Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183101) ztibor


ztibor
senior tag

Ma a banggood vita nélkül visszafizette a rossz masszírozó pisztoly árát.

Szóval tudják ők is hogy gond van, mert nem reagáltak semmit a ticketre, rögtön refund lett.

Így most szétkapom és megpróbálom életre kelteni az akksikat.

[ Szerkesztve ]

(#183102) Beni2360 válasza ztibor (#183101) üzenetére


Beni2360
félisten

Tettel fel calami bizonyítékot? Vagy csak irtad, hogy halott.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#183103) ztibor válasza Beni2360 (#183102) üzenetére


ztibor
senior tag

Leírtam mi a helyzet, és tettem fel képeket, hogy nem veszi fel a töltést.

Valamint tegnap írtam egy hosszú 1 csillagos értékelést erről a vacakról, és azután jött a pénz.
Ha jól gyanítom főleg ez mozgatta meg őket mert 4 napig nem foglalkoztak semmit a nyitott jeggyel.

[ Szerkesztve ]

(#183104) roti86 válasza ztibor (#183101) üzenetére


roti86
őstag

Szuper, ha szétszeded jöhet pár infó a menetéről +milyen akksik vannak benne, szerintem érzetre nem tudják a 2000mAh-t.

(#183105) Aksomatic válasza ztibor (#183103) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Ugyanez volt nekem is 3 napja volt nyitva a jegy, írtam a live chaten nekik és egyből jött vissza a pénz paypalon.

(#183106) w.miki válasza ztibor (#183103) üzenetére


w.miki
veterán

Szétszedős leírást én is kérek. ;)
Nekem négyből az egyik nem indul el, a másik repedt.
Tegnap már küldtem nekik videót mailben, még nem reagáltak.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#183107) V/


V/
titán

Ma kaptam meg a 2. masszázs pisztolyt, mindkettő sérülésmentes, normálisan tölthetőek (a második csak a saját USB C kábelével és normálisan működnek.
Ezeket vettem meg első $26.51 és második $24.47 akciós áron

[ Szerkesztve ]

(#183108) Beni2360 válasza V/ (#183107) üzenetére


Beni2360
félisten

A C adat kabelt nem szereti.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#183109) Aksomatic válasza V/ (#183107) üzenetére


Aksomatic
senior tag

ezek azért más kategóriasak szerintem :D

(#183110) V/ válasza Beni2360 (#183108) üzenetére


V/
titán

Az első nem vacakolt, bármilyen USB C kábellel tölthető.

(#183111) ztibor válasza roti86 (#183104) üzenetére


ztibor
senior tag

külső borításra ráírva 1200mAh-s 18650, mindjárt szétszedem a packot és megnézem

Ok belül semmi infó, súly alapján tényleg annyinak nézhetnek ki, pontheggesztve vannak egymáshoz, és egy kis nyákhoz, gondolom ez a töltés vezérlő.

[ Szerkesztve ]

(#183112) roti86 válasza ztibor (#183111) üzenetére


roti86
őstag

Köszi az infót, remélem sikerül életre keltened.

(#183113) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha esélyesen elveszett egy tétel a postán, akkor ebayen mi a standard eljárás? Vacakolok az eladóval, vagy rögtön paypal?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183114) ztibor válasza ztibor (#183111) üzenetére


ztibor
senior tag

Egyébként a szétszerelése egyszerű, az alsó részen le kell szedni a matricát, alatta van 3 csavar. Itt jön ki az akksi.
A kijelző végén 1 csavar alulról, bajonettzárral nyílik. itt lehúzni az akksi csatlakozóját.
Nálam nem fért el a csatlakozó a motor mellett így kiszereltem a motort is, amit 4 csavar tart felülről, valamint egy nagy rézcsavar ami rögzíti a mozgó részt, így kijön a motor is, és kb ennyi.

Az akksit most beletettem LI-500-as töltőbe, egyelőre tölti, csinálok tesztet is rá, ha működni fog ez kerül vissza, bár a pontheggesztést meg kell oldanom sima forrasztással.
De ha hosszútávra tervez az ember vele, akkor érdemes lesz kicserélni az akksikat kicsit nagyobbra.

