Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183451) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Kis akkus láncfűrészre valakinek valamilyen kuponja nincs véletlenül?

(#183454) Silent77 válasza KisTücsök (#183451) üzenetére


Silent77
veterán

Dobtam privátot.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183455) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

azt tudja valaki, hogy a vízálló telefonos-tabletes-stb "hullazsákok" milyen műanyagfóliából készülnek és hogy mivel vasalják össze a lapokat? csinálnék egy spéci formájú tokot kézi cb-rádiónak kábelkimenettel, pl valami ehhez hasonlót:

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183456) sto1911 válasza sto1911 (#183367) üzenetére


sto1911
veterán

Megérkezett az okos konnektor, ahogy kipróbáltam, tudja azt, amire használni szeretném, úgyhogy köszönöm a tippet!

(#183457) [w] válasza t72killer (#183455) üzenetére


[w]
őstag

nem tudom neked milyen rádióra kell, de baofengre én innen választottam: spanyolviasz :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#183458) t72killer válasza [w] (#183457) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

100%, hogy semmi értelmes készen árult szatyor nem megy rá, uis jpott egy 1,3m-esre kihúzható antennát :DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183459) draco31 válasza t72killer (#183458) üzenetére


draco31
veterán

Akkor kell egy nagy esőkabátot venni, és fólia hegesztőt, az is van vagy 1000 pénz, és olyat csinálsz amilyet akarsz :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#183460) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Keresek 128GB vagy nagyobb pendriveot. Van valami bestbuy javasolt? Koszonom elore is mindenkinek :R

(#183461) t72killer válasza draco31 (#183459) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igencsak jó anyagú kabát kell hozzá, de ja :R .

#183460: eredeti corsair, sandisk és nem kell az adatok után rohanni...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183462) FingR86 válasza Joe Swanson (#183460) üzenetére


FingR86
őstag

(#183463) Breki válasza Joe Swanson (#183460) üzenetére


Breki
veterán

Én mát igazából nem pendrive-t hanem portable SSD-t javasolné.

Nekem ez vált be alig nagyobb mint egy pendrive és jó gyors és megbizgató, viszont nem tudom jelenleg bestbuy-e

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#183464) csibe1 válasza Joe Swanson (#183460) üzenetére


csibe1
addikt

Pendrive topik: [link]

Ez alapján nem javasolt a Kyson: [link]

Inkább a Kingston DataTraveler Max 256GB USB 3.2 [link]
Teszt: [link]
Ez már igen jó sebességű még USB3-as csatlakozón is. [link]

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#183465) FingR86 válasza csibe1 (#183464) üzenetére


FingR86
őstag

"A Kysont nem teszteltem még.“

(#183466) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ali altalanos kupon nincs veletlen?

(#183467) Silent77 válasza -secret- (#183466) üzenetére


Silent77
veterán

Semmi.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183468) GIJoe


GIJoe
addikt

37E Ft 2 TB m2 SSD pcie 3.0

(#183469) Laza... válasza GIJoe (#183468) üzenetére


Laza...
addikt

Ezt inkább ne ajánljad, olvasd el az értékeléseket. 99%-nak behalt 1 hónapon belül

Never give up!

(#183470) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!! Bedöglött a fali ledes óránk,és kinéztem az utódját. Alin is láttam ilyet,de ott érdekes módon drágább. Zöld színű ledekkel szerettem volna,de azt sehol sem találtam. Viszont fehér leddel készített változat akad bőven. Szerintetek a fehér ledes mennyire zavaró éjjel? Ránézve könnyen olvasható az idő?Illetve nappal is látható lehet,hogy mit mutat? Nem a hálóban lesz felszerelve,hanem a nappaliban,egy aránylag közvetlen fénytől védett helyen. Köszi a válaszokat! [link]

Üdv: Attila

(#183471) fradi81 válasza tillatrilla (#183470) üzenetére


fradi81
veterán

Hello, hasonló van itt is.
Nappal és este is tökéletesen olvasható, este kicsit lejjebb veszi a fényerejét. Ha néha ott alszok ahol ez van akkor elé rakok valamit hogy ne világítson.

moto g72, Ninebot d28e

(#183472) tillatrilla válasza fradi81 (#183471) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia! Ilyen órám van a hálóban,tükör szerű eleje van,ugye? Zöld ledes,kifogástalanul működik évek óta. De amit most szeretnék,az nagyobb kerek,olyan 30 cm átmérőjű,mint az előző hsz-omban lévő linken.Ebben segítsetek.

