Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) havri1


havri1
félisten

Napokban érkeztek:

Original Xiaomi MiKey Quick Button Dustproof Plug For Xiaomi Phone

Eredeti, működik, de vannak szoftveres gondok..megbízhatatlan a műköés, hol működik, hol nem, nehéz beállítani a "klikkeket".

Original Xiaomi Bluetooth Wireless RC Self Timer Stretch Camera Monopod with Rotating Clip Stand - GRAY

Eredeti, gyorsan megjött, működő TN-el.

Mini Fashion Women Artificial Leather Shoulder Bag Diagonal Packet Baguette Bags

Műbőr, de asszonynak tetszik. Passz, felesleges pénzkidobás sztem :DDD

New Women Satchel Bag fashion Tote Messenger FAUX Leather Purse Shoulder Handbag

Ezért majdnem eret vágtam, ~5k, büdös, műanyag/bőr utánzat, feleslegesnek tratom ezt is terészetesen. Sztem teljesen gagyi, asszonynak tetszik... :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#21652) maestro87 válasza Silent77 (#21623) üzenetére


maestro87
őstag

Milyen gyakorlati haszna van annak a Xiaomi cuccnak, egyszerűen nem jövök rá? Egy lakásba nem kellene belőle több készlet, hogy használható legyen?

(#21649) Silent77: Ha kinézted és nem tudod mire jó, akkor megrendelheted nekem.:D Mert én b***ni fogok hajnali 4-kor felkelni.:D A computert nem lehetne valahogy automatizálni?:D

Az óra mennyi is volt tegnap?:D

[ Szerkesztve ]

(#21653) Outlander válasza havri1 (#21651) üzenetére


Outlander
őstag

A hol működik hol nem az miui sajátossága, add hozzá a kivételekhez, mert egyéb önhatalmúlag kidobja a memóriából, ezért nem negy.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21654) Silent77 válasza maestro87 (#21652) üzenetére


Silent77
veterán

Jhm, akkor én sem kelek fel. :DDD

Én is néztem videót a xiaomi cuccról, de sok értelmét nem láttam. Ezért is írtam, hogy a késnek jobban örültem volna.
Nem baj eladom, és veszek belőle kést. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21655) spidersoft válasza Silent77 (#21628) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ja. Amikor itthon vagyok egész nap, meg esetleg még egy hajnali snapup is bereszkírozható, akkor bezzeg megállnak... :((( Mindegy, egy zoknirekesz már van :DDD

Más.

*Megbízható* gázos öngyújtót nem tudtok véletlenül? Az se baj, ha nem abayes... a szüleim dohányoznak, és állandóan csattogtatják meg szidják az olcsó gyújtókat, míg mérgükben újat nem vesznek. Jó lenne valami tölthető, elektromos, tényleg fahin, ami elmegy pár évet. Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#21656) nelsonmanian válasza spidersoft (#21655) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

vegyél zippot az eredeti örök életű, a benyó se drága + trükközni is lehet vele :D

(#21657) DeFranco válasza nelsonmanian (#21656) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sajnos kirohasztja a fogakat. been there.

(#21658) havri1 válasza Outlander (#21653) üzenetére


havri1
félisten

Hol, mit? Köszi.

havri

(#21659) nelsonmanian válasza DeFranco (#21657) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

A cigi meg a tűdőt, akkor nem mindegy?

(#21660) DeFranco válasza nelsonmanian (#21659) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#21661) Outlander válasza havri1 (#21658) üzenetére


Outlander
őstag

Középső gomb hosszan ott feljönnek a ramban lévő progik, majd fel vagy le húzod az ikonját (már egy ideje nincs miuim mert az egy használhatatlan android utánzat, így nem emlékszem pontosan) , és lesz rajta egy lakat, így mindig a ramban marad az adott app. .

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21662) trebrona válasza Outlander (#21661) üzenetére


trebrona
nagyúr

Majdnem ez a megoldás, de mégsem. :N

Biztonság app=> engedélyek => indítópult itt kapcsoló be, és automatikusan indul a rendszerrel és a memóriában is marad. Mint ahogyan Viber, skype stb. is csak így működik rendesen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#21663) Outlander válasza trebrona (#21662) üzenetére


Outlander
őstag

Attól h automatán indul, miért maradna a ramban? :F 5 perc után kívágja.

Bár mondjuk az egész miui egy bughalmaz, 2 gb ramot is úgy kezelte mintha 512mega lenne. :U

Ráadásul már 3 hónapja nem használom, szaal lehet h neked van igazad, nekem meg megkopott a memóriám. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21664) havri1


havri1
félisten

Köszi, tesztelem így.
Vitát nem szeretnék nyitni a MIUI - ról, mert nem egyeznek az álláspontjaink:)
Amióta Xiaomi telefonom van, azóta vagyok megelégedve az androiddal.

Automatán indul, és ramban is marad. Hozzáteszem, 3gb ram van a telefonban, soha nem lőtt még ki semmit se.

