Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46651) wwenigma válasza beg (#46650) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

MicroSD.

Imy: sehonnan. Nincs.Vagy onnan ahol 15$ a 3TBos pendrive. ;] Valojaban szerintem a 200GB-os Sandisk a legnagyobb ami kaphato.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#46652) beg válasza wwenigma (#46651) üzenetére


beg
veterán

Ó, messziről olyan picinek tűnt :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#46653) Imy válasza beg (#46650) üzenetére


Imy
veterán

Háát igen, síma SD nem jó, mert nem megy bele a Macbookba, azaz kilóg belőle, azért kellene microSD. ;)

(#46654) Imy válasza wwenigma (#46651) üzenetére


Imy
veterán

Akkor marad a 128Gb-os, az elérhető áron van.

(#46655) elszabi válasza Imy (#46654) üzenetére


elszabi
tag

Itt kicsivel jobb áron van: [link]

(#46656) bul07


bul07
nagyúr

Kis kulcstartó csavarhúzó , ismerősöknek ilyet szoktam osztogatni, van amikkor igen jól tud jönni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#46657) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Xiaomi Mi Internet Radio-t vett már valaki? :F

[link] [link] [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46658) Imy válasza Mr.Csizmás (#46657) üzenetére


Imy
veterán

Érdekes, nem tudom, mennyire használható. :)

(#46659) Mr.Csizmás válasza Imy (#46658) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

volt már róla szó a topicban :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46660) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok!
A héten érkezett egy ilyen kapunyitó távirányító, itt ajánlottátok a topicban. Sajnos nem tudom működésre bírni, valaki esetleg tudna segíteni a programozásában?
Köszi előre is. :)

(#46661) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Valaki szokott rendelni logikai játékokat, ördöglakatokat? Nem túl gagyi minőséget keresnék, nem túl drágán.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#46662) dugesz77 válasza _ATi_1 (#46660) üzenetére


dugesz77
őstag

Bár ne tudom milyen a rendszer de először a vevőt vagy a vevővel egybeépített kapumozgató motort kell tanuló módba kapcsolni. Utána már elfogadja a távirányítót ha nem túl védett a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#46663) NORBl válasza pocokxx (#46661) üzenetére


NORBl
aktív tag

Rubik kockával kapcsolatosan tudok nyilatkozni, kintről sokkal jobb minőséget kapsz. :K :O ~ 3000-3500 Ft

(#46664) Norbii87 válasza wwenigma (#46640) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Köszi! Egyébként BG-tól jön és QC2 fali és autós töltő + usb kábelek vannak benne. Nem is értem miért akadt fenn. Írtam BG-nek, azt írták újraküldik.

(#46665) Handball94 válasza Imy (#46653) üzenetére


Handball94
aktív tag

Bár nem microSD, de Transcend Jetdrive Lite-ra keress rá, direkt erre a célra gyártják, belesimul az sd kártyahelybe.
Pl.: [link]

(#46666) andrisbandi válasza _ATi_1 (#46660) üzenetére


andrisbandi
őstag

ditec gol4 távirányító programozása
- Erre guglizz rá. :)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#46667) fant0mi válasza Tomi0703 (#46002) üzenetére


fant0mi
addikt

Vettem Bosoko ablaktorlot. Hat... egy kalap kaka. Olyan gyenge a hajlitasa, hogy emiatt csak kozepen torol. A szelein szemmel lathatoan hozza sem er a szelvedohoz. Kidobott penz volt.

(#46669) elszabi válasza _ATi_1 (#46660) üzenetére


elszabi
tag

Nekünk van hasonló. Az eladó oldalán lévő leírás szerint csináld és akkor jó lesz. Vagyis először törölni kell az új irányítón (két felső gomb hosszan, villogásig) . Aztán együtt nyomni a nyitó gombokat. Nem árt, ha jó közel van ilyenkor egymáshoz a kettő.

(#46670) gabe_ válasza fant0mi (#46667) üzenetére


gabe_
őstag

Biztos túl görbe a szélvédőd. :]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#46671) fant0mi válasza gabe_ (#46670) üzenetére


fant0mi
addikt

Nyilvan. :)
Csak eddig akarmilyet vettem a Boschtol a teszkosig, minden jo volt hosszabb rovidebb ideig. De ez most nagyon nem passzol.