Üdv: Attila

(#183473) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok, kellene nekem egy olyan pára és hőmérséklet mérő, amit távolról is tudok monitorozni. Smart life appal vagy a Xiaomi home-mal kompatibilis lenne előnyben.
Tudtok valamit ajánlani?

(#183474) Gézengúz válasza sto1911 (#183473) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nekem ilyen
[link]

és ilyen is van.

[link]

Aktuálisat képes mutatni pár perc eltéréssel, de visszanézve óránként csak egy hőfokot és egy páraértéket jegyez meg.

Elemekkel egész jól takarékoskodik, 2 hónapja még nem kellett cserélnem, bár már mediumot ír rá.

A 2. teljesen automatikusan hálózatról szedi az időt és dátumot, semmit nem kell rajta állítani, az egyetlen gomb, csak a kijelző fény bekapcsolására szolgál.

[ Szerkesztve ]

(#183475) sto1911 válasza Gézengúz (#183474) üzenetére


sto1911
veterán

Ezeket össze tudom kötni a Smart lifeos okos konnektorral? Tehát ha X alá megy a páratartalom akkor kapcsolja be a konnektort, viszont éjszaka (vagy X időtartam alatt) meg nem, bármennyit is mér.

(#183476) Gézengúz válasza sto1911 (#183475) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ja, múltkor szórakoztam vele, bár nem konkrétan konnektorral, hanem villanykapcsolóval.

(#183477) sto1911 válasza Gézengúz (#183476) üzenetére


sto1911
veterán

Köszi, rendeltem is. :R
Illetve gondolom ezek tudnak riasztást küldeni, ha nagyobb eltérés lenne?

(#183478) Gézengúz válasza sto1911 (#183477) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hát azt hiszem riasztást azt nem tud.

(#183479) ztibor válasza sto1911 (#183475) üzenetére


ztibor
senior tag

Arra figyelj hogy az első linken lévő Zigbee-shez kell gateway, a wifishez értelemszerűen nem kell.
Amúgy egy wifi-s pont tegnap érkezett meg, fokban kb, 0.3-et, páratartalomban meg vagy 5%-ot mínuszban téved.
Most rendelek egy olyat aminél írják hogy tudom korrigálni az értékeket.

(#183480) pooty válasza sto1911 (#183475) üzenetére


pooty
tag

Pontosan erre a célra szereztem be én is egy ilyen wifis hőmérőt/páramérőt: a nagyon buta párásítót vezérelte 45%-60% között, ebéd utántól estig.
Nálam a tuya appban volt ez a logika. Azon keresztül be lehet állítani riasztásokat is, hogyha a beállított érték alatt vagy felett mér akár a hőmérsékletet akár párát.

[ Szerkesztve ]

(#183481) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Sziasztok! Ajánljatok már valami jó, bevált habszappan adagolót! Ami nem döglik meg pár hét alatt, könnyű utántölteni, lehetőleg nem beépített akkus-vezeték nélküli töltős! Köszi!

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#183482) sambenez válasza Digitalpimp (#183481) üzenetére


sambenez
addikt

Dettol

(#183483) sepsi0


sepsi0
őstag

Axe Black
Deo
Tusfűrdő

Deoból van másik illat is, a Dark elfogyott, tegnap még volt...
Ha valakinek csak 1 tusfűrdő kellene

Az előző vitához csak annyit, vannak még olcsó boltok, érdemes összevetni az árakat...
Pl amiket veszek:
2,25 Pepsi/Mirinda 419ft
Airwaves rágó 170ft
XIXO Ice Tea 285ft 1,5l
Halls cukrok 150ft
Burn Classic 199ft
De tudnám még sorolni...
Ezen is keres az eladó és kitermeli a rezsit, akkor hogy is van ez a multikkal?

