Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) beg válasza cris78 (#21900) üzenetére


beg
veterán

Én, ha a macát is adják grátisz. :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#21902) draco31 válasza cris78 (#21900) üzenetére


draco31
veterán

Erősen gondolkozom rajta, talán jó is lenne rám a mérete. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21903) Out válasza beg (#21901) üzenetére


Out
addikt

Nekrofil vagy? Nem hiszem, hogy túlélné a maca a konténerben azt a hosszú utat.....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#21904) beg válasza Out (#21903) üzenetére


beg
veterán

Elhoznám gyalog.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#21905) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Snap-Up on volt ez az óra 556-ért. Azt írta a normál ár 3197 ft.
Megtaláltam most 1704-ért ,meg is vettem ,nekem tetszik.

[link]

(#21906) maestro87


maestro87
őstag

Nagyon úgy néz ki, hogy én ma csak 25 forintot tudtam költeni, pénteken meg 3Ft-ot, de legalább nem megyek csődbe.:D

Az okos órára ti rámentek, vagy gagyi? Annyira az se kecsegtet benne, hogy 3-4 naponta tölteni kell...

(#21908) draco31 válasza maestro87 (#21906) üzenetére


draco31
veterán

Nézegettem az órát, de inkább kihagyom. Inkább egy Mi Band ha lenne 500Ft-ért, vagyis 100db, akkor arra indulna a nép. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21909) SidCorky válasza azbest (#21737) üzenetére


SidCorky
senior tag

Június óta csak ezzek használok az ágyban telót ha videózok, a világ legjobb találmánya :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21910) Black&White válasza Jarod1 (#21890) üzenetére


Black&White
addikt

[link]
Működik szépen! :)

(#21911) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Van ez a Blitz Wolf cucc.
Rendelt már valaki ilyet, mennyire megbízható?
köszönöm

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#21912) Freddycom válasza Black&White (#21910) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez ilyen draga, ha jot akarok es 3.0-t?

(#21913) spidersoft


spidersoft
senior tag

Most írta a Nemzetközi Posta Kicserélő Központ Bp, Liszt Ferenc Repülőtér, hogy márpedig vámköteles cuccot rendeltem, azonnal, de legeslegkésőbb 5 napon belül küldjek nekik emilt, hogy mit vettem, meghogy mennyi vót. Szerencsére a nyomkövetési számból rájöttem, hogy miről van szó: az Aliexpressről rendelt infra hőmérő... feltételezem szemet szúrt nekik a pisztoly-alak :((( 12.04 USD volt az ára, gondolom a kis kínai rásercentett vagy száz dollárt a borítékra (semmi árat jelző infót nem küldtek). Ezt csak azért írom, mert a napokban volt épp probléma, hogy ha valami €22 alatt van, arra van-e vám... jelentem: van, ha épp úgy sejdíti a sasszemű vámtiszt. Megküldöm nekik a shotokat, hogy hogyé fizettem érte, illetve a kitöltött papírjukat (emailben kérték...), aztán ha válaszolnak/megkapom a terméket, akkor a dolog további folyományát majd még leközlöm: akartak-e levenni pénzről, vagy bármi efféle. Nyilván egy kb. 3400Ft-os termékre nemigen van kedvem ráfizetni +2000Ft-ot (meg esetleg +918Ft ÁFÁ-t), pláne ha hivatalosan nem is kéne :D

(#21914) XtremLor válasza spidersoft (#21913) üzenetére


XtremLor
őstag

Azt jelenti elkezdtek szurni a kisebb cuccokat is nem csak a telefon, tablet, es nagyobb dobozok, kell a penz nincs mese! :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#21915) beg válasza spidersoft (#21913) üzenetére


beg
veterán

12 dollárra senki nem fizet semmit, nyugodjunk le a kacsába. Megvan a fizetési bizonylatod, meg a rendelési igazolás. Elküldöd nekik, megnézik. Pont.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#21916) Silent77


Silent77
veterán

Az óra sem jött össze. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21917) XtremLor


XtremLor
őstag

Az ora itt is eluszott, pedig jo lett volna ha vegre valamit elcsipek...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#21918) Silent77 válasza XtremLor (#21917) üzenetére


Silent77
veterán

Pedig most nem volt semmi akadás nálam, de még sem.
Pedig bíztam benne.
Hajnalban még jó lenne egy cx10.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21919) Czimby válasza Silent77 (#21918) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem se pedig 2s-nél nyomtam, de elég nagyot gondolkozott mire bejött a paypal... :(

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#21920) vidaila


vidaila
aktív tag

A késkészlettel megpróbálkoztam én is, de ha a my ordersben ott világít az apply refund, akkor jól sejtem, hogy nem sikerült?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#21921) Silent77 válasza vidaila (#21920) üzenetére


