Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183051) fateless válasza Beni2360 (#183050) üzenetére


fateless
veterán

Minden szétszedhető :D

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#183052) ztibor válasza fateless (#183051) üzenetére


ztibor
senior tag

Sorban a válaszok, igen megy körbe a piros bizbasz töltésnél, de a kék ledek száma nem nő sajnos és nem is kapcsolható be.

Már rápróbáltam a szétszedésre, de addig nem bántom amíg nem boxolom le a Banggooddal mi legyen vele. Mondjuk visszaküldeni biztos nem fogom mert kb annyiba kerülne mint a készülék.
Van töltő, ha kiszedem az akksikat megpróbálom életre kelteni hátha vagy rakok bele újakat majd, de ez mind macera, nem így terveztem :)

(#183053) fateless válasza ztibor (#183052) üzenetére


fateless
veterán

Sajnálom, hogy pórul jártál vele.

Nekem bő egy éve van ilyen, a derekamnál szokott beállni az izomcsomó.
Kb két hete leejtettem, azóta zörög benne valami, de továbbra is működik (egyelőre)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#183054) domerator válasza ztibor (#183034) üzenetére


domerator
veterán

Állapotjelentés a 6e Ft-os masszázspisztolyról. Ma hozta a futár, nem kapcsolt be, most raktam kb. 20 percre egy 2,4A-es 5V-os töltőre, utána elindult, szépen veszi a fokozatokat egészen 22-ig. A papírjába is az van írva, hogy első-második alkalommal legalább 3 órát tölteni kell. A műanyag ház sajna nem valami szorosan illesztett, szóval morog rendesen, de majd szétszedem és kitömítem, ragasztom, stb.
Nem ez az első masszázspisztolyom, rendeltem már többfélét, ahogy épp akcióban volt. Sajnos az a meggyőződésem, hogy a "minőségellenőrzés" során valamilyen szinten hibás kütyüket akciózzák le. Van egy olyan, ami kis méretű, szintén elektronikus és időnként gondol egyet és felugrik a max. fordulatra... hibás. Van egy ugyanilyen kék ledsoros, az soha nem töltődik fel teljesen, az összes kék led világít, de a piros köranimáció nem áll le... hibás. Van két nagy, mechanikus nyomógombos, azok szerintem akku hibásak voltak, mert nagyon kevés ideig bírták, na azokban akkut cseréltem 2000mAh-ra, azóta jól működnek.
Van egy olyan kisméretű is, amit ütögetőnek rendeltem, de rezgőt küldtek... szóval így megy ez a kínaiaknál... sajnos a szerencsén is múlik...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#183055) Beni2360 válasza domerator (#183054) üzenetére


Beni2360
félisten

Nalam se áll le a körkörös jelzés. De ez legyen a legnagyobb baj. Nekem fix stabil a ház meg se moccan korbe van szepen ragasztva. Halvány fin.... Sincs hol lehetne megbontani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#183056) domerator válasza Beni2360 (#183055) üzenetére


domerator
veterán

Hátul a kijelző alatt a peremen egy csavar, a kijelzőt bajonettzár tartja, picit kitekerés irányba fordítva lejön, utána a felső burkolat felső fele lejön. Akkuhoz a nyél alján a matrica alatt pár csavar eltávolításával lehet férni.
Lehet hogy nem is jelzi a töltés végét?

Amúgy könnyű kis szerkezet, sajnos rázza a házat is, ha leteszed az asztalra kijelzővel lefele és jól odanyomod, hogy ne táncoljon, akkor látszik, hogy kb 2mm-rel nagyobb a fej kitérése rezgés közben.
A két nagyobba ragasztottam plusz súlyt, azok rendesebben ütnek

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#183057) tlala


tlala
addikt

Nekem is megjött ma a 2. masszázspisztoly, ez ezüst színű.
Ennek teljesen érzékeny a ki/be kapcsoló gombja, tökéletesen működik, nem olyan nehézkes, mint az első feketéé. Viszont ennek csattogósabb a hangja.
Halottan jött, feltölteni sikerült, az akku időt még nem tudtam vizsgálni.

[ Szerkesztve ]

(#183058) Beni2360 válasza domerator (#183056) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi, többször neztem és nem találtam csavart. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#183059) V/


V/
titán

Esetleg már más is észrevette.
Az AliExpress magyar vásárlóknál megszüntette a PayPal fizetési lehetőséget.
Csak bankkártya vagy Google Pay.
A kártya az AliExpress mobil appban adható hozzá és törölhető, a böngészőben csak törölni, illetve fizetéskor megjegyeztetni lehet.

Ezt láttam most:
Why I cannot pay through PayPal?
Paypal can only be used when seller has activated Paypal account for his/her store, and, meanwhile, the order will be shipped to below countries(in alphabetical order):
French, Germany, Italy, Israel, Netherland, Norway, Portugal, Poland, Spain, Sweden, Saudi Arabia, United States, United Kingdom, United Arab Emirates

[ Szerkesztve ]

(#183060) ANOka válasza V/ (#183059) üzenetére


ANOka
őstag

Amióta a PayPal megszüntette a visszaküldés árának megtérítését, én már értelmét sem látom, hogy továbbra is azt használjam ott.
(Tény, hogy nekem Ali-s eladó számára még nem kellett semmit sem visszaküldenem az elmúlt években.)