(#46672) pocokxx válasza NORBl (#46663) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen, egy ChiLongot vettem én, és nem bántam meg. :) Igazából ilyen összerakós játékok meg ördöglakatok érdekelnének. A kérdés, hogy van-e valakinek bejáratott termék vagy márka?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#46673) NORBl válasza elszabi (#46635) üzenetére


NORBl
aktív tag

A tartónak azon részén amit a kormányra csavarsz fel, azon volt szivacs, körben ? Mint pl ezen ?

[ Szerkesztve ]

(#46674) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

andrisbandi: A találatok között a DiTEC távirányítókon van egy kis programozó gomb, amit tűvel be kell nyomni programozáshoz. Ezen sajnos nincs ilyen.

elszabi: Nekem sajnos nem kezd el villogni, amikor nyomom a két gombot egyszerre. :F

(#46675) andrisbandi válasza _ATi_1 (#46674) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha nem tudod a Ditec távirányító pontos típusát (Gondolam az alapján megtalálható lenne a kezelésije)
próbáld meg lefényképezni, és a gugli képkeresőjével szerencsét próbálni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#46676) Imy válasza Handball94 (#46665) üzenetére


Imy
veterán

Ilyen kártyafoglalattal bármilyen microSD-t bele lehet tenni. ;)

(#46677) Laza...


Laza...
addikt

Mivel van jópár 18650-es bontott cellám, így elég sokat keresgéltem mire végre megtaláltam azt, ami tudja ami rá van írva kimenő áram tekintetében. Itt javasolta valaki, így rendeltem meg ezt. Rádugva egy tabletet, 1,4A-el tölt, egyik ilyen DIY doboz sem tudott még ennyit. Ami kerülendő és próbáltam, azok ezek voltak: 4 akksi megy bele, kimenő áram max 800ma volt, mindegy melyik portba volt dugva eszköz . Ez egy akksis, totálisan hektikus a működése. 0%-ról mutat 60%-ot, majd kikapcsol, visszakapcsol hogy 100%, teljesen használhatatlan. Max 400ma láttam amit le tudott adni.

Ami nem DIY, és jó (és nem Xiaomi), ez volt. Szétszedve 2db Samsung 18650 (zöld), 3000mAh akksi van benne

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#46678) w.miki válasza Laza... (#46677) üzenetére


w.miki
veterán

innen, meg ezt ajánlják 4x18650 akku doboz

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#46679) havri1 válasza elszabi (#46635) üzenetére


havri1
félisten

Kártyaolvasóban pcről a file módosítási dátuma, vagy win alól jobbklikk, tulajdonságok/részletek, kép készítése

Hátha bejegyezte.

havri

(#46680) Laza... válasza w.miki (#46678) üzenetére


Laza...
addikt

Inkább :N

Visszajelzésekből:
- "Perfect aluminium, perfect plastic case but long shipping. I have no time for propet testing. But it works. I'm not sure that it has 2A current. It feels about 600mA. (4x2000mah Charged about 14 hours) It is good device for this price"
- "2A certainly does not..."
- "not recharge batteries fully.but for this price what can be expected" stb.

Ami még szintén nagyon nem ajánlott, a tinynél mindig akciós 20.000mAh power bank, akcióban ezeröccázé bekozkáztattam, gondoltam dook bele 6db ontott cellát. Jelenleg a tiny oldala halott, nemtom belinkelni. Volt benne 6 noname cella (vagy 5? :F fene emlékszik már rá, kukába ment mindenestől), kb 500mAh volt az össz kapacitás, új cellákkal sem tudott 500mA többet leadni. Szóval kerülendő, na

Never give up!

(#46681) Laza... válasza Laza... (#46680) üzenetére


Laza...
addikt

Közben meggyógyult a tiny oldala. Ez az a fosch power bank, - ingyen se!

Never give up!

(#46682) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Lenne pár kütyü/biszembaszom/szerszám ami jól jönne, berendelném külföldről, mert nem SOS. Banggood, gearbest, tinydeal, ebay minden szóba jöhet ahol van paypal. Amire szükségem van:

- USB hub, megbízható legyen, de ne horror áru. 4 vagy több port kéne, tabletek lennének rádugva, usb3 nem prioritás. SD kártya olvasás előny lenne.