Silent77
veterán

Pipát kaptál a végén?
Processt ír?
Ha igen, akkor sikerült.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21922) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok!
Nekem sikerült az asszonynak megvenni a fekete szexi rucit! Nem tudom melyikőnk örül jobban! :C
Úgy csináltam, hogy vagy 3 ablakban nyitottam meg az oldalt, aztán sorra nyomkodtam a Rush to buy-ra, míg egyiknél be nem adta a paypal oldalát. Remélem segítettem. :)

(#21923) vidaila


vidaila
aktív tag

Akkor sikerült.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#21924) Silent77 válasza vidaila (#21923) üzenetére


Silent77
veterán

Megvetted.
A címedet azért takard ki, ha nem tudod szerkeszteni, kérj meg egy moderátort.

CoRt3z: Gratula!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21925) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Gondoltam beköszönök ide hozzátok és figyelemmel kísérem a totyikot! ;)
PandaWill regnél kaptam 5% Coupon Code-t , ez gondolom bármire felhasználható, s mire érdemes? :P :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21926) kenny123 válasza cikasz (#21911) üzenetére


kenny123
addikt

Hali, én múlt heten rendeltem ezen a heten kell megjonnie. Nekem elég megbizható cuccnak tűnik.
Telefon csak részben lesz vele töltve, főként kontrollereknek, fej hallgatónak, powerbanknak és billentyuzetnek vettem. Majd írok róla ide. :)

yo

(#21927) gabx76 válasza CoRt3z (#21922) üzenetére


gabx76
senior tag

Hali!

Ruha nekem is megvan, párom kért egyet.
Hajnalban leszünk bajban, neki megint a ruha szimpatikus, részemről helikoptert preferálom.
Sebaj, meglátjuk melyikőnk lesz a gyorsabb. :)

(#21928) B4l!nt


B4l!nt
aktív tag

Késkészlet meglett. :)

(#21929) Ciccuka válasza CoRt3z (#21922) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az melyik, link van?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#21930) gabx76


gabx76
senior tag

Ha már úgyis itt járok egy kis ontopik kütyümustra a közelmúltból:

Ebay:
- 3,5mm aranyozott forrasztható jack dugasz - Jó minőség, könnyen szerelhető.
- 5m-es USB minikamera - Autószereléshez vettem, de másra is használható (pl. kanapé alatt keresgélni a gyerek széthajigált LEGO-it :) ). Felbontása 640x480, a LED lehetne erősebb, de elemlámpás rásegítéssel minden megoldható.
- Neoprém védőburkolat fényképezőgéphez. - Kirándulásokhoz vettem, amikor nincs kedvem visszagyömöszölni a gépet az objektívek mellé a táskájába és csak lóg a nyakamban. Célnak megfelel, bár feleségem szerint - amúgy kénytelen vagyok egyetérteni vele - használat közben úgy néz ki, mint egy férfi alsónadrág "tartalommal feltöltve"
- USB feszültség / árammérő - Volt már ilyesmim egyszerűbb kivitelben, de ez sokkal jobb. Már töltési időt és kapacitást is, ráadásul meg is jegyzi az utolsó mért értéket.
- (Nagyon nem kis értékű, de hátha valaki ilyesmit keres) Canon EF 400mm F2.8 STM objektív - Koreából jött, a hazai ár nagyjából feléért. Amikor rendeltem még volt fekete, dobozban érkezett tréfa-mentesen. Q.va jó cucc, imádom.
- Fényvisszaverő matrica gyerek bringájára - Pirosat kértem, jól tapad, teljesen OK
- Csúszásgátló dörzs-ragasztószalag. - szintén a bicajra kellett.
- Infra távirányító a fényképezőgéphez - Teszi a dolgát, ráadásul meglepetésemre az elem is benne volt.
- Filament LED-es "izzók" - 8w-os meleg árnyalatút vettem, kellően fényes. (kb 60-80W-nak felel meg)

Aliexpress:
- 6db-os power bank tok - Remek minőség, ráadásul ami nekem külön jól jött, hogy 5V-on kívül tud leadni eltérő feszültségeket is. (12V pl.) Kipróbáltam, itthon a routert 6db laptopból mentett cellával 2 órán át táplálta, a finnyás táblagépet is tudtam tölteni róla. Erősen ajánlott cucc! (Érdemes várni, időnként akciózza - akkor 14 dodó volt az ára)
- Jó minőségű jack kábel - kocsiba kellett AUX csatlakozóhoz. Kitűnő minőség, bár az autóba kell majd egy ilyesmi is rá a zavartalan átvitelhez.
- Sim kártya-vágó - Új telefonhoz vettem, "jól jön később is" felkiáltással
- HA már telefon, akkor ezúttal ajánlott eladó Ali-ról. Tőle vettem a készüléket: Gyorsan küldte, minden rendben volt, garanciális ügyintézést mondjuk nem tudok véleményezni - szerencsére.
- Volt már szó infra hőmérőről: Innen vettem, teljesen OK, bár pár tizedet tud tévedni távolságtól függően.