(#183115) V/ válasza t72killer (#183113) üzenetére


V/
titán

Az eBay-en reklamálsz, azért van nekik a vásárlói védelmük. Valójában a PayPal már nem kezeli azokat a pénzeket amelyeket egy eBay-es vásárlásnál a PayPal-on keresztül fizettél, ezeket is az eBay rendezi, ha reklamálsz a PayPal-on ők lényegében az eBay-re teszik át mert a pénz nem is került hozzájuk. Ha megnézed a PayPal számlatörténetben ezt a vásárlást szerintem az eBay-t emlegetik vásárlói védelem tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#183116) t72killer válasza V/ (#183115) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183117) sambenez válasza ztibor (#183114) üzenetére


sambenez
addikt

Forrasztással óvatosan, nehogy túlmelegítsd az akkut.

(#183118) ztibor válasza sambenez (#183117) üzenetére


ztibor
senior tag

megpróbálom nem felgyújtani magam :)

(#183119) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Van tippetek, hol tudnék venni Xiaomi wifis termometert, azt a picikét? Ami volt kör alakú és szögletes is, ja és olyan kéne ami megy China szerveren.

(#183120) t72killer válasza nababika (#183119) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ez nem jó?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183121) sambenez válasza nababika (#183119) üzenetére


sambenez
addikt

Az szerintem nem wifis hanem BT-s.

(#183122) nababika válasza t72killer (#183120) üzenetére


nababika
aktív tag

Ez nem jó mert ez is bluetoothos. Nincsen bluetooth os útválasztóm.

(#183123) sambenez válasza nababika (#183122) üzenetére


sambenez
addikt

Tudomásom szerint nem volt wifis xiaomi hőmérő. Vagy ha szerinted igen, akkor a típusszámát írd meg.

(#183124) Degeczi válasza nababika (#183122) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Vagy az, vagy Zigbee-s átjáró kell, lévén ezek alkalmasak elemes működésre, a wifi energiaigénye nagyságrendnyivel magasabb, ezért nem is találsz olyan típust, csak vmilyen nagyobb méretűt, nagyobb elemmel/akkuval szerelve, de elsődlegesen hálózati üzeműt.

(#183125) nababika válasza sambenez (#183123) üzenetére


nababika
aktív tag

Igazad van, bocsánat hülyeséget beszéltem. Zigbee -s kéne. link link

[ Szerkesztve ]

(#183126) sepsi0 válasza nababika (#183119) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
Egy ideje figyelem, de dtágáltam, ezért a BTs verziót vettem. Nekem is van itthon 5db, 3 szögletes és 2db kerek.
Itt szokott lenni 7k-ért, most éppen nincs, de töltögetik néha.
Ez a kerek verzió, de ezt már rég láttam.

Vagy veszel a Banggoodon Zeeray lámpát 13,5k-ért és lesz BT gatewayed, most vettem én is (kuponos).

Zeeray 220-240V 28W Smart Wifi Bluetooth Ceiling Light Starry Lampshade Stepless Dimming APP Remote Control

[ Szerkesztve ]

(#183127) sambenez válasza nababika (#183125) üzenetére


sambenez
addikt

Mindjárt más.
Aliexpress?

(#183128) sepsi0 válasza sepsi0 (#183126) üzenetére


sepsi0
őstag

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#183129) nababika válasza sepsi0 (#183128) üzenetére


nababika
aktív tag

Megvan köszönöm. Azért nem találtam mert nem Xiaomi, hanem aqara:W:W

(#183130) ztibor válasza ztibor (#183118) üzenetére


ztibor
senior tag

Na rövid beszámoló a masszázs pisztolyról
akkukat szétszedtem, feltöltöttem. 1000mAh vettek fel a teszt szerint. Az nagyjából rendben.
Összeszerelve pont ugyanaz a helyzet, mint volt. Motort és akksi csatikat lehúzva áram alá helyezve ugyanúgy csak az első kék led villog.
Motort direktben az akku helyett feldugva, a motor működik ha bedugom az áramba.
Mivel nincs kéznél műszer így saccra vagy az akksipakk vezérlője a hibás, vagy a főnyákon az áram és motor közötti részen valami, de én inkább az elsőre tippelek.
Elviszem egy haverhoz, kicsit többet ért az ilyen dolgokhoz mint én.

