Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183951) Graphics válasza Breki (#183947) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ez a felesleges eszközök listáját gyarapítja, plusz a pangó mosószeres víz minden, csak nem higiénikus....

@cof: Praktikussag

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#183952) Ra3 válasza cof (#183950) üzenetére


Ra3
őstag

Dettolos egyszerűen praktikus, mindig ugyanannyit nyom rá, ráadasul az a mennyiség bőven elég szóval pazarlás ellen is jó, csak odatartod a szivacsot, nem kell semmihez hozzányúlni, nem megy mellé, nem folyik a palack oldalán.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#183953) cof válasza Ra3 (#183952) üzenetére


cof
veterán

Inkább lustaság szagú. Plusz egy fogyasztó, elem csere vagy akku töltéssel foglalkozni, kis tartály miatt meg sűrűn kell utánatölteni. Nem tudom elképzelni. Na de ez én vagyok... Csak meglepett, hogy van ilyen felhasználási módja is.

Ettől a műanyag tálcás megoldástól persze fényévekkel jobb.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#183954) fradi81 válasza Breki (#183941) üzenetére


fradi81
veterán

Az egyik fórumtárs anyukájánál hagytam azóta nincs infó róla, de egy évig használtuk jól műlödött :)

moto g72, Ninebot d28e

(#183955) Ra3


Ra3
őstag

Jött a kétdolláros vackokkal memóriakártya, Lexart használtam már régebben is drónozáshoz, ennek a csomagolása ugyanolyan mint amit drágábban vettem, van rajta lekaparható qr kód is, H2testw végigment mind a 32 gigán, 33.7/85.1 Mbyte/s az írás-olvasás sebessége, ebből nekem korrektnek tűnik a cucc.
Valamikor jön egy 64-es Kodak is egy másik csomagban, majd nyomok arra is tesztet, ez szerintem ennyit bőven megér.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#183956) AlyrArkhon válasza cof (#183953) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

imho sima mechanikusra gondolt :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#183957) Ra3 válasza AlyrArkhon (#183956) üzenetére


Ra3
őstag

Nem, elemesre gondoltam, nálam 6-8 hónapig vagy tovább simán elvan csere nélkül.
Nem tudom most mennyiért mennek de annó ebből többet vettem olyan 2200ft környékén egy kézmosó utántöltővel.
Azóta ki van fúrva a teteje, onnan 1 perc utántölteni, pontosan adagol emiatt nem fogy szerintem annyi mint mikor érzésre nyomkodom a mosószeres flakont.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#183958) Degeczi válasza cof (#183953) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Régóta Dettol szappanadagolót használok én is mosogatásra, tényleg nagyon praktikus!
Sok használattal is elmegy majdnem egy évet egy elemkészlettel így az nem szempont, a tartály is kellően nagy ahhoz, h két hétnél ne sűrűbben kelljen tölteni azt sem. A nálam is kifúrt tetejű tartály miatt egyszerűen közvetlenül a mosogatószeres flakonból kinyomva bele.

Egy mezítlábas palack csak addig jó míg sok van benne, utána kínlódás fejjel lefelé tárolni és használni, de egy manuálisan pumpálóshoz is két kéz kell, míg itt csak odatartod a szivacsot, és pont megfelelő mennyiség kerül rá rögtön. Örömbódottá.

[ Szerkesztve ]

(#183959) gebro válasza Breki (#183947) üzenetére


gebro
aktív tag

2 éve rendszeresen használjuk és minden rendben van vele. Nem marad meg a tálcáján víz, mivel adagolás előtt kinyomom a vizet a szivacsból, és ha a pumpát kevesbé nyomom le, akkor még szabályozni is tudom a mosogatószer mennyiségét. Nekünk bevàlt. :K

(#183960) cof válasza Degeczi (#183958) üzenetére


cof
veterán

Nálunk ilyen szokott lenni [link], ezt kvázi lehetetlen fejjel lefelé tárolni de sose szokott probléma lenni az adagolással.

Szembejött velem sokszor már ez az elemes Dettol, de sose sikerült rávennem magam. Pedig számtalanszor volt már Penny-ben is 3 ezer körül akciózva. Egyelőre jó ez a szappan fürdőszobába [link], bár már ehhez is inkább utántöltőt veszünk mert jobban megéri. Mondjuk egy ilyet lehet kipróbálok a konyhába is mert van belőle üres, azért annyira nem rossz ötlet, de az automatizálást már kicsit túlzásnak érzem.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#183961) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Sziasztok,

tolatókamerához szükségem lenne egy kis kijelzőre. Tudnátok ajánlani? Kerestem Ali+Ebay+Bangood triónál, de nem találtam meggyőző példányt, de hátha itt látott valaki valami jót.