[ Szerkesztve ]

havri

(#21665) Outlander válasza havri1 (#21664) üzenetére


Outlander
őstag

Én egyébként az ikey-t használom, azzal is tehetsz egy próbát. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21666) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Banggood app -> Flash Deals -> ad to cart -> "0.01 free shipping product limited one product per celluar".
Ezt meg lehet kerülni?

(#21667) Silent77 válasza Airedhyal (#21666) üzenetére


Silent77
veterán

Már nem.
Nem rég még működött, hogy páromnak regisztráltam, és az övével vásároltunk. Nem rég próbáltam a fiamnak is, de mivel egyezett a paypal, nem engedte.
Az is lehet, hogy kettőt még elnéz...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21668) B4l!nt válasza Silent77 (#21667) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Egy account-rol osszesen egyszer lehet ilyen 0.01$ -os termeket vasarolni, vagy, hogy megy ez?

[ Szerkesztve ]

(#21669) spidersoft válasza DeFranco (#21657) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mivel az ősöknek már nincs foguk, így ez nem szempont. Ellenben nem szeretik a benzinest (van nekik valamilyen, próbálták, de nem használják). Kizárólag gázos lenne jó nekik, és leginkább piezos, vagy ha minden kötél szakad, akkor *könnyen járó* tűzköves, amit könnyű megcsiholni, és nem lenne rossz, ha működne akkor is, ha nedves a kéz (nemtom minden gyújtóra, vagy csak a nem-márkás reklámizékre érvényes-e ez a hülyeség, hogy erősnek kell lennie, hogy gyerek ne tudja felgyújtani vele a szomszéd pulit vagymi). Akkor ebayen/alin/bengúdon/stb. nincs javaslat? Esetleg hazai boltból márkajavaslat...

[ Szerkesztve ]

(#21670) Silent77 válasza Silent77 (#21667) üzenetére


Silent77
veterán

Nem rég, nem rég...

B4l!nt: Igen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21671) azbest válasza spidersoft (#21669) üzenetére


azbest
félisten

Gázos cuccot szállítanak egyáltalán? A gearbest oldalán van a gyakran feltett kérdések részen egy lista a különböző postákról és felületesen átfutva mintha egy sem szállítana gázos dolgot. Vagy csak üresen és helyben vett töltőben érdemes gondolkodni?

Az akku mizéria után például távirányítókból is kiveszik feladás előtt a lithium elemet is.

[ Szerkesztve ]

(#21672) XP NINJA válasza Airedhyal (#21666) üzenetére


XP NINJA
őstag

Én regisztráltam a család egy másik tagjával, de ugyanez... :(

(#21673) htc07 válasza Silent77 (#21654) üzenetére


htc07
addikt

veszek neked kést és cserélünk. ;]

engem komolyan érdekelt a cucc, foglalkoztatnak az ilyen automatizál(hat)ó rendszerek, csak lemaradtam sajnos, az eredeti áráért pedig tuti nem kéne, max. a feléért.

[ Szerkesztve ]

(#21674) spidersoft válasza azbest (#21671) üzenetére


spidersoft
senior tag

Postáznak, de csak üresen. A repülőn eléggé ritka a levegő (mondjuk eléggé hideg is), így érthető is a dolog. Ez nem lenne baj, csak jól működjön :)

(#21675) Silent77 válasza htc07 (#21673) üzenetére


Silent77
veterán

:C

Engem is érdekelnek, de több kéne belőle.
Mindenképp kipróbálom, aztán meglátjuk. :K

Erről jutott eszembe, tizen éva használok több helyen infrás villanykapcsolót, viszont nem mindenhol hasznos.
Régóta akarok tapsra kapcsolót, ilyesmit vett már valaki?
Pár éve vettem, de vissza is küldtem, mert használhatatlan volt. Minden hangra reagált. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21676) gorje válasza B4l!nt (#21668) üzenetére


gorje
senior tag

Nekem a 2. volt a flash deales akcio. Mert nem aktivaltam a "cimem" es masodjara is sikerult:)

Amugy meg lastpass miert nem toltotte ki snapnal? Pedig 1 ertek volt az adott mezohoz valid.. Miert kell csillagozni?
(Kurvafrissenpalinkazva)

[ Szerkesztve ]

(#21677) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Banggodon a két blitzwolf 40w 5 usb portos töltő hubok között mi a különbség?

1

2
Csak árban látok feltűnő különbséget. :DDD

yo

(#21678) lkristóf válasza kenny123 (#21677) üzenetére


lkristóf
senior tag

A színe? :DDD

(#21679) Timmcsy válasza maestro87 (#21652) üzenetére


Timmcsy
tag

Kerekitve kb. 1500 Ft

(#21680) PrinczA válasza kenny123 (#21677) üzenetére


PrinczA
őstag

Ezek usb csatinként tudják a 2.1A?

(#21681) Troy. válasza Outlander (#21665) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!

ikey-hez melyik programot kell letölteni google playből?

.

(#21682) Outlander válasza Troy. (#21681) üzenetére


Outlander
őstag

Ez a program neve gplayen. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21683) kenny123 válasza PrinczA (#21680) üzenetére


kenny123
addikt

Szia!

