Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183651) Sanki


Sanki
addikt

TS100 vagy TS101 pákához nem tudtok valami jó kis kupont?

(#183652) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Grow light-ot (nem tudom mi a magyar +felelője, növényeknek fényforrás) vett valaki (ebay, ali banggod, mind1)? Hogy vált be? (Valós fogyasztás, tartósság, mennyire szeretik a palánta/felnőtt növények?)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183653) edk- válasza t72killer (#183652) üzenetére


edk-
őstag

Ilyet (konkrétan a 200led Full spectrum verziót) vettem 4 és fél éve, hogy télire a fagyot nem tűrő délszaki növényt a sötét garázsba tehessem. Időkapcsolóval napi 12 órát ment. Volt, ami túlélte, sőt fejlődött is. Idén nem használtam, de még működik.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#183654) tonyrulez válasza flegga92 (#183637) üzenetére


tonyrulez
őstag

Egyébként ExpressOne-nál már lehet átirányítást kérni Alza és Packeta automatába is. Múltkor irányítottam volna át csomagot munkahelyre, és "Új" plecsnivel ott volt az automatába kérés. Otthonhoz közeli Alzát választottam, 3 óra múlva már jött a nyitókód.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#183655) betyarr válasza tonyrulez (#183654) üzenetére


betyarr
veterán

ezt jó tudni! :R

(#183656) roti86 válasza tonyrulez (#183654) üzenetére


roti86
őstag

Pont ma jön egy EO csomagom, átirányítottam csomagpontra :R

(#183657) V/ válasza betyarr (#183655) üzenetére


V/
titán

Ott az értesítőben a link kézbesítési cím vagy a dátum változtatáshoz, csak rá kell kattintani hogy Módosítás

(#183658) st6969 válasza tonyrulez (#183654) üzenetére


st6969
őstag

Ezt nekem is jelezte a futár legutóbb. Csak az volt a probléma, hogy valamikor reggel 8:00 körül jött az e-mail, hogy ma csomagom érkezik, 9:00 körül meg már hívott a futár. Aliexpress-es rendelés volt, így hirtelen fogalmam sem volt, mi ez a csomag, jelezte, hogy kínai, én meg hogy nem vagyok otthon, erre ő, hogy miért nem irányítottam át automatába. Nem tudtam erről, de esélyem se lett volna, mivel az e-mail és a kiszállítás között alig telt el idő, nem is láttam aznap még a leveleimet...
Mindenesetre, jó, hogy van ilyen, de mégjobb lenne, ha azt is meg lehetne adni már rendeléskor (vagy valahogy a futárszolgálat oldalán), hogy automatába kérem. Sőt, méginkább, mint a Banggood-os rendelések, ott meg sem kérdezik, eleve átvevő pontra küldik (gondolom, Google Maps alapján a legközelebbibe). Ez is kényelmes, de annál meg minden jobb, minthogy a futár munkaidőben otthon próbál levadászni, esetleg még hőbörög is, hogy mi az, hogy senki sincs otthon, meg van-e kutya, mert akkor bedobná a kapun...

(#183659) ztibor válasza flegga92 (#183637) üzenetére


ztibor
senior tag

Köszi, meg is tettem ezt a napokban.
Ehhez képest a ma érkezett csomagom is ugyanabba az automatába került, tőlem mintegy 15km-re.
A ma felhívott ügyintéző nem volt annyira segítőkész mint a multkori, szóval elkell mennem érte, ez benzinköltségbe cirka 1500Ft+, nem vagyok boldog, mondhatjuk azt hogy majdnem az áru értéke, így már nem annyira megérős a dolog. És nemtudom elkerülni se ezt a szállítási formát mert Seller shipping method volt, ami lehet bármi.

(#183660) sambenez válasza ztibor (#183659) üzenetére


sambenez
addikt

30km 1500ft? Mivel jársz te T72-sel? ;]

(#183661) ztibor válasza sambenez (#183660) üzenetére


ztibor
senior tag

cirka 7-8 literes fogyasztásom van városban, nem mindenkinek telik hibridre :P

(#183662) betyarr


betyarr
veterán

ali estében ti hová vittétek fel az email címeteket,hogy pl. a magyar kir. posta feltudja veletek venni a kapcsolatot a sarccal kapcsolatban?a postázási címnél nincs emailnek szövegdoboz.vagy beerőtetitek az utca,házszám utáni "optional" mezőbe?