(#183131) synar válasza w.miki (#182743) üzenetére


synar
őstag

Megérkezett a korábban ajánlott Ugreen vezeték nélküli egér tényleg nagyon jó minősége. Sajnos az én átlagosnak mondható tenyeremhez túl kicsi, ez inkább női vagy gyerek kézhez ajánlott, esetleg utazó egérnek, ahol előny lehet ez a méret, de az egész napos kényelmes használathoz nem ez a megfelelő választás. Ezért keresem továbbra is a következő tökéletes egeret amit grafikai munkámhoz használhatok, a Logitech mx széria nagyon szimpatikus de 40000 Ft-ot nem adok egy egérért. Ha van valakinek ajánlata örömmel fogadom.

(#183132) chatran válasza synar (#183131) üzenetére


chatran
őstag

Próbálkozz esetleg a “Milyen egeret válasszak topikban”. Valszeg a G305-öt fogják ajánlani, mint a legolcsóbb vezeték nélküli egér, de van bőven választék 40 ezer alatt.

(#183133) Aksomatic válasza chatran (#183132) üzenetére


Aksomatic
senior tag

a G305 szerintem nagyon jó ár-érték arányban 14-15k körül meg lehet fogni

(#183134) asdasdasd válasza synar (#183131) üzenetére


asdasdasd
tag

Rapoo Mt750 s/l egeret ajánlom. Aksis, usb, bt 3x, radio. Van súlya jól fekszik a kézben. Ugreen-t vettem én is, ez a rapoo sokkal kellemesebb.

(#183135) nimfas válasza Aksomatic (#183133) üzenetére


nimfas
addikt

Logitech G305 nekem is nagyon bevált! :D

(#183136) sambenez válasza nimfas (#183135) üzenetére


sambenez
addikt

Nem túl kicsi az az egér?

(#183137) nimfas válasza sambenez (#183136) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem elég lapát kezem van, de megszoktam. Előtte egy Microsoft "lézer" vezetékes egerem volt, az nagyobb volt, nagyon szerettem. A kis Genius megvan legalább 1 éve és még nem cseréltem elemet benne, nem tudom hogy csinálja.

(#183138) FingR86 válasza nimfas (#183135) üzenetére


FingR86
őstag

én is imádom a G305-öt, de nálatok is olyan ótvar a görgő hangja ? :D
van egy bloody v7m vezetékes is otthon, annak totál nulla a hangja a görgetésnek.

[ Szerkesztve ]

(#183139) Aksomatic válasza FingR86 (#183138) üzenetére


Aksomatic
senior tag

mint a régi görgős aljú egereknek:C

(#183140) FingR86 válasza Aksomatic (#183139) üzenetére


FingR86
őstag

a logitól már csak egy egeremnek volt rosszabb görgő hangja, egy zsír új ASUS P510 ROG STRIX IMPACT II-nek. Hát az kb olyan volt számomra, mint ha egy tárcsás mosógépbe bele ba*nak egy fél téglát...menet közben :D

(#183141) sing1ep1ayer válasza solti (#183064) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

A Paypal közelébe sem ér. Nekem egyszer elküldtek egy megrendelt telefont... "állítólag". A nyomkövetési infón tisztán látszott hogy kinek, hová kézbesítették és mikor vette át. A közös az volt bennünk, hogy mindketten Magyarországon lakunk. Alipay szerint ez rendben volt (tehát hogy az eladó által kiadott nyomkövetési szám alapján a készülék kézbesült hazánkban), így nem adták vissza a pénzem.
Megreklamáltam a Revolutnál is, mivel az ő kártyájukkal fizettem Alipayen keresztül és természetesen visszavették az összeget az eladótól. Én azóta az Alin nem is vásároltam és soha nem is fogok. Az ő vásárlási garanciájuk ennyit ér. Plusz amit Ollie írt; nem mindenki bízik olyan nagyon a kínai cégekben, hogy bizalmas adatokat osszon meg velük.