(#183061) V/ válasza ANOka (#183060) üzenetére


V/
titán

A 15 nap helyett a 180 nap vásárlói védelemre még adott esetben jó lett volna.

(#183062) vacs válasza V/ (#183061) üzenetére


vacs
veterán

Pontosan, a 180 nap miatt is hasznos volt.
Nálam a Google Pay lehetőség inaktív (szürke), csak új kártya hozzáadásával tudnék fizetni, pedig amúgy GPay-t használok.

(^)(>.<)(^)

(#183063) V/ válasza vacs (#183062) üzenetére


V/
titán

Az szerintem megint csak akkor van ha az eladó aktiválja azt a fizetési módot, pl. az Ugreen-nél lehet fizetni. Bár görgetni kell lefelé az ablakot hogy előkerüljön

(#183064) solti


solti
senior tag

Alipay-jel mi a baj?

(#183065) ollie válasza solti (#183064) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindenki akarja, hogy egy kínai cégnek legyenek meg a bankkártya adatai.

***

(#183066) solti válasza ollie (#183065) üzenetére


solti
senior tag

Alipay hatalmas Paypal szintű , tőlük nem féltem.

(#183067) V/ válasza solti (#183064) üzenetére


V/
titán

Semmi, oda már nem regisztrálhatunk 2019 óta, ugyan az AliExpress kártyás fizetési kiszolgálója az Alipay, de azonkívül semmi más.
ollie
De mondjuk úgy hogy nem egy átverős cég, még ha ismeri a kártya adataimat akkor is mi történik?
Ez alapján csak az OTP-s Simpley Pay lenne a biztonságos mert az elméletben magyar?

[ Szerkesztve ]

(#183068) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Tök gyorsan megjött a masszírozó, cserébe viszont rommá van törve...
Kibontásról sajnos videó nincsen, képek vannak. Írtam a banggoodnak és reménykedem a legjobbakban.

a köröm nem az enyém ;]

(#183069) Lackki válasza Aksomatic (#183068) üzenetére


Lackki
senior tag

Nem hordozo taskaban kuldtek?

Privátot hamarabb észreveszem

(#183070) Aksomatic válasza Lackki (#183069) üzenetére


Aksomatic
senior tag

egy papírdobozban

(#183071) w.miki


w.miki
veterán

Nekem az egyik masszírózó egész napos töltés után is csak 1 kék leden áll.
Mit mondtatok, mit kell csinálni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#183072) ztibor válasza w.miki (#183071) üzenetére


ztibor
senior tag

Inditasz egy vitát a banggoodon, aztán eldöntöd az ajánlatuk alapján mit csinálsz.
Vagy neki állsz és kiveszed az akksikat, megtöltöd egy komolyabb töltővel, hátha beindulnak, vagy kicseréled őket újra.
Én még várok a banggood válaszára ugyan ezzel a problémával.

(#183073) w.miki válasza ztibor (#183072) üzenetére


w.miki
veterán

az a baj 4-et rendeltem, mindenkinek ezt terveztem karira adni, most akkor előtte végig kell tesztelnem őket.... :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#183074) vacs


vacs
veterán

Helló.
Van itthon mindkét végén usb C-s kábel, de usb c-s töltőfejem nincs.
Szeretnék venni usb c > usb a adaptert, hogy tudjam a kábelt használni.
Milyet ajánlott, ami legalább 2A áramot átvisz?
A Ugreen pl 2500 Ft, a Baseus szintén, kicsit sokallam, de ha nincs más, akkor maradnak ezek.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#183075) Laccoss válasza vacs (#183074) üzenetére


Laccoss
addikt

Sima USB-A - USB-C kábel nem lenne olcsóbb? És akkor egy hibalehetőség is kiesik.

(#183076) mazsi válasza Laccoss (#183075) üzenetére


mazsi
senior tag

Ne zavard össze, ha szeretne legózni! ;)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#183077) ollie válasza vacs (#183074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem vennék olcsóbbat. Ha ezek rosszul vannak bekötve (olcsóknál előfordulhat), akkor kidobhatod az eszközt, amit tölteni akartál vele. Egyébként ugyanez vonatkozik az olcsó kábelekre is.

***

(#183078) Laccoss válasza ollie (#183077) üzenetére


Laccoss
addikt

Úgy értem az olcsóbbat, hogy a márkás kábel is olcsóbb lenne, mint egy kis kütyü, ami egy plusz hibalehetőség.

(#183079) ollie válasza Laccoss (#183078) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez persze igaz.

***

(#183080) vacs


vacs
veterán

Vannak nekem Ugreen, Tronsmart, Baseus, Blitzwolf, Orico kábeljeim és úgy gondoltam, hogy veszek egy kis adaptert és tudom használni az usb c - usb c kábelt is, de akkor mégse veszek! :P

(^)(>.<)(^)

(#183081) Laccoss válasza vacs (#183080) üzenetére


Laccoss
addikt

Vegyél olyan töltőt, amin van usb-c.