(#183663) betyarr válasza betyarr (#183662) üzenetére


betyarr
veterán

erre gondolok:

(#183664) V/ válasza betyarr (#183663) üzenetére


V/
titán

Már többször beírtam a topikba, a címsor folytatása

Persze még így is eltünhet ha szállításközbeni postaváltás esetén azok nem veszik át a teljes címet.

(#183665) betyarr válasza V/ (#183664) üzenetére


betyarr
veterán

bocs,igazán rákereshettem volna...
köszi!

(#183666) csuzda válasza bubi92 (#50) üzenetére


csuzda
aktív tag

Sziasztok! Három kérdést szeretnék feltenni:
1. Goboo-ról tud valaki valamit? Több mint 1 hónapja csak az van kiírva, hogy megújulnak.
2. Amazfit T-rex 2-t láttatok valahol olcsóbban?
3. Szerverterem hőmérsékletének monitorozásához szeretnék a Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2-höz venni Mi Smart Home Hub-ot. Ahogy látom van már belőle újabb verzió. Megéri a felárat? Van valakinek ezzel tapasztalata?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#183667) Janaboy


Janaboy
veterán

Alira nem tudtok véletlenül valami kedvezmény kódot? :)

Janaboy

(#183668) -secret- válasza Janaboy (#183667) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Összeg?

(#183669) tobias40 válasza -secret- (#183668) üzenetére


tobias40
veterán

Engem is érdekelne,16.000 ft-ért vennék projektor lámpát. :R

(#183670) Janaboy válasza -secret- (#183668) üzenetére


Janaboy
veterán

130 usd

Janaboy

(#183671) Silent77 válasza Janaboy (#183670) üzenetére


Silent77
veterán

MAR6 - $6/50
MAR9 - $9/80
MAR14 - $14/140
MAR24 - $24/200
Nem minden termékre.Tegnap lett vége a többinek.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183672) csibe1 válasza sambenez (#183660) üzenetére


csibe1
addikt

1500-ból nem nagyon jutnál el 15km-re a T72-essel :DDD
Nagyjából 370 litert eszik százon. :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#183673) Janaboy válasza Silent77 (#183671) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi, működött :)

Janaboy

(#183674) -secret- válasza Silent77 (#183671) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

20$ körülire valami kupon esetleg?

(#183675) Sanki válasza -secret- (#183674) üzenetére


Sanki
addikt

MARUP3 - $3/25
De ez se jó mindenre, select kupon.

[ Szerkesztve ]

(#183676) -secret- válasza Sanki (#183675) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem jó sajna. Holnap valami event lesz. Olcsóbbak lesznek a cuccok, elképzelhető?

(#183677) V/ válasza -secret- (#183676) üzenetére


V/
titán

Az AliExpress Összefogllaóó végén ott van az akciós téma link
Onnan:
AliExpress Promo Codes and Coupons March 2023

És ez lesz holnaptól szerintem vannak akciós árak és ez is még $3 off every $20 (max $9)

[ Szerkesztve ]

(#183678) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ez vajon eredeti készlet? vagy kópia?
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#183679) V/ válasza janakbacsi (#183678) üzenetére


V/
titán

Van 119 értékelés, csak egy helyen említik hogy szerinte nem igazi, többen meg arra utalnak hogy valódi.

[ Szerkesztve ]

(#183680) edk-


edk-
őstag

Ilyen panel kéne nekem hasonlóan jó áron, csak nem hideg, hanem melegfehér. Tudtok?

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#183681) Dolphine


Dolphine
addikt

Megbízható, jó minőségű walkie-talkie-t vásárolt már valaki? Ha igen, ne tartsa magában, hogy hol vette! ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#183682) erdey_a válasza Dolphine (#183681) üzenetére


erdey_a
őstag

motorola talkabout t42 11pénz itthon...

Vérboci

(#183683) edk- válasza erdey_a (#183682) üzenetére


edk-
őstag

Hátööö... 3xAAA? Az adóteljesítményt még az adatlapon sem tüntetik fel?

