sok helyen használtam már.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46341) Gergosz2 válasza artiny (#46339) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nem hiszem, hogy bármelyik ragasztó megfogná. Itt egy videó, hogy nagyjából, hogyan is készülnek ezek cipők : [link]

Ha meg kéne próbálnom akkor Pattex-szel esnék neki első körben.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#46342) ADAM1337 válasza Hali1975 (#46335) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi.
Mennyi idő alatt jött meg ?
USB-ről gondolom mp3-mat is kezeli, ott írja a számok nevét ?

Gyári nagy navi mp3 kicsit drága lenne ~100k + beépítés.

(#46343) XtremLor válasza Gergosz2 (#46341) üzenetére


XtremLor
őstag

A kornyezetemben akiket ismerek cipeszeket mind pattexel ragaszt, ha jo a technika akkor tartos lesz az eredemeny.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#46344) twine


twine
addikt

Olvastam már efféle történeteket tőletek,,de .....szóval nem gondoltam hogy ez velem is megesik, hiszen nem rendelek nagy tételben....
Jött a levél a postától, hogy csomagom érkezett kínából...
Asszony ma felvette, és írja, hogy egy pitsa nagy doboz! :Y Az mondom merész....mert én egy villám mcqueen-es lufit várok a fiamnak, illetve egy exponáló gomb szettet haver fényk.gépébe...Mindkettő borítékos elvileg....De láttunk már csoda csomagolást.....azért mondtam asszonynak bontsa ki..mert kíváncsi vagyok...
Na mit hozott a postás?

Egy kbsztt..női kalapot :Y :DDD :DDD

Név, cím stimmel.....
Vajon a kicsi kínai melyik termékemet akarta kiváltani ezzel? Az expo gombot? Vagy lufit? :DDD
Na mindegy...mondtam asszonynak ki ne dobja a csomagolást, megpróbálom kideríteni melyik volt ennyire retard, aztán próbálok egyeztetni :)

[ Szerkesztve ]

(#46345) Beni2360 válasza kovisoft (#46338) üzenetére


Beni2360
félisten

Mégis mit gondolsz miért vannak az optikusok és a látásvizsgálatok?
Tudod mi a a cilinder a szemüveglencsénél? Szemtengely mérés? stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#46346) Jarod1 válasza twine (#46344) üzenetére


Jarod1
addikt

aztaa,,, csak egy hajszálnyit tér el lufitól..vagy lehet hogy be van építve a kalapba egy exponáló gomb ;] ;]

(#46347) DeFranco válasza DeFranco (#46318) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerényen upolnám a kérdést :B

(#46348) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

a gearbes-en van most ez a xiaomi akció és kinéztem egy Original Xiaomi Wireless Bluetooth 4.0 Speaker-t.szerintetek eredeti? megmerjem venni? még nem rendeltem innnen...

a válaszolóknak előre is köszönet!

(#46349) Beni2360 válasza artiny (#46339) üzenetére


Beni2360
félisten

Ahol megtört ott megjelent e piszok és a por. Tehát tökéletes ragasztás csak tökéletes tisztítás után jöhet létre. Vagyis nagyon kétséges a hosszan tartó végeredmény, ezt tapasztalatból tudom. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#46350) beg válasza DeFranco (#46347) üzenetére


beg
veterán

KTU kolléga nemrég vett egy ilyet. Ha nem is működik, akkor legalább az anyagi kár nem lesz jelentős :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.