[ Szerkesztve ]

(#183484) sepsi0 válasza sepsi0 (#183483) üzenetére


sepsi0
őstag

Huhhhh ezt nem ide akartam, töröljétek légyszi :D :W :R
Ide ezt akartam:
Emagon 4,5k szokott lenni ez
Vagy van ez

Mindkettőt vettem mostanában innen. Eredeti Xiaomi Aqara

[ Szerkesztve ]

(#183485) Whynot? válasza sambenez (#183482) üzenetére


Whynot?
aktív tag

+1 Dettol

(#183486) betyarr


betyarr
veterán

rendelt már vki közülünk kintről vászonra nyomtatott képeket? ilyesmire gondolok: [link]
érdekelnének a tapasztalatok. :R

(#183487) sto1911 válasza ztibor (#183479) üzenetére


sto1911
veterán

Köszönöm, wifiset rendeltem.
Köszönöm mindenkinek!

(#183488) edk- válasza Digitalpimp (#183481) üzenetére


edk-
őstag

Nekem ez 3 és fél éve működik. Aliról van, de azon a linken már nem kapható.

A Dettol nem habot adagol.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#183489) Attila9711 válasza betyarr (#183486) üzenetére


Attila9711
tag

nem működik a link sajna

Attila

(#183490) betyarr válasza Attila9711 (#183489) üzenetére


betyarr
veterán

nyomorult ali app...ez már jó lesz: [link]

(#183491) Dluinet válasza betyarr (#183490) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Csak egy nyomtatott vásznat kapsz, amit vakrámára kell feszíteni, de ahhoz kevés a ráhagyás, hogy az eredi méret kijöjjön.
Csak a vakrámázás többe fog kerülni, mint a nyomtatott vászon.

Egyszerűen keress egy képet, vegyél egy digitális képet vagy fotózz magad egyet , és erre szakosodott céggel, helyben készíttesd el.
Magyar valós árak képnyomtatással, vakrámára feszítve, akasztóval.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#183492) betyarr válasza Dluinet (#183491) üzenetére


betyarr
veterán

amúgy ja.csak csábító volt,hogy viszonylag olcsóért hozzájutok nem mindennapi képekhez.
lehet helyben megnézem,hogy valami nyomdának vagy cégnek vannak-e ilyen szolgáltatásai,mert pécsről megrendelni,hogy semmi baja se legyen,ha vakrámán van,az nem életbiztosítás.plusz jó lenne ha lenne valaki,aki megmondja,hogy milyen feltételek kellenek a saját kép esetében,hogy jól mutasson a végeredmény.

(#183493) Dluinet válasza betyarr (#183492) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nincs postázás, a linkelt cégtől.

Vannak pesti cégek, akik postázzák.

A jó minőségű képnek a felbontása minimum 50-60 képpont centiméterenként.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#183494) edk-


edk-
őstag

A Cewe is csinál vászonképeket (DM, Rossmann és még ki tudja, mennyi boltnak is ők csinálják). Én készíttettem már párat saját fotóból.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#183495) Digitalpimp válasza edk- (#183488) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, köszi. Megpróbálok valami hasonlót keresni. Még jöhetnek az ajánlatok HABszappan adagolóra. Köszi.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#183496) gorbep válasza betyarr (#183492) üzenetére


gorbep
senior tag

Pécsen van komoly cég, aki bérnyomtat, textilre is!

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#183497) betyarr válasza gorbep (#183496) üzenetére


betyarr
veterán

sejtettem.van itt helyben nyíregyházán is.csak kissé drága.két 50*30-as vakkerettel ~30k.nem olcsó :(

(#183498) V/ válasza betyarr (#183486) üzenetére


V/
titán

Igen, nekem nem volt méret gond, annyi ráhagyás volt amivel lehet keretezni, viszont a szállítási sérülések sajnos gyakoriak. Olyam is volt hogy valami meleg helyen tárolták a nagy úton és az olajfestmény némileg összeragadt.Sokat segít ha ránézel az lértékelésekere hogy ki mire panaszkodik. Nem mostanában volt, lehet hogy a cég már nem működik, de vettem olyat ami nem géppel, hanem kézzel festett Van Gogh replika volt, úgy A/3- méretű, ami jól is sikerült és sérülés nélkül megkaptam mindössze 30 USD-ért.

(#183499) Attila9711


Attila9711
tag

nem tudjátok, honnan érdemes rendelni olyan töltő adaptert, ami legalább 30W teljesítményre képes? Az ár lenne a lényeg, hogy minél olcsóbb legyen.

Attila

(#183500) Gézengúz válasza Attila9711 (#183499) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nagyban megkönnyítenéd a válaszadók dolgát, ha elárulnád hány V mellett..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.