Régi autóba menne, bár van lehetőség 2din fejegységre, de nem biztos, hogy költenék rá annyit. 5-6 coll elegendő lenne, tudunk tolatni kamera nélkül is, de jobb, ha lenne egy kis kontrol kijelző.

Köszi.

(#183962) csuzda


csuzda
aktív tag

Olcsó, de ajánlott multimétert tudtok javasolni?

(#183963) Breki válasza gebro (#183959) üzenetére


Breki
veterán

Köszönöm végre egy korrekt válasz olyantól aki használja is. :-) :R

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#183964) sambenez válasza csuzda (#183962) üzenetére


sambenez
addikt

Definiáld az olcsót.
Nekem egy Emos MD430 van. Szerintem ez olcsó, de lehet neked meg nem az.

(#183965) Coolby


Coolby
tag

Elnézést, kicsit off-topik, de van más is akit nem enged be az aliexpress az accountjába?
Emailem sem ismeri fel, egy régebbi accountomhoz viszont tudtam másik egy másik email-el új jelszót generálni, de avval sem enged be.

[ Szerkesztve ]

(#183966) sambenez válasza Coolby (#183965) üzenetére


sambenez
addikt

Nálam semmi gond.

(#183967) spileraaa válasza chatran (#183934) üzenetére


spileraaa
senior tag

tudnal linket adni?
ehhez:
Oclean XS-t rendeltem olyan 14 körül, lengyel raktárból. A neten fellelhető tesztek alapján ajánlott. Lényegében egy X Pro Elite okosfunkciók, érintőkijelző és külön töltő nélkül.

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#183968) st6969 válasza csuzda (#183962) üzenetére


st6969
őstag

Nekem Mustool Mt108t-t ajánlottak (8000Ft alatt van Banggood-ról). Én viszont nem ajánlom. Pont, amire a leginkább kell (szakadás vizsgálat), arra korlátozottan alkalmas. Hol sípol, hol nem, ha igen, akkor sem azonnal. Az előző noname 2000Ft-os multiméterem sem remekelt ebből a szempontból, de ennél még az is jobb volt talán.
De én vagyok a hülye, mert egy bemutató videóban láttam, hogy erre panaszkodik valaki, de bíztam benne, hogy egyedi hiba lehet. Hát nem az :((( Nem nagyon találtam más modellt, ami 10ezer alatt van, és nem 9V-os elemmel megy. Nem is értem, miért erőltetik ezt a 9V-os elemet...
Űrtechnika a szakadásvizsgálat úgy tűnik...

(#183969) spiky03


spiky03
veterán

Van esetleg jó/bevált ajánlat kamera rendszerre rögzítővel (1T szerintem bőven elég) együtt?
4 v 6 kamerás kiszerelésben?
Távolról is el lehessen érni és azért elfogadható legyen a képminősége.

Itthon 100+ ezerbe vannak.

Köszönöm!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#183970) st6969 válasza spiky03 (#183969) üzenetére


st6969
őstag

(#183971) Digitalpimp válasza st6969 (#183968) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem ilyen hibát nem produkál, viszont én egyből cseréltem a gyári kábelét egy jobb minőségüre. A gyári kicsit gagyi, főleg kontakt szempontból. Ez is okozhatja a szakadásvizsgálati megbízhatatlanságot. Rossz a hegyén a bevonat.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#183972) Graphics válasza spiky03 (#183969) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Keresd az Annke store-t alin.
Van cseh es lengyel raktár is.

Nekem Annke szettem van, 3-4-et ki is építettem. Teljesen jó.