- Ha nincs vagy horror áru egy SD olvasó usb hub, akkor kéne egy külön usb-s sd kártya olvasó is

- Jó minőségű 32gb-os class 10 SD kártya (preferált a kingston)

- USB hosszabbító kábel, normál usb apa és a másik végén usb anya, 1.5-2m körüli, akár lehet kettes pakk is, ha úgy olcsóbb

- Blankoló fogó

- Oldalcsípő fogó, ami lehetőleg éles is

- 2-3M RGB ledszalag, távirányítóval, EU-s konnektor aljzattal beltérbe

Ha tudtok megbízható eladót, shopot, ahol ezekből kapok jót, akkor osszátok meg velem légyszi :R

(#46683) miroon válasza tboy93 (#46682) üzenetére


miroon
aktív tag

SD kártyát innen. :R

iPhone 13 Midnight Black

(#46684) zoli03


zoli03
őstag

Olyan távirányítót keresek PC-hez, amivel alapvető multimédiás funkciókat tudok vezérelni: következő/előző zeneszám, szünet, hangerő (más nem fontos). Van valakinek tippje bevált modellre?

(#46685) Blaise


Blaise
veterán

Ez a fajta OBD eszköz mennyire használható? Opel és Renault autókhoz kéne, Nexus 7 tablettel (Torque app)

(#46686) ZS3NI válasza Blaise (#46685) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nekem van, hibátlanul teszi a dolgát. Mondjuk többnyire csak hibakód kiütésre használom. :D Toyota Corolla

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#46687) gboszi


gboszi
senior tag

Szeretnék venni egy bt hangszorot. Irodába kellene h ne a laptoprol menjen hanem elraknám egy másik sarokba és menne ilyen háttér zene. Mit ajánlatok? Köszi

"If you're good at something, never do it for free!"

(#46688) Handball94 válasza Imy (#46676) üzenetére


Handball94
aktív tag

A méret miatt linkeltem, microSD-ből ha jól tudom nem létezik még 256GB, ebből igen. (bár ha jól látom csak Air-hez és nagy Pro-hoz)

(#46689) Outlander


Outlander
őstag

Ma jött ez a lánctisztító, 10 napra jött... nem is vártam még.

Maga a cucc, kemény műanyag, a sörte is elsőre jónak tűnik, az is műanyag szerintem okés... bár biacj lánchoz kicsit nagy a feje, motorhoz viszont tökéletes.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46690) csadi0011 válasza Outlander (#46689) üzenetére


csadi0011
őstag

Ha nem jelent gondot, akkor le tudnád mérni, hogy mekkora hely van a két egymással szemben álló sörte között?

(#46691) Outlander válasza csadi0011 (#46690) üzenetére


Outlander
őstag

Persze, de csak holnap lesz belőle valami, ma már nem lesz a közelemben... egyébként 3,2 cm ír az eladó, annál szerintem nagyobb a távolság. LOL videó.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46692) XtremLor


XtremLor
őstag

Jott ma egy 32-es Sandisk fit a kocsiba, hala az egnek valtozott a csomagolasi szisztema, nem madzagos a level, hanem rendesen levan ragasztva! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#46693) csadi0011 válasza Outlander (#46691) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi! Leírásban azok a méretek számomra nem voltak egyértelműek, hogy melyik mire vonatkozik :B

[ Szerkesztve ]

(#46694) andrisbandi válasza csadi0011 (#46690) üzenetére


andrisbandi
őstag

life hack :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#46695) cs.david94 válasza XtremLor (#46692) üzenetére


cs.david94
tag

A levéltípus cseréjével a szállítási idő remélem nem nőtt. Mikori rendelésed jött meg?

(#46696) Imy válasza Outlander (#46689) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, én is rendeltem, nekem 525-ös motor lánchoz kell. ;)

(#46697) XtremLor válasza cs.david94 (#46695) üzenetére


XtremLor
őstag

31.en rendeltem 1.-jen lett feladva hozta a 2hetet.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#46698) DJ. Ru$y válasza cs.david94 (#46695) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem változott a "levéltípus" sőt, ugyanolyan borítékban van, mint eddig, csak nem lekötve a cérnával, hanem le van ragasztva a boríték ragasztószalaggal.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46699) Atomantiii válasza XtremLor (#46692) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nekem a múltkor madzagos volt, de le is volt ragasztva.

(#46700) havri1 válasza Atomantiii (#46699) üzenetére


havri1
félisten

Én is kaptam már madzag nélkül, ragasztva, aztán madzaggal de összetűzve. Elég vegyes. Lehet szabadságon van a csomagolós kolléga.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.