Akkor már inkább Baofeng BF-888S ugyanennyiért, nem?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#183684) erdey_a válasza edk- (#183683) üzenetére


erdey_a
őstag

3xAAA akku fillérekbe kerül, széles körben elérhető és sokáig bírja vele.
az adóteljesítmény jellemzően senkit nem érdekel, aki ilyen "játékszereket" vesz. bár kétségtelen, hogy nem kérdeztem meg, hogy mire kell neki, magamból indultam ki. nálunk a gyerekek bújócskáznak vele, illetve kiránduláskor (erdőjárás, vagy fesztiválozás) kerül elő, de a 4 km hatótávot itt a faluban bőven tudja, ezt teszteltem anno.
pont azért nem írtam a baofenget, mert ugyanannyi, ugyanezt tudja és várni kell rá, meg garancia sincs, meg hogy néz már ki. Zs kategóriás hálivúdi filmekben mozognak ilyenekkel. a motorola meg cuki :DDD
de mint írrtam, én családi igényből indultam neki anno, nem a frontra kellett.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#183685) edk- válasza erdey_a (#183684) üzenetére


edk-
őstag

Nem kell olyan sokat várni és 2 év jótállás van. Kétségtelen, hogy nem cuki.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#183686) Dolphine válasza edk- (#183685) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm és Neked is erdey_a! :R

Túrázáshoz, illetve zárt térben gondoltam használni. Innen már el tudok indulni.
Köszönöm még egyszer! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#183687) spileraaa


spileraaa
senior tag

ennek az utódját keresem ami legalább 6-8 órát bírja
mert ez 2-3 óránál mar nem bír többet
es fontos hogy hasonló felépítésű legyen mert a szabadba lesz használva

https://www.tronsmart.com/products/element-groove-bluetooth-speaker

akar belföldről is

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#183688) DJGABI válasza Dolphine (#183681) üzenetére


DJGABI
addikt

airsoftra ilyet vettem [link] amire kellett nekem mindent tudott

vicc, nézem az előzményeket, 16$ volt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#183689) Dr.NX válasza edk- (#183683) üzenetére


Dr.NX
addikt

Bizonyára azért, mert a PMR446 (nem engedélyköteles) eszközök maximum teljesítménye 0,5 W.
A Baofeng engedélyköteles, ha jól tudom.

Elfogadom a sütiket.

(#183690) Dolphine válasza DJGABI (#183688) üzenetére


Dolphine
addikt

:R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#183691) Degeczi válasza edk- (#183683) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hobby használatban igen, ezerszer inkább AAA, mert az bármennyivel később is lesz mindig otthon, míg egy egyedi Li-ion akkut könnyen lehet, h már pár év múlva sem lehet beszerezni (márpedig tönkremegy, az fix sajnos)

(#183692) cof


cof
veterán

Bár ma már inkább az M2-k mennek de hátha... Van még pár darab Orico mSATA SSD egész jó áron -10/10.01 kuponnal + lejön még -3$ 20$ felett belga raktárról. [link]

15.56$-ért egy 256 GB-t behúztam.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#183693) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

...ha már orico
ezzel , vagy ezzel van esetleg valakinek tapasztalata?

Valami hordozható 512GB , vagy 1TB-os ssd-re lenne szükségem, amire az összes adatomat rátenném, uh jó lenne valami stabil, és tartós. Itthon olyan 35 körültől néztem Sandisk Extreme-et, de ha van jobb ajánlat, meghallgatnám :)

(#183694) Tim82 válasza cof (#183692) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm a tippet, egy 256 GB-ost én is. :R Jó lesz egy X220-ba.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#183695) Digitalpimp válasza Tim82 (#183694) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szia! Ez T430-ba is jó? Köszi.:R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#183696) cof válasza Digitalpimp (#183695) üzenetére


cof
veterán

Persze, én is abba vettem.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#183697) Digitalpimp válasza cof (#183696) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, köszi!:R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#183698) vgyuri válasza cof (#183692) üzenetére


vgyuri
őstag

Köszönöm, egyesével többet is lehet venni.

(#183699) Tim82 válasza Digitalpimp (#183695) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megerősíteni tudom cof kollégát: igen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#183700) Digitalpimp válasza Tim82 (#183699) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Köszi!:R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.