Lemezt veszel bele itthon

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#183973) GIJoe


GIJoe
addikt

Bluetti Powerstation EB3A, 600 W 205€

(#183974) st6969 válasza Digitalpimp (#183971) üzenetére


st6969
őstag

Igen, ezt a videoban is mondja a koma, kicserélte egy jobbra. 4:55-től. Bár kicsit fura a vágás, mert utána meg megint nem sípol, viszont a kábel megint az eredeti :F
Te milyen kábelre cserélted? Van esetleg linked? :R

(#183975) Digitalpimp válasza st6969 (#183974) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Aliról van az is, megpróbálom visszakeresni, de több mint 1 éve vettem, lehet, hogy már nem is fog élni.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#183976) cof válasza st6969 (#183974) üzenetére


cof
veterán

Van a 3 kacat 1.99$-ért akcióban is. Egész korrekt minőség. [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#183977) spiky03 válasza st6969 (#183970) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm, átnézek oda is. :) :R

@#183972Graphics
Köszi itt is! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#183978) st6969 válasza cof (#183976) üzenetére


st6969
őstag

+Digitalpimp

Köszi, meg is rendeltem (+2 szükségtelen kacattal együtt :DDD )

(#183979) Digitalpimp válasza st6969 (#183974) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Megtaláltam, de már nem él a link. Pontosítok, 2 éve vettem. :) Hogy megy az idő. :( Amúgy olyasmi, mint amit Cof linkelt. Az enyém akkor 2,85.-USD volt.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#183980) st6969 válasza Digitalpimp (#183979) üzenetére


st6969
őstag

Köszi. Kíváncsi leszek amúgy, mert újra megnéztem ezt a bemutató videót, és ott amire cseréli (és dicséri), az kb. pont úgy néz ki, mint, amit cof linkelt (részben szürke színű burkolattal ellátott pálcák) :))
Persze tudom, nem a burkolat a lényeg, de az nagyon hasonlít, szóval akár még jó is lehet :))

(#183981) Ra3


Ra3
őstag

2 dolláros kacatos beszámoló, Kodak 64GB memóriakártya 3 dollárért, tényleg 64 gigás, H2testw gond nélkül végigfut 45Mbyte/s írás, 85Mbyte/s olvasás, ez is jónak tűnik U3-at felülteljesíti, cserébe melegszik rendesen abban 20-22 percben amíg telemásolja a teszt, de szerintem ez minden ilyen gyors kártyára/pendrive-ra igaz.
Csomagolásból elég macerás kiszedni, a körítés alapján eredeti lehet, made in Taiwan van a kártya hátuljára szitázva, meg Dexxon mindenhova.
Háttértárnak megy tv boxba, semmi extra elvárás nincs de a teszt alapján akár 4k videóra is jó, tartóssága idővel kiderül.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#183982) Ciccuka válasza Ra3 (#183981) üzenetére


Ciccuka
veterán

kellet ráfizetni?
most is kapható?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#183983) Ra3 válasza Ciccuka (#183982) üzenetére


Ra3
őstag

Nem kellett, express one hozta, most nem tudom hogy benne van-e a 2-3 dolláros dolgok között mert elég random dobálja a cuccokat, de minimum 3-at kell venni és egy rendelésen belül mindenből csak egyet vehetsz.
Ki volt itt tárgyalva többször is téma, ali app főoldaláról jutsz oda.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#183984) Graphics válasza Ra3 (#183981) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyiért ajándék.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#183985) chatran válasza Ra3 (#183983) üzenetére


chatran
őstag

Benne van még pont most rendeltem egy 32 gb-s lexar sd kártya és egy Essager szellőzőrácsos telefontartó társaságában. Így volt összesen 7 dollár.
Ha az alkalmazásban beállítod, hogy tech cuccokat mutasson, akkor 1-2 perc görgetés után beadja a két memkarit. Van egy rakás noname is közöttük, azokat nem mertem bepróbálni.

Köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#183986) treklam


treklam
tag

Ezek a kodak dolgok mennyire tartósak? Van valakinek tapasztalata micro SD és pendrive tekintetében, éveket kibirt valakinek?

(#183987) Ciccuka válasza treklam (#183986) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kb. olyan lehet, mint egy átlag Kingston, de nem kizárt az sem, hogy rosszabb.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#183988) Pancsermeste válasza treklam (#183986) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Több, mint két éve van egy ilyen Kodak 64GB-os kártya a kültéri IP kamerámban, folyamatos rögzítéssel, egyelőre semmi probléma sincs vele. Igaz, én akkor még 5 dollárért vettem.

-= Pancsermeste® =-

(#183989) Imy válasza Ra3 (#183981) üzenetére


Imy
veterán

Linket tudnál adni a kártyáról?

(#183990) mzso


mzso
veterán

Helló!

Ilyen lamellás, csíkokból álló szúnyog hálóval (amiben nehezék van az alján) találkozott már valaki?