Úgy írja igen. Hálózatról megy tehát nem is lehetetlen.

yo

(#21684) Outlander válasza kenny123 (#21683) üzenetére


Outlander
őstag

A 40watt ami zavaró, sehogy nem jön ki. :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21685) tonyrulez válasza kenny123 (#21677) üzenetére


tonyrulez
őstag

Csak a színe a különbség.

Outlander: Pontosan, max. 8 amperre képes elméletben, bár eszerint 9A-ig megy. Ami annyira nem rossz, ha minden eszköz kihasználja a maximum töltést akkor az is 1.8A portonként. Én csak 3 nagy energiaigényű eszközt tudtam rádugni, de azokat vígan tölötte. Nincs ezen mit meglepődni, lásd 2 portos autós töltők 1A + 2A porttal, amire rá van írva hogy max Σ2A :DDD

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#21686) agent_k válasza Outlander (#21684) üzenetére


agent_k
őstag

Lehet nem értem a technológiát, de 2,4A x 5 az 40W nagyvonalúan még 30% veszteséget rászámolva sem.

(#21687) spidersoft válasza agent_k (#21686) üzenetére


spidersoft
senior tag

szor négy lyuk. úgy már ott tart...

[ Szerkesztve ]

(#21688) Outlander válasza spidersoft (#21687) üzenetére


Outlander
őstag

:F
A 40w az elméleti max, mivel tudjuk h 5v a fesz, így 8amper maradt, ezt osztom 5 likra...

Bár mondjuk lehet h hülyeséget mondok.

Bár mondjuk az ez elméleti max, ha minden lik le van tergelve.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21689) tonyrulez válasza Outlander (#21688) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pontosan, szumma maximum. Ha rádugsz 3 tabletet pl. azokat simán tölti 2.4A-rel (vagy amennyit a tablet felvesz). Csak akkor nem kapsz valós 2.4A-t, ha minden portra ilyet dugsz rá és meghaladod a szumma 8-9 ampert.

4 8 15 16 23 42

(#21690) kenny123 válasza tonyrulez (#21685) üzenetére


kenny123
addikt

Nem para, nem nagy műszaki cikkeknek kell, megrendeltem valamelyiket. Fejhallgató, kontrollerek, billentyűzet töltésre tökéletes lesz.

yo

(#21691) meridaharcos válasza PrinczA (#21680) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Szia!
Nekünk van, háromnál még tuttira tudja. Többet eddig nem akasztottunk rá.

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#21692) musli26


musli26
tag

Megérkezett a lámpa a powerbankhoz!:)) [link]
Nagyon szép,igényes,jó erős fénye van.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#21693) havri1 válasza musli26 (#21692) üzenetére


havri1
félisten

Mikor rendelted? Nekem 50 napja úton.....

havri

(#21694) musli26 válasza havri1 (#21693) üzenetére


musli26
tag

Július 31. rendelték meg nekem.
De már aug. 14. itt volt.

Nem volt hosszú várakozási idő:)

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#21695) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Most volt időm kipróbálni ezt a "csodaszivacsot". Hát a vízkövet azt nem szedi le. Másra most jelenleg nem kell, de nagyon hamar elkopik. Mondjuk nem is egy hatalmas költség.

(#21696) Silent77 válasza KaiotEch (#21695) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam leszedte, ragyog a csap, mondjuk annyira nem volt vészesen vízköves.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21697) Silent77 válasza Silent77 (#21675) üzenetére


Silent77
veterán

Erre senki?
Vagy felejtős a tapsra kapcsoló?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21698) Skynet258 válasza KaiotEch (#21695) üzenetére


Skynet258
veterán

Sárgaréz csaptelepen próbáltam én is, maradt a vízkő... :( De sok más helyen jó volt. :)

Mod:

már jó ideje rendelgetek mindenfélét külföldről, de mióta aktívan olvasgatom a topikor azóta minden szart veszegetek. 3 forintos orrnyíró, Xiaomi cuccok (fülhallgató, külső akksi, lámpa), meg nem is tudom már... most is úton van vagy 10 csomag. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#21699) hyperspace válasza Skynet258 (#21698) üzenetére


hyperspace
őstag

jó érzés a vásárlás, mi? :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#21700) azbest válasza Skynet258 (#21698) üzenetére


azbest
félisten

Egyébként az orrnyíróval van valakinek tapasztalata? Használható?

Anno pár éve hajvágó és borotváló masinát vettem az olcsóbb kategóriából az egyik helyi bevásárlóközpontban. A hajvágó harmadik vágás közben darabjaira hullott, mert szétverte a burkolatot a motorja. A villanyborotva meg nem vitte a borostámat. Persze ebből az is következhetne, hogy egy jeti vagyok :D

De egy braun hajvágó mégis boldogul velem 10 éve. Borotvából sem kell drága a hagyományos fajtából. Szal néha érdemes drágábbat venni.

Bár 3 forintért ... már akár rossz is lehet, az sem baj :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.