Volt még csomó minden, zömében ruhaneműk, illetve amiket itt ajánlottatok - utólag is köszönöm - ezeket kevésbé gondoltam feljegyzésre érdemesnek. Bocs a hosszú listáért... :R

[ Szerkesztve ]

(#21931) sto1911 válasza lkristóf (#21827) üzenetére


sto1911
veterán

Hazaertem, megneztem az en bankomat, viszont a ket usb nem egymas mellett, hanem alatt-felett vannak. Mindket portot bedugva nem tolt, USB-n ott a logo, kabelen nincs. Kell aggodnom?

[ Szerkesztve ]

(#21932) trebrona válasza sto1911 (#21931) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor a tiéd 10000-es nem 10400-as, ha jól sejtem.

A képen látszik az eltérés a két típus között, mint méretben, mint portok elhelyezkedésében. :)

Szerk: én nem aggódnék.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#21933) sto1911 válasza trebrona (#21932) üzenetére


sto1911
veterán

Igy van, gondoltam en is erre, koszi szepen!

(#21934) cikasz válasza Silent77 (#21921) üzenetére


cikasz
őstag

Volt valahol valami nagy akció?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#21935) Silent77 válasza cikasz (#21934) üzenetére


Silent77
veterán

Banggood snap up deal.
Még kettő lesz, hajnal négykor, és délután egykor.
Meg napi 2 pörgetés van, nekem eddig egy 8%-os kupont adott.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21936) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Snap upnál is ennyi volt a késkészlet?

(#21937) Silent77 válasza nelsonmanian (#21936) üzenetére


Silent77
veterán

Most az utolsónál 2500ft körül, de volt 565ft-ért is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21938) g0ly02


g0ly02
csendes tag

Üdv! Olvasgatom mostanában a fórumot, rendeltem is ezt-azt, köszönöm a sok leírást véleményt, hasznosak voltak. Viszont lenne is egy kérdésem, nagyjából egy időben rendeltem 3 dolgot banggood-ról, ma meg is jött 2, de amit Angliából rendeltem az pont nem.

Szerintetek kérdezzek rá, hogy mi történt?

(#21939) Silent77 válasza g0ly02 (#21938) üzenetére


Silent77
veterán

Előfordul.
Én is jártam már úgy, dirket eu raktárból kértem, és lassabb volt mint a kínai posta...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21940) g0ly02 válasza Silent77 (#21939) üzenetére


g0ly02
csendes tag

Én is ezért rendeltem onnan, akkor várok még türelmesen. Köszönöm.

(#21941) CoRt3z válasza Ciccuka (#21929) üzenetére


CoRt3z
tag

Szia!
Erről van szó.
Hajnalban lehet Én is felkelek valamit hátha sikerül megkaparintani! :)

(#21942) Jarod1 válasza CoRt3z (#21941) üzenetére


Jarod1
addikt

a csaj is jár hozzá?

(#21943) CoRt3z válasza Jarod1 (#21942) üzenetére


CoRt3z
tag

Az nem volt akciós, inkább kihagytam, meg amúgy nagyon nehéz lett volna rejtegetni a barátnőm elől! :( :B

(#21944) azbest válasza CoRt3z (#21943) üzenetére


azbest
félisten

"Drágám, gondolkodtál már rajta, hogy ideje lenne egy új jövevénnyel bővülnie a háztartásnak? Aludhatna köztünk, amíg saját ágyat nem kapna. Örülnél egy kislánynak? A neve? Már van neki neve, hiszen 21 éves modell. Meglásd jó lesz! " :DDD ;]

(#21945) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kis 500 Ft-os drón beszerezve, lehet menni vissza aludni :D

(#21946) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Ez hihetetlen! paypal fizuig eljutok, és ennyi. Ennyire gyorsan, nem lehet elvinni... Ezért kelek fel. Egyszerűen felcseszi az agyam...

[ Szerkesztve ]

(#21947) Silent77 válasza Vasinger! (#21945) üzenetére


Silent77
veterán

Szintén, és a ruha is. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21948) gabx76 válasza Silent77 (#21947) üzenetére


gabx76
senior tag

Ruha megvan, quadrocopterről lekéstem. :(

[ Szerkesztve ]

(#21949) Czimby


Czimby
addikt

Én is megadtam az esélyt magamnak a kopternek meg a rucinak, de sajna nem jött össze.
Pedig milyen jó lett volna ebben a ruciban kopterezni a réten. :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#21950) Silent77 válasza Czimby (#21949) üzenetére


Silent77
veterán

Egyet se izgulj, kölcsön adom majd néha. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.