(#183082) w.miki


w.miki
veterán

BG Snapupban iphone x autós tartó 3e Ft.

Convoy S2+ lámpa tölthető USB-ről? Melyik jobb az XML2 T6-4C vagy az XML2 U2-1A?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#183083) Vertigo18 válasza w.miki (#183082) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nincs Usb csatlakozója...

Kinek mi a jobb... Ki melyik színhőmérsékletet szereti... Én pl. odavagyok a hidegfehérért. Az utolsó képen mutatja, hogy melyik milyen fényt ad.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#183084) p.t.r válasza w.miki (#183082) üzenetére


p.t.r
aktív tag

A leghidegebb fényű világít a legerősebb fénnyel. A description résznél írja is, hogy az 1A 1067LM erőssegű. Nekem két ilyen lámpám is van, 6x és 8x-es. A 8x-esnek nálam láthatóan gyengébb a fénye, mert abból melegebb fényű változatom van, pedig hivatalosan az lenne az erősebb.

[ Szerkesztve ]

(#183085) Imy válasza w.miki (#183082) üzenetére


Imy
veterán

Nincs USB csatlakozója, 18650-es cella megy bele. Nekem 2db is van, nagyon szeretem őket.
U2-1A - 1067 lm 6500-7000K
T6-4C - 996 lm 5000-5200K
Én a kisebb színhőmérsékletűt venném, az 5000-5200K határeset, lehet jobb lenne 4000K körüli. Nekem 4000K-es van, már nem emlékszem, hogy melyik típus.

(#183086) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Rendelj kínainál ez az EU raktár fesztivál van, itt a kuponkódot csak egyszer lehet felhasználni? Vettem valamit, amihez használtam, akartam volna mást is, de már nem fogadja el. Kipróbáltam még 1-2 másik terméknél is, amikhez elvileg jó, de azoknál sem fogadta el.

(#183087) Silent77 válasza KisTücsök (#183086) üzenetére


Silent77
veterán

Küld el melyik termék lenne az, és holnap rákérdezek tudnak e adni kupont.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183088) Beni2360 válasza Silent77 (#183087) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg ilyen volna? Rá kérdeznél nem talalom.

:R
Hordozható ponthegesztő 6 fokozatú állítható mini ponthegesztőgép 18650 akkumulátoros ponthegesztő

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#183089) KisTücsök válasza Silent77 (#183087) üzenetére


KisTücsök
addikt

[link]

Köszi szépen! :)

(#183090) Silent77 válasza KisTücsök (#183089) üzenetére


Silent77
veterán

Pénteken kértem rá, remélem holnap adnak.
Jelzem majd. :K

Beni2360: megnézem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183091) KisTücsök válasza Silent77 (#183090) üzenetére


KisTücsök
addikt

:R
____

[link] Ennél érdemes valami kuponra/akcióra várnom? Esetleg ha valaki képben lenne, hogy mennyi volt eddig a legolcsóbb ára.

(#183092) Silent77 válasza KisTücsök (#183091) üzenetére


Silent77
veterán

Már nem, mert elfogyott EU raktárból. :( Most 2 héten keresztül $25.99

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183093) KisTücsök válasza Silent77 (#183092) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oh. Az komoly ár. És azt lehet tudni, hogy mikor lesz újra kb? Nem sürgős a vétel nekem.

(#183094) Silent77 válasza KisTücsök (#183093) üzenetére


Silent77
veterán

Szerintem már nem lesz, azért volt ilyen olcsó. Készlet kisöprés.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183095) edk- válasza Silent77 (#183094) üzenetére


edk-
őstag

Soocas EX3 fogkeféhez pótfejre van jó forrás? Alin két eladótól látok, egyik drágább, mint a másik...

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#183096) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A GTF akksimárkával találkozott már valaki? A fehér akksijaikról nagyon kaki visszajelzéseket olvastam, a fekete viszont úgy néz ki rendben van:


Alis storeból rendelek épp egy adagot.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183097) Silent77 válasza KisTücsök (#183091) üzenetére


Silent77
veterán

Véletlen állított be az eladó ilyen alacsony árat... :(
$21.99-re próbáltam, de majd csak 22-én tud adni legközelebb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183098) FingR86 válasza KisTücsök (#183093) üzenetére


FingR86
őstag

aprón van belőle pár darab meghirdetve
annyira nem hirdetik vészesen drágán. [link]

(#183099) KisTücsök válasza Silent77 (#183097) üzenetére


KisTücsök
addikt

Okés, köszi azért. :)
__

FingR86: Jah, lecsaptam egy aprósra. Remélem nem téglát küld. :D

(#183100) szente


szente
addikt

Hali!

Tudtok ajánlani 10k alatt asztali lampát, aminek szabályozható a fényereje és a színhőmérséklete, nem tejfölös dobozból készítették, nem gyullad rám, nem kezd el villogni 2 hónap után, stb. Akksi inkább ne legyen benne. :R

Ezt néztem: [link]

Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.