(#183142) edk- válasza sing1ep1ayer (#183141) üzenetére


edk-
őstag

Nálam is volt párszor olyan, hogy más csomagjának trackingjét adta meg az eladó (az enyémtől eltérő településre). Minden ilyen esetben az ali refundolt.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#183143) V/ válasza sing1ep1ayer (#183141) üzenetére


V/
titán

Nekem 10 év alatt 3 ilyen volt hogy nem a nekem szóló csomag nyomkövetési számát adta meg az eladó. Ebből 2 más településen volt kézbesítve mint ahol lakom, egyértelműen mutatta a nyomkövetés, egy esetben egyezett a városunk is ennél mellékeltem a posta igazolást hogy nem nekem lett kézbesítve, hanem egy másik címre szólva ottani jogos személynek, mindhárom esetben visszakaptam a termék árát.
Magyarországi lakhatás az kevés a pénz nem visszaadásához, mert nem országba kézbesítenek, annál alacsonyabb szintre, lakás címre.
Semmilyen cégben nem lehet megbízni, akár magyar, akár külföldi, bármikor visszaélhetnek az adatainkkal, ez sajnos előfordulhat bármikor. De több mint 10 éve használom az AliExpresst és eddig nem történt visszaélés az adataimmal.

(#183144) 123xyz


123xyz
tag

Hello. Létezik esetleg (akár belföldön kapható) botmixerre való védő alkalmatosság, amivel használhatnám a botmixert edényekben anélkül, hogy megkarcolnám az edények bevonatát? Ilyen szilikon vagy gumi vagy hasonló kis cuccra gondolok, amit a botmixer alján a vékony fém "külsőre" rá lehetne csúsztatni, és így nem a tényleges fém fejen állna a mixer, hanem ezeken a szilikon darabokon. Ideális esetben bírniuk kéne a hőt is, mondjuk ha valami levest akarnék turmixolni.

Eddig nem találtam hasonlót, de lehet nem kerestem elég alaposan. Ti ismertek esetleg ilyen terméket, vagy van javaslatotok, hogyan tudnék valami más célra készült terméket ilyen célra felhasználni?

(#183145) nimfas válasza 123xyz (#183144) üzenetére


nimfas
addikt

Hmmm.... Szoktam főzni. Amit én láttam botmixert ott a penge beljebb volt mint a "burkolat". Ha netán fémből van a burkolat akkor lehet egyszerűbb venni egy műanyag változatot ami biztos nem karcolja össze az edényt.

(#183146) 123xyz válasza nimfas (#183145) üzenetére


123xyz
tag

Igen, pont ez a gond, hogy a pengék körüli "köpeny", amin a botmixer áll, az fémből van. Ehhez hasonló.

(#183147) 123xyz válasza 123xyz (#183146) üzenetére


123xyz
tag

Na, közben keresgéltem még, és azt hiszem valami ilyesmi lehetne a megoldás: [Black Rubber Edge Strip U Section Anti Oil Seal Edge Shield Encloser]

(#183148) V/ válasza 123xyz (#183147) üzenetére


V/
titán

Ez nem egészen élelmiszer feldolgozáshoz van, szóval némileg van szaga, az anyag sem biztos hogy egészségügyileg jó, nem tenném bele ételbe még így sem ahogy te gondolod.
Szilikongumi verzió is van ez talán megfelel a célnak.

[ Szerkesztve ]

(#183149) sambenez válasza 123xyz (#183146) üzenetére


sambenez
addikt

Ne nyomd neki az edénynek. Ennél nincs jobb megoldás, vagy vegyél műanyag botmixert, és felejtsd el a forró dolgokban való használatot.

(#183150) 123xyz válasza V/ (#183148) üzenetére


123xyz
tag

Jogos észrevétel, azt a gumit én sem gondoltam étel közelében használni, csak az elv miatt linkeltem, hogy talán hasonló megoldás működhet. Viszont a szilikon jó alapanyag lehet, ahogy olvasom, úgyhogy köszi a tippet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.