Magyarországon csak olyat látok ami 210-220cm (nekem pont 230 kéne...), vagy ami aranyáron van.
A mágneses annyira nem jön be, nem szered visszazáródni, és folyton le akar szakadni.

(#183991) bbsofficial


bbsofficial
tag

Sziasztok,

Geekbuyingon Kínából az Airmail(No tracking) opció vámolós?
Szerintem egyezség sincs így még áfa is menne rá.

(#183992) Ra3 válasza Imy (#183989) üzenetére


Ra3
őstag

[link]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#183993) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok olyankor mi van, ha csak Magyarországog van tracking, onnan változik, de az már nem nyomkövetős? Ergo a posta nem tud segíteni a felado meg közölte hogy szerinte szállitás alatt :(

"If you're good at something, never do it for free!"

(#183994) V/ válasza gboszi (#183993) üzenetére


V/
titán

Semmi, majd megkapod ha nem tűnik el, ESC00....esetén így van., bár ez eleve ezzel indul. Esetleg a nyomkövetési szám? Akkor pontosabb lehet a válasz. De ha szállítják még akkor teljesen mindegy, nincs vele gond. Lehet hogy az eladó nem is tud róla hogy másik számot kapott.
A posta csak könyvelt és ami postai azonosítós küldeményről tud adni információt, ami sima levél arra csak a postás emlékezhet hogy vitt-e neked.

[ Szerkesztve ]

(#183995) gboszi válasza V/ (#183994) üzenetére


gboszi
senior tag

Bocsi nem írtam le mindent, szóval elvileg februar 21 óta “megérkezett” a magyar postára… :(

"If you're good at something, never do it for free!"

(#183996) V/ válasza gboszi (#183995) üzenetére


V/
titán

Oké, de milyen azonosítóval lett szállítva, mert abból derül ki hogy tényleg igaz lehet ez a bejegyzés.

(#183997) gboszi válasza V/ (#183996) üzenetére


gboszi
senior tag

ECSCCA0008466215
na most az van, hogy kaptam egy levelet, hogy akkor kifutottam az időből. Tehát a reklamáciomra annyit irtak h szerintuk itt van a cucc, a posta nem tudja hol van, es már irni sem tudok mert lejártam. Nem a 6 dodo miatt…

"If you're good at something, never do it for free!"

(#183998) motrola válasza gboszi (#183997) üzenetére


motrola
aktív tag

[link] A szállító a Canino ott reklamálj.
[link]
[link] A helyi partner szállítő nevét is kiírja ez a követő, ebben az esteben nem ír ilyet.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#183999) V/ válasza motrola (#183998) üzenetére


V/
titán

Nem ott kell reklamálni, hanem a Magyar Posta igazolása alapján az AliExpress-en visszakérni a pénzt, mert ez a Postán tűnt el.
Egy óra múlva bővebben leírom, most nem érek rá. Bár mintha itt is írtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#184000) V/ válasza gboszi (#183997) üzenetére


V/
titán

Erről az alábbiakat kell tudni és ha nem járt le a dispute indítási idő akkor leírom hogy miként reklamálj.
Ha valaki ECSCCA0001111001 formátumú küldemény azonosítót kap:
Ez egy Budapesten a Magyar Postának átadott üzleti e-kereskedelmi levélként menne hozzád, ami azt jelenti hogy az országon belülről a Magyar Postához kerülő küldeményeket (belföldi) nem kell vámolni és ezért díja sincs. Viszont nyomkövetési száma sem lesz.
ECSCCA00-sokat Nézd itt mert ez nem postai nyomkövetési szám, a megérkezés után (Arrived Budapest) látod hogy Arrive at local delivery office azután 2-10 munkanap a kézbesítés. Az Arrive at local delivery office azt jelenti hogy akkor adta át a Cainiao a Magyar Postának, nem a kézbesítő postára érkezik meg.
A Magyar Posta dolgozója kézbesíti a levél kézbesítési szabályok alapján. Ami azt jelenti hogy ha a küldemény 24 mm-nél vékonyabb és behelyezhető a postaládába akkor a leveles postás kézbesíti, ha nem ilyen a küldemény (vastagabb 24 mm-nél vagy más okból nem helyezhető a postaládába) akkor értesítést kapsz (sms vagy papíros) és postán a hivatali kézbesítőknél veheted át.
Mivel csak normál levél, nincs nyomkövetési száma, ha nem kapod meg nem tudsz a Postán reklamálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.